Battlefield 1 oficiálně oznámené – Gematsu, Battlefield 1 (videohra) – TV Tropes

Videohra / Battlefield 1

[Železná stěny, první porážka na Monte Grappa]: “Náš útok selhal, ale pokud se spojíme jako skuteční Italové, pak tyto zdi skály, které nás čelí, se rozpadají a říše bude podzim.

Battlefield 1 oficiálně oznámen

Elektronické umění a kostky oficiálně oznámily Battlefield 1 Po úniku dříve dnes. Jedná se o PlayStation 4, Xbox One a PC Worldwide 21. října (ne 18. října, jak naznačil předchozí únik).

Hra je stanovena během první světové války a slibuje „Dawn of All-Out War“ a „Classic Bojiště Hraní “s multiplayerem 64-hráče, kde můžete„ přivést koně do boje s tankem “a„ Kampaň naplněná dobrodružstvím.“

Zde je úplný přehled, přes EA:

O

Battlefield 1 Vezme vás na více a rozmanitých míst ve snaze pro boj s pohlcujícími bitvami. Od těsných městských bojů v obléhaném francouzském městě až po velké otevřené prostory v italských Alpách a zběsilé boje v pouštích Arábie objevte svět ve válce prostřednictvím kampaně naplněné dobrodružstvím.

Ve skutečném zážitku z karantény pro více hráčů se vezměte na oblohu a zapojte se do vysoce oktanových soubojů prostřednictvím zrádné krajiny, nebo máte bitevní loď vyhlazující pobřeží od moře a zapojte se do některých z největších bitev, jaké kdy byly považovány za říše, za nadvládu.

 • Epic 64-hráč multiplayer bitvy – Squading se svými přáteli a připojte se k nejvíce epických bitvách pro více hráčů v historii FPS, přičemž až 64 hráčů bojuje jako pěchota nebo pilotní vozidla od tanků a kol na zemi po biplany a gigantické bitvy.
 • Zažijte úsvitu totální války – být součástí největších bitvy, jaké kdy bylo člověku,. Od silně bráněných Alp po spalující pouště Arábie zuří válka v epickém měřítku na zemi, vzduchu a moři, když jste svědky narození moderní války.
 • Intuitivní destrukce rozbíjející Země – S intuitivním zničením není žádná bitva nikdy stejná. Zničte vozidla velká a malá a zbourání celé budovy. Od malých dřevěných domů po masivní kamenné pevnosti, dokonce i pozemky, na které bojujete.
 • Válečné příběhy z vzdálených okrajů světa -Objevte světu ve válce prostřednictvím kampaně naplněné dobrodružstvím, která zachycuje rozmanitost globálního konfliktu očima několika různých postav, které se sjednotily touto první moderní válkou.

Kromě 59 $.99 Standardní vydání, Battlefield 1 bude odeslán v následujících dvou speciálních vydáních:

 • Kopie hry
 • „Red Baron Pack“ a „Lawrence of Arabaia Pack“ – obsahuje tematické zbraně, vozidla a předměty.
 • Pět bitevních packů obsahujících kombinace položek. Rovněž si vyměňuje vizuální vzhled na třech z největších vozidel ve hře.
 • Hrát si Battlefield 1 O tři dny dříve od 18. října.
 • Kopie hry
 • Veškerý obsah v edici Deluxe
 • Prémiové obaly
 • Exkluzivní Steelbook
 • Socha edice 14 ″ sběratelské edice
 • Exkluzivní plakát pro propagandu látko
 • Balíček hracích karet
 • Trubice holubů s exkluzivním obsahem DLC
 • Exkluzivní záplata

Předobjednávky pro každé vydání zahrnují „Hellfighter Pack“, který obsahuje tematické předměty inspirované harlemským plukem Hellfighter. Zahrnuje také sedm dní včasného přístupu na mapu, která bude zveřejněna později v roce 2016.

Hráči se mohou zaregistrovat, aby se stali a Bojiště Zasvěcenec, aby získal včasný přístup k Battlefield 1 veřejné beta beta, odměny ve hře, exkluzivní obsah a plíží se na novinky Bojiště.

Sledujte níže uvedený přívěs. Zobrazit první snímky obrazovky v galerii.

Video hra / Battlefield 1

https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/bf1_boxart.jpg

Battlefield 1 je střelec z první osoby v Dice Bojiště série. Na rozdíl od toho, co napovídá číslo titulu, to není první hra v seriálu (to by byla Battlefield 1942). Místo toho je to patnáctá celková splátka a další hra v hlavní sérii Battlefield 4.

Hra byla stanovena v první světové válce (odtud změna otřesného čísla titulu). Hra byla vydána na Windows, PlayStation 4 a Xbox One 21. října 2016, přičemž „Early Endister Edition“ poklesl tři dny předem 18. října.

Byly vyhlášeny čtyři DLC: Nebudou projít, Ve jménu caru, Otočení přílivu, a . Stejně jako předchozí hry, každá DLC obsahuje nové zbraně, nové mapy a operace a nové herní režimy. Držitelé prémiových sezónních průsmyků dostávají přístup k nim o dva týdny dříve a mohou mít dřívější přístup k jejich obsahu v testovacím prostředí pouze pro prémii.

První DLC, Nebudou projít, byl propuštěn 14. března 2017. DLC se zaměřuje na francouzskou armádu a jejich bitvy v první světové válce, včetně nechvalně známé bitvy o Verdun.

Druhý DLC, Ve jménu caru, byl propuštěn 19. září 2017. Zaměřuje se na východní přední stranu první světové války a na ruskou občanskou válku, která způsobila odchod Ruské říše z první světové války, včetně ruské říše a frakcí Rudé armády.

Třetí DLC, Otočení přílivu, Zaměřuje se na námořní zakázky během první světové války a byl propuštěn ve dvou částech na konci roku 2017 a začátkem roku 2018.

Čtvrtý a finální DLC, Apokalypsa byl propuštěn 20. února 2018. Zaměřuje se na některé z nejnovějších a nejkrvavějších bitv vedených během Velké války; Bitva o Somme, Bitva o Passchendaele, Battle of Caporetto, německý nálet provedený nad londýnským městem a leteckými bojovníky vedly nad Alpy.

Tropy, které se vztahují na Battlefield 1:

Otevřete/zavře všechny složky

 • Přijatelné přestávky od reality:
  • Grenáty (nepočítající protitankový granát, který je gadget) jsou hozeny okamžitě, bez pin-tahání animace, na rozdíl od toho Battlefield 4. Nerealistické? Natažení to jen mírně za rozbití. Přijatelný? Vidět, že je to taková malá změna a zrychluje to hody granátu, přijatelné.
  • Teammate Gas nepoškodí spoluhráče, ale popírá na ně uzdravení a uplatňuje účinky těžkých potlačení. Toto je kompromis mezi nedostatkem přátelského ohně ve většině multiplayeru a realitou, o které se očekává, že bude nosit plynovou masku v smrtelném chemickém plynu. Kromě toho jsou účinky plynu silně sníženy, aby hru příliš nezpomalily. Místo toho, aby způsobil oslepení a další další dlouhodobé příznaky, jen to vyčerpává vaše zdraví.
  • Antitankové granáty, jak jejich těžké i lehké verze, nedělají tolik škod jako jejich protějšky frag granátů proti pěchotě, i když je protitankový granát viditelně větší a dostatečně silný, aby zničil vozidla. Pro vyvážení museli způsobit menší škodu proti pěchotě, protože by existoval jen malý důvod používat granáty Frag Grenade.
  • Tanks Drive cesta rychlejší než v reálném životě. Kdyby byli v historicky přesné rychlosti, přehrávání skrz bláto a krev by trvalo Hodiny Pokud ne dny.
  • Zara z „nic není psáno“ válečný příběh je jeden, a jak poznamenává Codex, nebylo to pro ženy zcela neslýchané sloužit na frontě. Někteří, jako jsou Milonka Savić a Flora Sandes, dokonce otevřeně sloužili jako ženy a nemuseli se uchýlit k maskování jako muži. Světová válka jsem dokonce viděl Amazonské brigády, jako jsou ruské ženské prapory. Kodex ve hře ve skutečnosti zmiňuje tyto ženské vojáky podle jména.
  • Battlefield 1 byl také první hrou v sérii Battlefield, která má model ženských charakterů v režimu pro více hráčů ve formě třídy skautů ruské a bílé armády. Mají zastupovat výše uvedené prapory ruských žen v reálném životě.
  • Pistole Beretta M1915 a samopal M1918 jsou označovány jako „Modello 1915“ a „Automatico M1918“.
  • Příklad více do očí bijící: Browning Auto 5 je označován jako „12G Automatic“. Obzvláště lichý jako přívěs pro hru to označil jako „automatický 5“. V podobném duchu je remington model 8 označován jako „Autoloading 8“.
  • Další příklady zahrnují „MLE. 1903 “(FN 1903),„ TaschenPistole M1914 “(Mauser M1914 Pocket Pistol),„ Repetierpistole M1912 “(Steyr M1912) a„ Gewehr M.95 “(Steyr Mannlicher M1895).
  • Menší příklad: Flametrower Wechselapparat je označován jeho zkrácenou přezdívkou „Wex“.
  • 1.59palcová načtení závěru Vickers Q.. Gun, Mk II se nazývá AT Rocket Gun ve hře. Je to úmyslná volba, vzhledem k tomu, že se proti skutečnému dělostřeleckému dílu používá Bunkers, A protože zbraň musí mít více využití než jen střelba na životní prostředí, byla přejmenována na to, aby naznačovala, že to byla především zbraň proti vozidlu.
  • Poněkud historicky odůvodněný příklad je Thompson SMG, který byl přidán v aktualizaci května 2018, na kterou je přefferován jeho původní přezdívkou – Annihilator.
  • Koně automaticky přeskočte na menší překážky, jako je ostnatý drát, nízké stěny a dokonce i vozidla.
  • Sprinting do dveří bude mít hráč automaticky nabité dveře, takže se nemusíte zastavit a otevřít je sami.
  • Lékaři a podpory používající obvazy a munice, menší a jednotlivé cílové verze jejich protějšků bedny, ocení, že házení jejich zboží bude doma u spoluhráčů, kteří potřebují zdraví a munici, spíše než jednoduše propadnou na podlahu. Hodně za poskytnutí podpory a přitom zůstat na obálce.
  • Grenáty jsou okamžitě hozeny bez prodlení nebo animace tahání špendlíků.
  • Dostat se do vozidla má podrobnou animaci, ale dostat se ven je okamžitý. Člověk by hádal, že sledování vašeho vojáka pomalu vylézt z odsouzeného tanku by bylo velmi frustrujícím pohledem.
  • I když zbraně byly „skutečné“, stále to byla běžná kritika hry, kterou se vývojáři rozhodli použít tyto experimentální a nejasné zbraně, aby zajistili, že hra hraje jako typická moderní střelec, plná automatických zbraní, které získaly jen širší použití ve druhé světové válce, a ne pomalé boltové akční pušky, které byly skutečně používány vojáky během války.
  • Přímé příklady anachronismu guláš:
   • Grenády tyčinky používané centrálními sílami (a v rozšíření protitankový granát) jsou založeny na granátu meziválečného M24, na rozdíl od doby vhodnějšího modelu M17. Připněte si hlavici, které granáty ve hře chybí .
   • V podobném duchu není M1911 původní model 1911; Je to mishmash jak původního roku 1911, tak M1911a1 (vyvinuté v roce 1924), přičemž nejvíce do očí bijící detaily byly zakřivené mainspringové bydlení, které je přímo na originálním M1911.
   • Ikona rozhraní pro b.A.R. Vlastně zobrazuje variantu M1918A2 WWI-éry, na rozdíl od původního M1918. Teleskopická varianta B.A.R. Stejně tak má bipod M1918A2. Ve skutečnosti i železné památky jsou převzaty z WWI-éry B.A.R. Pro srovnání, toto je to, jak vypadaly železné památky.
   • MP18 nikdy neměl bajonet. Pozdější MP28 mohl namontovat jeden, i když i to vypadalo výrazně odlišně od toho, co se zobrazuje na zbrani ve hře.
   • Doly Limpet byly skutečně vyvinuty. 1939. Zatímco některé formy lepivých námořních dolů podobných dolu limpet mohly existovat na konci druhé světové války, samotný důl Limpet nebyl nikdy vyvinut a pojmenován až po druhé světové válce.
   • První super-těžká tanky Char 2C nebyly postaveny až několik let po skončení války.
   • Spojená plynová maska je modelován po respirátoru General Service Mk IV, který byl poprvé vydán v roce 1926.
   • Jak je uvedeno níže, model Villar-Perosa je ve skutečnosti založen na podpěru zbraně použité ve filmu z roku 1987 The Sicilan. Přesnější zobrazení zbraně by vypadalo takto.
   • Předobjednávání Battlefield V odemkne řadu zbraní z druhé světové války, jako je M1919 Thompson Pift a M1938 Mosin-Nagant Carbine.
   • “The Runner” je stanoven během kampaně Dardanelles (1915), ale to nezabrání biskupovi v získávání samopal MP 18 (vyvinuté v roce 1918, odtud jméno), ani to nezabrání většině britských jednotek v nošení Brodie Přilby (vyvinuté v roce 1915, ale nevydáno en mše až do roku 1916). Bishop ve skutečnosti narazí na chlapa s Flamethrowerdvakrát!
   • „Přátelé na vysokých místech“ se odehrává na jaře 1917, ale opět jsou některé německé jednotky vybaveny MP18s. Nemluvě o tom, že všichni němečtí bojovníci jsou fokker Dr.Já, která neviděla rozsáhlou službu až do jara 1918.
   • Zatímco většina map pro více hráčů je pečlivě vybírána z bitvy, které se odehrávají kolem konce války v roce 1918, existuje několik výjimek. FAO Fortress je stanovena během přistání FAO v roce 1914, Suez je nastaven během nájezdu na Suez Canal v roce 1915 a dva z nich Nebudou projít Mapy DLC jsou nastaveny během bitvy o Verdun, v roce 1916.
   • The Ve jménu caru Během Brusilov Ofensive (1916) má DLC také dvě mapy, stejně jako jedna sada během operace Albion (1917).
   • Gallipoli úrovně v Otočení přílivu Stalo se v roce 1915 a dvě bitvy Heligoland Bight (kterékoli z nich by mohla být ta, kterou hra zobrazuje) jsou stanoveny v letech 1914 a 1917. Nájezd zeebrugge je však stanoven v roce 1918.
   • Tři pěchota Apokalypsa Všechny mapy jsou nastaveny před rokem 1918. Battle of the Somme se stala v roce 1916, zatímco bitva o Passchendaele a bitva u Caporetto se stala v roce 1917.
   • Několik postav (včetně Harlem Hellfighter na obálce hry) nosí pogumovaný pozemní list. . Vojáci by ji použili jako pláštěnka, spánkovou rohož a jako improvizovaný stan k ochraně sebe a svého vybavení před vlhkým počasím.
   • Spojenecké frakce mají spoustu tříd, které nosí na mysu (většinou skauta a podpora), ale Královská italská armáda si vezme dort tím, že má každý nosit obří tekoucí čepice.
   • Antitanková puška Tankgewehr M1918 v sadě protitanku je nadměrná puška s bolt-akční puškou schopná proniknout do brnění tanků. Je tak velký a zpětný ráz je tak masivní, že nutí Wieldera, aby jej mohl použít.
   • 1.59 palcové nakládání závěru Vickers Q.F. Gun Mk.II je přenosný dělostřelecký kus nesený Assault Class (jako jednoduše AT Rocket Gun). Stejně jako tankgewehr nutí Wieldera, aby byl náchylný, aby jej mohl použít. To znamená, že pro třídu zaměřenou na boj s blízkým rozsahem je raketová zbraň ve skutečnosti užitečnou zbraní pro rozsah Střelba pěšáků Z dálky jako moderní laundák granátu.
   • Sentry Kit také poskytuje ruční MG08/15 k poskytnutí dostatečné palebné síly.
   • Masivní dělostřelecká zbraň na zadní straně obrněného vlaku v „Nic není psána“.
   • V Nebudou projít DLC, obléhací houfnice je poměrně velká dělostřelecká zbraň, která se má umístit podobně jako polní zbraně, a znamenala konkrétně pršet peklo na kohokoli v dosahu.
   • Světelná nádrž Renault FT-17 je posádka jedním hráčem, přestože v reálném životě potřebuje dva (Gunner a Driver).
   • A7V je ještě směšnější příklad, přičemž jeden člověk je schopen řídit a používat přední dělo, i když v reálném životě to vyžadovalo čtyři muži jen pro tyto dvě role. Celé vozidlo vyžadovalo minimum 18 lidé fungují.
   • Poněkud odvrácený pro magisterskou člunu Mark v. Zatímco k řízení a používání svých kulometů je potřeba pouze jeden hráč.
   • . Black Bess, Landship Mark V, má údajně mít posádku osmi, ale válečný příběh začíná pouze pěti v tanku.
   • Co takhle jen dva hráči obsluhují obě hlavní baterie na třídě Iron-Duke Dreadnought? Nebo jeden hráč, který se podaří řídit obrněný vlak, zatímco obsluhuje maltu v autě před lokomotivouve stejnou dobu?
   • S ohledem na nastavení se kampaň stala ve srovnání s předchozími hrami. Hra obecně je patrně nejbrutálnější hra na bojiště, přičemž nejvíce do očí bijící příklady jsou násilné animace zastavení a vojáci nyní křičí v agónii, aby se zastřelili/byli osvětleni v ohni.
   • Nebudou projít je znatelně tmavší než základní hra. 2 mapy jsou přímo založeny na bitvách, které se odehrály ve Verdunu a jeho okolí, snadno jedno z nejkrvavějších a nejvíce vytažených bojů v celé válce a mají vhodnou scenérii Gorn. Nová hudba je také tmavší tónem.
   • Apokalypsa, Poslední oznámená expanze DLC je nastavena na to, aby věci naklonily ještě dále tímto směrem je jakýkoli náznak.
   • Jen tak, aby se jediný poloautoauto skautský primární ve hře nestal skartorem brnění, když se používá s K-pulty, pomocí K-Bullets s experimentálním M1903 (Springfield M1903 se zařízením Pedersen a proměnit jej v A Poloautomatická puška) zobrazí animaci, kde voják nahradí zařízení původním šroubem (nabitým v něm K-bulleta) a otočí ji zpět do původního formuláře.
   • Dice opravdu ukazuje hodně péče o reload animace v této hře:
    • Střelné zbraně krmené striptérskými klipy se znovu načítají odlišně v závislosti na zbývající munici. Pokud množství munice vám chybí, rovná velikosti klipu (pět pro pušky, deset pro C96), voják jednoduše načte klip. Pokud je chybějící částka dva klipy, jako u pušek, načtete jeden po druhém. Pokud však chybíte, řekněme, 7 kol z 10 kulaté pušky, voják naloží jeden klip a pak individuálně naložte poslední dvě kola ručně. To znamená, že opětovné načtení pušky, když vám chybí 5 nebo 10 kol, má za následek efektivnější načtení. Pokud nemáte dostatek záložní munice pro úplný klip, bude se opětovné načtení vytvořeno s jednotlivými koly.
    • STEYR M1912 Mid-Magazine Reload vysune přesné množství kulek, které zbývají, což je zajímavý detail pro něco, co se děje pro rozdělení sekundu.
    • Podobně jako výše uvedené Steyr 1912, některé zbraně v Ve jménu caru DLC mají různé animace načtení v závislosti na tom, kolik munice zbývá. Mosin-Nagant a zejména jeho protějšek Pět různých animací, jeden pro opětovné načtení z prázdného a jeden pro každý možný počet zbývajících kulek.
    • Hle a hle, ve skutečnosti zaznamenali ženské hlasové linie pro každý jazyk pro případ, že by někdo měl možnost „Můj tým mluví můj jazyk“. Toto, i když jen jeden třída pro jeden Frakce v celé hře je žena.
    • V první misi Přátelé na vysokých místech Válečný příběh, několik pyres najdete na horských horských místech, které lze rozsvítit tím, že na ně vystřelíte rakety. Velmi připomínají majáky Gondor. Vzhledem k tomu j. R. R. Tolkien sám skutečně sloužil ve Velké válce, vztah pravděpodobně není náhodný.
    • The Nebudou projít DLC obsahuje arzenál nových velikonočních vajec.
     • Verdun Heights má řadu objektů, které musí být zastřeleny, což má za následek malý dům vázaný na balóny vznášející se po mapě.
     • Soissons má doslovný košík velikonočních vajec sedící na vrcholu budovy, který je dokonce označen jako „velikonoční vajíčka“.
     • Rupture obsahuje několik rozptýlených mini domů skrytých v polích máku.
     • Fort de Vaux má zapečetěné dveře do izolační komory, která na chvíli stojí vedle ní hlasitá.
     • Na složitém konci stupnice, jít do Fort Vaux a aktivovat tři ventily v celé pevnosti, přimět tři lidi, aby je všechny otočili znovu současně a čekali na kráter venku, aby se naplnil vodou z potrubí a házel granát dolů Dlouhá trubka na podlaze a zabíjení 3 vojáků zabití melee uvnitř louže, aby ji naplnila krví Megalodon Shark okamžitě zabít hráče pokaždé, když procházejí louží.
     • Britové s bitevními loděmi: Jedna z hlavních frakcí, s různými vojáky pocházejícími ze všech koutů Britské říše.
      • Aussies With Artillery: Se svými Kiwi se spojenci Carbines, jako součást ANZAC sil sloužících pod britskou korunou. Zdá se, že je to přizpůsobitelná kůže pro frakci Britské říše, která nosí jejich rozpoznatelné klobouky.
      • Kipling’s Nejlepší: Indičtí vojáci slouží jako lékaři pro britskou frakci v multiplayeru a nosí tradiční sikh turbanový vojenský oděv.
      • Reds with Rockets: Neočekávaně se objevuje ve stejném DLC jako jejich carristické protějšky, nově vytvořená červená armáda se účastní ruské občanské války, kde ji vévodou s bílou armádou, volnou kolektivní armádou, která je v přímé opozici vůči komunistům a jejich ideologie.
      • Jsou zmíněny nebo představeny různé významné postavy v první světové válce. T.E. Lawrence (a.k.A. Lawrence of Arábie) je vedlejší postava ve válečném příběhu „Nic není psáno“. Manfred von Richthofen (a.k.A Červený baron) je zmíněn v nepřátelském chatování a jeho podpisové schéma Red Camo Triplane a také Luger P08 se jeví jako bonus za předobjednávku.
      • Stalin se pravidelně odkazuje během operace červeného přílivu. Během bitvy o Tsaritsyn byl přece jen skutečným velitelem Rudé armády a město Tsaritsyn později bylo přejmenováno na Stalingrad. Že Stalingrad.
      • Můžete způsobit strašlivé škody nepřátelům blízkého dosahu se soupravou plamenomet a další hořlavé výbušniny.
      • Ve válečném příběhu „Through Mud and Blood“ Townsend zapálí netěsnou palivovou linku Black Bess a spálí okolní německé vojáky, včetně sebe.
      • Silně obrněné vojáky ručně přepravující kulomety MG08 a dokonce i letadlové zbraně Villar Perosa se objevují jako třída Elite pro více hráčů a nepřítel v singleplayeru.
      • Luca, voják, který hrajete jako v “Avanti Savoia!„Válečný příběh, vybaví se takhle k útoku na rakousko-uherské síly. Řídí obě výše uvedené zbraně elitní třídy, ale ve druhé části svého válečného příběhu je ovládá druhá část, kde nemá na sobě brnění.
      • V multiplayeru vás tato linie hlasatele pošle a spoluhráče, pokud je nepřipravená.

      „Na cestě je nepřátelský obrněný vlak/vzducholoď/dredy“

      • V “The Runner”, biskup dosahuje zadního příkazu, jen aby zjistil, že je opuštěný a s a pořadí ústupu, který požadoval dělostřelecké úder na vesnici, ve kterém jsou síly Anzac stále.
      • Richthofen je ve hře prominentní charakter, protože je založen na druhé světové válce, dokonce má svůj vlastní DLC, Red Baron Pack Zahrnuto do balíčku hrdinů.
      • Všechna německá stíhací letadla v kampani Přátelé na vysokých místech jsou malované jako Richthofen.
      • Důvod, proč vzácné poloautomatické pušky a dílčí zbraně, které existovaly ve Velké válce, jsou ve hře směšně běžné zbraně.
      • Airships nebo Zeppelins létají dostatečně nízko.
      • Každé německé stíhací letadlo, které bojujete u „Přátel na vysokých místech“, je Triplane Red Fokker.
      • Existence ofenzivní obrněné pěchoty, jak je vidět výše v příkladu juggernaut. Tento je také pravdou v televizi, protože italský Arditi měl brnění.
      • Giant’s Shadow vás bojoval uvnitř zříceniny havarované vzducholodi. Bitva, na které je založena, bitva o Selle neměla žádné záznamy o tom, že by došlo k havarované vzducholodě. Některé záznamy však naznačují, že některé vzducholodi došlo k havarování poblíž regionu, a to by mohla být inspirace.
      • Kavalérie s koňmi z velké části zmizela po prvním roce boje. To však není žádný důvod, proč to nezahrnout do hry spolu s pozdními válečnými zbraněmi a bitvami, protože je v pohodě a zábavné hrát.
      • Obecná rychlost, jakou hra hraje, je mnohem rychlejší, než co by nastavení přimělo očekávat. Hra, na rozdíl od řekněme, Verdun, de-zdůrazňuje prvky s pomalým příkopem a místo toho se zaměřuje na otevřená a mobilní bojiště, které Bojiště Série je známá pro. Přijatelné přestávky od reality zrychlují bojovou hru, vše tak, aby se hra stále cítila jako a Bojiště hra srdce. Být spravedlivý, celý Bojiště Franšíza vždy zrychlila tempo, kterým válka jde o zábavu, podobně jako zbytek průmyslu FPS.
      • To platí také pro tanky ve hře. Stejně jako v předchozích titulech bojiště, některé z více nadbytečných pozic posádky (nakladač atd.) nejsou vyplněni hráčem. To vede k britskému MK.V Tank potřebuje tři hráče pouze tehdy, když je jeho skutečný počet posádky 8, a A7V je schopen mít šest hráčů, když je jeho skutečný počet posádky 18.
      • Limpet Charge se drží všeho, i když skutečná věc používá magnet a může se držet pouze kovových věcí. To, co dělá opravdu zábavné, je to, že se systémem ničení a vysokých výbušnin Limpetu máte v podstatě poplatek za demolici, který může snižovat jakoukoli strukturu, na kterou se drží s lehkostí.
      • Parachutes vydané téměř všem, v době, kdy to bylo stále ve vysoce experimentální fázi; a co je horší, bylo dokonce zváženo zbaběle Někteří, což mělo za následek, že stovky britských pilotů klesly k jejich smrti, když bylo jejich letadlo sestřeleno.
      • Skutečný interiér Fort de Vaux je naplněn stísněnými malými chodbami a během bojů byla elektřina uvnitř přerušena, takže celou pevnost tma. Je zřejmé, že oba nejsou dobré pro hraní, takže ve hře Fort Vaux je více podobná velké pevnosti Maginot Line, která obsahuje velké a otevřené chodby a je dobře osvětlená elektrickými světly.
      • V reálném životě, o čem málo víme o Hellriegel SMG, se říká, že se živí buď z 20-kolahového časopisu nebo 120-kola „šnek“ časopis, když se pohyboval. Kvůli použitelnosti je zde zbraň dána zcela fiktivní 60-kolasový bubnový časopis.
      • První úroveň u přátel na vysokých místech vás létám letadlem přes zasněženou francouzskou úbočí.
      • Přestože je prasknutí mapy stále ve Warzone, obsahuje velké skvrny jasně červených máku do značné míry nedotčené bojem, což vytváří překvapivě krásnou scénu v temné a násilné hře o válce.
      • I když je ve hře mnoho standardních zbraní z druhé světové války, britská služba Webley Revolver je v základní hře zřetelně nepřítomná. S britskými postavami v “Through Mud and Blood”, které používají mnohem vzácnější Webley�Fosbery Automatic Revolver, pravděpodobně postavit se za revolver Webley Mk VI Revolver. Teprve později se objeví revolver Mk VI v Apokalypsa DLC.
      • Akční pušky šroubů jsou omezeny na třídu skautů v normální hře, ale vlastní herní režim „Standard Issue Rifles“ to odvrátí pro primární zbraně; Každá třída může použít pouze standardní problémy s puškou k frakci hráče (i.E, Němci dostanou Gewher 98, Britové dostanou SMLE atd.). Jedinou výjimkou jsou Italové, jejichž standardní vydání pušky Carcano je zavedena po vydání v Otočení přílivu DLC a používají Winchester 1895 jako svůj standardní puška ve hře. Ottomané bývali další výjimkou z averze pomocí Martini-Henry (která byla používána Ottomany, ale není to, co by se nazýval „standardní vydávání“), ale hra ji později přepnula na mnohem věrohodnější GeweHr 98.
      • Menší příklad než většina ostatních, ale pěchota M1903 je k dispozici pouze v SinglePlayer. V multiplayeru jej můžete použít pouze hraním jako Američané v režimu standardních pušek. Pravděpodobně se podrostl způsobem, kdy ji oprava přidala ve formě alternativního hasičského pro experimentální variantu.
      • „Storm of Steel“ bere těžkou inspiraci a scény Passchendaele, jako je voják Entente, který mu dlaně a jak bitva tiše končí s zastavením deště a sluncem stoupá.
       • Storm of Steel je také název slavného díla literatury o první světové válce Ernst J�nger.
       • Podobně je výstřel Lawrence stojícího na vrcholu vraku vlaku zvednut přímo z filmu.
       • Přestože mnoho zbraní přítomných ve hře skutečně mělo svou přítomnost přehnané pro účely hraní, některé z těchto zbraní jsou tak vzácné a nejasné, že to opravdu ukazuje, kolik Dice šlo do jejich výzkumu, aby je našli. Hellriegel 1915 je zářivým příkladem, protože zbraň nikdy nedošlo do výroby, existuje jen několik fotografií a prakticky neexistují žádné běžně dostupné informace o tom, jak je provozována.
       • „Jablka“, „máslo“, „Duff“ Vojenská abeceda, kterou vyhlašovatel používá, je dobově korigová vojenská abeceda používaná královským námořnictvem Spojeného království během první světové války.
       • Pokud jde o drobnou poznámku, pokud to pozastavíte správně a podíváte se dostatečně úzce na přívěsu SinglePlayer (když jste v pohledu první osoby na italský Ardito, nosí brnění), můžete si všimnout, že existují vojáci, kteří také nosí modrou barvu a červené uniformy. Přestože některé francouzské jednotky bojovaly na italské frontě, uniforma je jednotka rakousko-uherského vojáka, protože francouzská modrá a rakousko-uherská modrá jsou různé odstíny.
       • Zdá se, že je velmi velký důraz na zajištění toho, aby se opětovné načtení zbraně WW1 z WW1 jsou správně zobrazeny:
        • Některé z pušek naplněných klipem vypustí kolo při otevírání akce se zbývajícími koly. Animace nepravila načtení pro tyto pušky odpovídají za vyhazování tím, že mají rychlou animaci, která ukazuje vojáka pokrývajícího vyhazovací port, než zavedete ostatní kola.
        • Steyr Mannlicher M1895 používá en-bloc klip, což znamená, že jej nelze „završit“ s náhradními koly. Navíc, jakmile komory M1895 v posledním kole v časopise, En-bloc klip vypadne ze spodní části pušky. Avšak opětovné načtení M1895, zatímco zbývá pouze jedna kulka. Hráč také nevysune klip, pokud používá K-bullets.
        • Bodeo 1889 je znovu načten nakládací bránou s neobvyklou technikou, kde voják po naložení kola vytáhne spoušť, aby roztočil válec na další polohu. Bodeo to dokáže bez obav z náhodného odpálení, protože kladivo je odpojeno od spouštěče, zatímco je otevřená nakládací brána.
        • Puška Lebel Model 1886 má velmi kontraintuitivní animaci načtení, kde je každé opětovné načtení dokončeno tahem a tlačením šroubu dvakrát. Je to proto, že zbraň má zvedák kazety, který drží další kolo. V nepravitě reloads se postava hráče načte také další kolo před druhým tlakem. Na první pohled se to může zdát divné (možná si myslíte, že jste naložili další kolo po opětovném načtení všech kol, která jste vystřelili), ale pokud se podíváte pozorně, postava hráče se při otevírání akce nepokrývala (je to proto, že pokud ano Takže v reálném životě zkazíte most, který musí být tlačen dolů, aby naložil více kol), což způsobí, že bude vypuštěno další kolo, odkud toto další kolo pocházelo.
        • Přidáno opětovné načtení pro kulomet perino model 1908 Ve jménu caru Správně zobrazuje jeho poměrně neobvyklé načtení vyplnění časopisu s násypkem podobným náplníkům s proužky 20-kola.
        • Taktické opětovné načtení pušky Farquhar-Hill má postavu hráče, který před odstraněním časopisu uvolnil přepínač časopisu. Je to proto, že puška postrádá rty krmiva a používá přepínač časopisu k zamykání krmení munice. Kdyby to jednoduše odstranilo nepravitou časopis bez použití swithc, zbývající kola by místo toho vyletěla ve velkolepé sprše selhání. Prázdná animace opětovného načtení také ukazuje, že se uvolňuje šroub pomocí tažení spouště, což je také v souladu se skutečnou zbraní.
        • Revolver Nagant se obvykle znovu načte nakládací bránou; Opětovné načtení z prázdného však má přehrávač odstranit středovou lištu, zcela oddělit válec a nahradit jej plným. I když by to mohlo zdát se Vytvořeno, ve skutečnosti je to skutečná věc, kterou lidé dělali s revolvery nakládací brány, zejména Cowboys. Nezkoušejte to však doma.
        • U.S. vlajka správně má pouze 48 hvězd.
        • , Na rozdíl od národní vlajky.
        • Rakousko-uherci používají vlajku habsburské monarchie. * Tato vlajka byl vlastně obchodníkem
        • Pravděpodobně se podrobí Ve jménu caru, . I když je to běžně spojeno s císařským Ruskem, ve skutečnosti to bylo určeno pouze pro soukromé použití. Nejen to, ale také se používá na „Albion“, „Volga River“ a „Tsaritsyn“ – všechny mapy založené na bitvách, ke kterým došlo poté, co se cara vzdolal a byla zavedena prozatímní vláda. * . a v případě posledních dvou, po caru a zbytku ruské královské rodiny byly zavražděn.
        • Stejně jako u nastavení můžete pilotovat prvotřídní tanky v historii války v moderní éře; Francouzská světelný tank Renault FT, německý A7V Heavy Tank a stále ikonická britská značka Mark V.
        • Nový monstrum v Nebudou projít DLC je char 2c, super těžký tank. Stejný DLC také přidává ST. Chamond, označený jako „útočný tank“ ve hře.
        • Action Girl: Zara, ženský beduínský válečník a hráčská postava „Nic není napsána“ válečný příběh.
        • Akce Prolog: Ve chvíli, kdy se hra spustí, nejste vzati do hlavní nabídky. Místo toho jste vzati rovný do „Storm of Steels“, díky čemuž je velmi překvapivé pro hráče, když vstoupí a uvidí tento citát:

       • A dobrodružství pokračuje: Jak končí „nic není psáno“, přičemž Zara znamená, že míří, aby doprovázel t.E. Lawrence na jeho dobrodružství.
       • Kdokoli může zemřít:
        • Prolog „Storm of Steel“ má vaši současnou postavu umírá (dokonce i ukazuje své jméno a datum od narození do smrti), než vás přepne na jinou postavu, která po chvíli také zemře. Ompéra ve hře tím, že říkám, že od doby, kdy jste na frontových liniích, se neočekává, že přežijete.
        • V kampani přes Mud and Blood již ztratíte dva ze svých členů posádky a Pritchard ‘v první misi. V konečné misi zemře Townsend a také váš tank, Black Bess .
        • V podobném duchu můžete vidět v přívěsech a konec 12minutového náhledu, jeden z pilotů pro přátele na vysokých místech, který válečný příběh v určitém okamžiku umírá .
         • . Což je vlastně případ přívěsů vždy lhát! Přívěs se odřízne Před okamžikem, kdy ve skutečném příběhu pilot, který se chystá zabít svého přítele změní názor a místo toho ho zachrání, vedoucí k jednomu z jediných válečných příběhů ve hře s pozitivním, šťastným koncem. Pak znovu. stejný také trpí vážným případem nespolehlivého vypravěče.
       • Záchvat! Záchvat! Záchvat!: První polovina italské kampaně se připojila k vlně po vlně italských vojáků, kteří se velmi odvážně obviňovali „Avanti! Cosi!” (“vpřed! Takhle!”) A sestřelení do houfeů. Cynici to poznamenali „Avanti! Cosi!” byla skutečně podstatou italské strategie ve válce.
       • Posádka Badass: Posádka Black Bess se ukázala, když zničí celý německý protiútok zaměřený na Cambrai, a to je pouze s 3/5 původní posádky!
       • Big Bad: Tilkici je jedním z válečného příběhu „Nic není napsáno“ a jediný pozoruhodný „špatný člověk“ v celé antologii.
       • Bittersweet Ending: Některé z válečných příběhů končí tímto způsobem, pokud jen zdůraznit válku je pekelná situace.
        • „Přes bahno a krev“ má Black Bess zničené a 3 z posádky, včetně Townsend. Ale Danny a McManus přežili, zastavili německý protiútok a dostanou se do Cambrai.
        • „Avanti Savoia!„Luca a Arditi se podaří převzít kontrolu nad rakousko-uherskou pevností navzdory jejich neúspěchům, ale Matteo je mrtvý.
        • „The Runner“ Foster a ANZAC jednotky se podaří bezpečně stáhnout zpět na spojenecké lodě v přístavu, ale biskup je silně zraněn a pravděpodobně není schopen uniknout příchozímu britskému bombardování. To také uzavřelo kampaň s dolním koncem, protože koncové vyprávění ukazuje, že Osmanská říše nakonec vyhrála a držela Gallipoli.
       • Black Dude umírá první: Prvním hráčským charakterem ve hře je členem All-Black Harlem Hellfighters. Hra všechny kromě rovně Požadavky že tento chudý parchant zemře nejprve, aby pokračoval v kampani; Když kope kbelík, nedostane restartování kontrolního bodu, pohled se jednoduše přesune na dalšího člena čety a úroveň odtud pokračuje, s tím, kdo zemřel. Může se potenciálně zdvojnásobit jako hratelná červená košile i kvůli tomu, jak je tento první voják frontliner, jehož bezvýznamnost je tím přerušována, ani má ani identitu, hra pro něj jednoduše generuje nové jméno pokaždé, když se hraje úroveň a skutečnost, že to očividně očekává, že žádný z jeho pluku nepřežije.
       • Narozeninová párty se pokazí: Dokladem v příběhu „Avanti Savoia“, kde Luca sklouzne od své vlastní narozeninové oslavy. Když jeho dcera stoupá, aby zjistila, zda je v pořádku, přiznává to – protože je to také narozeniny jeho dvojče Mattea, který zemřel ve válce – přináší mu to zpět nějaké bolestivé vzpomínky. Tento přechází do hlavní kampaně, když Luca vypráví příběh své dceři. Nakonec však příběh vyprávěl, že se může vrátit dolů a užívat si večírek se svou rodinou.
       • Konec bolivijské armády: finále kampaně „The Runner“. Biskup je zastřelen do zad a vážně zraněn. Včas se mu podaří přitáhnout k pevnosti Parapet. Končí to námořní bombardování postupně klesá blíž a blíž. Kampaň však končí stejně jako skořápky zasáhly pozici biskupa.
       • Bitva šéfa: Osmanský obrněný vlak Canavar V závěrečné kapitole „Nic není psáno“.
       • Brave Scot: Townsend, velitel tanku v “Through Mud and Blood”. Jak je uvedeno níže, představil se jako zdvořilý, výmluvný kapitol, který se chodí do tlusté bitvy navzdory jeho šedým chlupům. Nikdy panikal ani neklesne tváří v tvář Němcům a nakonec vytáhne hrdinskou oběť a zachrání pod sebou poslední dva posádky.
       • Kapitán hladký a seržant Rough: Velící důstojník Black Bess, Townsend, je rafinovaný a vyrovnaný jednotlivec, který se stará o lidi pod ním. McManus, i když ve skutečnosti není ve velící pozici, lze považovat za člověka bezprostředně pod ním, protože většina posádky tanků je během většiny válečného příběhu mrtvá a je mnohem drsnější a cyničtější člověk. McManus je také Ir, a pokud víte, co se děje v Irsku v době, kdy je tento příběh nastaven, jeho nedostatek nadšení pro sloužit britské říši je docela pochopitelný.
       • Čechovská zbraň: Holub, který vadí posádku na začátku „přes bláto a krev“, se vrací na konci stejné mise jako poslední naděje pro posádku . Ve stejné kapitole přichází úniková palivová čára v první misi v poslední misi pro hrdinskou oběť Townsend .
       • Společnost Companion Cube: V “Through Mud and Blood”, celá posádka zachází s jejich tankem Mark V “Black Bess”.

        Pěnkava: Ne ne ne ne! Neopatřte! Nelíbí se jí, když přísaháš.

        • V prologu pokaždé vy zemřete, naučíte se jméno a data narození a smrti vojáka, které jste ovládali, než převzít kontrolu nad dalším vojákem.
        • Existuje také malá šance, že když váš voják zemře, obrazovka jednoduše řekne „voják Velké války“, což v podstatě naznačuje, že jeho identita byla ztracena v historii. Svým způsobem je to pravděpodobně horší.

        Více než 60 milionů vojáků bojovalo v „válce za ukončení všech válek“. Nic to neukončilo. Přesto to změnilo svět navždy.

        • I když nikdy přímo neuvedl (a hraní perspektivy se zaměřuje na spojence), konec prolog „Storm of Steel“ pro kampaň Singleplayer zdůrazňuje povahu války takto. Po vyčerpávajícím boji týkajícím se tun úmrtí na obou stranách a celém bojišti byly zploštěny dělostřeleckým stávkem, dva vojáci, kteří přežili, jeden Američan a jeden Němec, se navzájem našli a postavili se proti sobě proti sobě. Po několika sekundách oba oba hodí zbraně, zdánlivě si uvědomují, že opravdu nejsou tak odlišní.
        • Dalším, jemným dotykem by byl německý voják Wilson, který porazil na palubě Zeppelin, který útočí na Londýn . Blackburn přerušuje svůj boj, aby varoval Wilsona před ostatním Zeppelinem, který se na ně narazí – a tito tři se rozhodnou ho vysoký ocas, ignorují skutečnost, že Wilson a Němec byli zaneprázdněni tím, že se navzájem porazili sekundy předtím předtím.
        • Konec “The Runner” se také více zaměřuje na oběti Osman vojáci zachovávají svůj národ spolu s muži Anzac, které hrajeme.
        • Plamenové vojáci nosí těžké brnění a jsou dobře chráněni z palby ručních palných zbraní a imunní vůči zabití na blízko; Mohou však být vyhoštěny do vzduchu zacílením na palivové nádrže připoutané k záda. Vzhledem k systému penetrace střely hry je zcela možné propíchnout své palivové nádrže, i když jednoduše divoce střílíte na jejich středovou hmotu.
        • Sentry Troopers vybavené kulomety MG08 jsou velmi vzácným typem nepřítele, se kterým se setkává v kampani pro jednoho hráče (v celé hře je jich jen asi 5). Odolávají headshotům a mohou namočit asi tři tucty kol samopal oheň, než upadnou; Hra doporučuje místo toho porazit výbušniny, i když světelné kulomety s vysokým kalibrem jsou také docela efektivní.
        • Na konci „přes bahno a krev“ Townsend zapálí únik plynu Black Bess, což způsobuje explozi, která ho zabije a okolní Němce .
        • Na konci „The Runner“ biskup napadne samotnou osmanskou pevnost, aby poskytovala krytí zbytku sil Anzac, které se mají stáhnout. Uspěje, ale je silně zraněn a neschopný rychle odstoupit od hrozícího britského bombardování. Přestože se obrazovka rozřezává, než uvidíme, že nějaké skořápky zasáhly jeho pozici.

        „Následuje boje v první linii. Neočekává se, že přežijete.”

        • V neochvějném prologu „Storm of Steel“ jedna z vašich postav má levé boční zbraně MK. V Tank a Buldozie skrz útočící německé síly. Až dorazíte na německou linii, jeden z členů vaší posádky vykřikne: „Uděláme to!„A vypadá to, že bys prostě mohl. Dokud dělostřelecká skořápka nevyhlašuje váš nádrž.
        • V “The Runner” hrajete, když Bishop dokáže sekat osmanské síly a zachytit pevnost. Všechno se zdá být v pořádku, dokud osamělý osmanský voják střílí biskupa vza.

        Mac: Najdeme [správný způsob]. Ty jsi řidič.

        • Druhá a třetí mise „přes bláto a krev“ dává Edwardsovi tuto možnost. Zatímco druhá mise má výhodu toho, že vám Black Bess dává krytí, pokud se rozhodnete jít nahlas, třetí mise je zcela sama o sobě a můžete se rozhodnout jít nahlas nebo tiše.
        • Třetí mise na „Přátelé na vysokých místech“ také v první polovině přijme volitelnou metodu utajení, než se v pozdější polovině stane povinnou.
        • Očekává se, že hráči budou Zara pomalu proklouznout osmanskou táborem, aby dosáhli svých cílů v „Nic není psáno“. Pokud je člověk v určité oblasti dostatečně rychlý, může jen unést renault ft a jednoduše vyhodit všechno Smithereens.

        Luca: Nikdy nezběsilo. A tady jsem, stále. . Kdo takové věci rozhoduje?

        • Celek „Avanti Savoia!” kampaň. Poté, co prošel téměř doslova peklem na Zemi, včetně téměř celé pevnosti německých a rakousko-uherských vojáků, aby našel svého bratra Mattea, Luca najde bezživé tělo svého bratra přímo před jeho zdi. Je téměř úplně překonán zoufalstvím a tehdy se zhroutí a tam vedle svého bratra.
        • A také předpokládá se v kampani „The Runner“, kde Anzac vyhrává několik závazků s Ottomany, pouze k kampani Lose the Gallipoli v dlouhodobém horizontu.
        • Důsledkem konečného vyprávění kampaně „Přátel na vysokých místech“: že celá sekvence Blackburn a Wilson bojujících skrz německý nájezd na vzducholodi byla jen hrdinským ozdobou, kterou Blackburn vytvořil po této skutečnosti, a co co smět Stalo se to, že zabil Wilsona, opustil a unikl svému soudu válečného v následujícím chaosu útoku.
        • Obecně se rámová zařízení kolem každé kampaně používají k opravě abstrakcí hry a historických nepřesností. „Prostřednictvím bahna a krve“ a „běžec“, který je nejméně ahistorickými kampaněmi, nemají vyprávění. „Přátelé na vysokých místech“ však souvisí s sériovým lhářem a „nic není napsáno“ je příběh vyprávěný T.E. Lawrence. Účinnost brnění, které nosí protagonista „Avanti Savoia!„Je součástí příběhové konvence Tellera; v příběhu ho udržuje„ dokonale bezpečný “.

        Následuje frontline boj. Neočekává se, že přežijete.
        Vyprávění: Více než 60 milionů vojáků bojovalo ve „válce za ukončení všech válek.„Nic to neskončilo.

        • Achillova pata: Elitní třídy, i když jsou úžasné hrát jako, přicházejí s několika velmi ochromujícími slabinami, které lze využít. Vypracovat;
         • Helma Sentry’s Bulletproof Ilmet je dostatečně velká, aby vybavila plynovou masku, když čelí smrtícímu plynu, jednoduše ne možnost. V kombinaci s jejich pomalým pohybem očekávejte přinejmenším těžké poškození, pokud se někdo chytí přímo v plynovém mraku. Také berou bonusové škody z K-bulletů, dostatečně vhodně.
         • Flametroper dominuje pěchotě zblízka, ale to je do značné míry. Mimo vnitřní prostory a uzavřené průchody jsou docela zranitelní, aby se snížili, než se mohou dostat do dosahu.
         • Navzdory tomu, že lovec tanků má pušku schopnou jednorázové pěchoty a přeměňování tanků na švýcarský sýr, musí být náchylné k použití a musí být po každém výstřelu znovu načtěte, takže je zranitelná k uzavření útoků na dálku, pokud nemohou přistávat výstřely z jejich postranního pamu. To je do značné míry nutí do defenzivní podpůrné role.
         • Abychom to všechno doplnili, nejsou imunní vůči věcem, které jsou obvykle zasaženy na pravidelné pěchotě: poplatky za bajonety, Melee Taskowns poznámky pouze zezadu nebo pokud je náchylné, nebo když je jejich zdraví redukováno na stejné nebo méně než normální poškození dané melee zbraně, protože strážce je imunní a plametroper je opravdu špatný nápad na melee za normálních okolností, zasažení zbraněmi kalibru v poznámce v raketové pistoli, stacionární polní zbraně a pevné zbraně a tanky Děla a být pošlapaná koňmi nebo zasažena vozidly. Příkop je pro některé z nich obzvláště zranitelný Chcete -li se přiblížit k zabíjení lidí.

         [Kampaň Sinai & Palestine]: “Vítězství pro Ottomany na Středním východě by bylo považováno za znamení nové síly v říši. Pokud ano, síla získaná z kontroly nabídky ropy na světě by téměř jistě viděla, že osmanská vláda opustí podporu ústředních mocností.”

         [Battle of Vittorio Veneto]: „Jeden může jen spekulovat, co by rakousko-uherské vítězství znamenalo pro budoucnost Evropy. Je možné, že úspěch mohl spojit rozpadající se říši, což umožnilo Hapsburgům udržovat kontrolu nad svými zeměmi, rasami a etnikami po dobu nejméně několika měsíců déle.”

         [Meuse-Argonne ofenzíva]: „Jeden může jen spekulovat, co by se mohlo stát, kdyby německá armáda úspěšně porazila ofenzívu Meuse-Argonne. Po čtyřech letech války se vůle německého lidu rozbila a jeho říše se zhroutila. S americkými jednotkami stále přicházející do Evropy by bylo spojenecké vítězství stále pravděpodobné.”

         [Kaiserschlacht]: „S Německem nyní ovládá životně důležité železniční centrum Amiens, spojenecké armády ve Francii by byly rozděleny. A kdyby měla Paříž spadnout, pravděpodobně by následovala kapitulace Francie. V této situaci by Británie neměla na výběr, než hledat příměří, zatímco plánovali svou novou strategii. Tato spekulativní situace by jistě ovlivnila výsledek války.”

         [Druhá bitva o Marne]: “Do roku 1918 Němci zdokonalili umění obrany do hloubky. Ale v Marne Francouzi dokázali, že může vést nový typ války, který upřednostňoval útočníka a ne obránce. Válka, která používala mobilní a mechanizované kombinované zbraně. Kdyby Němci našli úspěch a napodobovali tyto spojence, možná by byly možné další útoky na Francii v hlavním městě, a změnili by se průběh války.”

         [Battle of Verdun]: „Obrana Fort Vaux byla poznamenána hrdinstvím a vytrvalostí francouzských vojáků. . Kdyby Němci byli schopni držet pevnost, možná by jejich útok na Verdun samotný byl úspěšný a západní fronta trvale porušila. Strategicky však na obou stranách došlo k malému odůvodnění pro zvrácené ztráty.”

         [Brusilov ofenzíva]: „Začátkem roku 1916 bylo stále jasnější, že Rusko již nemohlo udržet ztráty z několika neúspěšných operací, přičemž si zachoval loajální k autokratickému a stále více nefunkční monarchii car Nicholas II. Pokud by se Rakousko-uzemnovcům podařilo zastavit první Brusilov postupu, což způsobilo další rány na Rusko, je pravděpodobné, že hněv mezi lidmi doma by okamžitě zapálil revoluci, což by vedlo k tomu, že Bolševici vytáhli z války před zimou Zapnuto, obrovská rána pro spojenectví spojenectví.”

         [Ruská občanská válka]: „Pokud by se Bílé armádě podařilo držet Tsaritsyn, a udržoval si kontrolu nad řekou Volga, přístup k ropě a obilí by jistě posílil jejich únavné síly. S palivem ve svých tancích a jídlech v jejich obchodech by možná jejich následující pochod na Moskvě byl úspěšný a viděl, jak dobrovolnická armáda ukončila socialistickou revoluci. Kdyby Reds ztratil Tsaritsyn, možná by pozice komisaře Josepha Stalinsa v řadách bolševiků nebyla tak příznivá, a tak budoucnost sovětského Ruska by opravdu vypadala velmi odlišně.”

         [Kampaň Gallipoli]: „Pokud by se spojenci podařilo zajistit Dardanely, britská flotila by dosáhla a vzala Konstantinopol. Následující pád Osmanské říše by otevřel novou frontu pro spojence, aby zaútočili na Balkánské státy loajální k centrálním mocnostem, možná ukončili válku během několika měsíců. Neúspěch pro plukovníka Mustafa Kemal z 19. turecké divize by ho pravděpodobně viděl degradovat a jeho role v povstání osvobodit okupované Turecko by byla opravdu velmi odlišná.”

         • Skauty K-Bullets jsou navrženy tak, aby propíchly vozidlo a způsobily nějaké poškození. Nejsou příliš mocní, způsobují nesmírně 4 – 11 bodů poškození v závislosti na tom, kde zasáhnete. Samotná hra dokonce doporučuje koordinovat s jiným K-bulletem pomocí skautů, aby skutečně představovala hrozbu pro jakékoli, s nimiž se vyskytuje vozidlo. Většinu času je však budete používat pro zastavení samoobsluhy vozidel, zatímco budete čekat na vyhrazené hráče, nebo jako útok zoufalství, když jste v rohu. Rovněž zabývají „kritické“ hity v závislosti na tom, kde narazíte na vozidlo (každé vozidlo má řadu kritických zásahů), což způsobuje poškození bonusu a mohou také deaktivovat komponenty, pokud je výstřel a stav vozidla správné, včetně běhounů, Zbraně a motory. K kulky nemají žádný účinek na monstra s výjimkou obrněného vlaku. Jejich povaha jako AP ROUNDS také přichází do hry proti elitním třídám a kavalérii, kteří všichni nosí těžký brnění těla. Normálně to činí základní kulky téměř bezcenné proti nim, ale K-Bullets prorazí přímo skrz, takže je ideální pro boj proti těmto juggernautům.
         • Tank Hunter se za designu zabývá kolosální protitankovou puškou jako svou primární zbraň, která je v podstatě účelem K-bulleta, odšťavňovaný bratr. Na rozdíl od K-bulletu, který závisí na vlastnostech materiálu kovu, aby vykonával svou práci, banky Tankgewehr na obrovské velikosti svých kulek, takže je také monstrózně smrtelné pěchotě také pěchotě. Stejná zbraň je také nalezena na namontovanou na variantě proti argurzu jako zbraň řidiče.

         [Dobytí peklo, první zastávka v Ballroom Blitz]: „S tímto prvním vítězstvím jsme dokázali, že tito Američané jsou davem. Bezohledný a dezorganizovaný, zatímco jsme ukázali sílu a železo. Nebudeme se ohýbat.”

         [Železná stěny, po třetí a poslední zastávce v Monte Grappa]: “Porazili jsme tyto Italové hurikánem ohně! Ukázali jste příklad pro všechny centrální síly po celém světě! Být hrdý!

         [Olej z říší, po čtvrté a konečné zastávce]: “Nechť je toto velké osmanské vítězství první z mnoha! Nechte tyto suché větry vzít tuto zprávu po celém světě! Vpřed bratři, vždy vpřed, pro dobytí, slávu a věčné štěstí!”

        • Bojový pokřik:
         • V režimu provozní hry v útočném týmu, jakmile tým zachytil sektor a začne postupovat na další, celý tým bude řev hlasitě Na několik sekund doprovázených příkopovými píšťalky a vytvořením velmi epického okamžiku připomínající válečné filmy. Obránci také vyplakají chvilku poté, co ztratí území, doprovázeni ústupnými zvony. I když to může být méně bitevní výkřik a více mše „Ach, svinstvo!„Od ustupujících vojáků, kteří se ocitli hluboko v tom, co je nyní nepřátelským územím a nyní jsou pronásledováni.
         • Nabíjení Bayonetu bude také nechat váš voják vypustit hlasitý válečný výkřik, protože účtují cíl. To také slouží jako narážka pro potenciální cíle, aby se za nimi podívaly/zaměřily se na nabíjecího vojáka, než se dostanou.
        • BFG: Toto je první světová válka, příklady oplývají.
         • Všechno, co může třída podpory vzít jako jeho primární zbraň, je poměrně robustní kulomet. Říká se to, kdy nejmenší, ale v žádném případě nejméně nebezpečné, zbraň, kterou mohou nosit, je zhnědlá automatická puška. Ironií a ve zvláště závažné verzi segregace hraní a příběhu (příběh je skutečný život), je, že skutečná zabíjecí síla LMG je šokující nízká. Navzdory všem střelbě stejných kuliček jako skautských a medických zbraní, jejich modely poškození jsou obecně jen o něco lepší než modely samopalových zbraní.
         • Třída Sentry Elite je podporovanou podporou s doprovodným zvýšením palebné síly, když mají ovládání Letadlové kulomety Jako jejich zbraně volby.
         • Lovci nádrží jsou také vybaveni monstrózní verzí základní zbraně. V jejich případě mají tankgewehr, obrovská puška, která měla v úmyslu vyhodit díry do nádrží. Je to tak obrovské, že to absolutně nemohou vystřelit, pokud to není vyztuženo jako první, obvykle proti zemi.
         • Behemoths, jak by to znamenalo, jsou kolosální válečné stroje a přenášejí zbraně, aby odpovídaly. Hlavní zbraně dredu, těžký tank nebo obrněný vlak jsou děla tak velká, že muž dokázal dovnitř dovnitř docela pohodlně dovnitř a všechny jsou pokryty v autokanonských věžích. Zatímco bomby vzducholodi jsou podobně destruktivní, nejsou však ve skutečnosti zbraň.
         • Útoční letadla mohou vzít načtení lovců nádrže, které obsahuje 37mm dělo, které je normálně namontováno na skutečných nádržích, které je nyní připoutané k letadlu. Vaše jediné varování před jedním z těchto příšer, které létají kolem, je často nedaleké vozidlo nebo budova najednou vybuchující, následované letadlem líně bzučící kolem.
         • Puška úrovně 10 pro skauta, Martini-Henry, je velká, dlouhá, jednorázová puška s nápisem .577 kol. Má velmi dobrý rozsah zabití zabití a jeho poškození se dokonce pohybuje nad 100 v jeho části, což mu umožňuje zcela ignorovat snížení poškození těla.
         • BFG méně pro jeho ráže, ale více pro jeho velikost, je nastaveno tak, aby obsahovalo M1917 mg jako novou podpůrnou primární. Browning M1917 je a těžký kulomet To váží 103 liber (nebo 47 kg), když se kombinuje zbraň, stativ, voda pro chlazení a střelivo. Pro srovnání jde o váhu Pět M249s, A podpora může pobíhat kolem parkouru a hipfiriringu při přenášení jeho dalších masivních gadgetů. John Basilone by byl hrdý.
        • Oslepená světlem: Skautská vzplanutí, kromě erupci fosforu, které spatří nepřátele, může vystřelit světlice hořčíku, které hoří na zemi a oslepit kohokoli poblíž.
        • Nudné, ale praktické:
         • Většina skautských gadgetů je toto. Útoky získají výbušniny jako na granátech, dynamitu a raketách, lékař dostane léčivou bednu a granátové odpalovače s různými bombami pro různé situace, podpora získává výbušné náboje a malty, které lze nasadit, ale skaut dostane pouze jednoduchý bullet štít. Falešné hlavy a špinavá světla, která fungují tak, jak jsou zamýšleny, bez ohledu na situaci.
         • Bayonetový náboj. Je třeba rychle přehrát přes tuto otevřenou silnici? Bayonet Charge. Potřebujete sundat toho jednoho chlapa, který od vás běží? Bayonet Charge. Nepřátelská elita sekání legií vašich přátel? Bayonet Charge.
         • Na téma výchozích zbraní MP 18 a jeho varianty pro třídu útoku. Nemá extrémní rychlost požáru automatického M1918, ani nemá velký časopis Hellriegel 1915. To, co má, je kontrola, slušná kapacita munice, flexibilita a delší rozsah než ostatní dvě samopalky.
        • Šéf Rush: Zvláštní variace v mapách Verdun Heights a Fort Vaux. Tým, který se v zápase daří dobře, může očekávat, že nepřátelský tým dostal 4 neustále respawning elitekits pro zbytek hry místo monstruha. To znamená, že hráči se najednou mohou ocitnout, že se vypořádají s konstantní vlnou Villar Perosa a MG08 Sentries, Flametroopers a Trench Raiders a zároveň se snaží držet půdu.
        • Odměna práv na vychvalování: Zbraň zlomené láhve na melee, přidaná Apokalypsa. Je to jen o něco víc než jen výchozí nůž s rozlišením, ale je k dispozici pouze dokončením obtížné výzvy k zabíjení prostřednictvím těžko dostupných a neodslaňujících lahví s vínem.
         • Jezdci štítků psů apokalypsy. Jsou získávány pouze z těžších než tvrdých služeb, které vyžadují, abyste dosáhli některých šílených úspěchů.
        • Rozbijte kus muzea: I když je k dispozici mnoho pokročilých nebo prototypových zbraní, některé zbraně předcházejí do druhé světové války do desetiletí.
         • Pistole Howdah sahá až do začátku 19. století.
         • Gasser M1870 je popisován jako zastaralý začátkem války, ale stále upřednostňován pro svou zastavovací sílu.
         • Rusové, kteří byli zoufalí po střelných zbraních, zakoupili a použili pušku vetterli-vitali M1870/87.
         • Puška Martini-Henry byla použita již od války Zulu, ačkoli ve válce byla použita moderní moderní varianta, původní model se používá ve hře.
        • Podplácení vaší cesty k vítězství: Ačkoli hra je v současné době hratelná, aniž by utratila cen více než její kupní cena, je možné zcela přeskočit vyrovnávání zakoupením sady zkratky.
        • Call-Back: Starý australský veterán, který hovoří ke konci britských cutscenes v operaci Gallipoli z Otočení přílivu není nikdo jiný než Frederick Bishop z kampaně pro jednoho hráče.
        • Klepnutím na třešňové klepnutí: S laskavým svolením 2.7 mm Kolibri pistole, nejmenší zbraň na světě. V blízkém dosahu způsobí 5 poškození hitového nepřítele a pouze 25 pro headshot. V delších rozsazích očekávejte, že se každý jednotlivý výstřel vydá 1 poškození.
        • Bojovník na blízkovém rozsahu: Trench Raider Elite Kit je navržen tak, aby byla sada na bázi melee vybavená novým a smrtelným klubem Raider, přičemž jediné další možnosti poškození ostatních hráčů jsou nepřímým ohněm z granátového spamu nebo záběrů z jejich revolveru boku. Pohybuje se rychleji než normální hráči, aby vás mohl snadno pronásledovat a jeho klub Raider nemá žádnou šílenou animaci a je to jednorázová zabíjení, takže je smrtící i ve skupinových situacích.
        • Mechanik comebacku: Masivní a silně ozbrojená vozidla Behemoth, jako jsou Zeppelins, obrněné vlaky a bitevní lodě.
        • Ochromující nadměrná specializace: Na rozdíl od Battlefield 4 a Battlefield Hardline, Třídy jsou nyní méně flexibilní mimo jejich zamýšlené rozsahy.
         • Třída Assault dominuje v těsných čtvrtích díky jeho samopalům (nejvyšší DPS) a brokovnice. Snaží se však poškodit kohokoli mimo 50 metrů, protože jeho zbraně mají v dosahu hroznou přesnost a zpětný ráz.
         • Třída zdravotnictví vyniká ve střední řadě, zejména poté, co jejich zbraně obdržely poškození v lednu 2018 náplasti. Nemohou však outgun útočné hráče v těsných čtvrtích nebo skautských hráčích na dosah.
         • Třída podpory může sekat vlny hráčů s přesností přesnost, ale pouze pokud se zaměřuje dolů a buď leží nebo namontuje na zdi. Stejně jako lékaři, obvykle fungují nejlépe a střední třídu, kde se mohou postavit, aby sekali nepřátelské hráče prostřednictvím čirého svazku ohně.
         • . Mechanik sladkého spotu dává většině svých pušek prostředky k tomu, aby měl středně dlouhý efektivní rozsah v závislosti na zvolené zbrani, okamžitě zabijte pěchotu, pokud skaut pracuje v jejich preferovaném rozsahu. Avšak ani pěchotní variantici jejich pušek se neshodují k útoku zblízka a mohou být lékařem převezeni, pokud nejsou výstřelem cracku nebo jsou v jejich sladkém rozsahu.
        • Nasaditelný kryt: S laskavým svolením skautů mohou nasadit malý kus krytu na zemi s malou dírou v něm pro vystřelení. Je to většinou určeno k bezpečnému ostřelování, protože je poněkud malý a uživatel musí být náchylný.
        • Obtížné, ale úžasné: vozidla třídy monstra. Jistě, že jsou velké, děsivé a velmi škodlivé, ale jejich velká velikost jim usnadňuje magnety kulky pro nepřítele. Ještě horší je pro obrněný vlak, že se zasekává na železnici a není schopen svobodně manévrovat. Nemluvě o tom, že také odstraní 4-6 nohou ve vašem týmu z hraní cílů. Pokud by však člověk mohl obejít všechny ty potíže s dobrým týmovým koordinací, jejich povaha jako mechanik comebacku je jasná – mají tak šíleně silné vyzbrojování, že mohou jednorázově tlačit druhý tým zpět skrze hrubou sílu, což prohrávajícímu týmu dává šanci vrátit se zpět a vyhrát.
        • Špinavé commies: Příklad před chladnou válkou. Rudá armáda přidaná v Ve jménu caru DLC nejsou příliš příznivě považováni za nepřátelské bílé stráže v ruské občanské válce, která zdůrazňuje svou brutální taktiku, aby donutila vesnice k podřízení. Operace Tsaritsyn Intro dokonce má člena Rudé armády, který se ptá, zda jejich činy představují fratricid. Vyprávění obklopující operaci červeného přílivu však na ně má neutrálnější pohled.
        • Dynamický vstup: Co budete po většinu času používat jako podpora limpetového poplatku. Jistě, může to způsobit statné poškození tanků, pokud se dostanete dostatečně blízko, abyste je připevnili, a vychytratí hráči mohou načasovat explozi s blížícími se nepřáteli, ale je mnohem snazší a užitečné jednoduše použít nabíjení limpet na zdi nebo zamčené dveře bunkru a nechat a nechat Vy i tým vynecháte potíže s tím, že jste procházeli delší cestou. Je také mnohem rychlejší regenerovat, než řekněme, vaše útoky drahé na raketách a dynamitu.
        • Velikonoční vejce: Existuje několik opětovného načtení velikonočních vajec, včetně výkřiku Osud Super brokovnice Reload Animation pro řečeno.
        • Grenade Spam: Obecně se uskuteční, ale až do jedenáctů s příkopovou elitní soupravou, popsaný jako „působivý granátový arzenál“ (3 normální granáty a 3 kouřové granáty).
        • Hand Cannon:
         • Kromě revolverů uvedených pod hrami také obsahuje několik zvláštností, jako je Lancaster ‘Howdah’, výkonná pistole PepperBox, stejně jako automatická pistole Mars, absurdně silná (tehdy a nyní) poloautomatická pistole, která vypálila obrovskou kola za cenu nesmírného zpětného rázu a mechanické složitosti (pro které byla opakovaně odmítnuta britským válečným úřadem).
         • Ve jménu caru Přidá pistoli Obrez, mosin-nagant, který byl narušen na velikost pistole.
        • Hero Shooter: Elitní třídy mají prvky, které jsou nesmírně silnější než běžný voják a také sortiment jedinečných zvláštních schopností. Koncept byl pro sérii kontroverzní a byl odstraněn v další hře, Battlefield 5.
        • Historická upgrade Badass: V reálném životě hrál prapor smrti ruské ženy převážně slavnostní roli a většina jejích členů nikdy neviděla boj. Ve hře slouží jako ruský skaut a doprovázejí bitvy tucet.
        • HIST od svého vlastního Petarda: Neopatrný hráč může snadno skončit zabitý svými vlastními granáty.
        • Lidé jsou bastardi: doposud dvakrát zmíněni ústředními silami v operacích;

         [Olej z říší]: “Víme, proč přišli. Přišli pro náš olej. Toto černé zlato, tak hojné, je to jak kletba, tak požehnání. Protože to může proměnit národy na říše, ale také změní muže na monstra. A příšery vědí pouze válku. Takže zatímco olej stále teče, nebude zde žádný mír.”

         [Beyond the Marne]: „Z našeho okna v zámku můžeme vidět, jak se jejich tanky shromažďují, v polovičním světle úsvitu se v polovině světla úsvitu, jejich obrovské fasciny nahoře způsobují, že vypadají ještě více jako monstrózní prehistorická zvířata, zvířata připravená ke konzumaci mužů i materiálu stejně. Co se stalo lidstvem, když vytváří pouze zničit. Všechno to brzy skončí, říkají. Ano, v krveprolití masa a oceli.”

         • Nějak má akt nasazení plynové masky při kontaktu s nepřítelem šanci na 45 poškození tohoto nepřítele. Je možné zabít nepřítele pouhým nasazením plynové masky.
         • Tato zvláštností se také rozšiřuje na příkop periscope při prohlížení skrz něj, což znamená, že také můžete zabít nepřítele pouhým nahlédnutím skrz periskop, zatímco se jich dotýkáte.
         • Mezi různými improvizovanými zbraněmi, které by mohl voják nést, od bojových nožů po kopání a lezecké vybavení, je lahví nejlevnější a pravděpodobně nejpodivnější přivést do válečné zóny. Dokonce i Kolibri má svou historii jako zbraň.
          • Podobně je klub Dud Grenade připojený ke konci kovové tyčinky, aby působil jako improvizovaný klub – hra sama o sobě bere na vědomí, že to pravděpodobně bezpečně se houpat na lidi.
          • Kavalérie (na koni) za to vyniká, alespoň vzhledem k pěchotě a lehkým vozidům. Hráč na koni je vysoce mobilní a překvapivě odolný vůči poškození. Mají také přístup k páru světelných protitankových granátů, které mohou hodit na cíle při plné rychlosti.
          • Trench Raider je modřina blesku mezi elitami, protože jsou klamně robustní, rychlejší než druhá pěchota při sprintingu, mají klub Raider, který může jeden zasáhnout zabíjecí pěchotu s šířením animací, který trvá pod 1 sekundou obtěžovat hráče/pokrýt ústup a/nebo poplatek a zatím nejlepší, jsou zcela samostatně udržitelné s léčivou sadou, aby se uzdravili. Není to neobvyklý pohled na to, aby byl příkop, jak se vyskytl řetěz pěchoty, vystřelil, když pozůstalí chytí vítr toho, co se děje, jen aby se setkali s granáty, aby je ustoupili, když se Raider uzdravil, odcház Pozůstalí přemýšleli, zda by se ho měli pokusit pronásledovat nebo běžet, zatímco se uzdravuje.
          • Jak je uvedeno níže, světlice mají být propuštěny poblíž cílové oblasti, aby označili nebo oslepovali nepřítele. .
          • Na raketách jsou ideální zbraně pro zabíjení odstřelovačů, protože nejen jejich poškození poškození únik a potlačuje cíl, ale také může vyhladit cokoli, co se skrývají. Pokud se to stane zeď, neváhejte se samolibě zachechtat, když je stropní jeskyně a rozdrtí je, nebo se podlaha vzdává a propadne do své zkázy.
          • Poplatky Bayonet by měly být útoky na melee na poslední příkop, ale je také možné použít okamžité posílení rychlosti jako nástroj pro ústup, nikdy nekonejte bojový výkřik „panikovaného hledání krytu“.
          • Stejně jako AT rakety je tankgewehr velmi účinný proti všem druhům pěchoty na všech rozmezích, Moreso, protože má mnohem vyšší rychlost a šíleně vysokou přesnost, stejně jako velmi vysoký jednorázový potenciál. Tyto vlastnosti je také velmi efektivní proti nepřátelským letadlům. Je to puška anti-Materiel v první světové válce a stejně jako jiné anti-materiálové pušky, má společné alternativní použití jako protiútržní zbraň, která se běžně objevuje ve videohrách a skutečném životě.
          • Kdykoli je nasazen plynový granát, všichni nedaleký vojáci budou neustále křičet „plyn!„Dokud se to rozptýlí. Také příklad, který ukázal svou práci, Slovo „plyn“ sdílí stejnou výslovnost mezi všemi jazyky, které každá frakce ve hře mluví.
          • Automatické popisky také žádají o kavalérické soupravy, kdykoli se jeden ukáže, že vojáci se ujistěte, že je vykřiknou, aniž by je museli spatřit na konci hráčů, s největší pravděpodobností kvůli rychlé účinnosti, kterou mají koně na koni šermíři.
          • Vojáci také volají, když vidí malty/dělostřelecké skořápky, které se na ně chystají sestoupit, i když to jen zřídka dělá dobré pro lidi, kteří se chystají bombardovat.
          • Postava hráče slyšitelně po dechu po dechu v hrůze, když granát přistane v rámci škodlivého rozsahu.
          • Ztráta, útočící tým v operacích bude mít jejich příslušného hlasatele krátký projev, když ztratí prapor vojáků. Některé pozoruhodné příklady jsou;

          [Železná stěny, první porážka na Monte Grappa]: “Náš útok selhal, ale pokud se spojíme jako skuteční Italové, pak tyto zdi skály, které nás čelí, se rozpadají a říše bude podzim.

          [Olej z říší]: “Ztratili jsme, ale nevzdávejte! Pamatovat si; Máme vodní trubku, ne! Máme za sebou železnici, Ne! Jsme cestou skutečné civilizace postupující do této pustiny! Takže ještě jednou, bojovat!

          : “Ztratili jsme tento boj, ale naše válka neskončila. Venku zůstává ztenčená řada otřesených přeživších a surových rekrutů. Jste nejlepší z velkých Německových velkých armád. Znovu na ně.”

          [Za Marne, první porážka na Soissons]: „Ano, útok selhal, ale neztratí srdce, je to posledních 5% možné námahy, která často vyhrává bitvu! Znovu na ně!

          [Brusilov ofenzíva, druhá porážka na Brusilov Keep]: “Další bitva ztratila, ale velký ruský medvěd je jen zraněný. I když je v plicích vzduch, stále můžete řev. Toto je náš poslední útok, bojujeme s posledním vojákem. Nevzdáme se.”

          [Volga River, první porážka]: „Bratři, náš útok selhal, ale nebojte se! Máte srdce železa a vůli oceli. Nyní zvítězíte!”

          • .