Baldur S Gate 3 – How To Romance Shadowheart – Gamespot, Baldur’s Gate 3: Best Shadowheart Companion Build – Charlie Intel

Baldur’s Gate 3: Nejlepší společník Shadowheart Build

Během časného přístupu, Baldur’s Gate 3 Shadowheart Romance jednoduše znamenala být v dobrém stavu s ní a Ukládání uprchlíků. To vede k večírku zpět ve vašem táboře, kde si vy a Shadowheart můžete dát drink. To vám také umožní políbit ji, což dále rozvíjí romantiku.

Baldurova brána 3 – Jak na romantiku Shadowheart

Romance Shadowheart v Baldurově bráně 3 tím, že se odvrátila od temnoty.

5. září 2023 ve 15:14 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Existuje mnoho společníků, které můžete romantika v Baldurově bráně 3. Jedním z nich je Shadowheart, následovník Shar, paní tmy. I když skrývá mnoho tajemství, existují jasné způsoby, jak získat její srdce. Náš průvodce pojednává o tom, jak můžete Romance Shadowheart v Baldurově bráně 3, stejně jako případné nehody, s nimiž se můžete setkat. Podobně si prosím připomeněte, že tato příručka obsahuje spoilery.

 • Jak romantické stínové srdce v Baldurově bráně 3
  • Potenciální první polibek se Shadowheart
  • Shadowheart Info: Flowers and Swimming
  • Rozhodnutí nočních písní
  • Tmavé nutkání dilema
  • Love Scéna: hubená ponoření
  • Romancing Shadowheart a mít flings s Halsinem, Mizorou a císařem

  Jak romantické stínové srdce v Baldurově bráně 3

  Baldurova brána 3 Shadowheart Romance zahrnuje dozvědět se více o její minulosti jako sharské uctívání a nadále ji přivítat navzdory své tajné povaze. To souvisí také s jejím společenským úkolem: dcerou temnoty a vybrané Shar. Zde je rychlé shrnutí:

  Přijměte Shadowheart poté, co přizná, že uctívá Shar

  • Nejprve se setkáte s Shadowheart na palubě Nautiloid během prologu hry. Nezapomeňte ji zachránit, protože tyto sítě, které jste schválili. Můžete odkazovat na náš doprovodný nábor Průvodce pro více informací.
  • Schválení Shadowheart lze poměrně snadno zvýšit. Přestože je následovníkem Shar, ve skutečnosti preferuje laskavé a soucitné akce a také používají své wiles k podání nepřátel (i.E. Přesvědčování a podvod). Brzy je také v rozporu s Lae’zelem, takže se ujistěte, že odpovídajícím způsobem odpovíte na určité návrhy.
  • Nakonec se Shadowheart otevře o své skutečné povaze a také o tom, pro co je její artefakt. Přestože se většina občanů ve Faerunu obává Shar, musíte zůstat vítáni a přijímat.
  • Shadowheart se můžete zeptat na její minulost, ale musíte mít její souhlas. Nepřipsate se do svých myšlenek tajně a nenutí ji, aby odhalila více o svém životě, pokud ještě není pohodlná.
  • Pokud spíte s jinými postavami původu, můžete se setkat s problémem:
   • Nemůžeme potvrdit, co se stane s jinými společníky. V naší kampani však v okamžiku našeho charakteru spal s Karlachem (Nejen prosté flirtování), Shadowheart připustil, že byla šťastná, že naše postava a Karlach měli milující vztah. Řekla, že zůstane jako přítelkyně.
   • Nemůžeme potvrdit, zda ukončení vztahu se společníkem S kým jste už spali by to vedlo k příležitosti k romantickému Shadowheart později ve hře.

  Potenciální první polibek se Shadowheart

  Během časného přístupu, Baldur’s Gate 3 Shadowheart Romance jednoduše znamenala být v dobrém stavu s ní a Ukládání uprchlíků. To vede k večírku zpět ve vašem táboře, kde si vy a Shadowheart můžete dát drink. To vám také umožní políbit ji, což dále rozvíjí romantiku.

  Bohužel tato možnost nebyla k dispozici během našeho přehrávání, i když jsme většinou dodržovali stejná rozhodnutí/akce, jaké jsme v minulosti udělali. Můžeme to jen hádat flirtování a pokus o políbí Karlacha Během činu 1 mohla v této fázi kampaně výrazně zvýšit její souhlas, vyšší než naše postavení se Shadowheart.

  Poznámka: Přestože jsme během aktu 1 nedostali líbání scénu, stále existovaly příležitosti k podpoře romantiky během zákona 2. Právě jsme pokračovali v výběru pozitivních odpovědí na posílení jejího souhlasu s naší postavou.

  Obrázek galerie 1

  Shadowheart Info: Flowers and Swimming

  Kdykoli máte příležitost mluvit se Shadowheart (i.E. Má na hlavě vykřičník), zkontrolujte, zda existují nové možnosti dialogu, kde by se vám otevřela více. Konverzace zahrnují, že vám říká, že noční orchidej je její oblíbená květina a že se nikdy nenaučila plavat:

  • Noční orchidej je něco, co najdete ve stínových pozemcích během Act 2. Jednoduše prohledejte útesové silnice podél severní a střední části zóny. Můžete jí dát květinu, kterou ocení.
  • Pokud jde o plavání, dobře, to souvisí s milostnou scénou, o které za chvíli diskutujeme.
  • Může existovat možnost dát jí idol položky Selune, i když jsme to během našeho běhu neudělali.

  Rozhodnutí nočních písní

  Rychle vpřed do Act 2, což je místo, kde můžete dále postupovat. To vede k Gauntlet Shar Dungeon, a případné rozhodnutí, které musíte učinit, pokud jde o Nightsong. Existuje několik možných výsledků:

  • Náhradní noční střed – Shadowheart bude požehnán selunutovou zbraní a ona bude opuštěna Shar. Trochu se obává své víry, i když je o vašem vztahu otevřenější. Rozhodněte se pokračovat v jeho sledování.
  • Zabijte Nightsong – Shadowheart bude požehnána sama Shar. Tvrdí, že má lásku pouze ke své bohyni, i když jí můžete říct, že se chcete se svým vztahem neustále snažit. Nemůžeme potvrdit, zda to v budoucnu způsobí problém s vaším vztahem.
  • Neznámé: Nabídněte své srdce a duši Shar – Existuje socha Shar, že postavy mohou uctívat, což jim uděluje nekrotický odpor buff. Pokud se však Shadowheart pokouší modlit. Jedinou další možností je kontrola náboženství, která poznamenává, že jí musí nabídnout samotné bytosti pouze pro Shar. Ještě musíme zjistit, zda je výsledek tohoto po vyčištění dungeonu jiný.

  Za účelem této Baldurské brány 3 Shadowheart Romance Guide jsme se rozhodli ušetřit Nightsong. Následující výsledky jsou také založeny na tomto rozhodnutí.

  Můžete si vybrat, zda budete pokračovat ve své romantice se Shadowheart po klíčovém okamžiku v rukavici Shar

  Tmavé nutkání dilema

  Kromě výše uvedeného je také důležitý incident, ke kterému dochází, pokud jste si vybrali Temný nutkání původ. Pro nás se to stalo v Act 2, když (a) naše postava nevraždila izobel Cleric a (b) naše postava se již zamilovala do společníka (i.E. Shadowheart). Temná nutkání vás kola, abyste je zabili, až příště usnete, takže se ujistěte, že provedete následující:

  • Pokuste se probudit svého partnera a předat moudrost 14 Úspora hodu.
  • Když jste vázáni, projděte další moudrost 18 úsporných hodů. Budete mít malou výhodu, protože váš milenec věří ve vás.

  Pokud tak neučiníte, zabijete svého milence. Další den budou členové vaší strany onemocněni a unavení z vašeho vražedného běsnění. Vaše postava sama bude muset bojovat a eliminovat každého společníka, který je ve vašem táboře. To nebude snadná bitva a pravděpodobně to povede ke hře. Představte si, že jste byli v hlavě Karlachem a Lae’zelem, a to vše, zatímco vás Gale a Wyll vystřelí kouzlami. Takže ano, je nezbytné, abyste uspěli v těch úsporných hodech.

  Pak, přijďte akt 3, máte šanci buď plně přijmout svůj osud jako potom pocitu temné nutkání, nebo být z toho úplně osvobozen. K tomu dochází po Vražedný tribunál a Orin The Red oblouky:

  • Osvoboďte se od temných nutkání/odmítnutí požehnání – Shadowheart se to rozhodně líbí, pokud se vaše postava uvolní od temné nutkání.
  • Přijměte svůj osud a přijměte temné nutkání – také jsme testovali další výsledek, kdy naše postava přijala jejich vražedný záměr. Shadowheart se velmi rozzlobil, i když také zvolala, že se nevzdá vaší postavy.

  Love Scéna: hubená ponoření

  Baldurova brána 3 Shadowheart Romance vyvrcholí na začátku Act 3 (i.E. Poté, co jsme ušetřili Nightsong a porazili Ketheric Thorm). Z velké části byste se měli několikrát odpočinout ve svém táboře. Bude zde několik cutscenes a událostí, z nichž některé ve skutečnosti nezahrnují Shadowheart. Ale krátce nato se dozvíte více o její minulosti, protože jste ušetřili noční.

  Shadowheart chce zapomenout na svůj čas jako oklamaný následovník Shar. Vyzývá vás, abyste se s ní plavali. Přijměte nabídku a odpovězte: „Nejprve.„Poté vyberte příslušné odpovědi, což povede k hubenému ponoření a intimním sezení na pláži.

  Později, když uvažuje o svém životě poté, co byla bez vlivu Shar, můžete s ní mluvit o tom, jak si vybudovala svou budoucnost. Říká, že to chce s vámi utratit, pokud byste byli ochotni.

  Shadowheart

  Romancing Shadowheart a mít flings s Halsinem, Mizorou a císařem

  Zdá se, že spánek s neriginovými postavami nebo NPCS je v pořádku, alespoň založen na našem přehrávání. Pokud plánujete flirtovat s Halsinem, můžete zkontrolovat naše Halsin Romance Guide. Dlouhý příběh krátký: Zdá se, že to stále můžete dostat s Halsinem, zatímco pokračujete v sledování romantiky se Shadowheart. V našem případě jsme požádali o její svolení, abychom se mohli oklamat s Halsinem a ona byla v pořádku. Ve skutečnosti, jakmile jsme skončili s touto konkrétní konverzací, spustila se scéna Shadowheart Love Scéna. Poté následovala halsinová milostná scéna-ano, že jeden-na našem dalším táborovém odpočinku. Hra stále považovala Shadowheart za naše hlavní stisknutí.

  To samé lze říci, pokud máte hříšný pokus s Mizorou, Cambion, který má Wyll-Bound. V našem přehrávání se Shadowheart vůbec nezbavil a ona jen uvedla, že máte své vlastní potřeby, stejně jako ona. Stejně tak nereagovala poté, co jsme měli Fling s císařem. O listině neměla žádný komentář.

  To je to, co zatím víme o tom, jak romantické Shadowheart v Baldurově bráně 3. Brzy budeme aktualizovat náš průvodce v případě jiného vývoje, takže zůstaňte naladěni.

  Baldurova brána 3 je naplněna až po okraj aktivit a tajemství. Nepochybně budete součástí dobrodružství, které může dokončit nespočet hodin. Další tipy můžete navštívit naše rozbočovače BG3 Guides.

  Baldur’s Gate 3: Nejlepší společník Shadowheart Build

  Shadowheart White Hair Baldur

  Larian Studios

  Přestože je nejužitečnějším společníkem léčitele v Baldur’s Gate 3, výchozí stavba Shadowheart není skvělá. Skóre schopností se nerozšíří nejlepším možným způsobem a její doména není ideální. Tady je alternativní sestavení pro Shadowheart v Baldurově bráně 3, díky níž je jedním z nejlepších společníků ve hře.

  Shadowheart je duchovní v Baldurově bráně 3 a jako takový získá přístup k několika buffům a uzdravovacím kouzlům, z nichž mají prospěch celou stranu. Pokud chcete přežít několik setkání bez odpočinku, potřebujete ve svém týmu léčitele jako ona.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  To také znamená, že musíte optimalizovat její sestavení, abyste z ní vytěžili maximum jako společníka. Baldur’s Gate 3 nabízí funkci respec, kterou můžete použít ke změně její třídy, podtřídy, skóre schopností, kouzel a další.

  Zde je způsob, jak jej používat k vytvoření nejlepšího duchovního společníka pro Shadowheart v Baldur’s Gate 3.

  • Nejlepší podtřída pro Shadowheart v Baldur’s Gate 3
  • Nejlepší skóre schopností pro Shadowheart v Baldurově bráně 3
  • Nejlepší kouzla pro Shadowheart v Baldurově bráně 3
  • Nejlepší sestavení pro Shadowheart v Baldurově bráně 3

  Nejlepší podtřída pro Shadowheart v Baldur’s Gate 3

  Nejlepší podtřída pro Shadowheart v Baldur’s Gate 3 je doména života. Ve výchozím nastavení je Shadowheart cleric v BG3. Jako takový pro tuto sestavu, Musíte ji respektovat v táboře. Musíte zjistit, aby se tato schopnost dostala, po kterém budete potřebovat 100 zlata.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Shadowheart Baldur

  Životní doména je zamýšlená podtřída pro léčitele.

  Přejděte do svého tábora z zbytku ikony, vyberte Shadowheart a zahájte konverzaci s Withers. Vyberte možnost, která říká: „Můžete mi pomoci změnit moji třídu? (100) “a vyberte doménu života pod Cleric. Tím zajistíte, že dostane ty nejlepší schopnosti léčit, aby pomohla podpořit celou vaši párty.

  Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  Zde jsou cantripy, které byste si měli vybrat pro Shadowheart:

  • Pokyny – Nejdůležitější cantrip pro Shadowheart, který můžete použít také pro většinu kontrol dovedností a dialogu.
  • Odpor – Jedná se o slušný efekt Buff, který je užitečnější, protože nezabírá žádné sloty.
  • Produkovat plamen – Toto kouzlo vám dává dvě schopnosti současně, světla a malá ohnivá koule. Můžete to však nahradit jakýmkoli dalším cantripem podle vašeho výběru.

  Nejlepší skóre schopností pro Shadowheart v Baldurově bráně 3

  Zde je způsob, jak by skóre schopnosti mělo hledat Shadowheart poté, co ji respektujete v Baldurově bráně 3:

  Článek pokračuje po reklamě

  • Síla: 10
  • Obratnost: 14
  • Ústava: 16 (+1)
  • Inteligence: 8
  • Moudrost: 16 (+2)
  • Charisma: 10

  Moudrost je nejdůležitější schopnost pro duchovní, zatímco inteligence není tak užitečná. Zde jsou dovednosti, které byste měli vybrat pro Shadowheart během respec:

  Článek pokračuje po reklamě

  • Medicína (moudrost)
  • Přesvědčování (charisma)

  Shadowheart Spear of Night Baldur

  Rozložení skóre skóre výchozích schopností není pro tuto sestavu dobré.

  Nejlepší kouzla pro Shadowheart v Baldurově bráně 3

  Jako léčitelský duchovní v Baldurově bráně 3 bude Shadowheart primárně používat kouzla v bitvě i mimo ni. Zde jsou ty, které byste měli vybrat:

  Nejlepší sestavení pro Shadowheart v Baldurově bráně 3

  Zde je nejlepší společník pro Shadowheart v Baldurově bráně 3:

  ÚROVEŇ VLASTNOSTI
  1 Cantrips: Pokyny, odpor, produkce plamene – Připravená kouzla: Léčivé slovo, léčba rány, způsobují rány, vedení šroubu a štít víry – Podtřída: Světlá doména
  2 Hláskovat: Příkaz
  3 Hláskovat: Duchovní zbraň
  4 Cantrip: Blade Ward – Hláskovat: Warding Bond – Zlepšení schopností: Moudrost +2
  5 Kouzla: Držte osobu, hromadné uzdravovací slovo
  6 Hláskovat: Glyf of Warding
  7 Hláskovat: Svoboda pohybu
  8 Výkon: War Master – Hláskovat: Odstraňte kletbu
  9 Kouzla: Hmyz mor, úder plamene (nahraďte odstranění kletby)
  10 Cantrip: Posvátný plamen – Hláskovat: Planární vazba
  11 Hláskovat: Vyléčit
  12 Hláskovat: Hrdinové hostiny – Zlepšení schopností: Moudrost +2

  Takže to byla nejlepší společník pro Shadowheart v Baldurově bráně 3. Pro více informací o hře najdete níže:

  Shadowheart (BG3)

  Shadowheart dobrovolně provedla rituál, aby odstranil své vzpomínky, aby chránil tajemství svých spolupracovníků Shar. Ztráta a bolest jsou jí posvátné, ale její víra je nyní testována jako nikdy předtím.

  Obsah

  • 1 Vytváření znaků
   • 1.1 atributy
   • 1.2 další znalosti
   • 1.3 funkce a vlastnosti
   • 1.4 zařízení
   • 1.5 Spellcasting
    • 1.5.1 cantrips
    • 1.5.2 Úroveň 1
    • 2.1 dcera temnoty
    • 3.1 nehraje jako Shadowheart
    • 3.2 hraní jako Shadowheart
    • 4.1 schválení
    • 5.1 výchozí konverzace
    • 5.2 Emerald Grove

    Vytváření postav []

    Pozadí: Acolyte Eyes: Green Skin: Cool Hair: Black

    Atributy [ ]

    Recenze expertů GameSpot

    2. listopadu 2020

    11. prosince 2012

    Další znalosti []

    • Jednoduché zbraně
    • Morningstars
    • Spears
    • Pikes
    • Halberds
    • Glaives
    • Lehké brnění
    • Střední brnění
    • Štíty

    Funkce a vlastnosti []

    Civilní milice
    Darkvision (12m)
    Fey Ancestry
    Požehnání podvodníka

    Zařízení [ ]

    • Kroužek
    • Řetězová košile
    • Kožené boty
    • Shadowheartovo oblečení
    • Vkusné boty
    • Shadowheartovo spodní prádlo
    • Žezlo
    • Studovaný štít
    • Scroll of Detection Myšlenky
    • Pár pro tábor
    • Alchymie pouzdro
    • Klíčenka
    • Lektvar hojení
    • Scroll of Revivify
    • Tajemný artefakt

    Spellcasting []

    Schopnosti obsazení kouzla: moudrost

    Cantrips []

    • Firebolt
    • Odpor
    • Vedení
    • Posvátný plamen

    Úroveň 1 [ ]

    • Štít víry
    • Ochrana před zlem a dobrým
    • Svatyně
    • Prokletí
    • Kouzelná osoba
    • Příkaz
    • Žehnat
    • Vyléčit rány
    • Léčivé slovo
    • Vedoucí šroub
    • Maskovat sebe
    • Způsobit rány
    • Vytvořte nebo zničte vodu

    Quests []

    Dcera temnoty []

    Pokračujte v cestování se Shadowheart.

    • Dozvěděli jsme se, že Shadowheart musí dosáhnout Baldurovy brány, aby splnil misi pro její bohyni – i když podrobnosti této mise jsou záhadou.
    • Přijali jsme polovinu s názvem Shadowheart. Byla také na palubě Nautiloid – a infikována parazitem.

    Prolog []

    Nehraje jako Shadowheart []

    Pokud hrajete jako jakákoli jiná postava, najdete Shadowheart zamčený v lusku v Nautiloidu. Může být ponechána v lusku nebo uvolněna několika metodami.

    Pokud bude propuštěna, připojí se k vaší párty, jakmile postupujete k kormidelně. Poté bude nalezena v bezvědomí poblíž vaší výchozí pozice. Bude vděčná, že jste jí pomohli.

    Pokud nebude propuštěna, bude nalezena o něco dále a buší na zamčené dveře. Bude nešťastná, že jste ji opustili v lusku a možná s vámi bojuje.

    Hraje jako Shadowheart []

    Začnete prolog v normálním počátečním místě a modul, ve kterém obvykle najdete Shadowheart. Artefakt bude nalezen vedle vás na zemi a budete vyzváni, abyste jej vyzvedli a přivedli ho k Baldurově bráně.

    Později nebude mít pláž žádné další členy strany, což počáteční boj s intelektům pohlcuje výrazně tvrdší. Pro kompenzaci, budou existovat pouze dva místo tří intelektů. Ale pokud je Shadowheart sestřelen, zažijete okamžitou hru.

    Interakce []

    To by mohlo použít vážná vylepšení! Cílem je zaznamenávat interakce mezi znaky, hráčem, detekci toho, co zvyšuje a snižuje schválení, jaké události lze spustit a jak je spustit a jaké třídy a/nebo rasy mají alternativní možnosti konverzace a cestu.

    Odsouhlasení [ ]

    Shadowheart má rád lidi s otevřenou myslí a racionálním.

    Konverzace []

    Výchozí konverzace []

    (Shadowheart): něco věcí? (Hráč): Chci mluvit o všem, co se nám stalo. (Shadowheart): Dobře. Na co myslíš? -(Hráč): Jak se držím ve vašich odhadech? Pokud je hráč neutrální schválení: -(Shadowheart): Musím přiznat, že jsi byl překvapením a ne neochotný. Kindred duchové jsou pro mě jen málo a daleko. Pokud hráč uložil Shadowheart na Nautiloid: -(Shadowheart): Kromě toho jsi mi zachránil život na palubě Nautiloid. Jak mohu udělat cokoli, ale zpívat vaši chválu?

    Emerald Grove []

    (Shadowheart): Toto místo se zdá být pozoruhodně napjaté pro posvátný háj. Možná bychom neměli vydržet. Ale přinejmenším uvidíme, jestli je nalezen léčitel, nejprve ze všeho.

    Trivia []

    • Shadowheart je následovníkem Shar.

    Galerie []

    Externí odkazy [ ]

    • Shadowheart on Zapomenuté říše wiki, wiki pro Dungeons & Dragons Nastavení kampaně Zapomenuté říše.