Často kladené otázky – Star Citizen Wiki, Star Citizen – Co potřebuji pro hraní Star Citizen?

Kolik stojí hvězdný občan

Nejnovější funkce v živé alfa najdete zde.

Často kladené otázky

Star Citizen je MMO Space Trading and Combat Simulator zasazený do poloviny 30. století. Star Citizen představí jak podrobný aspekt vesmírného letu, tak prvek první osoby, který umožňuje hráčům prozkoumat a bojovat v první osobě na planetách i ve vesmíru a na vesmírných stanicích.

Hra má představovat širokou škálu aktivit, jako je průzkum, obchodování, těžba, pašování a pirátství usnadněné mnoha různými loděmi, které mohou být upgradovány a vybaveny tak, aby vyhovovaly různým herním stylům.

 • Co je hvězdný občan?: Oficiální video Chris Roberts podrobně popisuje aktuální stav a vizi hry.
 • O hře: Starý úvod do Star Citizen a jeho budoucnost
 • Průvodce po Star Citizen: Neoficiální komunitní průvodce pro hvězdný občan.

Co je Squadron 42?

Squadron 42 je offline kampaň pro jednoho hráče ve vesmíru Star Citizen Universe. SQ42 představí kampaň 70 misí a bude se spojit s hvězdným občanem, pokud si to hráč přeje udělat.

Kdo je hry Cloud Imperium? Roberts Space Industries?

Cloud Imperium Games (CIG) je americká společnost pro videoher s kancelářemi v Los Angeles California, Austin Texas, Manchester United a Frankfurt Německo. Založil to Chris Roberts a Ortwin Freyermuth na vývoj Star Citizen and Squadron 42.

Roberts Space Industries je fiktivní společnost pro kosmickou technologii v rámci vesmíru Star Citizen, RSI vyrábí několik různých lodí a také řadu kosmických obleků. RSI však také existuje jako dceřiná společnost CIG v reálném životě vytvořená pro účely marketingu a brandingu.

Kdy bude hotový občan hotový?

Datum dokončení Star Citizen není v současné době známo; s četnými hlavními aktualizacemi a záplatami plánovanými pro budoucí vydání. Aktuální výrobní plány ukazují pokrok v dalších hlavních aktualizacích, které mají být zveřejněny, spolu s očekávanými termíny vydání.

Doporučuje se, aby zainteresovaní hráči pečlivě posoudili oznámená data a časy; jak se často pohybují a jsou zpožděny v důsledku vývoje.

Jaké jsou nejnovější funkce v současné době ve hře?

Nejnovější funkce v živé alfa najdete zde.

Co bych měl hrát jako první?

Velitel arény, herní režim ve Star Citizen Alpha, nabízí nejhladší hraní, s jedním hráčem, kooperačním nebo hráčem vs. Boj hráčů pomocí různých lodí. CIG poskytuje dotazy velitele arény. Přetrvávající vesmír, který se nachází v systému Stanton, má nejvíce vlastností a je nejblíže k „konečnému“ hvězdnému občanovi, ale má nejvíce chyb, problémů s stabilitou a problémy s obnovou snímků.

Jak fungují nákupní lodě? Musím utratit spoustu peněz?

Další informace o jednotlivých herních balíčcích naleznete: Průvodce: Sliba

Mohu stále používat jiné lodě, když jsem je nekoupil se skutečnými penězi?

Ano. Lodě lze nakupovat, vypůjčit, pronajmout nebo odcizit ve hře.

Vybrat lodě jsou k dispozici ve hře ke koupi s AUEC. Tyto lodě, jakmile jsou zakoupeny, jsou k dispozici na vašem účtu, dokud se servery resetují na další hlavní aktualizaci.

Můžete si také půjčit lodě od přátel nebo organizačních kamarádů, pokusit se ukrást loď od hráče, nebo si ji můžete pronajmout pomocí rec.

Více informací je uvedeno v FAQ Rec.

Bude můj počítač provozovat hvězdný občan? Proč dostávám nízké snímky?

V současné době se perzistentní vesmír Star Citizen funguje špatně pro každého kvůli kombinaci faktorů, jmenovitě vysoká využití paměti a vysokému množství entit, které se aktualizují. Proto není neobvyklé získat pouze 30 – 40 fps na výkonném PC. Tyto problémy se plánují vyřešit, když je hra rozvíjena.

Je hvězdná občana výplaty?

V současné době mohou lidé nakupovat lodě, zbraně a vybavení za skutečné peníze. Vývojáři však uvedli, že lodě a další předměty již nebudou přímo zakoupit se skutečnými penězi poblíž nebo při spuštění hry. V této době vývojáři uvedli, že bude možné koupit UEC, primární měna hry používaná k nákupu většiny položek, s skutečnými penězi omezeným způsobem.

„No Pay2win – nikdy byste neměli být schopni koupit nic se skutečnými penězi, které si nemůžete koupit v herních kreditech.”
Chris Roberts

V tuto chvíli však existují položky, které nelze zakoupit bez skutečných peněz.

Jak mohu pomoci chyby testovat hru?

Mám problémy s připojením

Jaký je vesmír veřejného testu?

Vesmír veřejného testu (PTU) je prostředí, které je téměř totožné se současnou „živou“ verzí hry. Existuje, aby umožňoval veřejné testování nových a nestabilních záplat, oprav chyb a doplňků obsahu, které ještě nejsou připraveny k uvolnění. Více informací naleznete v PTU FAQ na znalostní základně CIG.

Tato stránka byla naposledy upravena 16. dubna 2023 v 17:51.

Veškerý obsah a materiály her jsou autorská práva Cloud Imperium LLC a Cloud Imperium Rights Ltd.. Star Citizen®, Squadron 42®, Roberts Space Industries® a Cloud Imperium® jsou registrované ochranné známky společnosti Cloud Imperium Rights LLC. Všechna práva vyhrazena. Jiný obsah je k dispozici pod Creative Commons Attribution-Sharealike, pokud není uvedeno jinak.

�� Používáme soubory cookie, abychom uchovávali informace o relaci, abychom vám poskytli lepší zážitek.

Star Citizen Wiki je neoficiální wiki věnovaná Star Citizen and Squadron 42. Pokrývá veškerý obsah týkající se občana Star včetně tradice a procesu vývoje a týmu za tím. Tato stránka není schválena nebo přidružena ke skupině společností Cloud Imperium nebo Roberts Space Industries. Wiki Star Citizen je součástí projektu Star Citizen Tools Project.

Kolik stojí hvězdný občan

Velká síla občana hvězd je to všestrannost. To je však také hlavní důvod, proč se lidé těžko dostanou do hry. Existují „herní balíčky“ a „samostatné lodě“ a člověk by se tím mohl snadno zmást.

První věc, kterou potřebujete, je účet na webových stránkách Star Citizen. Může to být trochu matoucí, ale URL je https: // Robertsspaceindustries.com a neobsahuje název hry. Samotný účet je zdarma a není třeba vyplňovat vaše platební údaje, pokud si nic nekoupíte. Stále však má smysl vytvářet účet, protože čas od času existují tzv. Události s volnými lety (více o něm si můžete přečíst v další části tutoriálu).

V současné době probíhá také program doporučení. Pokud při vytváření účtu zadáte speciální kód, získáte 5000 UEC. UEC je měna ingame, s níž si nyní budete moci koupit zbraně a vybavení (a dokonce i lodě po zahájení hry!). Byl bych rád, pokud si vezmete můj kód: „Star-FTDC-YDX5“ (Vytvořit účet). Samozřejmě však můžete také použít náhodný kód z jiného: Randomizer s kódem.

Nyní máte účet, ale co bude dál? Chcete -li hrát hru, potřebujete takzvaný herní balíček. Nezáleží na tom, jestli si kupujete lodi 50 nebo 500 dolarů. Jediná věc, na které záleží, je to, že to, co si koupíte, obsahuje Hvězdný občan digitální stahování a/nebo Squadron 42 Digitální stahování:

Pokud váš balíček obsahuje Hvězdný občan digitální stahování Budete moci hrát MMO a zúčastníte se testů Alpha a Beta, ale nemůžete hrát kampaň pro jednoho hráče.
Pokud balíč obsahuje Squadron 42 Digitální stahování Budete si moci hrát kampaň pro jednoho hráče a zúčastnit se testů Alpha a Beta, ale nemůžete se zúčastnit MMO.

V případě, že nevíte, co je MMO a Squadron 42, podívejte se na >> část 1

Dává tedy smysl, že si koupíte balíček obsahující obě části hry, MMO a kampaň pro jednoho hráče. V současné době najdete obě části v každém herním balíčku. To se změní při příchodu 14. února! Od té doby jste schopni zakoupit pouze obě díly odděleně a šance jsou vysoké, že je to společně dražší. Mohlo by se tedy vyplatit za nákup do 14. února!

Nyní víte, že pro hraní potřebujete herní balíček. Ale existuje tolik herních balíčků s různými loděmi.

Dobrá věc je: Pro hraní hry stačí koupit nejlevnější balíček, který je v současné době na 45 $. Během hry bude možné koupit lepší a větší lodě s penězi, ale samozřejmě to bude těžká práce a možná máte zájem o podporu financování davu.

Řekněme tedy, že si chcete koupit větší loď. Jaká loď by měla být?

To je těžká otázka a opravdu to záleží na vašem stylu hry. Chcete být průzkumníkem? Obchodník? Nebo možná jste oddaný bojovník? A i když můžete na tuto otázku odpovědět: pro váš styl Play není „nejlepší loď“. Stejně jako v reálném životě má Star Citizen různé značky a modely lodí. Záleží tedy na vašem rozpočtu a vašich osobních preferencích.

Star Citizen má v současné době přes 80 lodí, ale mnoho z nich není neustále na prodej. V následujícím seznamu můžete vidět všechny lodě, které jsou k dispozici s a Herní balíčky:

název Výrobce Typ Náklad Osádka Délka Cena Cena W DPH Odkaz Balík
Aurora MR RSI Bojovník 13 1 19 40.95 48.73 Odkaz MMO
Mustang Alpha Cnou Lehký bojovník 10 1 18 40.95 48.73 Odkaz MMO
Jeden hráč Bez lodi 40.95 48.73 Odkaz Sp
Mustang Alpha Cnou Lehký bojovník 10 1 18 59.15 70.39 Odkaz SP+MMO
Avenger Stalker AEGS Bojovník 4 1 19 68.25 81.22 Odkaz MMO
Souhvězdí Andromeda RSI Multi-funkční 134 5 61 250.25 297.8 Odkaz MMO
Cutlass Black Drak Multi-funkční 33 3 29 104.65 124.53 Odkaz MMO
F7C Hornet Anvl Bojovník 13 1 23 113.75 135.36 Odkaz MMO
Nezávislý pracovník Misc Multi-funkční 52 2 32 113.75 135.36 Odkaz MMO

Mějte na paměti: Nejlevnější balíček stačí hrát obě části hry! Kromě toho existují balíčky s více lodimi. Začíná však od 1 100 $ a stojí až 15 000 $, což není ve většině případů v našem rozpočtu.

Takže, jakou loď bych měl vzít? Pokud to chcete vzít snadno, stačí jej vybrat, pokud jde o typ a cenu. Typ je něco, co jsem definoval ohledně funkcí a vybavení lodi. Například průzkumníci mají vždy skokový motor. Bojovníci mají dobré zbraně odpovídající ceně. A transportéry mají větší nákladní prostor pro model lodi.

Pokud chcete více podrobností: Stačí se podívat na přehled lodí.

Existují také vyhrazené lodě pro zvláštní role, ale většinu času nejsou k dispozici na prodej. Například existují lodě s více než 1000 jednotkami nákladního prostoru. Dobrá věc je: Až přijdou do prodeje, budete moci upgradovat na většinu z těchto lodí (více o tom níže). Lodě balíčků jsou však hodně a budete se s tím bavit!

Takže jste si vybrali herní balíček a chcete si ho koupit. ale počkej. Co je to „3 měsíce pojištění“ uvedené v balíčku?

Toto je pojištění pro vaši loď. Pokud je vaše loď během této doby zničena, dostanete ji zpět do původního stavu. Čas začíná od oficiálního vydání hry (Q4 2016) a bude běžet x měsíce.

Poznámka: Čas je označen v měsících. To znamená, že vaše pojištění „3 měsíce“ není Valdid od ledna 2017 do března 2017. Říká se, že čas běží pouze při přihlášení. To znamená, že pokud během vaší herní relace uběhnou dva dny (herní čas bude běžet rychleji!) Snižuje to vaše pojištění na dva dny.

Upgrady a tání

Pojďme k poslednímu důležitému tématu. Poté, co jste si koupili loď (a nezáleží na tom, zda se jedná o samostatnou loď nebo herní balíček), můžete ji upgradovat na ekvivalentní nebo dražší. Cena vaší současné lodi bude zcela přidělena, takže neztratíte žádné peníze. To znamená, že pokud vaše oblíbená loď není v jednom z herních balíčků, můžete na ni upgradovat, pokud jde o prodej!

Při upgradu lodi si všechny položky zachováte ze zdrojového balíčku nebo samostatné lodi. To znamená, že pokud jste měli 6 měsíců pojištění, vaše nová loď bude mít 6 měsíců pojištění. Pokud váš herní balíček obsahoval Star Citizen, vaše nová loď bude také obsahovat hvězdný občan. Jediná věc, která se mění, je vaše loď!

Na následujícím webu můžete vidět možné upgrady lodi: Matice upgradu

Poznámka: Upgrady lodí budou k dispozici pouze až do začátku beta beta. To bude přibližně v roce 2018.

Star Citizen, Squadron 42 a logo Star Citizen jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Cloud Imperium Games Corporation & Roberts Space Industries Corp
En | De
© 2017 Sven Schubert

Star Citizen zasáhne 600 milionů dolarů v crowdfundingu a upevňuje jeho status jako nejdražší hru podle vývojových nákladů

Star Citizen stále nemá přibližné datum vydání, ale její hry pro vývojáře Cloud Imperium nadále dostávají masivní podporu od hráčů a nadšenců. Zde je vše, co je třeba vědět o nejnovějším milníku hry.

 • Podle oficiálních webových stránek získala Cloud Imperium Games 599 978 265 $. Vzhledem k tomu, že Star Citizen zvyšuje desítky a dokonce i stovky tisíc dolarů denně, lze již považovat známku 600 milionů dolarů.
 • Více než 4.Na kampani Crowdfunding se zúčastnilo 76 milionů lidí s průměrným slibem 126 $.
 • Star Citizen minulý září překonal 500 milionů dolarů v crowdfundingu. Zvýšení dalších 100 milionů dolarů tedy trvalo asi 11 měsíců.

 • Podle hry CCU již uživatelé letos zavázali 59 milionů dolarů na vývoj Star Citizen. Červen je zatím nejlepší měsíc, s 19 miliony dolarů.
 • 2022 zůstává nejúspěšnějším rokem pro hru, s 110 miliony dolarů navýšených prostřednictvím crowdfundingu.

 • Star Citizen je zdaleka nejdražší hra, která byla kdy vyvinuta, i když ne všechny společnosti zveřejňují výrobní a marketingové náklady na své tituly.
 • Mezi další nejlepší hry AAA v této kategorii patří Cyberpunk 2077, který měl celkový rozpočet PLN 1.2 miliardy (přibližně 316 milionů USD na směnném kurzu v dubnu 2021), s přibližně 55% (173 $.8 milionů) utratilo přímo na rozvoj.
 • Začátkem tohoto roku bylo také odhaleno, že Horizon: Zakázán West a poslední z nás: Část II, jedna z největších exkluzivních konzol společnosti Sony, stála přes 200 milionů dolarů na vývoj.

Navzdory masivní podpoře komunity, Star Citizen i Squadron 42, samostatný titul pro jednoho hráče s obsazením profesionálních herců, jako jsou Mark Hamil a Andy Serkis, zdaleka nejsou plně spuštěni. Vzhledem k rozsahu jeho ambicí je nepravděpodobné, že by hra Cloud Imperium vydala svůj projekt brzy.

Máte příběh, který byste chtěli sdílet? Oslovit nás na [chráněno e -mailem]

Štítky: