Bradavice Legacy Launch Trailer – Gematsu, Bradavice Legacy: Vše, co zatím víme, | Notebook mag

Bradavice Legacy: Všechno, co zatím víme

Na stránce Reddit R/HarrypotterGame uživatel navrhl strom dovedností vyrobeného ventilátoru pro Bradavice: Legacy. Tento strom dovedností ve skutečnosti vypadá velmi podobně jako strom používaný ve Star Wars Jedi: Fallen Order, dokonce až na runický text pod každým stromem.

Bradavice Legacy Launch Trailer

Zde je přehled hry přes Warner Bros. Hry:

Bradavice Legacy je pohlcující akční RPG s otevřeným světem na světě poprvé v Harry Potter Knihy. Vydejte se na cestu přes známá a nová místa, když prozkoumáte a objevujete fantastická zvířata, přizpůsobujte své postavy a řemeslné lektvary, obsazení kouzla, upgradujte talenty a staňte se průvodcem, kterým chcete být.

Zažijte Bradavice v 18. století. Vaše postava je student, který drží klíč k starověkému tajemství, které hrozí, že roztrhne kouzelnický svět. Objevte pocit života v Bradavicích, když děláte spojence, bitva Dark Wizards a nakonec rozhodněte o osudu kouzelnického světa. Vaše dědictví je to, co z toho děláte. Žít nepsaní.

Bradavice Legacy má být výsledek pro PlayStation 5, Xbox Series a PC přes Steam 10. února, následovaný PlayStation 4 a Xbox One 4. dubna, a přepněte 25. července.

Podívejte se na přívěs níže.

Bradavice Legacy: Všechno, co zatím víme

Bradavice Legacy oznámení o oznámení

Po přívěsu pro tajemnou hru Harryho Pottera unikl před čtyřmi lety, Bradavice Legacy bylo konečně potvrzeno na Showcase Sony’s září 2020 PlayStation 5. Hra je popisována jako RPG v otevřeném světě v čarodějném světě, což fanouškům dává příležitost žít své nejcennější fantazie v rámci své jedinečné tradice.

Zde je vše, co potřebujete vědět o dědictví Bradavic, včetně podrobností o datu vydání, hraní, příběhu a nastavení.

Datum vydání Bradavic

Bradavice Legacy bylo opět zpožděno, tentokrát nastaveno na spuštění 10. února 2023. Hra se původně očekávala, že se v určitém okamžiku v roce 2021 uvolní, než ji jeho první zpoždění odeslalo zpět do roku 2022.

Hra bude vydána na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X a PC, přičemž přepínač Nintendo přichází dále dolů po řádku. Grafické rozdíly, které můžeme očekávat mezi těmito generačními mezerami, jsou v současné době nepotvrzeny, ale je bezpečné předpokládat, že dědictví Bradavic bude vypadat lépe na PS5 a Xbox Series X.

Hra je vyvíjena společností Avalanche Software a publikována společností Warner Bros. Hry. A lavinche software dříve vyvinutý Cars 3: Driven to Win, takže Bradavické dědictví je pro ně velkým krokem, pokud jde o měřítko.

Během roku 2021 jsme neviděli moc z Bradavic, s tím se neobjevili na E3 a nezobrazovali se na Showcase Sony’s PlayStation 2021.

Analytik dat videoher Millie a. v příspěvku Twitter tvrdili, že bychom viděli více Bradavického dědictví na The Game Awards minulý prosinec. Naznala existenci nemovitosti související s Wolverinem daleko předtím, než Insomniac’s Wolverine obdržel přívěs, takže není nepravděpodobné, že by měla informace o zasvěcených informacích. Bohužel to nebyla pravda. To nutně neznamená, že se mýlila, jak se odhaluje a přívěsy jsou neustále vytaženy na poslední chvíli.

Warner Bros. Generální ředitelka Rachel Wakely měla rozhovor s časopisem Toy World Magazine, kde naznačovala, že Bradavice Legacy bude na druhém místě s Fantastic Beasts: The Secrets of Brumbál. Vzhledem k tomu, že se film uvádí v dubnu, je nepravděpodobné, že se hra bude spuštěna na začátku roku 2022.

Rowlingová knihovna nedávno spatřila, že „umění a tvorba Bradavic“ společností Insight Editions bude spuštěna 6. září. To by mohlo znamenat, že hra je nastavena na spuštění k tomuto datu nebo někdy předtím, protože by bylo neobvyklé, kdyby umělecká kniha pro hru vydanou před samotnou hrou venku.

Accountngt na Twitteru tvrdí, že v březnu určitě uvidíme více dědictví Bradavic. Toto je pouze zvěst, ale doufáme, že je to pravda.

Bradavice Legacy Gameplay

Během akce společnosti Sony PlayStation 5 společnost odhalila náš druhý pohled na dědictví Bradavic. Poprvé jsme nahlédli do hry, když původně unikl zpět v roce 2018. Pokud jste neviděli původní přívěs, určitě stojí za to sledovat níže.

V tomto přívěsu je několik zajímavých detailů, na které je třeba dávat pozor. Vidíme, jak bude tvorba postav vypadat, a umožnit hráčům měnit věci, jako je jejich tvář, barva kůže, barva očí a typ těla. Vidíme také, jak by mohla být hra brutální, s postavou hráče proniknou dveřmi a nabodnutí nepřátel.

Tento přívěs však pravděpodobně nikdy nechtěl být zobrazen veřejnosti kvůli nabídce vytváření postav má text, který zní „[menu_face]“ a „[menu_skincolor].„To by mohlo znamenat, že to byl pouze vnitřní demo, které mělo dokázat, že hra ve svém vývoji činí pokroky. Výsledkem je, že je těžké říci, co se má a nezměnilo.

Naštěstí již nemusíme spekulovat o uniklém přívěsu; Prezentace oznámení Bradavic v polovině září předváděla části hraní a nastavení.

Nový přívěs je překvapivě podobný původnímu a poskytuje nám filmovější pohled na svět a co můžeme očekávat. Škádlí hráče s vařením lektvaru, zkrocení tvorů, zvládnutí nejasné magie a účasti na přednáškách od některých z nejsilnějších čarodějků a čarodějů po celém světě. Bohužel bylo potvrzeno, že dědictví Bradavic nebude obsahovat hratelný famfr.

Na stránce Reddit R/HarrypotterGame uživatel navrhl strom dovedností vyrobeného ventilátoru pro Bradavice: Legacy. Tento strom dovedností ve skutečnosti vypadá velmi podobně jako strom používaný ve Star Wars Jedi: Fallen Order, dokonce až na runický text pod každým stromem.

Zatímco každá dovednost není v tomto stromu dovedností vytvořena ventilátoru plně rozvinutá, ten, který můžeme vidět. Určitě doufám, že Bradavice Legacy má složitý strom dovedností, protože to umožní hráčům mít více osobní připoutání k jejich charakteru.

Společnost Sony hostila stav hry 17. března se zaměřením na Bradavice Legacy a představila tunu nových záběrů. Viděli jsme tvorbu postav a jak budou hráči tříděni do konkrétního domu. Můžete dokonce propojit svůj účet Bradavice Legacy s vaším účtem Fan Fan Club Harryho Pottera, abyste se rozdělili před zahájením hry. Hráči budou muset navštěvovat třídy, jako jsou kouzla, herbologie, obrana proti temnému umění a další.

Hráči dostanou šanci prozkoumat hrad Bradavic mimo třídy. A přívěs slibuje nám přístup k ikonickým místům, která jsme nikdy předtím neviděli.

Kouzla a bojový systém hry obsahují spoustu stavových efektů a světových akcí. Hráči budou muset zvládnout magii štítu, aby se vyhnuli oběti těchto útoků. Přívěs jde do hloubky mnoha věcí, které můžeme očekávat v boji Bradavic Legacy. Existuje také spousta bodů talentů, které hráčům umožňují upgradovat jejich kouzla.

A místnost požadavku umožňuje hráčům vařit lektvary, upgradovat lektvary a sklízející rostliny. Hráči mohou dokonce vychovávat vlastní magická zvířata. A tento prostor lze volně přizpůsobit tak, aby odrážel vkus hráče. Hráči mohou také cestovat mimo Bradavice, aby shromažďovali materiály a prozkoumali nové oblasti. Hra bude také obsahovat doba denního cyklu a změny klimatu v průběhu školního roku.

O dědictví Bradavic jsme neslyšeli moc, ale Sony nedávno zveřejnila blog PlayStation, který podrobně popisuje, jak by hra využila dualsense. Každé kouzlo pro ně bude mít jedinečný pocit díky haptické zpětné vazbě, která primárně vibruje na pravé straně ovladače, když vrháte kouzla hůlkou. Haptická zpětná vazba bude také doprovázet hráče během všech kroků jejich cesty, jako když vyrábějí lektvary nebo stoupají po obloze. Světlo Dualsense také svítí barvu jakéhokoli domu, který si hráč vybral.

Bradavice Legacy Story

Bradavice Legacy se bude točit nejprve kolem výběru hráče, což uživateli umožní využívat jejich neuvěřitelné schopnosti pro dobro světa nebo dávat více zlých a zlověstných touh. Zdá se, že hra použije přizpůsobitelnou postavu, která odemkla nějaký „starověký tajemství“, který má potenciál zničit svět.

Po přijetí pozdního přijetí do Bradavic hráč zjistí, že má mnohem větší porozumění „starověké magii“ než většina jejich vrstevníků. Skutečným výsledkem toho bude obtížné určit, ale mohli jsme vidět velký otevřený svět s tunami vedlejších úkolů.

Podle nyní deletovaného tweetu z DC Allen (který byl zachráněn komiksem), naznačuje schopnost zabíjet ve hře. Také tvrdí, že v čarodějném světě se vyskytuje „hodně zla“, což by mohlo znamenat, že hráči budou schopni zapojit se do Dark Magic.

Bylo také potvrzeno, že „j.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “a že to není„ není nový příběh od J.K. Rowling.„To však zjevně nezmění, že bude dostávat zisky z prodeje a publicity z existence hry.

Jason Schreier potvrdil, že dědictví Bradavic bude mít „trans-inclusive tvorbu postav, s tělem, hlasem a pohlavím („ čarodějnice/čaroděj “).„Konkrétně poukazuje na to, že“ někteří členové týmu Bradavic Legacy Dev na to tvrdě tlačili, nepříjemně s pozicí Rowlingové a chrastili účinky, které měla na hru, do kterých hodně vložili do hry.”

Bradavice Legacy obdržela nové filmové záběry a stvoření postav odhalené v řadě Autodesk Vision. This included less than a minute of footage showcasing a new Hogwarts Legacy cutscene, where the main character and a companion watch as a Hippogryph is seemingly abused and taken away behind gate, before the main character’s companion rushes into the building to help, leaving the player uvízl u brány.

Také jsme dostali ruce na nějaké nové stobiny vytváření postav. Zdá se, že hráči skutečně rozhodují o svém domě z obrazovky vytváření postav, protože v pravém horním rohu je sigil, které se zdají, jako by to mohlo znamenat pouze výběr domu. To je jistě zajímavé, zejména proto, že to vyvolává otázku, co přesně se stane, když se hráč dostane k procesu třídění.

Doufám, že si váš dům vyberete, je trochu složitější, než jen rozhodování při tvorbě postav. I když by to bylo v pořádku, není to nikde tak pohlcující, jak by to mohlo být.

Bradavice Legacy PS5-exkluzivní obsah

Možná jste si všimli, že Bradavice Legacy se většinu času objevuje na akcích PlayStation, což jasně ukazuje, že společnost Sony vykašlala nějaké peníze za nějaký exkluzivní obsah.

Na zářijové hry jsme dostali potvrzení toho, co se blíží – speciální úkol jednoduše pojmenoval strašidelný obchod s hogseade. Vypadá to jako docela strašidelný další příběh, a jsme docela nadšeni, když vidíme, o čem je tato eskapáda naplněná manekýnem.

Bradavice Legacy nastavení

Ve věku Bradavic budou hráči schopni prozkoumat mnoho vzrušujících aspektů vážené školy. Svět umístí hráče uprostřed 18. století, možná má hráč na cestu poměrně několik let. Nejen, že prozkoumáte ikonické postavy a umístění, ale hra vezme hráče za hranicemi Bradavic.

Rád bych navštívil Diagon Alley, což je místo, kde Harry Potter původně dostane hůlku. Takové oblasti byly pro mě magické, když jsem byl mladý, takže je schopen je prozkoumat ve virtuálním světě zní, jako by se splnil sen, zvláště pokud dostanou správnou architekturu a hudbu.

Bradavice budou pravděpodobně působit jako oblast náboje, kterou hráči mohou volně prozkoumat a komunikovat s mnoha dalšími nehranými postavami. Doufám, že hra sleduje mírně podobnou strukturu jako Persona 5, což hráčům umožňuje budovat vztahy s jinými postavami na světě a rozhodnout, které třídy chtějí využít své dovednosti v konkrétní škole magie.

Harry Potter je ikonická franšíza díky jeho atmosféře. Aby dědictví Bradavic skutečně zářilo, bude muset zachytit ten zdravý a fantastický pocit dokonale. V nadcházejících měsících se dozvíme více o hře, které vedou k jejímu vydání, takže se podívejte zpět na tento článek pro další aktualizace. A teď, když jsme v roce 2022, pravděpodobně uvidíme více hry během měsíců před jeho spuštěním.

Bradavice dědictví postavy

Bylo potvrzeno, že Simon Pegg bude hrát Phineas Nigellus Black v Bradavice Legacy, předchůdce samotného Sirius Black. Bradavice Legacy nás zavede daleko před událostmi filmů Harryho Pottera, konkrétně někdy v 18. století. Podle Pegg jsme viděli Phineas ve filmech Harryho Pottera, „byl portrétem v kanceláři Brumbála.”

Phineas Nigellus Black okupoval pozici ředitele Bradavic v tuto chvíli, Pegg s citoval, že je nejméně populárním ředitelem v historii školy. „Není to dobrý učitel ani ředitel,“ říká Pegg.

Bradavice Legacy Pre-Order Bonusy

Bonusy Bradavic Legacy předobjednávky ještě nebyly oficiálně odhaleny, ale uživatel Reddit U/Opalelement se ponořil do zdroje oficiálních webových stránek a našel spoustu odkazů na bonusy, digitální luxusní bonusy a digitální bonusy pouze bonusy.

Nejsme si jisti, které z nich patří do které z těchto kategorií, ale úplný seznam se skládá z Thestral Mount, kosmetického balení Dark Arts, Battle Arts arény Dark Arts, Hat Garrison Hat, Kelpie Robe, ocelové pouzdro a plovoucí starodávnou hůlkou Kniha (tyto poslední dva se zdají, jako by byly součástí edice Deluxe). Existuje také způsob, jak získat 72 hodin předčasného přístupu ke hře, což se také zdá, jako by se pochlubilo něco, co by se vydání Deluxe mohlo pochlubit.

Zůstaňte v Know With Laptop Mag

Získejte naše hloubkové recenze, užitečné tipy, skvělé nabídky a největší zpravodajské příběhy doručené do vaší doručené pošty.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Zde je, když „Bradavice Legacy“ vydání na PlayStation 5, Xbox Series X a PC

Ikona e -mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Sdílejte ikonu zakřivenou šipku směřující doprava.
Facebook ikona dopis f.

Ikona e -mailu na Facebooku obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

E -mail na ikonu Twitter stylizovaný pták s otevřeným ústem, tweeting.

Ikona twitteru Snapchat A Ghost.

Ikona Snapchat Fliboard Stylizované písmeno f.

Ikona Flipboard Pinterest Dopis “P” stylizovaný tak, aby vypadal jako pin ThumbTack.

Ikona odkazu Pinterest Amage z řetězového odkazu. Symobilizuje URL odkazu na web.

HARRY POTTER Bradavice Legacy videohra

  • „Bradavice Legacy“ je hra na hraní rolí v otevřeném světě zasazená do vesmíru Harry Potter.
  • Hra je v současné době k dispozici prostřednictvím předčasného přístupu na PlayStation 5, Xbox Series X a PC.
  • Vydá celosvětově 10. února na těchto konzolách a na ostatních později.

Získejte vnitřní kopeček na dnešní největší příběhy v podnikání, od Wall Street po Silicon Valley – dodávané denně.

Načítání něčeho se načítá.
Děkujeme za přihlášení!
Zatímco jste na cestách, přistupujte k svým oblíbeným tématům. Stáhněte si aplikaci

„Bradavice Legacy“ je nová hra na hraní rolí v otevřeném světě ve vesmíru Harry Potter. V současné době ve fázi předčasného přístupu je hra nastavena na zavedení v roce 2023 na všech hlavních herních platformách – nejprve mezi nimi, PlayStation 5, Xbox Series X, Windows PC. Down řádek bude hra vydána také na PlayStation 4, Xbox One a nakonec Nintendo Switch.

Hra, která byla oficiálně oznámena v září 2020, byla vytvořena společností Portkey Games, štítkem vlastněným Warnerem Brosem. Hry a vyvinuté softwarem AVALANCH. Od svého oznámení je „Bradavice Legacy“ v centru kontroverze kvůli převážně transfobickým poznámkám tvůrce Harryho Pottera J j.K. Rowling, který nebyl přímo zapojen do tvorby hry.

Zde je, když se „Bradavice Legacy“ vydává v každém regionu po celém světě.

„Bradavice Legacy“ se spustí celosvětově 10. února na PlayStation 5, Xbox Series X a PC

Ti, kteří zakoupili deluxe vydání „Bradavice Legacy“, které stojí 79 $.99 na PlayStation 5 a Xbox Series X a S a 69 $.99 na Windows PC, měl by již mít přístup ke hře.

Pro ty, kteří si předobjednali standardní vydání na PlayStation5 a Xbox Series X a S, bude spuštěn ve většině regionů a časových pásů ve 12:00, místní čas, v pátek 10. února. Jedinou výjimkou je Los Angeles, kde se hra uvolní v 21 hodin PT, aby odpovídala vydání 12:00 v New Yorku, podle tweetu z oficiálního účtu hry.

—Hogwarts Legacy (@hogwartslegacy) 2. února 2023

U hráčů PC se hra uvolní celosvětově 10. února v 10:00 PT/1 pm ET.

„Bradavice Legacy“ vyjde později v roce na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch

Zatímco „Bradavice Legacy“ nebude na těchto radách k dispozici při spuštění, nakonec se to dostane na PlayStation 4, Xbox One a Ninten Switch později v roce.

„Bradavice Legacy“ bude spuštěno 4. dubna na PlayStation 4 a Xbox One a 25. července pro Nintendo Switch, podle Portkey Games.