Bradavice Legacy The Hall of Herodiana Wanchthrough, Hall of Herodiana Quest Puzzle Solution Guide: Bradavice Legacy

Hall of Herodiana Quest Puzzle Solution Guide: Bradavice Legacy

Nyní můžete vyšplhat na bloky a jít dál.

Bradavice Legacy The Hall of Herodiana v průchodu

Síň Herodiany je vedlejším úkolem v Bradavickém dědictví. Tento průchod vás provede všemi cíli Síň Herodiany Side Mission.

Umístění: Bradavice -> The Astronomy Wing -> Charms Classroom
Quest Giver: Sophronia Franklin
Úroveň úkolu: Úroveň 15
Požadavek: Po dokončení hlavního úkolu: Helm of Urtkot
Odměna: Vzhled, 180xp
Informace o misi: Sophronia Franklin vypadá, jako by mohla použít mou pomoc. Je v blízkosti třídy Charms v salonku.

Cíle:

  • Promluvte si s Sophronia Franklin
  • Najděte vstup do haly Herodiany
  • Vstupte do síně Herodiany
  • Vyřešte hádanky Herodiany x3
  • Vraťte se do Sophronia

Počáteční umístění: Síň Herodiany

Promluvte si s Sophronia Franklin

Prostě si promluvte s Sophronií, chce, abys zkontroloval Hall of Herodiana.

Najděte vstup do haly Herodiany

Sledujte značku Quest do vchodu. Chcete -li otevřít vchod, stačí obsadit DePulso.

Vstupte do síně Herodiany

Stačí vstoupit do nyní otevřené síně Herodiany.

Vyřešte hádanky Herodiany x3

Je třeba vyřešit celkem tři hádanky. Musíte je všechny vyřešit, abyste mohli pokračovat.

Herodiana Puzzle #1:

Stačí obsadit DePulso na blok, pak ho můžete vyšplhat.

Otevřete hrudník a pokračujte.

Herodiana Puzzle #2:

Nejprve vrhněte Accio do bloků na pravé straně.

Poté obsazení DePulso na bloky na levé straně.

Nyní obsazení Accio na bloky.

Nyní můžete vyšplhat na bloky a jít dál.

Otevřete druhou hruď a pokračujte.

Herodiana Puzzle #3:

Nejprve vrhněte Accio na bloky, abyste je přesunuli na pravou stranu.

Nyní obsazení DePulso, abyste je tlačili.

Vyšplhejte na bloky uprostřed a poté vrhněte Accio na bloky, které jste právě posunuli dopředu.

Získejte bloky, které jste se právě přesunuli na levou stranu.

Nyní resetujte bloky pomocí standardního kouzla s : R2:/ : RT:na Zlatém glóbu.

Nyní znovu obsazení Accio na bloky.

Obsazení Accio ještě jednou na bloky.

Nyní můžete skočit na bloky a vyšplhat nahoru a dokončit třetí hádanku.

Otevřete konečnou hruď a dokončete tento objekt.

Vraťte se do Sophronia

Opusťte Hall of Herodiana a vraťte se do Sophronia.

To dokončuje Hall of Herodiana Side Quest v Bradavickém dědictví.

Pro všechny ostatní strany úkoly a hlavní úkoly, podívejte se na kompletní Bradavice Legacy brodiams.

Hall of Herodiana Quest Puzzle Solution Guide: Bradavice Legacy

Hall of Herodiana

Jeden z mnoha vedlejších úkolů, ve kterých můžete sledovat Bradavice Legacy je rychlá puzzle s názvem „Hall of Herodiana.„Spolupřátelství jménem Sophronia Franklin najdete pozorování obrazů poblíž Floo Class Class Class Floo Flame. Řekne vám o legendárním profesorovi jménem Herodiana, který tak zvládl kouzlo DePulso, že se stala proslulou. Říká se také, že na zámku postavila tajnou hádanku. Její podpisový outfit je cena za řešení hádanek ve skryté místnosti. Zde je návod, jak dobýt quest „Hall of Herodiana“.

První hádanka

První hádanka je složitá pouze tehdy, když ji přemýšlete. Beys DePulso Clue neexistují žádné skutečné pokyny. Když vstoupíte do první hádanky, uprostřed podlahy je připojeno pár kostek, jak jste již viděli. Ze stropu je také něco visícího. Kostky mají úchyty jako mnoho dalších možností, na kterých jsme dříve použili Accio, takže to je vaše druhá stopa.

Cílem pro každou hádanku je tlačit (depelso) a vytáhnout (ACICI) zářící kostky na druhou stranu místnosti, abyste mohli vyšplhat na druhou stranu. Varování však je, že tato kouzla jsou v tomto úkolu zesílena. Když používáte Accio, bloky násilně přepnou strany místnosti. Pokud jste na cestě, přejedete.

První hádanka je tedy velmi snadná, když se naučíte pravidla. Stačí použít DePulso, když je vaše záda ke vchodu a vy čelíte ke zdi, kterou musíte vyšplhat. Kostky se zabouchnou na místo, abyste se vyšplhali.

Druhá hádanka

Cílem druhé hádanky je připojit tři bloky a tlačit je ke zdi, aby vyšplhala nahoru. Startovní sestava má jednu krychli plovoucí na jedné z bočních stěn. Ostatní dva jsou připojeni, jako první hádanka, na opačné boční stěně. Zde se dozvíme, že se na rukojeti dochází. Pokud chcete přesunout obě kostky, abyste se setkali s plovoucí kostkou, vystoupíte z cesty, zaměřte se na úchyty na boku a obsazení Accio. Poklouznou po místnosti a připojí se k plovoucí krychli ve tvaru „L“.

Pak se můžete dostat za to a vrhnout DePulso, nebo vytáhnout celou věc dopředu, směrem k východu, s Accio. Bohužel existuje blok ve způsobu, jakým vám brání v lezení. Vyčnívejte z cesty a vrháme Accio na boční úchyty tak, aby se celá věc přesunula k opačné zdi. Nyní budete moci vylézt na jeden blok a poté vyšplhat na zeď na výstup.

Hall of Herodiana

Třetí hádanka

Třetí hádanka je vlastně trochu složitá. Budete muset zvládnout své chápání toho, jak se kočky pohybují, a budete muset využít visící věc, kterou jsem zmínil dříve. Navíc v každé místnosti je v podstatě tlačítko resetování. Vrátí všechny kostky zpět do své počáteční pozice. To bude nezbytné pro tuto poslední hádanku.

Chcete -li začít, postavte se zády ke vchodu a zaměřte se na stranu dlouhého bloku. Použijte Accio a klouže k pravé zdi. DePulso na konci nejblíže k vám to zatlačí dopředu. Nyní vylezte na opačnou zeď. Použijte Accio na levé straně krychle, abyste ji přitáhli, a budete mít možnost vylézt na bloky a naskočit do přistávací zóny na zdi.

Jakmile jste na přistání, zaměřte se na resetovací kus, aby se blok vrátil do své původní polohy. Budete se moci zaměřit na jednu rukojeť, takže použijte Accio, abyste ji posunuli dopředu po místnosti.

Nyní se můžete zaměřit na levou stranu a znovu obsadit. Tím se dostanete na cílovou čáru a třetí kus oblečení Herodiany! Odměny vás neodfouknou, i když její mys je docela v pohodě. Přesto získáte XP z dokončení vedlejšího úkolu a je to prostě zábavná praxe. Navzdory tomu, že DePulso a Accio neudělají seznam 10 nejlepších kouzel Bradavice Legacy, Považuji obě tato kouzla neuvěřitelně užitečná během hry. Obzvláště když musíte vzít pavouky nebo insuri.

Po dokončení úkolu „Hall of Herodiana“ můžete odemknout logickou místnost DePulso.

Sam se připojil k Destructoidu jako spisovatel na volné noze v prosinci 2022. Je fanouškem narativních her a strašidelných metroidvanias. Když nehraje ani nepíše o videohrách, čte a píše hororové příběhy.

Bradavice Legacy Hall of Herodiana Puzzle Solution

Naučte se, jak používat kouzla k dokončení Bradavické haly Herodiana Puzzle Side Quest, včetně všech tří sad blokových hádanek pro Sophronia Franklin.

Bradavice Legacy Hall of Herodiana - Sophronia Franklin je třetí rok studenta Ravenclaw stojící vedle obrazu nějakého aparátu

Publikováno: 21. února 2023

The Bradavice Legacy Hall of Herodiana Side Quest představuje koncept některých poněkud krutých blokovacích hádanek, z nichž více lze najít po celé škole. Zahájení tohoto úkolu vyžaduje, abyste znali kouzlo DePulso. Jakmile to uděláte, měli byste být schopni mluvit s Sophronia Franklin, studentem Ravenclaw posedlé Herodianou a kdo si přeje vidět její legendární roucho. Bohužel je studentkou třetího ročníku a DePulso je kouzlo pátého roku, takže vyžaduje vaši pomoc, aby je našla.

Poté, co pro ni slibujete, že načíst róby z haly Herodiany, budete mít na dně obrany proti věži temné umění trasový bod na dno obrany. Pokud se ztratíte, můžete použít mapu Bradavice Legacy Map a Floo Flames. K dokončení těchto hádanek budete muset vybavit dvě kouzla Bradavic: Accio a DePulso. Na dně je zeď s nápadným mosazným tlačítkem vyrytým uprostřed. Casting DePulso posune zeď a odhalí vchod do Bradavického halmu Herodiany. Takto také odhalíte Bradavice Legacy DePulso Puzzle Room 1 a 2, kterou tento úkol působí jako tutoriál pro.

Bradavice Legacy Hall of Herodiana Puzzle Solutions

Zde jsou všechna halba Hall of Herodiana Puzzle Solutions:

Bradavice Legacy Hall of Herodiana - první logická místnost

Hall of Herodiana Puzzle #1

V této výukové místnosti uvidíte vedle sebe dva bloky a vířící kostku uvnitř dvou kruhů. Ignorujte vířící kostku, protože to je způsob, jak resetovat hádanku obsazením základního kouzla. Místo toho použijte DePulso na blocích dopředu a vyšplhejte je, abyste dosáhli dveří.

Bradavice Legacy Hall of Herodiana - Druhá logická místnost

Hall of Herodiana Puzzle #2

Tato místnost je trochu komplikovanější, protože budete muset použít Accio a DePulso, abyste se dostali na další hruď. Ujistěte se, že nebudete stát v cestě, vrhněte Accio na dva bloky doprava. Tím se připojí k těmto blokům s plovoucí na levé straně. Obsaďte DePulso, abyste poslali bloky do zadní části místnosti a poté Ascio na pravou stranu, abyste mohli vylézt na hruď.

Bradavice Legacy Hall of Herodiana - třetí logická místnost

Hall of Herodiana Puzzle #3

Poslední hádanka je zdaleka nejsložitější a má nejvíce částí. Začněte tím, že zamíříte na pravou stranu místnosti a vrháme Accio na dva bloky na úrovni země. Obsazení DePulso, abyste je poslali dopředu, vyšplhali na bloky doleva a skočili na druhou sadu bloků. Obsazení Accio na dva bloky, které vám umožní přeskočit na vyvýšené bloky. Poté použijte resetovací kostku po místnosti k přemístění dvou bloků, poté se vrhněte dvakrát na bloky, jednou je pošlete na druhou stranu místnosti a podruhé, abyste je přivedli na vaši stranu, abyste mohli přeskočit přes přes přes a dosáhnout hrudníku.

Vraťte se do Sophonia a můžete jí buď ukázat roucho Herodiana, požadovat poplatek, aby ji nechala vidět, nebo je odmítnout ukázat. Ať už si vyberete cokoli, dokončíte Bradavice Legacy Hall of Herodiana Side Quest a získáte na cestě nějaké sladké sběrné předměty. V Bradavicích jsou další složité hádanky, jako je pták v hádanky A, hudební puzzle v vyřešení zvonkem a každý z Bradavic Legacy Secrets. Pokud jste jen o zabalení času ve škole pro čarodějnictví a čarodějství, podívejte se na nejlepší mody Bradavice Legacy a také některé z nejlepších PC her, které můžete hrát právě teď.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.