Bradavice Legacy DePulso Puzzle Room 2 Solution & Location, Bradavické dědictví Depulso Puzzle Room 1 a 2 Solutions | PCGamesn

Bradavice Legacy DePulso Puzzle Room 1 a 2 Solutions

Skočte dolů na levou stranu z římsy a použijte Accio, abyste přetáhli masivní T zezadu do přední části místnosti. Obsazení Accio na jediný blok za sebou, aby ho přinesl do zadní části místnosti. Přeskočte přes mezeru po vaší pravici a hlava kolem platformy. Použijte Accio a svolat dva bloky na pravé straně místnosti směrem k centru.

Bradavice Legacy DePulso Puzzle Room 2 Solution & Location

Depulso Puzzle Room 2 je tajná místnost v Bradavickém dědictví. Obsahuje skrytou sběrnou hruď, která odemkne náhodné kouření, potřebné k dokončení všech sbírek pro trofej a úspěch „sběratelského vydání“.

Aby byla tato místnost k dispozici, musíte mít nejprve hotový boční úkol: Hall of Herodiana. Stále to můžete udělat v kterémkoli okamžiku později ve hře, je to stále k dispozici po příběhu. Tato logická místnost se nachází v křídle Boull Tower na hradu Bradavic.

Související průvodce:

Odemkněte požadavky na logickou místnost 2

Chcete -li to odemknout, musíte mít hotový boční úkol: Hall of Herodiana. Během tohoto úkolu děláte podobnou logickou místnost, pak lze zadat další hádanky kolem hradu Bradavic. Do té doby nelze otevřít zeď do místnosti.

Kde najít umístění logické místnosti DePulso 2

Rychlé cestování do Bradavice> The Bell Tower Wing> Courtyard Bell Tower. Z místa, kde se vynoříte, zahněte doleva, jděte nahoru pouze první sada schodů a přímo dopředu dveřmi. Pokračujte rovně přes otevřené dveře učebny. Uvnitř této učebny jsou dveře se zámkem úrovně 1, otevřete je (vyžaduje kouzlo Alohomora, které je odemčeno z hlavního úkolu: lunární nářek správce). Po procházení dveřmi zkontrolujte stěny na pravé straně (oblast vypadá jako starověká egyptská komora). Obsazení DePulso na mramorové zdi v rohu.

Video průchod

Depulso Puzzle Room 2 Solution

Pokud se v každém okamžiku cítíte, jako byste udělali chybu, můžete resetovat místnost střílením žlutého světla v horní části místnosti svým standardním kouzlem útoku ( : R2:/ : RT:). Když dohromady hromadíte špatné kostky nebo se přesunete nesprávná kostkami, možná budete muset resetovat místnost. Také se ujistěte, že při tažení kostek s ACCIO nestojíte v cestě, pokud se zasáhnete, resetuje místnost a na začátku vás respawn.

První místnost – Puzzle #1 (GET hrudník):

 1. Před vámi bude velká kostka ve tvaru „T“. Vytáhněte to jednou s ACCIO ve směru na vchod (ve směru, kde jste vstoupili do místnosti / kde jste začali).
 2. Spadněte dolů na levé straně místnosti. Na začátku místnosti je na levé straně krychle, zatáhněte se s.
 3. Accio na obou kostkách na pravé straně místnosti, aby je stáhl do černého bloku ve středu.
 4. DePulso znovu na stejných dvou kostkách, aby je tlačila na zadní stěnu.
 5. Opětovné opětovné zatlačení do levého rohu, propojit je k jedné krychli, kterou jste vytáhli s Acce, propojili je do levého rohu. Nyní máte naskládané 3 kostky, které vypadají jako boční „L“ tvar.
 6. Accio na těchto 3 připojených kostkách, aby je vytáhli směrem ke vchodu (činí je sklouznutím podél levé stěny).
 7. Nyní můžete vylézt na černý blok ve středu místnosti, odtud skočit na 3 kostky a vylézt po zeď na levé straně místnosti. Otevřete hrudník nahoře. Obnoví místnost.

První místnost – Puzzle #2 (Exit Room):

 1. Po otevření hrudníku automaticky resetuje místnost a odhalí některé nové kostky. Použijte Accio na velké kočky „T“, abyste je přitáhli ke vchodu (stejně jako dříve).
 2. Pod krychlí „T“ budou nyní v rohu dvě kostky, jedna na úrovni země a druhá těsně nad ní. Když čelíte oběma dvěma kostkami, postavte se po pravé straně, na zdi (důležité čelit jim z pravého úhlu). Accio na horní kostce, aby ji zatlačil na stranu, aby seděl u zdi.
 3. ACIcio Stejná krychle znovu, aby ji přitáhla přes místnost na druhou stranu.
 4. ACIcio spodní krychle pod tou, kterou jsme právě vytáhli. To se dostane na druhou stranu místnosti (po jeho tažení uvidíte, že je to vlastně 2 připojené kostky).
 5. DePulso na dvojité krychli, kterou jsme právě vytáhli. To ji tlačí do rohu tak, aby se připojila k jediné krychli z kroku č. 3. To vytváří tvar „L“ 3 připojených kostek.
 6. Accio 2 kostky na pravé straně místnosti, aby je stáhli do černého bloku uprostřed.
 7. Accio znovu na stejných 2 kostkách, aby je na konci místnosti přitáhli na zeď (zeď, kde jsme použili DePulso v kroku #5).
 8. DePulso na stejných 2 kostkách pro jejich spojení s 3 bloky „L“, které jsme vytvořili. Nyní máte připojených 5 kostek, které vypadají jako velký „L“ na podlaze s další krychlí nahoře.
 9. Accio 5 připojených bloků, aby je vytáhli podél levé zdi, na černé bloky.
 10. Accio znovu na stejných 5 blocích, aby je vytáhli přes místnost, na pravou stěnu místnosti.
 11. Tváří v tvář velkým blokům ve tvaru „T“, odlitím Accio a vytáhněte je doleva (doleva při pohledu ve směru bloků „T“).
 12. Accio znovu na stejných blocích „T“, aby je přitáhli k vám, do 5 připojených bloků, aby se připojily. To vytváří velkou strukturu připojených kostek.
 13. Nyní můžete vylézt na tyto kostky na výstup. Když čelíte kostek, musíte skočit přes malou mezeru vlevo (mezi stěnou nepoužitých bloků vlevo a velkou strukturou, kterou jste vytvořili). Odtud můžete vyšplhat na blok na úrovni pozemek a poté stoupat z jednoho bloku na druhý, dokud nedosáhnete vrcholu. Projděte bránou a vstupte do další místnosti.

Druhá místnost – Získejte všechny 3 truhly a výstupní místnost:

 1. DePulso na 3 naskládaných kostkách vlevo, aby je posunul dopředu.
 2. Accio na platformě „U“ na pravé straně, aby ji přitáhl k sobě.
 3. Skočte na platformu „U“, vrhněte Accio na 3 naskládané kostky, abyste je vytáhli na pravou zeď.
 4. Z platformy „U“: skočte na 3 stohované kostky, které jste právě vytáhli. Odtud stoupá nahoru k otevření První hrudník.
 5. Skočte zpět na platformu „U“. Obsazení DePulso na 3 naskládané kostky, abyste je zatlačili dopředu do pravého rohu.
 6. Z platformy „U“: ACICI na mnoha připojených kostkách v levém rohu, aby je vytáhla ven.
 7. Z platformy „U“: Accio znovu na mnoha připojených kostkách, aby je mírně vpravo vytáhli, musí uvíznout na velkém černém sloupu.
 8. Z platformy „U“: DePulso na lince 4 připojených kostek, aby je tlačila na levou zeď.
 9. Z platformy „U“: Acicio linie 4 připojených kostek, aby je zatáhla do levého levého rohu (roh, kde bylo mnoho připojených kostek v kroku č. 6).
 10. Z platformy „U“ ve tvaru „U“: Accio na 3 naskládaných kostkách, aby je vytáhla z pravého rohu do levého rohu. Tím je spojí s linií 4 kostek v rohu. Nyní máte připojených 7 kostek.
 11. Accio na 7 kostkách, které jste právě připojili k jejich přitáhnutí zpět ke vchodu do místnosti.
 12. Nyní může vylézt na ty kostky, aby skočil na levou zeď a otevřít Druhá hrudník.
 13. DePulso na 7 připojených kostkách a zatlačit je zpět do levého rohu, kde byly po kroku č. 10.
 14. Z platformy „U“: Accio na 7 připojených kostkách, aby je stáhli doprava. Automaticky se zastaví na půli cesty a připojí se k dlouhému tvaru kostek, které uvízly na černém sloupu.
 15. Z platformy „U“ můžete nyní skočit na černý blok uprostřed, odtud na konci skočit na připojené kostky a vylézt na výstup. Otevřete sběrnou hruď a obdržíte náhodné kouzlo.

Nyní můžete opustit místnost. Tím se dokončí logická místnost DePulso 2 v Harry Potter: Bradavice Legacy.

Pro další puzzle DePulso odkazujte na puzzle DePulso 1 průchod. Pro všechna ostatní tajemství a 100% průvodce dokončením se podívejte na Bradavice Legacy 100% dokončení wiki.

Bradavice Legacy DePulso Puzzle Room 1 a 2 Solutions

Máme odpovědi na oba Bradavické dědictví DePulso Puzzle Rooms 1 a 2, takže nemusíte v logice dělat mentální skoky, abyste vyřešili tyto ďábelské hádanky.

Bradavice Legacy DePulso hádanky - Průvodce stojí na vrcholu logické místnosti

Publikováno: 21. února 2023

Bradavice Legacy DePulso Puzzle Room 1 a 2 jsou skryty ve školním areálu. To se nesmí zaměňovat s hádankami, které dokončíte během Hall of Herodiana Side Quest, ale pracovat stejným způsobem. Dokončení těchto výzev vyžaduje, abyste zvládli manipulaci s bloky, abyste dosáhli truhly s pokladem naplněným cenným zařízením.

Vzhledem k tomu, že tato tlačítka se objevují pouze poté, co dokončíte Bradavice Legacy Hall of Herodiana Side Quest, je nutné, abyste tento úkol dokončili nejprve, abyste vám poskytli představu o tom, jak manévrovat bloky po místnosti, jak používání resetových bloků pomáhá řešit hádanky, pomáhá řešit hádanky. A jak funguje kombinování bloků. Vaším prvním úkolem bude najít každou ze dvou místností ve hře s otevřeným světem, ale jakmile to uděláte, musíte projít těmito pokoji pomocí dvou vitálních kouzel Bradavic: Accio a DePulso. Zde jsou všechna řešení dvou volitelných Bradavic Legacy DePulso Puzzle Rooms.

Bradavice Legacy DePulso Puzzle Room 1

Bradavice Legacy DePulso hádanky - vstup do první logické místnosti DePulso, dolů po schodech z učebny lektvarů. Existuje tlačítko, které vyžaduje, abyste stiskli společnost DePulso, abyste jej aktivovali

Umístění

Chcete -li vstoupit do logické místnosti DePulso 1, zamířte dolů z umístění lektvarů Floo Floo Flame a vydejte se přes zamčené dveře na konci chodby. Nedaleko do další místnosti uvidíte velké tlačítko podobné tomu, který jste použili k odhalení lokality Hall of Herodiana Quest. Zatlačte to s Depulso a hlava dovnitř.

Bradavice Legacy DePulso Puzzle - Konfigurace schodů vedoucí k první hrudi v logické místnosti 1

Hrudník č. 1

Získání první hrudník vyžaduje, abyste skočili z horní části platformy na podlahu. Použijte Accio na bloku na pravé zdi tak, aby šlo za vámi. Poté jděte na levou stranu dvou pohyblivých bloků uprostřed a delso je tak, aby se přesunuli ke zdi, kde býval předchozí blok, který jste se přestěhovali. Lezení s těmito dva bloky vás povede k první hrudi.

Bradavice Legacy DePulso hádanky - část při výrobě schodiště na druhou hruď v logické místnosti 1. Horní blok od druhé strany místnosti je nyní vrcholem schodiště

Hrudník #2

Skočte zpět dolů a použijte základní kouzlo na tlačítku resetování přes místnost z první hrudi. Potom se zaměřte na stejný blok na pravé straně místnosti, vrháme Accio tak, aby se pohyboval přes místnost, pod tlačítkem resetování, a pak ho Accuo přesunul do zadní části místnosti. Dále se vydejte na pravou stranu a dejte ji do zadního rohu, odkud jste vstoupili do místnosti. Nyní byste měli mít jeden blok, který je dva prostory nad sadou dvou.

Bradavice Legacy DePulso hádanky - Druhá hrudník je nyní přístupný přes vytvořené schody

Vydejte se do plovoucího bloku, který se můžete pohybovat uprostřed místnosti a vrhnout Accucio nebo DePulso, abyste jej posunuli pod tlačítkem resetování. Poté ji přesuňte do zadní části místnosti s Acceo, poté do levého dolního rohu s Depulso. Popadněte dva bloky ze spodní části provizorního schodiště, které vyrábíte s ACCIO, a potom pošlete strukturu ve tvaru L zpět pod nejvyšší blok, který jste předem přesunuli na místo. Nakonec se otočte a pošlete blok za zadní stěnu do zadního rohu s Depulso a dokončete schodiště s Accio, které můžete vylézt na druhou hruď.

Bradavice Legacy DePulso hádanky - Tři bloky se přesunuly na místo na druhém konci první logické místnosti

Hrudník #3

Z plovoucího bloku uprostřed místnosti odjasněte Accio, abyste jej přivezli pod tlačítko resetování, a poté se odevzdejte, aby ho poslal na zeď dopředu. Poblíž levé stěny se skrývá drzý blok, takže kolem něj zamířte a vrhněte jej, abyste jej poslali směrem k přední stěně, a pak ho přesunul pod předchozí blok. Dále jděte do bloku uprostřed místnosti, která je na zemi, a dejte ji na levou stěnu. Odtud odtud dvakrát obsaďte Accio, abyste ji připojili k ostatním blokům a vytvořili tvar zpětného l.

Bradavice Legacy DePulso hádanky - Po vytvoření mostu s dlouhou řadou bloků je čaroděj lezl, aby překročil mezeru a dosáhl po schodech ke třetí hrudi

Jděte do bloku v zadní části místnosti a demontujte jej vedle ostatních dvou bloků. Obsazení Accio, aby se tyto tři bloky spojilo dohromady tak, aby jeden blok byl stále proti zadní stěně, a poté odvlékněte Accio, aby ji poslal na pravou zeď. Opět obsazení Accio, aby poslal tři bloky na první hruď, pak znovu je přivést do středu místnosti. Dále použijte DePulso k pošlete tři bloky na přední zeď, decelso, takže je proti římse, kde je třetí hrudník, a pak vrhněte Accio, aby se vrátil zpět k okraji. A konečně, pomocí DePulso znovu vytvoří provizorní most, můžete překročit. Vyšplhejte se na zpětný tvar L a získejte svou cenu. Nakonec, abyste unikli místnosti, zamiřte na zadní levou zeď a najděte nově vytvořenou sadu schodů na vrchol a získejte svou sběratelskou cenu.

Bradavice Legacy Puzzle Room 2

Bradavice Legacy DePulso hádanky - Poloha druhé sady pokojů je poblíž starověkých egyptských hieroglyfů

Umístění

Z transfiguračního floo plamene na nádvoří, projděte dveřmi na severozápad a na konci chodby zamířte do historie magické učebny. Odemkněte zamčené dveře úrovně 1 s Alohomorou. Pak na konci úložné místnosti s egyptskými sloupy poblíž sfingy je další tlačítko stisknout. Zatlačte to a zadejte tuto novou sadu hádanek.

Bradavice Legacy DePulso hádanky - Ve druhé puzzle místnosti tento blok nahrazuje T a chystá se přesunout DePulso do rohu

Hrudník č. 1

Skočte dolů na levou stranu z římsy a použijte Accio, abyste přetáhli masivní T zezadu do přední části místnosti. Obsazení Accio na jediný blok za sebou, aby ho přinesl do zadní části místnosti. Přeskočte přes mezeru po vaší pravici a hlava kolem platformy. Použijte Accio a svolat dva bloky na pravé straně místnosti směrem k centru.

Bradavice Legacy DePulso hádanky - Dokončení schodiště k prvnímu hádankové hrudi

Obsazení Accio, aby se dva bloky položily na zadní stranu místnosti a poté zamířte na pravou stranu dvou bloků, aby obsadili DePulso na jediný blok, aby ho vložili do rohu. Obsazení DePulso ještě jednou na obou blocích a kombinujte tyto tři bloky do tvaru L. Obsazení Accio, aby ji přetáhl do středu místnosti a stále objímal levou zeď. Vyšplhejte tuto strukturu a chyťte první hruď.

Bradavice Legacy DePulso hádanky - Vytváření divného tvaru v rohu s některými kousky hádanky

Puzzle #1

Za vámi se objeví dveře na začátek místnosti. Zůstaňte na vrcholu římsy, vrhněte Accio na strukturu T-bloku, abyste ji poslali doprava od místa, kde stojíte. Skočte dolů a podívejte se doprava. Obsazení Accio na blok na zemi, abyste jej poslali na druhou stranu místnosti, pak Accuo na plovoucím bloku nad ním, aby objala zeď na jeho těsně předtím, než ji poslala na opačnou stranu místnosti s posledním. Skočte přes mezeru do středu a pohybujte se a vrhněte se DePulso na dva bloky na zemi, abyste kombinovali tři bloky do reverzního tvaru L.

Bradavice Legacy DePulso hádanky - Kombinace podivného tvaru a tvaru T způsobuje toto schodiště. Začíná to skokem přes mezeru, po kterém následuje šplhář po bloku doprava

Popadněte dva bloky z první hádanky na protější zdi s Acceo a poté podruhé vrhněte Accuo, abyste je přetáhli ke zdi za vámi. Obsazení DePulso odeslat dva bloky, aby kombinoval zásobník tří. S vaší novou strukturou pěti bloků, vrhněte se a přiveďte ji směrem k zadní stěně, objímali zeď před sebou a pak znovu Accio, abyste ji dostali k vám. Otočte svou pozornost na strukturu ve tvaru T a vrhněte Accio na levou stranu a odešlete ji létat na opačnou zeď. Ještě jednou obsazení Accio, abyste kombinovali tvar T s vaší pěti blokovou strukturou. Vydejte se středem blokové struktury a najděte prostor pro zahájení výstupu. Vydejte se dveřmi k dalšímu hádanku.

Bradavice Legacy DePulso hádanky 2 - čarodějnice skočí přes bloky k druhé hrudi

Od začátku místnosti, obsazení DePulso do sloupce dvou bloků (vlastně tři, ale jeden je pod podlahou), aby jej poslal do sloupu dopředu, přiveďte velký blok doprava k sobě s Accio a poté použijte accio k odeslání sloupec tří k protější stěně. Dejte druhý blok, který jste se přesunuli zpět tam, kde je s Depulso. Obsazení Accio na řadu čtyř bloků, které ji přivedou ke zdi za sebou, a pak znovu Ascio, aby ho chytil na vyčnívajícím bloku. Vyšplhejte se na vrchol a za ním, a vrhněte DePulso a otevřete cestu k druhé hrudi.

Bradavice Legacy DePulso hádanky - řešení třetí hádanky

Resetujte hádanku a poté zatlačte sloupec dvou směrem k sloupu a zobrazíte všechny tři bloky. Obsazení Accio na shluk na pravé straně místnosti, abyste je posunuli směrem k druhé straně propasti, pak vrhali Acceo na shluk na vzdálené zdi doleva. Vrhněte řadu AcCIOS a DEPULSOS na sloupec tří, abyste ji posunuli po pravém rohu místnosti. Obsazení Accio, aby chytil shluk doleva a připnul jej proti sloupci. Nyní pošlete řádek čtyř bloků na levou stranu místnosti a poté na levou zeď. Nakonec obsazení Accio, abyste se připojili k pravým blokům se zadními levými bloky a obsadili Accio, aby se schodiště na poslední hruď.

Bradavice Legacy DePulso Puzzle - Vytvoření cesty k východu místnosti ve druhé místnosti Puzzle 2

Puzzle #2

Od začátku místnosti skočte dolů a zamířte doleva. Použijte Accio a přetáhněte bloky dozadu směrem k sobě a poté se znovu vrhněte a přesuňte je doprava před použitím DePulso, abyste je poslali zpět na zeď. Otočte se doprava, vyšplhejte se na bloky a použijte Accio na blocích poblíž pravého sloupu, abyste je přivedli na druhý sloup ve vašem okolí. Obsazení DePulso na dva bloky doleva, aby je zasáhly sloup vzadu vlevo od místnosti a poté obsazení Accuo, aby poslal sloupec bloků létajících na pravou stranu. Obsazení DePulso na stejné bloky, aby je přiměly jít do rohu. Přeskočte do nedalekých bloků, které jste se dříve přesunuli, abyste se vrhli na blok tří, abyste je poslali doleva.

Bradavice Legacy DePulso hádanky 2 - Průvodce chodí přes provizorní most s bloky

Obsazení DePulso do nově vytvořeného bloku a odeslání doleva. Skočte ze struktury a čelte sadě čtyř bloků. Obsahujte DePulso, abyste je odhodili ke zdi za nimi, a pak se znovu decelso spojí s ostatními bloky. Nyní jsme blízko ke konci, protože musíte jen vrhnout Accio, abyste přivedli celou strukturu směrem k sloupu. Můžete ji vyšplhat a dosáhnout hrudníku, spadnout dolů a znovu, abyste ji přivedli doprava, abyste jej nastavili na výstup. Vyšplhejte se na nově vytvořenou strukturu podobnou mostu, než odlévá DePulso na jakýkoli připojený blok, abyste poslali celý most na zadní stěnu. Nyní byste měli být schopni se držet a uniknout s jinou sběratelskou cenou.

S tím byste měli vyřešit všechny Bradavice Legacy DePulso Puzzle Rooms. Jakákoli jiná tlačítka DePulso, která najdete na akademické půdě. Je pravděpodobné, že pokud hledáte více věcí, které musíte dělat, dostáváte na konec cesty RPG Game. Pokud ano, máme seznam nejlepších PC her, pokud chcete něco úplně jiného nebo nějaké návrhy pro Bradavice Legacy Mods ke stažení a osvěžení hry.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Průvodce puzzle DePulso

Puzzle Rooms DePulso jsou volitelné hádanky v dědictví Bradavic, které vyžadují, abyste vyřešili plošinovou hádanky, abyste dosáhli pokladů. Přečtěte si více informací o logických místnostech DePulso, jejich umístění a dalších!

Seznam obsahu

 • Umístění logické místnosti DePulso
 • Odměny za puzzle DePulso
 • Je tam depelso logická místnost 3?
 • Co jsou logické místnosti DePulso?
 • Bradavice související s dědictvím
Průvodce puzzle DePulso
Všechny logické místnosti DePulso Depulso Puzzle Room 1 Solution Depulso Puzzle Room 2 Solution

Depulso logické místnosti v hradu Bradavic

DePulso Puzzle Room 1

Bradavice Legacy - DePulso Room 1 Místo mapy

Bradavice Legacy - DePulso Room 1 World Location

Pulzles Room 1 DePulso 1 se nachází v oblasti Knihovny přílohy hradu Bradavic. Uvnitř této místnosti jsou celkem čtyři truhly s pokladem, včetně toho, který dostanete za otevření všech truhly.

Video průchod

Depulso Puzzle Room 2

Bradavice Legacy - DePulso Room 2 Map Umístění

Bradavice Legacy - DePulso Room 2 World Location

Depulso Puzzle Room 2 se nachází v oblasti Wing Wing Wing na hradu Bradavic. Uvnitř této místnosti jsou celkem čtyři truhly s pokladem, včetně toho, který dostanete za otevření všech truhly. Tato místnost má také složitější hádanku ve srovnání s prvním!

Video průchod

Odměny za puzzle DePulso

Pokladní truhly

Uvnitř logických místností DePulso je několik truhly na pokladnici, které obsahují předměty, nebo sběrné položky.

Navíc, pokud se vám podaří otevřít všechny truhly uvnitř místnosti, na konci místnosti se objeví další truhla s pokladem.

Žádná odměna za vyčištění všech pokojů

Bohužel neexistuje žádná velká odměna za dokončení všech dvou logických místností DePulso. Udržujete pouze položky, které jste si vybojovali v pokladních truhly uvnitř místnosti.

Je tam depelso logická místnost 3?

Neexistuje žádná logická místnost DePulso 3

Tady je Žádná třetí puzzle DePulso V Bradavicích. Můžete najít pouze dvě očíslované logické místnosti DePulso v Bradavských zámcích, první v příloze knihovny a druhou v křídlech zvonice Tower Wing.

Jedinou logickou místnost, kterou lze považovat za další logickou místnost DePulso, je Hall of Herodiana, i když byste pravděpodobně tuto hádanku již vyřešili, pokud jste již na cestě k vyčištění jiných logických místností. Hála Herodiany je zapojena do postranního hledání stejného jména, které po zahájení odemkne další dvě logické místnosti DePulso.

Co jsou logické místnosti DePulso?

Volitelné hádanky na platformě na hradu Bradavic

Puzzle Rooms DePulso jsou náročné hádanky, které jsou k dispozici uvnitř hradu Bradavic. Chcete -li získat přístup k těmto místnostem, dokončete úkol profesora Sharp 1, abyste odemkli DePulso, a založte Hall of Herodiana Side Quest

Hádanky uvnitř těchto místností jsou podobné hádankami nalezenými v The Herodiana Side Quest, kde se musíte pohybovat po platformách s Accio nebo DePulso dosáhnout truhly s pokladem.

Otevřené truhly pro poklad pro kořist

Bradavice Legacy - DePulso Room Treasure

Uvnitř je několik truhly pro pokladny. Použijte bloky nalezené v logických místnostech, abyste vytvořili platformy k dosažení těchto hrudníků a získali kořist uvnitř!

Pokud jste schopni otevřít všechny truhly uvnitř logické místnosti, objeví se poblíž vchodu konečná truhla s pokladem!

Bradavice související s dědictvím

Bradavice Legacy - hádanky

Bradavice puzzle průvodce

Všechny hradní hádanky Bradavic
Jak vyřešit hádanky na zvířata Všechna tajemství Bradavic a řešení hádanek
Jak otevřít dveře jednorožec ve věži hodinových věží Jak vyřešit most
Jak otevřít zamčené dveře poblíž kanceláře ředitele Jak vyřešit hádanku Bell Tower
Všechny logické místnosti DePulso Depulso Puzzle Room 1 Solution
Depulso Puzzle Room 2 Solution

Další průvodce puzzle