Avowed в Steam, Avowed Datum vydání Spekulace | Přívěs, příběh, nejnovější zprávy | Rozhlasové časy

Avowed: Datum vydání, porovnání Skyrim a nejnovější zprávy

I když nemáme konkrétní datum, nyní víme, že Avowed v roce 2024 klesne. Poté, co jsem o hře slyšel tak málo, dokud nebylo potvrzeno toto okno, mnozí se obávali, že bychom hru nedostali až do roku 2025.

Запланированная дата ыхода: 2024

Avowed – это фэнтезийная ролевая с видом о л лица, разработанная с с с с с стhod. Bydlй obsidian zábava. Действие разворачивается в ы už мора, жнакомом игрокам по сер restauras of Eternity. Ы прибыли из далекого аэдира, чтобы рас užňová слухbro. Постепеенно ыы понимаете, что как-т е. Удастся ли вам спасти остров и собственную душу от загадочных сил, готовых рх н част х част х час ч час хх част х?

Страннные и удивительные живые земли

Аэдирское королевство отправило вас на далекий остров под названием Живые земли, чтобы расследовать слухи об эпидемии чумы. Здесь вас ждут опасности. Вам предстоит столкн zvládne. Живые земли неизменно кажутс ч чнакомыми, но почем 14 будто зызывает. Ис už oba йте остров, славящийся разнообразием п к клияатических к с с с с с с с с с с с с с с.

Интуитивно понятная и многограная система

Сражайтесь с опасными существами, населяющими живые земли, как пожелаете сами. Исполззуйте мечи, заклинания, огнестрельное оружие и щиты п пороооввввовввввввв п вобгвввй п побжв и побгв п побговй п вобжвв п побжо с побгой п побгой п побжой п побгйй п побжой п побгг п побжо п. Заморозте противника, а затем разбейте его топоромeм. Запишите гримуар подходщее заклинание, чч поймать. А может, ыы захотите оглушить праром щита, а затем пронззом и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и? Ы сможете подобрать тактик provede.

Описание контента для ззрослых

Разработчики описывают контент та: Avowed obsahuje realistické násilí proti inteligentním druhu. Obsahuje také realistické násilí proti divočině a fantastickým tvorům. Vulgární jazyk se používá v celém příběhu obsahujícím zralé témata, odkazy na drogy a alkohol a sexuální odkazy. Hráč se může také účastnit užívání drog a alkoholu se svými společníky.

Avowed: Datum vydání, porovnání Skyrim a nejnovější zprávy

Vrátíme se do pilířů vesmíru věčnosti v Avowed, ale kdy?

Kdy je datum vydání Avowed?

Publikováno: Pondělí 12. června 2023 v 13:46

Nyní je to už přes deset let, co Bethesda vydala Elder Scrolls V: Skyrim. Zatímco kolem Starfield je spousta humbuků, tvrdí fanoušci Bethesdy’s Fantasy-orientované série se musí modlit za nové svitky Elder.

Zatímco se zdá, že tyto modlitby nejsou brzy zodpovězeny, další nejlepší věc může být za rohem. Obsidianův další RPG, Avowed, vypadá, že by to mohlo poškrábat svědění fantazie s otevřeným světem, s nímž jsou mnozí z nás postiženi.

Obsidian má také dobré výsledky s vnějšími světy, sloupy věčnosti a hvězdnými válkami: rytíři staré republiky II – Sith Lords, pod pásem.

Avowed byl poprvé vyhlášen zpět v roce 2020, ale dostali jsme mnohem více informací v včerejší show Xbox Games Showcase. Lore vypadá hluboko, svět vypadá krásně a boj a magie vypadá uspokojivě a rozmanitý. Sdílíme nejnovější trailer a také vše, co víme o Avowed, níže.

Avowed Datum vydání Pověsti

Jaké je datum vydání pro Avowed? Přichází letos? To jsou určitě platné otázky, které si můžete ptát sami sebe, a bohužel na ně v tuto chvíli není žádná pevná odpověď.

Zdá se, že datum vydání je někdy v roce 2024. I když by se to mohlo zdát jako chvíli pryč, přijde to rychle. Právě jsme už v polovině do roku 2023.

Které konzole a platformy mohou hrát avowed?

Je avowed exkluzivní Xbox nebo přijde také na PS5 a PS4? To je velmi dobrá otázka, na kterou se musíte ptát, vzhledem k tomu, že majitelé Xbox získali v Microsoftu v roce 2018 majitelé Xbox v Microsoftu v Microsoftu.

Pokud jde o konzole, můžeme to potvrdit Avowed bude exkluzivní Xbox. Nebude to přicházet na žádné konzoly PlayStation nebo na přepínač Nintendo. Ve skutečnosti to také nepřijde na Xbox One, s obsidiánem navrhovaným avowech speciálně pro konzole příští generace a výkonné počítače.

Oficiální stránka hry na webu Xbox potvrzuje, že Avowed se vyrábí pro Xbox Series X, Xbox Series S a PC. Takže pokud nemáte fantazii vlastnit Xbox, můžete jej místo toho přehrát na PC.

Avowed bude exkluzivní Xbox Series X/S, ale také přijde do PC

Je avowed na Xbox Game Pass?

Také na webových stránkách Xbox to Microsoft potvrdil Avowed přijde na herní průsmyk Xbox první den. Jakmile tedy hra vyjde, budete moci hrát přes členství v Xbox Game Pass, aniž byste museli utratit další penny.

  • Přečtěte si více:Co je Xbox Game Pass a kolik to stojí?

Mohu předobjednat se avowed?

V tuto chvíli neexistuje žádný formální způsob, jak předobjednat se – je to stále dlouhá cesta. A pokud vás zajímá, kolik bude stát, že na to ještě neznáme odpověď. Předpovídali bychom však kolem 60 liber, pokud byste si hru chtěli koupit sami.

Chcete -li se ušetřit, že musíte zaplatit plnou cenu, můžete se místo toho stát členem Xbox Game Pass Club. Pokud chcete vyzkoušet službu, můžete v současné době získat 14denní zkušební verzi v CD Keys za pouhých 5 GBP.99.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Avowed Story

Je přiváděno pokračování pilířů věčnosti? Odpověď na tuto otázku se zdá být ano – nebo přinejmenším víme, že Avowed se odehrává ve stejném vesmíru jako Pillars of Eternity Games. Hra byla popsána formálními kanály jako „epický RPG první osoby ve fantasy světě Eora“. Svět EORA je samozřejmě místo, kde jsou nastaveny pilíře věčnosti.

Spíš takhle

Někteří lidé se také ptají: je Avowed Elder Scrolls Game? Odpověď na tuto otázku je ne. Ačkoli Bethesda’s Elder Scrolls 6 je také součástí velké rodiny Microsoft/Xbox, není nic, co by naznačovalo, že hra je nějakým způsobem spojena s obsidiánem. V tuto chvíli nevíme mnohem víc o přípravě, ale dáme vám vědět, až se to změní.

Avowed herní zvěsti

Bude avowed jako vnější světy? Na úrovni hry je odpověď na tuto otázku ano. Zdánlivě dobře informovaná zpráva od Windows Central uvedla, že avowed „se zdá být založen na podobném, i když vylepšeném motoru z vnějších světů, doplněný bojovým bojem první osoby a hluboké RPG průzkumné a narativní systémy.”

Pokud jste přemýšleli, jestli bude Avowed jako Skyrim na úrovni hry, zdá se, že tam také existují určité podobnosti. Windows Central tvrdí: „Avowed bude obsahovat více stylů tříd a půjčky od Skyrimova dvouručního bojového systému. Mohli byste ovládat dva dýky a být tajným nepoctivým, nebo se ponořit do lukostřelby s obouručním lukem. Mohli byste použít kombinaci mečů a magie, nebo jít plnou obouruční magií, která je nutná k ovládání některých silnějších kouzel a schopností hry.”

Hra v Avowed také přinese zpět známé prvky z předchozích pilířů věčných her, přičemž Windows Central hlásí, že „kouzla čaroděje, jako je žolting Touch, které mohou smažit nepřátele s vidličkou blesku, budou přítomny.„Hovoří se také o průzkumném a ničitelném prostředí založeném na plavání, ale jedna věc není jasná-ještě nevíme, pokud by se Avowed bude mít jedno velké prostředí otevřeného světa nebo několik menších světových světu.

Avowed Trailer

Zcela nový trailer byl vydán pro Avowed včera (11. června) na akci Xbox Games Showcase. Bylo odhaleno mnohem více tradice a hraní a abych byl upřímný, cítíme se pěkně medializovaní. Níže můžete sledovat nový přívěs:

Zde si můžete prohlédnout předchozí přívěs.

Přihlaste se k odběru našeho bezplatného herního zpravodaje pro týdenní poznatky a navštivte naše Herní centrum pro všechny nejnovější zprávy.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Zúčastněte se testu obrazovky, projektu od Radio Times a University of Sussex a Brighton, abyste prozkoumali roli televize a zvuku v našem životě.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 12 čísel za pouhých 1 GBP s doručením do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times.

Okno datum vydání, přívěsy, hraní a další

Vše, co potřebujete vědět o nejnovějším RPG Obsidian, včetně očekávaného datum vydání a jakékoli hry nebo informací, které jsme obdrželi.

Datum vydání Avowed: plešatá postava ve vestu

Publikováno: 11. června 2023

Kdy je datum vydání Avowed? Avowed je nastaven na další velký RPG a vzrušení z obsidiána a nekontrolovatelně se staví. Fantasy RPG zasazený do světa EORA se odehrává ve stejném vesmíru jako sloupy franšízy věčnosti.

S rekordem Obsidianů by nemělo být žádným překvapením, že mnozí očekávají, že nadcházející název přistává na nejlepším seznamu her Xbox Series X Games. A je to ještě větší vítězství pro ty, kteří mají předplatné hry, protože budou moci hrát avowed spolu s dalšími hrami Xbox Game Pass, v první den, kdy se konečně spustí. Ale kdy můžete očekávat, že vstoupíte do světa Eory?

Okno datum vydání Avowed

Datum vydání Avowed dorazí v roce 2024, což bylo potvrzeno v herním přívěsu zobrazeném během přehlídky Xbox Games 2023. Vydá se na Xbox Series X | S a PC.

I když nemáme konkrétní datum, nyní víme, že Avowed v roce 2024 klesne. Poté, co jsem o hře slyšel tak málo, dokud nebylo potvrzeno toto okno, mnozí se obávali, že bychom hru nedostali až do roku 2025.

Únik z zasvěcených ‘extas1s‘ na YouTube říká, že obsidián usiluje o datum vydání Q2 2024, takže pokud je to přesné, můžeme to očekávat, že to v určitém okamžiku uvidíme na jaře.

Avowed přívěsy

První přívěs Avowed byl show na Xbox Showcase v červenci 2020, kdy byl oficiálně odhalen. Tento přívěs CGI nám dal krátký pohled do světa Eory, jak je vidět v Avowed, a také co očekávat od atmosféry hry.

Thumbnail YouTube

Je to druhý přívěs, který obsahuje spoustu skvělé hry, byl zobrazen na 2023 Xbox Showcase. Můžete to zkontrolovat níže.

Thumbnail YouTube

Avowed Gameplay Details

Avowed’s Melee and Magic zaměřený na první osobu se rozhodně odvolává na fanoušky práce obsidiánů. Vidíme spoustu elementárních sil, které se používají proti hordám kosterních nepřátel a velkých divokých zvířat.

Víme, že se jedná o RPG, ale ještě jsme neviděli žádnou z funkcí dialogu nebo postavy, které očekáváme v minulých her Obsidian.

To pokrývá vše, co víme o RPG Obsidian před datem vydání. Prozatím se můžete podívat na nejlepší hry Xbox RPG, abyste získali kop roleplaying, než uslyšíme více o nadcházejícím názvu. Nebo se podívejte na další nadcházející hry Xbox, abyste zjistili, co ještě brzy vyjde (doufejme).

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.