Blog SCS Software S: Nové Mexiko DLC přichází podél Aktualizace simulátoru nákladního automobilu 1.29!, Americký simulátor nákladního automobilu – Wiki simulátor kamionu

Americký kamion simulátor

Montana: Billings, Great Falls, Helena, Kalispell, Miles City, Missoula

Datum vydání ATS Nové Mexiko

S hrdostí oznamujeme, že právě propustila expanze mapy v Novém Mexiku pro americký simulátor nákladního automobilu!

Přezdívka v Novém Mexiku je „země okouzlení.„Mnoho jedinečných přírodních scenérií bude doprovázet hráče během všech zátěží. Stát má co nabídnout, pokud jde o rozmanitost krajiny: Rio Grande, Carson National Forest, Baylor Peak, Pyramid Rock a další rozpoznatelné památky.

Tisíce kilometrů silnic vedou urbanizovanými oblastmi, jako je Albuquerque, řídce osídlené obchodní pozice, svěží lesy, horské pásy a odpočinek uprostřed pouště. Kolem dálnic Nového Mexika je mnoho jedinečných funkčních zastávek nákladních vozidel, které stráví noc, odpočinku, doplňování nebo opravu poškozeného kamionu.

Hlavní rysy

 • Více než 4 000 mil nových silnic ve hře
 • 14 hlavních měst, včetně Albuquerque, Santa Fe a Roswell
 • 11 Zastavení vlastního odpočinku/kamionu pro parkování a doplňování doplňování
 • Více než 600 zcela nových 3D aktiv
 • Složité a realistické křižovatky a mezistátní křižovatky
 • 8 Doky a průmyslová odvětví nových společností
 • Unikátní památky přirozené i člověka
 • Úspěchy v Novém Mexiku k odemknutí
 • Stránka parního obchodu v Novém Mexiku
 • Stránka amerického simulátoru amerického kamionu simulátoru Enchanted Bundle Ropa Store (nezapomeňte ji nejprve navštívit, pokud zvažujete nákup DLC!)
 • Nová Mexico Press Kit (screenshots, video, aktiva, informace)

Doufáme, že se všichni virtuální truckeři budou bavit v nejnovějším rozšíření mapy amerického simulátoru nákladního automobilu!

Oficiální aktualizace simulátoru American Truck Simulator 1.29 je venku

Chceme poděkovat všem, kteří se zúčastnili otevřené beta beta. Konečná verze aktualizace je nyní připravena a hra by se měla aktualizovat automaticky na Steam, pokud nemáte zakázány automatické aktualizace. Jsme velmi vděční za vaši pomoc!

Celý seznam hlavních změn a oprav najdete v aktualizaci 1.29 uvedeno v našem předchozím příspěvku zde.

Americký kamion simulátor

Americký kamion simulátor cover.jpg

Americký kamion simulátor (ATS) je hra simulátoru nákladního automobilu vyvinutá a publikovaná společností SCS Software. Byl vyhlášen 6. září 2013 [1] a byl vydán 2. února 2016 [2] . Lze to považovat za duchovní nástupce 18 kol ocelové franšízy. V únoru 2016 dosáhl vrcholu 19 138 hráčů [3] . Nejnovější aktualizace verze pro americký simulátor nákladního automobilu je 1.48.2.6.

Obsah

Hraní

Než začnete svou kariéru jako pozemní logistika, budete si nejprve muset vytvořit svůj profil. Vyberete si svého avatara, své jméno, svůj preferovaný kamion a logo vaší společnosti. Poté si vyberete úroveň obtížnosti (čím vyšší, tím realističtější). Než začnete logistickou společnost s více miliony dolarů, budete muset nejprve dokončit rychlé zaměstnání pomocí poskytovaných nákladních vozidel. Před zakoupením prvního kamionu musíte vydělat nejméně 100 000 $ nebo získat půjčku od banky. Jak hráč dokončí pracovní místa a úrovně, odemknou dovednosti. Dovednosti lze použít k upgradu palivové účinnosti a nákladu na velké vzdálenosti, jakož i odemknutí nebezpečných, křehkých a důležitých dodávek. Nakonec, jakmile získáte dost, můžete si koupit novou garáž nebo upgradovat svůj originál, což vám umožní ukládat více nákladních vozidel. Od této chvíle si můžete najmout řidiče NPC z náborové agentury a poskytnout každému kamionu z autorizovaného kamionu, aby vydělal ještě více hotovosti.

Funkce, která byla jedinečná v americkém simulátoru nákladních automobilů, je to, že truckeři si musí vybrat, kde vyložit nákladní náklady, kterou přepravují, když dosáhnou depotu Depot, což je funkce, která byla zavedena později do simulátoru Euro Truck 2. „Požadované místo“ (které dává více zkušeností, ale je těžší parkovat) a „bezpečné místo“ (snáze parkované, ale s menším počtem zkušeností) je obvykle k dispozici v každém skladu. Alternativně může trucker přeskočit parkování s cenou propadnutí všech bodů zážitku z parkování.

Státy a města

Hlavní článek: Státy Hlavní článek: Seznam měst v American Truck Simulator

Přestože americký simulátor nákladního automobilu v současné době obsahuje pouze 13 států z 50 (a je nepravděpodobné, že bude celá americká mapa dokončena kdykoli), všechny státy jsou obrovské a podrobné a mají dlouhé silnice a velká města pro hráče pro prozkoumání. Cestování z Bellinghamu ve Washingtonu do Brownsville v Texasu trvá asi tři hodiny v reálném čase, což znamená, že to bude velmi velká hra, jakmile bude dokončena celá mapa.

Základní hra představovala státy Kalifornie a Nevada o vydání, s celkem 30 měst (nyní 31). Arizona byla propuštěna o čtyři měsíce později jako bezplatný DLC a přidal 15 měst (nyní 16). Nejnovější DLC, vydaná 1. srpna 2023, přidal stát Oklahoma s 10 městy. Celkem je v současné době implementováno 191 měst.

Měřítko mapy bylo 1:35 při vydání. 23. června 2016 společnost SCS Software oznámila, že se měřítko změní na 1:20 (1.75x větší), přibližně odpovídající stupnici 1:19 v simulátoru Euro Truck 2. [4] Nárazový byl implementován v aktualizaci 1.5 vydáno 12. prosince 2016. [5] Zahrnoval také Santa Maria, zcela přepracovaný Oxnard a nespočet doplňků a vylepšení mapy.

Během vánočního živého přenosu 2020 software SCS odhalil, že jako nejstarší stát v americkém kamionu simulátoru by byl Kalifornie přepracován tak, aby odrážel současné standardy mapování mapování. [6] Přepracování bylo oficiálně oznámeno 7. května 2021. [7] Další informace naleznete v Kalifornii#přepracování.

Garáže

Na rozdíl od Euro Truck Simulator 2, kde každé město má jinou garáž než vyhrazené, jako jsou námořní přístavy a umístění jaderných elektráren, většina měst v americkém simulátoru nákladního automobilu nemá garáž. Níže uvedený seznam ukazuje všechna města v každém stavu, která obsahují garáž.

Města s tučně jména jsou hlavní města jejich příslušných států.

Arizona: Flagstaff, Phoenix, Tucson, Yuma

Kalifornie: Bakersfield, Fresno, Los Angeles, Redding, Sacramento, San Diego, San Francisco

Colorado: Alamosa, Colorado Springs, Denver, Fort Collins, Lamar, Montrose, Steamboat Springs, Sterling

Idaho: Boise, Coeur d’Alene, Idaho Falls, Salmon, Twin Falls

Montana: Billings, Great Falls, Helena, Kalispell, Miles City, Missoula

Nevada: Carson City, Elko, Las Vegas, Reno

Nové Mexiko: Albuquerque, Farmington, Las Cruces, Roswell, Santa Fe

Oklahoma: Lawton, McAlester, Město Oklahoma, Tulsa, Woodward

Oregon: Bend, Eugene, Medford, Ontario, Portland, Salem

Texas: Abilene, Amarillo, Austin, Beaumont, Corpus Christi, Dallas, Del Rio, El Paso, Fort Stockton, Houston, Laredo, Lufkin, McAllen, Odessa, San Antonio, Texarkana

Utah: Moab, cena, Salt Lake City, Svatý. George, Vernal

Washington: Kennewick, Olympie, Seattle, Spokane, Wenatchee

Wyoming: Casper, Cheyenne, Evanston, Gillette, Jackson

Kamiony

Ve hře je k dispozici sedm značek nákladních vozidel: