Automobilové hry �� Hrajte nyní zdarma na CrazyGames!, Pět nových závodních her, které potřebujete pro 2023 | Top Gear

Pět nových závodních her, které potřebujete pro 2023

Pokud chcete jezdit kolem a dělat zlé kousky v rychlých autech, Madalin Stunt Cars 2 obsahuje herní režim, kde můžete hrát online s jinými hráči také.

Závodní hry

Závodní auta při nejvyšší rychlosti kolem ulic města, k kouskům, nebo jen řídit! Procházejte kompletní sbírku herních her zdarma a podívejte se, kam budete řídit další. Nejlepší a nejnovější automobilové hry najdete pomocí filtrů.

Sky jezdci

Super Star Car

Drift šéf

Město Sandbox – auta, zombie, ragdolls!

Dálniční závodník

Crazy For Speed

Šílený drift

Highway Racer 2

Simulátor pro jízdu na městském voze: Stunt Master

Simulátor pro jízdu na městském voze: Stunt Master

Pronásledování smrti

Simulátor jízdy na městských vozích: Ultimate 2
Simulátor kamionu: Rusko

Nekonečné pronásledování

Crazy Grand Prix

Auta vs Skibidi toaleta
Simulátor automobilu: Crash City

Lovci driftu

Písečný Král

Assault Bots

Simulátor autonehody Royale

Simulátor autonehody Royale

Parkování garáže

Hra kreslení auta

Soccar

Simulátor ladění automobilu

Simulátor ladění automobilu

Classic Classic Car Driving: 131
Přeprava horských vozidel

Přeprava horských vozidel

Drift Runner 3d

Drifta vyhoření

Pucks.io

Simulátor městského vozu

Simulátor městského vozu

Burn ‘gumová havárie n’ Burn
Raccoon Adventure: City Simulator 3D
SIMULÁTOR CITY AUTORU 2

SIMULÁTOR CITY AUTORU 2

Monster Truck Rampage

Monster Truck Rampage

Simulátor malování aut
Simulátor jízdy na městském voze 3

Simulátor jízdy na městském voze 3

Skákání konstrukční rampy
Bloky dopravní závody
Blokovanou demolici Derby
Mad Truck Challenge Special

Mad Truck Challenge Special

Hexa parkování

Do centra Mafie ve 30. letech
Pixel Stories 2: Night of Payoff

Pixel Stories 2: Night of Payoff

Populární značky

Hrajte automobilové hry online

Vyberte si své vozidlo a hrajte některé z nejlepších automobilových her na internetu. Můžete se závodit na cílovou čáru, zkusit parkování nebo hrát jako Briver jako autobus.

Všechny naše automobilové hry jsou ve vašem webovém prohlížeči zdarma, není nutné stahovat. Naše automobilové hry zůstávají zdarma díky reklamám umístěným neinvazivně ve hře a kolem webu. Mnoho našich herních her zdarma také obsahuje online multiplayer jako Soccar.

Pokud chcete jezdit kolem a dělat zlé kousky v rychlých autech, Madalin Stunt Cars 2 obsahuje herní režim, kde můžete hrát online s jinými hráči také.

Existuje několik opravdu zábavných příležitostných automobilových her. Můžete rozbít větrnými a nebezpečnými skladbami u jezdců Sky nebo nakreslit vlastní auto a závodit v závodě s nárazem!

Řídit auto svých snů

Drifting hry a závodní hry jsou oblíbenými volbami pro fanatiky automobilů. Inspirováni některými velikány, jako je Gran Turismo a Need for Speed, často mají řadu exotických vozidel, ladění motoru a estetické upgrady, aby vás ve hře spojily.

.

Dálniční závodník je další vynikající volbou, protože váš rychlý myšlení se uhýbajícího provozu na rušné dálnici odměňuje body, které můžete utratit za nová auta a upgrady také.

Více automobilových her

Pokud chcete prozkoumat dále do hloubky hnacích her obecněji, podívejte se na tyto kategorie:

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější automobilové hry?

 1. Sky jezdci
 2. Super Star Car
 3. Útěk driftu
 4. Drift šéf
 5. Město Sandbox – auta, zombie, ragdolls!
 6. Dálniční závodník
 7. Ram auta
 8. Nakreslete havarijní závod
 9. Crazy For Speed
 10. Turbo havárie

Jaké jsou nejlepší automobilové hry na mobilní telefony a tablety?

 1. Sloučit a konstrukt
 2. Nakreslete havarijní závod
 3. Drift šéf
 4. Pouliční závod zuřivý
 5. Útěk driftu

Jaké jsou některé podceňované automobilové hry?

Co jsou automobilové hry?

Automobilové hry vás uvede na sedadlo řidiče jakéhokoli auta v jakémkoli scénáři. Od realistických 3D automobilových her po 2D plošinátory – nejste omezeni pouze až po závody. Můžete se volně potulovat po celém světě, jít unášení a dělat cokoli, co zahrnuje řízení auta.

Závodní auta při vysokých rychlostech a unášejte kolem těsných rohů v naší úplné sbírce bezplatných online automobilových her. Hrajte nyní ve svém webovém prohlížeči.

Pět nových závodních her, které potřebujete pro 2023

Pět nových závodních her, které potřebujete pro 2023

Není nic jako začátek nového roku. Obnovení naděje, příležitost zhodnotit svůj život a co je nejdůležitější, celá 12 měsíců nových nadcházejících závodních her, které mají být spleteny. 2023 uvidí návrat dvou obrovských franšíz závodních her, které byly již nějakou dobu spící, realistický uchazeč o trůn Mario Kart a bezpochyby mnohem více, co ještě musí být oznámeno. Zde je pět nových hnacích her pro rok 2023, na které jsme nejvíc nadšeni, dejte nám vědět své v komentářích níže.

Reklama – Stránka pokračuje níže

Treska – TBA 2023

Treska - TBA 2023

Pokračování k nebezpečnému řízení, které samo o sobě bylo duchovním nástupcem starých her vyhoření, je Wreckreace méně o kousku, kam jdete velmi rychle a více o kousku, kde se najednou zastavíte. Obvykle ve sprše kovu, jisker a rozštěpené sklo. Velkým přírůstkem této hry je 400 km čtvercová karanténa, nazvaná Sledgehammer County, do kterého můžete umístit překážky a postavit si vlastní smyčkové stopy stovky metrů nad Terra Firma. Jak postupujete, odemknete stále více a více výstředních překážek, které můžete představit do otevřeného světa, jako jsou pohybující se větrných mlýny a obří krávy, takže celá věc bude vypadat méně jako závodní dráha a spíše jako super velikost bláznivého golfového hřiště. To by mohla být nejzábavnější, co jste měli od doby, kdy vaše maminka dala všechna vaše horká kola.

Možná se vám bude líbit

Summer Games Fest 2023: Sedm obrovských her, které sledují

Lamborghiniho 60. výročí: 60 let hitů … a chybí

Průvodce Top Gear pro nákup použitého mini

Forza Motorsport – jaro 2023

Forza Motorsport - jaro 2023

Zatímco Forza Horizon byl za posledních pět let zaneprázdněn párty po celé planetě a v tomto procesu bodoval miliony hráčů, toto ořechy a bolts přepracování Forza Motorsport je výsledkem tiché drobnosti půl desetiletí. Jak byste očekávali od hry Forza, naše první pohledy na hru byly vizuálně velkolepé, s autami, které byste nám pravděpodobně mohli přesvědčivě říci, byly přesně modelovány na atomové úrovni. Po solidním, ale nezanedbatelném Forza Motorsport 7 v roce 2017 jsme dobří a připraveni na triumfální návrat jediným simem s gargantuanskými zdroji potřebnými k adekvátnímu soutěži s Gran Turismo. Dokud se Elon Musk nerozhodne zahájit studio pro vývoj her pro smích.

Reklama – Stránka pokračuje níže

Disney Speedstorm – TBA 2023

Disney Speedstorm - TBA 2023

Disneyova odpověď na mario Kart Plumbs z rozsáhlé knihovny postav Megacorp a pokud existuje někdo, kdo má šanci bojovat s Nintendo’s Conquering Kart-‘Em Up, je to dům myš Mouse. V podstatě, pokud jste někdy chtěli vidět Jacka Sparrowa Piráti z Karibiku Vystřelit raketu Kniha džungle Baloo z pohyblivého vozidla, nyní je příležitost. Celá věc má překvapivě odvážnou estetiku pro dětskou hru, všechny ztlumené barvy přerušované Neon, o kterých doufáme, že to bude méně trapné, když jsme chyceni, když si ji hrají sami. Abychom přidali k tomuto pokušení, hra bude zcela zdarma ke stažení a hraní, ale očekáváme, že budete muset utratit peníze za další obsah a možnosti přizpůsobení, jako jsou nálepky a oblečení KART a oblečení. Možná konečně budeme schopni přesvědčit Donalda Ducka, aby si oblékl kalhoty.

Pacific Drive – TBA 2023

Pacific Drive - TBA 2023

Jak jste možná uhodli z strašidelného osvětlení a úplné absence rušivé reklamní hromady, Pacific Drive není závodní hra. Místo toho je to hororová záležitost přežití, která vám přizpůsobí a řídí upravený vůz stanicí přes neskutečný, nadpřirozený Pacifik Northwest a ponechat bezpečnost vašeho vozidla, pokud je to naprosto nutné. Vaše základna operací je opuštěná garáž v zóně olympijské vylučování a pokaždé, když jste vyrazili v autě, svět a rozložení silnic se mírně liší. Což je přesně to, jak se cítíme pokaždé, když se ztratíme v Milton Keynes. To, s čím se nemusíte vypořádat v předním dojíždějícím centru Buckinghamshire, jsou bizarní Lovecraftian Creatures, nebezpečné anomálie ohýbající realitu a kbelíky Icky Green Goo. No, pokud tam věci nešly vážně z kopce.

Testovací jednotka neomezená sluneční koruna – TBA 2023

Testovací jednotka neomezená sluneční koruna - TBA 2023

Dlouho před Forza Horizontem byla testovací jednotka neomezená, která nabídla mnoho stejných vzrušení. Nabídl velký otevřený svět, neustále propojený online multiplayer pro improvizované výlety a příležitost k bochu v drahých supercary, jako jste právě prodali startup Silicon Valley. V roce 2023 se vrátí originální online závodník s otevřeným světem, tentokrát vyvinuté lidmi za působivými oficiálními hrami WRC a na ostrově Hongkong a silnice obklopující jej. Zatímco plavba po hustěji osídlených oblastech bude dost zábavná, opravdu se těšíme na zamíření do velkolepých kopců, které se objevují nad městem. Vaším cílem, kromě hromadění více supercarů než zastoupení v Knightsbridge, je soutěžit v závodech a událostech o zajištění titulární sluneční koruny, o které upřímně doufáme, že je skutečný lesklý klobouk, který naše postava může nosit.