Bradavice Legacy: Nejlepší tipy, tajemství a průvodce pro vaše magické dobrodružství – IGN, Bradavice Legacy Tipy | Gamesradar

9 Bradavice Legacy tipy, které si přejeme, abychom byli znáni před zahájením

Contents

Když konečně dostanete šanci prozkoumat hrad Bradavic, jednou z prvních věcí, které byste měli udělat, je najít všechna Bradavice Legacy Floo Flame Locations na mapě. Tyto ikony reprezentované zelenými plameny jsou rychlé cestovní body, což vám umožňuje okamžitě přepravit do všech klíčových cílů na hradu. Bez ohledu na to, jak dobře jste si zapamatovali hrad, je vždy rychlejší cestovat přes Floo Flame. Mít přístup k rychlému cestování usnadňuje návrat zpět k těm batbarským dědickým dveřím, kterým byste se mohli brzy vyhnout.

Bradavice Legacy: Nejlepší tipy, tajemství a průvodce pro vaše magické dobrodružství

Bradavice Legacy konečně dorazilo na konzole PS4 a Xbox One a nikdy nebyl lepší čas se ponořit do kouzelnického světa. V Bradavicích je toho hodně prozkoumat a po celém zámku i mimo něj je spousta tajemství skrytých tajemství. Pokud právě začínáte s hrou, existuje spousta zdrojů, které vám pomohou co nejlépe využít své magické dobrodružství.

Naše rozsáhlá Bradavice Legacy Wiki Guide se ponoří do průchodů, umístění a tipů pro začátečníky pro téměř všechno. Abychom vám pomohli s vaším přehráváním, shromáždili jsme ty nejlepší tipy, průvodce a tajemství, o kterých potřebujete vědět.

Vyberte si správný dům Bradavic

To se může zdát jako neomylný pro fanoušky seriálu Harry Potter, kteří znají svůj dům Bradavice po celá léta, ale dům, který si vyberete, může ovlivnit příběh hry. Každý dům je zjevně spojen s jinou charakteristikou, ale také přicházejí s přístupem do společenské místnosti a dalšími možnostmi dialogu od postav ve vašem domě.

Hlavní rozdíl mezi domy ve hře spočívá v tom, že každý z nich má jiný úkol vedoucí k setkání s Richardem Jackdawem. Podívejte se na našeho průvodce výběrem domu Bradavice pro více informací.

Zúčastněte se prvních tříd před prozkoumáním

Mapa v Bradavičích dědictvích je obrovská. Dokonce i jen zkoumání hradu Bradavistů může být zdánlivě nekonečné úsilí. Z tohoto důvodu může být neuvěřitelně snadné se rozptýlit velmi brzy. Protože vaše dokončení úkolů hlavního příběhu je přímo spojeno s kouzlami učení a odemknutí dalších oblastí, je nejlepší, pokud se procházíte příběhem před putováním.

Upřednostňujte získání koště

Ačkoli v Bradavicích není žádný famfrpál, neznamená to. Není nic uspokojivějšího než zipování kolem Bradavic na okouzleném koště. Bohužel však hru nezačnete s koštětem. Budete muset postupovat do pátrání na lekci, abyste se naučili základy, než si budete moci koupit vlastní koště.

Můžete si prohlédnout náš průvodce, jak získat koště v Bradavickém dědictví a podívat se na naše tipy pro dokončení pokusů o koště.

Využijte interaktivní mapy

Jednou z nejchladnějších věcí o dědictví Bradavic je, jak velká je mapa. Můžete strávit celý den putováním po hradu Bradavic a stále najít věci, které jste předtím zmeškali. To také znamená, že sledování toho, kde je vše umístěno, je pro hru nezbytné. S mnoha sběratelskými úkoly ve hře je velmi užitečné mít mapu, která vám řekne, kde jsou všechny různé položky umístěny na mapě.

Za tímto účelem můžete využít Interaktivní mapa světa IGN IGN interaktivních Bradavic nebo konkrétněji hradní mapu Bradavic.

Zvyšte sloty pro inventář zařízení

Po prvním zahájení hry budete mít k dispozici 20 slotů. I když je to na chvíli v pořádku, zjistíte, že budete pokračovat v zkoumání, že 20 není dost výstroje. Kolem Bradavic leží zdánlivě nekonečné množství zařízení a dokonce pod vodou. A bohužel, jakmile jsou vaše sloty pro převodovky plné.

Z tohoto důvodu doporučujeme podívat se na náš průvodce pro zvýšení slotů pro zásoby zařízení. Toho můžete dosáhnout nalezením a dokončením pokusů Merlin přes mapu.

Odemkněte nejprve nejlepší talenty

Jakmile začnete mít boje v Bradavickém dědictví, boje začnou být mnohem jednodušší. Jedním z nejlepších způsobů, jak vylepšit svou bojovou zdatnost (a udělat ji o něco více vlastní) je využít k dispozici různé dostupné talenty a schopnosti.

Doporučujeme se podívat na našeho průvodce nejlepšími talenty, které odemknete v každé z 5 kategorií. Ať už se jedná o další sady kouzel nebo vyšší poškození kouzla, stojí za to přemýšlet o talentech nejvíce pomůže vašemu stylu hry.

Max Out the Alohamora Spell

Přestože existuje několik tajemství skrytých na dohledu po celém Bradavici a vmámenech, všimnete si docela brzy, že existuje spousta zamčených dveří také. Chcete -li získat kouzlo Alohamora a začít odemknout zámky, budete muset dokončit Quest správce Lunar Lament Quest. To vyžaduje, abyste našli na hradu Bradavice 9 demiguise.

První iterace Alohamory vám umožní odemknout zámky úrovně 1 a budete muset najít ještě více soch demiguise, abyste se přesunuli na úroveň 2 a 3. S maximální verzí kouzla budete moci otevřít všechny zamčené dveře, se kterými se setkáte, a tajemství uvnitř.

Najděte všechna tři tajemství Bradavic

V Bradavicích je spousta těžko hleditelných polních stránek, ale to není nutně tajemství. Ve skutečnosti jsou za hádankami skryta 3 tajemství na hradu Bradavice, které můžete najít a vyřešit.

Podívejte se na náš průvodce všemi tajemstvími a řešeními Bradavic, abyste se ujistili, že je můžete najít sami.

Přemýšlel, kdy se odehrává dědictví Bradavice? Další informace naleznete v našem průvodci časové ose Harryho Pottera.

9 Bradavice Legacy tipy, které jsme si přáli, abychom věděli před zahájením

Bradavice Legacy Tipy a triky

Naše tipy a triky Bradavic Legacy vám pomohou dostat se na lepší začátek. Může to být známé prostředí, ale s zcela novým časovým obdobím a příběhem, který je třeba prozkoumat, je toho hodně co se učit v rozsáhlém otevřeném světě Bradavic Legacy. Například existuje mnoho funkcí a schopností spojených s progresí příběhu o větvení, které často mohou zakrývat, že to, co potřebujete.

Abychom to všechno pomohli, a pomůže vám včas postupovat v včasném případě, je zde devět nejlepších tipů Bradavic, které můžete využít brzy ve hře.

Bradavice Legacy Rychlé tipy:

  1. Spam Revelio po celou dobu odhalit věci, a to i přes zdi
  2. Téměř všechno je za progresí příběhu uzamčeno
  3. Vždy zkontrolujte zařízení, které vyzvednete, abyste si vyměnili lepší věci a posílejte své statistiky
  4. Pravidelně navštěvujte prodejce, aby si vyčistil nežádoucí vybavení a vydělal nějaké peníze
  5. Stále můžete prodat s vybavením, které jste prodali
  6. Jakmile budete mít rozčarování
  7. Jakmile dorazíte do Bradmeade, můžete změnit svůj vzhled
  8. Sbírejte všechny ingredience, které vidíte, protože to bude vše užitečné pro výrobu lektvaru později
  9. Seznam misí odměňuje, abyste zjistili, zda to stojí za to

1. Použijte Revelio po celou dobu, abyste odhalili skryté věci a vydělali XP rychleji

Revelio je kouzelnický vidění a zdůrazňuje předměty, nepřátele a další na světě. Funguje skrz stěny, ukazuje nepřátele, kořist, interagovatelné předměty a v podstatě cokoli, co byste mohli potřebovat nebo chcete. Použijte to pořád, abyste se ujistili, že vám nic nechybí. Odhalí také nespočet stránek polních průvodců, které musíte sbírat, a které se mohou objevit v mnoha nevýznamných rocích. Ze všech kouzel Bradavic, které odemknete, to je ta, kterou použijete nejvíce.

2. Téměř všechno je uzamčeno za hlavním postupem mise

I když se možná budete chtít odbočit, abyste dostali své Bradavice Legacy Broom, nebo se dozvědět konkrétní kouzla Bradavic okamžitě, hra vám absolutně nedovolí nic dělat, pokud nedokončíte klíčové části příběhu. Všechno, Absolutně všechno, je uzamčen za příběhem. Takže neztrácejte čas hledáním nic mimo to – zkontrolujte odměny za misi a podívejte se, co dostanete, a pokud potřebujete nebo chcete schopnost, zůstaňte na hlavním příběhu.

3. Zkontrolujte výstroj po celou dobu na výměnu věcí na vyšší úrovni a zlepšení statistik

Budete se zvednout mírně Lepší šaty a vybavení téměř po celou dobu, kdy hrajete. Budete mít tolik, že je snadné zapomenout na to skutečně zkontrolovat a zjistit, co máte. Udělejte si místo pravidelně kontroly, protože můžete postupovat docela rychle s dalším bodem sem a tam, když upgradujete boty, rukavice atd. Pokud při shromažďování vidíte zelenou šipku vedle položky, znamená to, že má lepší statistiky (a červená znamená slabší). Takže, jakmile to půjde, vyměňte věci.

4. Pravidelně navštivte prodejce, abyste vyčistili své sloty pro převody a vydělejte hotovost

Získáte hodně vybavení v Bradavicích, s téměř konstantními kapkami a odměnami. Hru však spustíte pouze s celkem 20 slotů o převodových kolejích, které se velmi rychle zaplňují. Dokud nezačnete dokončovat Bradavice Legacy Merlin Trials, abyste vám dostali více slotů pro starší převodovky, měli byste se dostat do zvyku prodávat cokoli, co nenosíte pro prodejce poseté kolem mapy. I když máte více slotů, budete pravděpodobně mít spoustu vyčistit při hraní. Pokud jste zoufalí, můžete zničit položky, ale vždy je lepší je proměnit v hotovost.

5. Transmog zachrání jakýkoli vzhled, který najdete, i když ho neudržíte

Nebojte se prodávat cokoli, co najdete, protože transmog znamená, že stále můžete použít vzhled všeho, co najdete. Jakmile to dostanete, je to možnost pro transmog. I když to prodáváte, aniž byste to jednou vyzkoušeli. Vzhled každého oděvu můžete změnit vznášející se nad ním a stisknutím čtvercového nebo x. Hodně pro zachování toho špatného vzhledu, který jste honili, bez ohledu na to, jaké vybavení vlastně máte na sobě. Můžete dokonce učinit předměty neviditelnými, pokud nemáte rádi, že budete mít na sobě brýle, řekněte, ale chcete zvýšení statu, kterou dávají.

6. Oční truhly jsou rychlý způsob, jak rychle získat hotovost

Uvidíte Bradavice Legacy Eye Chestic. Jejich otevření vám vydělá 500 galeonů, což je užitečná hotovost, ale stejně jako všechno ve hře je přístup k nim spojena s příběhem. Chcete -li je otevřít, pokračujte v hraní hlavních misí, dokud nedosáhnete „tajemství omezené sekce“. Tato mise odemkne kouzlo rozčarování a víceméně vás činí neviditelným. Jakmile to budete mít ve svém arzenálu, můžete se proklouznout na oční truhly a otevřete je, abyste získali hotovost dovnitř.

7. V Bradavicích můžete změnit vlasy a funkce obličeje

Jakmile si vyberete Bradavice Legacy Witch nebo Wizard, můžete změnit barvu vlasů, styl, obočí a rysy obličeje, jako jsou jizvy a pihy v Tress Emporiu Madam Snelling v Braukeade. Za malý poplatek můžete přepnout svůj vzhled, kdykoli se vám líbí. Nemůžete však změnit svou celkovou tvář. Žádný polyjuice lektvar pro vás.

8. Sbírejte každou složku, vše bude užitečné později pro výrobu lektvaru

Ve volné přírodě projdete spoustou lektvarů. Některé ingredience, jako je Horklump šťáva a skákací toadstools, jsou nezbytné pro vaření užitečných směsí, jako jsou lektvar Wiggenwald a Erdurus lektvar. Chcete -li ušetřit čas, uklidit tolik divokých ingrediencí, kolik můžete pořád. Neexistuje žádná maximální kapacita pro ingredience, které můžete držet, takže je lepší vzít vše, co můžete. Když nakonec odemkneš Bradavice Legacy Room of požadavek, budete moci pěstovat a sklízet své vlastní zdroje.

9. Mise vám řeknou, jaké odměny dostanete

Obecně budete chtít nebo potřebujete udělat všechny hlavní mise, protože je to jediný způsob, jak odemknout všechny své síly a schopnosti. Pokud však chcete vědět, zda bude mise za vaše úsilí, zkontrolujte, jaké odměny získáte za dokončení úkolu. Ty se mohou lišit od jedinečných kouzel po nové vybavení, zlato a další. Můžete se dokonce rozhodnout, že se někdy zdvojnásobíte dárce questů, udržet si jakoukoli položku, kterou chtěli, abyste za ně získali, stejně jako své odměny, nebo je vydírat za více zlata. Jen očekávejte, že se o tom budou křížit, a podat komentáře k vaší zradě, kdykoli do nich narazte.

Vydání dědictví Bradavic bylo předmětem kritiky a debaty kvůli j.K. Rowlingův veřejný postoj k genderové identitě, který nadále zpochybňuje inkluzivitu v srdci komunity Harryho Pottera. Tady je náš vysvětlení na Bradavice Legacy Controversie.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Nejlepší Bradavice Legacy Tipy a triky pro začátečníky

Naše Bradavice Legacy Tipy a triky Průvodce obsahuje užitečné rady, které potřebujete vědět, když poprvé zahájíte své dobrodružství jako pátý ročník Bradavic.

Bradavice Legacy Tipy: Zmijozelský student obsadil Crucio Curse

Publikováno: 10. února 2023

Budete potřebovat naše Bradavice Legacy tipy Jako zbrusu nový student pátého ročníku se dostane dopředu vaší třídy. Od rad, jak shromáždit všechny sběratelské, bojovat proti tipům a trikům, abyste zajistili, že vyhrajete každý boj, náš průvodce vás může proměnit v jednoho z nejlepších studentů Bradavic.

Když začnete dělat určitý pokrok ve hře RPG, je důležité si uvědomit. Je zde na paměti maximální úroveň Bradavic, které je třeba mít na paměti, což vás nutí zvážit, jak stavíte své sestavení – přečtěte si náš průvodce talenty, abyste zjistili, do jakých dovedností stojí za to investovat. S těmito informacemi z cesty, tady je náš průvodce tipy v Bradavicích, abyste vás dostali.

Najděte každé místo Floo Flame co nejdříve

Když konečně dostanete šanci prozkoumat hrad Bradavic, jednou z prvních věcí, které byste měli udělat, je najít všechna Bradavice Legacy Floo Flame Locations na mapě. Tyto ikony reprezentované zelenými plameny jsou rychlé cestovní body, což vám umožňuje okamžitě přepravit do všech klíčových cílů na hradu. Bez ohledu na to, jak dobře jste si zapamatovali hrad, je vždy rychlejší cestovat přes Floo Flame. Mít přístup k rychlému cestování usnadňuje návrat zpět k těm batbarským dědickým dveřím, kterým byste se mohli brzy vyhnout.

Floo Flames najdete také v Braderseade a na Vysočině, i když budete chtít počkat, až budete získat, než prozkoumáte Highlands. Je pravděpodobné, že nebudete muset používat tyto rychlé cestovní body, dokud nedosáhnete středu ve hře, ale jakmile je budete mít, budete rádi, že jste je dostali z cesty. Okamžitě odemknutí těchto míst vám může ušetřit spoustu času – vzhledem k tomu, jak dlouho je dědictví Bradavic, je to nezbytné, pokud chcete hru rychle dokončit.

Přijďte do každého boje vybaveného několika kouzly

Znalosti kouzla a jeho upgrady jsou pravděpodobně nejdůležitějšími talenty ve hře, protože vám umožňují přiřadit novou sadu kouzla, až do celkového celkem čtyři. Během boje má každé kouzlo, které máte, své vlastní cooldown, ale to se vztahuje pouze na kouzlo, které jste použili, ne na typ kouzla, které jste použili. Využitím více sad kouzel můžete zajistit, abyste měli vždy několik kouzel připravených k obsazení v daném okamžiku.

V době, kdy se vám podařilo odemknout velkou část kouzel Bradavic, není důvod se spoléhat na váš normální kouzelný útok, protože vaše kouzla poškození jsou schopna vyjmout nepřátele během několika sekund. Pokud jste přidělili dostatek sad kouře určených pro boj, je téměř nemožné se ocitnout v situaci, kdy je každé kouzlo, které jste obsadili, na cooldown.

Využijte nejlepší formu obrany během boje uhýbáním

Může se cítit dobře blokovat a odklonit útoky pomocí protego, zejména s finišerem Stupefy, ale to prostě není tak efektivní jako skromný dodge roll. Zatímco protego může být zábavné obsadit, nemůže vás zachránit proti červeným útokům, kterým lze zabránit pouze pomocí Dodge. Ano, dodge roll má spoustu neporazitelnosti, aby vám zabránilo v poškození v nebezpečné situaci. Můžete upgradovat mechanik Dodge zakoupením Swift Talent – tento talent vás dočasně zmizí z bojiště, což vám dává více času, abyste se vyhnuli poškození.

Přijměte bojové výzvy co nejdříve, zatímco nepřátelé jsou nízká úroveň

Otevření otevřeného světa trvá několik hodin v Bradavickém světě, ale jakmile je otevřeno, můžete prozkoumat celou mapu Bradavic na koště. Jakmile se v boji cítíte pohodlně, vřele doporučujeme prohledat mapu pro nepřátele uvedené v Bradavických dědických výzvách. Nepřátelé mění na vaši úroveň, takže je snazší vyhrát boje brzy proti pavoukům, skřítkům a každému dalšímu typu minionu, který se objevil v výzvách.

Bradavice Legacy Field Guide Pages - Polní průvodce, který profesor Weasley předává čarodějnici nebo čaroděj. Na přední straně má znak Bradavic a kovovou západku

Pokud máte pochybnosti, obsazení Revelio najdete sběratelské předměty a tajemství

Pokud jste vášnivým sběratelem, je pravděpodobné, že oceníte, že máte k dispozici Revelio. Toto kouzlo neodhaluje žádná tajemství Bradavic, ale může odhalit skryté stránky ve vaší okolí a jeho dosah můžete zvýšit odemknutím talentu Revelio Mastery Talent. To je nezbytný talent, pokud plánujete dokončit každou výzvu ve hře s otevřeným světem, protože vám to ušetří od toho, abyste kouzlo vrhají každých pár kroků.

Revelio zobrazuje jakékoli skryté stránky pro polní vodítko a stránky Revelio, ale věděli jste? Když se ocitnete uvíznutí v úkolu, který se snaží najít konkrétní položku, nezapomeňte obsadit Revelio a vyhledat jakékoli zářící položky. Mějte na paměti, že se překrývají některá místa sběratelských předmětů, takže se ujistěte, že jste prošli předtím, než se budete pohybovat, pokud by mohlo být něco kolem.

Odemkněte místnost požadavku před lovem sběratelských předpisů

Víme, jak lákavé je najít každý skrytý poklad a okamžitě odemknout každé tajemství, ale hra vás zabrání příliš brzy odemknout. Místo toho možná budete chtít vydržet, dokud odemknete Bradavice Legacy Room of požadavek.

Do této chvíle ve hře byste měli být schopni zachytit různé zvířata, pěstovat své vlastní rostliny a vytvořit si vlastní malé místo, kde se dostanete ze stresu života. Ještě důležitější je, že byste měli mít přístup k většině kouzel, která potřebujete k vyřešení každého Merlinova pokusu, najít všechny Daedalian Keys a získat všechny sochy namiguise.

Zkoušky Merlin vyžadují různá kouzla, takže pokud to nedokážete vyřešit, vraťte se později

I když řešení většiny pokusů Merlin se může zdát jednoduché, tyto výzvy mohou být složité, když testují vaše znalosti kouzla. Například většina pokusů zahrnujících kouzla palby obvykle pracuje s invendio, ale možná budete muset vrhnout Confringo, který cestuje mnohem dále. Pokud jste neměli šanci odemknout různé kouzla, možná budete chtít odložit dokončení pokusů Merlin, dokud nebudete mít několik dalších možností.

S těmito tipy a triky Bradavice, které máte k dispozici, byste měli dosáhnout vrcholu své třídy v žádném okamžiku. Podívejte se na naše, jak vydělat peníze v Bradavicích Legacy, pokud se ocitnete připoutaní k hotovosti, a také máme průvodce o otevření Bradavic Legacy Eyeball Truds, pokud si nejste jisti, jak otevřít tyto otravné krabice. A pokud chcete hrát něco úplně jiného, ​​dejte náš nejlepší seznam her PC a objevte některé vynikající tituly.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.