Bradavice Legacy: Jak běží verze PS4 a Xbox One ve srovnání s PS5? Meristace, Bradavice Legacy Xbox One Datum vydání | WEPC

Bradavice Legacy Xbox One Datum vydání

Bradavice Legacy vyšla v únoru pro PC, PS5 a Xbox Series X | S.

Bradavice Legacy: Jak běží verze PS4 a Xbox One ve srovnání s PS5?

Podívejte se na to, jak ve srovnání s původním vydáním na PS5 ve srovnání s původním vydáním na PS5 ve srovnání s původním vydáním na PS5 ve srovnání s původním vydáním na PS5 verze Bradavic (na PS4 a Xbox One).

Aktualizace: 5. května 2023 13:32 EDT

Dnes, 5. května 2023, je dědictví Bradavice konečně na PS4 a Xbox One. Tři měsíce po spuštění původní verze pro PS5, Xbox Series X | S a PC získají platformy předchozí generace verzi, o které bylo mnoho pochybností. Protože jsme to neměli jediný obrázek až do včerejška a protože v poslední době, pokud jde o výkon a přístavy, bylo dost nelibosti (jako poslední z nás na PC, Star Wars Jedi: Survivor nebo Redfall). Ale nebojte se, protože k překvapení každého se zdá, že tentokrát je hra na úkol a konečná práce je chvályhodná. Zpoždění těchto verzí k jejich vyleštění bylo úspěšné.

Analytik BITS představil první srovnání, ve kterém ujišťuje, že tyto měsíce zpoždění „stály za to“, protože „s přijatelným vizuálním ořezáním a správným výkonem jsou verze PS4 příjemné.„Nejvíce postiženými poli jsou vzdálenost a osvětlení, ale hra se přesto podaří běžet na 60 fps v interiéru a kolem 45 fps venku. Nejhorší z Bradavic odkazu na PS4 a Xbox One se zdá být načítání časů, které podle slov analytika „mohou být opravdu únavné“, když jsou v šachovnictví.

Než vás necháme na svých vlastních zařízeních, připomínáme vám, že verze Nintendo Switch bude stále ještě vidět, na kterou musíme ještě více čekat (do 25. července 2023, abych byl přesnější). A také vám připomínáme, že před několika týdny byla oznámena druhá hra Harryho Pottera, která má právě to, co chybí dědictví Bradavic: Wramditch. Říká se tomu Harry Potter: Champions Champions a je zaměřen na krále sportu v magickém světě a registrace pro beta je nyní otevřená

Bradavice Legacy Xbox One Datum vydání

Bradavice Legacy Xbox One Datum vydání

Zatímco dědictví Bradavic již bylo vydáno na konzolách současné generace, někteří hráči stále vlastní konzole poslední generace. Software Avalanche, vývojář hry, však odložil vydání přístavů hry pro předchozí generační konzole až do dlouho po počátečním vydání.

Alalanche software potřebuje trochu více času, aby tuto novou hru běžel na starších technologických strojích, a přitom stále zajišťuje slušný standard hry.

To nechalo hráče Xbox One přemýšlel, kdy budou moci vstoupit do kouzelnického světa. Naštěstí máme odpověď, kdy Bradavice Legacy přichází na Xbox One.

Kdy je datum vydání Bradavic Legacy Xbox One?

Datum vydání Bradavice Legacy Xbox One je naplánováno na 5. května 2023. Toto je stejné datum, které také vydává verze PS4.

Hra bude pravděpodobně k dispozici 4. května 2023, v 21:00 PT a 12:00 ET, protože většina her namísto regionálního vydání vydává globální půlnoční vydání. Díky internetu mohou být někteří hráči vynecháni a zkazí se, pokud nedostanou informace jako první informace.

To přichází po vydání Box Series X | S, PS5 a PC, které přistálo 10. února 2023, ale před vydáním Nintendo Switch, které je splatné 25. července 2023.

Will Bradavics Legacy on Xbox One má včasný přístup?

Konzoly starší generace neobdrží žádné léčby včasného přístupu. Musí počkat až do data vydání. Standardní a luxusní edice hry Bradavice budou spuštěny současně pro všechny hráče Xbox One.

Včasný přístup byl k dispozici pouze pro ty, kteří by si hru zakoupili na konzolech aktuální generace. I když se to může zdát nespravedlivé, bylo to kvůli vydání hry na Xbox o mnohem později než na Xbox Series X | S.

Bradavice Legacy Xbox One Datum vydání FAQS

Will Braday Legacy běží na Xbox One?

Bradavice Legacy se vydává na předchozích konzolách Gen: The Xbox One a PS4, stejně jako nejnovější konzole Gen, i když to vyjde o něco později v roce na těchto starších zařízeních ve srovnání s novějšími konzolami a na PC.

Jaký měsíc vyjde dědictví Bradavic?

Bradavice Legacy vyšla v únoru pro PC, PS5 a Xbox Series X | S.

Hra vychází na předchozích konzolách Gen (včetně Xbox One) v dubnu.

Nakonec bude vydáno na Nintendo Switch v červenci.

Jak bude Bradavické dědictví vystupovat na Xbox One?

Bradavice Legacy běží přiměřeně dobře na Xbox Series X | S a PlayStation 5, ačkoli ve verzi PC bylo několik problémů s optimalizací (doufejme, že tyto budou brzy vyloženy).

Znepokojuje se to, že na Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch bude muset existovat významné grafické downgrades, aby se zkrátily doby zatížení ve velkém otevřeném světě, a zajistit, aby rychle fungovalo rychlé cestování skutečně.

Budeme muset počkat a uvidíme, až bude verze Xbox One vydána v dubnu.

WEPC je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Posláním společnosti WEPC je být nejdůvěryhodnějším webem v technice. Náš redakční obsah je 100% nezávislý a každý produkt, který zkontrolujeme, jsme prostřednictvím přísného procesu testování řekli, než vám řekneme, co si myslíme, co si myslíme. Nebudeme doporučit nic, co bychom sami nepoužili. Přečtěte si více