Bradavice Legacy – Jak odemknout všechny létající úchyty a pozemní úchyty – Gamespot, všechny hory v Bradavicích – Dexerto

Všechny hory v Bradavicích

Thestrals učinili svůj filmový vzhled v Harrym Potterovi a pořadí Phoenixu a od té doby se tito spektrální koně ukázali jako neuvěřitelně populární. To, co dělá thestrals tak výjimečnými, je jejich schopnost létat, což znamená, že hráči budou pravděpodobně schopni cvalu a letět v prostředí hry.

Bradavice Legacy – Jak odemknout všechny létající úchyty a pozemní úchyty

Získejte všechny držáky zvířat ve dědictví Bradavic, včetně hippogriffu.

10. února 2023 v 10:53 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Bradavice Legacy vám umožňuje létat kolem koště. Je to proto, že existuje několik zvířecích úchytů, které můžete získat v průběhu kampaně. Tady je náš průvodce, který vám pomůže získat všechny létající úchyty a pozemní úchyty v Bradavickém dědictví.

Animal Mount Quests – High Keep a San Bakar’s Trial

Hippogriff Mount – Chcete -li získat držáky zvířat ve dědictví Bradavic, budete muset postupovat dále do konce kampaně. První důležitý úkol se nazývá High Keep-a máme k tomu také vysoký průchod, pokud potřebujete několik tipů.

Úkol zahrnuje lezení po cimbuřích pevnosti na záchranu Hippogriffova Highwinga, stvoření, se kterým jste se setkali dříve ve hře. Jakmile je tento úkol hotový, bude ho Mount Hippogriffové uchovávat.

Vy

Onyx Hippogriff – Toto je reskin Highwingu, který lze odemknout pouze tehdy, pokud jste hru předem uspořádali. Otevřením nabídky Gear a kliknutím na příslušný panel na pravé straně obrazovky se můžete změnit na jinou létajícím.

THESTRAL MOUNT – The Thestral Mount v dědictví Bradavic vyžaduje nákup DLC Dark Arts Pack DLC. Ve výchozím nastavení je to zahrnuto do edice Deluxe, i když může být k dispozici jako samostatný nákup po řádku. Pokud vlastníte smečku, Mount Thestral se po dokončení úkolu s vysokým udržením automaticky odemkne.

Pokud vlastníte balíček Dark Arts, můžete vyměnit The Thestral pomocí nabídky Gear

Mount Graphorn – V neposlední řadě je tu mocný Graphorn, který je v současné době jediným pozemním držákem v Bradavickém dědictví. Tento kříž mezi beranem, slonem a dítětem Cthulhu může účtovat a šlapat nepřátele. Tento držák zvířat můžete odemknout dokončením pokusu San Bakar. Nakonec budete bojovat s Graphorn a pokusí se nabíjet vaši postavu během cutscene. Zvolte klekat nebo zaútočit a poté dokončit úkol.

Bradavice Legacy vyvíjí společnost Avanche Software, dceřinou společností Warner Bros. Interaktivní zábava. Hra byla zapletena do kontroverze kvůli transfobobním poznámkám autora Harryho Pottera JK Rowlinga. Přestože není osobně zapojena do jeho vývoje, má profitovat z jeho úspěchu. Další informace, přečtěte si náš hloubkový článek o tom, jak komentáře Rowlingové ovlivnily trans-komunitu. V tomto článku najdete také odkazy na Trans Creators, které můžete podpořit, a také na charitativní organizace, kterým můžete darovat.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Všechny hory v Bradavicích

Hippogriff v Bradavicích dědictví

A lavinový software

Pokud vás unavuje chůze v dědictví Bradavic, můžete ve stylu procházet otevřeným světem jízdou na horách. Každá hora je jedinečná a dává hráčům mnohem větší svobodu prozkoumat a objevovat známá místa kouzelnického světa ve hře.

Existují všechny druhy magických tvorů, s nimiž se v Bradavicích setkávají, od malých zvířat, jako je rozkošný Mooncalf po velká zvířata jako Dragons. Jednou z výhod pro určitá velká zvířata je, že je lze použít jako hory k procházení světa.

Článek pokračuje po reklamě

Kromě toho, že průchod je mnohem rychlejší, může používání hor. Kdo nechce létat kolem hradu Bradavic na vrcholu mocného hippogrifa, nakonec?

Článek pokračuje po reklamě

Tady je tedy každá hora dostupná v dědictví Bradavic.

Obsah

Všechny hory v Bradavicích

THESTRAL MOUNT

Obrázek bonusu za předběžné objednávky v Bradavickém dědictví

Tistrální hora se pravděpodobně ukáže populární ve věku Bradavic.

Thestrals učinili svůj filmový vzhled v Harrym Potterovi a pořadí Phoenixu a od té doby se tito spektrální koně ukázali jako neuvěřitelně populární. To, co dělá thestrals tak výjimečnými, je jejich schopnost létat, což znamená, že hráči budou pravděpodobně schopni cvalu a letět v prostředí hry.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči mohou odemknout The Sitestrální držák Zakoupením Bradavic Legacy Deluxe Editon nebo sběratelské vydání, která přichází sdružená s bitevní arénou Dark Arts spolu s dalšími předměty ve hře.

Hippogriff Mount

Bradavice Legacy Hippogriff

Hippogriffs určitě vytvářejí neuvěřitelnou podívanou v Bradavicích Legacy.

Hippogriffs se také objevují v Bradavicích Legacy jako hory, které mohou hráči použít k letu kolem Bradavic a jiných míst. Toto legendární stvoření se původně objevilo v Harrym Potterovi a vězně Azkabanu, přičemž Buckbeak pomáhal Harrymu a Co.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči mohou získat Onyx Hippogriff předobjednání jakékoli vydání Bradavic Legacy, Nezapomeňte tak učinit před uvolněním, pokud si přejete dostat ruce na tuto konkrétní variantu.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Broomstick

Bradavice Legacy Broomstick Riding

Broomstick je nejznámější horou v Bradavickém dědictví.

I když to není živé dýchací stvoření, koště je pravděpodobně nejznámějším držákem ve vesmíru Harry Potter. Ve skutečnosti téměř každá čarodějnice a čarodějce využívá tento magii-zálohovaný koště, aby letěl kolem, zejména ti, kteří si užívají hraní intenzivních her famfrpálu.

Graphorn

Obrázek Graphorn, jeden z úchytů dostupných v Bradavickém dědictví

Graphorn jsou jediné pozemní úchyty dostupné v Bradavickém dědictví.

Graphorn je pozemní hora v Bradavickém dědictví. Toto stvoření je jedinečný mix mezi slonem a vzhledem. Lze to odemknout Dokončení bočního úkolu ‘San Bakar’s Trial‘Což je k dispozici v pozdních fázích hry.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Během této vedlejšího úkolu narazíte na Graphorn a nakonec se nabije k vaší postavě a dostanete možnost, jak se před ním buď zaútočit nebo klečet. Poté, co to bude provedeno, bude Wild Graphorn k dispozici Tame Návštěva Graphorn Den, která se nachází na pobřeží Graphorn.

To je každá hora, kterou můžete získat do dědictví Bradavic. Podívejte se na naši stránku Bradavic pro starší průvodce.

Bradavice Legacy Mounts | To jsou stvoření, kterými můžete jezdit

Bradavice Legacy má jemné hory, což je fantastické. Ale přesně která stvoření můžeme jezdit v novém Harry Potter RPG? Mnohem víc, než si myslíte. Níže najdete všechny úchyty v dědictví Bradavic.

Bradavice Legacy Mounts

Bradavice Legacy Uvidí hráče zkoumající každý kout a lebka hradu, od místnosti požadavků po dívčí koupelnu ve druhém patře (i když, pokud neumíte mluvit parseltongue, neobtěžujte se). Ale to, co někteří z vás možná nevědí, je to, že budeme prozkoumat kouzelný svět před Bradavicemi. Toto je skutečně hra na otevřeném světě, doplněná nepřátelské pevnosti a ikonická místa. A jak to všechno prozkoumáme? Mounts.

Ano, Mounts jsou velkou vlastností dědictví Bradavic, A vysvětlíme, jak níže. Ještě více vzrušující, můžeme s vámi již sdílet seznam hor, které lze potvrdit!

Mountes v Bradavičích dědictví

Zde najdete všechny úchyty, které jsme byli schopni potvrdit. To jsou úchyty, které se 100% objeví v Bradavickém dědictví. Houseční hory Bradavic jsou stvoření ve hře, což jsou jedny z nejznámějších tvorů v kouzelnickém světě. Existují různé úchyty, jako jsou Hippogriff, Thestral a Graphorn.

Chcete -li získat horu, budete muset prozkoumat mapu Bradavice Legacy a dokončit konkrétní úkoly nebo mise. Jakmile budete mít horu, bude přidán do vaší sbírky ve vivariu v Místnost požadavkůt. Vivarium má omezený prostor a hráči si mohou udržovat pouze čtyři druhy v daném okamžiku.

Hráči však mohou odemknout další vivarium, aby ubytovali více tvorů, dokončením konkrétních vedlejších misí. Chcete -li udržet své úchyty v dobrém stavu, budete je muset krmit a upravovat pomocí kouzel a na oplátku obdržíte zdroje, jako jsou peří a kožešinu, které lze použít k upgradu vašeho zařízení nebo k vytvoření rysů na tkalcovském stavu.

Pokud skončíte s příliš mnoha stvořeními, můžete prodat další zvířata do obchodu v Bradavicích s názvem BROOD A PECK. Celkově, mít Bradavice Legacy Mount usnadní cestování a péče o tyto fantastické zvířata odměňuje hráče zdroji a přidá k celkovému zážitku hry.

Bradavice Legacy Mounts: Broom a jak upgradovat

Začneme se základními „Mount“. Víme, že většina z vás bude považovat tuto nudu a bude chtít co nejdříve magické stvoření pro horu, ale všichni musíme někde začít. Můžete si myslet na svůj koště jako výchozí, první úroveň.

Koště

Chcete -li získat koště, budete muset postupovat v hlavním ději.

Po dokončení Jackdaw’s Rest Quest obdržíte pozvání k účasti na první třídě létání. Jakmile dokončíte dva úkoly přidělené Madam Kagawa, budete létat kolem hradu s Everett Clopton.

Jakmile dokončíte svou třídu létání, použijte funkci rychlého cestování k přechodu do Bradsemeade a zamířte do Spintwitches Sporting Needs Shop, který se nachází naproti Ollivanders.

(Pokud jste se pokusili získat přístup do obchodu před účastí na první třídě létání, zjistíte, že je uzavřena.)

Promluvte si s Albie Weekes uvnitř a prozkoumejte dostupné koštěty ke koupi, z nichž každá stojí 600 zlatých.

Pokud nemáte dostatek zlata, můžete prodat některé nevyužité vybavení nebo navštívit Gladrags Wizardwear a otevřít oční hrudník pomocí kouzla rozčarování, abyste rychle vydělali 500 zlatých.

Kromě získání vašeho prvního koštěta bude také aktivovat boční quest “Flight Test” od MR. Týdny. Navrhne, abyste se setkali s Iseldou Reyesovou na hřišti famfrpálu.

Po rozhovoru s Iseldou vás vyzve k časové zkoušce, kde musíte létat a projít prsteny počínaje hřištěm famfrpálu a končící v zátoce poblíž stanice Bradavice. Zatímco zasažení všech 22 prstenů není nutné, chybějící jeden prsten zkrátí váš čas o 3 sekundy.

Zlaté bubliny mezi prsteny vám poskytnou zvýšení rychlosti, takže není třeba používat manuální podporu.

Kromě toho, praskání bubliny plně obnoví vaše manuální posílení, takže ji nezapomeňte využít.

Jakmile jste porazili rekord Iseldy, vraťte se na MR. Týýky k dokončení úkolu.

Později vám pošle zprávu prostřednictvím příspěvku OWL, aby vás informoval, že upgrade koště je připraven. Poté, co s ním ještě jednou promluvíte, budete mít možnost zakoupit upgrade za 1 000 zlatých.

Upgrade koště

Bradavice Legacy Mounts: Thestral

Thestrals jsou určitě více působivější než košťata, ale nebudou to nejlepší hory ve hře. Přesto, pokud chcete, aby byla vaše postava tmavou a záhadnou, než by to mohla být perfektní volba. Pro ty, kteří nevědí, jsou Thestrals přirozeně svázáni s smrtí a posmrtným životem.

Jak vysvětluje Hermiona:

Rubeus Hagrid: „Neděj se, bolí to“. Righ ‘, kdo mi může říct, proč je vidět, že je vidíte’ někteří nemohou? Tak pokračuj.”
Hermiona Grangerová
: “Jediní lidé, kteří vidí Thestrals, jsou lidé, kteří viděli smrt.”

Nebo v případě Bradavického dědictví, mohou je vidět pouze ti, kteří si předem nařídili.

Zde je to, jak vypadají v Bradavickém dědictví:

Thestral

Docela zatraceně v pohodě, zvláště pokud máte rádi gotickou estetiku.

Pokud vlastníte buď vydání Dluxe nebo sběratelské edice Bradavic Legacy, nebo si po spuštění zakoupíte balíček „The Dark Arts“, získáte přístup k Mount thestrální.

Na tento držák se můžete změnit přístupem k sekci Mounts v nabídce Gear. Pokud jste hru předobjednali, budete mít také možnost přejít na Caligo, dalšího hippogrifa, kterého zachráníte během quest “The High Keep”. Obě tyto držáky budou odemčeny současně s Highwingem, pokud k nim máte přístup.

Ale existuje jiný způsob, toto video vám ukazuje:

Bradavice Legacy Mounts: Hippogriff

Hippogriffs bude mezi „špičkovými“ hory dostupnými v Bradavických dědictvích, schopných rychlostí zlomeniny. Pro ty, kteří by mohli zapomenout, je to stvoření, které Harry jezdí ve vězně Azkabanu, jsou to v podstatě jeden třetí lev, jeden třetí orel a jeden třetí kůň. Ačkoli tento konkrétní hippogriff, Buckbeak, se ještě narodil.

Zde je to, jak budou tyto hory vypadat ve věku Bradavic:

Hippogriff Dragon

Ve věku Bradavistů budete muset být trpěliví, abyste zažili létání hippogriffu. Přestože se setkáte a komunikujete s hippogrifty po celou hru, včetně třídy Beasts, nebudete moci létat až později.

Jakmile jste získali magickou tašku od Deek, abyste sbírali zvířata a naučili se kouzlo Wingardium Leviosa v rámci třídního úkolu, vydáte se na úkol s Natty s názvem The High Keep.

Během tohoto úkolu budete muset vypustit dva zajaté hippogrifty, když uniknete ze základny. Po bezpečném přistání si zachováte hippogriffa, který jste zachránili.

Bradavice Legacy Mounts: Graphorn

Mount Graphorn získáte postupem hlavním příběhem hry. Není možné si to nechat ujít, musíte být trpěliví a pokračovat v postupování hlavních úkolů.

Bradavice Legacy Graphorn

Chcete -li získat Mount Graphorn, musíte se účastnit pokusu San Bakar a úspěšně jej dokončit. Tento úkol zahrnuje porážku Graphorn a potom vám bude dáno jako hora. Boj může být náročný, protože útoky Graphorn jsou rychlé a stane se agresivnější, jakmile jeho zdraví klesne pod 50%. Načasování je v této bitvě zásadní.

Během boje je nejlepší upřednostňovat uhýbání před útokem. Pokud tak neučiníte, možná budete muset zkoušku opakovat několikrát.

Je důležité používat jakékoli lektvary a obsadit vaše nejsilnější kouzla. Během boje bude konkrétní bod, kdy se objeví cutscén, který vám představí možnost zaútočit nebo klečet.

Ujistěte se, že si vyberete moudře moudře!

Všichni jsme fanouškem skvělých knih a filmů, které se stávají skvělými hrami, ale co naopak.