Battlefield 2042 Datum vydání | Čas UK, stav serveru a poznámky o opravě | Rozhlasové časy, kdy se v mém časovém pásmu uvolní Battlefield 2042? | PC hráč

Kdy vydá Battlefield 2042 v mém časovém pásmu

Pokud jde o otázku, zda je Battlefield 2042 napříč platformami, dobře. Ano, je to, ale tam jsou také nějaké námitky. Hráči PS5, Xbox Series X a PC budou moci bojovat spolu s sebou, ale kdokoli z posledních generálů bude schopen hrát pouze s ostatními, kteří ještě neaktivovali na stroj na další generál.

Battlefield 2042 Datum vydání: Čas spuštění, poznámky k opravě a stav serveru

Kdy vyjde Battlefield 6? Zjistěte o jeho datech vydání, okně předčasného přístupu a dalších.

Datum vydání Battlefield 2042 bylo potvrzeno

Publikováno: Čtvrtek 18. listopadu 2021 v 17:50

Úplné datum vydání Battlefield 2042 je téměř téměř tady. A i když jste hráli verzi Early Access, budete chtít znát čas vydání ve vašem regionu pro samotnou celou hru.

I když vás rozptýlili Halo Infinite Multiplayer a/nebo Call of Duty: Vanguard, britský čas zahájení velké nové hry Battlefield by měl stále poskytovat frisson vzrušení pro britské fanoušky franšízy franšízy franšízy franšízy.

  • Pro nejnovější zprávy a expertní tipy na získání nejlepších nabídek v tomto roce se podívejte na náš černý pátek 2021 a průvodce Cyber ​​pondělí 2021.

Takže když přesně vyjde Battlefield 2042 a co jiného byste měli vědět, než začnete hrát? Zkompilovali jsme pro vás všechny životně důležité intel, takže si přečtěte!

Datum vydání Battlefield 2042

Úplné datum vydání Battlefield 2042 se bude konat Pátek 19. listopadu 2021, Ve Velké Británii a všude jinde umísťujeme hru na facku do středu letošního stisknutí Q4. Poslední čtvrtletí roku je pro hráče vždy rušným časem, ale určitě se na to vejde! Toto datum vydání je stejné, ať už hrajete na Xbox, PlayStation nebo PC.

Battlefield 2042 Čas vydání uk

Tady ve Velké Británii je pátek ráno ve chvíli, kdy jste čekali – doba vydání Battlefield 2042 se bude konat o půlnoci pro hráče konzoly nebo 8:00 pro PC hráče.

Spuštění půlnoční konzoly by mělo být stejné v každém regionu, ale časy startu PC jsou rozloženy do různých zemí – pokud to čtete z USA, Austlie, Japonska nebo kdekoli jinde, konzultujte oficiální grafiku času na startu PC níže.

Zjistěte ve vašem regionu čas na trh Battlefield 2042 PC

Battlefield 2042 Patch Notes

Pokud jste hráli verzi Early Access Battlefield 2042, možná jste si všimli, že aktualizace hry byla vydána před plněním spuštěním.

EA Dice to popsala jako „malou aktualizaci zaměřenou na řešení některých kritických problémů, které jsme identifikovali krátce před začátkem předčasného přístupu“, než se vyznačují absolutně vše, co tato aktualizace řešila. Chcete -li se dozvědět více, Přečtěte si úplné poznámky k Battlefield 2042 Patch Na webových stránkách EA.

Stav serveru Battlefield 2042

Je Battlefield 2042 dolů? Jsou servery Battlefield 2042 offline? To jsou otázky, které byste si mohli brzy zeptat.

Když se spustí velká nová hra, je vždy moudré očekávat, že na serverech dojde k určitému statnému napětí a možná i v některých dnech, jako je zpoždění, havárie, dlouhé čekací doby v lobby a rám.

Pokud vás některá z těchto problémů zasáhla a přemýšlíte, co je stav serveru Battlefield 2042, nejlepší je udělat Zkontrolujte stránku Battlefield 2042 na detektoru Down. Tento zdroj informací generovaný uživatelem vám řekne, zda má někdo jiný stejné problémy jako vy.

Battlefield 2042 odhalí přívěs vypadá epicky

Battlefield 2042 Datum včasného přístupu

Battlefield 2042 Datum včasného přístupu bylo Pátek 12. listopadu 2021, s hráči, kteří si předobjednali speciální verze hry, která se od té doby mohla zapojit.

Pokud jste si objednali zlaté edice Battlefield 2042 (79 GBP.99 z Amazonu) nebo Battlefield 2042 Ultimate Edition (99 GBP.99 z Amazonu), budete mít sedm dní včasného přístupu.

Byla to jedna sakra bonusu za předobjednávku Battlefield 2042 a další týden tréninku vám mohl dát šanci „získat dobré“ před ostatními hráči, takže to možná stálo za to?

Battlefield 2042 Čas zahájení předčasného přístupu

Zde ve Velké Británii došlo k době zahájení Battlefield 2042 8:00 BST 12. listopadu – tehdy byla poprvé vydána verze hry Early Access na konzole a počítače.

Battlefield 2042 Xbox Game Pass Datum vydání a přehrávání EA

Je Battlefield 2042 na Game Pass? V jistém smyslu, ano – pokud platíte za Xbox Game Pass Ultimate Membership, získáte 10hodinovou bezplatnou zkušební verzi Battlefield 2042!

Battlefield 2042 Xbox Game Pass Ultimate Datum vydání je 12. listopadu 2021 – Tehdy byste mohli zahájit 10hodinovou bezplatnou zkušební verzi. Pokud však chcete hrát déle než to, budete muset zaplatit za celou hru.

Pokud jste členem EA Play Pro pro PC, měli byste mít přístup k plné hře Battlefield 2042 ve stejném datu, 12. listopadu.

Battlefield 2042 Recenze skóre ROUNDUP

Mapa je to, co to uděláte na portálu Battlefield

Battlefield 2042 Review Embargo se zvedla, což znamená, že dorazila první sada skóre Battlefield 2042 Review a některé z nich jsme sestavili do jednoho šikovného Battlefield 2042 Review Round-Up.

Metacritické skóre Battlefield 2042 v současné době sedí v 76/100, ale to by se mohlo změnit, když se v následujících dnech a týdnech převlékne více recenzí.

Pro recenzi IGN Battlefield 2042, Stella Chungová dala hře 7/10 a řekla: „Highpoint Battlefield 2042 je jeho výkonný režim portálu, který vám umožní znovu prožít slávu série a vyladit je podle vašich představ.”

V Gamesradar to Josh West dal 3.5/5, poznamenává, že „Dice’s Multiplayer FPS má měřítko a podívanou, ale existují prvky, které potřebují pečlivé zdokonalení a optimalizaci.”

Tyler Wilder v PC Gamer se drží na dávání hry, ale jeho probíhající recenze Battlefield 2042 to říká: „Líbí se mi toto vydání Battlefield více než poslední. Nikdy jsem se nestaral o kampaně Battlefield pro jednoho hráče, takže jsem rád, že se Dice zaměřil na výrobu srdečnějšího a vláknitého balíčku pro více hráčů pro BF2042. Je to něco, co budu chvilku žvýkat.”

Je Battlefield 2042 Cross-platform?

Pokud jde o otázku, zda je Battlefield 2042 napříč platformami, dobře. Ano, je to, ale tam jsou také nějaké námitky. Hráči PS5, Xbox Series X a PC budou moci bojovat spolu s sebou, ale kdokoli z posledních generálů bude schopen hrát pouze s ostatními, kteří ještě neaktivovali na stroj na další generál.

Spíš takhle

Pokud tedy hledáte na trh Battlefield 2042 Cross-Play, uvědomte si, že hráči PS4 a Xbox One se budou muset držet pohromadě, protože dav PC bude hrát s majiteli PS5 a Xbox Series X/S.

Přečtěte si více:

  • Šest dní ve Fallúdžáku vysvětlilo
  • Jak hrát hry COD v pořádku
  • Nejlepší kódy kreativních map Fortnite
  • Nové datum vydání mapy Warzone

Mohu sledovat herní záběry Battlefield 2042?

Ano můžeš! Během přehlídky Xbox/Bethesda na konferenci E3 2021 byli fanoušci ošetřeni svým prvním řádným pohledem na hraní Battlefield 2042. Níže se můžete podívat.

Pokud jde o mapy, které budou ve hře, máme dobrý mix, který sahá od egyptské pouště po Antarktidu po indickou průmyslovou zónu – je to skutečné dobrodružství globetrottingu pro Battlefield 2042! A v režimu portálu Battlefield budete moci nastavení vyladit některými extrémními způsoby.

Existuje kampaň na Battlefield 2042?

Ne, neexistuje žádná kampaň pro Battlefield 2042. Místo toho bude obsah příběhu tkaný do režimů multiplayerů hry prostřednictvím dialogu a postav.

První přívěs Battlefield 2042 byl zobrazen během speciální události Battlefield 6 Revestova a byl nabitý akcí a vzrušením za účelem blockbusteru. Samozřejmě, že se jedná spíše o ochutnávání tónu, než je správný pohled na hru, ale stále je to dost, abychom nám poskytli představu o tom, na co se vývojáři zaměřují. Podívejte se níže.

Od té doby, co tento přívěs klesl, sdílela EA krátký film Exodus, který potvrdil, že Michael K Williams přepnul svou roli jako Irish pro Battlefield 2042. Bohužel to bude jedno z konečných představení herce poté, co talentovaný herec zemřel v září 2021.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Které konzole a platformy mohou hrát Battlefield 2042?

Stránka FAQ na webových stránkách EA potvrzuje, že Battlefield 6 bude spuštěno na konzolách Xbox One, PS5, Xbox Series X/S a PlayStation 4, spolu s PC na Steam, Origin a The Epic Games Store. Takže bude k dispozici téměř všude, v podstatě, s výjimkou Nintendo Switch a Google Stadia.

Existuje zvláštní motivace hrát hru na PC, protože bylo potvrzeno, že platforma bude jediná, kdo bude obsahovat paprskové trasování – alespoň prozatím. Takže zatímco PS5 a Xbox Series X by to mohly v určitém okamžiku dobře obsahovat, prozatím to bude mít pouze PC, který bude mít další vizuální vkus.

Sledujte Radio Times Gaming na Twitteru pro všechny nejnovější informace. Nebo pokud hledáte něco, co byste se mohli dívat, podívejte se na našeho průvodce

Navštivte náš plán vydání videoher pro všechny nadcházející hry na konzolech. Swing po našich rozbočovačích pro více herních a technologických zpráv.

Kdy vydá Battlefield 2042 v mém časovém pásmu?

Obrázek pro kdy vydává Battlefield 2042 v mém časovém pásmu?

Battlefield 2042 Early Access žije od 12. listopadu pro majitele zlatých a konečných vydání. Hra byla spuštěna plně v pátek 19. listopadu, a tak se k Advance Group nyní připojili majitelé Standard 60 $ Edition.

Poněkud hrbolaté období předčasného přístupu vyvrcholilo vydáním první velké opravy, která má pomoci s některými z prvních problémů serveru. Když nedostáváme chybové zprávy, užívali jsme si velký balíček pouze pro více hráčů, sporný tak, jak je. Portál, designér vlastního herního režimu, se zdá být obzvláště vzrušující, i když problémy s denním dnem ztěžovaly hraní. Další podrobnosti naleznete v naší recenzi Battlefield 2042.

Pokud si nejste jisti, zda je Battlefield 2042 váš šálek čaje, můžete získat 10hodinovou zkušební verzi hry se základním herním průsmykem Xbox nebo EA Play. Takto to všechno funguje:

Kdy Battlefield 2042 odemkne v mém časovém pásmu?

Standardní vydání Battlefield 2042 bylo zahájeno po celém světě v pátek 19. listopadu o půlnoci PST. Není to rozloženo časovým pásem, takže to znamená, že lidé na americkém východním pobřeží dostali ve 3 hodiny ráno v pátek, zatímco ve Velké Británii bylo vydáno v 8 hodin ráno. Zde najdete své časové pásmo.

Kdo dostal Battlefield 2042 Early Access?

Včasný přístup pro Battlefield 2042 byl zahájen 12. listopadu a byl k dispozici pro každého, kdo si koupil Zlatá edice nebo Ultimate Edition, nebo se přihlásit k odběru EA Play Pro, který zahrnuje přístup k Ultimate Edition.

Můžete také přehrávat desetihodinový pokus o Battlefield 2042 před vydáním, pokud jste základní předplatitel EA Play pomocí původu, nebo pokud jste předplatitelem hry Xbox Game Pass. Chcete -li to provést, jednoduše prohledejte Battlefield 2042 v aplikaci Game Pass a budete vyzváni k prohlížení her EA Play a propojení vašeho účtu EA.

Jakmile to uděláte, můžete hrát desetihodinovou zkušební verzi prostřednictvím aplikace EA PRAY BETA BETA APP.

Jak získáte 10hodinovou zkoušku Battlefield 2042?

Jak již bylo zmíněno, pokud máte verzi předplatného EA Play Non-Pro ($ 5/měsíc nebo součástí Xbox Game Pass), můžete hrát Battlefield 2042 po dobu 10 hodin kdykoli před nebo po vydání. Pokud chcete hrát po 10 hodinovém zkušebním období, budete muset upgradovat na EA Play Pro, nebo si koupit hru a la carte.

Je Battlefield 2042 na Xbox Game Pass?

Ne, Battlefield 2042 plná hra není k dispozici s předplatným Xbox Game Pass při spuštění. 10hodinový pokus je však. Je to proto, že Game Pass zahrnuje vše, co získáte s předplatným EA Play, a předplatné EA Play vám dostane 10hodinovou zkušební verzi. Stejně jako u běžného předplatného EA Play, pokud chcete hrát déle než 10 hodin, musíte se přihlásit k odběru EA Play Pro nebo si koupit kopii hry.

EA téměř určitě zpřístupní Battlefield 2042 prostřednictvím základního předplatného základny EA Play, což jej zpřístupní na Game Pass, ale neřeklo to, kdy se to stane. Battlefield 5 byl přidán do sbírky EA Play (v té době s názvem Původ Access) sedm měsíců po jejím vydání, takže to bude pravděpodobně alespoň tak dlouhé pro Battlefield 2042. EA může čekat déle, jestli se stále pohybuje ea Play Pro Subs a plné ceny kopie.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.