Barbarian | Baldurs Gate 3 Wiki, Best Baldur’s Gate 3 Barbarian Build | PCGamesn

Nejlepší Baldur’s Gate 3 Barbarian Build

V Baldurově bráně 3 vám vaše rasa, pozadí a zvolené dovednosti mohou poskytnout další akce a vlastnosti, které pomáhají posílit vaši postavu. Zde jsou nejlepší výběry pro vaši barbarskou stavbu.

Barbarian | Baldurs Gate 3 Wiki

Barbar je Třída v Baldurova brána 3. Barbaři Primární schopností je síla, jejich úsporné házení jsou síla a ústava a mají zásah kostky 1d12. Mají znalostí s jednoduchými zbraněmi, bojovými zbraněmi, světlým brněním, středními brněními a štíty.

The Barbar Třída v Dungeons & Dragons and Baldur’s Gate 3 představuje divokého a prvotního válečníka, využívá jejich vnitřní vztek a uvolňuje ji v bitvě. Barbaři jsou známí svou fyzickou zdatností, vytrvalost a záhadnou schopnost odolat trestům úderů.

Definující rys Barbaři je jejich schopnost vstoupit do stavu prvotního vzteku během boje. Zatímco zuří, získají zvýšenou sílu a odolnost a udělují jim výhody v boji melee. Jejich útoky způsobují větší poškození, získají odolnost vůči určitým typům poškození a zvýšily trvanlivost v teplu bitvy.

Silné objetí přírody, které se skrývá uvnitř – horlivé instinkty, prvotní fyzičnost a především, nespoutaný, nezvyšující vztek.

Funkce BG 3 Barbarian Class

Hit body

 • Hit body na 1. úrovni: Modifikátor ústavy 12 +
 • Hit body na vyšších úrovních: 7 + Modifikátor ústavy

Zimience

 • Brnění:Lehké brnění, střední brnění, štít
 • Zbraně:Jednoduchá zbraň, bojová zbraň
 • Ukládání hodů:Síla, ústava
 • Dovednosti: Vyberte 2 dovednosti z – manipulace se zvířaty, atletika, zastrašování, příroda, vnímání, přežití

ZAŘÍZENÍ

 • Barbarské oblečení, kožené boty
 • GREADAXE, HANDAXE X2
 • Ponik zdraví x2, svitek Revivify

Unikátní funkce třídy

BG 3 Barbarian Class Progression

 • Úroveň 1
  • Neozbrojená obrana (funkce)
  • Rage (bonusová akce)
  • Danger Sense (funkce)
  • Bezohledný útok (akce)
  • Další vzteky (funkce třídy)
  • Vyberte podtřídu (Wildheart, Berserker, Wild Magic)
  • Feat – Vyberte jeden ze seznamu funkcí
  • Extra Attack (funkce)
  • Rychlý pohyb (funkce)
  • Další vzteky (funkce třídy)
  • Divoký instinkt (funkce)
  • Feat – Vyberte jeden ze seznamu funkcí
  • Brutální kritická (funkce)
  • Neúnavný vztek (funkce)
  • Další vzteky (funkce třídy)
  • Feat – Vyberte jeden ze seznamu funkcí

  BG 3 barbarské tipy a sestavení

  • Pro začátečníky nabízí podtřída Berserker přímou mechaniku a sílu, díky čemuž jste silnější. Alternativně může podtřída Wildheart poskytnout dynamičtější možnosti, jako je Wolf Heart, což dává výhodu spojencům proti nepřátelům, na které sousedíte.
  • Aktivujte vztek, aby způsobil větší poškození a získal odolnost vůči různým typům poškození, posílit bojovou vytrvalost.
  • Na úrovni 1 získají barbary neozbrojenou obranu, která zvyšuje jejich třídu brnění podle jejich ústavního modifikátoru, když nenosí brnění. Pokud hrajete neozbrojeného barbarského, zaměřte se na posílení statistik ústavy i obratnosti, abyste zvýšili svou třídu brnění.
  • Použití obouruční zbraně je pro barbary obecně výhodnější, což poskytuje větší potenciál poškození. Zvažte vyzvednutí The Great Weapon Master Feat na úrovni 4 pro další poškození a bonusovou akci na zabití nebo kritické hity.
  • Použijte bezohledný útok k získání výhody při útocích, ale uvědomte si, že nepřátelé také na oplátku získávají výhodu proti vám.

  Připojte se k diskusi o stránce unavené z příspěvků anonu? Registrovat!

  Byl velmi ohromen válcováním s Karlachem, skrz Underdark a celý Act 1 (kromě dosud horského průsmyku).

  Ale v boji s hlídkou Githyanki byla v první řadě vzata, než jsem mohl dokonce šílenství. To mě zajímá, jestli potřebuji zvýšit její AC, nebo jestli by měla použít štít konkrétně při jednání s Githyanki.

  Stále tleskal bojem snadno, ale když se váš barbar takhle vytáhne a neudělá nic jiného než jednat jako poškození houby v boji, vás to zajímá. Myslím, že nakonec vítězství bez použití jakéhokoli elixíru, lektvaru, svitu, spěchu nebo prvku překvapení, je dobré vítězství.

  (Špatná příchozí angličtina)

  Baví mě skutečnost, že nepotřebujete žádné brnění, abyste měli skvělý AC. Studií všechny způsoby, jak to vylepšit v rané hře (LVL 5 Max a Act 1) bez brnění a to jsou moje závěry:

  Draconic Bloodline, Monk neozbrojená obrana, kouzlo zbroje mágů a barbar Unrored Obrana dávají základní AC brnění. To znamená, že nemůžete kumulovat 2 z nich, nebo více, samozřejmě. Musíte si vybrat jeden a jeden sám.

  Dex +3 je jakýmkoli způsobem nezbytný (tak vložte 16 do Dex na charakteru Crea), aby maximalizoval bonus AC, i když nepoužíváte žádné brnění (méně než 10 v DEX znamená, že jste v negativu, takže ztratíte AC). Nezapomeňte, že své ability opravdu zvýší každý +2 bodů. Máte -li 10 v ústavě a chcete více HP, budete muset dát o 2 body více a dosáhnout do 12, abyste měli tyto HP. Totéž pro všechny ostatní schopnosti.

  Mage Armor & Draconic jsou špatné, pokud chcete mít vyšší střídavé, protože ne. Váš maximální AC je 16 (10 základny + 3 dex + 3 z bonusu)

  Neozbrojená obrana je lepší kvůli měřítku. S těmito bonusem získáte +1 AC každý 2 body (moudrost pro mnich nebo ústavu pro barbar). Takže maximum je +5 ac, pokud dosáhnete 20 svých schopností.

  Máte několik způsobů, jak zlepšit své schopnosti, jako jsou výkony, věci nebo úkoly (bez kořisti, ale pokud víte, víte). Takže na úrovni 1 mohu získat 16 AC s neozbrojeným pasivním, pokud vložíte 16/16 do Dex & Wisdom nebo Constitution.

  Ale pokud víte, jak rychle se zlepšujete své schopnosti, umístěte 17 místo 16 do vaší WIS nebo nevýhody při vytváření postav, abyste dosáhli rychlého a získání +1 AC +18. Zde má moje nahá barbarská úroveň 4 17 AC s 16 DEX a 18 nevýhody (10 základních + 3 dex + 4 nevýhody).

  Vybírám si barbar z jedinečného důvodu, že vám nevýhody dávají HP, takže je lepší vyrobit nahý tank. 1 úroveň v barbarském bonusu a Go Multiclass Focus Dex Finess nebo Range Is Good Is Good. Jste dobří v tanku a nosíte.

  Ale (znovu), mohu to zvýšit na 20 ve stejnou dobu vyrovnání. Říkám vám v odpovědi, takže jste nechali kořist.

  Nejlepší Baldur’s Gate 3 Barbarian Build

  Využijte svůj vztek a postavte svého barbara správným způsobem v Baldurově bráně 3. Máme všechny nejlepší možnosti podtřídy, kouzla a pozadí.

  Nejlepší Baldur's Gate 3 Barbarian Build: Barb stojí s tmavými očima, vousy a koupající se v červeném světle

  Publikováno: 14. září 2023

  Jaká je nejlepší Baldurova baldurová baldurská barbarská stavba? Náš průvodce má to zakryté. Zaměřujeme se na jedinečné rysy barbarů a podíváme se na jeho dvě podtřídy, Berserker a Wildheart. Také se podíváme na ideální výběr, pokud jde o závody, schopnosti a pozadí.

  Baldur’s Gate 3 Barb využívá vztek k posílení útoku a obrany a je – doslova – jedna z nejsilnějších tříd Baldur’s Gate 3. Při zvažování nejlepších BG3 Barbarian Build, Vybrali jsme nejlepší vybavení a podtřídu, kterou si můžete vybrat, a také z toho z závodů BG3 je nejvhodnější, takže si přečtěte naši radu ohledně možnosti nejsilnějšího barb.

  Nejlepší BG3 Barbarian Build

  Nejlepší Baldurská brána 3 barbarská stavba je:

  Nejlepší barbarská podtřída

  Nejlepší podtřída pro barbar je Berserker, díky masivnímu zvýšení poškození, které lze řešit ve šílenství.

  Barbar má dvě podtřídy: Berserker a Wildheart. Můžete si vybrat pouze jeden z nich, až dosáhnete úrovně 3. Když mluvíme o nejlepší barbarské podtřídě v Baldurově bráně 3, oba jsou stejně životaschopní. Myslíme si však, že Berserker mírně převezme výhodu nad divokým srdcem. Umožňuje vám použít následující akce:

  • Šílený úder – Proveďte útok na melee zbraní; Toto je v podstatě další útok.
  • Rozzuřený hod – Vyzvedněte položku nebo stvoření a házejte je; cíl bude knocked náchylný, pokud bude úspěšně zasažen.

  Z tohoto důvodu můžete narušit dva nebo více útoků na jednom tahu poměrně brzy ve hře, zatímco jiné třídy a podtřídy mohou tuto funkci získat jen o několik úrovní později.

  Nejlepší barbarské schopnosti

  Zde jsou nejlepší statistiky pro barbar:

  Baldurova brána 3 barbar se primárně zaměřuje na dva atributy: síla a ústava. První zlepšuje účinnost zbraní, zatímco druhý zvyšuje zdraví a zvyšuje přežití. Oba jsou nedílnou součástí boje na melee.

  Dexterita je také životaschopná jako třetí schopnost hodnocení iniciativy a brnění. V závislosti na závodě, který si vyberete, budete chtít mít statistiky, které vypadají jako následující:

  Baldur

  Nejlepší barbarská rasa

  Nejlepší barbarský závod v Baldurově bráně 3 je trpaslík štít. Kromě více znalostí zbraní poskytuje sílu +2 a +2 ústavy, dva nejdůležitější atributy pro třídu. Darkvision vám umožní vidět v tlumeně osvětlených oblastech, což je důležité, když potřebujete zasáhnout své cíle pomocí melee zbraně. Je tu také trpasličí odolnost, díky kterému odoláte poškození jedu. Jediným problémem je, že trpasličí štít má velmi nízký rozsah pohybu.

  Nejlepší barbarské pozadí

  Nejlepší pozadí pro barbar je voják.

  Vzhledem k tomu, že nejlepší dovednosti, na které se zaměříte na nejlepší barbarské postavení BG3, jsou atletika a zastrašování, voják je konečným výběrem pozadí, protože tyto oblasti vzbudí.

  Nejlepší Baldur

  Nejlepší barbarský vztek a vyrovnání

  Ve skutečnosti nemáte moc ve směru barbarské stavby, s výjimkou výkonů, které podnikáte. Je to hlavně o přiblížení se někomu a rozdělení na dva, správně?

  Úroveň 3

  Úroveň 4

  • Savage útočník

  Úroveň 8

  Úroveň 12

  Nejlepší barbarské vybavení

  Zde je nejlepší vybavení a nejlepší zbraně, které lze použít jako barbar:

  Helma Bonespike: Když zuříte, nepřátelská stvoření v okruhu tří metrů musí uspět v hodnosti moudrosti, nebo způsobit 2-8 psychické poškození. Cíle obdrží polovinu na uložení.

  Brnění agility: Přidejte modifikátor obratnosti do třídy brnění.

  Rukavice obratnosti: Zvyšuje skóre obratnosti nositele na 18.

  Sword of Chaos: Při zásahu znovu získejte 1-6 hitů.

  Amulet of Bhaal: Při zásahu způsobujte krvácení na cíle, které mají maximální body zásahu.

  Rozpadající se noční chodci: Nelze být zamotáni, zapleteni nebo zasaženi a nemohou proklouznout na mastnotu nebo ledu.

  Baldur’s Gate 3 Barbarian Character Creation Přehled

  Zde jsou klíčové funkce třídy, mechanika a podtřídy, díky nimž je barbar jedinečný mezi Brawlery Melee.

  Funkce třídy

  • Síla úspora hodnosti
  • Ústava úspory úspory hodnosti
  • Znalost světla
  • Znalost střední brnění
  • Znalost štítů
  • Jednoduchá znalost zbraně
  • Znalost bojových zbraní

  Unikátní mechanika: vztek a neozbrojená obrana

  Vztek – Toto je zvláštní akce, která je k dispozici barbarům na začátku. Po aktivaci získáte +2 poškození se zbraněmi a hozenými předměty, stejně jako odpor vůči fyzickému poškození a výhodu při kontrole síly a úspory hody.

  Stav barbarského vzteku trvá deset zatáček, ale může to skončit brzy, pokud nemůžete zaútočit na stvoření nebo poškodit během otočení. Tuto akci lze použít pouze dvakrát za dlouhý odpočinek.

  Neozbrojená obrana – Tento výhoda mezitím přidává vaši ústavní modifikátor do vaší třídy brnění (AR). Naopak, nošení těžkých brnění brání váš vzteky.

  Funkce podtřídy Berserker

  Zde jsou tři dovednosti, ke kterým má podtřída Berserker přístup okamžitě:

  Šílenství – Strávte své vztek body za vstup do šílenství, což vám umožňuje přístup k šílenství a rozzuřenému hodu.

  Šílený úder – Tuto schopnost lze použít v bojových a průzkumných scénářích k pohybu po bojišti nebo na pomoc postavy.

  Rozzuřený hod – Stejně jako šílený úder, to lze použít v boji a průzkumu. Čím lepší síla, tím větší váhu můžete hodit.

  Funkce podtřídy Wildheart

  Podtřída Wildheart poskytuje Speak Ses Animals Spell, což vám umožňuje komunikovat a porozumět zvířatům. Navíc si můžete vybrat z pěti zvířecích aspektů, z nichž každá má vlastní vzteky a speciální dovednosti. Ještě lépe, můžete se změnit na jiný aspekt nebo „srdce“, kdykoli se vyrovnáte. Zde jsou jejich účinky:

  Bear Heart

  • Vztek: Bear Heart – Umožňuje používat neúprosnou zuřivost; Odpor proti všem typům poškození kromě psychiky.
  • Neúnavná zuřivost – uzdravte se pomocí výdrže.

  Eagle Heart

  • Rage: Eagle Heart – umožňuje používat úder potápění; Nepřátelé mají nevýhodu ohledně útoků na příležitost proti vám; Dash lze použít jako bonusovou akci.
  • Potápěčská stávka – skok z vysoké země a zasáhněte svůj cíl, abyste je zaklepali na dvě zatáčky; Jste imunní k poškození pádem.

  Elkové srdce

  • Rage: Elk Heart – Získejte schopnost používat prvotní Stampede; +4.Rozsah pohybu 5 m.
  • Primal Stampede – Nabírejte dopředu poškození a srážení nepřátel, aby byly náchylné k dvěma zatáčkám; Tato schopnost nevyvolává útoky na příležitost.

  Tygří srdce

  • Rage: Tigerův srdce – Umožňuje používat Tigerovu krveprolití; +4.5m skoková vzdálenost.
  • Tigerova krvežíška – Zaútočte až tři nepřátele najednou, aby je krvácili na dvě zatáčky.

  Vlčí srdce

  • Vztek: Vlčí srdce – Umožňuje používat podněcování Howl; Spojenci získají výhodu na útoku na melee proti nepřátelům, kteří jsou do 2 metrů od vás.
  • Podněcování Howl – Spojenci získají +rozsah pohybu 3M na jejich dalším tahu.

  Podtřída Wildheart mezitím nabízí přežití a užitečnost. Má pět aspektů, ale pouze dvě jsou životaschopné možnosti: Bear Heart and Eagle Heart. Nezapomeňte, že můžete svůj aspekt stále změnit pokaždé, když se zvýšíte.

  Bear Heart je pro ty, kteří hledají více tanciness a další možnost uzdravení s neúprosnou zuřivostí. Eagle Heart však vyžaduje trochu umístění, protože musíte být alespoň 1.5 m nad cílem, než budete moci použít potápěčský úder. Přinejmenším můžete proplétat nepřátelství, aniž byste vyvolali útoky příležitostí.

  To dělá to pro náš Baldur’s Gate 3 Barbarian Build Guide. Pokud stále nejste odhodláni k hrůzostrašnému Barb, podívejte se na úplný seznam nejlepších sestav BG3 a jděte odtamtud. Možná nejlepší Druid Build by mohl lechtat vaši fantazii, pokud dáváte přednost shapeshiftingu před fist-bojem.

  Jason Rodriguez Jason je spisovatel volných přívodů s většinou svých rodin na invazi PC, spolu s Gamespot, IGN, Polygon a Techraptor. Je to odborník na Star Wars Jedi: Survivor, Genshin Impact, Bradavice Legacy, Destiny 2, Elden Ring a další.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

  Baldur’s Gate 3 Best Barbarian Build Guide

  Berzerker Barbarian v Baldurově bráně 3

  Potřebujete silnou Baldurovu bránu 3 barbarská stavba? Pokud se snažíte postavit postavu Baldurovy brány 3 připravené k tomu, aby způsobila poškození tvrdého, je barbarská nejlepší sázka. Tyto postavy melee jsou tak těžké, že ani nepotřebují brnění, což z nich činí ideální rozhodnutí, aby běželi jako tanky pro vaši posádku. Téměř jakákoli skupinová složení může těžit z barbarského, relativně přímočaré třídy specializující se na boj a válčení, s ohrožující aurou, jistě vám pomůže získat cokoli, co chcete od místních obyvatel.

  Pokud hledáte totální výtržník, který je připraven vzít cokoli, co Faerun dokáže hodit na ně, tady je vše, co potřebujete vědět o barbarské třídě v Baldur’s Gate 3. Projdeme výhody provozování této třídy, možností podtřídy a našich možností, jak si vybrat pro vaši postavu, když se vyrovnáte.

  Poznámka: Hledáte mnoho dalších sestav? Podívejte se na náš vyhrazený seznam nejlepších sestav v Baldur’s Gate 3 pro každou třídu!

  Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

  Nyní, když Baldurova brána 3 opustila předčasný přístup, vid Bud Liam počítá, že to stálo za to čekat.Sledujte na YouTube

  Baldur’s Gate 3 Barbarian Build Basics

  Barbaři jsou zvířata uvězněná v humanoidní formě. Pokud vyberete barbarskou třídu, začnete Vztek Jako bonusová akce, díky níž jste okamžitě velmi mocní od začátku hry. Rage vám umožňuje způsobit další poškození s melee a improvizovanými zbraněmi a při házení věcí. RAGE také poskytuje odolnost vůči fyzickému poškození a výhodě při kontrole síly a úspory hody. Nemusíte ani nosit brnění s těmito lidmi, protože funkce třídy barbarů přidá vaše Ústava Modifikátor pro vaši třídu brnění (i když nakonec je pro vás, aby bylo pro vás užitečné přejít na brnění, protože některé zvláště vysoce brnění vám umožní respektovat vaše ústavní body, pokud je to žádoucí).

  Možnosti barbarské podtřídy

  Na úrovni 3 budete mít možnost zvolit si podtřídu. Z následujících barbarských podtříd si můžete vybrat:

  • Divoké srdce: Naladění s přírodou vám umožňuje vybrat si z řady akcí a aspektů inspirovaných zvířaty.
  • Berserker: Zdůrazněním barbarské zuřivosti vám to umožní vstoupit do šílenství a udělit jak bonusové akce Frenzies Strike, tak rozzuřené bonusové akce, jakož i odolnost proti fyzickému poškození a výhoda při kontrole síly a úspory hození.
  • Divoká magie: Poskytuje náhodný magický efekt spolu s odolností vůči fyzickému poškození a výhodou při kontrole síly a úspory hody.

  Barbariánová zbraň, brnění a třídní znalosti

  • Barbarians zbraně proficience: Jednoduché zbraně, bojové zbraně
  • Proficience barbarských brnění: Lehké brnění, střední brnění, štíty
  • Proficience barbarských dovedností: Výběr dvou: Atletika, vhled, vnímání, náboženství
  • Barbarian Saving Holds: Síla, ústava

  Nejlepší barbarská rasa, pozadí a dovednosti

  V Baldurově bráně 3 vám vaše rasa, pozadí a zvolené dovednosti mohou poskytnout další akce a vlastnosti, které pomáhají posílit vaši postavu. Zde jsou nejlepší výběry pro vaši barbarskou stavbu.

  Nejlepší barbarská rasa je polovina nebo.

  The Polovina orku Závod má několik speciálních funkcí, díky nimž je výkonná volba. Závod má Darkvision, což mu umožňuje vidět v temných oblastech. Závod má také Divoké útoky vlastnost, což znamená kritické hity s útoky na melee zbraně na trojnásobné poškození kostky spíše než je zdvojnásobit. Dále s Neúnavná vytrvalost, Redukce na 0 hp vás udržuje na 1 HP, což vám umožní potenciálně zotavit se a uzdravit se při dalším tahu. Tato rasa také uděluje odbornost Zastrašování.

  Nejlepší výběr barbarského pozadí je voják.

  Voják uděluje dovednosti v atletice a zastrašování. Atletika zlepšuje strčení, odpor k strčení a skákání, zatímco Zastrašování Ovlivňuje pokusy ovlivňovat hrozby a nepřátelské akce.

  Nejlepšími barbarskými dovednostmi jsou přežití a manipulace s zvířaty.

  Přežití Poskytuje výhody při následujících stopách, lovu divoké hry, navigace v terénu a vyhýbání se jiným přírodním rizikům, zatímco Manipulace se zvířaty Umožňuje uklidnit domestikované zvířata a intuitní záměry zvířat.

  Nejlepší barbarská podtřída

  Berserker je nejlepší barbarská podtřída. Pokud se rozhodnete běžet s touto třídou, je používání obouruční zbraně ideální, protože může způsobit více poškození než jiné zbraně. Dále na úrovni 4 si můžete vybrat výkon Skvělý pán zbraně Pro přidané poškození a bonusovou akci na zabíjení nebo kritické hity.

  Ačkoli tato možnost podtřídy odstraní rozmanitost volby, kterou byste získali s podtřídami Wild Magic a Wildheart, získáte při postupu několik mocných schopností. Šílený úder Umožní vám provést další útok na melee jako bonusovou akci a Zastrašující přítomnost Umožní vám způsobit účinek strachu na cíl, aby je utekl.

  Nejlepší barbarské výkony

  Barbaři si mohou vybrat výkony na úrovních 4, 8 a 12. Nejlepší barbarské výkony jsou:

  S Skvělý pán zbraně, Po získání kritického zásahu nebo zabití můžete provést další útok na melee a můžete také udělat trest -5 za útok na Rolls výměnou za 10 dalších poškození. Savage útočník Umožní vám převrátit poškození kostky dvakrát a vybrat vyšší výsledek. Odolný Obnovuje všechny HP krátkým odporem a zvyšuje skóre ústavy o jeden.

  Pokud jste dodržovali naše návrhy, budete mít výkonnou Baldurovu bránu 3 Berzerker Barbarian schopný vést váš tým do nejnáročnějších bitvy šéfů. Vaše postava bude schopna způsobit velké poškození a zvládnout významné rány. Budete však chtít zajistit, aby se složení vaší posádky zahrnovalo silného léčitele a postavu zdatný v kouzlu, protože často budete potřebovat více než brutální sílu, abyste mohli bojovat.

  Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení souborů cookie a zobrazení tohoto obsahu Povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

  To je vše, co potřebujete vědět, abyste vyvinuli mistrovskou barbarskou sestavu v Baldur’s Gate 3. Nezapomeňte si také prohlédnout některé z našich dalších průvodců, zejména pokud potřebujete nějaké informace o multiclassingu nebo máte zájem o romanting někoho zvláštního, když cestujete po Faerunu. A pokud se vám nelíbí stavba, kterou jsme doporučili, vždy existuje možnost respektu v Baldurově bráně 3,.

  Zveřejnění: Bývalý zástupce redaktora RPS Adam Smith (RPS v Peace) nyní pracuje v Larian a je hlavním spisovatelem Baldur’s Gate 3. Na tom také pracuje bývalá přispěvatelka Emily Gera.

  Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

  Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

  Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
  Témata v tomto článku

  Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Baldurova brána III následovat
  • Zobrazení ptáků / izometrické sledujte
  • Fantasy následovat
  • Následujte celý produkt
  • Následují Larian Studios
  • Multiplayer konkurenční následovat
  • Sledujte multiplayerové družstvo
  • PC Sledujte
  • PS5 následovat
  • RPG následovat
  • Sledovaný hráč následovat
  • Strategie následovat
  • Strategie: Strategie založená na tahu
  • Xbox Series X/S Sledujte

  Sledujte všechna témata vidět dalších 10

  Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

  Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

  Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

  Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.