Battlefield V – Recenze pro jednoho hráče – IGN, знайте болшше о «военных историях» в Battlefield V – о strní

Военные истории »Battlefield V

První kampaň, pod novou vlajkou, hraje mladý delikventní najatý drsným veteránem, který se připojil k britské speciální lodní službě, která, jak se ukáže, má jen velmi málo společného s loděmi. Sabotážní mise páru v severní Africe začíná poměrně lineární, tajnou procházkou na nacistickém letišti, kde nejpamátnější okamžik pochází ze žvanění mezi nimi. Jejich vztah mentor-protege je klišé, ale dobře napsaný a jednal, s několika okamžiky skutečně vtipného humoru, aby posílili své postavy v krátké době, kdy jsme s nimi.

Battlefield V – Recenze pro jednoho hráče

Battlefield je na tom nejlepší, když se věci nahlas?

Aktualizováno: 21. dubna 2020 3:58
Zveřejněno: 10. listopadu 2018 1:51

Vítejte, fanoušci Battlefield! Letos jsme rozdělili recenzi na jeho komponenty pro jednoho hráče a více hráčů, abychom fanouškům každého stylu hry poskytli lepší představu o tom, co se děje. Tato recenze zahrnuje pouze režim pro jednoho hráče-přečtěte si naši recenzi pro více hráčů zde a naši celkovou recenzi Battlefield V zde.

Příliš často je kampaň pro jednoho hráče primárního střelce pro více hráčů o něco více než oslavovaný tutoriál. Série Battlefield se za to v minulosti určitě vine, ale soubor tří dvouhodinových kampaní Battlefield V rozhodně není. Každý z nich má poměrně zajímavý příběh, který vás vede přes řadu míst, která jsou rozmanitá a krásná, když nejsou redukovány na planoucí trosky kolem vás. Jen bych miloval, kdyby to lépe využívalo úžasnou sadu nástrojů Battlefield, aby nás častěji uprostřed války v plném rozsahu dala.

Jedná se o střelec s run a gun, kde se zdraví regeneruje a zbraně a munice jsou hojné. Výsledkem je, že kdykoli se akce zahřeje, tempo je obecně tak rychlé, jak jsou výbuchy velkolepě nahlas. Je to tak zvláštní volba designu od Dice, že dvě ze tří kampaní vás bojují téměř úplně samy o sobě a zdůrazňují právě okay stealth hru. To je v pořádku, kromě toho, že to nestanoví sílu obrovských map série Battlefield s prostorem pro spoustu rozsáhlé války k dobrému použití.

Neuvádí sílu série Battlefield ve velkém využití velké války.

Zvláštní je také skutečnost, že tyto mise se bojovaly téměř výhradně pěšky, kromě několika map, které vám dávají možnost naskočit do džípu nebo letadla. Jediný čas, kdy dostanete tank nebo letíte skutečnou vzdušnou misí, je asi minutu v krátkém tutoriálu, což je trochu vtipálek. Tři příběhy společně jsou stále zábavné šest hodin, které můžete projít, ale v tomto ohledu zbývá hodně na stole.

První kampaň, pod novou vlajkou, hraje mladý delikventní najatý drsným veteránem, který se připojil k britské speciální lodní službě, která, jak se ukáže, má jen velmi málo společného s loděmi. Sabotážní mise páru v severní Africe začíná poměrně lineární, tajnou procházkou na nacistickém letišti, kde nejpamátnější okamžik pochází ze žvanění mezi nimi. Jejich vztah mentor-protege je klišé, ale dobře napsaný a jednal, s několika okamžiky skutečně vtipného humoru, aby posílili své postavy v krátké době, kdy jsme s nimi.

Každá recenze IGN Battlefield

<a href =

Battlefield 1942
Recenzováno: Steve Butts
16. září 2002
Hra je perfektní sázkou pro fanoušky online akce. Je dokonce pravděpodobné, že tato hra najde konvertity v davu RPG nebo strategie. Sakra, máme dokonce i redaktory konzolových stránek, které se s námi pravidelně spojují. Hrajeme téměř každou hru pro více hráčů, která přichází tady v práci, a nic, ani Warcraft III se tahal do druhů davů, které se sem dostáváme v práci.”width =” ” />

<a href =Battlefield 1942: Cesta do Říma
Recenzováno: Ivan Suric
31. ledna 2003
Úroveň designu je svrchovaně úžasný. Nové zbraně, i když pravděpodobně zhoršují věci, stále přidávají něco nového a odlišného. Vozidla přidávají zcela nový strategický rozměr. Některé tanky jsou méně účinné, a proto lidé musí být efektivnější. Důraz je kladen na dělostřelectvo, a proto je kladen větší důraz na koordinaci. Návrat, jsou to úrovně, které to všechno spojují. Konečným výsledkem je zážitek, který zůstává neporušený, ale prostý lépe než dříve. Ten pocit, ten spěch, ta intenzita. Je to všechno tady.”width =” ” /> <a href =Battlefield 1942: Tajné zbraně WW2
Recenzováno: Steve Butts
11. září 2003
Tato expanze vede malý (ale nezbytný) krok od věcí, které mě opravdu zaujaly o původním bojišti. Je to jako mimozemské filmy. Ve snaze navrhnout děsivou intenzitu jediného mimozemšťana na nevojenské lodi museli filmaři věci rozbít a představit vám spoustu mimozemšťanů a spousty zbraní. Přidání spousty super-poháněných zbraní zde vyžaduje dostatek svobod s nastavením, aby některé hráče vypnuly. Koneckonců, je tu něco nekonečně více uzemnění o ovládání vozidel z filmů a historických kanálů Specials. Mít nová vozidla změkčuje pocit spojení s válkou a představuje jakousi hollywoodskou verzi války. Možná, kdyby se to nazývalo Battlefield 1946, moc by mi to nevadilo.”width =” ” /> <a href =Battlefield Vietnam
Recenzoval Dan Adams
17. března 2004
Pokud jste fanouškem roku 1942, budete se bavit ve Vietnamu. Pokud jste nikdy nehráli hru na bojiště a chcete to zkusit, je to pravděpodobně dobrý způsob, jak se do ní dostat s bojem, který může být kvůli modernějším zbraním známější. Doufejme, že EA v budoucnu vydá demo, které umožní novým hráčům šanci vyzkoušet hru na chvíli, ale pokud nemůžete čekat, hádám, že většina lidí nebude tímto nákupem příliš naštvaná.”width =” ” /> <a href =Battlefield 2: Moderní boj
Recenzováno: Ivan Suric
19. října 2005
Tato hra je dobrá. Koupil bych to, kdybych to nedostal zdarma. I Tom má rád Battlefield a on je goblin. A pokud si goblin jako Tom může užít akční hru tak vydatné, neměli byste být schopni nekonečnici? Pokud se jedná o rozsáhlý přestřelku pro jednoho hráče, který máte rádi, jděte si sami. A pokud vám pomlčka vozidel a lžíce duší přeskakuje brnění, moderní bojujte s tímto dílem! Twitchy, bez ozdůbkového objektivu založené na sólové hře je prostě nádherná svým vlastním výbušným způsobem. Řekněme však, že byste raději zabili trochu vlastního tom-goblinu-co tehdy? Zkuste vyzvednout Battlefield pro jeho osvěžující online hraní.”width =” ” />

Druhou misí Flag je zajímavá: široce otevřená mapa vám dává vaši výběr ze tří cílů, které se můžete zabývat v jakémkoli pořadí. Technicky to dělá malý rozdíl v tom, co děláte, protože žádná ze zařízení, která jste na bombě, neovlivňuje ostatní dva, ale svoboda přistupovat k nim z jakéhokoli úhlu – zastavení, aby označili nepřátelské vojáky svými dalekohled a naplánovali váš útok, daleko pláč -styl -dává iluzi kontroly. Mapa je dostatečně velká, aby vám umožnila ukrást letadlo a létat kolem, i když při normálních obtížích se zdálo, že nepřátelská letadla sotva bojují, takže ovládání nebe nebylo tak náročné, jak to vypadalo, jako by to mělo být.

Můžete přestat označit nepřátelské vojáky svými dalekohled a naplánovat si svůj útok, daleko pláč.

Kampaň je omezena na držení mise proti vlnám nacistické pěchoty a vozidel, což je slušný boj, pokud se vyhnete přemýšlení o tom, jak absurdní je, aby jednoho muže běžel mezi protitankovým, anti-vzduchem a anti- Personální věže, aby se jednou rukou bojovaly s malou armádou.

V tomto úsilí pomáhá, že nepřítel AI je docela slabý. Němečtí vojáci se někdy zakryjí, ale stejně často se budou účtovat do ohně kulometu. A jakmile jednu zastřelíte, zastřelil jsi drtivou většinu z nich-odrůda je omezena na standardní vojáky s různými, ale podobnými zbraněmi, zzbrojenými verzemi těch stejných vojáků, kteří dokážou absorbovat nepříjemné množství kulek, a příležitostný plamenomet vojáci. To dává setkání s vozidlem pocitem boje šéf.

Druhá kampaň, Nordlys, nás posílá na Frozen, nacizované Norsko v ucpáváních mladého ženského bojovníka, který-já vás ne-zabíjí nepřátele házením nožů na ně při přiblížení na lyžích. To je docela složité vytáhnout se, ze zřejmých důvodů, a jakmile jste jeden přibili, aby uspokojili výzvu mise, pravděpodobně se nejlépe držíte tajnosti, kde ti házení nožů usnadňují věci drasticky. Lyže si můžete kdykoli vytáhnout, s nímž je zábavné hrát si – zejména pokud se příliš nestaráte o to, abyste byli spatřeni nebo museli znovu načíst kontrolní bod poté. Ve své druhé misi se stanou mnohem užitečnějšími, což znovu otevírá věci a umožňuje vám vybrat vaše cíle. Lyže však nenahrazují letadla, která zde bohužel chybí.

Můžete zabít nepřátele házením nožů při přiblížení na lyžích.

V podpoře rozmanitosti Nordlys využívá mrazivé počasí k zavedení jedinečného herního mechanika v jedné ze svých misí, kde se musíte zahřát při požáru tak často, abyste zabránili zamrznutí až po smrtí. Nechtěl bych však, aby to pokračovalo déle, než tomu bylo, protože tajné zabíjení pacientů a časové limity se dobře nemíchají.

Měl jsem těžší čas se o tuto postavu zajímat než o britskou, částečně proto, že je těžké číst titulky pro hlasový hlas Norweigan, když jste zastřeleni, ale také proto, že její motivace a původ jsou tak jednoduché.

Poslední kampaň dostupná při spuštění, Tirailleur, je zdaleka nejlepší, z několika důvodů. Prvním z nich je jeho příběh, který obratně zpracovává svůj komentář k závodě během osvobození Francie tím, že má zadním sedadlu k univerzálnějšímu komentáři k lidským nákladům statečnosti a ambicí, čímž se vyhýbá pocitu těžkých rukou. Historie, jak se říká, ne vždy upřednostňuje odvážné. Navzdory podobným problémům s nucením francouzských mluvčích k rozdělení naší pozornosti mezi vyrovnávání hlavy a čtení titulků se Tirailleurův protagonista velmi efektivně setkává jako člověk, jehož ušlechtilé cíle ho přimějí k bezohledným metodám metod.

Tirailleur je jediná kampaň, díky které se cítím, jako bych byl důležitou součástí armády ve válce.

Za druhé, Tirailleur je jediná kampaň, díky které se cítím, jako bych byl důležitou součástí armády ve válce, spíše než super poháněný Rambo. Hned od začátku bojujete spolu se svými spoluobčany, kteří jsou omezeni doprava a doleva, a jejich přítomnost způsobuje, že se celý scénář cítí mnohem věrohodnější. Skutečnost, že vítr fouká směšný počet podzimních listů přes mrtvoly vojáků z obou stran, jak se zaúčtujete.

Tyto bitvy-včetně jeho působivé mise Coup de Gras zachytit opevněný zámek na kopci-jsou ve velkém měřítku, a přestože se nikdy opravdu nedostanete nebo neletěte vůbec žádná vozidla, uvidíme velkolepé památky bitvy zuřící Přes mapu, s dělostřelectvem a raketami prší v dálce (nebo na vrcholu, pokud se nepohybujete). To je zjevně to, v čem je Battlefield nejlepší, a já se musím divit, proč se do něj Dice více naklonila.

Přehnatelnost v misích kampaně pochází z rozptýlených sběratelských předmětů a výzev ve stylu úspěchu, jako je sundávání letadla s kapesní zbraní nebo záchrana bojovníka odporu, aniž by byla detekována, což vám dává něco, co můžete udělat kromě cesty nejmenšího odporu.

Je třeba poznamenat, že obrazovka kampaně má místo otevřené pro posledního tygra, což nám v určitém okamžiku v blízké budoucnosti umožní hrát z pohledu nenacistického německého odvádění do tankové posádky. EA neřekla konkrétně, když bude tato čtvrtá kampaň k dispozici.

Výrok

Kampaně pro jednoho hráče Battlefield V mají velkou závislost na tajnosti, které ne vždy hraje na silných stránkách seriálu, ale vyprávějí některé poutavé příběhy a dodávají skvěle a znějící zbraň ve výbušných bitvách. Nedostatek nepřátelské rozmanitosti nebo konzistentní AI způsobuje, že se v lineárních segmentech cítí trochu rána, dokud se neotevře a poskytne vám několik možností, jak chcete řešit své cíle.

«Военные истори» Battlefield V

Знакомьтесь с однополззователь už историdělá.

Смотреть трейлер

Обзор

Разные характеры. Разные национальности. Разные приключения. Одноползовательская.
Вашем распоряженlání бдет открытый мир с массой оружия т т г э э г г г г г г г г г г г э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э э юю свободdé. Ниже ы найдёё более подробнráníю и иормацию об отдельных «.

«Проло Zew» «авророра» т тиральер »« бн »« последний т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т

«Военные истори»

«Пролог»

Южюжет

Познакомьтесь с неожиданными и неизвестн>. Глобальный конфликт. Масштабные битвы. Победа зависит только от вас.

Вэом эпизоде ​​вас ждёё. Ызнаете команды управления опробуете разное оружие и технику. Т также сможете ззнать болше различных класах перед тем, как отправитьщ restaurace бой бой бой бй бой.

«Аврора»

Южюжет

Юная норвежка из движения сопротивления сражаетtba.

Применяйте навыки незаметного перемещения, тихо устраняййммии ч ч т н н з з т т н н з з т т н н н н т т н н н н т ď оей цели. Чтобы ыжыжить, вам придётся остава obale.

«Тиральер»

Южюжет

Сенегалцыцы из французских колониальных войск сражаются за освобожжл ой о в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в dob.

Оказавшись на передовой, вы со своим отрядом должны захватить ряд вражеских укреплений, используя все средства, имеющиеся в арсенале пехоты.

«Без знамён»

Южюжет

Преступник, которого вытащили из лондонской тюрьмы, получает шанс искупить свою вину в составе Особого лодочного отделения.

Действуя глубоко во вражеском ылу територи севернй африки вы о о о т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т. противника и захватывать.

«Последний тигр»

Южюжет

Командир ведёт.

В ээ «военной и и о окажетесь к кабине грозного танка« т т э в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в у у у у уп э у уп у É у É É NČ миру.

Управляйте укусо část «тигра» шша австралия австртрия аргентиdělá Дания израиль индия ирландия испанvice канада китай колумбов з поол м м зоол м м зеоол м м поол м м поол м м полановди м по dob л м н п л л л. ша португалия россия румыния аравия уингапур словакни уефранц ч уефиmění т т т т уефранц т т ук dob т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т еспублика чили швейцария Швеция южная африка япония да! Я хочу получать по электронной почте информацц о про všichni ения конфиденциальности. Я могу отозвать своё согласие любое время, изменив свои предпочтенин priwary_policy@ea ea ea.com или связавшись Electronic Arts Inc. по адрес už Attn: OPT-OUT E-mail, 209 Redwood Shores Pkwy, Redwood City, CA, 94065, USA. Подписаться подписаться обновить

Подпишитесь сегодня, чтобы поледние новости о Battlefield о и в в в а в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д д событиях и многое другое)

Чтобы получа obale.

Чтобы получа obale.

Подписка на расылкtečny ооророрлена. Теперь ы б 14 получать новости battlefield v и ea, а т т т т т т с с с с и и и и и и и и и с с с с с с с с с. Ы можете отписаться от рассылки в любое времth, ззменив свои предпочтенинэ сооооо4нйййй.

Ы уже подписались на новостнráníю расылкtečny Battlefield V з. Проверьте папку «спам» и убедитесь, что пиtky. Если ы по -прежнему не получаете электронůže.

К сожалению, ы не можете подránící.

„. Повторите попытку позже.

Самое полное издание

Battlefield V – самое полное издание

Вё изменится навсегда

Вас ждёт максимальное погружение атмосtečny Battlefield V. Примите ччастие в крупнейшем конфликте за вю и и ч в с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с ным доступом ко всем игровым материалам. Исполззуйте полный арсенал оружия, техники и устройй ужочё ~ х х хочё ~ „. Ыыделяйтесь на поле боя, имея своём распоряженlání вс б энеееееееееееееееееееееееееееееененты п—, ый—, ый ый ый ый · л ленты э— „.