Call of Duty Warzone 2 Season 5 Reloaded: Jaké jsou nejlepší zbraně (seznam meta úrovní), nejlepší zbraně a zbraně Warzone 2 (sezóna 5 Reloaded)

Nejlepší zbraně a zbraně Warzone 2

Contents

Fennec byl kdysi úplně zlomený, ale po sezóně 2 byl uveden do souladu s ostatními SMG. Je to stále silné, ale rozhodně to není absolutní meta nymore.

Call of Duty Warzone 2 Season 5 Reloaded: Jaké jsou nejlepší zbraně (seznam meta úrovně)

Call of Duty Warzone 2 Season 5 Reloaded je teď venku a tady jsou všechny zbraně, které byste měli použít pro novou sezónu.

Zde je nejnovější seznam úrovně zbraní pro Warzone. Tento seznam bude neustále aktualizován tak, aby odrážel nejnovější buffy a Nerfs ve hře.

Toto bylo naposledy aktualizováno 20. září 2023.

S úrovní Vel 46, ISO 45, Chimera, Lachmann Sub, MCPR-300, Kastov 762, Kastov 545,
A-Tier Lachmann-762, M4, M13B, Taq-V, Tempus Razorback, Sakin MG38, Vaznev-9K, PDSW 528, SO-14, FJX Imperium, Tempus Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Torrent, Rapp H, Kastov-74U, Fr Avancer, MX, Cronen Squall. , RPK, P890, HCR 56, Grenade Launcher (Drop Exkluzivní)
B-Tier STB 556, KV Broadside, 556 Icarus, FTAC Siege, Victus XMR, EBR-14, Raal MG, SP-X 80, RPG-7, Riot Shield, M13C, Lachmann 556, Taq-56, Basilisk Akimbo, ISO HEMLOCK, MX9 , Carrack .300, kuše, signál 50, x13 auto, hurikán FSS, bas-p, 9mm démon, lachmann plášť,
C-Tier Taq-M, M16, FTAC Recon, GS Magna, LM-S, Strela-P, Bryson 800, Fennec 45, SP-R 208, Expedite 12, Lockwood 300, Bryson 890, Minibak, La-B 330, Jokr, Tonfa, Tonfa
D-Tier X12, .50 GS, Lockwood Mk2, SA-B 50, Dual Kodachis, Pila, Combat Knife, Pickaxe

Modern Warfare 2 Warzone 2 Screenshot 6

Warzone 2 S-Tier

Úroveň v našem seznamu úrovně je vyhrazena pro zbraně, které jsou zcela rozbité, a pravděpodobně musí být nerfinována. Budou chvíle, kdy v této kategorii mohou být k dispozici žádné zbraně.

Tyto zbraně jsou nicméně absolutní nutností, pokud chcete vyzvednout nějaké výhry ve Warzone 2.

Warzone 2 A-Tier

Úroveň v našem seznamu úrovně je věnována zbraním, které v současné době dominují Warzone 2 meta. Tyto střelné zbraně poskytují vynikající výkon a jsou pro mnoho hráčů výběrem.

Pravidelně se nachází v zátěží nejvyšších hráčů, tyto zbraně mohou výrazně ovlivnit příliv a Warzone 2 zápas.

Basilisk Akimbo

Basilisk Akimbo je zbraň A a může být jednou z nejvíce zatčených zbraní, které kdy existovaly Warzone. Navzdory automobilu X13 je také v kategorii A-úrovně, Basilisk Akimbo zatmění ve všech směrech.

Zbraň má vše, co potřebujete, abyste získali zakázky v blízkém doletu a dokáže zlikvidovat nepřátele v několika milisekundách. Z konkurenčních seznamů skladeb to již bylo odstraněno, takže byste si to pravděpodobně měli zkontrolovat, i když máte šanci.

Nejlepší zbraně a zbraně Warzone 2

Obrázek ukazující duch přepravující útočnou pušku Warzone 2

20. září 2023: Sezóna 6 je na obzoru a my jsme upravili nejlepší zbraně a zbraně Warzone, které odrážejí současnou meta.

Nalezení Nejlepší zbraně Warzone 2 Dělá veškerý rozdíl v Battle of Duty’s Battle Royale, když se pozornost obrací k začátku sezóny 6. Nejnovější sezónní aktualizace pro Warzone bude zahrnovat další dávku vyvažování zbraní, která pravděpodobně okořenila meta.

Aktualizace v polovině sezóny vidí příchod Lachmann Shroud a 9mm démona, což znamená, že existuje možnost posunu v pořadí klování.

Než se blíže podíváme na nejlepší zbraně a zbraně Warzone 2, podívejte se na naše další průvodce a představí nejlépe hodnocené načítání her a vše, co je třeba vědět o další události Double XP.

Jaké jsou nejlepší zbraně Warzone 2?
Seznam stupňů zbraní Warzone 2
Warzone 2 Season 5 Seznam zbraní
Warzone 2 Season 4 Reloaded Datum vydání

Jaké jsou nejlepší zbraně Warzone 2?

Po poslední vlně vyrovnávání zbraní jsou to nejlepší zbraně a zbraně Warzone 2, které se mají použít v zápasech Battle Royale a Resurgence:

V sezóně 5 existuje spousta nových příjezdů na nejvyšší úroveň arzenálu Warzone Arsenalu. Pokud jde o útočné pušky, Chimera je vynikající všestranná, zatímco PDSW 528 zůstává silnou možností pro akci blízkého dosahu vedle ISO 45.

 • Nenechte si ujít: Warzone 2 zařazená hra – novinky a všechno, co víme

Jak sezóna 5 postupuje, budeme i nadále upravovat náš seznam, abyste věděli, které zbraně budou dominovat v těsných čtvrtích, v polovině a dlouhé vzdálenosti.

Seznam stupňů zbraní Warzone 2

Tento konkrétní seznam stupňů Warzone 2 je založen na poslední dávce Buffy a Nerfů. V nejvyšších úrovních je spousta výběru, což znamená, že se můžete dostat pryč s používáním většiny zbraní, abyste měli dopad.

S sezónou 5 v plném proudu je zde rozsáhlý seznam zbraní na vrcholu stolu. Nejpozoruhodnější změna vidí vzhled bitevní pušky So 14, která je lehce skartování prostřednictvím soupeřů díky svému rychlému času zabíjení a výstupu vysokého poškození

Warzone 2 Season 5 Seznam zbraní

Seznam zbraní Warzone 2 je úplně stejný jako seznam zbraní Modern Warfare 2. Existuje rozsáhlý výběr útočných pušek, odstřelovačů, SMG a dalších.

Zde je jen několik, které si můžete vyhledat:

M4

Call of Duty Staple se vrací ve Warzone 2. Vyzbrojeno vysokou mírou ohně a působivou mobilitou, M4 má všechny klíčové ingredience, aby se staly nejlepšími zbraněmi Warzone 2, které lze použít při načítání.

Pokud hledáte perfektního všestranného, ​​M4 je skvělé místo pro začátek.

Lachmann Sub

Pro ty, kteří chtějí palebnou sílu blízkých čtvrtí, je Lachmann Sub ranou průkopníkem. Silně připomínající MP5, SMG přichází s smrtící mírou ohně a mobility, kterou je velmi těžké porazit, když je zblízka a osobní s soupeřem.

Díky střelci existují neomezené způsoby, jak si přizpůsobit Lachmann Sub, aby vyhovoval jakémukoli stylu hry, což z něj činí nejlepší Warzone 2 SMG.

Signál 50

Zatím je signál 50 jedinou odstřelovací puškou, která se potvrdila, že se objeví ve Warzone 2 Arsenal. Navzdory svému poloautomatickému mechanismu střelby zabalí smrtící jednorázový úder a díky své rychlé rychlosti požáru mohou hráči sledovat druhou výstřel, pokud první nezasáhne cíl.

Kastov 74U

Ačkoli se to podobá samopalku AK-74U, Kastov 74u se sloty do kategorie Assault Rifle ve Warzone 2. Vyzbrojeni 7.62 kol, tato kompaktní puška přichází s neuvěřitelným poškozením a mobilitou, která soutěží s některými SMG. Očekávejte, že se objeví mezi nejlepšími zbraněmi v sezóně 3 Reloaded.

FTAC Recon

FTAC Recon je první bitevní puška, která se objeví na našem seznamu zbraní. Má vyšší poškození než jiné AR, ale s nižší mobilitou. Při středním rozsahu je puška schopna dominovat, pokud je udržována vysoká přesnost, ale s pomalým časem sprintu-to-Fire je pro rychle se pohybujícího soupeře snadné poslat vás do Gulagu.

FSS hurikán

Ačkoli to vypadá jako AR, hurikán FSS se zasahuje do kategorie SMG a je jednou z nejvšestrannějších zbraní v Arsenalu Warzone 2. S standardem s 50-kořenovým časopisem je snadné upravit hurikán FSS tak, aby vyhovoval jakémukoli stylu hry.

Doporučujeme zvýšení výstupu poškození při zachování jeho neexistujícího zpětného rázu.

Lachmann 556

Navzdory své pomalejší míře požáru než M4 je Lachmann 556 další silnou útočnou puškou díky jeho delšímu rozsahu poškození. Pomalejší míra ohně znamená, že existuje méně vizuální zpětné vzpamaty než jiné AR, který se hodí při sledování cíle. Není to nejlepší puška, ale rozhodně to není nejhorší.

556 Icarus

První LMG, který se objeví na seznamu zbraní, je 556 Icarus. Stejně jako většina LMGS, přichází s obrovským časopisem vedle výstupu s vysokým poškozením. Výstup s vysokým poškozením však má za následek spoustu zpětného rázu, který je obtížné ovládat.

Silná připoutanost může napravit některé nedostatky, ale je nepravděpodobné, že by se z 556 Icarus stala populární volbou.

M16

Dalším Call of Duty Staple, který se objevuje ve Warzone 2, je M16. Puška, vyzbrojená tříkolovým výbuchem, není nikde poblíž horní části hromady útočné pušky kvůli jejímu nepředvídatelnému vzoru zpětného rázu.

S dostupnými silnějšími možnostmi je těžké pochopit, proč byste si vybrali M16 jako součást načítání v bitvě Royale.

Fennec 45

Fennec 45, známý pro svůj puchýř rychlým rychlostí ohně. Kromě toho, obrovský pokles poškození, mu neposkytuje žádnou šanci mít dopad na delší vzdálenosti.

Vyrábí silnou sekundární zbraň, takže se ujistěte, že je overkill vybaven vedle útočné pušky.

Lachmann 762

Lachmann 762 sbaluje smrtící úder díky svému výstupu poškození, ale jeho nedostatek mobility a pomalého cíle-down zrak znamená existují lepší alternativy k použití při načtení.

Připojení může zlepšit jeho výkon, ale je efektivnější používat útočnou pušku rychle.

Rapp h

Ve srovnání s jinými LMG má Rapp h pomalejší míru požáru, který se snadno ovládá v zakázkách ve střední úrovni. Ačkoli je to mocná alternativa k jiným zbraním v arzenálu, Rapp h padne na vedlejší kolej, protože meta dominují populárnější AR.

Expedite 12

Stejně jako Fennec 45, brokovnice Expedite 12 je poník s jedním trikem. Dominuje v boji za blízké čtvrtiny, ale když se pokoušíte mít dopad na delší rozsahy, je nemožné tak učinit.

Pokud chcete použít Expedite 12, použijte ji jako sekundární zbraň vedle primární zbraně, která je schopna způsobit poškození v delších rozsazích.

Lockwood Mk2

První ze dvou pušek na seznamu je Lockwood Mk2. Vyznačuje se působivou mobilitou a schopnost eliminovat soupeře jedinou kulkou, ale jeho nekonzistentní výstup poškození znamená, že šance na hodnocení hitmarkeru jsou vysoké.

Pro konzistentnější možnost se podívejte na ostřelovač signálu 50.

LM-S

Další na seznamu je puška LM-S Marksman. Jeho výstup poškození je o něco lepší než Lockwood Mk2, ale podřadná mobilita znamená, že jste často zranitelní vůči hráčům používajícím lepší zbraně.

Silná kombinace připoutání může zlepšit výkon, ale má větší smysl zvolit si útočnou pušku nebo Lockwood Mk2.

Sakin MG38

Poslední na našem seznamu je Sakin MG38. Ačkoli to přichází se spoustou energie, zpětného rázu a mobility, způsobují obrovské problémy v průběhu zápasu. Pokud se Infinity Ward nerozhodne vydat velké množství nadšenců, existuje šance, že se stane životaschopnou možností, ale pokud ne, stojí za to se vyhnout tomuto konkrétnímu LMG.

Warzone 2 Season 4 Reloaded Datum vydání

Ačkoli zatím neexistuje oficiální potvrzení, časovač bitevních průchodů odhaluje Warzone 2 Season 4 Reloaded začne 12. července Což není příliš daleko. Očekávejte další dávku obsahu, včetně některých nových zbraní, které by se mohly zasunout do horní části našeho seznamu úrovní.

To je vše, co je třeba vědět o nejlepších zbraních Warzone 2. Mezitím se podívejte na naši stránku Warzone 2 pro nejnovější zprávy, úniky a průvodce v nové éře pro Battle Royale Call of Duty’s Battle Royale.

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce, Call of Duty: Warzone 2 a Battle Royale Pages.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Warzone 2 Nejlepší zbraně | Hlavní hodnocení každé zbraně ve hře

Zde najdete hodnocení nejlepších zbraní ve Warzone 2.0. Právě teď jsme zařadili každou zbraň ve hře Call of Duty a poskytli vám nejlepší načítání pro každou z nich.

Warzone 2 Best Guns Tier hodnotí každou zbraň ve Warzone 2 0

Abych byl naprosto jasný, jedná se o úroveň zbraní Warzone 2, ne v Modern Warfare 2. Máme a Hlavní hodnocení všech zbraní v multiplayeru MW2, Pokud máte zájem, ale tento seznam je zcela odlišný od tohoto. Ve Warzone potřebujeme zbraně, abychom měli lepší dosah, nižší zpětný ráz a vyšší kapacitní mags než ve standardních 6v6 zkušenostech, obecně řečeno.

Nezahrnuli jsme sekundární zbraně, protože ve Warzone 2 získávání plného načítání je mnohem vzácnější a běžně hráči budou stejně kupovat jednotlivé primární zbraně stejně. Naše hodnocení úrovně je také založeno na tom, jak budou tyto zbraně fungovat pro hráče středního kvalifikace. Hráči s vyšší kvalifikací se mohou dostat pryč s používáním méně odpouštějících zbraní, které by mohly mít působivější TTK, a hráči s nižší kvalifikací se budou muset omezit na zbraně s obzvláště nízkým zákonem. Ale Tento seznam je založen na tom, jak dobré budou tyto zbraně v rukou „průměrného“ hráče Warzone 2.

Poznámka: API Warzone 2 Stats API je v současné době k dispozici, takže vám pro tyto zbraně nemůžeme poskytnout statistiky výhry nebo poměru K/D poměr. Tento seznam je proto v současné době založen na našem názoru na zbraně po testování. Seznam odpovídajícím způsobem aktualizujeme, až budeme mít úplná data.

Nejlepší zbraně ve Warzone 2 | Hodnocení

Zde máme úplný seznam všech aktuálně dostupných zbraní ve Warzone 2 a protože vás všechny milujeme, zahrnuli jsme také průvodce načtení, který s nimi půjde.

Snázební zbraně ve Warzone 2 | Absolutní meta

To je to nejlepší z nejlepších, jedná se o zbraně „meta“. V ideálním případě budou všechny vaše vlastní sloty třídy obsazeny primární zbraní z této kategorie. A pokud vás zajímá pouze absolutní meta zbraně a ne úplné hodnocení úrovně, máme ve skutečnosti menší článek, na který se zaměřuje Hard-Meta ve Warzone 2 právě tady.

S-Tier: Rapp H (HK21) / LMG

Rapp je právě teď nejlepší volbou pro oživení, díky směšné míře oheň, dobré poškození a slušné ovládání zpětného rázu. Je to spíše střednědobá než zbraň s dlouhým doletem, proto ji doporučujeme pro oživení, ale je to absolutně kandidát na S úrovní.

 • Milujeme Rapp, najdete Nejlepší načítání rapp h zde.

A-úrovně zbraně ve Warzone 2 | Konkurenční

Všechny tyto zbraně jsou pevně životaschopné a neměli byste mít pocit, že je musíte změnit pro zbraně S-Tier, pokud si je užijete. Jsou o něco horší než zbraně S-Tier, samozřejmě, ale budou porazit téměř všechny pozemní kořist a drtivou většinu jiných zbraní ve Warzone 2.0.

A-Tier: Lachmann-556 (HK33) / Assault Rifle

Lachmann byl úžasný AR na dlouhé vzdálenosti. Měl nízký zpětný ráz a dobrý TTK, ale bohužel to jen mělo poškození, které Nerfed ve srovnání s jinými možnostmi. Takže prozatím, pouze A-Tier.

A-Tier: ISO 45 (UMP45) / SMG

ISO 45 byl v sezóně 4 Nerfed: Reloaded a prostě to prostě nemůže konkurovat možnostem S-Tier právě teď.

 • Tady je Nejlepší načítání Warzone pro ISO 45

A-Tier: Vaznev 9K (PP19 VITYAZ) / SMG

Vaznev má působivý TTK a je především extrémně mobilní. Podle našeho názoru je Vaznev stále vysoce kvalifikovanou meta pro hráče, kteří mohou těžit z dobrého pohybu. S tím můžete své nepřátele překonat a dosáhnout několika pěkných her.

A-Tier: Lachmann Sub (MP5) / SMG

Lachmann Sub je neuvěřitelně odpouštějící a pohodlně používat, s přirozeně nízkými recoil a skvělou manipulací. Momentálně má také slušnou TTK, ale na začátku sezóny 5 byl nerfinován.

 • A pokud hledáte Lachmann Build, Zde je nejlepší nastavení Lachmann ve Warzone 2.

A-Tier: MX Guardian / brokovnice

MX Guardian je první plně automatický brokovnice ve Warzone a má zatraceně dobrý rozsah pro brokovnici. Se správnými přílohy a vyladění této zbraně odstraní plně potlačené nepřátele. Rozhodně nový brokovnice meta.

A-Tier: Victus XMR (L115A1) / Sniper Rifle

Victus je jedním ze tří ostřelovačů, kteří mohou jednorázové hlavy ve Warzone, které jsou všechny S. Myslíme si, že Victus je nejlepší volbou pro extrémní dlouhý dosah na Al Mazrah, díky neuvěřitelné rychlosti.

 • Tyto jsou přílohy, které chcete na Victus XMR.

A-Tier: MCPR-300 (M98B) / Sniper Rifle

Tam, kde je Victus pro extrémní dlouhý dosah, je MCPR nejkratším/nejrychlejším odstřelovačem, který může jednorázový výstřel dolů. Doporučujeme toto štěně pro Ashika Island nebo Vondel.

A-Tier: FJX Imperium (intervence) / Sniper Rifle

Toto je nejnovější odstřelovač a prostě se cítí úžasně. Je to téměř stejně rychlé MCPR a má téměř tolik rychlosti kulky jako Victus, co nemilovat?

 • Tady je Kompletní průvodce načtení FJX Imperium.

A-Tier: Tempus Razorback / Assault Rifle

Nová útočná puška je docela drogová. Má nízký zpětný ráz, vysokou palubu, dobré poškození a skvělé zacházení.

A-Tier: STB 556 (Aug) / Assault Rifle

Aug je skvělý jak ve Warzone, tak ve více hráči, ale není to vynikající, protože ukončení poškození nad dosah je pro AR jen příliš chudé. Zatímco na mapách 6v6 si toho opravdu nevšimnete. Vzhledem k tomu, že zbraň byla buffed, to opravdu skartuje. Jen to zkuste!

 • Pro nejlepší načítání, Zde je naše úplné nastavení přílohy pro STB 556.

A-Tier: ISO Hemlock / Assault Rifle

ISO je velmi spolehlivé a pohodlné používat. Nemusíte chodit na horní předstihu nebo hlavy a zpětný ráz je velmi zvládnutelný.

 • Tady je kompletní Průvodce načítání po hemlock.

A-Tier: TAQ-56 (SCAR-L) / Assault Rifle

Je to s velkým potěšením, že můžeme oznámit, že jizva je zpět v tresku, a na rozdíl od MW2019 je to opravdu opravdu dobré zase dobré! Jo, v multiplayeru i Warzone je jizva s nízkým ovinem a obdivuhodným poškozením nad řadou skvělou volbou. Dokonce i jeho pozemní verze je slušná, což je vzácné.

 • Najdete Nejlepší nastavení pro Taq-56 zde.

A-Tier: Sakin MG38 (M249) / LMG

Sakin je jedním z opravdu velkých a těžkých LMG, ale stejně jako u všech LMG ve Warzone 2, není to tak velká nevýhoda, jako tomu bylo ve Warzone 1. A na oplátku za mírně vyšší hmotnost dostaneme zatraceně dobrý rozsah spárovaný s velkým poškozením.

 • Jdeme s tím Nastavení na našem Sakinu ve Warzone.

A-Tier: RPK / LMG

LMGS ve Warzone 2 jsou docela dobré a RPK je dobrý příklad. Má obrovský časopis a zatraceně dlouhý dosah. I když je to pomalejší než útočná puška, RPK je samozřejmě absolutní meta po dlouhou dobu. Poškození je jen vynikající a přesnost je také opravdu pěkná. V průběhu sezóny 2 však nyní nahradil Sakin a ISO Hemlock.

A-Tier: Kastov 762 (AK-47) / Assault Rifle

Kastov je náš osobní oblíbený „do-it-all“ AR právě teď a stává se naším go-to v kolech, kde víme, že si budeme moci dovolit jen jednu zbraň. Protože i když to nemusí mít nejlepší kontrolu na zpětném rázu, je neuvěřitelně odpuštění a bude produkovat dobré hodnoty poškození, i když zasáhnete dolní tělo nebo končetiny. A udržujeme to v A-Tier i po sezóně 2 Nerf, protože to nebylo příliš špatně potrestáno.

A-Tier: Kastov 74U (AK-74U) / Assault Rifle

74U absolutně zabije ve standardním multiplayeru a může to být nejlepší zbraň 6v6, která existuje v MW2. Ale je to také skvělé ve Warzone, jako podpůrná zbraň pro dlouhé možnosti, jako je RPK. Myslete na to jako nejlepší AR/SMG Hybrid.

 • To je Meta Kastov 74u Build právě teď.

A-Tier: M4 / Assault Rifle

M4 se otočil do relevance díky nedávným buffům. Je to docela „skákací“ stále díky veškerému vizuálnímu rázu, ale nyní je to mnohem konkurenceschopnější. Rádi jsme ji používali jako možnost střední třídy / oživení, více než klasický AR na dlouhé vzdálenosti.

 • Máme kompletní Průvodce načítání pro M4 zde.

A-Tier: Taq-V (Scar-H) / Battle Rifle

Tato těžší verze jizvy je životaschopnější, než jsme očekávali ve Warzone, a zasáhne to jako kamion, s velkým poškozením na mag. Naštěstí používá AR munice, na rozdíl od Taq-M. Ale je to příliš situační na to, aby se dostal do úrovně.

 • Taq-V může být ve Warzone neuvěřitelný tato třída.

A-Tier: Kastov 545 (AK-74) / Assault Rifle

545 je v podstatě jen horší, nižší verze Kastov 762. Ale od nedávného buvoje je to jen asi dost dobré na to, aby se škrábal A-Tier.

 • Hledám Nejlepší načtení Kastov 545?

A-Tier: Fennec 45 (Kriss Vector) / SMG

Fennec byl kdysi úplně zlomený, ale po sezóně 2 byl uveden do souladu s ostatními SMG. Je to stále silné, ale rozhodně to není absolutní meta nymore.

 • Pro nejlepší připoutání a ladění je zde naše Průvodce načítání pro fennec.

A-Tier: Vel 46 (MP7) / SMG

Stejně jako MW2019 MP7, nejedná se o SMG s bláznivou TTK nebo dokonce nejlepší mobilitou. Ale je to snadno použitelné a díky takovému nízkému rázu, efektivní na docela obdivuhodné vzdálenosti pro SMG. Navíc byl Vel 46 nedávno buffed, takže to zkuste!

 • Tady je Nejlepší meta nastavení pro Vel 46.

A-Tier: Raal Mg (XM250) / LMG

Stejně jako RPK, Nerf sezóny 2 stačil na to, aby Raal snížil úroveň. To je stále skvělá zbraň, ale nyní existují lepší možnosti.

 • Najdete Nejlepší nastavení přílohy pro Raal ve Warzone zde.

A-Tier: Signal 50 (GM6 Lynx) / Sniper Rifle

Signál je opravdu rychlý odstřelovač a nemusí obětovat mnoho škod za zvýšenou míru ohně. Nedávno se to neserfedovalo, ale stále si to zaslouží A, protože to funguje tak dobře ve hře, která vyžaduje více headshotů.

Signál 50

 • Po načtení signálu? Dostali jsme tě: Nejlepší signál 50 načítání pro Warzone.

B-Tier Guns in Warzone 2 | B-životaschopný

Tyto zbraně jsou přímo na hranici životaschopných. Mohou konkurovat většině pozemní kořist a porazit zbraně C a D úrovně, ale neměli byste je používat v žádném z vašich 10 vlastních slotů na vlastní třídě.

B-Tier: Chimera (Honey Badger) / Assault Rifle

Chiméra je slušná podpora odstřelovače a funguje dobře také s těžkými LMG. Je to proto, že zabírá toto sladké místo mezi ARS a SMG, a my jsme mohli vidět, jak se na seznamu stoupá ještě výš, pokud jsou další zbraně nerfikovány v budoucí aktualizaci (zejména Kastov 74U je přímým soupeřem).

 • Tady je naše Nejlepší načítání chiméry.

B-Tier: M13B (SIG MCX) / Assault Rifle

M13 je zpět a je to solidní AR, který obzvláště vyniká na dlouhém doletu díky velmi nízkému zpětnému rázu. Jistě, poškození za kolo není působivé, ale s neuvěřitelně nízkým TTK Warzone 2 je M13 stále životaschopný.

 • Máme Kompletní průvodce M13 pro vás zde.

B-Tier: FR-Avancer / famas

Nová útočná puška je přísně blízká a střední rozsah, jako je Chimera a 74U, ale v této roli je slušná. Minoil je hodně, ale výměnou za tento zpětný ráz získáte slušnou TTK z blízkého dosahu, díky své nejlepší rychlosti střelby ve své třídě. Přesto pro většinu příliš mnoho zpětného rázu.

B-Tier: Cronen Squall / Battle Rifle

Cronen Squall je jako taq-v, ale horší. V podstatě opravdu těžký AR. Má v pořádku TTK, ale zpětný ráz není skvělý.

 • Zde je kompletní průvodce po Nejlepší načtení Cronen Squall.

B-Tier: Minibak (PP19 Bizon) / SMG

Minibak byl v minulosti vyšší na seznamu, ale IW to neočekávaně znepokojil velmi tvrdě v nedávné záplatě. To znamená, že 64 kol ve výchozím nastavení a skvělé rychlosti Strafe jsou stále takové výhody, že minibak nelze přiměřeně umístit o nic nižší než B-úroveň.

 • Najdete Nejlepší načítání minibaku pro Warzone 2 zde.

B-Tier: PDSW 528 (P90) / SMG

P90 má ve výchozím nastavení 50-kulatý časopis a velkou rychlost kulky, ale je to příliš velký hráč, aby mohl efektivně použít proti obrněným cílům. Určitě více multiplayerové zbraně.

 • Sledujte tento odkaz a najděte Nejlepší nastavení P90 pro Warzone.

B-Tier: Hurikán FSS (AR-57) / SMG

Hurikán FSS je stabilní a ve výchozím nastavení má 50-kulatý. Ale na rozdíl od P90, který má také 50-kulatý mags, FSS hurikán ve skutečnosti způsobí dostatečné poškození, aby vyhrál střely v rozmezí 15-25 m.

 • Sledujte tento odkaz a najděte Nejlepší načtení hurikánu FSS ve Warzone 2.

B-Tier: Lachmann Shroud (MP5SD) / SMG

Většina lidí tuto zbraň jednoduše zamítne, protože se jim nebude líbit myšlenka prasknutí nebo jednorázového SMG, a to je dost fér. I přes tuto poměrně významnou nevýhodu však musíme přiznat, že Lachmann Shroud má alespoň fantastickou TTK pro SMG a ve správných rukou to může být určitě stále životaschopnou volbou.

B-Tier: HCR-556 (Aug HBAR) / LMG

Toto je pravděpodobně nejlehčí z LMG, a proto byste mohli dokonce riskovat, že je pomocí hlavního. Kompromis je chudší TTK v dosahu než ostatní LMGS, ale stále stačí se kvalifikovat pro B-Tier.

 • Ty chceš Tyto přílohy pro nejlepší HCR.

B-Tier: 556 Icarus (MCR) / LMG

Icarus, stejně jako HCR, je na lehčí straně. A jak byste očekávali, znamená to, že má o něco horší TTK na dlouhém dosahu než jiné možnosti. Má také špatnou kontrolu zpětného rázu pro LMG, ale díky slušným rychlostem zacházení je to překvapivě efektivní při těsné a střední řadě.

 • Najdete Meta 556 Icarus načítání zde.

B-Tier: EBR-14 (Mk 14 EBR) / Marksman Rifle

Jo, EBR to zvládl. Šokující správně? Tato zbraň byla zbytečná ve Warzone 1. Ve Warzone 2 však tato zbraň výrazně více poškodí na výstřel. Budete potřebovat dobrý spouštěcí prst a je to určitě situační zbraň (odtud B-Tier a ne a), ale vzhledem k delšímu času, který trvá na střelby v dosahu, může M14 EBR konečně konkurovat jiným možnostem.

 • EBR-14 bude potřebovat správné přílohy, aby byly efektivní. Najdete Nejlepší načítání EBR-14 zde.

B-Tier: Tempus Torrent (SR 25) / Marksman Rifle

Torrent Tempus je něco jako špatná verze starého FAL. Je to docela podobné a je to docela efektivní, ale zbraň trpí drsným vzorem zpětného rázu a horší rychlostí ohně. Přesto určitě B-Tier.

 • Tady je náš aktuální Nejlepší stavění Torrent torrent Warzone.

B-Tier: BAS-P (MPX) / SMG

Bas-P byl jednou ze zbraní sezóny 1 a je to SMG ze stejné rodiny jako M13B. Takže stojí za vyrovnání příloh. Kromě toho je to docela průměr v každé kategorii. Je to určitě natolik životaschopné, aby se třídila jako B-Tier.

 • Tady je kompletní Průvodce načítání po Bas-P.

B-Tier: KV Broadside (Saiga-12)

Toto je zdaleka nejlepší brokovnice. V časopise může mít až 24 skořápek, míra ohně je fantastická a řada je pro brokovnici působivá. Jinými slovy, KV Broadside má vše, co brokovnice musí být dobrá. Stále však nemůžeme ospravedlnit vyšší než B-úroveň, protože je to stále situační zbraň ve srovnání s SMG.

 • Tady je kompletní Průvodce načítáním KV Broadside.

B-Tier: LA-B 330 (M85?) / Odstřelovací puška

To je příliš pomalé od ostřelovače s příliš chudým mírou ohně. Stále má dobré škody, takže pro nás B-Tier.

 • Tady je naše Oblíbené načítání LA-B 330!

B-Tier: SP-X 80 (M2010 ESR) / Sniper Rifle

Přesně stejný příběh jako LA-B 330. Pokud budete používat odstřelovač a vystavit svou pozici velkým optickým zábleskem, můžete také použít odstřelovač, který má šanci získat zabití. Ale SP-X je alespoň pro těžký odstřelovač relativně rychlý.

M16

 • Hledáte nastavení? Dostali jsme tě: Nejlepší načtení SP-X 80.

C-Tier Guns in Warzone 2 | Lepší než pistole

Tyto zbraně jsou znatelně špatné a pravděpodobně budou převezeny většinou ostatních zbraní ve hře. Nejsou však nejhorší zbraně a mohou mít jednu nebo dvě situační výhody.

C-Tier: M16 / Assault Rifle

M16 dostal obrovský buff v vůbec první náplasti Warzone 2, ale stále je to v obrovské nevýhodě, je burst-Fire. I když máte skvělý Gunskill, tato zbraň prostě nemůže překonat Full-Auto ARS. Ale díky těm nedávným nadšencům a ve srovnání s každou zbraní ve hře musíme ji stále vložit do úrovně C.

C-Tier: Lachmann-762 (G3) / Battle Rifle

Lidé nenávidí 762 v multiplayeru MW2, ale díky přístupu této zbraně k platformě Lachmann může mít 50-kulatý mags. To dává Lachmann 762 jednu z nejvyšších potenciálních hodnot poškození za mag ve hře, což znamená. Funguje to však pouze tehdy, pokud dokážete ovládat tento zpětný ráz a nedostanete se rychlejšími zbraněmi.

 • Sledujte tento odkaz na meta Lachmann-762 načítání.

C-Tier: FTAC-Recon (AR15 v 6.5 Creedmoor) / Battle Rifle

FTAC není opravdu skvělý, ale když ho vložíte do plného automobilu a používáte jej jako divný AR střední řady, můžete v milisekundách skartovat přes trojnásobnou desku. Ale s nízkou kapacitou a strašlivým rázem z něj činí zbraň C-Tier.

 • Najdete FTAC Recon Loadrout pro Warzone zde.

C-Tier: SO-14 (M14) / Battle Rifle

To může trvat 50-kulatý mags a být nastaven na plné automobily! Tak proč jsme to dali tak nízko? Protože zpětný ráz je šílený. Tato věc kopne jako mezek a vyžaduje vynikající zbraň, aby efektivně používal.

 • Tady je náš oblíbený SO-14 WARZONE načítání.

C-Tier: MX9 (Aug Para) / SMG

MX9 je mobilní a má působivou TTK, ale jeho fatální vada je časopis. Rozšířený mag má pouze 32 kol. To je rozšířená … základna trvá pouze 25 kol. To prostě nestačí pro Warzone.

 • Najdete Nejlepší načítání MX9 zde.

C-Tier: SPR-208 (M24 SWS) / Marksman Rifle

Pamatujte, co jsme již dříve řekli o tom, že nemáte smysl používat odstřelovač, což vás učiní zranitelným, pokud to není dostatečně silné, aby dolů nepřátele dolů? Jo, to platí i zde, ale horší. SPR-208, dokonce i v blízkém dosahu, bude vyžadovat, aby se dostalo více výstřelů, a do té doby budete zabiti.

C-Tier: SA-B 50 (FN-Ballista) / Marksman Rifle

Zde platí i všechno, co jsme se právě zmínili o SPR-208, ale to je nějak ještě horší, protože je pomalejší aim-down-pozorovat. Nyní, pokud dávají všem šroubům potenciál pro jednorázový výstřel s headshotem, mohlo by to střílet až do úrovně A, ale právě teď to nestojí za to použít.

C-Tier: Taq-M (Scar-H PR) / Marksman Rifle

Taq-m by byla slušná bitevní puška, ale jako střeleckou puška používá odstřelovací munici. Vzhledem k tomu, že se jedná o taková puška s nízkým výkonem / rychlou rychlostí střelce, je odstřelovací munice velmi neefektivně využívána. Alespoň příliš neefektivně pro Al Mazrah.

 • Toto je aktuální meta TAQ-M načítání.

C-Tier: Carrack .300 (WA 2000) / Sniper Rifle

Sniper TIS má rychlou rychlost ohně, ale velmi nízké poškození (3 výstřely na horní hruď budou potřeba kolem 50 metrů). Nevidíme mnoho lidí, kteří si to užívají, a to ani v hodnocení, kde jsou jednorázové sestavy, které jsme zakázáni, většina si místo toho vybere signál 50.

FSS hurikán

Zbraně D-Tier ve Warzone 2 | Nechte to na zemi

Tyto zbraně nikdy nestojí za použití, pokud jste doslova prostě upustili a za něco si musíte vyměnit pistoli.

D-Tier: Expedite 12 (Benelli M4) / brokovnice

Brokovnice jsou buď zlomené nebo odpadky ve Warzone, a ve Warzone 2 se zatím zdají být docela odpadky. Expedite je o něco životaschopnější než většina brokovnic, protože máte slušnou kapacitu časopisu a dostatečně rychlou rychlost ohně. Ale existuje prostě příliš málo situací, kdy to vyhraje boje.

 • Tady je Nejlepší načtení 12.

D-Tier: Bryson 890 (Mossburg 590m) / brokovnice

Tato brokovnice je ve všech směrech o něco horší než expedita, ale je to časopis. Schopnost rychle se načíst dělá to tak o něco méně odpadků.

 • Poradíme to Bryson 890 načítání.

D-Tier: LM-S (PSG1) / Marksman Rifle

To bude vyžadovat tři, někdy i čtyři výstřely, aby dolů soupeře. Vzhledem k tomu, jak pomalá a těžkopádná je zbraň, kompromis nikdy nestojí za to pro tento druh výstupu špatného poškození.

 • Najdete a solidní načítání LM-S zde.

D-Tier: Lockwood 300 (Beretta 686) / brokovnice

Dvě kola. A je to. To je vše, co dostanete. Jednoduše řečeno, to nestačí pro Warzone. I za nepravděpodobných okolností, kterou dostanete dolů, jste pak zcela zranitelní.

D-Tier: Bryson 800 (Mossburg 500) / brokovnice

Toto je jen pomalejší načtení, a proto horší verze Bryson 890. Opravdu nedokážu myslet na žádný důvod, proč byste to používali, a nevidím, že se to někdy stane meta, a to i s některými pobuřujícími nadšenci.

 • A pro meta přílohy, tady je Nejlepší Warzone 2 Bryson 800 načítání.

D-Tier: Lockwood Mk2 (Marlin 30-30) / Marksman Rifle

Už jsme to řekli dříve a řekneme to znovu: Lockwood Mk2 je badass zbraň … ale nestojí za to použít. Rozhodně to bude populárnější než ostatní zbraně D-úrovně, protože je to tak cool, ale když push Comemes-to-Shove, není důvod používat zbraň tak pomalu, když je poškození tak relativně chudé.

A tady to máte lidi, naše úplné hodnocení všech stupňů všech zbraní ve Warzone 2.0. Prosím, dejte nám vědět v komentářích, pokud existují nějaké nízkoúrovňové zbraně, o kterých si myslíte, že komunita spí. Stačí dát zbraň a níže uvedené přílohy a my testujeme sestavení.

Souhlasíte s většinou hodnocení? Nebo si myslíte, že jsme byli příliš tvrdí? Jo, a pokud stále potřebujete získat na vyrovnávání zbraní S-Tier, zde je průvodce nejrychlejší způsob úrovně (upozornění spoileru, budete muset koupit kopii MW2 ).

Ale nákup MW2 by to mohl stát za to, pokud si už užijete Warzone.

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.