Bradavice Legacy | Sochy DemiGuise a Měsíc – Mapa všech umístění – Gamewith, Umístění soch DemiGuise – Bradavice Legacy Guide – IGN

Všechny interaktivní mapy a umístění

Contents

Musíte upgradovat alohomoru, abyste otevřeli zámky úrovně 2 a zámky úrovně 3. Abyste ji zvýšili na maximální úroveň, budete muset sbírat celkem 22 soch demiguise.

Místa demiguise měsíce

【Dům severně od západních prapů】
Dům severně od West Hogsmeade (*LV 2 Lock)

Z nádvoří zvonice jděte do dveří vedle plamene Floo. Po vstupu rovnou na chodbu a na čtvrtém oblouku budou vpravo dveře, vstupte do nich a najdete demiguise. Dveře mají klíč k zámku úrovně II, který lze otevřít pouze o vyšší úroveň Alohamory .

Ve třídě Beasts se nachází v Bell Tower Wing (úroveň 2)

Jděte do učebny Beasts umístěné u křídla Bell Tower a pak jděte rovnou směrem k místnosti na pravé straně plamene Floo. Poté při vstupu jděte doprava a vstupte do jiné místnosti, najdete tu polotuinu nad stolem. Dveře mají klíč k zámku úrovně II, který lze odemknout pouze o vyšší úroveň Alohamory.

Transfiguration Courtyard, Astronomy Wing (úroveň 2)

Zadejte dveře vedle plamene Floo vlevo. Pak jděte doprava a uvidíte dveře nad malým schodištěm. Zadejte jej a spatříte polovinu umístěné nad skříňkou. Dveře mají klíč k zámku úrovně II, který lze odemknout pouze o vyšší úroveň Alohamory.

Co je to navijáka?

Lze sbírat během bočních úkolů

Sochy demiguise jsou sochy, které lze sbírat během bočního hledání muže za měsíci. Sběr sběru demiguise upgraduje alohomora.

Lze prozkoumat pouze v noci

Sochy Demiguise Moon lze prozkoumat pouze v noci a během dne však nebudou viditelné nebo se objevit, můžete však změnit čas ve hře, abyste mohli sbírat a prozkoumat pologaise.

Otevřete mapu a zvolte Wait

Otevřete mapu a poté klikněte na Počkejte, až to vyvolává úpravu denní doby.

Vyžaduje odemknutí na úrovni 2 a 3

Úroveň Ne. požadovaného polobytce
Úroveň 2 9
Úroveň 3 13

Musíte upgradovat alohomoru, abyste otevřeli zámky úrovně 2 a zámky úrovně 3. Abyste ji zvýšili na maximální úroveň, budete muset sbírat celkem 22 soch demiguise.

Trophy demiguise Dread je udělena za sběr všech 30 kusů

Celkem existuje 30 soch demiguise. Alohomora III vyžaduje pouze 22 kusů, ale pokud je všechny shromažďujete, získáte trofej.

Přiveďte shromážděnou polovinu na Gladwin Moon

Demiguise Moon

Po sběru demiguise ji přiveďte na Gladwin Moon, aby mohl upgradovat vaši alohomoru. Nachází se v oblasti jižního křídla hradu Bradavic, můžete použít rychlé cestování k přechodu do fakultní místnosti.

Místo Gladwin Moon

Jak najít demiguise?

Použijte Revelio k odhalení modré siluety

Demiguise

Můžete použít Revelio k odhalení nejen navizi, ale také některé truhly s pokladem. Můžete snadno spatřit polovinu, protože je pokryta modrou siluetou.

Pokud vaše postava najednou mluví, naznačuje to nedaleký demiguise

Když je poblíž socha demiguise, hlavní postava o tom bude mluvit, je to známka toho, že socha je v okolí. Okamžitě použijte Revelio a rozhlédněte se po celé oblasti.

Články související s dědictvím Bradavice

Seznam vedlejších průvodců

Bradavice
Jako můra k rámu Létání z polic
Gobs of Gobstones Croshed Wands: 1. kolo
Křížené hůlky: 2. kolo Croshed Wand: Kola 3
Mezipaměť na hradu Daedaliánské klíče
Praxe kombinace kouzla 1 Praxe kombinace kouzla 2
Venomous Valor Summoner’s Court: Match 1
Dissing for Sweets Zdobení interiéru
Hloubky Mer-Ky Příběh Rowland Oakes
Situace domu Hříbě mrtvých
Phoenix Rising „Beeting“ kletba
Vše je dobře, to končí Bell Historie magické třídy
Portrét v okurce
Bračiny
Sledujte motýly Náročné doručení
Letový test Muž za měsíci
└Demiguise umístění sochy
Zametání konkurence Přítel v činu
Odstranění na místě Jedovatá pomsta
Unikátní jednorožec Vezměte sušenku
Binding Your Own Business Zamotaný web
Sky je limit
Mapa světa
Duch naší lásky Ztracený Astrolabe
Odveden pryč Unesené zelí
Ale Ale Ale Ovládání trollu
Zloděj v noci Setkání proti absenderu
Zlomení tábora Bratrův strážce
Hippogriff označuje místo Prokleté poklad hrobky
Vyhození Selwyn Vyřešeno zvonem
Ptáci peří

Umístění soch demiguise

Svět

V Bradavicích Legacy existuje mnoho typů zámků, které budou blokovat vaši cestu, když se snažíte prozkoumat hloubky Bradavic, jakož i přístup k určitým budovám v hrudnících, které se nacházejí také ve vesnici Bradmeade a Highlands. Jak se naučíte Alohomora odemknutí kouzla z Groundskeeper, pane. Měsíc, dozvíte se o Sochy demiguise – malé sochy stvoření, které drží zářící měsíce lze získat pouze tehdy, když se v noci třpytí.

Nalezením těchto demiguise soch, pan. Měsíc vás naučí silnější verze Alohomory k odemknutí zámků úrovně 2 a úrovně 3. Abychom vám pomohli upgradovat vaše dovednosti Lockpicking, tato příručka podrobně popisuje umístění pro všechny sochy demiGuise, která najdete ve všech regionech v Bradavicích Legacy.

Bradavice Legacy DeMiguise Socha průvodce

Chcete se dozvědět více o odemknutí soch demiguise nebo kde je najdete v konkrétním regionu? Kliknutím na níže uvedené odkazy přeskočte.

 • Jak odemknout sochy demiguise
 • Jak najít všechna umístění sochy demiguise
  • Bradavice Umístění sochy demiguise
  • Bračiny Umístění sochy demiguise
  • Highlands Umístění sochy demiguise

  Odemčení soch demiguise

  I když můžete špehovat několik demiguise soch brzy, Nikdo z nich nelze komunikovat, dokud se nenaučíte Kouzlo alohomora. K tomu dojde po dokončení prvního zkušebního úkolu a sezóna se změní na podzim, kdy Mr. Měsíc požádá o pomoc a naučí vás odemknout kouzlo.

  20230209140042 1.jpg

  Ačkoli úkol vám přiměje chytit 3 demiguise sochy kolem hradu Bradavice, nikdo z nich se nepočítá do sledovaného celkového nalezení, a dostanete pouze jeden demiguise měsíc, abyste mohli obchodovat s Groundskeeperem k učení pokročilých verzí kouzla.

  • Budete potřebovat 9 DemiGuise Moons, aby se naučili hodnost 2 alohomory
  • Budete potřebovat 13 dalších demiguise měsíců, které se učí 3 pozice Alohomora (Nejprve můžete být požádáni o nalezení 9, ale budete požádáni o další 4 po jejich otočení celkem 13).

  Všechna umístění sochy demiguise

  Níže najdete všechna známá umístění demiguise soch. Někteří lze zjistit otevřeně, zatímco jiní se skrývají za zamčenými dveřmi, které vyžadují určitou úroveň alohomory k porušení. Níže uvedená umístění sochy jsou rozdělena na Bradavice, Bradavice a na Vysočině v pořadí, které je najdete (ty, které nevyžadují první blokování).

  Nezapomeňte, že to musí být noční čas, než bude možné zvednout sochu demiGuise, a teprve po dokončení MR. Moon’s První úkol. Přes jeho varování se nemusíte starat o zákaz vycházení nebo hlídky v noci po jeho úkolu. Vidět naše Mapa Bradavice Legacy Pro více sběratelských míst.

  Pokud potřebujete změnit denní dobu, otevřete mapu a stiskněte vyznačené tlačítko (F nebo R3), abyste čekali ze dne na noc).

  Bradavice demiguise sochy

  V hradu Bradavic je celkem 10 soch demiguise, z nichž některé budou vyžadovat určitou úroveň alohomory k nalezení.

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – kancelář profesora Fig

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – kancelář profesora Fig

  HOGWARTSD 1-1.JPG

  Tato demiguise socha může být viděna brzy ve hře, protože se nachází prominentně v kanceláři profesora FIG v obraně proti Temné umění věž v astronomickém křídle. Pomocí floo plamene profesora fíka v noci vstoupíte do jeho kanceláře za učebnou a popadněte sochu demiguise z stolu v zadní části místnosti.

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – Učebna věštění

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – Učebna věštění

  Tato demiguise socha může být také vidět na začátku hry, protože se nachází ve třídě věštění – i když je snadné minout vstup.

  HOGWARTSD 2-1.JPG

  Najdete to, když vstupujete do přílohy knihovny přes vchod do viaduktu tím, že hledáte na severovýchod na velké spirálové schodiště. Vezměte po schodech celou cestu a konečně dosáhnete dveří pasti, kde se žebřík příčky automaticky sestoupí.

  BOGWARTSD 2-2.JPG

  Vezměte žebřík a podívejte se blízko zadní části místnosti pro sochu demiguise, která se skrývá pryč.

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – Knihovna omezených sekcí

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – Knihovna omezených sekcí

  Je možné spatřit tuto sochu demiguise dlouho předtím, než ji budete moci chytit, protože to pravděpodobně projdete během hlavního úkolu vstoupit do omezené části knihovny v knihovní příloze Wing.

  BOGWARTSD 3-1.JPG

  Jakmile budete mít možnost to nárokovat, vraťte se do knihovny a zadejte omezenou sekci (která by již neměla být chráněna – ani v noci).

  BOGWARTSD 3-2.JPG

  Zamířte dolů do spodního patra omezené sekce a procházejte různými místnostmi, dokud nedosáhnete chodby vedoucí do úložiště kolem sochy oční bulvy a socha navijáka bude na malém koncovém stole u dveří.

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – Skvělá Hall Room

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – Skvělá Hall Room

  Tato socha demiguise je jednou z prvních soch, které se skrývají za zamčenými dveřmi v Bradavicích – ale dokončení MR. Moon’s Quest vám umožní přístup k němu.

  HOGWARTSD 4-1.JPG

  Cestujte do jídelny Great Hall a hledejte zamčené dveře úrovně 1 v jihozápadním rohu poblíž místa profesora.

  BOGWARTSD 4-2.JPG

  Odemkněte dveře a najdete sochu demiGuise v místnosti s kolekcí, kterou můžete také chytit.

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – koupelna na jižní křídlo

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – koupelna na jižní křídlo

  Tato socha demiguise je jednou z prvních soch, které se skrývají za zamčenými dveřmi v Bradavicích – ale dokončení MR. Moon’s Quest vám umožní přístup k němu.

  BOGWARTSD 5-1.JPG

  Cestujte do věže fakulty jižního křídla a zamířte po schodech dolů do přízemí. Pokračujte v hale, dokud nedosáhnete uzamčené koupelny, kde se říká, že Peeves způsobuje chaos, a odemkněte jej s Alohomorou.

  BOGWARTSD 5-2.JPG

  Uvnitř otevřete každý z koupelnových stánků, abyste našli jeden, ve skutečnosti skrývá prolézací prostor do kotelny. Právě zde najdete sochu demiguise skryté.

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – North Hall Dungeons

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – North Hall Dungeons

  Tato socha demiguise je jednou z prvních soch, které se skrývají za zamčenými dveřmi v Bradavicích – ale dokončení MR. Moon’s Quest vám umožní přístup k němu.

  BOGWARTSD 6-1.JPG

  Cestujte do plamene Courtyard Courtyard Courtyard a zamířte do severní haly, než sestoupíte po schodech do dungeonů. Slezte dolů a jděte kolem sochy spícího draka, abyste našli dva zamčené dveře – jeden z nich má zámek úrovně 1 a provizorní padací most.

  BOGWARTSD 6-2.JPG

  Vstupte do učebny Muggle Studies a okamžitě zahněte doprava a podívejte se na stranu dveří, abyste našli v rohu sochu úkrytu, a přidejte ji do své sbírky.

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – zvonice věž

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – zvonice věž

  HOGWARTSD 7-1.JPG

  Tato demiguise socha je jednou z prvních soch, které se skrývají za zamčenými dveřmi podél areálu Bradavic – ale dokončení MR. Moon’s Quest vám umožní přístup k němu.

  HOGWARTSD 7-2.JPG

  Vydejte se před plamen Courtyard Courtyard Courtyard Flame a jděte na západ směrem k bráně Ramparts a podívejte se podél pravé stěny hradby pro zamčené dveře pod schodištěm po hranách. Otevřete to s Alohomorou a uvnitř najdete další sochu demiguise.

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – dlouhá galerie

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – dlouhá galerie

  Tato socha demiguise je taková, která bude vyžadovat, abyste měli úroveň 2 kouzla Alohomora, což znamená. Měsíc první, aby se naučil další úroveň kouzla.

  BOGWARTSD 8-2.JPG

  Z plamene Courtyard Floo Floo Flame Courtyard On otočte dveře úrovně 1 do dlouhé galerie, která se připojuje k příloze knihovny. Když se pohybujete v polovině dlouhé haly, najdete dveře úrovně 2 vpravo. Odemkněte to a uvnitř najdete sochu demiguise.

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – Obrana proti věži Dark Arts

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – Obrana proti věži Dark Arts

  Tato socha demiguise je taková, která bude vyžadovat, abyste měli úroveň 2 kouzla Alohomora, což znamená. Měsíc první, aby se naučil další úroveň kouzla.

  AstronomyCC 6-1.JPG

  Najdete toto polohové umístění zpět v přízemí obrany proti věži temné umění v Astronomické křídle v Bradavicích. Když vstoupíte do hlavních dveří, hledejte zamčené dveře úrovně 2 s chatrnou chrlinou posazenou vedle nich.

  HOGWARTSD 9-1.JPG

  Odemkněte tyto dveře a najdete sochu demiGuise v této oblasti úložné místnosti, která také drží stránku polního průvodce skříňky Boggart Cupboard.

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – Učebna zvířat

  Bradavice Demiguise Socha Umístění – Učebna zvířat

  HOGWARTSD 10-M.JPG

  Tato socha demiguise je taková, která bude vyžadovat, abyste měli úroveň 2 kouzla Alohomora, což znamená. Měsíc první, aby se naučil další úroveň kouzla.

  HOGWARTSD 10-1.JPG

  Najdete to krátce po dokončení úkolu DemiGuise od MR. Měsíc a mít první hlavní lekci úkolu pro třídu Beasts, která je mimo křídlo Bell Tower podél Bradavic jihozápadně od nádvoří ve velké venkovní chatrči.

  BOGWARTSD 10-2.JPG

  Lockpick některý z dveří úrovně 2 do domu, kde je kancelář a oblast pobytu profesora Howina a najdete umístění polohybů uložených v ložnici na stole naproti dveřím.

  Umístění sochy demiguise

  V kouzelnické vesnici Hogsmeade je celkem 9 soch demiguise, z nichž některé budou vyžadovat určitou úroveň Alohomory.

  Umístění sochy demiguise v Bradsmeade – Tomes a svitky

  Umístění sochy demiguise v Bradsmeade – Tomes a svitky

  HOGSFP 2-M.JPG

  Tuto sochu demiguise můžete spatřit dlouho předtím, než ji můžete skutečně chytit, protože se nachází v domě obchodu, který se setkáte při první návštěvě v Bradavinách. Když vstoupíte do vesnice z jižního mostu, podívejte se doleva do obchodu Tomes and Scrolls a počkejte do noci, než vstoupí do noci.

  HOGSD 1-1.JPG

  Naštěstí se majitel opravdu nestará o to, že se po hodinách plížíte, takže jděte za pultem Thomase Browna a do jeho ložnice, kde najdete v noci sochu pologéfy na dress.

  Umístění sochy v Braukeade Demiguise – Hog’s Head Inn

  Umístění sochy v Braukeade Demiguise – Hog’s Head Inn

  HOGSFP 5-M.JPG

  Toto je další socha demiGuise, kterou můžete najít dlouho předtím, než ji můžete skutečně chytit, protože se nachází venku – v Hog’s Head Inn, kterou najdete na dalekém severozápadním okraji vesnice – západ od Západu Plamen Floo Bradmeade.

  HOGSD 2-1.JPG

  Když vstoupíte, jděte za pultem do zadní místnosti vpravo a v malém prostoru vedoucím ke dveřím do doků si nebudete moci nechat ujít zářící demiguitní sochu na hromadě bedny.

  Umístění sochy dnigUise Bradsmeade – Dervish a Bangs

  Umístění sochy dnigUise Bradsmeade – Dervish a Bangs

  HOGSFP 15-M.JPG

  Toto je další socha demiGuise, kterou můžete najít dlouho předtím, než ji můžete skutečně chytit, protože se nachází venku – v budově, v níž sídlí jak Gladrags Wizardwear, a Dervish a Bangs, které najdete na centrálním Bradsmeade náměstí, najdete, najdete náměstí, náměstí, náměstí. Západně od severního Floo Flame.

  HOGSD 3-1.JPG

  Když chodíte uvnitř obou dveří, najdete sochu demiGuise na hlavním pultu na straně dervish a rány v obchodě, vedle okouzleného kovářského kladiva, které bouchne pryč.

  Umístění sochy pro demiguise

  Umístění sochy pro demiguise

  HOGSFP 9-M.PNG

  Tato demiguise socha je jednou z prvních soch, které se skrývají za zamčenými dveřmi v Brademeade – ale dokončení MR. Moon’s Quest vám umožní přístup k němu. Nachází se na Three Broomsticks provozovaných Sironou Ryan.

  HOGSD 4-1.JPG

  Cestujte do Three Broomsticks Pub v centru Bradavice po jeho hlavní ulici a vyšplhat všechny úzké schodiště dovnitř do nejvyššího patra, kde najdete zamčené dveře úrovně 1, na které můžete použít alohomoru k odemknutí.

  HOGSD 4-2.JPG

  Jakmile je uvnitř, najdete sochu demiguise uvnitř malé ložnice zde na centrálním stole, hned vedle stránky polního průvodce a hrudníku sběru.

  Umístění sochy Spire Street House

  Umístění sochy Spire Street House

  HOGSD 5-M.JPG

  Tato demiguise socha je jednou z prvních soch, které se skrývají za zamčenými dveřmi v Brademeade – ale dokončení MR. Moon’s Quest vám umožní přístup k němu. Najdete to uvnitř uzamčeného domu na ulici Spire.

  HOGSD 5-1.JPG

  Nachází se v malé, ale vysoké budově na východ od tří koště. Na zámku můžete použít alohomoru a pomoci si na demiguise sochu na stísněné podlaze výše.

  HOGSD 5-2.JPG

  Umístění sochy pro demiguise v Brauzech – domov Severní řeky

  Umístění sochy pro demiguise v Brauzech – domov Severní řeky

  HOGSD 6-M.JPG

  Tato demiguise socha je jednou z prvních soch, které se skrývají za zamčenými dveřmi v Brademeade – ale dokončení MR. Moon’s Quest vám umožní přístup k němu. Najdete to uvnitř zamčeného domu na okraji řeky poblíž severní části Bradlíků.

  HOGSD 6-1.JPG

  Podívejte se na osamělou budovu naproti obchodu s zvířaty Animal a Peck nad centrálním náměstí v čelních sítích a použijte Alohomora na zámku úrovně 1 na dveřích vodou. Uvnitř najdete sochu demiguise na plášti nad krbem u dveří.

  HOGSD 6-2.JPG

  Umístění sochy pro demiguise

  Umístění sochy pro demiguise

  HOGSD 7-M.JPG

  Tato demiguise socha je jednou z prvních soch, které se skrývají za zamčenými dveřmi v Brademeade – ale dokončení MR. Moon’s Quest vám umožní přístup k němu. Najdete to uvnitř uzamčeného domu na Dálném východním okraji Bradavice.

  HOGSD 7-1.JPG

  Běžte za velkým obchodem s velkými Honeydukes a najděte za ním dva malé domy a přistupujte ke severu z nich, aby odemkli dveře úrovně 1. Uvnitř najdete sochu demiGuise na displeji na stole pod portrétem kouzelníka.

  HOGSD 7-2.JPG

  Umístění sochy Demiguise v Hogsmeade – Lower High Street

  Umístění sochy Demiguise v Hogsmeade – Lower High Street

  HOGSD 9-M.JPG

  Tato socha demiguise je jednou ze dvou soch, které budou vyžadovat, abyste získali Alohomora Rank 2, abyste ji mohli najít, což znamená. Socha se schovává na rohu Hogovy hlavní ulice, mezi tomes a svitky a Ollivander’s Wand Shop.

  HOGSD 9-1.JPG

  Podívejte se na dům na malé ulici vedoucí k Hog’s Head Inn, který má na sobě zámek úrovně 2, a použijte Alohomora Rank 2, abyste se dostali do domu, kde najdete sochu demiguise ve druhém patře zastrčenou pryč.

  HOGSD 9-2.JPG

  Umístění sochy pro demiguise v Braukeade – domov ze Western River

  Umístění sochy Bradseade DemiGuise – domov pro Edge Westerm River Home

  HOGSD 8-M.JPG

  Tato socha demiguise je jednou ze dvou soch, které budou vyžadovat, abyste získali Alohomora Rank 2, abyste ji mohli najít, což znamená. Socha se skrývá v budově podél okraje řeky na západní straně Bradlí.

  HOGSD 8-1.JPG

  Podívejte se na dům jen napravo od Pippinovy ​​lektvary, severně od plamene West Hogsmeade Flame a použijte Rank 2 of the Alohomora odemknutí kouzla, abyste získali vstup do domu. Najdete sochu demiguise v horním patře u postele.

  HOGSD 8-2.JPG

  Umístění sochy Highlands Demiguise

  V regionech Vysočiny je celkem 11 soch demiGuise, z nichž některé budou vyžadovat určitou úroveň alohomory k nalezení.

  Jižní Bradavice Region DemiGuise Socha Umístění – South Hogsfield

  Jižní Bradavice Region DemiGuise Socha Umístění – South Hogsfield

  Southhogdemi 1-M.JPG

  Tuto sochu demiguise lze získat, jakmile jste provedli úkol od MR. Měsíc, abyste našli více z polovičních měsíců a nevyžadují technicky odemknutí jakýchkoli dveří – takže jste na to mohli narazit brzy, aniž byste si to uvědomili.

  Southhogdemi 1-2.jpg

  Nachází se v vesničce South Hogsfield na jih podél silnice od Bradavic a kde vás hlavní questline přivede k nalezení prvního soudu Merlin.

  Southhogdemi 1-1.JPG

  V vesničce hledejte větší odemčený dům na severní straně a vstoupí dovnitř. Při otočení najdete sochu demiguise, protože bude umístěna na podlahu u předních dveří.

  Umístění sochy South Bradwarts Demiguise – Aranshire

  Umístění sochy South Bradwarts Demiguise – Aranshire

  Southhogdemi 2-M.JPG

  Tuto sochu demiguise můžete najít na vesničce Aranshire, která se nachází na východ přes obří jezero od Bradavic.

  Southhogdemi 2-1.JPG

  Sedí uvnitř domu se zámkem úrovně 1, takže budete muset dokončit MR. Počáteční úkol měsíce, než najdete jeho polohu.

  Southhogdemi 2-2.jpg

  Vstupte do vesničky a jděte dovnitř nejvzdálenějšího domu na sever v oblasti malé vesnice a odemkněte dveře. Jakmile je uvnitř, vyšplhejte do druhého patra, kde najdete sochu demiguise zastrčenou.

  Umístění sochy DemiGuise v Brakemeade

  Umístění sochy DemiGuise v Brakemeade

  HOGSVALLEYCC 1-M.JPG

  Tuto sochu demiguise najdete v vesničce Upper Hogsfield, která se nachází severně od vesnice Brapsemeade, ale dříve, než se k ní dostanete.

  HOGSVALLEYCC 3-1.JPG

  Jakmile to máte, podívejte se podél centrální silnice v malé vesničce pro budovu uprostřed, na silnici směrem k velké budově s sudy uvnitř a odemkněte dveře kouzlem, abyste našli hruď sběru uvnitř za tenkou zdí , se sochou demiguise vpředu.

  North Ford Bog Demiguise Socha Umístění-Pitt-UPON-Ford

  North Ford Bog Demiguise Socha Umístění-Pitt-UPON-Ford

  NorthfordDemi 1-M.JPG

  Pro toto umístění navijáku nebudete potřebovat kouzlo odblokování, ale budete muset vědět, kde hledat. Najdete to daleko na severu na severním Ford Bog, v nejsevernější vesničce Pitt-upon-Ford, která se nachází na západ od velké věže San Barkar, snadno spatřená ze vzduchu.

  Northforddemi 1-1.JPG

  Jednou v vesničce se vydejte na severozápad přes levou stranu řeky a najdete osamělý vysoký dům jižně od Floo Flame, s červeným vozíkem vpředu. Dveře jsou odemčeny, takže můžete zadat kdykoli.

  Northforddemi 1-2.JPG

  Vyšplhejte se na samý vrchol vysokého domu a můžete najít sochu demiguise v rohu podkroví vedle postele.

  Bradavice Valley Demiguise Socha Umístění – Brocburrow

  Bradavice Valley Demiguise Socha Umístění – Brocburrow

  Wartvalleydemi 1-M.JPG

  Pro toto umístění navijáku nebudete potřebovat kouzlo odblokování, ale budete muset vědět, kde hledat. Budete chtít cestovat na Dálnou východu Bradavicového údolí do malé vesničky zasazené v kopcích zvané Brocburrow.

  Wartvalleydemi 1-1.jpg

  Jakmile dorazíte do Hamletu, najděte Floo Flame a začněte chodit na západ, dokud nezasáhnete zkušební platformu Merlin uprostřed vesnice. Jen na severozápad naproti soudu Merlin je malý odemčený dům, kde čeká vaše cena.

  Wartvalleydemi 1-2.jpg

  Vstupte do domu bez problémů a otočte se po procházení dveří.

  Umístění sochy Demiguise v Bradavici – Keenbridge

  Umístění sochy Demiguise v Bradavici – Keenbridge

  Wartvalleydemi 2-M.JPG

  Tuto sochu demiguise můžete najít v vesničce Keenbridge v centru údolí Bradavic, podél jeho hlavní řeky vedoucí z Velkého jezera. Abychom dosáhli této polovice, budete muset alespoň odemknout kouzlo Alohomory úrovně 1, protože je za zamčenými dveřmi.

  Wartvalleydemi 2-1.jpg

  Z Flame Keenbridge Floo, vydejte se na západ přes čtverec Hamlet kolem obchodu Fatimah a hledejte vysoký dům s dýňovou náplastí a velkou prádelní šňůrou na rybaření z dolní střechy. K získání přístupu použijte kouzlo Lockpickingu na dveřích.

  Wartvalleydemi 2-2.jpg

  Jakmile bude uvnitř, bude demiguise Moon přímo před vámi na stole u schodů a obří váza.

  Feldcroft Region Demiguise Socha Umístění – Irondale

  Feldcroft Region Demiguise Socha Umístění – Irondale

  Felddemi 1-M.JPG

  Pro toto umístění navijáku nebudete potřebovat kouzlo odblokování, ale budete muset vědět, kde hledat. Malou vesničku najdete v jihozápadním rohu oblasti Feldcroft hraničící s údolím Bradavic, který se nachází podél obřího větrného mlýna, který je těžké minout.

  Felddemi 1-1.JPG

  Socha demiguise se skrývá v domě, který nemá žádné zámky, a můžete ji najít mezi komínem Floo Flame a obřím větrným mlýnem, protože mezi nimi je pouze jeden dům, a Questgiver, Althea Twiddle, sedí venku.

  Felddemi 1-2.jpg

  Vstupte do otevřeného domu a podívejte se pečlivě – protože se pologaise skrývá za pultem podél podlahy a je snadné ho nechat.

  Feldcroft Region Demiguise Socha Umístění – Feldcroft Village

  Feldcroft Region Demiguise Socha Umístění – Feldcroft Village

  Felddemi 2-M.JPG

  Tuto sochu demiguise můžete najít v hlavní vesnici Feldcroft, která se nachází v oblasti West Central v oblasti Feldcroft poblíž obřího tábora Bandita, který se objevuje nad oblastí. Než budete moci dosáhnout této polovise, budete muset dát dostatek měsíců, abyste získali kouzlo úrovně 2 Alohomora, protože je zamčený pryč.

  Felddemi 2-1.JPG

  Když dorazíte do vesnice Feldcroft, cestujte na východ přímo naproti plameni Floo a přes středový nádvoří do středního domu, když chodíte na východ. Je to ten, který uvádí dvě kolekční truhly ukryté uvnitř vašeho minimapu.

  Felddemi 2-2.jpg

  Odemkněte dveře úrovně 2 se vylepšeným kouzlem Alohomora a uvnitř najdete polohu demiguise na parapetu vlevo od vchodu, poblíž schodiště vedoucí do druhého patra.

  Umístění sochy Marunweem Lake Demiguise – Marunweem Hamlet

  Umístění sochy Marunweem Lake Demiguise – Marunweem Hamlet

  Marunweemdemi 1-M.JPG

  Pro toto umístění navijáku nebudete potřebovat kouzlo odblokování, ale budete muset vědět, kde hledat. Tuto demiguise lze nalézt daleko v jižní oblasti Marunweem, což bude vyžadovat, abyste postupovali kolem úzké pobřežní jeskyně střežené skřítky, která spojuje Bog South Sea s pobřežím ukazatele.

  Marunweemdemi 1-1.jpg

  Po dosažení rybářské vesničky v Marunweem se vydejte na severovýchod po silnici od Floo Flame, dokud nedosáhnete bočního daru jménem Marianne Moffett. Nalevo od ní je malý dům, na východní straně malé řeky protékající vesničkou.

  Marunweemdemi 1-2.jpg

  Vstupte do odemčeného domu a najděte některé sběrné truhly, stejně jako sochu navizi, která byla skryta za pultem na levé straně prvního patra domu.

  Manor Cape DemiGuise Socha Umístění – Bainburgh

  Manor Cape DemiGuise Socha Umístění – Bainburgh

  Manordemi 1-M.JPG

  Tuto sochu demiguise můžete najít v rybářském vesničce s názvem Bainbugh, který se nachází na severním cípu regionu Manor Cape, což je jen krátká túra na jih od druhé vesničky v Marunweem. Než budete moci dosáhnout této polovise, budete muset dát dostatek měsíců, abyste získali kouzlo úrovně 2 Alohomora, protože je zamčený pryč.

  Manordemi 1-1.JPG

  Po příjezdu do rybářské vesničky cestujte na severovýchod od Floo Flame a objímáte levou stranu města a projděte kolem venkovního obchodu Agnes Coffey, aby proklouzl kolem nástěnky a nalezl vysoký dům.

  Manordemi 1-2.jpg

  Pomocí kouzla Alohomora 2 k odemknutí dveří najdete sochu pologekuse v prvním patře, když vstoupíte, na malém stole vedle jednoho ze dvou křesel v domě.

  Cragcroftshire Demiguise Socha Umístění – Cragcroft

  Cragcroftshire Demiguise Socha Umístění – Cragcroft

  Cragdemi 1-M.JPG

  Pro toto umístění navijáku nebudete potřebovat kouzlo odblokování, ale budete muset vědět, kde hledat. Jeden z posledních vesniček, které najdete v oblasti Open Highlands, se Cragcroft nachází daleko na jihozápadě, po západním rohu Cragcroftshire na západ od Cape Manor a pod jezerem Marunweem jezero.

  Cragdemi 1-1.JPG

  Po příjezdu do města se vydejte na severovýchod z budovy Floo Flame a překročte velký strom uprostřed vesnice, abyste našli dům těsně za venkovním obchodníkem jménem Bella Navarro.

  Vydejte se kolem jejího stánku a do odemčeného domu a vyšplhejte po schodech vlevo, abyste dosáhli druhého patra domu. Zde najdete poslední sochu demiguise na vzdáleném rohu ložnice.

  Hledáte ještě více Bradavických dědických průvodců? Proč se podívat.

  • Všechna místa sběru hrudníku
  • Všechna řešení tajemství Bradavic
  • Věci Bradavics Legacy vám to neříká