BlizzCON 2017 Virtuální lístek a ve hře Freebies Giveaway – Gamespot, Snag Your BlizzCON® 2017 Virtuální lístek – BlizzCon – News Blizzard News

Zachytit virtuální lístek BlizzCon® 2017

Pokud se osobně účastníte BlizzCon 2017, Měli jste již obdržet kód (jeden za zakoupený lístek), který lze použít k odemčení virtuálního lístku a přidružených výhod na jednom účtu vánice. Tyto kódy byly zaslány e -mailem přímo kupujícímu vstupenky BlizzCon, proto se obraťte na osobu, která si koupila lístek, pokud jste ještě neobdrželi kód.

BlizzCon 2017 Virtuální lístek a ve hře Freebies prozradí

Aktualizace: Bylo e -mailem deset vítězů! Podívejte se na další dárky každý týden zde na Gamespotu.

! Vstup je otevřený po celém světě. . CELOSVĚTOVĚ. Soutěž končí neděle 29. října 2017 ve 12:00 PT a deset vítězů bude kontaktováno e -mailem. Přejděte dolů a vstupte níže.

The Virtuální lístek Pojďme streamovat BlizzCon 2017 z pohodlí vlastního gauče, živého a ve vysokém rozlišení. Získáte pokrytí obou dnů pořadu, včetně panelů, soutěží, rozhovorů, slavnostního zakončení a dalších, spolu s některými dobrotami ve hře. Letošní BlizzCon se koná 3. listopadu a 4.

Zdarma ve hře, které získáte: zahrnují:

 • Overwatch: BlizzCon 2017 Winston Skin
 • World of Warcraft: Stormwind Skychaser a Orgrimmar Interceptor
 • Starcraft II: SCV, sonda a dronovy kůry
 • Heroes of the Storm: Nexus Razorback Mount
 • Diablo III: Murkromancer Pet
 • Hearthstone: Mystery Goodie

Zadejte níže (další položky jsou volitelné pro zvýšení vašich šancí na výhru):

Zachytit virtuální lístek BlizzCon® 2017

Zachytit virtuální lístek BlizzCon® 2017

BlizzCon® 2017 se koná 3. – 4. listopadu, ale oslavujeme oslavu brzy s virtuálním lístkem BlizzCon 2017 – dostupné k objednání od dnešního dne prostřednictvím Blizzard Shop!

Virtuální lístek je vaše osobní online a mobilní warpová brána do Blizzconu odkudkoli – a tento rok jsme upgradovali virtuální zážitek z lístku, abychom vás přiblížili k pořadu než kdykoli předtím.

Pro začátek virtuální lístek odemkne živý přístup Všechno fáze Na BlizzCon 2017 – a kromě aktualizací hry, diskusí o vývojárech a komunitních soutěžích, které jste si užili, získáte také přístup k událostem s tvůrci komunit, hlasové herce a další. Náš nový BlizzCon All Access Channel .

Začátkem tohoto roku také začala párty s několika sériemi Týdenní videa Pre-BlizzCon . První z nich je nyní k dispozici – přejděte si na stránku Watch Watch BlizzCon a začněte zkoumat.

Pro celé nízké množství sledujte novou globální událost BlizzCon 2017, která představuje hostitele BlizzCon All Access Channel: Michele Morrow, Alex Albrecht a Malik Forté.

Virtuální lístek BlizzCon ® 2017 – Co je zahrnuto

Virtuální lístek BlizzCon 2017 nabízí komplexní živé HD pokrytí herní oslavy Blizzard Entertainment prostřednictvím živého proudu. S více než 60 hodinami programování budete mít spoustu sledování naživo a prostřednictvím opakování na vyžádání déle než měsíc po představení.

 • Akce pro vývojáře a komunitu: Svědkem nejnovějších herních zpráv živě, získejte vývojář z první ruky a sledujte své oblíbené tvůrce komunit v akci na čtyřech fázích. !
 • Soutěže kostýmů a talentů: Získejte skvělý pohled na kreativitu na displeji v legendární soutěži Blizzcon Contest a Epic Talent Contest v pátek večer.
 • Slavnostní zakončení: .
 • Exkluzivní rozhovory: Vykopněte hlouběji do naší hry Universes prostřednictvím exkluzivních rozhovorů s vývojáři Blizzard na BlizzCon All Access Channel.
 • V zákulisí a z podlahy: .
 • Série video série: Začínající dnes , , a . Sledujte některé zdarma a všechny je odemkněte virtuálním lístkem.
 • AME GOODIES: Odemkněte letošní předměty BlizzCon ve hře pro World of Warcraft®, Overwatch®, Hearthstone®, Starcraft® II, Diablo® III a hrdiny Storm®.

Hrdinové z Azerothu mohou ukázat svůj duch Blizzcon ve World of Warcraft s !) a Orgrimmar Interceptor Mount (pro hordu!)-Dostupné hry od dnešního dne!

 • Vylepšené sledování eSports: Soutěž Epic ESPORTS je vždy zdarma, ale letos mohou držitelé virtuálních vstupenek sledovat bez reklam třetích stran na BlizzCon.. Během pravidelných přestávek na reklamu uvidí diváci virtuálních vstupenek alternativní obsah vánice – včetně během otevíracího týdne. Úplný plán eSports do cOme!
 • Získejte 10 USD USD z letošní Blizzcon Goody Bag – pro všechny podrobnosti najeďte blog Goody Bag Blog.*

Virtuální lístek BlizzCon je k dispozici v obchodě Blizzard v Americe, Evropě, Rusku, Austrálii, Novém Zélandu, Tchaj -wanu, Koreji a jihovýchodní Asii (ceny a dostupnost se liší podle regionu) a je také k dispozici v Číně (prodáno samostatně). .

Titulky pro videa na vyžádání
. V letošním roce, aby tento zážitek přinesl více lidem po celém světě než kdy předtím, získají kupující virtuálních vstupenek přístup k podtitulským VOD událostí ve všech čtyřech fázích obsahu BlizzCon plus Blizzcon všechny přístupové kanály VOD, v následujících jazycích: Angličtina, německá, ruská, korejská a francouzská. Virtuální lístek si můžete koupit nyní v obchodě Blizzard.

. Pokud ještě nemáte účet Blizzard, můžete nyní vytvořit jeden zdarma.

Pokud se osobně účastníte BlizzCon 2017, . .

Dobré tašky jsou zpět!

. Můžete předběžně nakupovat* tento pytel Nyní Prostřednictvím obchodu Blizzard Gear za 45 USD USD, ale virtuální kupující vstupenek mohou předběžně zakoupit tašku za automaticky diskontovanou cenu 35 $. Máte také možnost získat epický upgrade pro svůj dobrý taška, abyste získali ještě více vybavení.

Dodávky jsou omezené, Nezapomeňte si tedy nárokovat dobrou tašku, zatímco můžete. Podívejte se, co je uvnitř, a dozvíte se více o možnosti epické upgrade

Lidé navštěvující BlizzCon osobně obdrží standardní tašku Goody s jejich lístkem. Pokud byste si chtěli koupit další položky z EPIC Upgrade pro svůj Goody Bag za 25 $, zůstaňte naladěni na podrobnosti.

Zboží Blizzcon se také vrací, s časným přístupem pro držitele vstupenek. Zůstaňte naladěni pro více podrobností.

*Dokud zásoby vydrží. Cena nezahrnuje daň, přepravu nebo příslušné poplatky. Všechny objednávky budou odeslány ze Spojených států. Mohou se vztahovat lnternační přepravní sazby. Podrobnosti si přečtěte náš článek o přepravě obchodu s ozubením zařízením.

Bezplatný obsah před událostí, slavnostní zahájení a toky eSports

Letos můžete zachytit spoustu obsahu BlizzCon online zdarma. Chyťte výběr obsahu před událostí zdarma na BlizzCon.com, kde bude přidána nová videa každý týden, dokud se kongres nezačne.