Call of Duty Vanguard Datum vydání a vše, co víme | PCGamesn, сэкономьте 50% при покупке Call of Duty®: Vanguard Steam

Kdy vyjde Call of Duty Vanguard

Datum vydání Vanguard Call of Duty je 9:00 PDT 4. listopadu 2021, což je 5. listopadu ve 12:00 EDT / 5:00 BST. Podívejte se na náš příspěvek z doby uvolnění, kde přesně zjistěte, kdy se Vanguard odemkne ve vašem regionu.

Čtyři vojáci z Task Force Vanguard v Call of Duty Vanguard

? Call of Duty Vanguard dorazí koncem tohoto roku. . Zatímco druhé světové války se zaměřilo na evropské bitvy, Vanguard se blíže podívá na bitvy na pacifické frontě, severní Africe a dalších místech.

Zatímco proces integrace mezi Black Ops studená válka a Warzone trval měsíce, vypadá to, že integrace Vanguardu nebude nikde tak dlouho a bude se zavádět, až bude nová mapa Warzone spuštěna koncem tohoto roku, spolu s novými zbraněmi, vozidly, a nový systém anti-cheat. Vanguard také obsahuje nový herní režim Vanguard Zombies, který vyplývá z The Dark Aether Story.

. Zde je zatím vše, co víme o Call of Duty Vanguard, včetně otevřených beta beta dat, toho, co příběh znamená a další.

Activision Blizzard čelí žalobě podané v červenci stát Kalifornie (od rozšíření pro QA a dodavatele zákaznických služeb), kteří se týkají let diskriminace a obtěžování. Od té doby generální ředitel Bobby Kotick nazval počáteční reakci společnosti „Tone Neslyší“, zaměstnanci uspořádali stávku, odešel prezident Blizzard J Allen Brack a Aliance ABK Workers požadovala ve společnosti změnu změny. Probíhá žaloba; Sledujte zde nejnovější vývoj. V září agentura americké federální vlády zahájila vyšetřování reakce Activision Blizzard na sexuální přestupky a diskriminační stížnosti od svých zaměstnanců, v rámci toho byl Kotick údajně předvolen. Společnost také čelí samostatnému žalobě nespravedlivé pracovní praxe, která se týká „zastrašování pracovníků a unie“ podané unie pracovníků, také v září. V dalším, samostatném rozvoji Activision Blizzard dosáhl dohody s Komisí Spojených států Spojených států rovných pracovních příležitostí „urovnat nároky a dále posílit politiky a programy, aby se zabránilo obtěžování a diskriminaci“. .

Call of Duty Vanguard Datum vydání

Datum vydání Vanguard Call of Duty je 9:00 PDT 4. listopadu 2021, což je 5. listopadu ve 12:00 EDT / 5:00 BST. Podívejte se na náš příspěvek z doby uvolnění, kde přesně zjistěte, kdy se Vanguard odemkne ve vašem regionu.

Call of Duty Vanguard Story

Teaser pro celovečerní délku pro Vanguard ukazuje čtyři hratelné vojáky v režimu kampaně hry. Každý cutscene ukazuje jiné místo spolu s odznakem, který říká „Task Force Vanguard“.

V první části upoutávky vidíme následky bitvy na Západní fronta. Jméno značka pro seržanta Kingsleyho, jedna z hratelných postav ve Vanguardu, zůstala pozadu ve Fallout. V Východní fronta, Dostaneme pohled na úkryt odstřelovače obsahující ryté pušku s názvem „Petrova“ na těle. Je pravděpodobné, že majitel souvisí s Ninou Petrovou, jejíž model lze spatřit po vítězství Warzone.

Severní Afrika, . Nakonec Pacific Theatre ukazuje nám havárii letadla na moři a všichni čtyři vojáci spolu bojují na konci upoutávky.

 • Seržant Arthur Kingsley z 9. padákového praporu, britská armáda
 • Poručík Polina Petrova z 138. pušky, Rudá armáda

Call of Duty Vanguard Warzone Integration

Koncem tohoto roku přicházejí velké změny do Warzone s vydáním Vanguardu. .

Záhadné portály: Zjistěte, kam vedou červené dveře Warzone

. Ve Vanguardu jsou výhody, které ve Warzone nejsou ve stejném slotu, a v žádné hře existuje řada výhod, které neexistují. To také nezohledňuje Vanguardův Gunsmith System, který umožňuje hráčům používat až deset různých příloh na jedné zbrani.

Call of Duty Vanguard Cross Progression and Crossplay

Stejně jako Black Ops studená válka a moderní válka, jakýkoli pokrok dosažený ve Vanguardu přenáší váš sjednocený účet Call of Duty – to zahrnuje vaši celkovou úroveň, nákupy bitevních průchodů a balíčky skladu. .

Stalingrad desetiminutový herní klip odhalil řadu nových mechaniků přicházejících do hry FPS. .

Montážní systém byl upraven, což hráčům umožnilo namontovat při namontování na kryt. . Mít možnost pomalu se pohybovat při montáži za krytem by mohlo drasticky změnit způsob, jakým se tento mechanik používá. Hráči se mohou také namontovat kolem rohů a slepého ohně, když se schoulili proti rovné zdi.

Slepá palba vypadá, že to bude nesmírně silné v závislosti na objektu, který se skrývá,. . . To se pravděpodobně změní v režimech pro více hráčů, protože tento mechanik se zdá být ve svém současném stavu příliš silný.

Nina Petrova

Call of Duty Vanguard Anti-Cheat

Pravděpodobně největším problémem, který trápí Warzone, je přetrvávající přítomnost podvodníků, která odvrátila některé hráče od hry. .

Zničitelné prostředí přicházejí do Vanguardu a dávají hráčům nový způsob, jak přistupovat k boji. . Stejně tak, pokud se namontujete před okno, máte možnost střílet skrz něj pomocí mechanika Blind Fire Mechanic.

Každá mapa ve hře obsahuje destruktivní kryt, který se v průběhu zápasu pomalu degraduje. . Například mapy by měly vypadat do značné míry stejně po bitvě malého měřítka, která zahrnuje šest hráčů v každém týmu. .

Voják zaměřený na památky útočné pušky před hotelem Royal v Call of Duty Vanguard

Call of Duty Vanguard uvádí na trh se sedmi jádrovými režimy her pro více hráčů, spolu s nejméně dvěma dalšími režimy v nadcházejících měsících. ,

 • Zdarma pro všechny
 • Týmový souboj na smrt
 • Nadvláda
 • Hledat a zničit
 • Hardpoint

. .

Budou přehnatelné ve 16 z 20 map celkem Call of Duty. .

 • Battle of Berlin – Velká městská mapa se spoustou zničených budov a zastavených tanků, které můžete použít pro krytí
 • Bocage
  .
 • Das Haus
 • -Mapa střední velikosti zasazená do falešného města vyrobeného z chatrné překližky
 • Demyansk – Malá mapa zasazená do vesnice přehlížená kostelem, oddělená od dřevaře na východ řekou
 • -Velká mapa zasazená do severní Afriky s budovami pokrytými písky a duny pro krytí
 • – Malá asymetrická mapa modelovaná na budově Reichstag v Berlíně. Tato mapa je podobná Call of Duty: World at War Castle Map
 • Eagle’s Nest – Malá mapa se třemi pruhy, které hráči viděli ve Vanguard beta set poblíž zasedacího domu osy
 • Gavutu
 • Hotel Royal
 • Numa Numa – Malá mapa založená na bitvě u Pica Forks má ve svém centrálním bodě velké hnízdo z kulometu
 • Oáza -Středně velká mapa nastavená během přepadení konvoje osy poblíž Oasis, s trochou zřícenin pro krytí
 • Červená Hvězda – Velká mapa z verze Vanguard, zasazená do Stalingradu během zimy, s centrálním nádvoří jako ohnisko
 • toskánský -Středně velká mapa v kopcích Toskánska, které síly osy zapálily

Kromě konkurenčních režimů pro více hráčů má Vanguard také zbrusu nový režim s názvem Champion Hill. . . Hotovost pak lze utratit za nové vybavení, výhody a zabijáky a také upgradovat své zbraně.

Když už mluvíme o zbraních, při startu je k dispozici více než tři tucty Call of Duty.

Heroics vypadající americký voják vlastenecky běží ve Call of Duty: Vanguard

Call of Duty Vanguard Operátoři

Vanguard obsahuje 12 nových operátorů, z nichž si můžete vybrat pro použití v režimech pro více hráčů a zombie při spuštění. Provozovatelé budou také v Call of Duty Warzone Pacific Season One Aktualizace. .

Hellhounds

 • Wade Jackson – Tento italský Američan je vůdcem Hellhounds
 • Daniel Yatsu – japonský americký pěchot

Stráž

 • Arthur Kingsley – Britský Kamerun je vůdcem Sentinelu
 • Constanze Trude Muller – německý defekt osy

Barbaři

 • Roland Zeimet – Lucemburgerová osy
 • Béatrice Mercier – bojovník s francouzským odporem

Stín

 • Polina Petrova – Rus je vůdcem stínu
 • Shigenori OTA – japonský námořní defekt

. Nový systém má 55 řad a jeho odměny zahrnují: každá zbraň, zážitek ze zbraně, který můžete použít k odemknutí příloh a kosmetické kamuflážní odměny a jedinečné odměny za hraní s přáteli, jako jsou emblémy. .

. Call of Duty Vanguard a Warzone Season 1 je Battle Pass zahrnuje:

To je vše, co je zatím vědět o Call of Duty Vanguard. Vanguard bude drasticky změnit způsob hraní Warzone – užijte si Verdansk 80. let, zatímco stále můžete. Ujistěte se, že jste si přečetli náš průvodce na vytížení Warzone, abyste se vybavili nejlepšími zbraněmi a výhodami.

. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Kdy vyjde Call of Duty Vanguard

© Valve Corporation. Ве права защищены. Торговые марки являются собственносdělá. Политика конфиденциальности | Правовая информация | Соглашение подписчика Steam | Возвраты

Промоакции и события

Приключенческая игра

Внимание: игра может содержать контент, не подходящий
.

Пожалуйста, укажите да obale

Эта nebude формация предназначена и už rání д už.

. . .