Atomová harlářská balerina puzzle Solution, Atomic Heart Ballerina Puzzle – Jak otevřít bránu v divadle | PCGamesn

Atomově srdce balerína – jak otevřít bránu v divadle

přístup.

Atomové srdce baleríny baleríny

Atomové srdce baleríny baleríny

Napsal Tarran Stockton

Zveřejněno 22. února 2023 17:07

  • Možná budete chtít vědět, jak změnit atomové srdce FOV, protože v nastavení není možnost tak učinit.

Atomové srdce baleríny baleríny

Atomové srdce baleríny baleríny

The Atomové srdce Hálečková puzzle se vyskytuje na konci úrovně divadla, krátce poté, co jste čelili hordě mutantů při sledování představení robota Ballerina. Přijdete na chodbu, kde jsou na špičce podstavců, z nichž všechna jsou poblíž mrtvých těl poblíž nich.

Hlavní tah této hádanky zahrnuje interakce s baleríny a výběr možností dialogu pro změnu své pozice. Úlovek však spočívá v tom, že musí zasáhnout pózu, která vrhá stín na zeď za nimi, která se podobá zabíjejícímu ránu do zavěšených mrtvých těl.

Kontrola stínu každé odlitky polohy je klíčem k řešení této hádanky a když získáte správnou polohu, bude přehrávat zvukový efekt, který potvrdí, že jste vybrali správnou. Pokud máte potíže, pokračujte ve čtení.

Zde jsou pozice, ve kterých musí být každá balerína, aby dokončila hádanku, počínaje balerínou u vchodu do této chodby.

Balerína 1

Atomové srdce baleríny 1

Croisée v páté pozici, zbraně ve třetí pozici.

Ballerina 2

Atomové srdce balerína 2

Relevantní v páté pozici. Effecé. Paže vzpřímeně a uvolněné v allongé.

  • Pokud jste dosud nebyli na Polygonu 1, podívejte se, jak zadat atomové testování srdce.

Ballerina 3

Atomové srdce baleríny 3

přístup.

Balerína 4

Atomové srdce baleríny 4

A la seconde, paže zdarma.

Umístění balerínů do výše uvedených pozic vyřeší hádanku a otevře dveře pro vaše konečné zúčtování s Petrovem.

To je úplné řešení Atomové srdce Balerína puzzle a teď přesně víte, na které pozici musí být každá balerína, aby vyřešila hádanku.

Možná se také divíte, je atomové srdce hratelné na Steam Deck? Podívejte se, zda si můžete vzít hru na cestách.

Atomově srdce balerína – jak otevřít bránu v divadle

Řešení hádanky atomového srdce baleríny je jediný způsob, jak otevřít bránu v divadle, což vám umožní vzít se na hlavní scénu a konfrontovat Petrova.

Atomic Heart Ballerina Puzzle: Major P-3, protagonista hry Retrofuturist FPS, stojí v pozornosti

Publikováno: 28. února 2023

The Atomová srdce balerína přichází na vyvrcholení vaší doby v divadle a slouží jako konečná bariéra stojící mezi vámi a Petrov. Konkrétně to musíte vyřešit, abyste mohli pokročit za cílem „vzestupného (Gallows) Stage“, což vás vyzývá k nalezení způsobu, jak otevřít bránu.

Hrají s tematicky vhodným stínovým loutkářstvím, atomové srdce balerína je výrazně odlišná od obvyklé značky hádanek, se kterými se setkáte ve hře FPS, a jeho environmentální značení může snadno přehlédnout. Zde je návod, jak to vyřešit a postupovat prostřednictvím zařízení 3826, kde čeká více atomových šéfů srdce.

Jak otevřít bránu v divadle

Na rozdíl od ostatních balerínů, se kterými můžete komunikovat v celém divadle, jsou baleríny v tomto konkrétním chodbě nastaveny na režim ladění, což vám umožní manipulovat je do různých pozic baletu prostřednictvím možností dialogu. Když tak učiníte, možná uslyšíte, že vás Petrov zvedl, abyste „malovali obrázky budoucnosti“ – jediná náznak, který hra RPG v tomto případě nabídne.

Abyste vyřešili hádanku atomového srdce baleríny, musíte znovu vytvořit smrt pozastaveného personálu umístěním balerínů takovým způsobem, že se zdá, že se zdá, že stíny, které na zeď zabijí. Jakmile úspěšně manipuluje s jednou balerínou, obdržíte cíl „Art Is Oběť“.

Atomic Heart Ballerina Puzzle: Syntetická balerína představuje v poloze baletu, když nad ní visí mrtvola, jejich stíny dávají iluzi, že ona

Zde jsou správné pozice atomového srdce baleríny, počínaje vchodem do chodby:

  • Croisée v páté pozici, zbraně ve třetí pozici
  • Relevantní v páté pozici. Effecé. Paže vzpřímeně a uvolněné v allongé.
  • přístup
  • A la seconde, paže zdarma

Jakmile jste uspořádali hádanku atomové srdce baleríny na Petrovovu oblibu, brána se otevře, což vám umožní pokračovat na hlavní scénu. I když si užíváte pořad, který pro vás Petrov dal, nezapomeňte se podívat na nejlepší atomové srdce a dovednosti, měli byste upřednostňovat crafting. Alternativně, pokud hledáte lásku v zařízení 3826, náš romantický průvodce atomovým srdcem by vám mohl dobře udělat nebo zlomit srdce. Nakonec se podívejte na náš seznam nejlepších PC her, pokud chcete hrát něco jiného.

Developer Mundfish se v posledních týdnech po rostoucí kontrole dostal do rostoucí kontroly poté. Důvodem je skutečnost, že investory zapojené do financování Mundfish zahrnují Gem Capital, investiční fond, jehož zakladatel má vazby na Gazprom a VTB Bank, které jsou ve většině vlastněny ruským státem.

Mundfish dále spolupracuje s VK (dříve Mail.Ru) pro ruské propuštění atomového srdce, vyhýbání se sankcím na páře. VK je také většinou vlastněn ruským státem prostřednictvím Gazprombank a generální ředitel společnosti Mundfish je bývalým kreativním ředitelem Mail.Ru.

S pokračující ruskou invazí na Ukrajinu se mnoho hráčů rozhodne bojkotovat hru na protest a darovat peníze organizacím, jako je Ukrajinské krizové odvolání, Mezinárodní záchranný výbor a britský Červený kříž.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak vyřešit hádanku baleríny v atomovém srdci

Vyřešte atomové srdce baleríny

Je tu spousta hádanek Atomové srdce že hráči musí přijít na to. Některé jsou obecné hádanky, zatímco jiné jsou jedinečné pro konkrétní oblasti. Jeden z těchto jedinečných hádanek, se kterými se setkáte jako součást Atomové srdce Hlavním příběhem je hádanka Ballerina a tady je, jak to vyřešit.

Atomové srdce: Řešení hádanky baleríny

Baleríny v divadle jsou jedinečné, protože jsou nastaveny na režim ladění, což vám umožní změnit svůj postoj. Nejedná se však jen o zábavnou vedlejší činnost, protože manipulace s jejich postojem je nutná k odemknutí finální překážky divadla, než se postavíte na Petrova.

Celkem jsou čtyři baleríny a odemkněte dveře a dostanete se do Petrova, musíte je umístit ve správném postoji. To lze provést interakcí s tlačítkem na každé z jejich platforem a poté výběrem jedné ze čtyř dostupných možností. Vyřešit balerínu hádanku Atomové srdce Musíte si vybrat možnost, která manipuluje s jejich stínem v pozadí, aby vypadaly, jako by baleríny zabíjely ránu.

Vyřešte atomové srdce příkazu baleríny puzzle ladění

Snímek obrazovky podle PC invaze

Správné postoje pro každou z balerinas, jak postupujete po chodbě směrem k uzamčeným dveřím, jsou následující:

  • Croisée v páté pozici, zbraně ve třetí pozici.
  • Relevantní v páté pozici. Effecé. Paže vzpřímeně a uvolněné v allongé.
  • přístup.
  • A la seconde, paže zdarma.

Jakmile správně zadáte všechny čtyři příkazy a dokončíte hádanku Ballerina Atomové srdce, Dveře se otevřou. To dokončí cíl „Art je oběť“ a spustí konečný cíl „Petrov of Opera“. Projděte dveřmi, abyste se postavili na Petrova, ale buďte připraveni na divoký boj.

Atomové srdce lze zakoupit na Steam.