Calico Rabbit – Dreamlight Valley Wiki, Jak krmit králíky – Disney Dreamlight Valley Guide – Ign

Jak krmit králíky

Chřest
Bazalka
Bell Pepper
Canola
Chilli papričky
Kukuřice
Okurka
Lilek
Česnek
Zrzavý
Pórek
Hlávkový salát
Houba
Okra
Cibule
Oregano
Brambor
Dýně
Rýže
Špenát
Jarní v-vegg-etable
Sója
Cukrová třtina
Rajče
Vanilka
Pšenice
Cuketa

Calico Rabbit

Calico Rabbit.png

Calico Rabbit je vzácný společník králíka.

Najdete ji na mírové louce ve čtvrtek od 8:00 do 14:00. Jeho oblíbeným jídlem je mrkev a má rád zrna, koření a bylinky a zeleninu, jak jsou definovány na kartě ingrediencí Sbírka Nabídka – i.E. Zahrnuta je vanilka a mořské řasy nejsou. Odmítne jakékoli jiné jídlo.

Může být shromážděn jako společník krmením jeho preferovaných potravin. Musí být krmen minimálně dvakrát, než bude přidán do sbírky (maximální počet, kolikrát musí být krmen, je náhodný). Citters mohou být krmeni několikrát denně, ale pouze první úspěšné krmení upustí předměty a spočítá se jejich shromažďování nebo povinnosti Dreamlight, aby je nakrmili. Po shromáždění je přidán do Sbírka tvorů.

Může být vybaven venku pomocí Skříň Nabídka uvnitř inventáře pod Společníci kategorie. Jakmile je vybaven, bude následovat hráče, když se pohybují mezi biomy a putují poblíž. Společníci mohou být také fotografováni v jedinečných pozicích pomocí režimu fotografií nebo umístěni v útulném společenském domě.

Metoda krmení

Budou hravě čelit hráči a pak se přesunou na nové místo v biome. Sledujte je třikrát, dokud se k nim dostanete.

Dostupnost

Calico Rabbit lze nalézt v následujících dobách na mírové louce. Všechny časy a dny jsou založeny na čase místního systému hráče.

Neděle n/a
pondělí n/a
úterý n/a
středa n/a
Čtvrtek 8:00 – 14:00
pátek n/a
sobota n/a

Výtěžek

Dream Shard (1)
Paměťový střep
Motif Bag

Chřest
Bazalka
Bell Pepper
Canola
Chilli papričky
Kukuřice
Okurka
Lilek
Česnek
Zrzavý
Pórek
Hlávkový salát
Houba
Okra
Cibule
Oregano
Brambor
Dýně
Rýže
Špenát
Jarní v-vegg-etable
Sója
Cukrová třtina
Rajče
Vanilka
Pšenice
Cuketa

Dream Shard (1)
Paměťový střep
Semeno salátu (4)

Dějiny

  • 1.0: Přidáno
  • 1.5: Aktualizovaný obrázek

Jak krmit králíky

Citters jsou malá zvířata, která se volně potulují přes různá místa a říše v údolí Disney Dreamlight. Tento průvodce tvořem podrobně popisuje vše, co potřebujete vědět o tom, jak přistupovat a krmit králíky, stejně jako jejich oblíbené jídlo. Při krmení zvířat své oblíbené potraviny, které se obvykle vyskytuje v příslušném biome trestných.

CompanionsDisneydreamlightValley.jpg

Kromě toho vás krmení tvorů odmění snů (pouze při krmení jejich oblíbeného jídla) a také schopnost Odemknout společníci, což jsou domácí mazlíčci To vás bude následovat, když prozkoumáte různá místa a říše, které Valley Dreamlight nabízí.

Jak krmit králíky své oblíbené jídlo

Rabbitcarrot.jpg

  • Nalezeno umístění: Mírová louka
  • Oblíbené jídlo: Mrkev

Králíci jsou mnohem více skotští a při původně se vám budou neustále uprchnout. Nedovolte však, aby vás jejich antika odradila; a místo toho, pronásledovat je. Jak se říká, potřetí je kouzlo, stejně jako na třetí pokus, Nakonec se usadí a umožní vám s nimi komunikovat.

GoofystallPeacefulMeadow.jpg

Pokud chcete dokončit „Krmit králíky jejich oblíbené jídlo„Úkol, budete je chtít krmit mrkví. Mrkev lze zakoupit od Goofyho stánku na mírové louce nebo jednoduše pěstované ze semen, které obdržíte z odstranění nočních trnů po celém náměstí a dalších okolních oblastech.

Hledáte ještě více průvodců údolí Disney Dreamlight? Proč se podívat.

  • Sběrná centra
  • Průvodce zvířaty: Jak krmit zvířata a všechna oblíbená jídla
  • Průvodci průchody

Jak chytit zajíčky v údolí Disney Dreamlight Valley

Jak chytit zajíčky v údolí Disney Dreamlight Valley

Od 8. dubna do 29. dubna 2023 se bude konat událost Disney Dreamlight Valley Velikonoce Eggstravaganza as tím přichází několik zábavných odměn! Než však tyto ceny získáte, budete muset dokončit různé denní a týdenní úkoly, abyste shromáždili velikonoční vejce, která můžete použít k výrobě sezónních předmětů. Jednou z týdenních misí, které zadáte, je „Bunnies on the Run“ a žádá vás, abyste našli králíky kolem náměstí. Pokud se chcete dozvědět více, pokračujte ve čtení a zjistěte, jak chytit zajíčky na náměstí v Disney Dreamlight Valley.

Chytání zajíčků v Disney Dreamlight Valley – Velikonoce Eggstravaganza Průvodce

Když mluvíte s Wall-E o týdenní misi, zpočátku chytíte zajíčky kolem náměstí. Zatímco budoucí úkoly vás mohou požádat o kontrolu různých míst, prozatím se zde zaměříme.

Jakmile přijmete tuto misi, uvidíte zajíčci běžet a skákat kolem náměstí, s nimiž můžete přicházet a komunikovat s ním a komunikovat. Nezapomeňte zůstat v této oblasti, jinak můžete místo toho najít běžné králíky na mírové louce. Pro tento úkol se počítají pouze náměstí Plaza!

Pokud máte potíže s skvrnou pěti zajíčků, které potřebujete pro zajíčci na útěku, zkuste vyzvednout a uložte nějaký nábytek, abyste změnili náměstí na otevřenou oblast. To vám může pomoci najít králíky snadnější, zejména pokud vaše náměstí obvykle má spoustu struktur nebo malých nábytkových předmětů. Zatímco králíci často dojdou do otevřených cest, dočasné odstranění nějakého nábytku může vyhledávání usnadnit.

Po zachycení všech pěti zajíčků se vraťte do Wall-E a dokončete týdenní misi, což vám dává divoká jarní vejce, vejce s vaječnými-celobereny a vejce s jarními v-vajíčkami pro velikonoční Eggstravaganza!

Disney Dreamlight Valley je k dispozici pro hraní na PC, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X | S a Playstation Platforms prostřednictvím oficiální webové stránky. Chcete -li se dozvědět více o hře, podívejte se na náš kompletní katalog průvodců Disney Dreamlight Valley kliknutím na značku níže!

o autorovi

Madison Benson

Madison je spisovatelem štábu v Prima Games, který hrál videohry více než dvacet let a psal o nich více než dva roky. Její láska k videohrám začala s tahovými strategickými hrami, jako jsou Heroes of Might and Magic a od té doby se rozšířila na příležitostné zemědělské simy, MMORPG a Action-Adventure RPGS.