Bradavice Legacy 2 údajně ve vývoji již po úspěchu na rekordu na rekordu – Dexerto, Bradavice Legacy 2: pokračování Harry Potter spatřeno v seznamu úloh

Bradavice Legacy 2: Další hra vývojáře spatřená v seznamu zaměstnání

Není to žádné tajemství Bradavice Legacy je jednou z dosud nejpopulárnějších her roku a pro Warner Bros vydělal přibližně bajillion dolarů. Zatímco fanoušci souhlasí, že je to určitě daleko od perfektní hry, už přemýšlejí o potenciálním pokračování ještě většího otevřeného světa, navrženého výhradně pro nově gen konzole, má.

Bradavice Legacy 2 údajně ve vývoji již po úspěchu rekordu na rekordu

Hry WB

Po monumentálním úspěchu dědictví Bradavic se nyní zdá, že pokračování je na cestě. Internace Insider nahlásil, že nyní probíhá vývoj na Bradavicích Legacy 2.

V únoru 2023 zasáhl Bradavice Legacy Hit Regály, což fanouškům umožnilo žít své fantazie Harryho Pottera tím.

A teď se zdá, že fanoušci Bradavic Legacy dostanou další šanci vrátit se k Bradavicům poté, co respektovaný průmyslový zasvěcenec „Mytimetoshineh“ tweetoval: „Zdroje potvrdily, že v dílech je pokračování Bradavic.“

Článek pokračuje po reklamě

Zprávy by neměly být žádným překvapením pro fanoušky první hry, zejména s ohledem na úspěch rekordního titulu.

Článek pokračuje po reklamě

Zdroje potvrdily, že v The Works Pic je v Bradavických dědictvích.cvrlikání.com/lqekfmupo9

– Mytimetoshinehello (@mytimetoshineh) 2. září 2023

Čísla mluví sama za sebe. Bradavice Legacy prodalo úžasné 15 milionů kopií a vygenerovalo příjmy 1 miliardu dolarů. Během pouhých prvních dvou týdnů svého spuštění v únoru 2023 hra již prodala 12 milionů těchto kopií.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Tato zpráva přichází za rok, který nebyl pro herní průmysl nic velkolepého. S vysoce očekávaným stanoveným Starfield pro úplné vydání 6. září a kriticky uznávaným Baldurovým bránou 3 a Zelda: Slzy království, které získaly ohromující chválu, 2023 se formuje jako banner rok. Přesto to bylo dědictví Bradavic, které stanovilo tempo a rozbila záznamy po jeho únorovém vydání.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zatímco fanoušci doufali v další obsah DLC, zdá se, že vývojáři, který se očekává, že budou opět lavinový software, nyní míří vyšší s pokračováním. Velkou otázkou je, co by pokračování znamenalo. Pokud by se hráči mají vrátit na více let v Bradavicích, hra by pravděpodobně musela představit nové aktivity a oblasti, aby hru zůstala svěží a poutavá.

Vzhledem k rekordnímu úspěchu hry a současného herního prostředí se zdálo, že pokračování je jako logický další krok. Software Avalanche však bude pravděpodobně muset přivést do stolu něco nového pro vrácení hráčů.

Bradavice Legacy 2: Další hra vývojáře spatřená v seznamu zaměstnání

Bradavice Legacy 2: Další hra vývojáře spatřená v seznamu zaměstnání

Pokračování do roku 2023 Harry Potter RPG Bradavice Legacy mohlo být potvrzeno brzy prostřednictvím seznamu zaměstnání, v tom, co lze popsat pouze jako nejméně překvapivé zprávy všech dob.

Bradavice Legacy je jednou z dosud nejpopulárnějších her roku a pro Warner Bros vydělal přibližně bajillion dolarů. Zatímco fanoušci souhlasí, že je to určitě daleko od perfektní hry, už přemýšlejí o potenciálním pokračování ještě většího otevřeného světa, navrženého výhradně pro nově gen konzole, má.

Podívejte se na Bradavice Legacy V akci níže, jako byste to ještě neviděli tisíckrát:

Vzhledem k tukovým hromádám hotovosti Bradavice Legacy již učinil, většina z nás předpokládala, že pokračování bylo ušlým závěrem.

Stojí však za zmínku, že Warner Bros. a software pro vývojář Avalanche ve skutečnosti ve skutečnosti výslovně potvrdil druhou Harry Potter RPG. V této fázi víme jen to, že existují „dlouhodobé plány“ pro více her, což by mohlo znamenat cokoli.

Fanoušci Harryho Pottera doufají v druhou hru na světě Bradavice Legacy Nemusíte se však starat: nedávno objevené výpisy pracovních míst na Warner Bros. Web potvrzuje, že lavinový software v současné době personální pro „vysoce profil AAA titul“.

Jednou z reklam na zaměstnání je pro přidruženého softwarového inženýra, zatímco druhý je pro technického umělce seniorů. Výpisy o něco dále kopejte, že úspěšný kandidát pomůže „vytvořit to, co bude dál“, což naznačuje, že to nemusí být nutně rozšíření pro Bradavice Legacy Ale něco úplně nového.

I když je pravda, že projekt Mystery by mohl být zcela spojen s jinou franšízou, jiní poukázali na to, že reklama na práci se uvádí zkušenosti s Unreal Engine 4 podle potřeby. Vzhledem k tomu, že se jedná o stejný motor, který byl použit k vývoji Bradavice Legacy, jeden mohl Předpokládejme, že chtějí použít stejný motor k opětovnému použití určitých prvků z jejich poslední hry – běžná praxe pro přímé pokračování.

To je v tomto bodě pouze spekulace, takže prozatím si vezměte všechno s extra velkou špetkou soli, dokud jistě neslyšíme, na čem Avalanche pracuje další. Pokud to však nemá něco společného s Harrym Potterem? No, budu jíst svůj třídicí klobouk.