Bannerlord: Společníci – kde najít, které jsou nejlepší |, Mount & Blade 2: Bannerlord Companions Guide – Co jsou společníci, jak je získat

Mount & Blade 2: Průvodce Bannerlord Companions – Co jsou společníci, jak je získat

Protože se jedná o hru včasného přístupu, věci se mohou změnit. Systém společníků je stále velmi nedokončenou prací. Jediné dostupné společníci jsou nyní generováni náhodně. Časem budou skuteční společníci s příběhy, úkoly atd. Uděláme maximum, abychom průvodce udržovali aktuální, ale nemůžeme slíbit, že budeme mít vše aktualizováno.

Bannerlord: Společníci – kde najít, které jsou nejlepším průvodcem Mount a Blade 2, tipy

Společníci v Bannerlordu pomáhají během boje a posilují stranu svými dovednostmi. Na této stránce průvodce navrhujeme, kteří společníci jsou nejlepší.

Poslední aktualizace: 3. listopadu 2022

Společníci v Mount and Blade 2 Bannerlord jsou nedílnou součástí hry. Díky nim, že můžete svůj klan pěstovat rychleji – to zvětší maximální velikost vaší strany a pozici v Království Calradia. Společníci jsou také velmi užiteční na bojišti. Na této stránce průvodce se dozvíte nejdůležitější informace o společnících – k čemu jsou, kde je najít nebo jak změnit své vybavení. Zjistíte také, kteří společníky Bannerlord jsou nejlepší.

 • Co jsou společníci?
 • Kde najít společníky?
 • Nejlepší společníci
 • Jak změnit zařízení společníků?

Co jsou společníci?

Společníci jsou nesmírně užitečné. - Bannerlord: Společníci - kde najít, které jsou nejlepší - Základy - Průvodce Bannerlord Mount a Blade 2

Společníci jsou velmi užiteční.

Společníci v Mount and Blade 2 Bannerlord mít několik funkcí. Jako vaše postava, Mají dovednosti které se mohou ukázat jako velmi užitečné na (a mimo) bojiště. Společník s vysoce rozvinutými bojovými dovednostmi vám pomůže zabít nepřátele a společníka s pokročilým Lék dovednosti uzdraví vaše vojáky.

Společníci mohou také pomoci s úkoly provedením pro vás. Většina úkolů vám dává na výběr – můžete dokončit mise nebo poslat svého společníka spolu s několika vojáky.

Členové rodiny se mohou také stát společníky (za předpokladu, že jsou dospělí). Otevřete okno klanu a objednejte osobu, kterou chcete jako společník, aby se připojil k vaší párty.

Kde najít společníky?

Potenciální společníci se nacházejí ve městech, uvnitř hospodáků. - Bannerlord: Společníci - kde najít, které jsou nejlepší - Základy - Průvodce Bannerlord Mount a Blade 2

Potenciální společníci se nacházejí ve městech, uvnitř hospodáků.

Pravidlo je jednoduché – Potenciální společníci zůstávají v hospodách. Jediné, co musíte udělat, je navštívit jakékoli město a zkontrolovat hospodu – pokud je tam potenciální společník, uvidíte jeho ikonu, stejně jako na obrázku výše. Po rozhovoru s tímto společníkem budete znát jejich cenu při vstupu do strany – pokud s tím souhlasíte, tato osoba se k vám připojí.

The Mount and Blade 2 Bannerlord Encyklopedie vám může pomoci najít potenciální společníky. Chcete -li to vidět, stiskněte N Klíč během hry. Nyní vyberte Hrdinové Tab. Když kliknete na daného společníka, uvidíte jeho poslední známé umístění.

Nejlepší společníci

Společníci se specializují na různé dovednosti. - Bannerlord: Společníci - kde najít, které jsou nejlepší - Základy - Průvodce Bannerlord Mount a Blade 2

Společníci se specializují na různé dovednosti.

Není zřejmé, kteří společníci v Mount and Blade 2 Bannerlord jsou nejlepší. Každý z nich se zaměřuje na různé dovednosti a funguje nejlépe v různých rolích – Vyberte společníky, kteří odpovídají vašim potřebám. Pokud potřebujete lékaře – vyberte si společníka s vysokou Lék dovednost. Potřebujete společníka, který ví, co dělat na bojišti – vyberte si postavu s bojovými dovednostmi.

Přezdívky jsou užitečné při výběru společníka. Například – pokud má postava přezdívku „Chirurg“, znamená to, že se specializují na uzdravení. Postava přezdívaná „Kanka“ bude během bitvy skvěle dělat.

Jak změnit zařízení společníků?

Můžete změnit vybavení jakéhokoli společníka - vše, co musíte udělat, je přepnout na tuto osobu. - Bannerlord: Společníci - kde najít, které jsou nejlepší - Základy - Průvodce Bannerlord Mount a Blade 2

Můžete změnit vybavení jakéhokoli společníka – vše, co musíte udělat, je přepnout na tuto osobu.

Můžete jim přiřadit lepší zbraně – stejně jako vaše postava. Stačí otevřít nabídku vybavení a poté použít šipky v horní části obrazovky – Tímto způsobem můžete přepínat mezi svými společníky a změnit jejich zbraně.

Můžete si vybrat výhody pro své společníky. Pravidlo je stejné jako u zbraní, ale tentokrát musíte otevřít nabídku postavy.

Mount & Blade 2: Průvodce Bannerlord Companions – Co jsou společníci, jak je získat

Mount & Blade 2: Bannerlord je nakonec hra o budování větší a větší síly k řešení větších a větších problémů. To vám pomůže růst vlivnějších, postupovat k klanu a nakonec založení království. Mnoho z těchto vojáků bude bezejmenné, ale ve hře je několik vlivných, pojmenovaných postav, kteří jsou ochotni se k vám připojit za cenu. To se nazývají společníci a naše Mount & Blade 2 Průvodce společníky vám pomůže najít a najmout tyto silnější jednotky.

Připomínáme to, že se jedná o hru včasného přístupu, věci se mohou změnit. Uděláme maximum, abychom průvodce udržovali aktuální, ale nemůžeme slíbit, že budeme mít absolutně všechno aktualizované okamžitě.

Jak najít společníky v Mount & Blade 2

Setkáte se s různými společníky v různých městech Mount & Blade 2: Bannerlord. Obvykle je najdete uvnitř tavernů nebo v okrese Tavern v tomto místě.

Úplný seznam všech dostupných společníků proveďte následující z mapy světa:

 • Zasáhnout n a otevřít encyklopedii.
 • Přejděte na hrdiny.
 • Přejděte dolů a zkontrolujte povolání Wanderera.

Každá z těchto postav může být přijata do vaší armády. V každém vstupu můžete vidět jejich dovednosti, vlastnosti a poslední známé umístění. To by vám mělo pomoci sledovat je, i když se neustále pohybují po celém světě, takže buďte připraveni na hledání.

Jak najmout společníka

Chcete -li najmout společníka, jednoduše k nim přistupejte a požádejte je, aby se k vám připojili. Požádají o to, abyste nejprve vypořádali své vynikající dluhy, které jsou obvykle v desítkách tisíc zlata. Buďte tedy připraveni vyplatit nějaké dobré zlato.

Seznam společníků Mount and Blade 2

Kterého společníka bych měl najmout?

To je zcela na vás! Můžete získat představu o tom, jaká specialita společníka je založena na jejich titulech. Díky Imashaaaark na Redditu za sdílení těchto podrobností.

 • Warriors: ShieldMaiden, červená, uhelnýmbiter, Wanderer, Breakskall, poškozený
 • Taktici: Naštěstí, Bloodaxe
 • Skauti: Frostbeard, ryby
 • Léčitelé: Léčitel, Willowbark
 • Darebák: Černý, longknife, překročený, loupež

Protože se jedná o hru včasného přístupu, věci se mohou změnit. Systém společníků je stále velmi nedokončenou prací. Jediné dostupné společníci jsou nyní generováni náhodně. Časem budou skuteční společníci s příběhy, úkoly atd. Uděláme maximum, abychom průvodce udržovali aktuální, ale nemůžeme slíbit, že budeme mít vše aktualizováno.

Proč dělá společníky dobrým?

Zatímco generičtí vojáci jsou stejní krátký od svých zbraní, brnění a načítání, společníci jsou silnější. Mají dovednosti stejně jako vaše postava, která jde dlouhou cestu. Kromě toho můžete použít společníky, abyste pomohli s bočními úkoly. Spíše než cestovat do vesnice, abyste získali zpět zakoupené pozemky, můžete poslat společníka s některými svými spojenci a částkou peněz. Půjdou pryč, dokončí úkol a vrátí se k vám. To vám ušetří čas, pomůže vám multitask a pěstujte kabelku – a proto vaše armáda – ještě rychleji.

A to je prozatím! Stále pracujeme na cestě Mount & Blade 2: Bannerlord. Určitě aktualizujeme tuto příručku s jakýmikoli novými informacemi, které najdeme při hraní. Pokud máte nějaké tipy nebo triky, které můžete sdílet s ostatními hráči, nechte je v komentářích níže! Pokud souhlasíme, že jsou užitečné, přidáme je do průvodce!