Assassin’s Creed Valhalla Forgotten Saga DLC doba uvolnění se blíží | Načtení, Assassin’s Creed Valhalla zapomenutá sága spustí zdarma v srpnu | PCGamesn

Assassin’s Creed Valhalla zapomenutá sága spustí zdarma v srpnu

No, pokud se ohlédnete zpět na předchozí aktualizace a opravy velkého obsahu, mají tendenci být propuštěni ve stejnou denní dobu a tato nejnovější aktualizace se neliší. Ubisoft potvrdil Assassin’s Creed Valhalla zapomenutá doba vydání SAGA DLC na 5:00 PT/ 8am ET/ 1PM BST 2. srpna. To se uvolňuje jako součást aktualizace 1.6.0.

Assassin’s Creed Valhalla Forgotten Saga DLC vydání se blíží

Assassin’s Creed Valhalla zapomenutá doba uvolnění SAGA DLC je téměř tady, ale kdy Ubisoft upustí bezplatnou aktualizaci, která přidá nový režim Roguelite?

Assassin's Creed Valhalla zapomenutá sága DLC Čas uvolnění: Viking in Gold Armor s černými havrany na ramena a zlatý oční náplast

Publikováno: 1. srpna 2022

1. srpna 2022 Ubisoft nyní oficiálně potvrdil čas vydání pro Assassin’s Creed Valhalla Forgotten Saga DLC

Nebojte se, EIVOR potěší, protože Assassin’s Creed Valhalla zapomenutá doba uvolnění DLC se rychle blíží. Nemáte dlouho čekat, až se DLC inspirovaná roguelitem spadne vedle Assassin’s Creed Valhalla Update 1.6.0, s novým obsahem, který dorazí 2. srpna – ale když přesně můžete skočit a začít zdokonalovat svůj běh přes hloubky Niflheim?

No, pokud se ohlédnete zpět na předchozí aktualizace a opravy velkého obsahu, mají tendenci být propuštěni ve stejnou denní dobu a tato nejnovější aktualizace se neliší. Ubisoft potvrdil Assassin’s Creed Valhalla zapomenutá doba vydání SAGA DLC na 5:00 PT/ 8am ET/ 1PM BST 2. srpna. To se uvolňuje jako součást aktualizace 1.6.0.

Ubisoft také odhalil velikost souboru pro aktualizaci na všech platformách. Hráči Xbox Series X | S budou potřebovat 26 GB volného prostoru, Xbox One bude potřebovat 19.6 GB, aktualizace PS5 je 12.5 GB, PS4 je 17.5 GB a konečně aktualizace hráčů PC bude 23.7 GB.

Nový zapomenuté sága DLC je zcela zdarma pro všechny hráče Assassin’s Creed Valhalla a režim by měl vdechnout další život do toho, co již byla docela silně podporovaná hra, ve srovnání s předchozími tituly Assassin’s Creed tituly.

DLC uvidí, jak hráči sestoupí do Niflheimu (to je Viking ekvivalent pekla) a, ve skutečném roguelitním módě, bojuje s řadou bezútěšných žalář. Permadeath vás také uvidí, jak se vrátíme zpět na začátek pokaždé, když budete v bitvě poraženi. Zatímco Ubisoft řekl, že po každé smrti bude několik aspektů vaší sestavení, které se přenášejí po každé smrti.

Pro fanoušky Assassin’s Creed, kteří se dívají dále do budoucnosti.

Více z načtení

Jamie Hore Jamie zahájil svou žurnalistickou kariéru pochmurnou o FIFA esports, takže přirozeně svědí skočit do FC 24. Dnes však můžete také najít psaní o nejlepších zbraních Warzone, aktualizaci našeho seznamu úrovní Apex Legends a stát se dokonalým kosmickým pirátem ve Starfieldu.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Assassin’s Creed Valhalla zapomenutá sága spustí zdarma v srpnu

Assassin's Creed Valhalla zapomenutá sága DLC - Hel, královna mrtvých, sedí v trůnu kostí a lebků

Roguelite Assassin’s Creed Valhalla Forgotted Saga DLC vypadá skvěle, protože Ubisoft předvádí více nového režimu, který přichází jako bezplatná aktualizace 2. srpna. Zapomenutá sága byla vyhlášena během oslav 15. výročí série a nové video z vývojáře hry RPG rozkládá nuance nové expanze.

DLC označuje poprvé, kdy Assassin’s Creed přijal formát Roguelite, kde hráči opakovali pokusy projít náročným souborem setkání. Pokrok je resetován po smrti, ale některé přetrvávající upgrady se přenášejí mezi běhy, takže každý následný pokus je trochu proveditelnější. Zapomenutá sága vidí návrat Odina jako hratelnou postavu, protože Bůh sestoupí do Niflheimu – Vikingského pekla – jít proti přisluhovačům Hel.

Každý běh, vysvětluje Ubisoft, musíte se rozhodnout o tom, jakou cestu se vydat. Když překročíte mosty mezi oblastmi, zhroutí se, což znamená, že nemůžete ustoupit a změnit názor na to, kam jít polovině. Když postupujete přes Niflheim, najdete nové zbraně a výstroj – zbraně jsou randomizovány s každým novým během, ale vaše brnění přetrvává, takže budete moci stále silnější s opakovanými pokusy.

Důležité jsou také odhalení skrytých oblastí a tajných obchodníků. Několik tajných oblastí rozložených čtyřmi regiony Niflheim obsahuje jedinečná nepřátelská setkání, která, když jsou poražena, odemknou skryté buffy, které udělují Odinovi trvalé upgrady. Obchodníci mohou nabídnout výběr run, upgradů a schopností utratit své zlato. Dokonce můžete najít nějaké upgrady tečkované po celém světě, pokud vypadáte dostatečně tvrdě.

V průběhu běhu najdete nové zbraně, ale rozhodnete se, že jeden z nich způsobí, že vaše předchozí zbraň bude zničena, takže si budete muset pečlivě vybrat. Stojí za to experimentovat, protože dovednosti a upgrady zakoupené v oblasti náboje mezi běhy budou jen posílit, v duchu dalších Roguelites, jako je Rogue Legacy a Hades.

Zapomenutá sága se také zdánlivě inspiruje nesmírně úspěšným Hadesem ve své charakterové práci. Režim uvidí různé další klíčové NPC, které se objevují buď v polovině běhu, kde mohou nabídnout vedlejší úkoly, které by mohly trvat jeden nebo více běhů k dokončení, nebo konverzovat s Odinem poté, co zemře, aby nabídl novou tradici a rozšířil vyprávění.

DLC je součástí konečné aktualizace pro Assassin’s Creed Valhalla, protože Ubisoft se dívá na své budoucí projekty. Zdá se, že další cíl seriálu bude na Středním východě, i když jsme trochu smutní, že zatím nedostáváme mezoamerickou hru Assassin Creed. Máme však některé z nejlepších roguelites na PC, pokud zapomenutá sága lechtá vaši fantazii pro formát.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.