Blox Fruits (Roblox) – seznam nejlepších ovoce (září 2023) – Gamer Empire, User Blog: Blankentity/Fruit Tier Seznam | Blox Fruits Wiki | Fandom

Blox Fruits Wiki

V následujícím seznamu úrovně je uvedena pouze pro probuzená verze ovoce, ale jejich probuzená síla je brána v úvahu v hodnocení základního ovoce.

Blox Fruits (ROBLOX) – Seznam úrovně nejlepších plodů (září 2023)

V současné době si prohlížíte ovoce Blox (Roblox) - seznam nejlepších ovoce (září 2023)

Ovoce, známé také jako ďábelské ovoce nebo démonské ovoce v ovoci Blox, určete, jaké schopnosti a zvyšování vaší postavy mají.

Ovoce, které máte, má proto velký dopad na to, jak moc jste ve hře.

Z tohoto důvodu je důležité, abyste získali dobré ďábelské ovoce, pokud si přejete být tak silní, jak můžete být.

S tolika jedinečnými ovocemi ve hře může být obtížné vědět, na které z nich je nejlepší zaměřit se a udržovat.

Vytvořili jsme tento seznam úrovní plodů Blox Fruits, kde ve hře řadíme všechny ďábelské plody na základě toho, jak mocné jsou, že vám pomohou rozhodnout, které a udržet si a udržet.

Nezapomeňte si nárokovat všechny aktuální kódy ovoce Blox, protože vám mohou pomoci získat silnější ve hře, což usnadňuje získání ďábelského ovoce.

Obsah

Seznam nejlepších úrovní ovoce

Ve hře je mnoho jedinečných ďábelských plodů, známých jako démonské ovoce, které shromažďují a používají v ovoci Blox, a získání těch nejlepších není snadný úkol.

Ďábelské plody vám dávají nové dovednosti a zvyšování, což z nich činí jedním z nejdůležitějších faktorů při určování toho, jak silná je vaše postava.

Pokud hledáte žebříčky všech mečů v ovoci Blox, podívejte se na náš seznam úrovní plodin Blox Fruits.

Získání dobrého ďábelského ovoce v ovoci Blox je nejlepší způsob, jak zvýšit výstup poškození. Proto chcete mít jedno z nejlepších ovoce ve hře, pokud chcete soutěžit s nejlepšími hráči.

Následující seznam úrovně řadí všechny ďábelské plody nebo démonské ovoce v ovoci Blox na základě toho, jak jsou ve hře mocní. Tento seznam stupňů bude neustále aktualizovat, jakmile se uvolní nové ovoce a ve hře se provádí změny.

Současný seznam úrovně je založen na seznamech a žebříčcích úrovní od Blox Fruits YouTubers, stejně jako na vstupu od našich čtenářů a komunity Blox Fruits Community.

Pravděpodobnost různých ďábelských plodů, které se na světě třpytí a objevují se na skladě, jsou Bloxfruitplayer.

Všechny ovoce dostaly hodnost mezi S a F, přičemž S je nejvyšší a F je nejnižší.

V seznamu úrovní můžete vidět typ každého ovoce, jeho ikonu a pravděpodobnost, že se každý z nich objeví na skladě nebo se na světě.

V následujícím seznamu úrovně je uvedena pouze pro probuzená verze ovoce, ale jejich probuzená síla je brána v úvahu v hodnocení základního ovoce.

Ovoce lze získat nalezením je náhodným třením po celém světě jejich zakoupením z akcie a některé lze získat tím, že při nájezdech způsobí velké škody.

Pokud používáte ďábelské ovoce, bez ohledu na to, jaké je to ovoce, vaše postava bude při vodě značně poškodit.

Při použití jeho schopností ďábelského ovoce získáte přístup ke schopnostem ďábelského ovoce a každou z jeho schopností můžete odemknout, když splníte mistrovství potřebné pro každého z nich.

Některé ovoce jsou mnohem těžší než jiné kvůli nízkým pravděpodobnostem tření a zásob, a to jsou obvykle ty lepší.

Kromě toho jsou dražší ovoce vzácnějšího ďábla, které mají nižší pravděpodobnost tření a objevující se na skladě.

Můžete změnit ďábelské ovoce, které v současné době používáte, mluvením s odstraňovačem démonského ovoce ve vězení, takže jděte do toho a použijte jakékoli ovoce, které najdete, pokud jej nemáte, protože můžete později upgradovat na lepší.

Ovocné rarity

Ve hře jsou tři celkové typy ďábelských plodů:

Typ ovoce určuje, jaké celkové zvýšení získáte při použití tohoto ovoce.

Přirozené ovoce démonu Nedávejte vám žádné zvláštní celkové posílení, ale některé přírodní plody mají posílení, které jsou podobné těm dalším typům.

Elementární démonské ovoce Udělejte všechny normální útoky procházejí přímo skrz vás, protože tělo vaší postavy se stává prvkem ovoce.

Útoky procházejí skrz vás, pouze pokud jste vyšší úroveň než útočník.

Ovoce démonů Beast Nechte svou postavu přeměnit na zvíře nebo stvoření ovoce.

Co dělá ovoce dobré?

V ovoci Blox můžete použít pouze jedno ovoce najednou, což znamená, že můžete získat ovocné schopnosti z jednoho ovoce najednou. Z tohoto důvodu je důležité použít silné ovoce.

Co určuje, jak dobré je ovoce, jsou jeho schopnosti. Čím silnější schopnosti, které ovoce dává, tím lepší je ovoce.

Zvyšování a celkové buffy, které některé ovoce dávají, jsou také něco, co je třeba zvážit, ale schopnosti jsou nejvíce záleží.

Získáte nejen schopnosti ze svého ovoce, protože například váš meč vám také dává schopnosti.

Existují různé faktory, které určují, jak dobré jsou schopnosti ovoce. Kolik poškození výkonu a velikost AOE schopností samozřejmě hraje faktor, ale kontrola davu, užitečnost a mobilita je také velmi důležité zvážit.

Některé ovoce mohou být dobré v broušení, protože mohou snadno vyčistit velké plochy nebo způsobit vysoké poškození s jedním cílem s vysokým zdravím a zároveň vám poskytnout mobilitu k rychlému pohybu.

Jiné ovoce mohou být v PVP silné, protože způsobují tuny poškození a zároveň mají velkou kontrolu davu.

Pokud se snažíte zjistit, zda je ovoce dobré nebo ne v něčem v ovoci Blox, zvažte, co nastavení v dané situaci udělá dobře, a porovnejte jej s tím, co ovoce nabízí, a samozřejmě, pokud existují plody, které dělají to samé lépe.

Co je to probuzení ovoce?

Probuzení ovoce je způsob, jak učinit ovoce silnější. Když probudíte ovoce, odemknete zcela nové, silnější schopnosti tohoto ovoce.

To, jak jste probudili konkrétní ovoce, závisí na ovoci, ale proces obvykle zahrnuje sbírání předmětů a jejich přivedení do NPC.

Ne všechny ovoce v ovoci Blox lze probudit, ale vývojáři neustále přidávají probuzení k stále více ovoce.

To je seznam úrovně, jaké jsou nejlepší ďábelské ovoce v Blox Fruits v Robloxu!

Pokud nám chcete pomoci zlepšit tento seznam úrovní, nechte svou zpětnou vazbu v sekci komentáře níže.

Tim Stadel Clausen

Tim, také známý jako Timzer Online, je zakladatelem a majitelem Gameempire.síť. Byl vychován na široké škále videoher a v mnoha z nich dosáhl velkých výšin. Poté, co zahájil několik online podniků, včetně dalších webových stránek, bylo jen přirozené, že Tim založil také herní web.

Blox Fruits Wiki

Ahoj! Pokud jste v této wiki (nebo fandom) nováčkem a plánujete si vytvořit účet, podívejte se na náš Stránka pravidel, Informace o nových účtech a některých pravidlech, která je třeba dodržovat.

Nemáte účet?

Blox Fruits Wiki

Seznam úrovní ovoce

Tento seznam stupňů je pro Pouze PVP, Později vytvořím blogový příspěvek pro broušení.

S: Tmavá (probuzená), zemětřesení (probuzená), těsto, jed, duše, drak

A: Ice (nevznesené a probuzené), písek (probuzený), světlo (probuzené), láska, guma, magma (probuzená), dveře, buddha (probuzená), struna (probuzená), rachot (probuzená), tlapka, stín, stín, stín

B: Spin, plamen (nevznesený a probuzený), Falcon, Revive, Light (nepamělý), diamant, bariéra, magma (nevznesené), zemětřesení (neopakované), Buddha (nevznesené), Rumble (nepalená), ovládací prvek, ovládání

C: Kotleta, jaro, kilo, písek (neopakovaný), tmavá (nejevená), struna (nevznesená), phoenix, gravitace

F: Bomba, špice, kouř