Bradavice Legacy Switch verze zpožděná, nová sada datum vydání, Bradavice Legacy on Switch právě zasáhl další masivní zpoždění

Bradavice Legacy on Switch právě zasáhlo další masivní zpoždění

Není žádným tajemstvím, že přepínač Nintendo ukazuje svůj věk, což ztěžuje přenos her z silnějších konzolí. Nejnovější překážka pro vydavatele třetích stran? Bradavice Legacy Vývojáři právě oznámili, že verze Nintendo Switch verze simulátoru Průvodce otevřeným světem získává další významné zpoždění, až do 14. listopadu.

Bradavice Legacy Switch verze zpožděná, nová sada data vydání

The Bradavice Legacy Switch Version byl zpožděn. To tlačí zpět debut Switch World World Game do konce tohoto roku.

Kdy se Bradars Legacy uvolní na Nintendo Switch?

V tweetu zaslaném v pátek z oficiálního účtu Twitter hry Developer Portkey Games oznámil, že verze Bradavic Legacy Switch bude vydána 14. listopadu 2023. Toto je trochu zpoždění z plánovaného vydání hry 25. července 2023.

Ve svém poselství bylo zpoždění přičítáno chtít „nejlepší možný zážitek“ pro hráče na Nintendo Switch. Poslední verze konzoly v posledních genech byly také zpožděny z podobného důvodu, ale nakonec byly vydány na začátku tohoto roku.

Když se Bradavicové dědictví nakonec uvolní na přepínači Nintendo, přidá se k tomu, co je již působivé spuštění. První zprávy o Bradavice LegacyProdej naznačil, že hra bude úspěšná. Oficiální zpráva od Warner Bros však. Hry začátkem tohoto roku odhalily, že titul byl ještě úspěšnější, než si lidé mohli myslet.

V únorovém oznámení to vydavatel potvrdil Bradavice Legacy prodal více než 12 milionů jednotek a v prvních dvou týdnech získal tržby více než 850 milionů dolarů. Hra, která je nyní k dispozici na PlayStation 5, Xbox Series X | S a PC, bude také spuštěna pro PlayStation 4 a Xbox One 4. dubna 2023 a později pro Nintendo Switch 25. července 2023.

Anthony Nash píše o hrách a herním průmyslu téměř deset let. Když nepíše o hrách, obvykle je hraje. Najdete ho na Twitteru, který mluví o hrách nebo sportech na @_anthonynash.

„Bradavice Legacy“ na Switch právě zasáhl další masivní zpoždění

Zpívá „Accio“ vše, co chcete, ale nevydává se až do 14. listopadu.

Přispívající reportér
Aktualizováno Pá, 12. května 2023, 21:54

Není žádným tajemstvím, že přepínač Nintendo ukazuje svůj věk, což ztěžuje přenos her z silnějších konzolí. Nejnovější překážka pro vydavatele třetích stran? Bradavice Legacy Vývojáři právě oznámili, že verze Nintendo Switch verze simulátoru Průvodce otevřeným světem získává další významné zpoždění, až do 14. listopadu.

Nejedná se o první zpoždění, kterému se port tváří, protože se původně mělo uvolnit v dubnu poté, co byl posunut zpět do 25. července. V té době byly všechny porty posledního generace zasaženy zpožděním, ale od té doby byly vydány verze Xbox One a PlayStation 4. Název původně spustil pro PS5, Xbox Series X a PC zpět v únoru.

Vývojáři uvedli, že zpoždění přepínače je, aby mohlo pro hráče poskytnout „nejlepší možný zážitek“. Bude zajímavé sledovat, jak hra funguje, když se nakonec spustí a jaké změny jsou provedeny pro přizpůsobení stárnoucího hardwaru. Pro ty, kteří hledají přenosnou verzi Bradavice Legacy Právě teď, místo šesti měsíců od nynějška, je hra ověřena pro parní balíček.

Navzdory nějaké kontroverzi, Bradavice Legacy se stal bona-fide hit pro lavinový software a Warner Bros. Hry, prodej přes 15 milionů kopií a generování příjmů přes 1 miliardu dolarů.