Bradavice Legacy Fast Travel: Jak používat Floo Flames, jak používat Floo Powder v dědictví Bradavic | Nerd Stash

Jak používat Floo Powder ve dědictví Bradavice

Bradavice Legacy je plný oblastí a tajemství, které je třeba prozkoumat, takže je určitě užitečné cestovat. Hrad se však občas může cítit trochu ohromující, zejména pokud se potřebujete vrátit na místa, která jste předtím navštívili. Existují dokonce i jiná místa, kam můžete jít jako Bradavice. Chápeme tedy, jak by se někteří hráči nakonec ocitli netrpěliví k dosažení určité oblasti.

Rychlé cestování v Agwarts Legacy: Jak používat Floo Flames

Rychlý cestovní systém v Bradavice Legacy je stejný z knih. I když to může být zábavné trávit celý den zkoumáním otevřeného světa na koště. Po celé mapě jsou zřízeny plameny Floo, a stejně jako sám Harry Potter je můžete snadno použít k cestování z místa na místo s místem. Tady je vše, o čem potřebujete vědět Rychlé cestování Bradavice Legacy .

Bradavice Legacy: Jak používat Floo Flames

Nejlepší věc na systému rychlého cestování v Bradavice Legacy je to, že Floo Powder není omezený zdroj. Nemusíte jej sbírat nebo si ji koupit z obchodů, protože vám dostává neomezenou nabídku. To je skvělé, protože pokud doufáte, že dokončíte Bradavice Legacy, Budete toho hodně používat. Než budete moci cestovat do rychlého cestovního bodu – známý jako Floo Flames – musíte to nejprve odemknout. Budete vědět, které oblasti mají jeden hledáním ikony Frey Floo Flame na mapě světa. Abyste jej odemkli, musíte cestovat pomalejšími prostředky, jako je koště. To znamená, že se k tomu budete v budoucnu vrátit rychlým cestováním. Otevřením mapy světa můžete cestovat na Floo Flame. Poté se nasaďte přes aktivní ikonu Floo Flame a stisknutím tlačítka čtvercové cestujte tam, pokud jste na PlayStation, nebo tlačítko X, pokud jste na Xboxu. Na každém plameni Floo najdete okouzlenou poprsí Ignatie Wildsmith, čarodějnice, která vynalezla Floo Powder. Je to kamenná tvář, která s vámi mluví pokaždé, když projdeš rychlým bodem cestování. Napsal Dave Aubrey a Georgina Young jménem GLHF .

Jak používat Floo Powder ve dědictví Bradavice

Bradavice Legacy poklepe do mnoha Harry Potter sny fanoušků, když se stávají čarodějnicemi a čarodějemi a navštěvují slavnou magickou školu. Od tvorby a změny vzhledu vaší postavy po létání kolem na koštětech, hra nabízí plně pohlcující zážitek. Zkoumání je úžasné a všechno, ale co rychlé cestování? To je místo, kde přichází floo prášek. Ukážeme vám, jak můžete použít Floo Powder, abyste mohli rychle efektivně cestovat Bradavice Legacy.

Jak používat Floo Flames v dědictví Bradavic

Jak používat Floo Powder a Floo Flames v Bradavickém dědictví

Bradavice Legacy je plný oblastí a tajemství, které je třeba prozkoumat, takže je určitě užitečné cestovat. Hrad se však občas může cítit trochu ohromující, zejména pokud se potřebujete vrátit na místa, která jste předtím navštívili. Existují dokonce i jiná místa, kam můžete jít jako Bradavice. Chápeme tedy, jak by se někteří hráči nakonec ocitli netrpěliví k dosažení určité oblasti.

No, máte štěstí. Jakmile použijete Floo Powder, můžete okamžitě cestovat na několik míst v Bradavice Legacy.

Je tu ale jeden úlovek: nejste opravdu Použití Floo prášku k cestování. Místo toho používáte Floo Flames. Otázkou tedy je, jak používat Floo Flames v Bradavickém dědictví a naštěstí je to v podstatě totéž.

Neexistuje nic hlavního, co musíte udělat, abyste použili floo prášek nebo floo plameny Bradavice Legacy. Ve skutečnosti stačí jen chodit k tomu a komunikovat s tím. Ty, které jste již získali přístup k zelenému plameni. Mezitím, ty, které ještě musíte odemknout, mají bílý plamen. Můžete cestovat pouze do oblastí, které jste navštívili, takže stále existuje spousta průzkumů, které musíte udělat.

Co je Floo Powder v Bradavickém dědictví?

Pokud jste hlavním fanouškem franšízy, pravděpodobně již název poznáte. Pro ty, kteří si nepamatují nebo nejsou noví, je Floo Powder magický prášek. Umožňuje těm ve světě čarodějnic používat Floo Network pro téměř okamžité cestování krby. Ve franšíze se také používá ke komunikaci.

Příbuzný:

Jak odemknout Merlinův plášť v Bradavickém dědictví

díkybohu, Bradavice Legacy je plný oblastí, na které najdete plameny Floo, které používají Floo Powder. Všechny společenské místnosti mají jeden, včetně Nebelvír a Hufflepuff. Mezitím je pár v Brademeade, poblíž tříd, jako je skleník a věšťová věž, a dokonce i v Hagrid’s Hut. Když hrajete a prozkoumáte, mějte oči oloupané pro více bílých plamenů, abyste mohli odemknout všechna umístění Floo Flame.

Bradavice Legacy Vydá se 10. února 2023 pro PS5, PC a Xbox Series X | S, 4. dubna 2023 pro PS4 a Xbox One a 25. července 2023 pro Nintend Switch.