Bannery | Minecraft 101, jak vyrobit vlastní banner v Minecraft

Jak vytvořit vlastní banner v Minecraft

Čtyři kusy barviva vám dostanete tvar pastilky.

Bannery v Minecraftu

Bannery jsou vytvořeny z vlny a hůl. Banner bude mít stejnou barvu jako vlna, kterou používáte.

Bannery mohou být umístěny na zemi nebo na zeď, nebo je lze použít k umístění designu na štít.

Přidání vzorů do bannerů

Vzory lze přidat do bannerů pomocí barviv. Umístěte barviva do správného vzoru do craftingové mřížky. Banner, který chcete přidat vzorec, může jít do jakéhokoli volného slotu na mřížce.

Vzory mají některá poněkud podivná jména, když nad nimi myš. Tato jména pocházejí z jazyka používaného k popisu kabátů malovaných na štítcích rytířů ve středověkých dobách. Zde je průvodce tímto jazykem

Stripe a poloviční vzory pro bannery Minecraft

Bannery s polovinou, pruhem a křížovými vzory.

Rozdělte svůj banner do polovin vodorovně, svisle umístěním vzoru 6 barviv, uspořádaných doleva, doprava, horní nebo spodní část mřížky.

Rozdělte svůj banner do poloviny diagonálně umístěním 3 barviv do jednoho ze čtyř rohů.

Jediný pruh můžete vyrobit umístěním čáry 3 barviv buď vodorovně nebo svisle.

Rozdělte celý banner na více svislých pruhů se 4 barvivy, jak je ukázáno níže:

Kříže

Dokážete hádat, jak vyrobit dva typy kříže? Není to těžké!

Vzory pozadí

Minecraft bannery na pozadí a gradienty

Přechody bannerů a pole zedělo.

Gradient je vyroben se vzorem 4 barviv; Otočte vzor, ​​aby to bylo zdola nahoru.

Přechod z minecraft

Chcete -li vytvořit vzorec zdiva, zkombinujte banner s cihlovým blokem.

Pro barevný vzor použijte cihly a barvivo dohromady.

Hranice a tvary

Bannery s hranicemi a různými tvary a ikonami.

Obyčejné hranice jsou vyrobeny umístěním 8 kusů barviva všude kolem okrajů:

Hranice banneru Minecraft

Ozdobná hranice může být vyrobena kombinací banneru s kusem vinné révy. Aby se z něj stal barevný okraj, použijte kus vinné révy a barviva.

Hraniční hranice Minecrafta

Čtverce v každém rohu lze vyrobit umístěním jediného kusu barviva.

Chevron je trojúhelník nahoře nebo dole, vyrobený se třemi kusy barviva, jak je znázorněno:

Podobný vzorec tří barviv vytvoří řadu zubů v horní nebo dolní části.

Jediný kus barviva ve středu dá malé kulaté místo.

Čtyři kusy barviva vám dostanete tvar pastilky.

Nakonec lze řadu položek kombinovat s bannery, aby se přidal poplatek (symbol nebo ikona).

Přidejte položku do banneru, abyste získali ikonu v černé barvě:

Zkombinujte položku, banner a barvivo a získejte barevnou ikonu:

Jaké ikony jsou k dispozici?

  • Hlava popínače vám dá popínavou tvář.
  • Lebka kosteru s kosterou vám dá lebku a zkřížené hnáty.
  • Oxeye Daisy vám dá květinu.
  • Enchanted Golden Apple vám dá logo Mojang.

Kombinace vzorů

Jakmile přidáte vzor, ​​můžete si vzít nový banner a přidat další! Bannery mohou držet 6 vzorů, takže si můžete vytvořit docela složitý vzor.

6 vzorů bannerů

Možná si vyberte hezčí vzor než tohle!

Kopírování bannerů

Jakmile jste provedli prapor, nemusíte znovu procházet celý proces. Návrh můžete zkopírovat na prázdný banner, pokud je prázdný prapor vyroben ze stejné barvy vlny.

Jak vytvořit vlastní banner v Minecraft

Hra Minecraft přichází s nekonečnými možnostmi, kde můžete dělat téměř cokoli, co se vám líbí. Jeden z nich je bojovat proti ostatním hráčům a porazit je, vzít si kořist a zachytit jejich zemi. V takových situacích lidé obvykle vytvářejí banner, který ukazuje čest a odvahu, a můžete jej navrhnout tak, aby vás zastupoval. Většinou se používají ve válce, když bojujete s ostatními hráči, takže jste položili banner na zem.

Výroba vlastního banneru v Minecraft

Pro vytvoření základního banneru musíte nejprve vytvořit vlnu a hůl.

Jak vyrobit vlnu: Pro jeden kus vlny potřebujete čtyři kusy strun a poté je umístíte do řemeslného stolu, jak je znázorněno níže.

Jak udělat hůl: Potřebujete dva kusy dřevěného prkna a umístěte je do řemeslného stolu, abyste vytvořili hůl, jak je znázorněno níže.

Jak vytvořit jednoduchý banner: Potřebujete šest kusů vlny a jeden kus tyčinky a pak je umístíte do řemeslného stolu, abyste vytvořili jednoduchý banner, jak je znázorněno níže.

Jak vytvořit barvivo: Nyní, pokud potřebujete přizpůsobit banner, který jste vytvořili výše, potřebujete barvivo. V Minecraft je k dispozici celkem 16 barev barvy barvy. ‘žlutá‘ a ‘světle modrá„Dye jsou ty, které například použijeme, ale můžete použít jiné barvy podle vašeho výběru. Žellovité barvivo můžete získat umístěním ‘pampeliška‘Květina, kterou můžete získat z obyčejných biomů uvnitř řemeslného stolu, jak je znázorněno níže. Potřebuješ ‘Modrá orchidej‘To najdete tím, že se blížíte k biomům bažiny.

Jak vytvořit tkalcovský stav: Nyní po získání banneru i barviva musíte vytvořit tkalcovský stav. Takže pro tvorbu tkalcovského stavu potřebujete dva kousky strun se dvěma kusy prken, jak je uvedeno níže:

Takto bude vypadat tkalcovský stav, když je umístěn na zemi:

Jak přizpůsobit banner v Minecraft

Chcete -li přizpůsobit banner, musíte kliknout pravým tlačítkem na tkalcovství a umístit banner spolu s barvivem a do horního centra najdete mnoho různých vzorů. Můžete si vybrat jakýkoli z vzorců podle vašeho výběru a výsledek se zobrazí v pravém horním rohu, jak je uvedeno níže. V každém vzoru bude barvivo použito na bílé části designu.

Nyní, když umístíte tyto bannery na zem, bude to vypadat něco takového

Existuje mnoho vzorů bannerů na výběr a můžete použít více vzorů a barviv ke zlepšení vašeho bannerového designu. Toto je jeden příklad banneru, kde jsem použil žlutou se světle modrým barvivem.

Závěr

V Minecraftu jsou bannery většinou používány, když jste ve válce, protože bannery představují vaši odvahu a čest. Můžete jej také umístit do své lokality, což představuje, že půda patří vám. Mohou být také použity na štíty. V tomto článku jsme vás naučili, jak můžete vytvořit a přizpůsobit banner a odkud můžete získat požadované položky k tomu.

O autorovi

Taimoor Mohsin

Ahoj! Jsem vášnivý spisovatel, který miluje pomáhat ostatním při hledání řešení psaním vysoce kvalitního obsahu o technologii a hrách. Ve svém volném čase si užívám čtení knih a sledování filmů.

Editor Banner Minecraft

Editor Banner Minecraft

Tento editor umožňuje vytvářet návrhy bannerů Minecraft se všemi vzory a barvami ze hry! Můžete generovat kódy pro bannery nebo štíty. Sdílejte své vlastní návrhy s komunitou Planet Minecraft!

Tento banner používá více než 7 vzorů a nebude řemeslný.
Celkové položky potřebné k řemeslu:

Zveřejněte svůj banner na planetě Minecraft

Bannery Minecraft

O našem editoru banneru Minecraft

Náš editor Banner Minecraft je užitečným nástrojem, který umožňuje hráčům experimentovat s jejich kreativitou navrhovat bannery pomocí všech barev a vzorů dostupných ve hře. Díky svému intuitivnímu rozhraní a robustními funkcemi posouvá tento editor tvorbu banneru na zcela novou úroveň. nebo vrstva.

Editor Banner Minecraft se může pochlubit vícevrstvým systémem, který vám umožní skládat různé vzory, tvary a barvy a vytvářet složité a vizuálně podmanivé vzory. Každá vrstva může být přizpůsobena pořadí barev a vrstvy. Ať už se zaměřujete na jednoduchý a elegantní design nebo komplexní mistrovské dílo, tento editor vás zakryl.

Sdílení Banners MC

Jakmile zdokonalíte návrh banneru, máte několik možností pro sdílení a předvádění svých výtvorů. Editor nabízí schopnost exportovat kód generování banneru a zajistit, že můžete hladce implementovat své návrhy do svých světových světu Minecraft. Kromě toho můžete své výtvory uložit jako vysoce kvalitní obrázky a zachovat své umělecké dílo pro osobní použití nebo sdílení přátel nebo sociálních médií.

Pro ty, kteří hledají širší publikum, poskytuje editor Banner Minecraft přímou integraci s naší platformou. Planet Minecraft je prosperující komunita nadšenců Minecraft. S pouhými několika kliknutími můžete titul a zveřejnit své návrhy bannerů na Planet Minecraft, což umožňuje světu obdivovat a ocenit vaše umělecké nadání. Ať už to představuje vaši kreativitu, inspiruje ostatní nebo jednoduše získání uznání, tato funkce nabízí příležitost spojit se s ostatními hráči Minecraft.

Díky své komplexní škále funkcí a uživatelsky přívětivé rozhraní je editor Minecraft Banner Editorem konečným společníkem pro každého hráče Minecraft vášnivý při vytváření personalizovaných a vizuálně nápadných bannerů. Ať už jste ostřílený stavitel nebo příležitostný hráč, tento nástroj otevírá svět možností, což vám umožní vyjádřit svůj jedinečný styl a sdílet jej s komunitou Minecraft. Takže, ponořte se, nechte svou představivost běžet divoce a nechte své návrhy bannerů zanechat trvalý dojem na světě Minecraft.

Co jsou bannery Minecraft?

Ve světě Minecraft slouží bannery jako symboly, které představují kreativitu, úspěchy a individualitu hráčů a také poskytují jedinečné designové prvky pro sestavení. Tyto živé a přizpůsobitelné vlajky jsou vidět zdobení stěn hradů, označování vstupů hráčů nebo hrdě zobrazeny na štítch, aby hrdě předvedly, za co stojíte. Mohou znamenat aliance, předvádět emblémy klanu nebo sloužit jako dekorativní prvky pro zlepšení estetiky jakékoli struktury. Nakonec se bannery v Minecraftu mohou stát ikonickými symboly, které komunikují příběhu hráče, úspěchy a umělecký výraz světu.