Call of Duty MW3 Datum vydání, předobjednávka a nejnovější zprávy | Radio Times, Call of Duty®: Warzone Season 05 | Nová hra Battle Royale 2023

Nová treska

Před vydáním hry si však můžete hrát brzy díky příchozím víkendu MW3 Open Beta Weekends. Otevřené beta víkendy MW3 se konají v následujících dobách:

Call of Duty: Modern Warfare 3 Datum vydání – předobjednávka a nejnovější zprávy o MW3

Call of Duty Modern Warfare 3 Captain Price

Další rok, další Call of Duty. Střelec první osoby se nyní stal téměř 20 let s nejnovějším vstupem, Call of Duty: Modern Warfare 3, nyní má potvrzené datum vydání pro 2023.

Střelci z první osoby se nezvětší než tohle-a Activision to ví, přivedení darebáka fanoušku Vladimir Makarov. Samozřejmě, Call of Duty: Modern Warfare 3 představí mnoho známých tváří, které pomohou svléknout teroristu, včetně kapitána Johna Price, seržanta Johna ‘Soap’ Mackavish a Simon ‘Ghost’ Riley. Je to znovu rok 2011.

Modern Warfare 3, vyvinutá společností Sledgehammer Games, je přímým pokračováním do roku 2022 Modern Warfare 2, což samo o sobě je restartem moderních podserův sérií, které se konaly od roku 2007 do roku 2011. Je to trochu matoucí, ale v podstatě je to nový příběh se stejnými postavami, který nezohledňuje tyto tři originální moderní válečné hry.

S ohledem na to, že víme vše, co víme o Call of Duty: Modern Warfare 3 Datum vydání, předobjednávky a všechny nejnovější zprávy-včetně návratu zombie režimu!

Kdy je datum vydání COD MW3?

Call-of-Duty-MW3-Branded

Activison potvrdil, že Call of Duty: Modern Warfare 3 bude spuštěna celosvětově 10. listopadu 2023.

Před vydáním hry si však můžete hrát brzy díky příchozím víkendu MW3 Open Beta Weekends. Otevřené beta víkendy MW3 se konají v následujících dobách:

  • PS4/PS5 | 6.-7. října Early Access | 8.-10. Října Open Open Beta
  • Crossplay Beta (všechny platformy) | 12. 13. října Early Access (PC a Xbox), Open Beta on PlayStation | 14.-16. října Open Beta na všech platformách

Období předčasného přístupu jsou k dispozici pro ty, kteří si hru předobjedlují pouze. Otevřená beta je přístupná všem.

To vše znamená, že únik ze zdrojů zasvěcených her byl správný, což také znamená (teoreticky), můžeme předpokládat datum první sezóny hry a nová mapa Warzone by měla být správná:

  • MW3 Season 1 & New Warzone Mapa | 5. prosince 2023

Doufejme, že Activision oficiálně potvrdí více brzy, během Call of Duty: Příští 5. října.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Mohu předobjednat COD MW3?

Call of Duty: Modern Warfare 3 Open World

Nyní můžete předobjednat Call of Duty: Modern Warfare 3! Jednoduše se vydejte do svého preferovaného obchodu, včetně hry a Amazonu, předobjednat moderní válku 3.

Pokud jde o bonusy předobjednávky, všechny předobjednávky – ať už jsou digitální nebo fyzické – přicházejí s časným přístupem k otevřené beta (viz výše uvedené načasování). Pokud si předobjedete fyzickou kopii hry, měli byste mít od maloobchodníka kód beta beta.

V závislosti na tom, kde si předobjedete fyzickou kopii (Amazon má), můžete také obdržet balíček Endowment Direct Action, který zahrnuje animovaný znak, nálepku a volající kartu. Mezitím předobjednat hru a obdržíte šikovný pouzdro na Steelbook zdarma. Zahrnuty také v předobjednávkách je celý týden včasný přístup do režimu kampaně, který by měl být hratelný od 3. listopadu.

Pokud byste raději měli digitální, můžete také vyzvednout vydání Vault. To obsahuje výhody včasného přístupu a také balíček operátorů Nemesis, dvě trezory zbraní, balíček mýdla a BlackCell na jednu sezónu – což zahrnuje bitevní průsmyk, 50 stupňových přeskočení a 1100 CP.

Edice Vault si můžete předobjednat na Xboxu z Cdkeys.

Na jaké platformě je COD MW3?

K překvapení nikdo, Call of Duty: Modern Warfare 3 je k dispozici pro hraní na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC (Battle.síť a pára). Není k dispozici pro přehrávání na Nintendo Switch.

Omlouvám se, přepněte fanoušky, stále čekáme na první vpád franšízy na hybridní konzole Nintendo. Možná budeme muset počkat, až Microsoft bude výkup Activision plně projde.

Podrobnosti o hře a příběhu COD MW3

Call of Duty Modern Warfare 3 Captain Price

Nový režim kampaně Call of Duty obsahuje vaše standardní příběhové mise spolu s zbrusu novými otevřenými bojovými misemi. Tyto úrovně vám nabízejí možnosti hry s otevřeným koncem k řešení oblasti jakýmkoli způsobem. A co je nejdůležitější, Makarov je zpět v moderní válce 3 jako primární antagonista.

Spíš takhle

Sledgehammer slibuje během kampaně také několik otevřených bojových misí. Z hlediska menutiae změn hry bylo odhaleno jen málo (mimo ustanovení TAC), ale vypadá pravděpodobné, že zrušení skluzu dělá comeback.

Tweet od člena FAZE Clan (tým Call of Duty ESPORTS) Faze Swagg škádlil, že do hry se přidává také skluzavka. Podívejte se na klip níže, abyste sami posoudili:

Mimo kampaň je hlavním nadpisem velmi očekávaný návrat zombie režimu. Režim Nového zombie se koná na otevřené mapě světa, popisovaný jako největší mapa, která se kdy objevila v zombie. Vezměte si hromady tmavého étherového zombie v misích po celé mapě se svými kamarády a dalšími jednotkami v režimu vyvinutém Treyarchem.

V online multiplayeru bylo všech 16 startovacích map z původního moderního Warfare 2 (2009) přepracováno pro MW3 a bude k dispozici z jeho 10. listopadového vydání, s 12 zbrusu novým šesti versus šest map po startu po startu.

Na cestě jsou také nové režimy, včetně Cutthroat – tři versus tři versus tři režimy. Přečtěte si více o všech změnách v oficiálním blogu hry.

Existuje přívěs COD MW3?

Spousta Call of Duty: Modern Warfare 3 přívěsy byly nyní nahrány společností Activision. Všechny jsme je zaokrouhlili na jedno místo pro vaše potěšení z prohlížení.

Prvním z nich je přímý upoutávka na přímý upoutávka potvrzující existenci hry. Získáváme také vyprávění od kapitána Price a také pohled na Vladimir Makarov. Můžete to sledovat zde.

Druhý přívěs je věnován Makarovskému samotnému, s cenou opět vyprávění o hrozbě, kterou představuje. Vidí terorista procházející vězením s záblesky hraní hry, zatímco píseň „Just So Pamatujte“ od rappera Pusha T hraje v pozadí.

Hraní odhalení přívěsu byl poté debutován v srpnu v rámci Gamescom 2023. Tenhle je rozhodně filmovější, předvádí mnoho z míst Cena a jeho tým bude navštěvovat, když pronásledují Makarov. Poté končí upoutávkou nechvalně známé úrovně „bez ruského“ z původního MW2. Obal „(neboj) Reaper“ je výběr přívěsu pro hudbu.

Přihlaste se k odběru našeho bezplatného herního zpravodaje pro týdenní poznatky a Sledujte nás na Twitteru pro všechny nejnovější aktualizace.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 10 čísel za pouhých 10 GBP, plus 10 GBP John Lewis a Voucher Partners doručené do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times.

zralý

Vhodit, brnění, kořist pro odměny a bojte se na vrchol.

Vítejte ve Warzone, masivní bojové aréně zdarma na hraní ze světa Modern Warfare®.

Spadnout

Spojte síly se svými Friernds a skočte do bojiště s až 150 hráči.

Kořist pro odměny

Objevte dodavatelské boxy a úplné smlouvy na vytvoření vašeho arzenálu a získání taktické výhody.

Bitva přes dva epické režimy

Zažijte nový způsob, jak v závodě „bitva royale“ nebo hrát „Plunder“, abyste získali nejvíce peněz v zápase.

  • Podmínky použití
  • Zásady ochrany osobních údajů
  • Politika souborů cookie
  • Nastavení cookie
  • Online bezpečnost
  • Zásady ochrany osobních údajů žadatele

Vybraný region: Spojené státy +

Copyright 2023 Activision Publishing, Inc.

Aktualizována bude softwarová licence a servisní smlouva. Sledujte tento odkaz [https: // www.aktivita.com/legal/ap-eula], abyste viděli tyto změny.

Aktualizace zásad ochrany osobních údajů

Aktualizovali jsme naše zásady ochrany osobních údajů. Zde si můžete prohlédnout revidované zásady. Pokračováním používání webových stránek, produktů nebo služeb Activision potvrzujete tyto revidované zásady ochrany osobních údajů.