Battlefield 2042 Systémové požadavky | Systémové požadavky, Battlefield 2042 Systémové požadavky – váš herní počítač může být pro boj | PCGamesn

Požadavky na systémové požadavky Battlefield 2042 – Váš herní počítač může být pro boj

Vezměte testování systémových požadavků Battlefield 2042 na PCGameBenchmark a odpovězte na otázku … mohu spustit Battlefield 2042?

Battlefield 2042 Systémové požadavky

Na webu existují pouze oficiální systémové požadavky, které vydávají vývojáři nebo oficiální vydavatel.

Porovnejte systémové požadavky s konfigurací, kterou můžete přidat níže.

Chcete -li uložit konfiguraci, zaregistrujte se a přihlaste se.

Podpořte prosím naše stránky, abyste dosáhli dalšího pokroku!

SquadKořistQuake Mission Pack 1: Scourge of ArmagonBunker punksHrdinové a generálovéTitanfall 2

Přihlaste se a zveřejněte komentář.

Požadavky na systémové požadavky Battlefield 2042 – Váš herní počítač může být pro boj

Toto jsou systémové požadavky na hraní Battlefield 2042

Battlefield 2042 je nyní k dispozici pro ty, kteří si předobjednali na PC, a zatímco hra má několik problémů s ozubením, naše probíhající recenze říká, že je to „obří hřiště“, které by mohlo být oblíbeným fanouškem. Bohužel, bariéra vstupu je o něco strmější, než tomu bylo během uzavřené beta hry FPS, což znamená.

Stejně jako dříve budete potřebovat alespoň 100 GB bezplatného úložiště, aby se hru ubytovala. Budete mít prospěch z jeho uvedení spíše na SSD než na jakýkoli starý mechanický pevný disk. V písni, kterou budete pravděpodobně slyšet znovu a znovu, budete potřebovat 8 GB RAM, abyste mohli hru spustit minimálně, zatímco 16 GB se doporučuje. NVIDIA DLSS dokonce dělá další vzhled, takže můžete posílit FPS a zasáhnout vyšší rozlišení.

Srdcem vaší soupravy je místo, kde jsou věci trochu složitější, protože EA zvedla bar z uzavřené beta v srpnu. Uživatelé společnosti Intel budou stále moci hrát hru se stejným vybavením jako předtím, ale ti, kteří na týmu Red budou, budou nyní muset sportovat AMD Ryzen 5 3600. Toto bylo předchozí doporučené herní procesor, ale nyní je holé minimum.

Doporučené specifikace nejsou také bezpečné, s mnohem náročnějšími grafickými kartami. Dříve EA navrhla, abyste spustili NVIDIA GeForce RTX 2060 nebo AMD Radeon RX 5600 XT, abyste zasáhli 1080p při 60fps, ale od té doby je narazili na své protějšky své současné generace. To není skvělá zpráva, s mnoha z vás, kteří se stále snažíte dostat ruce na nový GPU uprostřed nedostatku.

Minimální Doporučeno
OS 64bitové Windows 10 64bitové Windows 10
procesor Intel Core i5 6600K
AMD Ryzen 5 3600
Intel Core i7 4790
AMD Ryzen 7 2700x
Paměť 8 GB 16 GB
GPU Nvidia Geforce GTX 1050 Ti
AMD Radeon RX 560
Nvidia Geforce RTX 3060
AMD Radeon RX 6600 XT
Vram 4 GB 8 GB
Úložný prostor 100 GB 100 GB

Vezměte testování systémových požadavků Battlefield 2042 na PCGameBenchmark a odpovězte na otázku … mohu spustit Battlefield 2042?

Damien Mason Damien’s je odborník na hardware PC Games a jeho pokrytí se zaměřuje na grafické karty a CPU od firem jako AMD, Intel a Nvidia. Kromě toho, že je obrovským fanouškem parní paluby, také kontroluje náhlavní soupravy, klávesnice, myši a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.