Battle Royale Games �� – Hrajte online hry! | Poki, nejlepší hry Battle Royale na PC 2023 | PCGamesn

Nejlepší hry Battle Royale na PC 2023

I když stále máte možnost populárního, novějšího režimu bez budovy, budování značně mění rytmus hry, což zvyšuje důraz na shromažďování zdrojů v celém zápase, takže máte spoustu materiálů k vytvoření krytí a opevnění jako počet hráčů se zmenšuje. Schopnost stavět také znamená hodně prostoru pro nekonvenční taktiku. Připnuto za strom? Vytáhněte si pickaxe, shromažďujte několik protokolů a postavte si zeď, která vám poskytne trochu více ochrany. Potřebujete záludný způsob, jak se dostat k soupeři? Zkuste vybudovat řadu ramp, které je lemují z neočekávaného úhlu.

Battle Royale Games

Hry Battle Royale získaly popularitu v posledních několika letech. Přemýšlejte o hrách jako Fortnite, PUBG, Call of Duty Warzone, Free Fire a mnoho dalších. Pokud jste fanouškem těchto her, naše hry Battle Royale jsou tímto místem! Nabízíme mnoho různých her Battle Royale zdarma a bez jakýchkoli stahování. Můžete získat přístup k her v prohlížeči.

Bojujte k smrti s podobně smýšlejícími protivníky. Vylepšete své bojové dovednosti k uzavření propasti mezi vaší postavou a nelidskými nepřáteli. Vyšplhejte na řady jedné konkurenční výzvy za druhou, aby byla korunována to nejlepší z nejlepších. V naší sbírce her Battle Royale můžete dělat všechny tyto věci a více. Svůj bojový talent můžete dobře využít na mapě nekonečných horských zombie. Nebo se spojte s pózou spoluobčanů, abyste prozkoumali tematickou mapu nepřátel připravených na boji.

Dokážete přežít nápor monster, které zdokonalují jejich bitevní dovednosti s každou novou vlnou? Mohl byste během několika minut vyrazit velkého šéfa s ničím jiným než útoky na melee? Naše hry Battle Royale jsou konkurenceschopné a zábavné pro všechny druhy hráčů, s tématy pro každý druh webového hráče. Ovládací prvky jsou klasiky, kde můžete použít myši a klávesnici k snadno zvládnutí zbraní, map, postav a bitvy. Existují desítky herních možností. A zatímco některé jsou náročnější než jiné, zábava je v testování všech, aby našla hru Battle Royale, která vám nejlépe vyhovuje.

Nejlepší hry Battle Royale na PC 2023

Nejlepší hry Battle Royale jsou četné a rozmanité, s oddaními jako Apex Legends a Fortnite tření ramen novými, zajímavými zážitky.

Hry jako Fortnite The Best Battle Royale Games

Publikováno: 15. září 2023

Hledáte nejlepší hry Battle Royale? Každá z těchto her pro více hráčů se točí kolem jednoho základního nápadu: Spousta hráčů jde dovnitř a pouze jeden odchází. Battle Royale je násilný, nepředvídatelný a šílený režim pro více hráčů, kde je jediným cílem vydržet, dokud nebudete jediným přeživším. Všechny taktiky a styly hry jsou stejně životaschopné v nejlepších hrách Battle Royale. Můžete vyhrát skrytí v křoví a čekat, až stádo ztenčí, nebo vyčistit zbraň a začít snižovat čísla sami.

S explozí bezplatných PC her, jako jsou Fortnite, Warzone 2 a Apex Legends, by vám bylo odpuštěno, že si myslíte, že tam jsou jen tři bitevní Royals, ale nyní existuje mnoho dalších uchazečů, kteří je vyzývají, každá s vlastním rotem na zavedený vzorec. Ať už jste po bitevní hře Royale FPS, jako je Warzone 2 nebo vynalézavý nový zvrat na vzorci, je tu něco pro každého. Abychom vám pomohli rozšířit vaše obzory, shromáždili jsme tohoto praktického průvodce nejlepšími bitevními hrami Royale na PC.

Nejlepší hry Battle Royale na PC v roce 2023 jsou:

Crsed: f.Ó.A.D.

Možná to začalo jako vtip, ale hra formálně známá jako Cuisine Royale stále táhne stabilní hráč, který se počítá více než rok po svém počátečním spuštění. Tajemství jejich úspěchu? PUBG podobná hraní, stabilní aktualizace, které do hry přinášejí čerstvý obsah, a model bezplatného hraní pouze pro kosmetiku.

CRSED také nabízí své vlastní vylepšení pro zavedené vzorec Battle Royale Games. Nejviditelnější je, že namísto vojenského brnění a vybavení musí každý hráč používat hrnce, pánve a různé další kusy kuchyňského nádobí, aby se před kulky udrželi v bezpečí. Jiné úhledné vylepšení, jako je vážně snížený počet hráčů a jednoduché zbraně inspirované hry v druhé světové válce, udržují boje jednoduché a konkurenceschopné. Pokud hledáte polorealistickou hru zdarma BR, pak Crsed: F.Ó.A.D. je jedním z nejlepších v současné době.

Warzone 2

Call of Duty: Warzone 2.0

Warzone 2 se odchyluje od standardního vzorce her Battle Royale Games v téměř každé oblasti … s výjimkou skutečnosti, že stále existuje stále ztřesený kruh smrti, který nutí všech 150 hráčů do konfliktu, dokud nezůstane pouze jeden tým. V Gulagu jsou respawns ve formě bizarního duelu 2v2, můžete sbírat hotovost a utratit je za respawingové spoluhráče nebo Killstreaks na Buy Stations, a můžete dokonce nastavit své nejlepší načítání Warzone před zápasem – pokud plánujete riskovat riziko Všechno to pro vaše preferované zbraně. To vše pomáhá učinit Warzone 2 BR hru, kde ztráta jednoho spoluhráče opravdu není velký problém, což znamená, že můžete hrát tak agresivně, jak chcete.

Téměř jakákoli běžná útočná puška je dost dobrá na to, aby vás zabila – rabování je většinou užitečné pro vydělávání hotovosti a munice – takže se můžete soustředit na to, aby se dostali do a ven z co nejvíce kousků. Další vylepšení pomáhají jednoduchosti: Zóna je neuvěřitelně smrtí. Takže pokud hledáte hru bezplatné bitvy Royale, která je rychlá a přístupná, pak je Warzone 2 jednou z nejlepších možností a jednou z nejlepších válečných her také.

Nejlepší hry Battle Royale: Fall Guys

Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys si půjčuje prvky z žánru Battle Royale a hit japonské herní show Takeshi’s Castle, aby vytvořili něco zcela jedinečného. Sdružování 60 soutěžících musí každý hráč porazit své kolegy Jelly Beans v šílené pomlčce pro cílovou čáru, ale pouze nejvyšší počet hráčů může postupovat v každém kole, aby byl nakonec korunován vítězstvím. Výzvy nejsou také vždy překážkové kurzy, sahají od memorativních her, přilepením k platformě pro drahý život a dokonce nadměrný fotbalový zápas, který rozděluje hráče do dvou samostatných týmů.

Krása podzimních kluků je, že bez ohledu na to, jak jste kvalifikovaní, téměř kdokoli může vyhrát a tento náhodný faktor je to, co dělá Fall Guys tak zábavnými. I když nevyhrajete, budete mít dobrý příběh. Zatímco popularita podzimních kluků od té doby, co se spustila v srpnu 2020, klesla, hra je stále neuvěřitelně populární. Vývojáři nadále vydávají nový obsah každých několik měsíců, jako jsou nové hry, kůže a výzvy, a poslouchají zpětnou vazbu komunity, aby doladili zážitek pro nové i zkušené hráče. Podívejte se na naši recenzi Fall Guys, pokud se chcete dozvědět více.

Nejlepší hry Battle Royale: Apex Legends

Apex legendy

S dystopickým kouzlem Titanfall’s Mech-zpustošeného světa a intenzivními přestřelkami, díky nimž je PUBG tak uchopená, není divu, že počet hráčů Apex Legends dosáhl v prvním týdnu přes 25 milionů hráčů v prvním týdnu přes 25 milionů hráčů. Hra Respawn’s Battle Royale vyšla z ničeho a překonala žánr stalwart Fortnite na Twitch v postavách diváků v prvních sedmi dnech.

Apex Legends zapínají úžasným tempem. Jistě, nemusí to být parkour a nástěnné, které jsme očekávali od slavné robotické hry Respawn, ale tato bitva Royale se pohybuje svým vlastním způsobem. Sprinting je rychlejší, než byste očekávali a klouzání vás zavede větší vzdálenost – zejména s uvažovaným horním terénem. Pohyb také nastavuje tón zbraní: Pokud váš tým úspěšně doprovází další v načasovaném tlaku, získáte jejich odměnu.

Samotné zbraně Apex Legends jsou jemně vyladěny a ukazují důvěru Respawn ve spouštění Apex Legends jako plnou hru než v raném přístupu. Brokovnice vystřelí hrůzostrašnou chraplavou, která může potrestat špatně načasovaný tlak, stejně jako dobře umístěný headshot pomůže každému, kdo je rukou s odstřelovací puškou.

Ještě lepší je, že je tu spousta pro příležitostné hráče. Apex Legends používá ping systém ke zmírnění zátěže komunikace bez mikrofonu. Kliknutím na posouvací kolo zvýrazňuje zájmová místa, cenná kořist a nabíjení nepřátel. A co víc, od časově shupného vraha až po robota šťastného quipu na zip, obsazení postav Apex Legends je úžasně rozmanité, nepředvídatelné a cool na obydlí. Podívejte se na naši recenzi Apex Legends a zjistěte přesně, proč je tento BR tak dobrý.

Postavy Decivel Inc se shromažďují v propagačním obrázku pro jednu z nejlepších nových her Battle Royale

Klamat inc.

Deceve Inc je jednou z her na tomto seznamu, která zcela vyniká od zbytku díky zcela jedinečnému konceptu. Vyberte si ze sbírky badass špionů, každá s vlastními jedinečnými zbraněmi a dovednostmi, než budete upuštěni do rušného panoráma města, nákupního centra nebo jedné z dalších map podvodů Inc.

Jednou dovnitř, jste v přestrojení, abyste se spojili s jedním z mnoha NPC, který se jedná o jejich podnikání – stejně jako vaši soupeři. Zatímco tam není technicky tolik nepřátel, které by mohly porazit, než v jiných hrách, jako je zde lobby decience inc tvoří 12 lidí, ať už jde o sóla, duo nebo tria. Nevěděl, kdo jsou vaši nepřátelé mezi nesčetnými NPC kolem vás, cítí se, jako by jich bylo stovky. Dejte si pozor na postavy, které dělají cokoli posilovaného nebo se pohybují neobvyklým způsobem a můžete využít šanci je vyjmout – pokud jste ochotni z nevinného kolemjdoucího. Stráže poblíž AI se to však nelíbí a mohou se také pokusit vzít vás.

Zatímco se to všechno děje, musíte také shromáždit Intel, dokončit cíl a extrahovat záhadným kufrem. Decive inc může být buď vyhrán tím, že vyjmete všechny ostatní špiony nebo Úspěšným extrakcí, takže se můžete rozhodnout jít do všech zbraní, které planoucí nebo jednoduše počkejte, aby se v posledních sekundách vytáhl svého konečného nepřítele, je to úplně na vás. Ať tak či onak, řada úžasných špionážních nástrojů vám pomůže při vaší misi k úspěchu.

Nejlepší hry Battle Royale: Playunknown

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Existuje důvod, proč PlayerUnknown’s Battlegrounds pravidelně se může pochlubit stovkami tisíc souběžných hráčů a prodal miliony kopií: je to základní premisa Battle Royale správně. S častými aktualizacemi PUBG a novými mapami PUBG je senzace s konzervováním grafu plná funkcí a je návyková mimo víru.

PlayerUnknown není jen skvělý znějící titul, je to pseudonym Brendan Greene: tvůrce PUBG a muž zodpovědný za neuvěřitelně populární ARMA 3 Battle Royale Mod. Tato zkušenost ukazuje v Battlegrounds PlayerUnknown, které se vzdává komplikací, jako je řezba a komplexní bojový systém melee a místo toho se zaměřuje na hasičské hasičství, taktickou hru a úklidu.

Více než kterákoli jiná hra Battle Royale na tomto seznamu, PUBG se cítí a ovládá realisticky, což vede k reaktivnímu hraní, která nikdy nezestárne. Máme zde recenzi PUBG, pokud se chcete dozvědět více.

Nejlepší hry Battle Royale: Fortnite

Fortnite

Chtějí nějaké vizuály máku, komiks s vašimi 100-ti masakry? Fortnite Battle Royale vezme dokonale připravenou strukturu zápasu PUBG a příkopů veškerý odvážný realismus pro jasné barvy a měkké okraje. Kromě toho se Epické hry nadále předčí s každou novou sezónou Fortnite, změní mapu, přidávají hromady nových kůží Fortnite a přepracování mechaniky hraní hry. Není divu, že čísla hráčů Fortnite stále bobtná: Toto je současný král bitvy Royals.

V původním režimu sestavení jste také schopni sklízet zdroje a stavět struktury, jako jsou domy, aby se tábořili, stěny pro kryt a rampy, které vám pomohou vylézt na hory. Toto je hra Battle Royale pro ty, kteří se chtějí kreativní.

I když stále máte možnost populárního, novějšího režimu bez budovy, budování značně mění rytmus hry, což zvyšuje důraz na shromažďování zdrojů v celém zápase, takže máte spoustu materiálů k vytvoření krytí a opevnění jako počet hráčů se zmenšuje. Schopnost stavět také znamená hodně prostoru pro nekonvenční taktiku. Připnuto za strom? Vytáhněte si pickaxe, shromažďujte několik protokolů a postavte si zeď, která vám poskytne trochu více ochrany. Potřebujete záludný způsob, jak se dostat k soupeři? Zkuste vybudovat řadu ramp, které je lemují z neočekávaného úhlu.

A pokud unavujete aspekt BR, můžete naskočit do kreativního režimu Fortnite a hrát některé z neuvěřitelných map, výtvorů a herních režimů pomocí kódů Fortnite Island. Fortnite vs. Debata PUBG nebude brzy vyřešena, takže buďte vděční, že máme dva velkolepé střelce na přežití, aby se mohli líbit.

Šest lidí v teplákových soupravách stojí na rockových ostrovech v lávovém moři, protože hodiny se za nimi počítají v jedné z nejlepších her Battle Royale, Crab Game

Hra krabů

Jak se říká na stránce krabské hry, tato zábavná hra Battle Royale
Je „rozhodně nezaloženo na žádné online streamování popkultury korejské televizní show“… zatímco se vám dovolíme rozhodnout, zda je to pravda nebo ne, řekněme vám některé z zcela nových a originálních a rozhodně neočekávané minihry, které můžete zažít ve hře Crag Game.

Možná jste již shromáždili, že krabí hra se liší od mnoha jiných Battle Royals v tomto seznamu, jako stejně jako Fall Guys, není to hra FPS, a místo toho se hráči musí soustředit pouze na svůj vlastní úspěch a doufat, že vydrží déle a že všichni ostatní selhali jako první. Při výběru dětských her, které si můžete pamatovat od té doby a rozhodně ne nic novějšího, jako je podlaha, je láva a červené světlo, zelené světlo, pouze cílem je jednoduše přežít, dokud hodiny nestane dolů. Pýcha je jedinou cenou v nabídce, ale bojíme se a ne život měnící část peněz.

Nejlepší hry Battle Royale: Super Animale Royale

Super Animal Royale

Super Animal Royale je 2d Battle Royale shora dolů, kde 64 hráčů bojuje proti smrti. Ano, čtete to správně, hra se nazývá Super Animal Royale. Tato roztomilá zvířata mohou vypadat nevinně a sladká, ale jsou schopna ovládat řadu zbraní. Bitvy se odehrávají v opuštěném parku Safari, i když to nevysvětluje, odkud zbraně pocházejí…

Pokud jste po horké lince v Miami-stylu bitvy Royale, Super Animale Royale je pro vás. Tato barevná BR také podporuje napříč platformami, což umožňuje hráčům PC, aby se scházeli proti svým přátelům z konzoly. Hru můžete hrát v sólech, Duosech a četech, aniž byste platili penny, protože je to zcela bezplatná hra.

Nejlepší hry Battle Royale:

Úplně přesná bojiště

To, co začalo vývoj jako vtip dubnového blázna, se proměnilo v jednu z nejvíce vynalézavých bitevních her Royale z roku 2018 a vývojář Landfall může nárokovat tři miliony zcela přesných stahování bojiště za čtyři dny jako důkaz. Úplně přesná bojiště (TABG) se může pochlubit nespočet zbraní na blízko a na dálku, přílohy a vybavení, aby se zajistilo, že každá bitva zbraní je nepředvídatelná a chaotická jako modely znaků Ragdolling.

Tabg’s Coup de Grâce je jeho přehnaná fyzika, která vidí, jak vaše postava propadne po schodech a omítá se přes překážky, nemluvě o zpětném rázu ze zbraní s vysokým kalibrem, což vás při každém výstřelu potlačí dozadu. Landfall Developer zahrnuje praštěnou povahu jejich bitevního royale s směšným postavovým přizpůsobením a specializovaným klíčem pro držení vaší zbraně do strany a beatboxingu. Není divu, že výchozí vazba je G.

Nejlepší hry Battle Royale: Mincraft

Hry Minecraft Survival

Vzhledem k celkové svobodě, kterou hráčům poskytl Minecraft, zejména na PC, to bylo jen otázkou času, než někdo vytvořil verzi Hunger Games v rodině orientované na Mojang. Tato kreativní svoboda znamená, že jsou stovky stovek map, stylů arény, zbraní, nastavení brnění a pravidel, aby se zážitek lišil v závislosti na tom, na kterém serveru Minecraft se rozhodnete hrát.

Spíše než hráči, kteří se v náhodných bodech zatočí nebo spadnou na mapu, a na rozdíl od některých z nejlepších map Minecraft ve své nadřazené hře, většina serverů Minecraft Survival vzdává hold franšíze trháku třením hráčů v kruhu kolem obrovské mezipaměti zbraní – kdy – kdy – kdy časovač zasáhne nulu, je to hra někoho. Spěchejte na zbraně a riskují, že umíráte v bezprostředním roztřesu, nebo doufejte, že jeden z mrtvoly později uklidí? Hry Minecraft Survival je solidní zážitek z bitevního royale a pouhý počet vlastních variant zajišťuje, že slouží každému výklenku.

Nejlepší hry Battle Royale:

Nerušeno: režim arény

Jednou z nejpřekvapivějších věcí na bezplatném hraně je to, že se může pochlubit pozoruhodně leštěnou a realistickou zbraní. Tam, kde to opravdu svítí, je v režimu arény, oficiální herní režim, který si půjčuje základní mechaniku PUBG, sníží se počet hráčů na 16 let a odehrává se na jedné ze čtyř malých map.

Nenechte se beztočit: Arena režim vás oklamat svým blokovaným uměleckým stylem – je to tvrdý střelec hluboko dole, který se ukazuje ve své šíři zbraní a příloh. Skutečnost, že existují čtyři odlišné mapy, které mohou bojovat. Takže pokud jste po méně odvážné hře Battle Royale, ale stále toužíte po vysoce kvalifikované čepici a realistické zbrani, pak vyhledejte nekonturovaný režim arény. Nemusí to být úplně jedna z nejlepších zombie her na PC, ale střelba Cutesy nemrtvých hordem je stále výbuch. A je to zdarma, což je vždy vítáno.

Nejlepší hry Battle Royale: Naraka

Naraka: Bladepoint

Naraka Bladepoint byla nejočekávanější hra Battle Royale z roku 2021, s více než 160 000 souběžnými hráči, kteří se k fray připojili během druhého otevřeného období beta beta. Přestože hra zahrnuje tradiční zbraně, urovnáváte většinu bojů boje na melee. To je místo, kde se Naraka Bladepoint odděluje od zbytku konkurence. Combat hraje jako bojová hra – hráči musí zvážit každý krok, aby se vyhnuli potrestání jejich soupeřem.

Naraka Bladepoint se zaměřuje na vertikálitu, protože každý hráč má přístup k schopnosti háček a parkouru. V závislosti na tom, která postava Naraka: Bladepoint si vyberete, se váš styl hry může drasticky změnit. Například Matari má silné schopnosti utajení, které mohou být skvělé pro výběr zraněných nepřátel, nebo Tarka Ji může házet ohnivé koule, které způsobují poškození. Přečtěte si naše průvodce a vyzvedněte si několik užitečných tipů pro začátečníky, zjistěte, jaké jsou nejlepší zbraně, a zjistěte, jak přizpůsobit svou postavu. Pro více informací o tomto zběsilém melee BR se podívejte na naši recenzi Naraka Bladepoint.

Nejlepší hry Battle Royale: Bloodhunt

Vampire: Maškaráda – Bloodhunt

Vampire: Maškaráda je pravděpodobně poslední série, kterou byste očekávali, že budete mít hru Battle Royale, ale funguje to překvapivě dobře. Navzdory počátečnímu váhání z komunity VTM se Devs dokázali, že vědí, jak představit Battle Royale do World of Darkness Series. Ukazuje se, že hraní jako mocní upíři s nadpřirozenými schopnostmi způsobují zábavný čas.

Bloodhunt hraje hodně jako PUBG se supervelmocí. Tito upíři mohou mít schopnosti, ale stále používají zbraně k provedení podnikání. Nadpřirozené schopnosti v Bloodhunt vidí boje, které se objevují na střechách Prahy, když týmy vyskočily z budovy do budovy. Hráči mohou oživit, pokud zůstanou dostatečně dlouho, takže je nezapomeňte „diablerizovat“, než dostanou šanci. Bloodhunt odměňuje situační povědomí téměř stejně jako přesnost, přičemž bitevní země je vertikálnější než cokoli jiného na tomto seznamu, budete dobře sledovat oblohu, stejně jako záda. Devs bohužel nedávno oznámil, že už hru nebudou podporovat, protože Bloodhunt nemá dost aktivních hráčů. Servery nebudou brzy přepnuty offline, ale neočekávejte žádné nové aktualizace.

To je vaše hodně, nejlepší hry Battle Royale na PC. Pokud netrpělivě čekáte, až bude oznámeno datum vydání Minecraft 2, nebo potřebujete zabít nějaký čas, zatímco nejlepší nadcházející PC hry dokončí pečení, měli byste opravdu vystřelit brutální bitvu Royals. Je pravda, že Fortnite a PUBG možná dobyli svět, ale tam jsou některé menší zázraky, které stojí za to hrát pro sebe.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Battle Royale Games

Procházejte naši sbírku bezplatných online herních her Battle Royale. Používání filtrů na této stránce najdete nejvíce hraje a nejnovější hry Battle Royale.

Děravý.IO Battle Royale

Mini Royale: Nations

Warcall.io

Gridpunk – 3v3 Battle Royale
Pilot Royale: Battlegrounds

1v1.lol

Nuggetroyale.IO (Nugget Royale)

Nuggetroyale.io (Nugget Royale)

Gobattle.io

Arx Arcana (poslední mág)
Imposter Battle Royale

Modd.io

Battle Royale Classic

Battle Royale Classic

Agma.io

Yohoho.io

Zombs Royale (Zombsroyale.io)

Zombs Royale (Zombsroyale.io)

Lolbeans io

Battle Royale Survival

Battle Royale Survival

Dragon World

Maskované síly 3: přežití zombie
Dragon Simulator Multiplayer

Dragon Simulator Multiplayer

Crazy Royale Battleground

Crazy Royale Battleground

Maskované síly 3

Bandits multiplayer Pvp

Bandits multiplayer Pvp

Pixel neznámá bitva Royale

Pixel neznámá bitva Royale

Kuchyně Royale

Fortnite

Arena Hungry Shark Arena: Hororová noc

Arena Hungry Shark Arena: Hororová noc

Top Guns.io

Sword.io

Populární značky

Battle Royale Games

Hry Battle Royale jsou některé z nejpopulárnějších titulů dostupných na PC a konzole. Všichni jsme slyšeli o Fortnite! Akce intenzivního multiplayeru je jako nic jiného – pokud můžete vyhrát hry Battle Royale, víte, že máte úžasné herní dovednosti.

Populární hry Battle Royale

Stejně jako populární plně naplněné tituly jste možná již slyšeli o některých z těchto populárních herních herních her Royale. Například Zombs Royale je v tomto žánru nejvyšší hodnocenou hrou IO.

Další populární název je 1v1.lol, hra, kde musíte stavět a bojovat v rychle se rozvíjejícím zápase arény. Tato hra má aktivní a vysoce konkurenční komunitu.

Pak existují hry jako Fall Beans, hloupá a zábavná hra, která se inspiruje z virového hitů Fall Guys.

Další doporučené hry, které byste měli vyzkoušet, jsou Voxiom a Surviv.io.

Battle Royale žánr

 • Velké otevřené mapy s různými místy k prozkoumání
 • Dva týmy nebo každý hráč pro sebe
 • Mapa, která se stále zmenšuje
 • Nakonec pouze jeden přežívající hráč nebo tým

Různé videohry mají obvykle společné prvky, jako jsou ty uvedené níže:

 • Power-up Brates se zbraněmi a brnění
 • Různé třídy a vybavení zbraní
 • Upgradovat systém pro znaky

Více takových her

Pokud se vám líbí prakticky natáčení, boje a obecnou akci, podívejte se na tyto hry pro více:

FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější hry Battle Royale?

 1. Děravý.IO Battle Royale
 2. Mini Royale: Nations
 3. Bapbap
 4. Rocket Bot Royale
 5. Diep.io
 6. Astrodud.io
 7. 1v1 bitva
 8. Sandstrike.io
 9. Warcall.io
 10. Poslední.io

Jaké jsou nejlepší hry Battle Royale na mobilní telefony a tablety?

 1. Děravý.IO Battle Royale
 2. Rocket Bot Royale
 3. RoyalEdudes.io
 4. Warcall.io
 5. Diep.io

Jaké jsou některé podceňované hry Battle Royale?

 1. Diep.io
 2. Postavit Royale
 3. 1v1.Lol
 4. Zombs Royale (Zombsroyale.io)
 5. Lolbeans io

Co jsou hry Battle Royale?

Hry Battle Royale jsou online hry pro více hráčů, kde hráči bojují jako poslední muž stojící. Obvykle se tyto hry vyskytují v obrovské online aréně s bezpečné oblasti, která se postupně zmenšuje, dokud nezůstane pouze jeden přežívající tým nebo hráč.

Přehrajte nejlepší online hry Battle Royale zdarma na CrazyGames, není nutné stahovat ani instalace. �� Hrajte Holy.io bitva Royale a mnoho dalších právě teď!