Assassin S Creed Odyssey: сообщество Steam, AC Odyssey: Jak funguje škálování úrovně? |

AC Odyssey: Jak funguje škálování úrovně? Assassin’s Creed Odyssey Guide and Walkhrough

Pokud jde o regiony, měřítko úrovně zvyšuje jejich doporučenou úroveň. Obrázek výše ukazuje Kephallonia, Megaris a Phokis-zpočátku měly tyto oblasti nízké doporučené úrovně (1-5, 6-9, 9-13). Jejich úrovně se však zvýšily – to bylo způsobeno získáním několika nových úrovní s hlavní postavou. V našem případě je Alexios v současné době na úrovni 20 – všechny regiony jsou 2 úrovně pod našimi. To znamená, že se setkali nepřátelé na nejméně úrovni 18 (může být vyšší u elitních nepřátel).

Assassin’s Creed Odyssey Level Scaling

Эта игра содержит контент, который ы предпоч všichni:

Эпизодическая демонстрация нлен сексуального характера

Разработчики описывают контент та:

Toto je hra s akční adventurou, ve které hráči přebírají roli Alexiosa nebo Kassandry, žoldáky na hledání pomsty. Když hráči prozkoumávají prostředí ve starověkém Řecku, interagují s postavami, infiltrují nepřátelské základny a pevnosti a zabíjejí lidské nepřátele. Hráči používají meče, kopí a luky k zabíjení nepřátelských vojáků a banditů v boji ve stylu melee. Hráči také používají útoky stealth (e.G., bodnutí nože) k odeslání nepřátel diskrétně. Velké účinky na splácení krve se vyskytují, protože jsou zabíjeni nepřátelé. Hrstka cutscenes zobrazuje intenzivnější násilné činy a/nebo gore: postavy bodnuté hlavou/krkem s čepicími zbraněmi; Mladé postavy vyhodily z útesu; Muž malovaný davem, když se jeho paže vrhla do vzduchu. Některá prostředí zobrazují oddělené končetiny a rozebrané mrtvoly na zemi. Hra obsahuje případy sexuálního materiálu: Polibky a hlazení postavy, než se obrazovka zmizí na černou (sex je implikován, i když se nikdy nezobrazí); Dialog odkazující na sex a prostituce (E.G., „V tomto pohlaví se děje cokoli“; “To je láska, tohle je obchod.”. Co tě zajímá?“); Postava slyší sexuální sténání za dveřmi. Slova „f ** k“ a „sh*t“ jsou ve hře slyšet.

Показать центр соообщества отмена

Хотите видеть?
Изменить настройки контента

© Valve Corporation. Ве права защищены. Торговые марки являются собственносdělá. Часть географических сведений на эом сайте предоставлена ​​geonames.org.
Политика конфиденциальности | Правовая информация | Соглашение подписчика Steam | Файлы Cookie

AC Odyssey: Jak funguje škálování úrovně? Assassin’s Creed Odyssey Guide and Wanchthrough

Jedna z nových funkcí v Assassin’s Creed: Odyssey je měřítko úrovně který upravuje úroveň nepřátel a questů na vaše současné. Na této stránce se můžete dozvědět, jak funguje škálování úrovně a jak to ovlivňuje hratelnost.

  • Jak funguje škálování úrovně?
  • Jak se vypořádat s měřítkem úrovně?
  • Můžete deaktivovat škálování úrovně?

Jak funguje škálování úrovně?

Úroveň škálování v Assassins Creed: Odyssey funguje takhle - když vyrovnáte svou postavu, hra dělá to samé se světem - AC Odyssey: Jak funguje škálování úrovně? - FAQ - Assassins Creed Odyssey Guide

Škálování úrovně Assassin’s Creed: Odyssey Funguje takhle – když vyrovnáte svou postavu, hra dělá to samé se světem. Hra se zvyšuje nepřátele, úkoly a regiony. Cílem měřítka úrovně je poskytnout konstantní výzvu. Nikdy nebudete mít situaci, i.E. Nepřítel je 5 nebo 10 úrovní pod vaší postavou.

Pokud jde o regiony, měřítko úrovně zvyšuje jejich doporučenou úroveň. Obrázek výše ukazuje Kephallonia, Megaris a Phokis-zpočátku měly tyto oblasti nízké doporučené úrovně (1-5, 6-9, 9-13). Jejich úrovně se však zvýšily – to bylo způsobeno získáním několika nových úrovní s hlavní postavou. V našem případě je Alexios v současné době na úrovni 20 – všechny regiony jsou 2 úrovně pod našimi. To znamená, že se setkali nepřátelé na nejméně úrovni 18 (může být vyšší u elitních nepřátel).

Měřítko úrovně se neobjevuje v těch místech, která mají vyšší úroveň než vaše. V našem případě má region Achaia stále stejnou doporučenou úroveň jako na začátku hry – 42-46 úroveň.

V úkolech funguje škálování úrovně zvyšováním jejich doporučené úrovně - AC Odyssey: Jak funguje škálování úrovně? - FAQ - Assassins Creed Odyssey Guide

V úkolech, škálování úrovně funguje tak, že zvyšuje jejich doporučenou úroveň. Pokud je úkol zcela nový, je velmi pravděpodobné, že při zahájení tohoto úkolu bude mít stejnou úroveň jako váš (výše uvedený obrázek ukazuje příklad úkolu, který doporučil úroveň 25, který je stejný jako hlavní postava) nebo) nebo Mírně pod ním.

Pokud byl do vašeho deníku přidán úkol, jeho doporučená úroveň se automaticky zvýší. Například, pokud jste přidali úkol s doporučenou úrovní 5, ale pokračujete na úrovni 10, doporučená úroveň se zvýší na úroveň 10 nebo podobně.

Poznámka – Hra zvyšuje jak doporučené úrovně, tak odměny. Quest „vyrovnaný nahoru“ vám dává více XP a předměty, které mají stejnou úroveň jako úkol.

Jak se vypořádat s měřítkem úrovně?

Nejdůležitější věcí, kterou chcete udělat, pokud se chcete vypořádat s měřítkem úrovně v Assassins Creed: Odyssey je udržovat upgrade vašeho zařízení nebo jej nahradit lepšími položkami - AC Odyssey: Jak funguje škálování úrovně? - FAQ - Assassins Creed Odyssey Guide

Nejdůležitější věc, kterou musíte udělat, pokud se chcete vypořádat s škálováním úrovně Assassin’s Creed: Odyssey je Chcete -li udržovat upgradování výstroje nebo jej nahradit lepšími předměty. Například, když postava úrovně 20 použije zbraně úrovně 10, bude jejich poškození mnohem nižší. Totéž platí pro brnění. Nošení kusů, které jsou několik úrovní pod vaším, může znamenat, že vaše postava dostane více poškození.

Doporučujeme upgradovat pouze zlaté položky, zbytek vašeho vybavení by měl být nahrazen lepší kořistí. Upgrady zbraní a brnění mohou stát hodně a mohou vyžadovat hodně řemeslných materiálů. Vaše postava také pravidelně získává nový kořist, což znamená, že nemusíte navštěvovat obchodníky, abyste si mohli koupit lepší vybavení.

Můžete deaktivovat škálování úrovně?

Bohužel – to není možné. Jedná se o mechaniku hry uložené shora dolů, kterou nelze žádným způsobem upravit. Pokud se nemůžete vyrovnat se svými soupeři, zkuste věnovat více času na prozkoumání místa a najít interaktivní kontejnery (každá hrudník obsahuje nějakou náhodnou položku z úrovně blízko hrdiny). Provádějte činnosti, které zaručují vysoce kvalitní kořist – úplné úkoly, zabíjejte žoldáky nebo najdou a eliminujte kulturisty Kosmosu.

Assassin’s Creed Odyssey konečně umožňuje zakázat škálování úrovně – většinou

Obecně se mi líbila Assassin’s Creed Odyssey, ale existuje jeden problém, který mě neustále vytáhl ze hry:. Nepřátelé by se s vámi neustále rozšiřovali ve snaze udržet věci náročné – ale to opravdu znamenalo, že jste nikdy neměli žádné silnější vzhledem k vašim nepřátelům. V další aktualizaci vám Ubisoft konečně umožňuje snížit, kolik nepřátel s vámi měřítko.

Po aktualizaci 10. ledna budete mít řadu možností, jak zvládnout škálování úrovně. Normální si bude udržovat věci tak, jak jsou, zatímco těžké zajistí, že není jediný nepřítel méně mocný než vy. Možnosti, které budete skutečně chtít, jsou lehké a velmi lehké, které zajišťují, že se nepřátelé nižší úrovně nepřibližují než o dvě nebo čtyři úrovně pod vámi, respektive.

Nejnovější kolo aktualizací Odyssey zahrnuje také nový obsah ve formě dvou nových ztracených příběhů o Řecku-bezplatných doplňkových misí, které Ubisoft neustále přináší do starověkého Řecka. Dcera Lalaia vám přiměje sedm samurai, abyste pomohli vesnici bránit se před invazí, zatímco dědictví básníka vás přiměje propleteno do antiky obzvláště neochotného básníka. Máte také nové Cyclops, které můžete vyzvat pojmenované arges.

Mezi menší přírůstky do hry patří nové úrovně žoldáků do bitvy a Hephaistosův workshop – nový prodejce, ke kterému můžete zamířit, aby získal obzvláště fantastické vylepšení gravírování.

Kromě bezplatných věcí to také označuje spuštění epizody 2 odkazu prvního Blade DLC – ale pokud jste si zakoupili expanze, pravděpodobně to už víte.

Přečtěte si více: Kopat do nejlepších PC her

O nových přírůstcích najdete mnohem více podrobností prostřednictvím oficiálního webu. Dokonce i účetnictví pro některé frustrace, Assassin’s Creed Odyssey byl jedním z našich výběrů Goty 2018. Zdá se, že všechny tyto aktualizace prostě hru vylepšují, a celá řada dalších obsahu rozhodně neublíží,.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.