Bude tam remake mrtvého prostoru 2? Dexerto, Remake Remake Dead Space potvrzeno na 2024 | PCGamesn

Remake remake mrtvého prostoru potvrzeno na 2024

Publikováno: 1. dubna 2023

Bude tam remake mrtvého prostoru 2?

Remake mrtvého prostoru 2

Elektronické umění

Hroroví fanoušci od jeho vydání lapují remake mrtvého vesmíru a s titulem údajně se daří docela dobře, otázky se nyní víří o budoucnost franšízy a zda EA provedou remake Dead Space 2 Remake.

Poté, co Dead Space 3 skončil na doslovném útesu, mnozí očekávali, že Dead Space 4 bude následovat, ale to se nikdy neuskutečnilo a série zůstala v limbu po mnoho let. Zvěsti a zprávy naznačují, že třetí vstup hororové franšízy nedostatečně výkonný a EA se rozhodl rozhodnout se proti čtvrté hře.

Článek pokračuje po reklamě

EA se nakonec zabývala těmito zvěsti a nazvala je „zjevně nepravdivé“. Remake Dead Space 1 dorazí téměř o deset let později a v naší recenzi jsme si mysleli. Pevně ​​obnoví série Horrorová kořeny pro přežití-poté, co následné pokračování sestoupilo do dalšího hraního zaměřeného na akce.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní, když se franšíza vrátí na dokonce i postavení, předělá EA Remake Dead Space 2? Nebo se konečně dostanou do výroby mrtvého prostoru 4, pokud je remake úspěšný?

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Bude tam remake mrtvého prostoru 2?
  • A co mrtvý prostor 4?
  • Komentáře vývojáře

Dead Space 2 Isaac

Isaac se vrací v mrtvém prostoru 2.

Bude tam remake mrtvého prostoru 2?

EA nenabídla nic podstatného ohledně potenciálního remake Dead Space 2 k tomuto bodu, ale herní vývojář a vydavatel možná naznačil remake díky globálnímu průzkumu, který provedla společnost.

Průzkumy byly rozeslány, pravděpodobně hráčům přihlášeným k e -mailům společnosti, a to se ptá: „Jak byste se zajímali o podobný remake Dead Space 2 (2011)?“

Nejen to, ale je tu také otázka, ale téměř identicky se ptají hráče, jestli chtějí vidět remake mrtvého prostoru 3.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Mrtvý prostor 3 končící

Dead Space 3 skončil obrovským útesem, protože Isaac čelí bratrovi měsíci.

A co mrtvý prostor 4?

EA se rozhodla předělat první hru v seriálu spíše než se zavázat k mrtvému ​​prostoru 4, což znamená, že dlouho očekávané pokračování je stále ve vzduchu-ale protože franšíza je opět naživu, mrtvý prostor 4 může být opět možností.

Článek pokračuje po reklamě

Do značné míry záleží na úspěchu remake Dead Space 1 a pokud se EA rozhodne udělat více remake místo pokračování. Ačkoli, útes na konci Dead Space 3 je stále něco, co by mnozí fanoušci chtěli vidět, proto je zcela možné, že EA obchází remake mrtvého prostoru 2 a 3, místo toho vyrábí mrtvý prostor 4 pomocí nového a vylepšeného mrtvého Space Remake Engine.

Článek pokračuje po reklamě

V tuto chvíli je to samozřejmě pouze potrubí, protože z EA neexistovalo žádné oficiální slovo, ale je pravděpodobnější od roku 2023, než tomu bylo od té doby, co byl od mrtvého prostoru 3 vydán v roce 2013.

Článek pokračuje po reklamě

Budeme muset počkat a uvidíme, co vývojáři dělají – a jak úspěšný je remake mrtvého prostoru.

Komentáře vývojáře

V rozhovoru s časopisem GQ byli režiséři her Phil Ducharme a Roman Campos-Oriola požádáni o možný remake Dead Space 2 nebo dokonce na mrtvý prostor 4. Ducharme řekl: „Jistě, je to naděje, že máme. Na mé straně je zájem a myslím si, že na Romanově straně můžete vidět jeho úsměv, při zkoumání mrtvého prostoru více. Existují nápady, to je jisté.“

Článek pokračuje po reklamě

Pokračoval a řekl: „Tento týden skončíme, budeme se ujistit, že toto spuštění jde dobře a že existuje co nejméně technických problémů. Budeme se vydat na dovolenou a pak se posadíme a budeme mít tyto diskuse v EA, abychom řekli: „No, co bude dál?’“

Článek pokračuje po reklamě

Hledáte více obsahu remake mrtvého prostoru? Podívejte se na některé z našich dalších průvodců níže:

Remake remake mrtvého prostoru potvrzeno na 2024

Remake Dead Space získává nový remake, s EA a motivem potvrzující hororovou hru pro rok 2024, spolu s předěláním Starfield a Diablo 4.

Remake Remake Dead Space potvrzeno pro rok 2024: vesmírný inženýr v kovovém obleku, Isaac Clarke z Remake Dead Space Remake

Publikováno: 1. dubna 2023

02/04/2023 . Mám tě.

Po rozbíjejícím úspěchu Remake Dead Space Remake, EA a Motive oficiálně potvrdily remake remake, nastaveno na spuštění v roce 2024. Fanoušci hororové hry již byli letos ošetřeni díky remake Resident Evil 4 a čekajícím remake Silent Hill 2, s oznámeními také o remake nadcházejícího Starfieldu v Bethesdě a Remake Diablo 4, který se očekává, že spustí 30. května, Just, Just, Just, Just, Just, Just, Just, Just, Just, Just. Před Blizzardem Diablo 4.

Remake Remake Remake, který se odehrává o odsouzené těžební lodi Ishimura, vidí remake remake Isaaca Clarkeho bojujícího, aby zničil nekromorfy a zlý, monolitický mimozemský artefakt, reproduktor, protože jeho chybějící přítelkyně Nicole se mu opakovaně objevuje během halucinace, že je žebrán Isaac “Znovu nás přepl.“

Po spuštění prvního přívěsu pro remake remake Remake Remake Gameplay minulý týden jsou dnes hororové fanoušky ošetřeni remake remake remake herního přívěsu, který si můžete prohlédnout na YouTube.

Přestože remake remake mrtvých vesmírných remake se snaží přepracovat většinu aspektů klasické vesmírné hry, některé vizuály a mechanika zůstávají věrné vizi původního remake, i když remake remake remake mrtvého prostoru, o kterém se říká, že se říká v roce 2025, slouží jako jako sloužit jako Komplexnější re-re-re-imagining.

Jinde je Geoff Keighley Remake potvrzen jako hostitel pro remake letních her Festu a Remake Valve se brzy očekává, že po pozitivním recepci na remake parní paluby na E3Make spustí remake Steam Remake, po pozitivním přijetí do remake parní paluby na palubě. Na naší domovské stránce najdete remake tohoto příběhu.

Děkujeme vám za přečtení tohoto příběhu, který je – samozřejmě – pouze jako goof a napsaný jako součást nádherných dubnových bláznů PCGamesn za 2023. Pokud se vám to líbilo, možná byste se také zajímali o streamer, který porazil remake RE4 se skutečnou řetězovou pilou, nebo dokonce zaokrouhlení každého příběhu PCGamesn April Fools z v průběhu let.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.

EA bude předělat pouze mrtvý prostor 2 a 3 za jednu podmínku

EA bude předělat pouze mrtvý prostor 2 a 3 za jednu podmínku

The Mrtvý prostor Remake se setkal s drsnými recenzemi, což ukazuje, že Motive Studio třídilo vzorec pro návrat k klasice a přeměnilo jej na výjimečný moderní převzetí originálu. Co jim tedy brání v zahájení práce na druhém a třetím hrách?

Když mimochodem řeknu „výjimečné“, myslím to. Adam Sandler mě od té doby tolik nevystresoval Nesestříhané drahokamy. To je velmi výklenky, že herec Gunnar Wright, který propůjčuje svůj hlas a čelí Isaacovi Clarkovi Mrtvý prostor remake, vypadá trochu jako Sandler. Ale stejně to napadu. V novém se věci výrazně liší Mrtvý prostor, a nejen na povrchní vizuální úrovni, jako je alternativní konec a plně vylučované mise Zero-G.

Navíc je tu ten pohlcující přístup na jeden výstřel k cutscenes a hraní, což vám nedává žádnou úlevu od náporu hrůz, které Clarke musí trpět, aby se dostal ke své přítelkyni Nicole. Hraní na PlayStation 5, Haptics and Triggers pro hru mě zakotvily v této zkušenosti, stejně jako děsivé zvukové a soundtrack.

Hladí vaše oči na masivní vylepšení hry níže: