Assassin’s Creed Valhalla Jak získat excalibur, AC Valhalla Excalibur: Tady je, kde najít Excalibur ve Valhalle | PC hráč

Jak získat Excalibur v Assassin’s Creed Valhalla

Myrdinnova jeskyně v Stonehenge

Assassin’s Creed Valhalla Jak získat Excalibur

V Assassin’s Creed Valhalla můžete odemknout tajný meč Excalibur. Tato příručka ukazuje, jak odemknout Excalibur v Assassin’s Creed Valhalla krok za krokem. Získání Excalibur odemkne trofej nebo úspěch Caladfwlch.

Existuje 11 tablet, které musíte nejprve najít. 8 tablet pochází z pokladu Británie (Blue Mystery Events). Jedná se o podzemní jeskynní systémy s pokladem na konci. Zbývající 3 jsou upuštěni specifickými fanatiky (Řád starověkých členů): Woden, Heike, Hrothgar.

Pak musíte jít do Myrddinovy ​​jeskyně v Hamtunscire (jeskyně je pojmenována na mapě), abyste vložili 11 tablet do kamenného kruhu. Díky tomu se objeví Excalibur. Pak můžete čerpat Excalibur z kamene.

Krok 1: Získejte poklady Británie (8 tablet)

: R3:

Nejprve musíte najít veškerý poklad Británie. Jejich umístění jsou uvedena níže. Jsou v podzemních jeskynních systémech, které vyžadují nějakou platformovou práci. Pak poklad bude na konci jeskyně. Použijte Odinův pohled na prohledání pokladu a uvidíte kolem něj modré zvýraznění.

Poklad Británie č. 1: East Anglia

Poklad Británie #2: Essexe

Poklad Británie #3: Cent

Poklad Británie #4: Suthsexe

Poklad Británie #5: Hamtunscire

Poklad Británie #6: Hamtunscire

Poklad Británie #7: Eurvicscire

Poklad Británie #8: Snotinghamscire

Krok 2: Získejte tablety z fanatiků (3 tablety)

3 tablety pocházejí z konkrétních fanatiků, které je vždy upouštějí (Woden, Heike, Hrothgar). Zealoti jsou typem pořadí člena starověku. Jezdí kolem koní na skriptovaných cestách podél konkrétních regionů. Vždy budou jezdit po silnicích, nikdy ve volné přírodě. Existují dva způsoby, jak je najít: buď jezdí po silnicích v oblasti kolem jejich umístění uvedeného níže, nebo jen počkejte na konkrétním místě, dokud neprojedou. To by mohlo chvíli trvat, než se objeví, ale můžete jen počkat na silnici, aby to bylo jednoduché.

Jsou to docela mocní nepřátelé. Možná budete chtít nejprve vyrovnat nebo dát svou hru na snadné potíže s možnostmi her. Parry jejich útoky, poté protiútok (útoky Red Rune musí být uhnutou). Dývadlo s dvojím ovládáním jsou proti nim skvělé, : R1:/ : RB:Útoky dýky je mohou omráčit a způsobí to hodně poškození.

Na mapě se také zobrazí ikonou bílé přilby, když jsou asi do 300 metrů: níže jsou tři fanatici, které potřebujete a jejich umístění (Woden, Heike, Hrothgar).

Woden: Cent – jezdí na koni podél jedné ze silnic centra. Je to náhodné, kde přesně je, protože se pohybuje kolem. Nejlepší sázkou je jezdit po každé hlavní silnici centu (můžete vidět obrysy silnic na mapě světa). Nebude jezdit po poušti, pouze na silnicích. Když jste v těsné blízkosti a naskenujte ho : R3:/ : Rs:bude označen jako objednávkový člen. Na mapě také uvidíte ikonu bílé Zealot, když je v několika set metrech od vás. Stačí naskenovat všechny, které vidíte na koni v centru. Níže uvedené místo je místo, kde jsem ho našel, můžete tam také počkat a doufat, že po nějaké době jezdí.

Heike: Essexe – Jezdí na koni podél jedné ze silnic v oblasti Essexe. Je to náhodné, kde přesně je, protože se pohybuje kolem. Nejlepší sázkou je jízda po každé hlavní silnici Essexe (můžete vidět obrysy silnic na mapě světa). Nebude jezdit po poušti, pouze na silnicích. Když jste v těsné blízkosti a naskenujte ji : R3:/ : Rs:bude označena jako objednávka. Na mapě také uvidíte ikonu bílé Zealot, když je v několika set metrech od vás. Stačí naskenovat všechny, které vidíte na koni v Essexu. Níže uvedené umístění je místo, kde jsem ji našel (východně od Brentwoodů), můžete také počkat a doufat, že po nějaké době jezdí po nějaké době.

Hrothgar: Suthsexe – prochází po jedné ze silnic regionu Suthsexe. Je to náhodné, kde přesně je, protože se pohybuje kolem. Nejlepší je jízda po každé hlavní silnici Suthsexe (můžete vidět obrysy silnic na mapě světa). Nebude jezdit po poušti, pouze na silnicích. Když jste v těsné blízkosti a naskenujte ho : R3:/ : Rs:bude označen jako objednávkový člen. Na mapě také uvidíte ikonu bílé Zealot, když je v několika set metrech od vás. Stačí naskenovat všechny, na které vidíte jízdu na koni v Suthsexe. Níže uvedené místo je místo, kde jsem ho našel (západně od města Crawleah), můžete také počkat a doufat, že po nějaké době jezdí po nějaké době.

Krok 3: Odemkněte Excalibur

Nyní, když máte všech 11 tablet, vydejte se do Myrddinovy ​​jeskyně v Hamtunscire. Umístění a vstup jsou uvedeny níže.

Nejprve bude malá sekce platformy. Pak spadnete do kaluží vody, musíte se ponořit a plavat, dokud nedosáhnete bodu, kdy můžete vyšplhat nahoru. Poté existuje další sekce platformy, kde musíte přeskočit nějaké ruiny. Na konci jeskyně Myrddin najdete 11 velkých kamenů v kruhu. Na každém kameni můžete vstoupit do tabletu. Zadejte tedy všech 11 tablet na všech 11 kamenech.

Pak se kámen s Excaliburem objeví mezi 11 sochami. Nakreslete Excalibur z kamene a odemkněte tuto tajnou zbraň. To vám také uděluje Trophy nebo úspěchem Caladfwlch.

Excalibur je jednou z nejlepších zbraní ve hře. Zde je obrázek Excaliburu a jeho statistik:

A tak se dostanete Excalibur v AC Valhalla, užijte si svou novou zbraň.

Jak získat Excalibur v Assassin’s Creed Valhalla

Najděte a načtěte tento mýtický meč s naším průvodcem AC Valhalla Excalibur.

Jak získat Valhalla Excalibur AC Valhalla

(Obrázek kredit: Ubisoft)

  • Jeskyně pokusů
  • Grimes Graves
  • Santlache můj
  • Starý sklep
  • Wiccan’s Cave
  • Deoraby Spar Cavern
  • Červená jeskyně lišejníka
  • Wocig

Hledáte Excalibur v Assassin’s Creed Valhalla? Pokud chcete dostat ruce na tento mocný legendární meč, budete muset udělat malou práci na nohou, abyste to získali. Legenda říká, že Excalibur byla dána králi Arthurovi dáma jezera, ale Valhallaova verze také zahrnuje meč v kameni. Přesto je to jeden z nejsilnějších mečů, které najdete ve světě Valhally, takže několik nepřesností může být odpuštěno kvůli většímu poškození.

Chcete -li začít na cestě do Excaliburu, budete muset sbírat AC Valhalla Treasure of Britain Tablets, které se nacházejí po celé Anglii 9. století. Nacházejí se na různých složitých místech, jako jsou labyrinty a jeskyně, a dokonce budete muset sundat několik tvrdých AC Valhalla Zealots, aby je všechny shromáždili a nárokovali tento mystický meč a nárokovali tento mystický meč a nárokovali tento mystický meč. Takže bez dalšího povyku, pojďme dovnitř a ukážeme vám vše, co potřebujete vědět, abyste mohli ovládat ac Valhalla Excalibur.

Pokud jste právě skočili do nového hněvu DLC Valhally, nezapomeňte zkontrolovat to nejlepší Průvodce zbraněmi Valhalla Zjistit, kam zachytit nejnovější a největší Eivorovy mýtické zbraně.

Zde je každý poklad v Británii, který si musíte nárokovat AC Valhalla Excalibur

Jeskyně pokusů

Tento konkrétní labyrint se nachází na východním okraji centra, poblíž pobřeží. Uvnitř domu najdete dveře pasti, které vedou k podzemní jeskynní systém, a budete se procházet skrz něj, abyste mohli najít tento poklad Británie tabletu. Pokud jste již odemkli oblouku příběhu Jotunheim, možná už tento už máte, ale pokud ne, přečtěte si tento AC Valhalla, který jde hlubší průvodce úkolem, který obsahuje průchod pro jeskyni pokusů.

Grimes Graves

Grimes Graves najdete ve východní Anglii, východně od Middletunu a jihovýchodně od farmy Brisleah. Je zde síť jeskyní a stejně jako jeskyně pokusů se budete muset projít, abyste našli tento poklad Británie tabletu. Tento konkrétní poklad je ve skutečnosti skrytý uvnitř některých rozbitných hrnců, takže je snadné si nechat ujít, pokud nevíte, co hledáte. Pokud máte potíže, podívejte se na tento průchod AC Valhalla Grimes Graves.

Santlache můj

Další poklad Británie se také nachází pod zemí. Důl, který hledáte, je v Suthsexe, poblíž hranice Cent a jihozápadně od kláštera Tonbridge. Přesuňte se dolů do minového a zastřelte žebříkové zámky a červené sudy, abyste otevřeli dveře. Jakmile dorazíte na konci, najdete poznámku s pokyny a říkáte, že byste se měli „ponořit, kde se železo prospívá“. Plavejte v této místnosti a měli byste si všimnout železa pod vodou. Před potápěním se ujistěte, že máte plné měřič dechu, nebo se nemusíte dostat včas. Tablet najdete na konci.

Starý sklep

Tento poklad Británie najdete v Essexu, velmi blízko k jezeru jihovýchodně od Colcestre. Budete vědět, že jste na správném místě, pokud se setkáte s Poidem v jeskyni, ale pokračujte v pohybu a brzy se dostanete na konec, abyste našli starý vinný sklep. Abychom mohli tento tablet načíst, nechte Eivor střílet žluté osvětlené uzávěry na každý z sudů se šípy. To naplní centrální rošt a budete moci nabít svůj poklad.

Wiccan’s Cave

Tuto jeskyni najdete v horách na západ od Jorviku v Eurvicscire. Jakmile jej lokalizujete, sledujte cestu, dokud se nedostanete na místo, kde se budete muset proklouznout přes otvor, abyste se dostali na druhou stranu. Všimnete si zdi ledu, kterou Eivor dokáže střílet, aby získal přístup k tabletu. Jakmile je uvnitř, zamířte doprava a střílejte skrz rošt, aby vyhodil hlaveň. Nyní hlavu doleva a vytáhněte zámek na dveřích šipkou.

Deoraby Spar Cavern

Tento poklad Británie se nachází v malé jeskyni na východním hranici Snotinghamscire, severovýchodně od Hemthorpe. Jakmile je uvnitř první místnosti, podívejte se nahoru, abyste si našli cestu. Vyšplhejte se přes sochy a udělejte si cestu podél tunelu na konec, abyste si mohli nárokovat tento tablet jako svou cenu.

Červená jeskyně lišejníka

Najdete červenou lišejníkovou jeskyni na východ od Wincestre v Hamtunscire. Najdete uvnitř hodně jedu, takže použijte pochodní k odstranění většiny z toho. Jakmile na konci, hodte pochodeň do jed a vyčistěte oblast obsahující poklad Británie a sbírejte vaši odměnu.

Wocig

Poslední poklad, který najdete v jeskyni nebo labyrintu, se také nachází v Hamtunscire. Tentokrát jděte na severovýchod od Chepehamu a jen trochu dále než synchronizační bod. Najdete ponořenou místnost a jakmile je uvnitř, podívejte se na bílé hřebeny Telltale v horní části oblasti, abyste vyšplhali nahoru. Budete muset vyhodit do vzduchu olejové sudy, abyste se vydali na levici. Sloučte pod ním a sbírejte tento poklad tabletu Británie.

Jak najít tři excaliburské fanatiky, kteří nesou poklad britských tabletů

To je prvních osm pokladů Británských tablet. Nyní musíte najít poslední tři, abyste dokončili svou sbírku. Zatím to bylo docela snadné, ale odtud budete muset najít a porazit tři z tvrdých AC Valhalla Zealots, aby se tablety načíst a nárokovat mýtický AC Valhalla Excalibur.

Hrothgar

Hrothgar lze nalézt po roamingu hlavních silnic Suthsexe. Protože nezůstane na jednom místě, možná budete muset chvíli lovit, než na mapě najdete značku Welltale White Helmet. Vaše nejlepší sázka je najít křižovatku, kde se několik silnic setkává a čeká na něj. Našel jsem ho poblíž Minelache, ale také jsem ho spatřil dříve na západ, vedle hranice Hamtunscire (východně od Fearnhamme). Jakmile byl poražen, nezapomeňte ho za vaši cenu vytěsnit.

Heike

Heike je nalezen hlídat silnice Essexe. Stejně jako u Hrothgaru, pokud nechcete ho běžet po celé oblasti, kteří ho hledají, najděte křižovatku a počkejte, až se ukáže. Nakonec jsem ho našel na silnici jižně od Waldenu, ale byl také spatřen severně od tábora Bandit Belesduna. Jakmile se o něj postará, odpadl od něj tablet.

Woden

Poslední Zealot, se kterým se budete muset vypořádat, abyste si mohli nárokovat poslední poklad Británie, najdete hlídkující silnice centu. Stejně jako u předchozích dvou, vydejte se na místo, kde se silnice protínají a čekají, až se objeví. Našel jsem ho na silnici západně od Canterbury. Jakmile jste se vypořádali s tímto složitým Zealotem, vyzvedněte si poslední poklad Británie tabletu.

AC Valhalla Excalibur: Jak vytáhnout meč z kamene

Myrdinnova jeskyně v Stonehenge

Se shromážděnými všemi 11 tabletami Británie se vydejte na místo v Hamtunscire (výše). Vstupte do jeskyně nalezené zde a udržujte platformu, dokud nenajdete velký kaluž vody. Ponořte se a podívejte se na dveře doleva a pak se plavete, aby se vynořili do obrovské jeskyně. Budete muset udělat několik pečlivých skoků, ale pak byste měli najít tábor Arthura Pendragona. Rozhlédněte se po místnosti a všimnete si slotů pro každý z pokladů Británie. Jakmile je všechny umístíte, budete moci vytáhnout Excalibur z kamene. Dobrá práce!

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.