Call of Duty: Modern Warfare 2 přináší zpět hardcore režim pro sezónu 2 – IGN, Call of Duty Modern Warfare 2 konečně dostane hardcore režim s sezónou 2 |

Call of Duty Modern Warfare 2 konečně dostane hardcore režim s sezónou 2

DMZ mezitím získává mise, novou vylučovací zónu a potíže s laděním.

Call of Duty: Modern Warfare 2 přináší zpět hardcore režim pro sezónu 2

Infinity Ward přináší Režim Hardcore Call of Duty pro moderní válkou sezónu 02.

Zprávy byly odhaleny v tweetu, který potvrdil, že Hardcore je zpět, a také povzbuzující hráče, aby sledovali blog studia pro další aktualizace. Jak název napovídá, Hardcore režim je určen pro hráče Call of Duty, kteří chtějí větší realismus, odstraňují HUD a dělají kulky mnohem mrtvějším. Od roku 2007 je původní Call of Duty 4: Modern Warfare, ale při zahájení loňské moderní Warfare 2 to bylo Call of Duty Staple.

Hardcore režim je součástí dlouhého seznamu přání pro hráče Modern Warfare 2, včetně červených teček na minimapu, hlasování mapy a problémů, které získávají další camos. Fanoušci také požadovali další mapy, aby rozšířili tři, které jsou v současné době ve hře.

Žádný Hud? Žádný problém. Hardcore je zpět!

Sledujte aktualizace multiplayerů sezóny 02 v našem blogu Studio později v tomto týdnu.

– Infinity Ward (@infinityward) 22. ledna 2023

Je to všechno součástí větších aktualizací sezóny 2 pro moderní Warfare 2 a Warzone 2.0, z nichž oba byly zpožděny zhruba dva týdny v reakci na zpětnou vazbu hráče. Uvidí řadu aktualizací obou her, s moderní Warfare 2 nastaveno, aby získalo několik dalších map, nových zbraní a hodnocených her.

Modern Warfare 2 byla vydána již v říjnu, přičemž naše recenze pro více hráčů to nazvala „nejvíce zábavou, kterou jsme měli v Cod Multiplayer v dobré chvíli.„Následoval Call of Duty: Warzone 2.0 v listopadu, což jsme uvedli, že byla „pozitivní aktualizací“ díky pozitivním doplňkům, jako je chat pro blízkost a aktualizovaný systém pingů, bývalí povzbuzující hráče k roleplaymu jako řidiči taxi.

Očekává se, že sezóna 2 bude vydána 15. února. Infinity Ward řekl, že později tento týden zveřejní více informací.

Kat Bailey je seniorským editorem zpravodajských zpráv na IGN a také spoluhostitelem hlasového chat Nintendo. Mít tip? Pošlete jí DM na @the_katbot.

Call of Duty Modern Warfare 2 konečně dostane hardcore režim s sezónou 2

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2 konečně dostane hardcore režim se spuštěním sezóny 2, její vývojáři oznámili.

„Žádný HUD? Žádný problém. Hardcore je zpět!„Vývojář Infinity Ward tweetl.

Zpožděná sezóna 2 se spustí 15. února a je připravena přinést řadu důležitých změn v moderní Warfare 2 a Battle Royale Warzone 2.0.

Náš Ian Higton dává Warzone 2.0 je režim DMZ A Whirl.

Zatímco moderní válka 2 a Warzone 2.0 si užila obrovské uvedení na začátku minulého roku, nespokojenost hráčů od té doby rostla. Zejména hráči Modern Warfare 2 mají pocit, že prémiový střelec trpí nedostatkem obsahu ve srovnání s bitvou zdarma Royale Warzone 2.0. Zpětná vazba v režimu extrakce DMZ však byla do značné míry pozitivní.

Hardcore režim je navržen tak, aby nabídl ultra hardcore konkurenční zážitek pro více hráčů, s odizolovaným displejem (HUD), přátelským ohněm a extrémně rychlým zabíjením času, což znamená nepřítel.

Modern Warfare 2 získala režim hardcore-esque prostřednictvím seznamu skladeb „Tier 1“, který byl spuštěn vedle sezóny 1 v listopadu poté, co chyběl v říjnovém spuštění hry. Ale hráči se dožadovali návratu původního režimu Hardcore, který je již roky základem moderních herních her.

Na Warzone 2.0 Front, sezóna 2 přináší novou menší mapu, návrat oživení, 1v1 gulag a klíčové změny pro rabování a načítání. Při rabování, eliminace hráčů a všechny kořistní kontejnery vyskočí plovoucí kořist na podlahu.

DMZ mezitím získává mise, novou vylučovací zónu a potíže s laděním.

Activision vydá tento týden popisující blogový příspěvek popisující sezónu 2.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Call of Duty Follow
 • Call of Duty: Modern Warfare II (2022)
 • Call of Duty: Warzone 2.0 Sledujte
 • Infinity Ward následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 6

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Wesley má rád zprávy, rozhovory a další zprávy. Také má rád Street Fighter víc, než ho kdokoli může přimět, aby o tom zavřel.

Nejnovější práce videoher na GamesSindustry.Biz

Logo Eurogamer.net

Kupte si na nich věci s glóby

A další krásné zboží Eurogamer v našem oficiálním obchodě!

Eurogamer.net Merch

Špatné hříčky a videohry od roku 1999.

Eurogamer.Net je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, společnost Reedpop a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.