Battlefield 2042 ‘Datum vydání, portál, mapy a vše, co víme, Battlefield 2042 Čas verze verze a podrobnosti o předběžném zatížení potvrzené | PCGamesn

Battlefield 2042 BETA PŘIDÁVÁNÍ A PŘEDPOKLÁDÁNÍ PŘEDPOKLADY

Pyotr ‘Boris ‘Guskovsky:
Třída: Inženýr.
Místo narození: Rusko.
Specialita: SG-36 SENTRY Gun.
Vlastnost: Sentry Operator.

Datum vydání „Battlefield 2042“, portál, mapy a vše, co víme

Vše, co potřebujete vědět o datu vydání Battlefield 2042, režimu portálu, mapách hry a kdy budete moci hrát.

Battlefield 2042 Hangard Mode Fight

EA oficiálně oznámila dlouho očekávané Battlefield 2042 V červnu po měsících spekulací fanoušků škádlí z vývojového studia Dice a náznaky od vedení ve společnosti Electronic Arts. Po tom, co vypadá jako roky čekání na fanoušky, Battlefield 2042 Datum vydání bylo nakonec oznámeno, spolu s informacemi o Battlefield 2042 data beta, přehled o Battlefield 2042 Portal – a mnohem více informací kromě.

  • Přečtěte si více: „Battlefield Hardline 2“ je pokračování „Battlefield“, které právě potřebujeme

EA Dice, která již nějakou dobu pracuje na hře, popisuje novou splátku ve franšíze jako „nejambicióznější“ vstup série dosud. A jakmile se podíváte na sadu funkcí, můžete zjistit, proč: Hra bude obsahovat mapy 128 hráčů, AI roboti, nové zbraně a pomůcky a celou řadu futuristických vozidel, se kterými si můžete hrát, a také představovat klasickou sérii Mapy v režimu portálu ohromujícího.

Battlefield 2042Přívěs E3 předváděl bezproblémové přechody mezi boly na ulici, přes budovy a přes střechy. To vše se děje, zatímco v bojové oblasti dominuje písečná bouře, hází letadla, vrtulníky a téměř všechno ostatní, do mrakodrapů.

Hra je zasazena do „téměř future“ a vezme hráče do jedinečných a přenášených regionů včetně antarktické tundry, metropole pokryté písečnou bouří a futuristického neonově osvětleného města. Poprvé v sérii

EA Dice potvrdil, že hra nebude obsahovat režim pro jednoho hráče. Pro fanoušky je však spousta, na kterou se těší Battlefield 2042 vydává koncem tohoto roku.

Tady je všechno, o čem víme Battlefield 2042

Battlefield 2042 Datum vydání, platformy a cena

Battlefield 2042

Tweet od oficiálního Bojiště účet potvrdil zprávy, že Battlefield 2042 bude nyní vydán po celém světě 19. listopadu 2021. To znamená Battlefield 2042 dorazí o měsíc později, než je původně plánované, a spustí se dva týdny po svém hlavním soupeři – Call of Duty: Vanguard.

V prohlášení Battlefield 2042 Tým vysvětlil, jak globální pandemie „vytvořila nepředvídané výzvy pro náš vývojový tým“ a že „vzhledem k rozsahu a rozsahu hry“ bylo naděje, že vývojové týmy budou zpět ve studiích blíže startu. Protože se to neděje, bylo rozhodnuto „věnovat více času na vydání vize Battlefield 2042 Pro naše hráče.“

K dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nový Bojiště Hra je nyní k dispozici pro předobjednávku a je k dispozici tři různé verze.

Standardní verze PS4, Xbox One a PC stojí 59 GBP.99 Zatímco verze PS5 a Xbox řady X/S stojí 69 GBP.99. Je tu také Battlefield 2042 Zlaté vydání k dispozici za 89 liber.99 na PC a 99 GBP.99 na konzole. Konečné vydání stojí 109 GBP.99 na PC a 119 GBP.99 na konzolách.

Pokud si předobjedete některou z těchto vydání, získáte přístup k otevřené beta verzi.

Režim portálu Battlefield

Režim Battlefield Portal Battlefield 2042

EA odhalila herní záběry z Battlefield 2042Režim přechodu „milostného dopisu“ Portál Battlefield.

80sekundový klip přichází před Battlefield 2042 Být zpřístupněn včasný přístup od 12. listopadu před jeho plnou spuštěním 19. listopadu.

“Dnes jsme vám ukázali váš první pohled na bitvu o Bulge, El Alamein, Arica Harbor, Valparaiso, Noshahr Canals a Kaspické hranice,” uvedla EA ve svém prohlášení na jejich webových stránkách.

Portál byl popsán jako režim přechodu „milostného dopisu“, který nastavuje frakce z předchozích her proti sobě navzájem nad vysoce přizpůsobitelnou kombinací nových a klasických map.

“Počínaje startem budeme mít výchozí zážitky živé ve hře, které vám umožní znovu prožít tyto klasické mapy, vedle jejich klasických frakcí, vybavených zbraněmi, gadgety a třídami, které je oživují,” říká EA.

Při spuštění bude v portálu k dispozici pět režimů-dobytí, dobytí, Rush, Free-for-All a Team Deathmatch-s hráči, kteří si mohou vybrat z řady 128 map.

EA také zveřejnila rozsáhlý pohled na to, jak lze hru upravit, což zde lze vidět.

“Jsme nadšeni, že můžeme tento zážitek otevřít každému fanoušku bojiště po celém světě a nemůžeme se dočkat, až uvidíte, co s tím uděláte.”. Byl to náš sen, abychom vytvořili tuto sadu nástrojů pro vás, naše fanoušky, a to je jen začátek této cesty. “

22. července EA oznámila druhý herní režim pro Battlefield 2042, s názvem Portál Battlefield. Popsaný jako „milostný dopis“ fanouškům, Portál Battlefield bude kombinovat frakce, zbraně a další z předchozích Bojiště Hry v režimu, který EA neplánuje moc vyvážení.

Herní režim přinese zpět Rush, Conquest a Team Deathmatch režimy a bude mít 13 map při spuštění, včetně šesti plně remasterovaných map odebraných z Battlefield 1942, Špatná společnost 2 a Battlefield 3.

Portál Battlefield Hráči budou vysoce přizpůsobitelní prostřednictvím funkce Builder, která uživatelům otevře možnosti, aby si vytvořili vlastní režimy her, specializované pravidla serveru a další.

Protože je to hodně co se rozebrat, je zde veškerý nový obsah portálu Battlefield (včetně map, zbraní a dalších), který přijde ke spuštění.

Battlefield 2042 Mapy

Battlefield 2042

Nastavení blízkého stavu Battlefield 2042 je slibné a dává nám řadu skvělých nových map. A i když jsme ještě neviděli žádnou oficiální hru, nový trailer již naznačil, co má přijít.

V prvním přívěsu, jako je raketa, kterou jsme viděli, existují některé velké sady, jako je raketa, a s řadou nastavení od sněhu po městské panora.

Zde jsou mapy „All Out Warfare“, o kterých víme:

Kaleidoskop: Sogdo, Jižní Korea. Zde se týmy střetávají „kvantově poháněným dezinformačním centrem“ poté, co útok ohrožuje globální sítě Comms Networks.

Manifest: Ostrov Brani, Singapur. Životní pro americké zásobovací linky po kolapsu globálního oteplování se tento strategický bod sytiče v bitvě ukáže klíčový.

Orbitální: Kourou, francouzská Guyana. Zde bojujete o místo spuštění rakety, jak je vidět v oficiálním přívěsu. Vesmírný závod jako žádný jiný.

Vyhozeno: Alang, Indie. Cílem je zajistit nepoctivé jaderné aktiva uprostřed přílivových extrémů – pravděpodobně důsledek tohoto globálního oteplování, které jsme viděli.

Obnova: Východní poušť, Egypt. Tým bude bojovat o převzetí kontroly nad průlomovým „zemědělským technologickým centrem“ uprostřed pouště.

Přesýpací hodiny: Doha, Katar. Sandstorms zpustoší centrum města, když bojujete o ztracenou přepravní konvoj.

Odtržení: Královna Maud Land, Antarktida. Snowy tundra viděná v přívěsu, týmy bojují o kontrolu nad ropným a plynovým potrubí.

Battlefield 2042 odhalit přívěs

Během vysoce očekávaných Battlefield 2042 Odhalení události, první oficiální přívěs byl odhalen. Záběry „In-Engine“ předvádějí druh shenaniganů, které lze očekávat v multiplayeru, včetně vyskočení z letadla, aby vyhodila do vzduchu další letadlo, v prodlouženém filmu.

Battlefield 2042 Gameplay odhalit

Díky Microsoftu jsme se poprvé podívali Battlefield 2042 Hraní díky výbušnému přívěsu, který předváděl působivé povětrnostní efekty, boj o vozidlo, háčky a přizpůsobení zbraně ve hře.

Podle EA Dice, Battlefield 2042 bude spíše hra ve stylu karantény než předchozí splátky v Bojiště franšíza.

Mapy budou obsahovat dynamické počasí-včetně všemocného tornáda a písečných bouří, které byly uvedeny v přívěsech. Toto nepříznivé počasí je tak silné, že hodí vozidla kolem, jako by to byly hračky.

Hraní přívěs nám také poskytl náš první pohled na WingsUit, ukazující přechod bitevního přechodu z ulice, budování interiéru, na střechu a zpět na úroveň ulice díky WingsUit – vše v jedné bezproblémové herní sekvenci.

Nakonec jsme viděli na přizpůsobení mušky během klidnějšího okamžiku, kde se operátor mohl chvilku provést na výměnu příloh zbraní prostřednictvím holografické menu ve hře a vyladit jejich načítání tak, aby vyhovovalo různým stylům zásnubního.

S více novými gadgety, zbraněmi a vozidly se to zdá být největší a nejodvážnější Bojiště dosud.

Battlefield 2042 počasí ovlivní boj hráčů

Nedávný Battlefield 2042 Přívěs předvádí nějaké apokalyptické počasí včetně tornáda, písečné bouře a některých docela intenzivních arktických podmínek.

Nyní to vypadá, jako by tyto drsné podmínky přímo ovlivnily boj hry.

Vývojáři EA Dice nedávno předvedli systémy počasí během přehlídky her Xbox prodloužené. A můžete očekávat, že tyto drsné podmínky budou mít přímo ovlivnění toho, jak hrajete.

Píkovní bouře zametá přes novou mapu přesýpacích hodin – snižuje viditelnost hráče a nutí hráče, aby se přizpůsobili, jak používají své zbraně, tanky a vrtulníky. Bude dokonce přímo ovlivnit samotnou mapu a způsobí změny osvětlení a trosky, které by mohly představovat problém.

Tornádo je také zajímavý koncept – vyvolává zmatek, když se zkroutí po celé mapě. Očekávejte, že se tanky a trosky chytí na jeho cestě. A ani nepřemýšlejte o vystoupení ven. Sklízení dolů a zůstat uvnitř je nejlepší způsob, jak se vyhnout tomu, aby se v něm chytil. I když jsou u vašich dveří nepřátelé.

Battlefield 2042 Wingsuit vám umožní jezdit na tornádu

Nepříznivé počasí bude hrát velkou roli Battlefield 2042 Ale není to všechno špatné.

Během nedávné akce EA Play manažer EA Dice Oskar Gabrielson potvrdil, že hráči mohou skutečně jezdit na tornádu pomocí svých křídla.

“Do hry jsme přidali spoustu opravdu skvělého vybavení – věci jako háčky a křídla,” vysvětlil.

“A pak jsme z nějakého opravdu skvělého důvodu řekli:” A co tornádo v reálném čase?„Tornádové v reálném čase jsou v pohodě, správně? A co přidání jednoho z nich na Battlefield?”A pak co se stane, když to vezmete a zkombinujete to s křídlem, takže se můžete trochu pohnout na druhou stranu mapy?“

Je zřejmé, že to otevírá několik zajímavých možností pro přemístění vašeho týmu a může dokonce změnit rozdíl mezi vítězstvím a prohráváním.

Jízda na tornádu je určitě jedním ze způsobů, jak získat výhodu Battefield 2042.

Battlefield 2042 Beta a jak ji hrát

Chcete vědět, jak se připojit k Battlefield 2042 beta? Abyste mohli hrát hru před zahájením spuštění, budete se muset zaregistrovat a přeskočit pár obruče. Nadcházející střelec z první osoby bude před spuštěním pořádat řadu beta testů, ale vstup bude docela přísný.

Bylo to potvrzeno Battlefield 2042 a jeho další beta byla zpožděna, ale naštěstí ne tak dlouho, jak navrhovaly dřívější zprávy.

Podle příspěvku v subredditu R/GamingleakSandRumours jsou zákazníci Amazonu zasílány kódy vykoupení do Battlefield 2042 beta. Zdánlivě dostávají kódy, protože se rozhodli zakoupit titul přes Amazon – zjevně žádní další maloobchodníci dosud neposlali kódy.

Vydavatel EA EA nebo vývojář hry, Dice, nás dosud neaktualizoval o tom, kdy se otevřená beta beta – víme, že se to má stát někdy v září (i když na této frontě je zjevně dojatý).

Popis produktu Battlefield 2042 zní: „Předobjednávka Battlefield 2042 pro PC do 23. září 2021, aby se odemkla včasný přístup na Battlefield 2042 Open Beta Beta.„To naznačuje, že otevřená beta by mohla začít kdykoli, protože„ kódy budou odeslány do 24 hodin od data zahájení předčasného přístupu.“

Až se dozvíme více, budeme vás informovat.

Battlefield 2042 zápasů až pro 128 hráčů

Battlefield 2042

To je správně – Battlefield 2042 zdvojnásobí velikost svých zápasů, až od 64 hráčů Battlefield v. Je to poprvé, kdy franšíza vyzkoušela mapy pro více hráčů v takovém měřítku a vložilo Battlefield 2042 nahoře tam jako jeden z největších zážitků pro více hráčů, který můžete získat.

To také znamená trochu změny map.

128 map hráčů bude rozděleno do sektorů – každá z nich obsahuje klastry kontrolních bodů. Hráči budou muset zachytit všechny kontrolní body, aby ovládali sektor.

Battlefield 2042 používá roboty, aby udržovali servery plné

To je pravda – možná ne vždy nasazujete proti jiným hráčům. Battlefield 2042 Používá roboty, aby se ujistil, že těchto 128 map hráčů je rušné s vojáky.

Příspěvek na webových stránkách EA to potvrzuje Battlefield 2042 Vyplní servery vojákem AI – nepřáteli i spojenci – aby se zajistilo, že zápasy dosáhnou jejich plného potenciálu.

“Jako zážitek pouze pro více hráčů je důležité, abychom vás nechal hrát na Battlefield 2042, kdy a jak chcete,” vysvětlili.

V důsledku toho najdete vojáky AI v následujících režimech:

  • Multiplayer: Používá se pro schopnosti vyplňování serveru a zajištění toho, že zápasy zůstanou plné.
  • Co-op: Hrajte spolu s přáteli, proti vojákům AI.
  • SOLO: Procvičte si své zabíjení hraním samostatně proti vojákům AI.

Znamená to, že můžete na serveru s 127 roboty sólo? Určitě to vypadá.

Specialisté Battlefield 2042 nahradí třídy

Představující specialisty-nový druh systému třídy v Battlefield 2042. Různí specialisté v podstatě umožňují používání různých schopností a gadgetů. Ale je to víc než to – mají jména, příběhy a mohou použít jakoukoli zbraň, kterou jste odemkli.

Klasické třídy „Assault“ a „Recon“ jsou stále tam – druh – ale to jsou nyní kategorie specialistů.

Ale pryč jsou dny lékařů, kteří mají přístup pouze k SMG – noví flexibilní specialisté mohou smíchat a odpovídat zbraním, které jste odemkli s jejich jedinečnými schopnostmi. Při spuštění, to zahrnuje 10 specialistů – to je 10 jedinečných kombinací gadgetů a schopností, které můžete použít vedle svých oblíbených zbraní.

Můžete také vyměnit přílohy za běhu, takže můžete vyladit načítání pro konkrétní situace, jak budete chodit.

Battlefield 2042

Zde je to, co víme o dosud odhalených odbornících:

Wikus „Casper“ van Daele:
Třída: Recon.
Místo narození: Jižní Afrika.
Specialita: OV-P Recon Drone.
Značka: Senzor pohybu.

Webster Mackay:
Třída: Assault.
Místo narození: Kanada.
Specialita: Grapping Hook.
Značka: Strach.

Maria Falck:
Třída: Podpora.
Místo narození: Německo.
Specialita: Syrette pistole S21.
Vlastnost: bojový chirurg.

Pyotr ‘Boris ‘Guskovsky:
Třída: Inženýr.
Místo narození: Rusko.
Specialita: SG-36 SENTRY Gun.
Vlastnost: Sentry Operator.

Battlefield 2042 BETA PŘIDÁVÁNÍ A PŘEDPOKLÁDÁNÍ PŘEDPOKLADY

Je téměř čas kopat do Battlefield 2042, protože otevřená beta odstartuje tento týden. Pokud se chcete dostat do přípravných serverů, jsou naživo, pak je tu dobrá zpráva-EA a Dice oznámili přesné časy Battlefield 2042 Open Beta vydání, spolu s podrobnostmi o předběžném zatížení, takže se můžete hrát co nejdříve hrát.

Battlefield 2042 Open Beta Pre-Loads začne 5. října ve 12:00 PDT / 3AM EDT / 8AM BST na všech platformách. Na PC, to zahrnuje Steam, Epic, původ a EA App. Systémové požadavky na beta doporučují 100 GB prostoru pevného disku, proto buďte připraveni na poměrně hovězí stahování.

Obecný přístup k Open Beta začne 8. října ve 12:00 PDT / 3am EDT / 8am BST na všech platformách a uzavírá 10. října ve 12:00 PDT / 3AM EDT / 8:00 BST. Pokud jste hru předobjednali, nebo jste členem služby předplatného EA Play, budete se moci dostat na začátek 6. října ve 12:00 PDT / 3AM EDT / 8AM BST.

Podívejte se na úplné požadavky na systémové požadavky Battlefield 2042, abyste se ujistili, že váš počítač je na šňupání.

Thumbnail YouTube

Úplné datum vydání Battlefield 2042 je stanoveno na 19. listopadu 2021.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.