Bradavice Legacy Ravenclaw Companion odhalil ve hře Harry Potter | PCGamesn, je tam společník havarenclaw v Bradavickém dědictví?

Existuje společník Ravenclaw v dědictví Bradavic

Není jasné, jakou roli bude hrát Thakkar, ale mnoho potenciálních hráčů již hádalo, jaké zapojení by postava mohla mít v příběhu. “Mám teorii, že možná slouží jako nějaká znalostní základna,” říká Ham-Ham-Iam. “Hráči se k němu vracejí, aby se zeptali na úkoly nebo získali pokyny, náznaky nebo tipy nebo tak něco.”. Sorta jako adresář ve formě charakteru. Vzhledem k tomu, že vždy čte a píše.““

Bradavice Legacy Ravenclaw Companion odhalil ve hře Harry Potter

Bradavice Legacy Ravenclaw Companion odhalil ve hře Harry Potter

Bradavice Legacy Ravenclaw Companion byl konečně odhalen, protože jsme všichni čekali na slyšení o posledním společníkovi ve hře Harry Potter po nějakou dobu. I když existuje cesta před úplným vydáním hry RPG, tato informace by měla stačit k tomu, aby vás na nějakou dobu odvrátila.

Jeden z mnoha studentů přítomných v Bradavicích Legacy Commons, The Ravenclaw Companion byl konečně odhalen jako Amit Thakkar. Thakkar zřetelně chyběl ve odhalení spolužáků z ostatních tří domů, což vedlo ke spoustě spekulací hráčů o těchto postavách Bradavic.

Zdá se, že si to vývojářka Avalanche je vědoma, jak se říká v oznámení tweetu, že „potkáte mnoho spolužáků z Gryffindor, Zmijozel, Hufflepuff a ano, dokonce i Ravenclaw.“

Milenec astrologie, Amit Thakkar a každý další spolužák „všichni budou hrát roli na vaší cestě, když navštěvujete Bradavice“ podle komunitního manažera Chandlera Wooda.

Popis postavy Thakkara zní: „Amit usiluje o to, aby byl slavným kouzelnickým historikem a již má rozsáhlé plány pro svou první paměť. Výjimečně jasný a dobře čte, zbožňuje hvězda a vždy se zdá, že má nejnovější špičkový dalekohled po ruce. Amit bude skočit na šanci pomoci příteli v nouzi, ale jednou v husté věci si často uvědomí, že by mohl být lepší čtení nebo psaní o určitých dobrodružstvích, než je zažít.“

Není jasné, jakou roli bude hrát Thakkar, ale mnoho potenciálních hráčů již hádalo, jaké zapojení by postava mohla mít v příběhu. “Mám teorii, že možná slouží jako nějaká znalostní základna,” říká Ham-Ham-Iam. “Hráči se k němu vracejí, aby se zeptali na úkoly nebo získali pokyny, náznaky nebo tipy nebo tak něco.”. Sorta jako adresář ve formě charakteru. Vzhledem k tomu, že vždy čte a píše.““

To, jak se rozhodnete komunikovat s každou postavou, bude také ovlivnit konec, protože Bradavice Legacy Conding Choices byl nastíněn režisérem Alan Tew, který pocházel z neuvěřitelně rozsáhlého videa Bradavie Legacy Gameplay, které podrobně vytvořilo tvorbu postav a boj.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Zatímco WB Games říká: „JK Rowling není přímo zapojena do tvorby hry“, je založena na její práci a stále není jasné, zda z prodeje obdrží licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.

Existuje společník Ravenclaw v dědictví Bradavic?

Ravenclaw Doorknocker

Zdroj obrázku: Avalanche Software

Bradavice Legacy je hra, kterou většina fanoušků Harryho Pottera sní o jejich životě. Konečně existuje hra, kde mohou zažít z první ruky všechna místa, a kouzla, která dosud mohli číst a sledovat, včetně hraní jako kouzelník v jejich oblíbeném domě. Někteří fanoušci přemýšlejí, jestli V Bradavičích dědictvích je společník Ravenclaw. Tady je vše, co potřebujete vědět.

Kdo je společníkem Ravenclaw v Bradavickém dědictví?

Ne, v Bradavičích dědictví není společník Ravenclaw. Amit Thakkar je nejbližší věc k společníkovi Ravenclaw, kterou dostanete ve hře. Zatímco společníci ostatních domů (Sebastian Sallow, Natsai Onai nebo Poppy Sweeting) vám dávají konkrétní úspěchy po dokončení řady úkolů, nových kouzel, která se mohou učit nebo jiná odměny, to není případ tohoto Ravenclaw NPC.

Amit je dobře čtený, inteligentní kouzelník, jehož specialita je astronomie a je nezbytná pro odemknutí astronomických tabulek, typu sběratelských sběratelských. Je to spíše důležitý NPC než společník. Existuje možnost, že by mohl být v budoucích aktualizacích her přidán skutečný společník Ravenclaw. Prozatím budou fanoušci muset počkat, až to zjistí, a spřátelit se společníky ostatních domů.

Nyní, když znáte odpověď na to, zda V Bradavičích dědictvích je společník Ravenclaw, Můžete hledat více průvodců pro hru v Twinfinite. Jak vidíte níže, máme všechny odpovědi.

  • Všechny staré kódy kusů pro bezplatné odměny Roblox (září 2023)
  • Starfield Aceles nebo Microbe: Což byste si měli vybrat v „Legacy Fellaged“?
  • Baldur’s Gate 3 Patch Notes Hotfix 2, vysvětlil
  • Top 40 nejlepších nejlepších gaučových kooperačních her pro více hráčů PC pro hraní s přáteli
  • 15 nejlepších mmorpgs hraní v roce 2023

O autorovi

Rafa Boladeras

Jsem spisovatel, který miluje filmy Wes Anderson, show jako The Wire, jak jsem potkal vaši matku nebo páteční noční světla a vydal pár knih.

Společníci

Svět

Stejně jako Harry měl Hermionu a Ron, budete mít vlastní sadu důvěryhodných přátel – nazývané společníci – v Bradavicích Legacy. Tato příručka obsahuje všechny informace o tom, jak společníci ve hře pracují, včetně toho, kolik jich je a jejich příběhy.

Co jsou společníci?

Gryff Companion.png

Společníci jsou Bradavice Alumni jste se spřáteli během svého dobrodružství v celém dědictví Bradavic. Jakmile se s nimi spřátelíte, dostanete doprovodně specifické úkoly, jak postupujete v hlavním příběhu. Společníci také nabízejí exkluzivní vedlejší úkoly a také příležitost učit se nové dovednosti a schopnosti.

Když budete pokračovat v budování vztahů se svými společníky, také se dozvíte více o jejich příbězích.

Kolik společníků je tam?

Existují čtyři společníci, které se budete přátelit – jeden z každého z domů: Hufflepuff, Ravenclaw, Gryfrindor a Zmijozel.

Níže najdete seznam všech společníků, se kterými budete komunikovat v Bradavickém dědictví. Kliknutím na níže uvedené odkazy budete vedeni na konkrétní doprovodnou stránku:

Společníci
Natsai Onai
Sebastian Sall
Amit Thakkar
Poppy Sweeting