Bradavice Legacy ‘Získá datum vydání přepínače, které je opravdu daleko, Bradavice Legacy PS4 a Xbox One Datum vydání tlačené zpět – CNET

Imad je senior reportér pokrývající Google a internetovou kulturu. Imad pocházel z Texasu a zahájil svou kariéru žurnalistiky v roce 2013 a nashromáždil mimo jiné Newyory Times, Washington Post, ESPN, Tom’s Guide and Wired, mimo jiné. Hostuje také FTW s Imadem Khanem, podcastem ESPORTS News ve spojení s Dot Esports.

„Bradavice Legacy“ dostane datum vydání přepínače, které je opravdu daleko

. . Nyní? Verze Nintendo Switch má konečně den vydání a bude to další .

Bradavice Legacy se spustí pro Nintendo Switch zapnuto 14. listopadu 2023, v podstatě šest měsíců od dnešního dne. Zpoždění je zaměřeno na „vytvoření nejlepšího možného zážitku“ aka a snaží se přijít na to, jak spustit hru na hardwaru, který je v tomto bodě víceméně dvě a půl generace staré. Bradavice Legacy je rozlehlé RPG a to, co většina her dělá, je nějaký streamovací cloudovou verzi hry na Switch. .

Přirozeně, pokud to dokáže dědictví Bradavic, rozhodně chce přijít k přepínači, který má 125 milionů silné instalační základny. Totéž platí pro to, proč došlo na konzoly Last-Gen, nakonec, mezi PS4 a Xbox One, to je pravděpodobně dalších 180 milionů asi tak. Je docela divoké, že se Bradavice Legacy podařilo prodat 12 milionů kopií během prvních dvou týdnů na pouhých PS5, Xbox Series X/S a PC, a poté 15 milionů za přibližně tři měsíce, přímo při spuštění posledních verzí.

Vzhledem k tomu, že hra je na pět, jede na šest různých platforem, naprosto věřím, že Elden Ring podobný úspěch 20 milionů prodejů v prvním roce se stane, ale musíme počkat a uvidíme a uvidíme.

Bradavice Legacy PS4 a Xbox One Datum vydání tlačené zpět

Majitelé systému posledního generace budou muset počkat trochu déle, než budou moci skočit do vesmíru Harryho Pottera.

Imad je senior reportér pokrývající Google a internetovou kulturu. Imad pocházel z Texasu a zahájil svou kariéru žurnalistiky v roce 2013 a nashromáždil mimo jiné Newyory Times, Washington Post, ESPN, Tom’s Guide and Wired, mimo jiné. .

Odbornost Google, internetová kultura
7. března 2023 8:00 a.m.

Okřídlené hippogrifové létají přes jezero, s lidským jezdcem v sedlech, v Bradavicích

Bradavice Legacy, hra s otevřeným světem, která se odehrává ve vesmíru Harry Potter, se bude pohybovat kolem PlayStation 5 a Xbox Series X a S a Float to Last-Gen Systems 5. května, uvedl v pondělí oficiální účet oficiálního Twitteru ve hře. Hra byla původně naplánována na uvolnění 4. dubna.

To znamená, že ti, kteří nedokázali upgradovat na systém příští generace. Účet Bradavice Legacy Twitter řekl, že tým potřebuje více času, aby hráčům poskytl „nejlepší možný zážitek.„Účet neposkytl další podrobnosti pro verzi Switch, která je naplánována na 25. července.

. Tým tvrdě pracuje na poskytování nejlepších možných zkušeností na všech platformách a na to potřebujeme více času. Bradavice Legacy bude spuštěno pro PS4 a Xbox One 5. května 2023. pic.cvrlikání.com/ujeipxdzj2

– Bradavice Legacy (@hogwartslegacy) 6. března 2023

Warner Bros. Hry okamžitě neodpověděly na žádost o komentář.

Bradavice Legacy byl propuštěn na únor. . Toto je navzdory komentářům tvůrce série J.K. Rowling ohledně problémů s transgenderem . .

Zatímco Bradavice Legacy se na PS5, Xbox série a PC prodávalo nesmírně dobře, v televizi lidí stále existuje mnoho posledních systémů. S 117 miliony PS4 a 51 milionů systémů Xbox One Existle. Graficky však hra bude vypadat co nejlépe na konzolách současných genů .

Pro zájemce o skákání, nezapomeňte se před hraním Bradavicův odkaz podívat na těchto pět tipů .