Bojujte přes zbrusu nové bojiště v sezóně 04 Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone Spuštění 14. června, Call of Duty: Warzone Season 04 Vondel Tactical Preview-Specgru Recon Operations odtajně

Call of Duty: Warzone Season 04 Vondel Tactical Preview – Specgru Recon Operation Decascified

Dcera záchranářů a armádních záložníků s rodinnými kořeny na Kubě, Ana Vega nikdy neměla příležitost poznat své rodiče. Oba byli zabiti během záchranných operací v prvních dnech konfliktu urzikstán.

Bojujte přes zbrusu nové bojiště v sezóně 04 Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone Spuštění 14. června

Nová středně velká mapa Warzone, sedm nových map pro více hráčů (se šesti při spuštění), čtyři nové výzbroje a neslavnou (maskovanou) obličej . . . Toto je sezóna 04 Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone.

 • Zprávy
 • Oznámení
 • Sezóna 04

Bojujte přes zbrusu nové bojiště v sezóně 04 Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone Spuštění 14. června

Nová středně velká mapa Warzone, sedm nových map pro více hráčů (se šesti při spuštění), čtyři nové výzbroje a neslavnou (maskovanou) obličej . . . Toto je sezóna 04 Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone.

 • Zprávy
 • Oznámení
 • Sezóna 04

podle Zaměstnanci Call of Duty

 • Modern Warfare II pokračuje v globálním měřítku
 • Přehled Warzone
 • Nová mapa: Vondel
 • Režimy spuštění: New Lockdown LTM, Resurgence, Aktualizace
 • Aktualizace DMZ, včetně dynamické mlhy
 • Další funkce, nový TAV
 • Sandstorm ustupuje v Al Mazrah
 • Více v polovině sezóny: Vondel Battle Royale, Gulag
 • Přehled moderní války II
 • Sedm nových map pro více hráčů
 • S&D, Záchrana vězňů se rozšiřuje na 12v12
 • Více v polovině sezóny, finále nájezdu
 • Obecný přehled
 • Připravte se na útok na akci Vondel
 • Pět nových operátorů, včetně Nikto
 • Zvyšte svůj arzenál čtyřmi novými zbraněmi
 • Multiplayer a Warzone se umístily v sezóně 04
 • Prestige úrovně pokračují, dostupné nové výzvy
 • Poznámky k opravně k dispozici příští týden
 • Z bojového přehledu
 • Nový oficiální účet Twitter: Aktualizace tresky
 • Call of Duty League 2023 Championship jde dovnitř
 • Zvýraznění obchodu s tresky: Orion Ghost Collectible
 • Upgradujte na moderní válku II, získejte odměnu ve Warzone

Moderní válčení® Ii Pokračuje v globálním měřítku

Al Mazrah, Urzikstan, Ashika Island, Las Almas . . . A teď, Vondel.

Vondel se v okrese nábřeží barokského evropského města, kde se mísí staletí historie starého světa s moderním architektonickým vývojem, viděl Vondel úplnou evakuaci kvůli bezprostřední hrozbě útoku, přímo, když operátoři sestoupili do tmy Al Mazrah Koschei komplexu během komplexu s prudkou pískem při vyvrcholení sezóny 03.

Zatímco Vondel je zbrusu nové národní prostředí pro prozkoumání operátorů, následující chaos je součástí plánu aktivovaného známou a neslavnou maskovanou postavou, jejíž síly působí v Al Mazrah a Vondel. Podívejte se přes prachové mraky a poznáte zjevného vůdce těchto neznámých sil:

Jmenuje se nikto. A je připraven řídit toto město.

Toto je sezóna 04 z Call of Duty®: Modern Warfare® II a Call of Duty®: Warzone ™, Spuštění 14. června v 9:00 PT na všech platformách.

Očekávejte, že poznámky o patch vedené společností Infinity Ward a Raven Software budou vydány před vydáním sezóny 04. Další vývojovou podporu poskytuje (v abecedním pořadí) Activision Central Design, Activision Lokalizace Dublin, Activision QA, Activision Shanghai, Berex, Demonware, High Moon Studios, Raven Software, Sledgehammer Games, Team Ricochet, Toys for Bob a Treyarch.

Přehled Warzone

 • Vítejte v Vondelu. Tato středně velká mapa je připravena hostit oživení, DMZ a Lockdown LTM při startu, se standardní Battle Royale v Season.
 • Více než půl tuctu nových funkcí. Taktické obojživelné vozidlo (TAV), návrat oblíbených zásobovacích boxů, dynamická mlha, nová upgrade pole a další.
 • Sandstorm pokračuje v Al Mazrah. Kromě Vondelova úvodu vidí Al Mazrah některé mírné topografické změny během sezóny 04.
 • Warzone hodnocené resetování her, první úplné série v sezóně 04. Připravte se na plnou hodnotnou sezónu s dalšími odměnami. Přečtěte si více o Warzone Zařazeno do Obecný přehled Část tohoto blogu.
 • Více v polovině sezóny, včetně tradiční bitvy Royale v Vondelu, New Vondel Gulag. Akce bude teplejší, když se podíváme na letní aktualizaci v polovině sezóny.

Nová mapa: Vondel

Nastavte své souřadnice pro zcela novou mapu a zónu vyloučení.

Velikost-moudré, Vondelova geografická stopa je mezi Al Mazrah a Ashika Islandem, vítá až 18 operátorů pro DMZ a 72 operátorů pro režimy oživení her. Očekávejte směs hustě nabalených městských ulic a kanálů, větší struktury, které plně prozkoumávají (dovnitř a ven), velkou míru vertikálnosti a prostředky, jak čelit těm, kteří ji využívají, včetně parkourových tras a četných tajemství, které můžete objevit.

Vondel vyvinul společnost Be Be Bedox, Vondel obsahuje 15 odlišných zájmových bodů, včetně středověkého hradu, který se datuje zpět do saské časy, opuštěné zoo, řecké oživení radnice a fotbalový stadion, který je v současné době zřízen pro finále Epic Paintball Tournament. Existují také hustě zabalené městské domy, malé kavárny uliček a řada dalších lokalit, které prozkoumají a využívají taktickou výhodu.

Unikátní topografie a přístupové body společnosti Vondel jsou však zaměřeny na jeho složitý systém kanálu. Kromě několika různých typů silnic a mostů se mohou operátoři ponořit (nebo dokonce odjet) do vody obklopující Vondelovy ostrovy a městské ulice, nebo použít plavidlo a nové obojživelné vozidlo, aby se obešli kolem tohoto těsného panoráma města.

Se vším, co bylo řečeno, jsme obdrželi zvláštní taktický přehled pre-brief od Specgru, který podrobně popisuje více zájmových bodů společnosti Vondel. Očekávejte odtajnění a uvolnění 8. června.

Režimy spuštění: New Lockdown LTM, Resurgence, Aktualizace

Nový režim omezeného času: uzamčení (okno spuštění: 28. června)

Vondel je pod uzamčení.

Zcela nový režim v Call of Duty: Warzone – Inspirováno Hardpoint pro více hráčů – uzamčení bude mít za úkol více čtyřkolek při zachycování a držení zón kolem mapy, než aby byla posledním stojícím týmem.

Ideální pro ty, kteří si užívají režimy založené na objektivech a kteří tráví spoustu času v multiplayeru i bitvě Royale, uzamčení umožňuje vlastní načítání hned na začátku zápasu. To znamená, že skupina by mohla jít pro Call of Duty League ™ Chléb a máslo až tří Vaznev 9ks nebo TAC-56s a uživatele odstřelovací pušky na boku . . . Nebo najdete svou novou oblíbenou kombinaci načtení při pokusu o zvládnutí rotací a defenzivních nastavení, které rozdrtí opozici.

Očekávejte uzamčení, zhruba vydrží asi dvojnásobek času tradičního zápasu Hardpoint. Do hodiny se můžete teoreticky hodit čtyři zápasy zády k sobě a stále mít čas chytit vodu nebo teplejší ruku.

Lockdown je pro hráče s omezeným časem, který si mohou vyzkoušet při spuštění sezóny 04, protože to bude součástí rotace seznamů playlistů Warzone.

Resurgence (spuštění)

Raději byste se dostali do Vondelu na nějaké známé boje? Poté se připravte na oživení.

Základní pravidla pro oživení a tok z ostrova Ashika se přenesou do Vondelu a přidávají se dvě nové funkce, které zlepšují kvalitu zápasu a tempo hry: Dynamické časovače obnovy a ikona pomsty.

Dynamické časovače oživení

Režimy oživení jsou nastaveny tak, aby získaly novou funkci dynamického časovače. Jako součást obecného plánu s aspiracemi pro všechny online režimy, Volání povinnosti Vývojáři představují novou funkci – Dynamické časovače oživení. To automaticky upravuje časovače týmu, pokud by se jeden nebo více členů s týmem odpojil.

Pokud se tito členové týmu znovu připojí, časovače oživení se vrátí zpět ke svým „normálním“ odpočítávání.

Obecně by však dynamické časovače oživení měly být ekvalizérem pro čety, které se najednou ocitnou krátkou operátorem.

Ikona pomsty

Když jste byli právě upuštěni během a Warzone zápas, může být čas přehodnotit vaši taktickou mettle. Nenechte se naklonit, dostat se dokonce; Jinými slovy, nechtěli byste vědět, kam se operátor za Killcam za Killcam přestěhoval poté?

Ikona pomsty vám umožňuje zjistit, kdo to je.

V sezóně 04 budou všechny zápasy pro oživení zahrnovat toto jádrové mechanické zlepšení: ikona, která ukazuje umístění soupeře, který eliminoval vašeho squadmale, když ping hráč.

Ikona pomsty trvá, dokud je časovač obnovení pro vašeho squadmate; Pokud je váš squadmate po dobu 15 sekund, ikona trvá pouze 15 sekund. Pokud tento soupeř odstraníte, dalších pět sekund se oholí všechny odpočítávání oživení squadmale kromě normální hodnoty eliminace.

Ikona perfektní pro squadmaty, kteří nepoužívají mikrofony, ikona pomsty poskytuje podporu pro režimy oživení týmu. Intel je však jen tak dobrý jako vaše dovednosti: ikona bude užitečná při sledování nepřítele, ale je jen na vás, abyste dokončili práci.

Oba dynamické časovače oživení a ikony pomsty se plánují do seznamů skladeb pro oživení bez ohledu na mapu.

Aktualizace DMZ, včetně dynamické mlhy

Operátoři DMZ: Vítejte v Vondelu.

Od výletního terminálu po hlavní stanici očekávejte, že plně prozkoumáte dlážděné ulice, četné vodní cesty, tržní čtverce, nábřežní městské domy a další hlavní body zájmu napříč Vondelem v rámci vašich probíhajících misí DMZ. Až 18 operátorů – šest jednotek po třech – mohou nasadit do Vondelu kdykoli.

Tato nová vylučovací zóna přichází na sezónu 04 spolu s vzrušující hlavní aktualizací pro DMZ s následujícím dalším obsahem DMZ:

Forward Operating Base: Centrální rozbočovač pro DMZ

Centralizovanější centrum pro všechny upgrady komunikace a operátora v DMZ přichází do sezóny 04. Tento systém menu, známý jako Forward Operating Base (FOB), umožňuje operátorům dokončit cíle, aby získali různé upgrady, které mají používat napříč DMZ. Tyto upgrady jsou dodávány ve čtyřech různých kategoriích:

· STASH: Zvyšuje se velikost peněženky a klíče.

· Skříňka na zbraně: Pojištěné a pašované výzbroje a upgrady.

· Bounty Board: Pro EXFIL, výměnné recepty a slevy na nákup stanice.

· Komunikační stanice: Povolení naléhavého přístupu k misi.

Všechny upgrady operátora v rámci přední operační základny jsou pasivní, nemusí být vybaveny a umožňují účinný pokrok ve všech aspektech DMZ.

Naléhavé mise, pověst s frakcemi, peněženka

V rámci FOB můžete odemknout naléhavé mise. Jedná se o nový typ úkolů požadovaných frakcí. Obvykle jsou rychlejší dokončit a poskytují vynikající způsob, jak získat reputaci frakce, odemknout více příběhových misí, čímž dávají frakční mise ještě více agentury.

Konkrétně, naléhavé dokončení mise uděluje sledovanou pověst s jednotlivými frakcemi, vše uvedené v dopředné operační základně spolu s vašimi cíli, které vám umožňují odemknout pojištěné sloty, peněženku mimo hru, a také rozšiřující prvky DMZ, jako je protichůvací kořist , Klíčová skrýše a kapacita peněženky.

A ano, DMZ vám umožní udržet si extrahované hotovost z každého zápasu v peněžence. Poté se můžete rozhodnout znovu infiltrovat s plnou kapsou hotovosti, což potenciálně usnadňuje dokončení cílů, které vyžadují stovky tisíc hotovosti na dokončení … nebo tak může váš operátor vyrazit na výdaje.

Frakce Phalanx, více dmz přijde

Na DMZ je více Intel, včetně dalších podrobností o nových a svěžích misích, naléhavých misích, tajné frakci známé jako Phalanga, která je [[redigovaná]] a smlouva o signálu Intelligence Contract. Očekávejte odtajnění všech těchto informací a další ve speciální aktualizaci komunity Infinity Ward DMZ 9. června.

Neočekávejte však, že nový šéf [[redigovaný]], vozidlo [[redigováno]] a odměny za zbraně, jako je [[redigováno]], bude odtajněn až do začátku sezóny 04.

Prozatím je zde několik počátečních intelů na nové funkci dynamické mlhy, která se většinou týká akce v DMZ:

Dynamická mlha

Protože Vondel je postaven na vrcholu sítě kanálů a je technicky pod hladinou moře, toto umístění podléhá mlze během určitý nepříznivé povětrnostní podmínky. Počáteční Intel naznačuje, že během infiltrací DMZ by mohla být přítomna mlha, jakož i ve velmi vzácných případech v jiných herních režimech.

Tato nová technologie v Volání povinnostiDynamická mlha – umožňuje hráčům cítit se více zakořeněné ve světě Modern Warfare II.

Zejména během režimů oživení a bitevních royale je obvyklé počasí Vondela slunečné s velmi málo mraků – pokud existují – na obloze. Existuje však možnost válcování mlhy kvůli mořské vrstvě.

Obvykle je dostatečně lehké, aby stále viděl vaši opozici, s výjimkou extrémně dlouhých rozsahů. nicméně, ve vzácných případech, Mlha bude mít hustotu na úroveň uvedená na výše uvedeném snímku.

Pokud se tato úroveň mlhy vrhne, může být takticky moudré přehodnotit boj, hledat optiku zbraní, aby obešla počasí, nebo zamířila dovnitř, což si dává optimální bojové příležitosti.

Další funkce, nový TAV

Očekávejte následující nové funkce přicházející do Vondelu, s některými také se objeví na všech mapách Warzone:

Nové vozidlo: Taktické obojživelné vozidlo (TAV)

Toto čtyřvolné vozidlo může cestovat po půdě i vodě, což z něj činí perfektní jízdu pro ulice a kanály Vondel.

Díky své obojživelné povaze nemusí být TAV nejrychlejším vozidlem na zemi nebo moři, ale spíše je to jack-of-all-trades pro plavbu po ulicích a kanálech kolem Vondelu. Jednoduše odjeďte TAV z silnice a na vodu, nebo se vynořte z vody na výstupní rampu a uvidíte hodnotu TAV v sestavě vozidla.

Je tu také spousta prostoru pro celou skupinu, takže žádný z nich nenechávejte pozadu bez taktického plánu jak z Vondelových vodních cest.

Oblíbená zásobovací box (Assault of Vondel Event Unlock)

Dříve známý jako „osobní zásobovací pole“ v originále Call of Duty®: Warzone ™, Oblíbená zásobovací schránka je vzácná kontejner, který po otevření odemkne vaše oblíbené zbraně a uloží ji, abyste se rychle shromáždili a využili.

Oblíbený obsah zásobovacího boxu každého operátora bude teoreticky odlišný, protože krabice vytáhne primární a sekundární zbraně z oblíbeného vytížení, které si vyberete, spolu s municí a brnění. Chcete -li zvolit oblíbené načítání, jednoduše přejděte do sekce zbraní Warzone Nabídka před zahájením zápasu se nasaďte nad vlastním načítáním a poté vyberte „Nastavit na oblíbené.„Budete vědět, že to funguje, když vedle načtení bude ikona hvězdy. Ve výchozím nastavení je vaše první vlastní načtení vaše oblíbené načítání.

Pamatujte, že tato zásobovací box je v Vondelu vzácná, takže když ji najdete, rychle ji otevřete, abyste získali své oblíbené zbraně, než nepřátelský hráč dostane příležitost zajistit si své!

Posílení Flare (Assault of Vondel Event Unlock)

Tato upgrade v terénu může být absolutní změnou hry v zápasech Battle Royale, protože jeho účelem je pro posílení vaší skupiny prostřednictvím přesunutí squadmate.

Po zakoupení na nákupní stanici nebo nalezení vychytáváním může být posílená světla umístěna, aby signalizovala návrat náhodného squadmate. Je to trochu jako „přesunutí stanice buy“, ale bez schopnosti vybrat, kdo se oživí.

Vysoce riziková možnost vysoce odměny-vzhledem k vzplanutí signálu na obloze, která vás vystavuje svým protivníkům.

Nová veřejná akce: Vysoké sázky

Kromě jiných veřejných akcí, které jsou přítomny v zápasech Battle Royale a Resurgence, bude společnost Vondel s novou veřejnou akcí: High Stakes.

Když to začne, několik bedrátů z oblohy klesne několik bedny. Zachycení grantů Dvojitá zbraň a hráč XP po dobu trvání zápasu. A pokud vás zajímá, jestli se tento bonusový hromádka s dvojitými tokeny XP nebo dvojitými událostmi XP . . .

Ano – Operátor, který již má Active Double XP ČTYŘNÁSOBEK XP, pokud oni nebo squadmate zabezpečí tento balíček.

Absolutní požehnání pro ty, kteří se chtějí rychle postavit, se připravte na zdvojnásobení, když tyto bedny padají z oblohy.

Taxicabs na kanálech (útok na událost Vondel)

Stejně jako Al Mazrah má Vondel vlakové nádraží, ale vzhledem k doutnajícím troskám na kolejích a rozsáhlé síti kanálu musí existovat další způsob, jak se dostat po městě na samoplynutém vozidle…

Vstupte do Taxicab, autonomní lodi přístupnou jako součást útoku na událost Vondel (podrobně popsané v sekci obecného přehledu tohoto blogu). Plánované nasazení po dokončení fáze I útoku na Vondel, tyto automatické pilotované lodě se pohybují kolem kanálů na set trasách, přičemž operátoři je také schopni „urychlit“, pokud by jejich klidné tempo bylo příliš pomalé pro aktivní hasičské figurky.

Sandstorm ustupuje v Al Mazrah

Al Mazrah již nemá operátory a bojovníky na bufetu pískovců, ale poškození v centru je již hotovo.

Město Al Mazrah má nyní několik pískových bank, na které nabízejí nové a kreativní způsoby, jak přistupovat k některým z prominentních budov města. Konkrétně očekávejte masivní písečnou dunu po straně televizní věže, velvyslanectví a budovy „Highrise“. Duny se také nashromáždily přes některé silnice, včetně zakrývání částí dálničního systému, a téměř zaplavily celé malé struktury v hlavní oblasti centra města.

Existuje také určité částečné ničení, které nabídne nové přístupy k manévrování uvnitř, uvnitř a mimo město.

Další podrobnosti o aktualizacích Al Mazrah budou uvedeny příští týden v poznámkách k opravě.

Více v polovině sezóny: Vondel Battle Royale, Gulag

Není třeba čekat na sezónu 04 Reloaded, zejména proto, že budete chtít být na Vondelu při startu, abyste se naučili všechna jeho tajemství.

Tradiční fanoušci Battle Royale by však měli vědět, že tento hlavní režim bude k dispozici na Vondelu počínaje sezónou 04 Reloaded. To zahrnuje zbrusu nový podzemní gulag pro Vondel, skrytý hluboko ve středověnějších částech města.

V polovině sezóny je také, když bude k dispozici návrat veřejné akce okupační skenování a nový úkol [[redigováno]] zahrnující [[redigováno]].

Přehled moderní války II

 • Šestbalte nových map pro více hráčů při spuštění. Showdown. Kunstenaar (prohlásil okres „Khun-Steh-Nawr“). Mercado. Přístřešek. Mawizeh Marsh. Ahkdar Village. Plus ještě jedna základní mapa MP plánovaná na střední sezónu.
 • Hledat a zničit, zachránit vězeň a na omezenou dobu expandovat na 12v12. Očekávejte, že rotace seznamu skladeb zahrnuje tyto intenzivní režimy s dvojnásobkem počtu hráčů v každém týmu.
 • Nová sezóna. Rise and Grind; Nastřelte pro novou špičkovou divizi a odemkněte tyto skvělé hodnocení odměn, když se připravujete na vzrušující závěr Call of Duty League sezóna. Více podrobností v obecném přehledu.

Sedm nových map pro více hráčů

Od známých lokalit po zbrusu nové mapy pro více hráčů vychází sezóna 04 při startu se houpá dvěma mapami pro každý ze tří typů pro více hráčů, spolu s třetí mapou jádrem v polovině sezóny:

Showdown (základní mapa, spuštění)

Tato mapa je původně Call of Duty® 4: Modern Warfare® a v současné době je přítomen v oblasti Ahkdar Village v Al Mazrah.

Nyní, v rámci sezóny 04, tato ikonická mapa klesne do Modern Warfare II Při spuštění sezóny 04. Je to skvělé místo pro trénink pro ty horké kapky . . . Nebo jen uhoďte letecké údery a vrtulníky zabijáky se zlatými zbraněmi stejně jako staré časy.

Více Intel na Showdown má přijít před spuštěním, ale jen vědět, že to je přesně to, jak si to vzpomínáte s několika moderními změnami. Jmenovitě některá místa promláci/montáže a sestavy, které je přivedou do Al Mazrah. Držte se obvodu pro „bezpečnost“, nebo jděte přímo dolů na nádvoří, abyste mohli čelit opozici čelní.

Okres Kunstenaar (základní mapa, spuštění)

Nachází se západně od muzea v Vondelu, okres Kunstenaar (Translation: Art District) má řadu městských domů, butikových obchodů, centrální náměstí a plavecký kanál podél jeho západního boku.

Podívejte se na pouliční umění na celé mapě, když bojujete podél jeho klasického třípruhového designu. Když se pohybujete po hlavních silnicích, použijte kamiony Shadow Company a další vozidla a závodí přes rozptýlená interiérová místa mapy, abyste se rychle změnili z jízdního pruhu na jízdní pruh.

Chtějí první pohled na tento zájem? Dávejte pozor na náš nadcházející průvodce mapovým mapy v okrese Kunstenaar na tomto blogu.

Mercado (mapa střelby, spuštění)

Mercado je část Las Almas vyčištěná pro střelbu a čelit bitvám. Boj v této velké, zakryté struktuře bude freneticky na více úrovních, takže se připravte na zůstat blízko svého dua nebo tria, vstoupit a dostat se ven.

Penthouse (mapa střelby, spuštění)

Je čas na to, aby se bojovali až na vrchol. Penthouse, který se nachází v srdci Chicaga, má lapaný bazén, venkovní ohniště a pevně úsporný moderní interiér. Jen se nedívejte na panorama Chicaga příliš dlouho, aby vás zasáhlo dokončovacím pohybem.

Mawizeh Marshlands (Battle Map, Launch)

Mawizeh Marshlands pochází z oblasti mapy Al Mazrah obsahující nechvalně známé řeky Diamond Luxury Resort . . . nebo co z toho zbývá.

Uspokojte se kolem této oblasti s botami na zemi a v boji s vozidlem a budete více než připraveni sundat opozici v jakémkoli herním režimu, který se vyskytuje v této oblasti, od mělkých, kalných vod zaplaveného bazénu až po Luxusní středisko ve výstavbě.

Ahkdar Village (Battle Map, Launch)

Podobně jako u Mawizeh Marshlands je tato mapa bitevní mapy pododdílem Al Mazrah – konkrétně tato mapa je stopou opevněné vesnice Ahkdar.

Akce je většinou obsažena ve vesnici (kde se také nachází zúčtování) a jeho nejvýznamnějšími strávníky jsou železnice na jih a stupňující farmy a základna hory na sever. V městských stěnách může být častý boj o vozidlo, i když pěchota se může vydat na cimbuří, střechy a uličky, aby jim čelila.

Obě tyto mapy jsou neuvěřitelné způsoby, jak se tyto konkrétní sekce naučit Warzone Battle Royale zápasy – od parkourových cest a tajemství až po linie do vidění a vozidel – zvažte, zda spadne do pozemní války nebo invaze, abyste získali cenné intel.

Vondel Waterfront (Mapa Core, v polovině sezóny)

Přestože je v této sezoně na cestě více Intel na cestě pro budoucí operace, očekávejte, že se Core Multiplayer Combat rozšíří na druhé místo Vondelu-plovoucí domy Vondel Waterfront-v rámci aktualizace v polovině sezóny.

Hledání a zničení, záchranu vězňů a expandujte na 12v12 v nových seznamech skladeb

Ti, kteří nedávno hráli Modern Warfare II Možná si užil seznam skladeb „10v10 mosh pit“, sbírka režimů respawn se zvýšeným počtem lobby. Navíc víme, že existuje velká komunita pro vyhledávání a zničení a vězně, přičemž někteří chtějí trochu více frenetické atmosféry a větší počty týmu.

V rámci pravidelných aktualizací seznamu skladeb, Modern Warfare II představí 12v12 Search & Destroy a také režim vězňů 12v12. Tyto herní režimy s jedním životem mohou být ještě intenzivnější s dvojnásobkem hráčů v hale … Jen si pamatujte, že ten koše uctívá, když narazíte na ten moment spojky 1v7.

Verze 6V6 těchto zkušeností budou stále k dispozici v rychlé hře, ale očekávají, že během sezóny 04 budou uvedeny seznamy skladeb 12v12 těchto režimů.

Více v polovině sezóny, včetně finále RAID

Poslední epizoda RAID pro Special Ops bude vydána v rámci sezóny 04 Reloaded. Připravte své trio na vzrušující závěr série RAID před [redigovaným]]; Kompletní epizoda 04 také odemkne novou kůži pro Farah.

Jak již bylo zmíněno, očekávejte, že mapa pro více hráčů na nábřeží Vondel, a také další aktualizace, které přijdou v rámci sezóny 04 Reloaded.

Obecný přehled

 • Útok na Vondelu začíná při spuštění. Úplné výzvy odemknout nové položky nejen pro sebe, ale také pro celou komunitu, včetně nové zbraně Melee: Tonfa.
 • Nové zbraně. Kromě Tonfa se připravte na útočnou pušku Tempus Razorback a ISO 45 SMG, oba k dispozici zdarma v Battle Paspas.
 • Noví operátoři, včetně Niki. Maskovaný bývalý agent Cover se vrací s pomstou. Mezi další operátory patří totální Badass, který pracuje pro SpecGru a [[redicated]].
 • Multiplayer a Warzone Sezóna 04. Další intel, včetně odměn za přehrávání buď hodnoceného režimu.
 • Prestige úrovně pokračují, dostupné nové výzvy. Otočte úroveň 850 a odemkněte speciální plán zbraní.

Připravte se na útok na akci Vondel

Nicto dorazil a přinesl společnost.

Tento agent hlubokého pokrytí přebírá Vondela s maskovanou armádou žoldáků; Jako operátor je vaším posláním bránit se proti niktoově tajné armádě a získat zpět město při útoku na zahájení společnosti Vondel.

Útok na zahájení společnosti Vondel se plánuje začít v den 1. sezóny (14. června) a poslední do 7. července.

Svou část můžete vykonávat výzvy, které vám poskytnou medaile za osobní odměny a přispění k celkovému počtu medailí Grand Community.

Jakmile je vydělán předem stanovený počet medailí, funkce, jako jsou taxi lodě a tramvaje, posilovací polní polní upgrade, oblíbená zásobovací box (podrobně uvedeno výše v Warzone sekce tohoto blogu) a nová zbraň z tolfa melee s hrubým zasažením bude odemčena pro všechny operátory, aby využili výhod.

Pět nových operátorů, včetně Nikto

Jak Specgru, tak Kortak se posilují, když se akce rozšiřuje na Vondel.

NiKto (Launch – Battle Pass)

Bývalý agent FSB Deep Cover byl poprvé spatřen Modern Warfare® (2019), pomocí své hrozivé podpisové černé masky k pokrytí znetvoření jeho tváře způsobené MR. Z. Metodický a vypočítaný voják, Niktto je přirozeně narozený vůdce, který se zdá, že se nic nebál, bez mezer v jeho dovednostech jako konečný voják štěstí.

Pracoval s CIA na lov Victora Zakhaeva ve Verdansku, ale od října 2022 byl AWOL … až do sezóny 04.

Nyní v Modern Warfare II, Vede novou skupinu speciálních sil, která přebírá Vondel. Zda je vůdcem této skupiny, není známo, ale jedna věc je jistá: zastaví se u ničeho, aby zajistil, že město bude vládnout.

IO (spuštění – Blackcell)

Biografický intel pro tohoto operátora byl [[redigován]].

Ana Vega (Okno spouštění – svazek)

Dcera záchranářů a armádních záložníků s rodinnými kořeny na Kubě, Ana Vega nikdy neměla příležitost poznat své rodiče. Oba byli zabiti během záchranných operací v prvních dnech konfliktu urzikstán.

Dítě zlaté hvězdy následovalo ve svých stopách ve snaze znovu se spojit se svými padlými rodiči, absolvovat s nejvyššími vyznamenáními z vojenské akademie Spojených států a zařazení do armádního bojového lékařského výcvikového programu (CMSTP).

Prokázala svou příkladnou znalost boje a jako lékařka, nakonec upoutala pozornost svého velícího důstojníka, který ji rychle sledoval na pozici na prestižní jednotce speciálních sil s 75. Rangerovým plukem.

Poté, co prokázala svou hodnotu, se stala jednou z prvních ženských bojových lékařů a později byla využita pro ananasovou skupinu. Během operace byla Vega kritická při záchraně několika zraněných spojenců z pokraje smrti v důsledku RPG a v tomto procesu jí vydělala bojový lékařský odznak.

Ana inspirovaná obětí OP a jejích rodičů za větší dobro, nyní propůjčuje své službě více humanitárním úsilí, protože v současné době pracuje spolu s PMC poskytujícími ochranu a lékařskou péči o pomoci po celém světě…

A raději věříte, že je připravena převzít jakoukoli misi v multiplayeru, speciálních ops nebo Warzone.

Izzy (Season-Bundle)

Biografický intel pro tohoto operátora byl [[redigován]].

Butch (Season-Bundle)

Biografický a vizuální intel pro tohoto operátora byl [redigován]].

Kromě toho očekávejte, že Farah obdrží novou kůži operátora pro ty, kteří dokončili epizodu RAID 04 později v této sezóně, vzrušující závěr Modern Warfare II Přímé pokračování kampaně. Do sezóny 04 Reloaded Očekávejte, že do bazénu operátora přijde něco mimořádného v rámci sezóny 04 Reloaded Update…

Zvyšte svůj arzenál čtyřmi novými zbraněmi

Dvě univerzální zbraně a nástroj bojových umění zdůrazňují počáteční nabídku nových vyzbrojování pro sezónu 04.

Tempus Razorback (Assault Rifle – Launch, Battle Pass)

Tato turistika pro výjimečnou výrobu, Assault Rifle, je hlavní třída ve výjimečné výrobě, má konstrukci bullpupu a ovládání vibrace rámu, což vede k hladkému a kontrolovatelnému plnému automobilu 5.56 Zbraň.

Nepřijala se s „dřívější“ verzí této zbraně se stejným názvem, Tempus Razorback Assault Rifle nabízí působivý profil poškození, rychlou rychlost ohně a je nastaven na přidání do již hluboké skupiny všech obchodů se všemi obchody.

Jak odemknout: Odemkněte v sektoru Battle Pass D13.

ISO 45 (SMG – Launch, Battle Pass)

Odpověď platformy ISO na zúčtování místnosti. Tato SMG dominuje s vysokou rychlostí ohně a zastavením .45 automatických kol.

Vrácení do Moderní válčení (2019), ISO 45 funguje podobně jako starý ISO, známý pro svůj lehký design a slušnou rychlost ohně pro krátké až střední zakázky. Jeho kola s vyšší ráže z něj činí těžký hitter ve srovnání s jeho protějšky rychle, ale vyžadují, aby operátor tyto výstřely dostal na cíl.

Jak odemknout: Odemkněte v sektoru Battle Pass D19.

Tonfa (Melee – Okno spuštění, Assault on Vondel Event Unlock)

Tento tvrdý polymer, Ergeless Melee zbraň přináší tupé trauma bez rizika otupění nebo zlomení. Všestranný, pohodlný a smrtelný ve správných rukou.

Před staletími se válečníci na japonských ostrovech Ryukyu bránili pomocí bojových kobudských – „staré válečné cesty“ s použitím brnění a zbraní, jako jsou štáb BO a Sai.

Další z těchto zbraní je známá jako Tonfa. Tento dřevěný obušek má rukojeť umístěnou zhruba třetinu cesty po délce zbraně. Tonfa je dvojím ovládáním nejprve obranná zbraň (ačkoli neexistuje způsob, jak „blokovat“ Volání povinnosti), ale je to mocný nástroj pro řešení devastujících stávek pro vaše soupeře.

Kromě toho, že tento nový nástroj bojových umění má některé nové dokončovací pohyby.

Jak odemknout: Poslední útok na odemknutí Vondelu spolu s plánem zbraní „lví sdílení“.

Další výzbroj: Očekávejte [[Redigováno]] brokovnice přidat do svého dostupného arzenálu v sezóně 04 v polovině sezóny.

Multiplayer a Warzone se umístily v sezóně 04

Sezóna 04 z Modern Warfare II a Warzone Přineste další sezónu, přičemž toto je vůbec první plně hodnocená sezóna Warzone!

Doufejme, že jste připraveni soutěžit, protože existuje spousta nových odměn za hru pro více hráčů i Battle Royale:

Multiplayer hodnocené odměny

 • 5 výher: „Sezóna 04 konkurence“ zbraně samolepka
 • 10 výher: Pro opětovné vydání Vaznev-9K Blueprint
 • 25 výher: Kouzlo zbraně „Otočte prosím“
 • 50 výher: „Zamkněte to“ nálepka velké zbraně
 • 75 výher: „Mwii hodnocená hrací sezóna 04“ načítání obrazovky
 • 100 výher: „Mwii sezóna 04 veterána“ zbraně camo

Battle Royale se umístila na hraní herních odměn

Výzvy umístění

 • Dokončete „Top 15“ 25krát: „Cash Out“ velký nálepka
 • Dokončete „Top 5“ 25krát: Pro vydání Lachman Sub Blueprint
 • Dokončit 1. místo: Zbraňové kouzlo „týmu“

Zabijte a asiste výzvy

 • Získejte 25 zabití nebo asistencí: Samolepka „WZ Season 04 Competitor“
 • Získejte 250 zabití nebo pomáhá: Načítání nakládky „WZ Hlavní sezóna 04“
 • Získejte 1000 zabití nebo asistencí: „WZ Season 04 hodnocená veterána“ Camo

Výdělek odměn a 250

Kromě toho si můžete stále vydělávat odměny na základě vaší nejvyšší divize, která byla během této sezóny dosažena. Pamatujte, že vaše počáteční divize (a SR) je založena na tom, jak jste skončili v sezóně 03.

A pamatujte: Hráč č. 1 v sezóně 04 na top 250 žebříčku obdrží jedinečnou, jedinečnou volací kartu a znak pro konečná práva na vychvalování… do sezóny 05, protože skutečný hráč číslo jedna je pouze jako jako Dobré jako jejich poslední sezóna.

Pro více informací o tom najdete zde Průvodce hraním Play Multiplayer a The Warzone Ranked Play Průvodce zde. Zkontrolujte také poznámky o opravách, kde najdete další hodnocené poznatky, aktualizace a informace o přesných divizních odměnách za Battle Royle.

Prestige úrovně pokračují, dostupné nové výzvy

Je čas na krok do prestiže 17.

Když se sezóna 04 spustí, čepice prestiže se zvýší z 13 na 17, s novým maximálním omezením 850. Každá ze čtyř nových řad Prestige a 200 úrovní přichází s novou ikonou kromě čísla takto:

 • Prestige 14: Odemknuté na úrovni 700.
 • Prestige 15: Odemknuté na úrovni 750.
 • Prestige 16: Odemknuté na úrovni 800.
 • Prestige 17: Odemčení na úrovni 850 – Toto je maximální úroveň, kterou lze dosáhnout v sezóně 04. Hráči také obdrží exkluzivní plán zbraní pro dosažení této prestižní pozice.

Pamatujte, že každá pozice prestiže, kterou jste dosud odemkli – a další prestižní řady dostupné na začátku sezóny 04 – odemkněte novou sadu výzev. Chcete-li získat přístup ke všem výzvám dostupným ve hře, jednoduše otevřete nabídku HQ COD (viditelné v pravém horním horním obrazovce), vyberte dlaždici „Výzvy“ a pro výzvy související s prestiží, podívejte se na sekci výzvy pro volební kartu. Vyplňte tyto výzvy k prestiži a získáte nové volací karty, včetně animovaných volacích karet pro dokončení úplných sad výzev.

Stejně jako dříve, veškerý pokrok nebude resetován na začátku každé sezóny. Můžete pokračovat v hodnocení na úrovni, na které jste ukončili sezónu 03, ať už to bylo před prestižními pozicemi (1–55) nebo v rámci Prestige Ranks (56–650).

Poznámky k opravně k dispozici příští týden

Kromě blogových příspěvků o obsahu sezónního obsahu Volání povinnosti Studia vydají poznámky k oprav, které podrobně popisují všechny změny přicházející s touto hlavní sezónní aktualizací.

Poznámky k opravám budou zahrnovat aktualizace vyrovnávání zbraní, stejně jako opravy chyb a další. Očekávejte, že sezóna 04 poznámky k poklesu těsně před spuštěním, 14. června.

Z bojového přehledu

 • Nový oficiální účet Twitter je nyní online. CodupDates se věnuje publikování centralizovaných aktualizací týkajících se problémů s živou hrou, opravy, opravné poznámky a další.
 • Když jsou žetony dole, které se složí? A kdo vyhraje Call of Duty League 2023 Championship? Svědky veškeré akce na Call of Duty League Víkend šampionátu klesá 15. – 18. června v Thomas & Mack Center UNLV.
 • Váš osobní duch. Každý potřebuje ducha sledování jejich šesti; Získejte novou figurku z obchodu s tresky a zůstaňte mrazivý.
 • Ještě čas na upgrade. S desítkami zbraňových platforem na úrovni nahoru a tucet operátorů plus k odemknutí-nemluvě o všem, co přichází v sezóně 04-existuje spousta důvodů, proč získat Modern Warfare II.

Nový oficiální účet Twitter: Codupdates

Ve spolupráci s našimi neuvěřitelnými ateliéry spolupracujícími na Volání povinnosti franšíza, jsme s nadšením oznamujeme nový oficiální účet Twitter, který se věnuje publikování centralizovaných aktualizací týkajících se problémů s živou hrou, opravy, opravy a další: @codupdates.

Začněte následovat dnes, abyste byli aktuální o nejnovějších konsolidovaných aktualizacích ve všech hrách a režimech, včetně Call of Duty: Warzone a Call of Duty: Modern Warfare II, stejně jako naše plná knihovna Volání povinnosti tituly. Toto nové úsilí, sdružování důležitých aktualizací napříč všemi Volání povinnosti Studios, je součástí pokračujícího úsilí o informování našich hráčů se všemi nejnovějšími Intel z celé franšízy. Vjděte se a dejte nám následovat, abychom nikdy nezmeškali aktualizaci!

Mistrovství Call of Duty League 2023 jde dovnitř

Všechno to přišlo na to:

2023 Call of Duty League Sezóna se blíží ke konci 15.-18. června. Osm nejlepších týmů s nejvíce CDL Body zamíří do Las Vegas, kde budou soutěžit o vyhledávanou 2 milionu $+ výherní fond a neocenitelná práva na vychvalování jako nejlepší Modern Warfare II Tým na světě. Nenechte si ujít akci, zachytit lístky, než budou pryč. Fanoušci mohou také chytit každou sekundu Heat Live na Twitch a YouTube, a zároveň vydělávat diváky odměn za odemknutí ve hře.

A pro fanoušky, kteří se chtějí vynořit, je nyní k dispozici balíček CDL Championship 2023.

Zvýraznění obchodu s tresky: Orion Ghost Collectible

The Call of Duty: Modern Warfare II Sběratelská figurka Orion Ghost je malá, ale mocná. Stojící v 6.5 palců vysoký, tento sběratelský zobrazuje duch v příliš známém kammu. Teprve tentokrát to není jen jeho zbraň, která vyniká. Kupte si to zde!

Hlava k Volání povinnosti Nakupujte další postavy a sběratelské předměty, stejně jako nejnovější v TRESKA obchod.

Vylepšit na Modern Warfare II, Získejte odměnu Warzone

Nezažil jsem Modern Warfare II dosud?

Při hraní vám chybí prémie XP Warzone, Rychlé způsoby, jak vyrovnat více než 50 zbraní prostřednictvím multiplayeru a speciálních ops, multiplayer hodnocené hry a jeho exkluzivní odměny a schopnost odemknout 14 exkluzivních operátorů k použití v obou hrách.

Navíc ti, kteří vlastní Modern Warfare II může přístup k obsahu přicházejícímu v rámci sezóny 04, včetně šesti dalších map pro více hráčů napříč střelbou, režimům Core 6v6 a bitevních mapách pro potyčky All-Out Ground War… vše klesá, když se sezóna spustí 14. června.

© 2023 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty, Call of Duty Black Ops, Call of Duty Warzone, Call of Duty League a Modern Warfare jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Pro více informací navštivte www.volání povinnosti.com a www.Youtube.com/callOfDuty, a následovat @Activision a @Volání povinnosti Na Twitteru, Instagramu a Facebooku.

Call of Duty: Warzone Season 04 Vondel Tactical Preview – Specgru Recon Operation Decascified

Pro okamžité uvolnění a částečné odtajnění: SpecGru Intelligence Report o počátečním rekonstrukci a taktickém přehledu o oblasti operací Vondel, s Intel objeveno během i i.S.R. Operace červené světlo, zelené světlo.

Call of Duty: Warzone Season 04 Vondel Tactical Preview – Specgru Recon Operation Decascified

Pro okamžité uvolnění a částečné odtajnění: SpecGru Intelligence Report o počátečním rekonstrukci a taktickém přehledu o oblasti operací Vondel, s Intel objeveno během i i.S.R. Operace červené světlo, zelené světlo.

 • Průvodci
 • Mapa intel
 • Sezóna 04

Call of Duty Warzone 2.0

Vyberte platformu pro otevření svého digitálního obchodu a stáhněte si bezplatnou digitální kopii Call of Duty ®: Warzone TM .

Call of Duty: Warzone Season 04 Vondel Tactical Preview – Specgru Recon Operation Decascified

Pro okamžité uvolnění a částečné odtajnění: SpecGru Intelligence Report o počátečním rekonstrukci a taktickém přehledu o oblasti operací Vondel, s Intel objeveno během i i.S.R. Operace červené světlo, zelené světlo.

 • Průvodci
 • Mapa intel
 • Sezóna 04

podle Specgru Central Intelligence

Call of Duty Warzone 2.0

Vyberte platformu pro otevření svého digitálního obchodu a stáhněte si bezplatnou digitální kopii Call of Duty ®: Warzone TM .

Za plný Call of Duty®: Modern Warfare ® II a Call of Duty®: Warzone ™ Oznámení sezóny 04, zachytili jsme důležitou zpravodajskou zprávu o zbrusu nové mapě Vondel, která bude k dispozici pro Battle Royale a DMZ zážitky uvnitř Warzone ™.

Následuje přesná kopie zprávy s redakcemi ([[redigováno]]) na místě za účelem ochrany současných identit a probíhajících operací:

8. června 2023 zahájil Specgru Recon Operation: Red Light, Green Light. Tato operace inteligence, dohledu a průzkumu (ISR) se konala v Vondelu, historické čtvrti ve větší metropoli postavené na rozsáhlé říční síti, daleko od současných oblastí provozu (AOS) – Al Mazrah a Ashika Island.

Po úplné evakuaci všech civilistů Vondel po událostech [redigovaného]] Specgru nasadil několik fireteams, včetně týmu Victor, který se skládal z Ježíše „Chuy“ Ordaza, Enzo Reyes a Kleópatros „Kleo“ GaVras.

Oni a další specifické síly se setkaly s těžkým odporem na zemi. Stále však potvrdili přítomnost notoricky známého operátora Nikiho před oznámením, že se zdá, že [[[redigován]] převzal úplnou kontrolu nad městem.

Jejich zpráva následuje.

Zpráva Recon: Body zájmu

Tento satelitní obrázek (výše) představuje celou AO Vondelu.

Před nasazením se operátorům doporučuje, aby se seznámili s různými zájmovými body, které v něm překrývají.

Poznámka: Při odkazu na nepřátelské síly v AO se to týká pouze infiltrací DMZ.

S ohledem na to je následující počáteční briefing o každém zájmu Vondel:

Hrad Vondel je místo světového dědictví 13. století na severovýchodním sektoru města. Intel navrhuje, že centrální ostrov v současné době drží hlavní opevněné sídlo [[redigované]] a že jsou hluboce zakořeněny v pevnosti.

Jak se mlha rozptýlila, operátor Kleo nahlásil složitý interiér s několika ložnicemi, komorami, obytnými prostory a chodbami spojenými průchody, kryptem a alespoň jedním přístupovým bodem vody.

Toto opevnění je technicky nejvyšší strukturou v Vondelu, i když nemusí nabídnout nejvýznamnější z pohledu. Při porušování svého vnitřního umístění by operátoři měli očekávat lehké až středně nepřátelské odpor.

Na obvodu se zdá, že existuje malá, opuštěná kaple s kryptou, stejně jako pracovní farma, pavilon a některé zahrady.

Tým průzkumu narazil na několik věží UAV v tomto místě, což z něj činí jednu z nejodvážnějších oblastí pro Recon Tech v Vondelu. Provozovatelé by měli být připraveni setkat se s jedním nebo více nepřátelskými pevnosti a zvýšenou nepřítelskou reakcí.

Mějte doporučení: Hlavní silniční síť pokrývá pouze jihovýchodní stranu ostrova; Dalšími přístupovými body jsou mosty vedoucí k hlavnímu hradu a polních cestách kolem něj. Ačkoli vstupní body přes zemi jsou omezené, existuje mnoho obojživelných přístupových bodů, včetně příkopu hradu. Doporučuje se používání vozidel nebo obojživelných vozidel spolu s utajovací podvodní infiltrací.

Samotný hrad je hlavním lynchpinem pro kontrolu této oblasti. Provozovatel Chuy potvrdil, že interiér vypleněné třípodlažní struktury zahrnuje jídelnu, kuchyň, hlavní ložnici, koupelny, vícepodlažní foyer a mnoho dalších komor. Očekávejte rychle se rozvíjející zakázky.

Exteriér je vybaven několika vzestupy, které vedou k působivým výhodným bodům v horní části struktury, kde operátoři mohou využívat četné (ale exponované) výhledy na další body zájmu.

Před událostmi [redigovaného]] byla Rivenberg University proslulým výzkumným zařízením.

Hlavní strukturou jsou tři příběhy, přičemž jejím primárním vchodem vedoucím k recepční oblasti. Atrium je otevřený koncept se schodištěmi vedoucími nahoru a dolů podlahy s obchody a druhým příběhem.

Courtyard Ascend, stejně jako další tři kolem budovy, vede na vrchol univerzitní parkovací struktury, která má také spirálovou rampu až na jiné úrovně a zelenou střechu.

Navíc je zde umělecké centrum Rivenberg, které obsahuje několik patrů toho, co se zdá být umělecké dílo středověku, stejně jako umělecký penthouse v přístupném třetím patře. K tomuto obytnému prostoru jsou dva exteriérové ​​vzestupy, s výhledem na radnici, nákupní centrum a zpět na univerzitu.

Tato oblast také obsahuje univerzitní vesnici, s několika malými obchody a jejich údržbářskými chodbami, stagingovou oblastí pro koncert, čerpací stanici za uměleckým centrem a několik plovoucích domů na řekách obklopujících ostrov.

Uvědomte si: Atrium poskytuje mnoho příležitostí pro protiútok. Provozovatel Reyes popisuje přístřešek umělce jako výhodné místo pro hodiny nepřátel přicházejících z nedalekých POI, jako je hrad, radnice a nákupní středisko. Také si všimněte posíleného sklenice univerzitních vesnických střechy se připojuje k druhému patře univerzity. Operátoři by to měli používat jako potenciální trasu boku proti těm na vyšších podlažích.

Intel navrhuje, že v tomto regionu jsou dvě nepřátelské pevnosti – jedna na univerzitě a druhá ve vesnici – oba silně obsazené elitními vojáky. Další Intel shromážděný během [[redigovaného]] navrhuje možnou mrtvou kapku [[redigováno]].

Čenňová stanice je jediná vyhrazená stanice plnění pozemního vozidla v North Vondel. Pro získání výhody se doporučuje, aby aktivovaly věž UAV v uměleckém centru za stanicí a při navigaci po exponovaném mostě na severní silnici mějte opatrnost a opatrně.

Budova řecké oživení má pět podlaží, z nichž dvě jsou široce přístupná. Hlavní vestibule obsahuje velké schodiště do ikonické hlavní místnosti budovy, která má foyer s mramorem s několika sochami lva a působivý stropní freska.

Od zasedacích místností po zadní poštu na centrální nádvoří není nedostatek oblastí, které by se měly zametat, aby našli nepřátelskou opozici. Střešní kupole budovy bude sloužit jako praktický výhodný bod. Operátoři k tomu mají přístup prostřednictvím exteriéru Ascenderu z balkonů Foyer nebo navigací na sousední střechy.

Provozovatelé, kterým se podaří zamknout tuto oblast, mohou mít výhodu ve většině bojových situací. V rámci radnice by se mělo očekávat boje blízkých čtvrtí, přičemž většina středních bojů je možné přes exteriér budovy přes okna.

Radnice pokrývá nedaleká věž UAV. Operátorům se doporučuje aktivovat tuto věž při přístupu k tajnosti. Intel navrhuje, že radnice ovládá elitní síla a provozovatelé by měli postupovat opatrně. Zdá se také, že v této oblasti a kolem něj je několik vhodných extrakčních bodů.

Centrální stanice

Zdá se, že síly primárního cíle Niktto a [[redigované]] napadly na centrální stanici, přičemž v okolí byla hlášena vážná poškození kolaterálu v okolí. Existují důkazy, že toto umístění použili jako svůj bod vložení během událostí [redigovaných]].

Mezi přístupové body na stanici patří četné dveře na úrovni půdy na přední a boční vchody do budovy a také hrst podzemních vchodů.

Operátoři by měli být opatrně opatrní při infiltru. Alternativně mohou být schodiště na severní nebo jižní straně budovy použity pro bezprostřední přístup k platformě.

Mějte doporučení: Když jsou uvnitř hlavní stanice, zkontrolujte užitečné předměty na náměstí vstupenky, mezipatra a obchody – a dávejte pozor na nepřátelské síly. Tým Recon poznamenal, co se zdá být spojovacím tunelem pod hlavním schodištěm, stejně jako šachty výtahu až do oblasti muzea ve druhém patře a střechu.

Stacionární vlaky na hlavní platformě jsou pevně uzamčeny. Přes stopy jsou dva chodníky, které vedou k sekundární platformě, která má malý podzemní prostor. Krátké až střední zbraně budou nejvíce bojové efektivní kolem této platformy. Očekávejte zakázky z blízkých čtvrtí v malých prostorech ve struktuře stanice.

Severovýchod od stanice je malé náměstí a kanál, který slouží jako severní hranice Vondelu. Západní a jižní obvod jsou vyčleněni červeným mostem, který vede k nákupnímu centru, čerpací stanici na straně kanálu, autobusové depot, zastávku „tramvaje“ a uzamykání na kole na kole na kole na kole a na kola. Tato oblast je optimálním bodem bivaku, protože nepřátelské síly se zdají být mnohem méně než na hlavní stanici.

Kardinaalské nákupní centrum se skládá ze starší, barokní revival a rozlehlé venkovní trh opuštěných obchodů-vše propojeno přes chodbu přes odpadnutí autobusu Kardinaal.

Dvoupodlažní budova hlavního centra je snadno označena jeho venkovní fontánou. Obě vnitřní podlahy mají řadu menších obchodů, které prozkoumají, od knihkupectví po Caffe Johannes. Tato oblast je optimální pro rabování užitečných předmětů, ale operátoři by měli být opatrní vůči nepřátelským pastům.

Vzhledem k otevřené povaze této oblasti může být letecké nařízení nejúčinnější při odstraňování nepřátelských jednotek nebo jiných nepřátelských sil. V opačném případě očekávejte boje blízké čtvrtiny. Operátorům se doporučuje, aby tuto oblast použili jako místo setkání na trhu, centrální stanici nebo policejní stanici.

Tato oblast se jeví jako ideální pro obojživelný přístup, zejména při testování polního testu nového a všestranného tav. Provozovatelé mají přístup k jedné ze dvou ramp na východním břehu, stejně jako na severu a kterýkoli ze tří poblíž centrální stanice.

Okres suvenýrů (neoznačený)

Tento neoznačený POI zahrnuje tři shluky měšťanů – většinu obytných struktur podél severního sektoru Vondelu.

Operátor Chuy nahlásil, že některé nájemní budovy jsou interně přístupné, stejně jako úniky z ohně a vnějších vzestupů poskytující klíčový přístup k propojeným střechám. Pozemní podlahy jsou obsazeny řadou opuštěných kaváren, hospod a turistických obchodů.

Nejvýchodnější klastr na městském domě se nachází severně od trhu, označený značkou „červeného světla“. Je to největší ze tří shluků a obsahuje dvě odlišné dřevěné schodiště na střechy.

Druhý, centrální klastr je trojúhelníková sbírka s jedním blokem směřujícím k kanálu a dalším blokem nakloněný mezi dvěma dalšími bloky.

Třetí, západní shluk je ve tvaru L a sousedí s hřbitovem. Mimo malou uličku s exteriérem vzestupně do východní části jsou všechny tyto domy propojeny a nabízejí solidní památky do oblastí hradu a univerzity.

Provozovatelé by si měli vzít na vědomí různé barvy budovy a nástěnné malby, aby se orientovali v rámci komplexního nájemního designu. Operátor Reyes poznamenává, že jižní strana východního klastru je označena fialovou nástěnnou malbou a severní stranou modrou nástěnnou malbou s tím, co se zdá být více ptáků. Střechy lze snadno projít pro lepší viditelnost nedalekých POI.

Tato oblast má dvě věže UAV-jeden v hlavním bloku a druhou v bloku ve tvaru písmene L. Zdá se, že první z nich poskytuje pokrytí sekce Modern Mall, bez jakéhokoli překrývání sousedních věží. Ten je životně důležitý pro shromažďování Intel o tom, kdo může být v trojúhelníku pronajímateli a na východní straně hřbitova.

Úroveň hrozeb je zde vysoká a operátoři DMZ by měli očekávat až tři potenciální pevnosti – jeden pro každý blok nájemce. Upozorníme se, tato oblast může mít místo mrtvého kapky v [redigované]].

Nieuwde Stardtpoort (překlad: New Stargate) je kulečníková hala a bar přeměněný ze středověkého přístavu. Přehlíží silně poškozený trh s Vondel, který poskytuje malou krytí. Provozovatelé by se měli rychle pohybovat po tomto exponovaném místě.

Stardtpoort obsahuje interiér ve dvou podlažích, baru v přízemí, oblast stolního stolu s několika okny s několika okny s výhledem na okolí a dva „pouze„ zaměstnanci “vchody do věží, které mají vnitřní vzestupy na střechu. Operátoři mohou také využít lešení k vyšplhání na vnější věže a plochou střechu, které poskytují jasné výhledy na obchoďáku a řeku.

Operátorům se doporučuje zamknout budovu Stardtpoort pro působivou energetickou pozici v okolí.

Kanál na západ od budovy obsahuje jeden z hlavních tunelů Vondelu, který umožňuje více zaměřený přístup k kanálu hraničícím s univerzitou a radnicí.

Provozovatel Chuy hlásí, že hřbitov má centrální pohřební salon a krematorium. Intel navrhuje, že [[redigováno]] je aktivní v podzemní márnici. Hlavní dvoupodlažní budova má dostatek střešního prostoru pro průzkum nebo pulty.

Očekávejte silně obrněnou přítomnost nepřítele. Rozptyl, že [[redigováno]] může být překročeno na západ od hřbitova poté, co pochází z [redigovaného]]].

Policejní stanice

Zdá se, že policejní stanice jihovýchodně od trhu způsobila poškození nedávných potyček kolem centrální a tržních oblastí.

Exteriér této struktury pětipodlažní má dva vzestupy. Uvnitř se přízemí skládá z přijímací oblasti a chodby. Pro pohyb nahoru mohou operátoři používat schody, žebřík nebo interiérový vzestup ve výtahové šachtě. Střecha nabízí výhodné body za nákupní středisko, trh, muzeum, stadion a sousední městské domy na Západ.

Shluk měšťanských domů západně od policejní stanice obsahuje řady budov smíšeného využití. Střechy jsou přístupné, stejně jako četné opuštěné obydlí a výkladní skříně.

Provozovatelé zde mohou využít kanál, aby se zapojili do boje proti pohonu v rámci tav. Tento úsek také nabízí přístup zoo na Západ a také nekonečný bod na jednu z hlavních tunelových sítí, kde [redigovaný]] pokračuje v operacích.

Policejní stanice a nedaleké měšťanské domy jsou ideální pro rychle se pohybující operátory, kteří upřednostňují parkour a taktické sprinting, aby skočili-ne pláštěm-skrz podkroví střešních nebo napříč měšťanskými domy. Zpátky na zemi hledejte opravu paliva a vozidla na čerpací stanici sousedící s policejní stanicí.

Courtyard (neoznačený)

Tato oblast se skládá z luxusních apartmánů a různých opuštěných butiků obklopujících centrální nádvoří.

Operátorům se doporučuje, aby tento nádvoří využili jako centrální pruh, přičemž střechy poskytují skvělý výhodný bod pro boj v tomto a kolem tohoto POI. Operátor Chuy hlásí, že několik obchodů a bytů je přístupných, s rozvrženími, které podporují taktické pohyb pro výhodu v boji.

Operátoři mohou také zabezpečit položky načítání pozemních kořistí a napáječ. Tato oblast je kritická a ohnisko pro boj s malým dnem.

Intel získaný týmem Recon umístí pevnost ve středu okresu a uav věž na jižní straně, poblíž mostu vedoucího do zoo. Vodní vozidla se doporučuje při přístupu k obvodu pevnosti.

Požární sbor

Hasičský sbor se nachází na horní polovině jihozápadního ostrova Vondela, přičemž sousední plovoucí čtvrť je nejjižnějším bodem AO.

Samotné oddělení má ve tvaru písmene U. Vedle helipadu byl hlášen nádrž na propan a představuje potenciální nebezpečí. Nepotvrzené zprávy naznačují, že elitní vojáci zamknou hasičskou stanici jako pevnost, spolu se dvěma potenciálními místy pevnosti na severní straně.

Na druhé straně helipadu je dokovací oblast lodí s rádiovým stožárem, který poskytuje zrádný, ale působivý výhodný bod nad nízko položeným hradem a hřbitovem. Sledujte nepřátelské ostřelovače z těchto míst, stejně jako z okresu a zoo Kunstenaar.

Sever a západ od hasičského sboru je více měšťanů; Ty jsou zdůrazněny nástěnnou malbou (na západní straně), obchody a koncertní fází (v North Apartments). Ten se také připojuje k čerpací stanici venku.

Upozorníme, že [[[redigováno]] běží přímo v této oblasti. Bylo také pozorováno zabezpečené místo mrtvého kapky na [redigované]].

Plovoucí okres

Plovoucí čtvrť zahrnuje nádoby na zásilku, domy a další obytné místnosti postavené buď na ocelových nosnících nebo betonových plovách se složitým dřevěným chodníkem, který je spojuje. Během Warzone operace, můžete plavat kolem a pod těmito obydlí.

Plovoucí čtvrť je potenciálním ohniskem pro přestřelky malých skupin. Provozovatelé se doporučuje, aby využívali boční zbraně a nože pro více manévrů založených na tajnosti. Očekávejte nepřátelskou pevnost v nedalekém městském bloku na sever a pokračujte opatrně vzhledem k přítomnosti dobře vybavených nepřátelských sil v blízkosti.

Severně od plovoucí čtvrti je další klastr městského domu, vyčleněný graffiti „Vraag Alles“ na zelené budově, stejně jako malý živý bludiště, kde se zdá být významný zájem.

Ačkoli pozemní zvířata v zoo byla evakuována spolu s místním obyvatelstvem, mnoho exponátů lze stále prozkoumat.

Procházení zoo z jižní hranice a směřující na sever je na západní straně zvířecí nemocnice a voliéra a na východě výstava a výstava na východě.

Hlavním vchodem zoo a restaurací je dále na sever. V centru zoo je akvárium. V této dvoupodlažní struktuře je stále vidět žraloka leoparda, spolu s potopenou lodí a dalším vodním životem v zesílených nádržích.

Dále severní strana zoo obsahuje dům plazů s výhledem na zbytek parku a na parkovišti na druhé straně. Vydejte se na východ přes most a dosáhnete centra stadionu.

Přiléhající k obvodu zoo je čerpací stanice na západ a most na sever.

Všechny exponáty zoo a celkový design umožňují různé možnosti zapojení. Centrální střecha akvária může být považována za hlavní pozici energie, ale operátoři by měli sledovat odstřelovače z výstavy Savanna nebo orientační body větrný mlýn na stadionu.

Stadion je zhruba symetrické nastavení s adekvátním krytem na obou stranách a pentagonálním centrem. Velké překážky používané pro nedávný turnaj Paintball v zařízení poskytují jedinečné příležitosti pro zapojení nepřátelských bojovníků na hřišti. Stačí říct, že finále Premier League bylo odloženo na neurčito.

Nedaleké městské domy jsou vyčleněny nástěnnou malbou „Blue Lady“ a rozsáhlým malbou lva.

Těsně mimo stadion je větrný mlýn, jedna z nejvyšších struktur v Vondelu, což z něj činí možnou polohu, pokud je zachycena efektivně. Operátorům se však doporučuje sledovat aktivitu nepřátelské pevnosti ve svém okolí a také vysoké výhody poskytnuté věže UAV v muzejních městských domech.

Výletní terminál

Výletní terminál se skládá ze tří hlavních budov.

Existují dvě hlavní brány a rozsáhlý dvoupodlažní interiér s posezením, restauracemi, obchody a dalšími. Operátor Kleo hlásí, že střecha je dostupná zevnitř přes parkourovou trasu nahoru po šachtě výtahu nebo žebříkem umístěným na horní části sousední Skybridge.

Hotel Maanlicht je složen z lobby z prvního patra, dvou sousedních budov po schodech ve druhém patře, halu s kulečníkovým stolem a balíčku ovinu ve třetím patře a trasy vedoucí k střešnímu helipadu. K dispozici je šachta výtahu s interiérovým vstupy a také vnější vzestup na západní tváři budovy.

Konečně, připojeno k hotelu přes palubu, která má zdlouhavou Skybridge na centrální stadion, je Vithzey Food and Wine Eatery. Venku příjmového příjmu je hlavní čtvercový bar, spolu s menším barem ve druhém hlavním patře v červeném sametovém salonku, který má schodiště na jedné straně, která se zabalí zpět k hlavnímu baru. Operátoři mohou pokračovat ve schodišti, aby dosáhli střechy s solárním panelem, nebo si vezme na jih-orientovaný vnější vstup na rychlejší trasu.

V sousedství této budovy sedí čerpací stanice Ronan Oil Waterfront Ben Station, stejně jako starý pada, která je mírně zvýšena pro dopravu vodního vozidla, což umožňuje přístup do muzea. Na opačném konci je další řada měšťanských domů naproti bloku stadionu, označená malým parkem přímo na oceánu.

Manévrování mezi těmito třemi hlavními strukturami by mohlo být klíčové pro operátory se zbraněmi krátkého nebo středního dosahu. Odstřelovači mohou zamířit na střechy, aby se zabývali těmi na muzeu nebo stadionu.

Očekávejte stále těžší posílení nepřítele na tomto místě, zejména v hotelu, budově Vithzey (která také sídlí věž UAV) a klastr Townhouse. Fierce Combat je také pravděpodobně ve vodních cestách tohoto POI a kolem něj, kvůli rychlému přístupu k kanálů, hlavní řece, několika obojživelným přístupovým bodem v parku a čerpacích stanicích na vodní cesty poblíž starého paluby.

Hayringové muzeum je ozdobená, staletí stará struktura s dvěma formálními zahradami, podzemní nádrž, barem, koncertním pódiem zatopeným kryptem a únikovou cestou k kanálu na severní straně na severní straně.

V areálu muzea je dostatek místa a dokonce i přes středisko muzea, aby prošel vozidlo. Jižně od hlavní struktury jsou zahrady. Tato malebná otevřená plocha hlavního nábřeží je blízko výstavy a obsahuje několik nádvoří a orientační bod Chessboard. Operátoři upřednostňující pozemní boj se doporučuje držet toto místo.

Samotné muzeum je dostatečně velké na to, aby používalo vnitřní zbraně středního a jeho střecha – jeden z nejvyšších bodů na mapě – je ideální pro vyhledávání dopředu nebo ostřelování nepřátel na nádvoří nebo okolních bodech zájmu. Předpokládejme, že muzeum bude uzamčeno jako pevnost za určitých bojových podmínek.

Západně od muzea poblíž stadionu je další shluk měšťanských domů, známý místním obyvatelům jako okres Kunstenaar.Jedna struktura je označena ptačí nástěnnou malbou, ale jinak je podobná jiným obytným zónám s dostupnými střechami, vnějšími vstupy a interiéry Mazelike. Obal, který zde poskytuje, umožňuje rotaci čety s příznivými podmínkami výhry, ale očekávají těžký odpor, protože se jedná o známou pevnost. Jeden ze dvou věží UAV je umístěn v klastru městské budovy (na severní straně); Druhý je na východním nádvoří muzea.

Tým Recon objevil mrtvý kapka [redigováno]]. . . .

Zdá se, že druhé, modernější muzeum Nieux na jihovýchodním končetinách obvodu Vondel je modelováno po oceánském obložení. V tomto případě je sbírka moderního umění a má hlavní spirálové schodiště vedoucí k šikmé střeše zahrady. Střecha nabízí odstřelovací linky do muzea a části centrální stanice.

Mějte doporučení: Boj v různých galeriích výstavního výstavby laskavosti CQB zbraně. Exteriér má dostatek otevřeného prostoru pro použití dlouhých pušek, které mohou pomoci při odstraňování nepřátel pomocí sítě Canal, stejně jako ty blízké centrální stanici a v blízkosti čerpací stanice Waterway (vše na sever). Výstava je považována za pevnost pro určité bojové operace.

Pozor všem operátorům.

Vzhledem k nedávným zprávám operátora Kortata Nikiho a dalších [[redigovaných]] sil porušujících [[redigováno]] byla mise Specgru Recon přerušena, okamžitě účinná, okamžitě účinná.

Podívejte se na výše uvedený taktický přehled před jakýmkoli následným nasazením a zajistěte svou plnou provozní připravenost v Vondel.

Buďte připraveni klesnout 14. června.

© 2023 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty, Call of Duty Warzone a Modern Warfare jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Pro více informací navštivte www.volání povinnosti.com a www.Youtube.com/callOfDuty, a následovat @Activision a @Volání povinnosti Na Twitteru, Instagramu a Facebooku.

Bojujte přes zbrusu nové bojiště v sezóně 04 Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone Spuštění 14. června

Nová středně velká mapa Warzone, sedm nových map pro více hráčů (se šesti při spuštění), čtyři nové výzbroje a neslavnou (maskovanou) obličej . . . Toto je sezóna 04 Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone.