Call of Duty®: Warzone ™ 2.0 DMZ sezóna 03 Přehled, Call of Duty®: Warzone ™ 2.0 TAKTICKÝ Přehled pro Call of Duty®: Modern Warfare® II Sezóna 03: Tipy, průvodce, podrobnosti o funkcích a další

Call of Duty®: Warzone ™ 2.0 TAKTICKÝ Přehled pro Call of Duty®: Modern Warfare® II Sezóna 03: Tipy, průvodce, podrobnosti o funkcích a další

A konečně, zda nedbale hrajete zápasy nebo hledáte každou poslední odměnu v Warzone 2.0, Plunder nabízí při spuštění devět jedinečných odměn za vyplnění výzev. Mezi tyto výzvy patří vítězné zápasy, eliminace bojovníků AI nebo nepřátelských operátorů, nebo jednoduše hraní hry. Odměny z těchto výzev zahrnují camo vozidla, volací karty a další.

Call of Duty ®: Warzone ™ 2.0 DMZ sezóna 03 Přehled

Získejte všechny informace, které potřebujete vědět o nových funkcích přicházejících do DMZ v sezóně 03, včetně výměnného, ​​pracovního stolu, aktivních provozovatelů a dalších.

 • Zprávy
 • Oznámení
 • Sezóna 03

Vyberte platformu pro otevření svého digitálního obchodu a stáhněte si bezplatnou digitální kopii Call of Duty ®: Warzone TM .

Call of Duty ®: Warzone ™ 2.0 DMZ sezóna 03 Přehled

Získejte všechny informace, které potřebujete vědět o nových funkcích přicházejících do DMZ v sezóně 03, včetně výměnného, ​​pracovního stolu, aktivních provozovatelů a dalších.

 • Zprávy
 • Oznámení
 • Sezóna 03

podle Zaměstnanci Call of Duty

Call of Duty Warzone 2.0

Vyberte platformu pro otevření svého digitálního obchodu a stáhněte si bezplatnou digitální kopii Call of Duty ®: Warzone TM .

 • DMZ – příběh zatím
 • Výměnný obchod
 • pracovní stůl
 • Sloty aktivního provozovatele
 • Nové vybavení – nosiče desek, batohy, rebreather
 • Co lze očekávat s novými misemi
 • Smlouva o dodávkách
 • Ptáci na obloze – nové vozidlo, možnost Exfil
 • Upgradujte na MWII, získejte odměnu ve Warzone 2.0

DMZ – příběh zatím

Válka frakcí pokračuje ve všech zónách vyloučení a je jen na vás, abyste se v tomto zdánlivě nekonečném globálním boji o moc získali nárok.

Sezóna 03 pro Call of Duty®: Warzone ™ 2.0 je ten pravý čas klesnout do DMZ, protože zážitek uvidí několik nových funkcí, které zásadně změní, jak se operátoři mohou zásobovat na pašovaném, klíči a dalším vybavení. Pokud máte zájem o režim s vysokým podílem s tunami trvalých odměn, je tato sezónní aktualizace skvělým vstupním bodem-nebo opětovným vstupem-vzhledem k několika novým způsobům, jak ušetřit drahé předměty, upravit pašované a práce-nebo ven – zóny vyloučení.

Doposud existují čtyři frakce soupeřící o kontrolu: Legie, se sídlem někde v Americe, White Lotus, s vazbami na Asii, Black Mous, kteří jsou decentralizovanou organizací, a Crown, kteří se zdá být z Spojeného království nebo přidruženi k Spojenému království.

Legie byla rychle poškozena, jakmile se dozvěděli, co je uvnitř různých oblastí vyloučení, když vytlačili White Lotus, kteří nakonec soupeřili o pomstu. Černý Mous mezitím nadále sedí ve stínu, které plánují svou konečnou energetickou hru, zatímco nováčci známý jako Koruna jsou také na cestě k naplnění vlastní agendy…

Se vším, co bylo řečeno, a mimo vše, co naši operátoři potřebují najít pro sebe, je to vše, co potřebujete vědět o DMZ v sezóně 03:

Mimo důležité položky mise bude mít většina sběratelských, neletálních položek v DMZ další účel, jakmile bude aktualizace sezóny 03 živá:

. To je místo, kde používáte „recepty“: tyto pokyny dávají vašemu operátorovi, včetně seznamu komponent, aby se vytvořil nové vybavení, které může být užitečnější pro vaši současnou situaci. Jinými slovy, vyměnění je místo, kde si vyměňujete předměty pro ostatní. . Každá zóna vylučování však má svou vlastní sadu výměnných možností napříč nákupními stanicemi a přidává další další prvek, aby plně prozkoumal vše v DMZ.

Existují desítky kombinací obchodů, které budou spuštěny s sezónou 03, což znamená, že si každý může zapamatovat tyto recepty, sdílet je s partnery a hledat konkrétní položky, které se mají načíst na Loot. Vzhledem k tomu, že tyto recepty sahají od položek operátora, jako jsou bombové drony a sady seberevivy po jiné důležité klíče a předměty, je výměnný systém připraven pomoci operátorům zásobovat tyto těžší položky a odměnit je za jejich úsilí.

Kontraband Workbench

Druhá nová funkce na nákupních stanicích – nalezená v blízkosti, nikoliv – jsou pracovní stoly.

Za nominální hotovostní poplatek umožňuje pracovní stůl operátorovi přidat přílohy, které odemkli pro jakoukoli platformu zbraně na kus pašeráku nebo pojištěné zbraně. Operátoři je mohou také odstranit kus po kousku. Tyto pracovní stoly poskytují tuto službu pro výměnu přílohy, ale za cenu, vzhledem k tomu, kolik silně a slabých stránek zbraně může změnit na základě příloh, které má nebo co je odstraněno.

. Některé připoutanosti, které je třeba zvážit, jsou potlačovače, které jsou skvělé pro situace v tajnosti a tepelnou optiku pro pomoc při vidění kouřem nebo snadnějším získáváním cílů prostřednictvím jejich tepelných podpisů.

Každý operátor DMZ však ví, že Vaznev-9K s rozsahem s vysokým zvýšením nebo RPK s časopisem s 30 kolomi. V těchto případech a dalších, zejména s pašerákem vyzvednutým od ostatních operátorů, je zde pracovní stůl, aby pomohl tyto přílohy a fackovat na ty, s nimiž se cítíte sebevědomější.

Sloty aktivního provozovatele

Zdaleka jedna z největších změn v DMZ od jeho spuštění je aktivní sloty operátora a je kritickou součástí základní hodnoty této zkušenosti s vypočteným rizikem pro neuvěřitelné odměny.

Na začátku sezóny 03 bude mít každý hráč tři sloty pro provozovatele aktivní služby, což odpovídá třem samostatným operátorům, kteří mají své vlastní vojáky. Mezi tyto položky patří váš batoh, nosič desek, zabijáky, sebereviva a plynová maska. Můžete si vyměnit SZO Tito operátoři jsou ve vašich aktivních slotech, takže pokud máte výchozí pokožku operátora na chvíli a v bitevním průsmyku vyzvedněte Alejandro nebo Valeria, není třeba se obávat ztráty pokroku v tomto aktivním slotu.

Před spuštěním do zápasu si vyberete, který aktivní provozovatel služby přinesete do zóny vyloučení. . To znamená, že pašované zbraně jsou sdíleny mezi operátory aktivních služeb, ale nikoli klíčemi.

Jak jsme navrhli v našem blogu o oznámení, sloty Active Duty Operator umožňují strategie kolem určených operátorů pro konkrétní mise nebo dodávky. Dalším způsobem, jak o tom přemýšlet, je to, že operátoři aktivních služeb jsou jako „životy“ v DMZ, ale opět si pamatujte hlavní část „přijímání vypočtených rizik“ části DMZ. Každý život operátora je oddělený a může se snadno vrátit k barebonesům.

.

Nové vybavení – nosiče desek, batohy, rebreather

Co tito operátoři aktivní služby přinesou zpět z zón vylučování? Kromě hojnosti stávajících položek na vojácích existuje několik nových položek, které přicházejí při spuštění a během sezóny:

Nové batohy – bezpečné a vychytávání

Zabezpečené batohy, jak název napovídá, zabezpečené položky mezi běhy. To znamená, že ty nekontrabandské, ne-vojákové předměty jsou zajištěno ve vašem inventáři . Plus, Položky v zabezpečeném batohu jsou uchovávány k tomuto aktivnímu vojákovi, pokud jsou odstraněny v zóně extrakce.

Nejpravděpodobněji jeden z největších měničů her v DMZ vedle aktivních slotů provozovatele provozu, protože to může pomoci s běhy dodávek a cíli mise. A oba pocházejí ze stejné myšlenky vytrvalosti: V DMZ musíte pokračovat v provádění misí a úkolů, přestože se někdy srazí.

Pro zabezpečený batoh, i když ztratíte jednu důležitou položku mise, bude tam stále s bezpečným batohem (a pamatujte, že na něj je také výměnný recept).

Pokud jde o batohy vychytávače, vytáhnou tento třetí slot pro zbraně se obvykle vyskytující ve středních a velkých batozích a přidávají další sloty pro položky. Ideální pro dokončení misí, když je tu spousta cenných předmětů, které je třeba vyzvednout.

Nové nosiče talířů: Tempered, Revive, Comms a Stealth

Možná už jste obeznámeni s temperovanými nositeli desek z předchozích Call of Duty: Warzone, Ale v případě, že budete muset přehodnotit Intel, psali jsme o nich v našem taktickém přehledu. Pokud jde o druhé, nosiče desek exkluzivních DMZ, zde je rychlý přehled:

Vesta 3 desek vesta poskytuje jak rychlejší oživení squadmates, tak rychlejší seberevivy při používání sady pro seberevivu. .

Vesta 3 Plate Comms je jako posilovač signálu a má několik výhod: zvyšuje to trvání veškeré technologie UAV – Killstreak, UAV věže a nepřátelská rádia upuštěná AI – a nutí je fungovat jako pokročilé UAV, což znamená, že také ukazují, že ukazují, že ukazují také posilovače UAV. směr a umístění hráče. . Mohlo by to být skvělé zejména pro sólového běžce, vzhledem k tomu, že by mohli vyrovnat komunikační výhodu, kterou poskytuje duo nebo trio.

Konečně, nosič tajných desek přichází vestavěný s přínosem duchů a udržuje vás mimo nepřátelské radary. Postaveno pro ty časy, když je pro misi nezbytný udržování nízkého profilu.

Buďte také na hledání brnění, které se v sezóně vracejí ..

Upgrade pole Rebreather

Zcela nový polní upgrade, na který si můžete nejprve vzpomenout na epizodu RAID, je rebreather postavena pro obojživelné operátory, kteří navigují kolem různých vodních cest na ostrově Al Mazrah a Ashika.

Tento nástroj umožňuje operátorům dýchat pod vodou po delší dobu, ideální pro infiltrace tajnosti nebo složité manévry, kde je vzduch omezený. Stejně jako Stim Pistol má před vypršením vypršení několik použití a může být dokonce otočen jako obouruční melee nástroj v špetce.

Univerzální klíč

Ti, kteří jsou obeznámeni s větou, vědí, že klíč z kostru může odemknout (téměř) jakékoli dveře v DMZ. Jedinou výjimkou je získat přístupový klíč budovy 21; I když nemůžete vydělat nasazení budovy 21, můžete otevřít každé dveře, které vyžadují klíčovou kartu nebo klíč při stavbě 21 nebo jiných vylučovacích zón.

Tyto klíče lze vytvořit pouze prostřednictvím speciálního receptu na výměnný systém. Protože na každé položce může záležet v DMZ a výměnné znamená ztrátu předmětů, aby vytvořily ostatní, může být nejlepší ji zachránit pro ty neuvěřitelně těžké najít klíče … nebo je použít jako zálohu pro ty mise, které vyžadují konkrétní klíč.

Co lze očekávat s novými misemi

Sezóna 03 DMZ nebude resetovat váš pokrok v misi. Kromě toho bude mít nová redigovaná frakce, která je k dispozici všem hráčům, k dispozici tři své misijní úrovně při spuštění sezóny 03, přičemž další dva budou v polovině sezóny.

Ještě jedna věc o aktivitách DMZ

Pamatujte, že mise nejsou jedinou věcí, kterou lze dosáhnout v DMZ. Noví šéfové, stejně jako něco úplně [[redigovaného]], které se dějí v polovině sezóny, určitě dávají všem operátorům ještě větší výzvy a odměny.

Smlouva o dodávkách

Většina operátorů, kteří hrají Battle Royale, zná podrobnosti o dodávkách, ale nyní tyto smlouvy přicházejí na DMZ a jsou podobné pouze jménem:

Nabídka je skvělá smlouva na vybavení, když je váš aktivní provozovatel služby zcela nový. Přemýšlejte o tom jako o SafeCracker s nižšími sázkami: Místo železných trezorů musí celý váš operátor udělat. Všechny položky jsou zdarma pro převzetí.

Ptáci na obloze – nové vozidlo, možnost Exfil

Těžký vrtulník je zpět a bude existovat nový způsob, jak soukromě exfiltrarovat vylučovací zónu DMZ v sezóně 03: Oba vám mohou pomoci bezpečně exfiltrát bezpečně.

Nejprve těžký vrtulník, který je vidět v pozemní válce a invazi uvnitř Modern Warfare II, přidá do sestavy leteckého vozidla.. Bohužel (pro vás) je zcela vyčerpáno jeho palivem, takže operátoři musí najít své zvláštní palivo kolem letiště, aby ho dostali na oblohu.

Jakmile je jeho palivo zakončen, těžký vrtulník může létat kolem mapy a dokonce mimo hranice, což je Jak můžete kdykoli exfiltrarovat zdarma. Po vystoupení z hranic se odpočítávání objeví stejně jako normální exfiltrace, dokud vám nakonec nedostanete stejné zacházení jako úspěšný exfil.

Druhou novou funkcí je nová položka nákupní stanice známá jako soukromý exfil. Po zakoupení bude exfil k dispozici na nepoužitém bodě exfilu (pro tento zápas) na mapě. V případě potřeby to považujte za další únikovou cestu, zejména během zachránce vězňů.

Vylepšit na Modern Warfare II, Získejte odměnu Warzone 2.0

Nezažil jsem Modern Warfare II dosud?

Při hraní vám chybí prémie XP Warzone 2.0, stejně jako korunní frakce v DMZ, která má své vlastní mise a odměny na vrcholu hlavních tří frakcí. Modern Warfare II Také má rychlé způsoby, jak vyrovnat více než 50 zbraní prostřednictvím multiplayeru a speciálních ops, více hráčů na hodnocení a její exkluzivní odměny a schopnost odemknout 14 exkluzivních operátorů používat v obou hrách.

Navíc ti, kteří vlastní Modern Warfare II může přístup k obsahu přicházejícímu v rámci sezóny 03, včetně návratu střelby, nového speciálního obsahu ops, jako jsou mise a epizody RAID, a devět dalších map pro více hráčů napříč střelbou, režimům Core 6v6 a bitevních map pro všechny pozemní pozemní potyčky.

© 2023 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty, Call of Duty Warzone a Modern Warfare jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Pro více informací navštivte www.volání povinnosti.com a www.Youtube.com/callOfDuty, a následovat @Activision a @Volání povinnosti Na Twitteru, Instagramu a Facebooku.

Je to hra někoho v sezóně 03 Call of Duty®: Modern Warfare® II a Call of Duty®: Warzone ™ 2.0, spuštění 12. dubna

Klepněte na svého vnitřního konkurenta s novými mapami pro více hráčů, spuštění masivního oživení, návratu drancování a střelby a debutem známých soupeřů při zahájení sezóny. . . .Poté se připravte na Warzone Hodně a další během sezóny!

Call of Duty®: Warzone ™ 2.

Naučte se vše, co potřebujete vědět o návratu drancování a dalších klasických režimů a funkcí Warzone.

Zpráva o pokroku Ricochet Anti-Cheat-Call of Duty®: Modern Warfare® II a Warzone ™ 2.0 Sezóna 03 Aktualizace

Tým Ricochet Anti-Cheat ™ odhaluje nové detekce a nástroje v boji proti podvodníkům, včetně v hodnocené hře.

Call of Duty ®: Warzone ™ 2.0 Tactical Přehled pro Call of Duty ®: Modern Warfare ® II Sezóna 03: Tipy, průvodce, podrobnosti o funkcích a další

Naučte se vše, co potřebujete vědět o návratu drancování a dalších klasických režimů a funkcí Warzone.

 • Oznámení
 • Sezóna 03

Call of Duty Warzone 2.0

Vyberte platformu pro otevření svého digitálního obchodu a stáhněte si bezplatnou digitální kopii Call of Duty ®: Warzone TM .

Call of Duty ®: Warzone ™ 2.0 Tactical Přehled pro Call of Duty ®: Modern Warfare ® II Sezóna 03: Tipy, průvodce, podrobnosti o funkcích a další

Naučte se vše, co potřebujete vědět o návratu drancování a dalších klasických režimů a funkcí Warzone.

 • Zprávy
 • Oznámení
 • Sezóna 03

podle Zaměstnanci Call of Duty

Call of Duty Warzone 2.0

Vyberte platformu pro otevření svého digitálního obchodu a stáhněte si bezplatnou digitální kopii Call of Duty ®: Warzone TM .

 • Přehrát svou konkurenci
 • Obecný přehled
 • Masivní oživení
 • Nový Gulag: Průvodce po Blacksite
 • Přemístěte drony, balíčky a další
 • WSOW Open Playlist
 • Podrobnosti o zahájení akce lovu Trophy
 • Plunder: Připravte se na zahájení sezóny s tímto mini-průkazem
 • Více Intel v opravných poznámkách, blog DMZ

Přehrát svou konkurenci

Mad Dash založená na četě za hotovost. Rozšíření oživení na nová lokalita. A událost zahájení, kde můžete získat speciální plány zbraní a kůži operátora po omezenou dobu.

Sezóna 03 se nastaví na změnu Call of Duty®: Warzone ™ 2.0 masivním způsobem, zejména v DMZ, kde Infinity Ward představuje v této aktualizaci několik hlavních přírůstků. Režimy TM, Raven Software přináší znovuzavedení lupin a několik režimů oživení, které se mají konat na Al Mazrah.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, co ovlivní vaši osobní meta Warzone 2.0:

Obecný přehled

 • Resurgence redux. Masivní oživení bude uvedeno jako součást týdenních aktualizací seznamu skladeb během sezóny 03.
 • Nový gulag, vracející se funkce. .
 • Čas na lov trofejí. Sbírejte trofeje během této sezónní zahájení akce a vyměňte je za trvalé předměty, jako jsou plány zbraní a kůži operátora.
 • Plunder 2.0. Warzone 2.0 Během sezóny 03.
 • Oprava poznámek k poklesu tohoto týdne. Zůstaňte naladěni na nejnovější rozpis všech změn přicházejících do této aktualizace, které představuje naše studia.

Masivní oživení

Láska oživení? Pak se připravte na jeho expanzi do Al Mazrah.

Během sezóny 03, Warzone 2.0 zavede při spuštění masivní oživení. Oba z nich použijí standardní oživení s některými hlavními vylepšeními v závislosti na variantě:

Masivní oživení mezitím používá celou mapu Al Mazrah a jmenuje až 150 hráčů proti sobě v konkrétních velikostech skupiny, jako jsou čtyřkolky nebo tria. To znamená, že byste měli očekávat spoustu akcí na celé mapě, zejména v těch posledních několika kolapsů kruhu, pokud je řada jednotek stále v plné síle!

Všechny předchozí rady a strategie pro oživení a pravidelné bitvy Al Mazrah Battle Royale se vztahují na tento režim. Držte se pohromadě jako plné skupiny a nenechávejte žádné šarlatáře na žádných nepřátelských týmech a budete na dobré cestě k vítězství.

Nový Gulag: Průvodce po Blacksite

Standardní hráči Battle Royale nejsou z této aktualizace vynecháni. Mohou se těšit na nový gulag 1v1 … nebo se alespoň připravit na boj o svůj život v nové aréně, pokud jsou vyloučeny v raných fázích bitevního royale.

BlackSite je zhruba obdélníková asymetrická mapa s několika vnitřními prostory a dlouhými vnějšími trasami, zejména na západní části mapy, kde je velká chodba, která se táhne mezi dvěma oblastmi tření. Zejména tato oblast je skvělá pro zbraně na dlouhou vzdálenost, pokud ji máte ve svém zátěži Gulag; Jinak je to jasná cesta, aby se zařízení na začátku souboje vrhlo.

Pro zakázky v blízkých čtvrtích použijte různé budovy, kde se operátoři mohou tkaní dovnitř a ven ze dveří a dalších otvorů, aby dezorientovali své soupeře.

Protože tato mapa je také uvedena v přestřelce, vracející se režim pro více hráčů 2v2 Call of Duty®: Modern Warfare® II, Neváhejte si přestávku od Battle Royale a získejte na této mapě nějakou praxi s některými náhodnými načítáními. Více Intel na této mapě a režim pro více hráčů na přestřelce najdete zde.

Přemístěte drony, balíčky a další

Aktualizace sezóny 03 přinese pro všechny několik nových a vracejících se funkcí Warzone 2.0 režimů, zejména Battle Royale, který uvidí, jak se na Al Mazrah sestupují, od 13. dubna sestoupí drony.

Přemístěte drony

Poprvé představeno na ostrově Ashika, přesunné drony jsou nový způsob, jak rychle cestovat přes Al Mazrah – za cenu vystavení prvkům a potenciální nepřátelské střelbě.

Přemístěte drony v Al Mazrah nebudou pro každý zápas ve stejných pozicích, ale budou zhruba rozloženy způsobem, který umožní rychlý přístup k mnoha zájmovým místům. Mimo vlak a další vozidla by tyto přesunové drony měly být základní součástí taktiky přežití vaší skupiny, zejména pokud jde o únik do kolapsu kruhu.

Perk Packs (Midseason)

Perk Packs jsou novým přírůstkem Warzone 2.0. Pokud jeden uvidíte při úniku dodavatelských boxů nebo kdykoli je příležitost koupit si balíček Perk na nákupní stanici, měli byste ji určitě chytit.

Protože výhody se obvykle nacházejí v kapkách nakládky, balíčky Perk jsou absolutní měniče her, protože poskytují pasivní výhody vašemu operátorovi, které jinak přicházejí pouze uprostřed nebo konec zápasů. Perk Packs jsou výchozí balíčky Perk, které by mohly být použity v vlastních načítání. Doporučujeme zejména použít následující, pokud je nalezeno:

 • Předvoj: Fantastická kombinace pohybu, defenzivních a taktických výhod, včetně schopnosti doplnit vybavení prostřednictvím zásobování a přijímat nepřátelská varování prostřednictvím vysoké upozornění.
 • průzkum: Pro operátora, který si cení Intel především. Tracker a Birdseye jsou dynamickým duem pro sledování nepřátelských pozic, zatímco dvojnásobný čas a zaměření poskytují malé výhody pro prakticky jakékoli zapojení, zejména při používání pušek postavených pro boje s dlouhým doletem.
 • Silná volba pro tajné operátory je tento balíček postaven na duchu, který vás skrývá před zametáním UAV. Spotter je také užitečný, pokud jde o nalezení a ničení kusů nepřátelského vybavení.

Perk balíčky nejsou jen pro operátory bez přírody; Ti, kteří mají načtení s nadměrnou mírou, by měli zvážit vyzvednutí dalšího balíčku Perk, protože výhoda přetvoření platí pouze pro konstrukci načítání. Tento další slot základny Perk může být naplněn dvojnásobným časem, bombovými skupinami nebo jiným užitečným výhoda.

WSOW Open Playlist

Kromě výše uvedeného by se operátoři měli připravit na zahájení limitového seznamu skladeb WSOW TM od 27. do 30. dubna.

Více podrobností o World Series of Warzone TM, včetně tohoto otevřeného seznamu skladeb a o tom, jak se můžete kvalifikovat do kvalifikace fáze I, najdete zde.

Je čas přidat do své sbírky několik dalších trofejí.

The Trophy Hunt odstartuje sezónu 03 s omezenou událostí zahájení času, kdy provozovatelé musí sbírat trofeje-malé mince ohánějící zlatý štír-upustily nepřátelské operátory v zápasech. Tyto trofeje lze shromažďovat v následujících režimech:

 • Modern Warfare® II Trofeje poklesnou z každého jedinečného hráče, kterého porážkujete. Sbírejte trofeje a dokončete zápas, abyste je přidali do vaší banky.
 • Warzone 2.0 Battle Royale / Resurgence / Plunder: Operátoři nepřátel i bojovníci AI upouštějí trofeje. Trofeje najdete také v kořisti. Trofie musí být shromažďovány a zajištěny na stanici uploadu (zobrazeny na vaší mapě tac jako ikonu mincí), aby je přidali do vaší banky.
 • Warzone .0 DMZ: Operátoři nepřátel i bojovníci AI upouštějí trofeje. Trofie musí být shromažďovány a zajištěny na stanici nahříznutí (zobrazeny na vaší mapě tac jako ikonu mincí) nebo extrahovány, aby je přidaly do vaší banky.

Jakmile hráči vydělají dostatek trofejí, mohou je vyměnit za různé odměny v sekci událostí v hlavní nabídce. . Všechny odměny, které zde získají trvalý, včetně volacích karet, dvojitých tokenů XP a dvou plánů zbraní.

První plán zbraně, „Nightsting“ Assault Rifle, je primární zbraň založená na jedné z nejpopulárnějších zbraní komunity-TAQ-56. Pět dostupných příloh je dobře vyváženo pro více hráčů a zbraň si může držet vlastní ve středním dosahu dovnitř Warzone .0. Druhý útočný puška, „Venom Strike“, je založen na speciální platformě odměňování DMZ a je postaven pro rychlé manipulaci i více bojovníky. Obě tyto plány zbraní jsou speciálně navrženy pro noční operace, do kterých můžete v rámci nové mapy ropných polí upustit Modern Warfare II Multiplayer.

Za tuto událost jsou také dvě odměny ve formě operátorových kůží. Sbírejte 10 položek, abyste dostali pokožku operátora, a všech 15 položek, abyste získali další pleť operátora.

Poznámka: Jakékoli nevyčerpané žetony jsou na konci sezóny automaticky převedeny na XP.

Plunder: Připravte se na zahájení sezóny s tímto mini-průkazem

AKTUALIZACE: Tento blog byl aktualizován tak, aby upravil funkce ve hře dostupné při spuštění herního režimu, a vložte přesnou výhru (2 miliony dolarů v hotovosti).

Call of Duty®: Warzone ™, . Squad, který shromažďuje nejvíce hotovosti po stanoveném časovém limitu, včetně období přesčasů, jakmile skupina zasáhne 2 miliony dolarů v hotovosti, vyhraje zápas.

Během lupu můžete eliminovat nepřátele, úplné smlouvy, účastnit se událostí a vyčistit pevnosti a BlackSites, abyste vydělali hotovost. Provozovatelé se mohou rozhodnout, že si budou držet hotovost, vložit ji pomocí hotovostního vkladu někde na mapě, nebo získat a použít balón vkladů pro mobilní transakce.

Mimo to, že je hlavním zdrojem pro podmínku výhry, lze hotovost použít na nákupních stanicích k nákupu cenných předmětů, jako jsou balónky v hotovosti, KillStreaks, výkonné [[redigované]] zbraně a další nové odměny.

NOVINKY PRO PUNPRUND 2.0

Tato nová verze lupiče obsahuje několik změn v systému událostí v zápase, nové položky na nákupní stanici a trvalé odměny.

Za prvé, zde jsou všechny události, které se mohou vyskytnout během plicování:

 • Krvavé peníze. Nejen varianta lupu! Dvojitá hotovost se vydělává za eliminaci a rabování operátorů během akce Blood Money.
 • Potrava pro děla.
 • Dodavatel. [[Redigováno]]
 • Shoke Hold. [[Redigováno]]

Všimněte si, že v jednom zápase může dojít k více událostem a některé z těchto událostí je lepší pro sebe ..

Dále zde jsou některé z nových přírůstků na buy stanice s touto verzí lupu:

 • Kreditní karta. Ušetřete více s oficiální kartou Bank of Adal Quickscope, nyní s 10% hotovostí zpět na všechny a všechny nákupy! Žádná aplikace nebo hodnocená dovednost divize je nutná, jen malý úvodní hotovostní poplatek.
 • Životní pojistka. Zanechat dědictví … dokud se nestaveš, to je. Ušetřete 50% vaší hotovosti po ruce, když je odstraněn vyzvednutím životního pojištění za malý hotovostní poplatek.

A konečně, zda nedbale hrajete zápasy nebo hledáte každou poslední odměnu v Warzone 2.0, Plunder nabízí při spuštění devět jedinečných odměn za vyplnění výzev. Mezi tyto výzvy patří vítězné zápasy, eliminace bojovníků AI nebo nepřátelských operátorů, nebo jednoduše hraní hry. Odměny z těchto výzev zahrnují camo vozidla, volací karty a další.

Více Intel v opravných poznámkách, blog DMZ

Se všemi těmito vzrušujícím novým obsahem a hranou hranou na horizontu víme, že tato komunita je připravena na spuštění sezóny 03 12. dubna. Každé studio pracuje na Warzone 2.0 a Modern Warfare II – V abecedním pořadí: Activision Central Design, Activision Lokalizace Dublin, Activision QA, Activision Shanghai, Bereox, Demonware, High Moon Studios, Infinity Ward, Raven Software, Sledgehammer Games, Team Ricochet, hračky pro Boba a Treyarch – se na něj těší Vidění jejich úsilí ožívá za pár krátkých dnů a bude monitorovat všechna zpětná vazba dat a hráčů pro budoucí záplaty a aktualizace.

Jedna z těchto změn vzrušuje operátory, kteří se letos v březnu vydali na duhu: Očekávejte návrat jednorázových odstřelovacích pušek-za určitých podmínek připoutání a platformy-v rámci této sezónní aktualizace.

Kromě toho dojde ke změně umístění na nákupu stanice, která je staví na bezpečnější místa, jako jsou vnitřní místa nebo místa s blízkým krytem. Tato změna se bude vztahovat na ostrov Al Mazrah a Ashika

Poznámky k opravám, blogy a oficiální oznámení z Call of Duty® Kanály a studia jsou jedinými místy, která mají být potvrzena a přesná aktualizace pro Volání povinnosti franšíza. Volání povinnosti účty sociálních médií a zkontrolujte Blog denně pro nejnovější zprávy a další důležitá oznámení.

.

© 2023 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty, Call of Duty Warzone, Modern Warfare, World Series of Warzone a WSOW jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

www.volání povinnosti. a www.Youtube., a @Volání povinnosti Na Twitteru, Instagramu a Facebooku.

.0, spuštění 12. dubna

Klepněte na svého vnitřního konkurenta s novými mapami pro více hráčů, spuštění masivního oživení, návratu drancování a střelby a debutem známých soupeřů při zahájení sezóny. . . .!

.0 DMZ sezóna 03 Přehled

Získejte všechny informace, které potřebujete vědět o nových funkcích přicházejících do DMZ v sezóně 03, včetně výměnného, ​​pracovního stolu, aktivních provozovatelů a dalších.

Gunfight Returns in Call of Duty®: Modern Warfare® II Season 03

. Barket o pravidlech angažovanosti a získejte tipy pro překonání opozice.

.0 Středisko 5 Spuštění?

Voják v Blue Armor Skydivers směrem k explodující budově v klíčovém umění pro Call of Duty Modern Warfare 2: Warzone 2

Ari Notis (on/ho) je editorem průvodců v Polygonu, kde píše, edituje a pastýří články orientované na služby o největších hrách Du Jour. .

Modern Warfare 2 a Warzone 2.0 sezóna 5 je více než jen propagační vozidlo Nicki Minaj. Ačkoli globální superstar je přirozeně hlavním hlavičkou sezóny, obojí Volání povinnosti Hry jsou nastaveny tak, aby obdržely tunu nového obsahu po celou sezónu 5. Tady je Když se sezóna 5 uvolní ve vašem regionu a jaké změny můžete očekávat.

V kolik hodin je moderní válka 2 a Warzone 2.0 Středisko 5 Spuštění?

a Warzone 2.0 Sezóna 5 uvádí na trh Středa, srpen. 2, Současně ve všech regionech po celém světě.

 • 9 a.m pst Pro západní pobřeží Severní Ameriky
 • 12 str.m. Est Pro východní pobřeží Severní Ameriky
 • 6 s.m. CET Pro západní Evropu / Paříž
 • 5 str.. pro u.K.
 • 2 a.m. Jst na únor. 16 pro Tokio

Na základě načasování předchozích ročních období by se aktualizace sezóny 5 měla zavést zhruba 24 hodin před výše uvedenými časy, doufejme, že vám poskytne spoustu času ke stažení.

Co je nového v Modern Warfare 2 a Warzone 2.0 sezóna 5?

a Warzone 2.0 uvidí vlnu nového obsahu, včetně nových map, režimů, operátorů a zbraní. Activision podrobně popsal úplný seznam změn v blogovém příspěvku, ale zde jsou největší doplňky pro Modern Warfare 2 a Warzone 2.0 sezóna 5.

Warzone 2.0 sezóny 5 změn a doplňky

 • Zobrazí se dvě nová vozidla Warzone: Chráněné přepadení odolné vůči dolu (MRAP) a špinavé kolo.
 • Warzone Bude také hrát hostitele časově omezeného v polovině “ odhalit “událost. (Volání povinnosti je obvykle každoroční vydání Zprávy vyvolaly otázky o tom, jak by letošní vstup vypadal.
 • Obchodník Royale – herní režim, který vás vyvolává s MRAP a úkoly vás s ochranou – vrací se.

Modern Warfare 2 Sezóna 5 Změny a doplňky

Dva operátoři drží zbraně, když stojí před pískovcovou budovou v Call of Duty Modern Warfare 2: Warzone 2

 • Při spuštění budou k dispozici čtyři nové mapy: Punta Mar a Strike jsou dvě základní mapy, přičemž se sestavou spojují salonek a kanál jako mapy střelby. Část sezóny, DRC Zone 1 bude hratelná jako základní mapa.
 • . Varianty střelby, včetně odstřelovačů střelby, budou zavádět sezónu.

Změny a přírůstky obecné sezóny 5

 • Událost „Fraction Showdown“ bude probíhat Aug. 4-16. Budete si muset vybrat mezi dvěma frakcemi (Shadow Company nebo Task Force 141) a vydělat 50 kumulativních zabití operátora.
 • Sezóna 5 představí událost „50 let oslavy hip nakusu“. Warzone nebo Modern Warfare 2 z 7.-15. srpna.
 • Šest operátorů se připojí k Fray v sezóně 5, z nichž někteří budou známí fanouškům série. Oz, Mila, Velikan a Arthur jsou k dispozici při spuštění. Graves je k dispozici jako operátor bitevního průsmyku. Mace bude k dispozici jako operátor středního stavu.
 • V průběhu sezóny bude k dispozici šest nových zbraní: Avancer Assault Rifle and Carrack .. Assault Rifle M13C bude k dispozici v polovině. Také nová pistole a nová umlčená SMG budou k dispozici v polovině středu (Activision) vedle zbraně Pickaxe Melee.