Aug | Nacistické zombie wiki | Fandom, nejlepší studená válka Aug Warzone Class Loadrout: přílohy, nastavení, výhody – Dexerto

Nejlepší studená válka Aug Warzone Class načítání: přílohy, nastavení, výhody

Chcete -li využít velký rozsah poškození AUG, budete chtít při budování tohoto načítání chtít upřednostňovat přesnost. To je místo, kde Uchopení polního agenta přichází, aby pomohl stabilizovat pušku.

Black Ops Aug

The Aug je rakouská útočná puška, která je k dispozici na všech mapách Call of Duty: Black Ops Nacistické zombie skrz záhadnou krabici na Xbox 360, PS3 a PC a lze je koupit ze zdi na Wii za 1200 bodů. Je vidět s rozsahem Swarovski, podobně jako do pohledu Acog. Je to docela dobrá zbraň, kterou lze použít na středních nebo vysokých kolech.

Pack-a-Punch []

Pack-a Punching the AUG se stává „Aug-5OM3“ a bude připojena podbarvená masterkey. Masterkeyova brokovnice přichází s 36 koly a může zabít Hellhounds jedním výstřelem do nejméně 25 let.

Rozsah Swarovski přichází se žlutým objektivem, ale na většině map je těžké si všimnout špatného osvětlení.

Trivia []

 • AUG’s Pack-A-Punched Jméno „Aug-50m3“, je to Leet pro slovo „Awesome“.
 • Masterkey znovu načte dva skořápky najednou, jako je Raid.
 • Aug pro Wii je k dispozici mimo zdi za 1200 bodů. Ammo nebylo možné zakoupit mimo zdi původně, ale byla opravena skrz patch.

Nejlepší studená válka Aug Warzone Class načítání: přílohy, nastavení, výhody

Cod Warzone Aug Rifle

Aktivita

Aug je studená válka Black Ops je silná zbraň středního dosahu ve Warzone Pacific, ale co je vlastně nejlepší načítání, pokud jde o poškození? No, je to vlastně docela jednoduché nastavení s perfektními výhodami a přílohy.

Od té doby, co se Warzone poprvé spustil, se hráči snažili sestavit nejlepší možné načítání, aby měli nejúčinnější TTK pro zbraň. Hráči Warzone z velké části provozují útočnou pušku nebo SMG vedle ostřelovače, aby získali to nejlepší z obou světů.

Článek pokračuje po reklamě

Nejen, že Aug má fantastickou přesnost střední až dlouhého dosahu, ale také zabalí mocný úder, který se může protrhnout i ty nejlépe ozbrojené nepřátele a v sezóně 4 se vrátí do meta Warzone Meta.

Článek pokračuje po reklamě

S ohledem na to je klíčem, že máte nastavení AUG, které odpovídá vašemu stylu hry a může ve vašich hrách neustále hrát. Naštěstí máme meta načtení, které to dokáže přesně.

Obsah

 • Nejlepší načítání studené války pro Warzone
 • Nejlepší nastavení studené války pro Warzone
 • Jak odemknout studenou válku Aug ve Warzone
 • Alternativní studená válka Aug Warzone načítání

Nejlepší načítání studené války pro Warzone

Cod Warzone Aug načítání

Toto načítání Aug bylo silně použity napříč Verdanskem.

Přílohy

 • Čenich: Agentura Silencer
 • Hlaveň: 17 ″ titan
 • Optika: Axiální zbraně 3x
 • UnderBarrel: Uchopení polního agenta
 • Munice: 45 kulatý buben

Taktická puška AUG funguje nejlépe s Agentura Silencer a Axiální paže 3x pohled. Budete však také potřebovat větší časopis. To je místo, kde 45 Round Mag přichází do hry.

Článek pokračuje po reklamě

Kromě toho je nejlepší hlavně 17 ″ titan. T jeho významně zvyšuje sazbu ohně AUG, což vám umožní dostat první výstřel na svého soupeře a co nejrychleji je zabít.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Hlavní únik tresky odhaluje moderní mapy Warfare 2 a Cod 2024

Chcete -li využít velký rozsah poškození AUG, budete chtít při budování tohoto načítání chtít upřednostňovat přesnost. To je místo, kde Uchopení polního agenta přichází, aby pomohl stabilizovat pušku.

Ať už jste z dálky zblízka nebo se snažíte paprskovat, tato podřízená vám dává nejlepší možný výhoda v Caldera, znovuzrození nebo Fortune’s Keep.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší nastavení studené války Aug ve Warzone

Nejlepší nastavení Aug

Toto nastavení Aug vám poskytne to nejlepší z obou světů.

Výhody

Zařízení

Pokud jde o výhody, nemůžete se dívat kolem typického EOD, Přezbrojení, a Zesílení kombo. Overkill je naprosto nezbytný při téměř každém vytížení Warzone, jinak vám bude ponecháno, dokud nedostanete načítání.

Článek pokračuje po reklamě

Totéž lze říci pro AMPED, což vám umožní vyměnit mezi vašimi dvěma primárními zbraněmi rychleji než obvykle. Mít tyto dvě výhody doplňující se navzájem je zásadní pro vítězství v mnoha bojích, pokud vám dojde munice Mid-Skirmish.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Warzone Guru zdůrazňuje jednoduchý trik, jak rychle načíst na Fortune’s Keep

Pokud jde o vybavení, výběr je vždy váš v závislosti na vašem stylu hry. A Semtex granát je obvykle nejlepším výběrem pro svou všestrannost. Ať už se pokoušíte vyplavit nepřátele v budově nebo se pokoušet zničit vozidlo, rychlá výbušnina může dokončit práci.

Zatímco Stim může vám buď pomoci přežít plyn nebo vám poskytnout rychlé vyzvednutí během 1v1.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout Aug in Call of Duty: Warzone

Warzone Aug

Černá ops studená válka Aug je velmi snadné odemknout.

Naštěstí ti z vás, kteří se chtějí chytit studenou válku Aug, nebudou muset vyplňovat žádné výzvy. Ve skutečnosti je jediným požadavkem, abyste dosáhli Pořadí 28.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Každá zbraň Modern Warfare 2: Uniklé útočné pušky, SMGS, Snipers

Většina hráčů Warzone a Black Ops studená válka bude daleko za tento požadavek na úroveň, ale pokud tomu tak není, jednoduše pokračujte v hraní a přirozeně získáte tuto smrtící zbraň.

Alternativní načítání Aug

Černá ops studená válka Aug

Aug je jednou z nejsilnějších zbraní ve Warzone, bez ohledu na to, které přílohy vybavíte.

Pokud hledáte jiný přístup, vždy máte spoustu možností. S desítkami připoutaností k prosévání jsou možnosti jen o nekonečných. Další solidní volba pro srp.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Každý moderní Warfare 2 Map & Mode: Highrise Return, nový knockout playlist

Aydanovo vlastní nastavení Aug mu pomohlo ovládnout turnaje Warzone za posledních několik měsíců. Pokud chcete svou hru zvýšit a odpovídat jeho agresivnímu stylu hry, tady je vše, co populární streamer běží v jeho načítání.

Pro více nejvyšších načítání Warzone najdete na nich níže:

Warzone Best Aug načtení: Naše doporučení nastavení třídy Aug a jak odemknout AUG vysvětlil

Jak vytěžit maximum z Aug in Call of Duty: Warzone.

Průvodce přispěvatelem Hirun Cryer
Aktualizováno 25. června 2021
Sledujte Call of Duty: Warzone Caldera

The Aug je relativně pomalá, ale smrtící puška z studené války Black Ops, ale nyní je k dispozici v Call of Duty: Warzone díky obsahu crossoveru mezi oběma hrami, které konečně zahájí.

Jak budete pravděpodobně vědět, zda jste strávili čas se studenou válkou Black Ops nebo předchozími hrami ve franšíze Call of Duty v tomto ohledu. Hráči obvykle nelíbí Aug pro svou rychlost, ale místo toho si vybírají zbraň na základě její zastavovací síly: Pokud můžete přistát prasknutí na nepřátelské hlavě, okamžitě zasáhnou zem.

V tomto úplném průvodci po Aug in Call of Duty: Warzone, projdeme vás skrz vše, co potřebujete vědět o zbrani, a také poukázat na to, které přílohy a položky vybavení byste měli přinést, abyste co nejlépe využili srpna, takže víte všechno o Nejlepší třída Aug, Nejlepší načítání Aug, a mnohem více kromě.

 • Jak odemknout Aug ve Warzone
 • Nejlepší načítání AUG a přílohy ve Warzone
 • Nejlepší nastavení třídy Aug ve Warzone

Nejlepší načítání AUG a přílohy ve Warzone

Níže si můžete prohlédnout seznam příloh, které bychom doporučili vybavit Aug ve Warzone, a také jejich odpovídající úrovně odemknutí zbraně.

 • Flashguard 5.56 (odemknutí na úrovni 11)
 • 18 ”Rapid Fire (odemkne se na úrovni 4)
 • VisionTech 2x (odemknutí na úrovni 2)
 • Rychlá páska (odemknutí na úrovni 9)
 • Infiltrátorová přilnavost (odemkne na úrovni 15)

Aug, jak už možná víte ze studené války Black Ops, je občas docela pomalá a těžkopádná zbraň. Chcete -li to urychlit zářez, budete chtít přidat rychlostní pásku na zadní přilnavost, která zvyšuje cíl dolů do pohledu, a infiltrátorová přilnavost, která zvyšuje rychlost pohybu, rychlost pohybu a zamířte rychlost pohybu chůze.

Kromě toho je AUG vynikající při určování relativně vzdálených cílů, takže připojení VisionTech 2x v kategorii optic je vynikající pro pomoc tohoto. Jinde budete chtít 18 ”rychlé hasičské připojení na hlavně srpna, aby se zvýšila rychlost palby zbraně a Flashguard 5.56 Na čenich, skrytí skrývání ústí blesku a pomoc s ovládáním zbraně.

Nejlepší nastavení třídy Aug ve Warzone

V níže uvedeném seznamu vás projdeme veškerým vybavením a výhodami, které byste měli vybavit, abyste nejlépe doplňovali Aug.

 • Perk 1: Kill Chain (odemknutí na úrovni 34)
 • Perk 2: Overkill (odemknutí na úrovni 8)
 • Perk 3: Tracker (odemknutí na úrovni 51)
 • Sekundární: Gallo SA12 (odemknutí na úrovni 34)
 • Taktical: Senzor srdečního rytmu (odemkne se na úrovni 30)
 • Lethal: Claymore (odemknutí na úrovni 1)

Vzhledem k tomu, že Aug není velmi dobrá zbraň zblízka, budete chtít zvážit vybavení nadměrného výkonu v Perk Slot Two, což vám umožní nést primární zbraň ve slotu sekundární zbraně. Poté vybavte Gallo SA12, který navzdory obdržení některých Nerfů od spuštění studené války Black Ops je stále powerhouse zblízka.

Doporučili bychom řetězec Kill Perk, což zvyšuje vaši šanci na nalezení praktických zabijáků v zásobovacích boxech. Dále si vezměte Tracker Perk, který vám umožní vidět nepřátelské stopy krátce poté, co prošli oblastí a odhalili jejich umístění, abyste na ně mohli dostat kapku.

Zaokrouhlením zařízení na vybavení, které doplňuje srp. První z nich vám umožní určit nepřátelské umístění přes tablet na tlačítku ramene, zatímco druhý je skvělý pro obranu pozic proti zasahování nepřátelských sil.

Pokud potřebujete ruku s moderními zbraněmi války ve Warzone, můžete si přečíst, jak získat nejlepší načítání Grau, nejlepší načítání MP7, nejlepší načítání kiloutů, nejlepší načítání M4A1 a nejlepší načítání M13.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Blockbuster následovat
 • Call of Duty: Warzone Caldera následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.