Call of Duty® Warzone ™ TAC Atlas Guide | Průvodce strategií FPS, Call of Duty: Warzone DMZ Season 04 Aktualizace komunity

Call of Duty: Warzone DMZ Season 04 Aktualizace komunity

Contents

Terracotta-Color Owellings na jihovýchodní straně řeky jsou snadno spatřeny z dálky, i když těsná hustota převážně obytných domů a bytů způsobuje, že nepřátelské potvrzení je obtížnější. Struktury se šíří širší, když zamíříte po svahu. Všimněte si čerpací stanice poblíž mostu (západ) a malé jezero, které prochází na západní straně. Jinak se jedná o městskou polohu těsnější čtvrtiny s více interiéry.

Mapa Warzone DMZ

Logo profilu Avatar

Logo profilu Avatar

Následující Intel představuje důkladné prozkoumání každé části Al Mazrah dolů na nejbližší palmu, rezidenční chata, vodní cesta, kamenná zřícenina a každý další orientační bod a geografický rys. Tato příručka byla navržena pro vás, abyste snadno prozkoumali Al Mazrah před, během a po squad a spadnutí dovnitř. . Zde je způsob, jak jsou informace prezentovány:

Geografická legenda: Od velké po malé

Sektory

. Jsou to následující: Sektor 01: Al Mazrah Northwest Sector 02: Al Mazrah Northeast Sector 03: Al Mazrah West Sector 04: Zaya Observatory and Mountains Sector 05: Al Mazrah Southwest Sector 06: Al Mazrah South

Zóny

V rámci každého sektoru se vyskytují libovolné hranice (obvykle nakreslené podél snadno definovatelných topografických prvků, jako jsou břehy řeky nebo silnice) známé jako zóny. To umožňuje kartografům snadněji předvádět oblasti zájmu. Ve hře se nevyskytují sektory a zóny; Jsou v průvodci, aby poskytovali prostorové vědomí.
Sektor 02: Al Mazrah Northeast: Osm zón (2A, 2B, 2C, 2d, 2F, 2G, 2H) Sektor 03: Al Mazrah West: Tři zóny (3A, 3C) Sektor 04: Zaya Observatory a Mountains: Čtyři zóny (4A, 4B, 4C, 4D) Sektor 05: Al Mazrah Southwest: Dvě zóny (5A, 5B) Sektor 06: Al Mazrah South: Tři zóny (6A, 6B, 6C)

Body zájmu (hlavní)

Hlavní zajímavé body jsou zobrazeny jak ve hře, tak v této příručce, protože se odkazují na pojmenovaná místa, které můžete vidět na své mapové mapě ve hře, a když spadnete padákem. Všimněte si, že jakákoli zóna s hranicemi kolem hlavního zájmu je známa v tomto bodě zájmu.

Body zájmu (menší)

. . .

Landmarks Legend

Navíc a poskytnout další pomoc vašim znalostem Al Mazrah, samotná mapa poskytla ikony zobrazující konkrétní památky po celém terénu. To vám umožní snadněji se naučit oblast operací (AO) a soustředit se na místa, která mají vysokou pravděpodobnost užitečné kořisti. . Na TAC-Map této příručky jsou viditelné následující orientační body:

Mezipaměť munice

.

Bank of Adal

.

Černé stránky

Pevnost jsou základny, kde sídlí nepřátelští vojáci, a v Al Mazrah je více než 70 možných míst, kde by pevnosti mohly být na začátku vašeho zápasu. Vyčistěte pevnost a můžete obdržet klíč černého webu (poskytnutý prvnímu týmu, který vyčistí aktivní pevnost). .

Město Burger

!

Comms Tower

.

Požární stanice

S vnějším barvou písku a červené barvy tyto budovy vynikají nejen kvůli věži, kterou můžete vyšplhat nahoru (i když pouze zvenčí).

Čenňová stanice (Land)

Vyhledejte tyto plnící stanice, abyste doplňovali a opravte zvolená vozidla, a dejte si pozor na nepřátelské jednotky se stejným plánem.

Lodě také vyžadují palivo a opravy a tyto čerpací stanice dockside poskytují tuto službu. .

Trh s potravinami

. Uvnitř očekávejte prázdné police.

Policejní stanice

.

Zdravotní středisko

Pokud jste po zdravotnickém materiálu, může být užitečné rabování interiéru těchto struktur. Podívejte se na modré značení venku a potvrďte, že se jedná o kliniku. Zůstaňte mrazivý.

Sektor 01: Al Mazrah: Northwest

Vzdálená poušť, kde byly objeveny starověké ruiny a malá oáza. Několik bazénů čerstvé vody a palmy nabízí úlevu od pouště za ní. Všimněte si starověkých ruin – tato malá oblast byla kdysi životním prostředkem v minulém věku.

A01

Dva větší mělké bazény obklopené palami ve vzdálených, severozápadních stoupáních mapy s zvlněnými písečnými dunami obklopujícími háj stromů.

Oasis (West)

Jeden mělký bazén a písečný poloostrov obklopený stromy a dolními dunami, který nabízí vzdálený úkryt a přiměřený obal.

Zřícenina silnice

. Kromě pískovcových bloků a starých zvětralých sloupů spojující silnici s Oasis je jen malá krytí a staré zvětralé sloupy.

A04 Ropná silnice Rohan

Spálené vozidlo na křižovatce umožňuje vynikající navigaci na asfaltu na sever a na jih a také do ropného zařízení Rohan. Nezapomeňte prozkoumat vyvýšenou horskou cestu, která míří na západ, a ohýbá se na jih směrem k lomu.

Zóna 1b: Taraq Village

Severní ropná pole, válce zničená opuštěná vesnice Taraq a malé letiště. Sjednocená ofenzíva snížila tuto jednou klidnou vesnici na pouhou rzi a trosky. Těsné omezení těchto oblastí způsobuje, že vedou k malému boji s týmem, zejména série.

B01 Písací dráha

Základní přistávací dráha s pneumatikou-X označujícím severní konec, obsahuje kopácí zařízení a lešení jako kontrolní věž.

B02 FOB TANGO

Malá základna pro dopředu s rozptýlenými stany, kasárnami, malou strážní věž ve sledování vzdálenosti od mnohem staré věže Taraq na jih. Také na jih je čerpací stanice na dálnici. Na východní straně je malý střelecký dosah a silnice s zaparkovanými kamiony poblíž řeky.

B03 Highway Junction

Malý shluk budov u řeky mostu do al-Madrahu a provizorní barikáda. Hlavní struktura nabízí přiměřeně vyvýšené prohlídky jihozápadu přes vesnici Taraq.

B04 Vesnice Taraq (hlavní)

. North je věž, tyrkysově zbarvená škola (většinou neporušená), malý hřbitov (severovýchod) a hlavní ulice na východ-západní, což vede ke směsi tří podlaží (většinou neporušené).

B05 Vesnice Taraq (východ)

.

B06 NOC olejové pole (rzi)

Rozptyl olejových jamek vynikajících bazénů silné surové, hanební potrubí, rozpoznatelná rafinerická věž a kvárny různých velikostí tečují krajinu na západ od vesnice Taraq.

B07 NOC olej: mechanický záliv

Mezi ropným polem a dálnicí je shluk údržby a mechanických budov, garáží a kanceláří spolu s polovinou olejovou potrubí. .

B08 Taraq recyklace

Set mezi drsnou nečistotou a asfaltovou silnicí, který je splatný jižně od hlavní vesnice Taraq, je malý recyklační dvůr se skladem podél jižní oblasti a četnými nezdravými vozidly zaparkovaná náhodně.

B09 Rohan olej: Oranžová kámen

Jižně od olejového pole NOC a severovýchodně od hlavní ropné rafinérie Rohan Samotné je velká oranžová pásmová vana, střední sklad, garážová a monitorovací kancelář.

Zóna 1C: Western Foothills

.

C01 Reststop lékařského centra

.

Kamenné obydlí (podhůří)

. V rámci asi kamenných struktur je několik malých statků.

C03 Vykládání skladu

Podél železnice na západ od dálnice je velký modrý sklad, menší bílá kancelářská struktura a některé menší kancelářské chatrky, sousedící s kontejnerovým dvorem, kde je náklad na cestě do olejové rafinerie vyřazen na cestu do olejové rafinerie.

. Rohanská rafinérie Rohan, jeden z největších zaměstnavatelů v regionu. Všimněte si obytných čtvrtí na sever a na jih od této jinak rozlehlé továrny.

Severní vchod, zpracování a komíny

Kolem obvodové betonové stěny do sekci zpracování olejového rafinérie je mnoho otvorů kolem obvodové betonové stěny. Očekávejte několik kancelářských přístavby na nízké úrovni, velké parkoviště, dva zpracovatelské nádrže (vylučující plameny), které můžete vylézt na vrchol, stejně jako trojice masivních komínů, které jsou většinou mimo omezení, kromě AT přízemí.

Severní vchod, parkoviště a bydlení pracovníků

Northwester roh zařízení je velké parkoviště s omezeným krytem, ​​kromě stanů a bloků Gabion Wall Blocks. Blízko basketbalového hřiště (na parkovišti asfalt) je blok bydlení v oblasti prefabrikátu, kde se očekává blízký boj a trochu nadmořské výšky.

Přeprava a přijímání, sklady 1 a 2, vlakový dvůr

Obrovská skladová zátoka pokrývá vlakový dvůr a je hlavním vchodem podél západní strany zařízení. Je otevřený na úrovni země a na obou stranách stop je ovládací místnost (jih), přepravní a přijímací oblast (severní) a oblast nákladu (podzemí, spojující severní a jižní stranu dvora). Dále na sever je hlavní sklad o přepravě a přijímání, se zvlněnými střechami a žebříky, které se vyšplhají nahoru a dolů a značným dvouporovým interiérem. Samotný vlakový dvůr je místem, kde můžete sledovat ostřelovače, pomocí kočárů benzinového nádrže jako krytu. Traky vlaku pokračují ve smyčce po celé mapě kolem Al Mazrah.

D04 LNG sila, kontrolní místnost, distribuce oleje (východ)

Podél západní strany rafinérie jsou dvě obrovská sférická sila LNG (tekutý zemní plyn) s bludištěm kovových chodníků a po schodech, které Manuever. Sledujte odstřelovače z rozhlasového stožáru v poušti na západ od hranice zde. Jižně od sil LNG je modro a šedá kontrolní místnost; Přederečková kancelář s úložnou zátokou a dvěma patrami. Na východ od sil LNG je šest gigantických distribuce oleje, dvě bílé, dvě oranžové a dvě modré, s protínajícími se molami a hadícími trubkami všude. .

D05

Střední páteř rafinérie se skládá z dlouhé silnice, která se táhne od severního parkoviště, pod vlakovými dráhami (s bočními tunely) a pokračování v malé vzdálenosti na jih, než se otočí na východ kolem obvodu zařízení. . Potrubí je jasně oranžová; Nemůžete si to nechat ujít!

Distribuce Vats (West)

. . Na obvodu je několik malých kancelářských přístavby a Perimter Road.

Pracovní bydlení, garáže

Na spodní zemi na úpatí hory na jih je velká osmičlenná garáž obklopená bydlením pro posádku zařízení. . Všimněte si čísla na straně každé struktury a také barvu vnějších stěn, pokud potřebujete vědět, kterou budovu hledat. Pouze budova 1 má jednu úroveň.

Zóna 1E: Al Safwa Quarry

Rozsáhlý mramorový lom zasazený v západních úpatích Al Mazrah. Masivní vklady dělají z lomu jednu ze tří největších průmyslových oblastí v Al Mazrah, s téměř tuctem skladů a stovkami individuálně sekaných kamenných bloků.

E01 Sloučenina horní hory

Přirozené plošiny západních hor z této vesnice jsou vynikajícím místem, kde se můžete skrýt. Očekávané kolem tuctu obydlí různých velikostí, se dvěma malými strážními vstupy do složení, obklopené silnicí aspátky (jih) a polní dráhou ve vyšších výškách (na sever).

E02

. Všimněte si obvodové polní stopy nad úrovními a kabinu malého dělníka poblíž horní skalní stěny.

Severovýchod od hlavní biskedingové silnice lomem je horní zem zařízení, skládající se ze dvou velkých jeřábů, skladu 5 (všimněte si čísla na komínu) s předávací kanceláří a nakládací zátokou, shlukem palivových válců a mechaniky. Sklad na dolní náhorní plošině na východ. K dispozici je přístup do hlavního lomového centra přes krytý most na jihozápad. .

E04 Al Safwa Quarry South

Toto je hlavní lomová stopa, kde byla sklizena většina mramoru. . Jedná se o vysoce hustou oblast, plná budov, cest, gantries zabudovaných na silnici a může být matoucí Warren. I když hledáte barevné kódování budov (červená na jih s „2“ a „3“ na střeše, modrá na jihovýchod a modro-astard v hlavní oblasti jámy), můžete začít naučit se složitosti této oblasti.

E05

Malá starověká kupole a sloupy sedí na vrcholu plošiny lemované stromy a nabízejí výjimečný výhled nejen na lom, ale i na al-Madrah na východ.

E06 Mramorové bludiště

. Kromě malé předškolní kanceláře se většina této oblasti skládá ze stohovaných věží mramoru. .

E07

S výhledem na distribuční dvůr jsou dva stavební sklady. Jeden je šedozelená zbarvená se dvěma vysokozdvižnými vozíky a druhá (olivová barva) má uvnitř kontejnery kontejnery. .

E08 Konec cesty

Nehoda barikády a malého vozidla vám dává vizuální západní okraj Al Mazrah.

E09 Distribuce lomu a sklad

. V modrém skladu zde je šatny, kancelář a prázdnou vnitřní zátoku. .

E10 Plážové sídla, čerpací stanice

Uhnízděný mezi hlavní silnicí a oceánem je čerpací stanice a mini Mart a podél nízkých útesů jsou čtyři plážové sídla ukazující známky extrémního opotřebení. Samotná pláž je drsná mola a skála se. To je další způsob, jak dosáhnout přístavu Hafid, pokud uvažujete o použití lodi nebo plavání.

Sektor 02: Al Mazrah: Northeast

Severně od řeky je hlavní arteriální dálnice, vyvýšená vozovka, kterou můžete řídit, stejně jako napříč. Spojení pouště na Západ je tato zóna primárně lehká průmyslová, s velkým počtem skladů relativně blízko vody.

Power Tower Mesa

Tato velká skalní plošina, která nabízí některé z nejpůsobivějších a nejvíce působivých a dlouhých výhledů na 180 stupňů na jih na jih na Al Mazrah. Skalnaté podhůří umožňují strmé, ale zvládnutelné přechod dolů do městských oblastí.

A02

. Sledujte dálnici do vesnice Taraq nebo na východ do obvodu východně od města. K dispozici je čerpací stanice, hasičská stanice a některé úložné struktury poblíž strážní věže Ajacent na říční most.

A03 Distribuční sklad

Mimo vyšlapanou stopu, i když obklopená polní cestou a ulicí asfaltu je středně velký skladový komplex se zděným obvodem a velkým vykládacím dokem a interiérem. Blízko je jediná rezidence, vše blízko k útesu. Dále východně od skladu podél silnice asfaltu je elektrická věž a několik malých obydlí na úpatí útesů.

A04

Lehký průmyslový park sestávající z četných skladových struktur severně od silnice oddělující tuto oblast od severní části města. Dva velké vykládací sklady zabírají místo na východním okraji tohoto menšího Poi spolu s menším žlutým skladovacím skladem a kontejnerovým dvůr na sever, poblíž vyvýšené dálnice. Dále na západ jsou čtyři mechanické sklady (v řadě, některé s zaparkovanými vysokozdvižnými vozíky uvnitř) a dva staré konstrukční sklady Kushaak na západ, poblíž výkonového transformátoru a elektrické věže. Podél hlavní silnice je showroom a kancelář v oblasti prodeje automobilů a obchod s automatickými repair. Naproti řeku je dlouhá skvrna písčité Země, která se používá k ukládání odmítnutí.

A05 Dálniční křižovatka (mini mesa)

. To lze vyšplhat, pokud hledáte nadmořskou výšku i na dálnici.

Zóna 2B: Západní okraj

.

B01 Comms Tower a Sandy Bluffs

. Všimněte si památky Comms Tower.

Sbírka stanů a zděná tábora na obou stranách železničních tratí spolu s strážní věží znamená vojenskou přítomnost, i když je sloučenina zdánlivě opuštěná.

B03 Předměstí (západ)

. .

B04

V sousedství Zarqwa Hydroelectric na jihozápad je Comms Tower a Copse of Palms v drsném písečném terénu poblíž vojenského tábora a vlakové dráhy. .

Zóna 2C: Al Mazrah City

Za posledních 100 let historie Adal: Vysoké stoupání a moderní budovy jsou jádrem největšího zájmu o Al Mazrah. Bylo plánováno být ideálním městem – brzy přivítal téměř milion lidí, kteří byli tlačeni na slumy na okraji okraje.

C01

. Polevající podél řeky je byt se třemi podlahami, garáž pro auto mechaniky s byty na vrcholu a jedinou úroveň tržního centra podél okraje Severní řeky. .

C02 Hotely, byty, obchody

Jižně od kruhového objezdu, když se silnice rozdělí na rozdělenou dopravu, najdete velkou čerpací stanici a dvě struktury smíšeného využití (obchody a obydlí) obklopující malý herní park a garáž. Překročte cestu na východ a najděte dvě bílé a modré hotelové struktury (každá čtyři patra vysoká) sousedící s nábřeží. . .

C03 Okres muzea

. Světle bílá struktura je moderní struktura „spec -electronics“ s centrálním zakrytým schodištěm umožňujícím přístup do moderního interiéru kanceláře nebo střechu přes Rappel. Sousedící je muzeum, plné artefaktů (takové, které jste si možná spatřili, pokud jste strávili čas ve Verdansku). Muzeum jsou dvě samostatné struktury, s jedním spojeným přes Skybridge s parkovištěm. Vydejte se na jih kolem parkoviště do moderní kanceláře a budovy administrace na rohu silnice East-West Road. . Mezi hlavní východ-západní cestou k mostu a vyvýšenými vlakovými tratěmi je působivě velikost město Burger, dvěma smíšeným bytovým a obchodním strukturám a třípokojovým břehem Adal poblíž mostů. Podél západního okraje tohoto okresu jsou tři apartmány se střední hustotou (třípodlažní a dvě podobně velikost dvouporokových struktur), stejně jako hasičská stanice.

C04

Zhruba trojúhelníkový pozemek s silnicemi kolem obvodu (a řeka na západ) dominuje televizní věž kanálu 7 a okolní budovy. Z vyvýšených pěstitelů Agaves a Strelitzias můžete vstoupit do věže s jeho bohatými bílými stěnami a schodištěm až do televizního studia do 11. patra. Jedno podlaha nahoru je střecha, která nabízí vynikající, 360 stupňové dohledné linie. Pohybující se ve směru hodinových ručiček kolem areálu televizního kanálu je budova serveru, satelitní jídla, venkovní rekreační oblast se slunečními plachtami, parkováním a dvěma jednopatrovými kancelářskými strukturami.

Kanceláře a trh s nízkým vzestupem

Na východ od televizní věže Channel 7 je relativně nedescript oblast nízkopodlažních obchodů a kancelářských prostorů smíšeného využití. Existují tři kancelářské a tržní budovy, stejně jako velké město Burger, a sousedící s asfaltem na rampě (východ) je sada úložných garáží a třípodlažní byt nabízející skok ze střechy na vyvýšenou dálnici.

C06 ambasáda

Velvyslanectví Spojených států v Al Mazrah se nachází za vysokostěnným bezpečnostním obvodem, i když existují známky konfliktu z parkoviště (západ) a v celém zařízení samotném. . Hlavní kancelář s helipadem na střeše je největší struktura tří budov uvnitř sloučeniny. V přízemí je recepce a čekárna a výše uvedené kanceláře. Vezměte schodiště pět pater nebo vyšplhejte na vnější žebřík, abyste dosáhli střechy. Struktura jihozápadní ve tvaru L má prádlo a kuchyně a přístup k dolní střeše. Dostaňte střechu zevnitř tím, že vezmete výtah v jídelně. Druhá struktura (severozápad) poblíž tenisového kurtu (budova „E2“) má servery uvnitř přízemí, schody k dolní střeše a žebřík z této spodní střechy můžete vylézt na horní střechu a kovový most spojující oba menší budovy. ®: Modern Warfare® Ii Mapa multiplayeru „Velvyslanectví“. .

C07 Kanál, apartmány a promenáda (North)

. Mezi řekou a kanálem se pohybujícím na jih je skatepark a pětiporokový bytový komplex a parkoviště. Mezi kanálem a hlavní cestou je podobný bytový komplex pětipodlažního bytu, i když to postrádá parkovací zařízení.

Hotel a nákupní promenáda (jih)

Tento městský blok je protínán kanálem mezi dvěma sadami struktur, ačkoli tento kanál odkazuje na řeku na západní straně této oblasti, kde se nachází klenutá bílá látka. . Mezi těmito strukturami je ulička a otevřený obchod s elektronikou na jižní straně. . Dostupné je pouze schodiště na střechu. . . Snadno spatřená velkými vnějšími okny, nejvyšší strukturou v tomto městském bloku (mezi kanálem a hlavní severojižní silnicí) je bazar s centrálním trhem v přízemí a oranžovým dvojitým podlahovým schodištěm o pět úrovní (deset podlaží) na střechu. Jižně od toho je sekundární bazar a rybník.

Mosty a řeka

. . Na východní straně mostu je malý hardscaped park se sochou Griffin. Všimněte si, že řeka pod těmito mosty lze také projít; Naučte se své vodní cesty, zejména při manévrování těchto částí lodí!

C10

Hlavní památkou města Al Mazrah je obrovská výšková struktura, kterou lze považovat za tři spojené struktury. Severní struktura: Na sever s bílými designovými nosníky přes východní a západní horní okna a obrovským billboardem Al Mazrah Mall na severní zdi, je severní struktura, doplněná třemi velkými vchody, z nichž každá je očíslována (3, 4 a 5, takže víte, že víte kde jsi). . Vstupte do budovy a ociťte se do plyšového foyeru se sochou zlaté velryby v životní velikosti. . . K dispozici je také potravinářský kurt obal a přístup na střechu centrální oblasti a samotnou oblast „Highrise“ Helipad. Zpátky na schodišti pokračujte v „07“ a dva dveře lemující přistání, oba vedoucí k podlaze výkonných kancelářských prostor (a pohledu dolů na „Highrise“). Jedno patro nad tím je mechanická místnost a střecha. Střecha nabízí výjimečný výhled a přístup napříč ostatními budovami v bloku Highrise City. Struktura „Highrise“: Přístup k hlavní silnici (západ) nebo kruhovým objezdem (východ) je spojovací vnitřní struktura, přičemž vzestupy se dostanou na přístup ke střeše z úrovně země. Vstupte do mramorově pokryté oblasti interiéru a centrální booth vstupenky a přístup k severní nebo jižní struktuře. . Jižní struktura: Na jih je nejvyšší struktura kdekoli v Al Mazrah, mrakodrap s Skybridge na stanici metra na jižní stěně, doplněnou třemi velkými vchody, z nichž každá je očíslována (1, 2 a 6, takže víte, kde jste). . . Recepce (západ, dveře 02) a hlavní centrální foyer s obrovskou lucernou a balkonem výše. . Na vrcholu schodů před Skybridge na jih k stanici metra je vchod do schodiště, který umožňuje přístup až ke střeše (asi 18 podlaží od země, i když čísla na schodišti zvyšují každé ostatní podlahy). Vydejte se na podlahu k přístupu (z úrovně Skybridge nebo schodiště) kruhový balkon nad lucernou. Nelze přistupovat k žádným dalším vnitřním balkonům a světlík není přístupný. Zpátky na schodišti, vystoupejte ke dveřím vlevo od označené zdi „03“, aby vstoupila do působivých kancelářských prostor; Toto je Mikhail Hong a partneři. . Tyto balkony poskytují rychlý přístup přes malou vnitřní chodbu k ostatním sekcím spodních střech. Použití exteriérových vzestupů nebo zbývajícího vnitřního schodiště k přístupu k němu nabízí horní střecha neuvěřitelné linie zraku téměř všech Al Mazrah.

Vnější potravinový soud

Severně od kruhového objezdu na východ od hlavního mrakodrapu je mramorová potravinový kurt s jednopatrovou strukturou, která obsahuje roh kávy, globe pizza, supermarket, yum yum hamburger a město hamburgerů. Interiér spojuje všechny obchody dohromady, s vnitřním schodištěm se střechou.

C12

. Bank of Adal (tři podlaží a střecha) poblíž hotelu s vnitřní kavárnou a bistro, stejně jako pět podlaží schodiště a střechou prozkoumat. .

C13 Stanice metra Al Mazrah

Hlavní stanice metra se objevuje na dálkové vzdálenosti jako nějaký velký zlatý scarabský brouk se zakřivenou střechou, je jižně od výšin, blízko řeky, a spojuje hlavní silnice, zvýšené vlakové dráhy a strukturu výšky dohromady (přes Skybridge). Uvnitř jsou turnikety a eskalátory až na samotnou krycí platformu. Blízko na jih je hlavní silniční most s sochami Griffin lemující rozdělenou dálnici.

C14

. Posun na západ na východ je kancelářská budova smíšeného využití (bez přístupu k vnitřnímu přístupu ke střeše; místo toho použijte Ascenders) s městem Burger (třetí v této obecné oblasti!. Zbytek prostoru je zahájen městský park s geometrickými sochami, sedacími prostory, pěstiteli a velkým podzemním parkovištěm se čtyřmi přístupovými body; přes silnici (východ) a dvě schodiště (západ). .

Zóna 2D: východní okraje

. Všechno na východ od vyvýšené dálnice je tady.

D01 Severozápadní osady

. K dispozici je také elektrická věž poblíž transformátoru od samotné dálnice. .

D02

Budova hlavního policejního institutu je na východním konci hlavní rozdělené silnice a je blízko čerpací stanice Rohan, hasičské stanice a některých úložných garážích. . Silnice protínají obě části přízemí, které se skládají hlavně z konferenční komory a nepořádku. Druhé hlavní patro (přístupné prostřednictvím vnitřního schodiště) umožňuje přístup do dvou dalších velkých komor ve třídě a střechu výše. .

Jih a trochu západně od policejního institutu je sbírka bytových bytů, některá ve špatném stavu opravy, brázděné přidělené zahrady s plodinami, zaparkované válcové vlakové vozy, některé staré přístřešky a krytý trh. Zde je dobrý přístup k silničním a železničním traťům.

.

Kopcovitá předměstí

. . .

E02 Kruhový objezd a pošta

Obklopující kruhový objezd na jižním konci hlavní dopravní tepny přes Al Mazrah na sever jsou různé struktury hustěji umístěné. Čerpací stanice. Lékařské centrum (severovýchod) a parkoviště s nízkopodlažními apartmány, kancelářským a výkladem pro smíšené použití a promenádou řeky na sever. Západně od kruhového objezdu: Rezidenční struktury, jakož i obchod s úložným prostorem a obchodu s koly. Severozápad od kruhového objezdu: V této oblasti dominuje bílá stěna a částečně lešená pošta Al Mazrah s ozdobnou fasádou (pokud se díváte na severní přední vchod) a otevřený interiér sestávající z recepce, třídění dopravní místnosti, uvolňování a třídění a třídění oblast a dvě schodiště (jihovýchodní, jihozápadní rohy) vedoucí ke střeše. Další severozápad napříč celošské alley je skupina bytů.

Al Mazrah Arch

Nad jedním z největších kruhových objezdů je velkolepé zobrazení moderního inženýrství, dominantní arch Al Mazrah, který můžete použít jako orientační bod z velkých vzdáleností. .

E04 Staveniště a věže

. KUSHSAAK Construction má řadu projektů: Pracovní bydlení: Předškolní bydlení se nachází v severozápadním rohu webu. Konkrétní bludiště: . Červená věž: Severní věž, pokrytá oranžově červená plachta, má interiérový vstup umožňující přístup střechy. Šedá věž: .

Zóna 2F: Zarqwa Hydroelectric

. Kolem řek, které vytvářejí elektřinu pro toto malé město, a také pro celý region, a také pro celý region, a také pro celé region, je rozptýlena směs historických orientačních bodů, uspořádání životního prostředí a moderních průmyslových budov.

Zarqwa Township

Severní a severozápad od vodního zařízení je hlavní černošskou čtvrtí s nejméně 20 hustě osídlenými obytnými domy a bytovými domy lemovanými na sever potrubí a na jih řekou. .

. Zde najdete věž Comms na okraji města, čerpací stanici, kanceláře, skladiště malého mechaniku vedle věže na bílé vodě, vodní čepy a čerpací stanice.

F03 Hydroelektrická (Zarqwa ruiny)

. Severní a jih jsou mosty vedoucí do obytných oblastí a zbytek ostrova se skládá ze starých zničených struktur a zřícenin potrubí na západním konci. . Moderní válčení® Mapa multiplayeru „Zarqwa Hydroelectric“ pro úplný pohled na toto místo.

F04 Most a přetečení

Hlavní řeku od severu k jihu pokrývá starý most posílený nosnou podpěrou žluté oceli.

F05 Lososové město

. Struktury se šíří širší, když zamíříte po svahu. . .

F06

.

Zóna 2G: Mawizeh Marshlands

. Nyní, kvůli rostoucí hladině řeky, jsou to a město kolem ní zcela zaplaveny, a to jak vodou z řeky, tak odpadky z města na sever.

G01 Foothill Farmsteads a obchod s mobilními telefony

Použijte kamenný most jako orientační bod, pokud se snažíte najít tuto sbírku rodinných rezidencí a malou farmu na svahu jihozápadně od bažiny. .

G02

Podél řeky Marsh je na východ i na západ od kamenného mostu řada nízkých ostrovů. Největší z nich má trosky staré dřevěné rybářské lodi sedící v úhlu. Jinde jsou hromady odpadu a četné stromy umožňující určitý zdání krytí. Na severním břehu, kde silně rostou, jsou byty ve stylu chatrče.

Power Transformer, Broken Bridge

Blízko dvou polotříděných věží je elektrická rozvodna, hasičská stanice a blíže k okraji řeky, obydlí a chaty a zbytky silničního mostu, zcela zničené pouze podpůrnými sloupy viditelnými v bažině. Na východ od pozůstatků mostu je průmyslové zařízení, kde jsou nákladní vozy AWT (adal odpady) zaparkovány a udržovány ve skladu mechanika a pochybné kapaliny jsou čerpány do bažiny.

. Vstup do oblouku s dvojitým kamenem a spirálovitá struktura pavilonu nabízejí pohled na minulou vznešenost. .

G05

. Hlavní budovou je bludiště napůl dokončených místností, mramorových chodbů a lešení a gantrie. .

G06

. Doky zde patří do sousední policejní stanice. North je rezidence, rybářská chaty, dálniční rampa a silniční most. .

Zóna 2H: východní předměstí

Jižně od hlavního policejního institutu jsou oblasti otevřené pouštní půdy, stejně jako rezidence a trhy, které rostly díky snadné vozovce infrastruktury.

Relativně plochá skvrna křoviny končí na nízkém okraji útesu se zvýšeným výhledem, hlavně od dálnice a předměstí na jih.

Stripmall, úložné a předměstí

Jižní předměstí jsou rozdělena mezi zvýšenou dálnici. Na této (západní) straně je lékařské centrum a tři fronty na trhu s nízkým rozvojem. .

H03 Obchody, krytý trh

. Další je blok, kterému dominují věž Comms, s úložnými garážemi, asi dva a tři apartmány, některé s obchody na úrovni země, rozptýlená sbírka zaparkovaných nebo opuštěných vozidel (hlavně oranžových vozidel) a (v jihozápadním rohu) An Obchod pro klimatizace a město Burger. . Pokračujte na jih k samotnému oceánu.

H04 Vstupní přístup

. Zůstaňte mrazivý.

Sektor 03: Al Mazrah: West

Zóna 3A: Sattiq Cave Complex

Hluboká síť podzemních úkrytů spočívá v pohledu na malou vesnici – kde se kdysi havarovalo letadlo – postavená na úbočí hory. Jinde leží bludiště podzemních tunelů pod úpatí, kde vysoká komunikační věž a malá sbírka domů se rozprostírají zpět k lomu.

A01 Trh s úpatí a dolní vesnice

Vesnice na úpatí hory a sousedící s železničním mostem, s krytým trhem a řadou starších kamenných obydlí seskupených kolem hlavního pozemního průjezdu.

Stupňové statky a horní vesnice

. Obklopující kroky na farmě jsou osady; malé obydlí horní vesnice. Pokračujte nahoru na jihovýchod a vstoupí do jedné z jeskyní v komplexu.

A03 Silniční obydlí

Dole na silnici naproti čerpací stanici (zóna 1E) jsou trio větších rodinných domů jižně od železničního mostu, s strmým, ale překročením přístupu na horu.

A04 Zřícenina kopce

Pomocí polních stezek dosáhnete vrcholu kopce s jeskynním systémem pod vámi. Shluk starých ruin zde nabízí modicum ochrany, ale jinak je to místo, na které nemusíte trávit čas, pokud nejste zasazeni do horních skal.

Podél severního okraje svahu s vynikajícím výhledem na rafinérii a přes olejová pole, stejně jako vodní oblast a potrubí. Zde očekávejte více bytů a stupňujících plodin. Některé jsou zasazeny blízko skalních výchozů, což umožňuje některá zajímavá a rozmanitá skvrna. Zde je třeba prozkoumat nejméně 15 obydlí.

A06 Comms Tower and Battery

. Všimněte si tří otvorů v útesu na severovýchodním okraji; Sledujte nepřátele, kteří jsou zde zahaleni!

A07 Město Sattiq

Samotná definice bludiště, město Sattiq je stará osada na vrcholu svahu, se staršími budovami zasazenými uvnitř přirozené rokle a další obydlí vytesané do svahu, zejména podél severovýchodní strany města. . . . Východní výchoz a jeskyně: pozůstatky úložného dvora s dřevěnými vstupními sloupky s křížovým paprskem a klikatým stezkou do skalnatého výhodného bodu s výhledem na velkou díru (vedoucí do komplexu východní jeskyně). . . Domy skalní stěny: Severovýchodní strana města má do útesů zabudováno řadu obydlí a poskytuje vynikající kryt, i když jen málo možností úniku, pokud nenajdete tunel u severního kamene mostu, který umožňuje přístup za některými obydlí. . . .

A08 Western Cave Complex

Pod kopci na jihozápadní a západní straně města Sattiq je velký jeskynní komplex, který nedávno využil síly Al Qatala. . Uvnitř najdete řadu imobilních nákladních vozidel, dostatečně velkou silnici, aby projížděli, světlomet a sekundární tunel. .

A09

Použijte oranžový potrubí jako orientační vedení jako svah nad a severně od potrubí, kde se nachází vzdálené město Sattiq. Použijte také nedalekou Comms Tower, abyste vás provedli do této oblasti. Využijte nečistoty pro snazší přístup do vozidel kolem těchto částí. Sledujte potrubí na severovýchod na silnici aspátky a stavební prostor s kamiony, obklopující velmi velkou díru (A10).

Komplex východní jeskyně

V kopcích Sattiq je sekundární jeskynní komplex a tento je na úrovni moře. . . . .

A11

Malá chaty u řeky, pod hlavní silnicí a sousedící s vchodem do řeky do komplexu Eastern Cave (A10).

A12 Jihozápadní vesnice Foothills

. Zvýšená půda nabízí výhodu, pokud hledáte zastavení dlouhého doletu po celém městě Sa’id, ale buďte opatrní, protože nad potrubím je vyšší půda.

Přístav je hospodářský drahokam Al Mazrah, který ukončí rohový ropník Rohan do větších moří. Několik velkých skladových struktur lze nalézt do vnitrozemí, zatímco samotný přístav má jen málo kontejnerů kvůli mezinárodním omezením regionu.

B01 Olejová mola

Velká série kovových gantries a doku s nákladní lodí zakotvenou v přístavu Greeds Explorers v této oblasti. Dockside: Malá kancelář, hadící potrubí, skládané sloupy a kontejnery sedí na dvoře. . Sever je helipad. Na jih se portále zhroutila do vody. Stavba a North Dock: Velká část dvora je v polovině excavace s kopáním strojem, vodní věží Rohan a betonovým doku na sever. Všimněte si umístění žebříků z vody do doku, abyste mohli naplánovat trasu. . Můžete důkladně prozkoumat loď, včetně paluby a bludiště kontejnerů a oblasti mostu.

B02 Skladový komplex

. . Rohan Warehouse 54: Největší sklad je ve tvaru L, s modrou střechou a „54“ malovaný na východním a západním vchodech. Toto je masivní struktura velikosti hangáru s malou ponorkou uvnitř, podstupující údržbu. Existuje mnoho gantries a menší připojené úložiště nakloněné na obou stranách. . Vyložení skladu: Západně od skladu 54 je sklad s modrým střechou s kontejnery tečkovanými obou stranou a šest vykládacích zátok. . . Západní sklady: Zbytek této oblasti zahrnuje spojování asfaltových silnic, úložný sklad ve tvaru čtverce (modrá střecha, žlutá pruh), sklad mechaniky (červená střecha) a šedý kovový sklad ve tvaru L poblíž parkoviště benzínu poblíž parkoviště benzínu poblíž parkoviště benzínu.

Rohan Storage Vats

Masivní oranžový potrubí, které se táhne až od rafinérie oleje Rohan (zóna 1d), končí v této sbírce devíti masivních olejových krémů (šest velkých a tří gargantuanů). . Vyšplhejte na kádě pomocí žebříků a gantries nebo přepadených nepřátel v bludišti zakřivených stěn na základně struktur DPH.

B04

. . Na východ u železničních tratí je kancelář malé kovové předáky (červená střecha) a na západ u silnice je předškolá kancelář. . Obrovský sklad má působivý interiér s zaparkovanými nákladními vozy, kontejnery, kancelářemi (a dalšími kancelářemi vyvýšené uprostřed struktury). Mezi strukturami zelené střechy je menší garáž s plastovými nádobami kbelíky, sousedící s vykládací stanicí. Trio krytých vykládacích zátok má nad nimi kanceláře. Vnější dvorek: Obou stranu silnice vedoucí k ropným krémům jsou některé menší skladové a kancelářské struktury, všechny přístupné.

B05

S mořskou stěnou balvanů, která zastavila zasahující oceán a konkrétní mola na jih, je zde oblast písečného drhnutí se sbírkou rezavých bílých a červených nákladních kontejnerů a malé parkoviště, kde se začaly lomové vozy Vyložte kámen, připraven na inspekci v malé předškolní kanceláři poblíž mola.

. Tato oblast také obsahuje středověký motivovaný karneval a fotbalový stadion menší ligy.

C01 Obytné domy a fotbalový stadion

. Na třech stranách jsou zvýšené stojany s vnitřními chodbami. .

C02

. Překročte železnici a dosáhnete sbírky úložných vapts, trojice malých skladů a dvou malých bytových domů a parkoviště. Jižně od toho je lodní zahájení rampy do oceánu. .

C03

. . Volání povinnosti®: Moderní válčení Ii Mapa pozemní války se stejným názvem pro plné porozumění těchto průměrných ulicích.

C04

Jižně od ulic města jsou zbytky výstaviště na okraji hlavní řeky. Podívejme se na místa od východu na západ: Řeka: To běží z oceánu a větru na sever a na západ, projíždějí jeskyně Sattiq, Zarqwa Hydroelectric, otočí bažinu a poté se připojí k jiné řece jihovýchodně od města Al Mazrah City. Stánky a restaurace vstupenek: „Zámecký vstup“ a dva kabiny vstupenek jsou na východní straně výstaviště, severně od kruhové restaurace, která má na střeše kryt pytle s pískem. . Čenňová stanice: čerpací stanice Rohan je na západním konci, u silničního mostu.

C05

. . . . Venku a jižně od centra je řada řeky; Policejní stanice, prodej automobilů, pásové centrum a lékařské centrum. Interiér nákupního centra: Mall je zhruba ve tvaru T, s otvory na střeše a četnými dveřmi (některé vedoucí do vedlejších místností, bezpečnostní místnosti nebo jiných pomocných komor). Uvnitř hlavních koridorů v obchodě najdete obchody nastoupené, ale schody a eskalátory do druhého patra s balkony s výhledem na úroveň země. Všimněte si výtahu nad zálivem exteriéru, který také umožňuje přístup uvnitř. Zůstaňte mrazivý.

Sektor 04: Al Mazrah: Zaya Observatory a hory

Zóna 4A: Northwest Mountain

Západní strana hor, na kterých sedí observatoř, začíná u řeky a má vesnici na nízkých útesech, se strmými silnicemi asfaltu, tunely (jeden uzavřený a jeden otevřený) a špinavé stezky na vrchol vrcholu.

A01 Silniční most

V blízkosti potrubí a jižně od Zarqwa Hydroelectric nabízí tento silniční most přes řeku přístup přes Rohan Oil Rafinery (zóna 1D), ale je také užitečným orientačním bodem.

Hydro Methirts (Hillside Village)

Jihozápadně od „Salmon Town“ (zóna 2F, menší Poi F05) je skupina obytných obydlí různých velikostí, zabudovaných do svahu. Jedna ze struktur (West) je krytý trh a většina nabízí zvýšené zhlédnutí. Pokračujte po silnici a navíjecí asfaltovou silnici směřují zhruba na jih, abyste dosáhli vyššího a západního tunelu.

A03 Mountain Hamlet a West Tunnel

. . Blízko, když budete i nadále následovat klikatý asfalt, je malá chaty a kancelář v sousedství západního tunelu (označena „T1“), i když je zablokována.

A04

. Existují vzestupy, které získají rychlejší trasu.

A05 Hlavní silnice a jihozápadní tunel

Hlavní asfaltová silnice se stále navíjejí kolem hory a dolů k oceánu. .

Zóna 4B: Zaya Observatory

. Všimněte si výzkumných zařízení mezi každou z pozorovacích budov.

B01 Radar Dome (Office 02) a Comms Tower

. Je to blízko k Comms Tower (což je nejvyšší bod ve všech Al Mazrah). . . Bunker: Na dvoře severovýchodně od Dome je otevření bunkru, který vede podzemní monitorovací oblast s tunelem na nedaleké parkoviště a také dalekohled 5. . . .

B02

Struktury na severním konci observatoře jsou ve stínu obrovského dalekohledu 5. Je v dobrém stavu opravy a je k dispozici ve druhém patře (kde se nachází dalekohled), jakož i horní kruhová vnější portální portále. Objektiv dalekohledu je otevřený prvkům, což vám umožňuje spadnout do struktury shora. Office 02: Jihovýchodní od Telescope Tower je Office 02, malá bílá struktura s dobrým výhledem na vesnici Ahkdar. .

B03 Northeastern Switchbacks (Al Sharim Pass)

Nejistá sada rohů přepínačů (které lze ignorovat ve prospěch působivé a nebezpečné vozidla). Všimněte si četných stezek a terénních antik.

. K dosažení vnější střechy použijte výstupy a gantrie. Všimněte si, že střecha objektivu je otevřená, což vám umožní přístup shora. . Helipad: Západně od úložiště kontejnerů přes silnici je helipad s silnicí a stezky dolů z kopce.

Telescope 4, vlajkový tunel a kanceláře 03 a 04

Určete dalekohled 4, protože má částečně rovnou střechu a zelené značení. Struktura můžete zadat přes přízemí; Je to prostě obří kupole s dalekohledem směřujícím z mezery ve střeše; Použijte tuto mezeru, pokud chcete klesnout shora. Jinak jsou střecha a kruhová portále na půli cesty dostupná pouze zvenčí. . Na východ od toho je malá, dlouhá přenosná struktura bydlení pracovníků. Tunel vlajky: Na východ od dalekohledu je nejvyšší přirozený bod ve všech Al Mazrah, s pěší stezkou vedoucí k vlajce. Pod ním máte přístup k malému tunelu spojujícím hlavní silnici k protipozidu (východní nebo západní) straně observatoru komplexu. .

B06 Southeastern Switchbacks (Al Sharim Pass)

Z tunelu (B08) předejte kamenný most a malé obydlí na řadu zatáček navíjející, předávejte tři vzdálené rezidence a některé špinavé stezky na vrchol hory, na východní straně. Všimněte si strmého role, severozápadně od spodního kamenného mostu, kde silnice nakonec prochází druhým kamenným mostem, aby dosáhl observatoře.

B07 Dalekohled 3 a bydlení pracovníků

. Trasa ke střeše (a úzkou kruhovou portálem na půli cesty po struktuře) je klesnout shora. Horní část kupole je uzavřena. . .

B08

Vezměte silnici asfaltu z vesnice Ahkdar nebo přes železniční tratě na jih a po navigaci po křižovatce jsou stezky a malý silniční tunel (označený „T1“), aby se navigoval na cestě nahoru na horu.

Tento starý chrámový svatyně a mauzoleum přehlíží moderní vesnici a statky poseté podél stupňového svahu. Nejvyšší promontorie obsahuje několik modernizovaných budov ve zbytku oblasti, i když některé příbytky jsou částečně zničeny kvůli prvkům a válce.

C01 Vchod North Pass, Vista Farmstead

Pod Bluffy a vrcholem této hory je malá obydlí se zahradou přidělení. Místo nabízí skvělý výhled na sever směrem k bažině. Za Farmsteadem jsou stezky vedoucí k severnímu vchodu do Al Sharim Pass a starý most Stone Road, který přes něj rozprostírá.

C02 Northeast Vista Farmsteads

Na spodních ostrožních na severovýchod od hlavního shluku budov jsou sbírka tří obydlí a některé odstupňované zemědělství na útesech pod nimi.

C03 Al Sharim Pass (Gorge and Ancient Bridge)

Samotný průsmyk je způsoben západně od osady, pod hlavní asfaltovou cestou vedoucí z observatoře. Mezi skalnatými cragy je stezka Gorge, která vás zavede pod starodávný kamenný most (s silnicí na něm) a dolů do vchodu do Grand Bazaar z Ahkdar Village. Existují „body šroubovacích bodů“ (skály, které vyšplhají, pokud jste napadeni) poseté podél rokli.

C04 Slow AL Sharim Settlement a Strowtower

Existují dvě malá mělká jezera s nízkým mostem mezi nimi a řadou obytných domů na severozápadní části osady. Struktury zahrnují trh a přestože jsou staré, jsou velmi dobré opravy. Malý sad bobulových keřů byl právě napojen, poblíž špinavé stezky, která vine středem města a prochází velkým památkou; Strážní věž, na které můžete přistát nebo vylézt na interiér, pokud jste po chráněných názorech po celé okolí.

C05 Zničená věž a hlavní dopravní tepna

Na jižní straně města je hlavní polní cesta a křižovatka s obytnými budovami tečkovanými obou stranách na malých útesech přes krajinu skály a stupňové zemědělské kroky. Blízko strážní věže jsou pozůstatky staré svatyně budovy; Věžička se spirálovým schodištěm, která je spíše orientační bodem než taktické místo.

C06 Sloučenina kopce

Na výšině na východní straně města je špinavá stezka vedoucí ke zbytkům starověkého chrámu, nyní téměř zcela nemožné je vidět, s výjimkou některých zničených sekcí zdi na zdi. Převážná většina tohoto prostoru Hilltop je řada bohatých bytových bytů, některé s tržními obchody v přízemí. Vyplatí se také kontrolovat nádvoří dvou stromů, stezek a dvou stoupání na strmé východní okraji.

C07 Stupňující farmářské plodiny

Celá jižní tvář hory mezi Al Sharim Pass a Ahkdar Village se skládá z několika rezidencí obklopených hlavními vrstvými schody zemědělské půdy a roste velké množství bobulí. Pro navigaci a kolem těchto částí používejte výstupy a silnice stezky.

Zóna 4D: Ahkdar Village

“Staré město se hodí na zúčtování,” jak jednou napsal jeden spisovatel zakrývající starý převrat. Místo světového dědictví se skládá z centrálního nádvoří a oblasti velkého bazaru (trhu) definují západní polovinu, zatímco modernější byty tvoří východ.

D01 West Gate

Hlavní silnice prochází touto bránou na východ na východ. Blízko, mimo bránu a připojené stěny na sever-jih, je čerpací stanice a obydlí, stejně jako tři bytové struktury poblíž Comms Tower. Uvnitř stěn na sever je krytý trh a otevřené stopy pro Northern Hills a Al Sharim Pass. Jižně od interiérového trhu je písečné hřiště a park, chodce chodce ze zdí (jihozápadní roh) a struktura integrovaná do stěn nabízející průchod do shluku rezidencí mimo jižní zeď samotnou.

D02 Oděv

Relativně samostatný městský blok nízkopodlažních bytů (na sever) a pod širým nebem čtvereční oděvy, kde je látka obarven různé barvy. Budovy kolem tohoto náměstí umožňují sušení a ukládání oděvů. Severně odtud jsou části starověkých stěn a silnice na úpatí kopců. Jižní jsou apartmány s vyššími pobyty poblíž jižní brány.

D03 Starověká souk a jižní brána

Centrum vesnice Ahkdar je působivě obrovský bazar nebo souk, rozlehlý trh se čtyřmi věžemi a přístavbami na obou stranách otevřeného čtverce se sochou v něm. Očekávejte oblouky, ozdobené cihlové práce oranžové a černé a bludiště obchodů, bytů a chodníků, jakož i žebříky na střechy výše. Severně od tohoto trhu je hlavní silnice a některé starověké kroky na farmářské terasy. South Gate: Jižně od trhu je shlukem hustých bytových bytů, přestávka v jižní zdi a západně od přestávky je menší klenutá východ. Jihovýchodně od trhu, přístupný přes hlavní silnici, je samotná jižní brána. Nabízí okamžitý přístup na vlakové nádraží (západ) a toalety (východ) a starověký most umožňující přístup na jih na východní okraj Sarrif Bay (zóna 6A).

D04 East Gate a Ahkdar Hotel

East Gate má přístup k silnici Tarmac k bytovým bytů východně odtud a snadný přístup k těsnějším bytovým strukturám sedí sever a jižně od zděné brány. K bráně, jižně od ní, je hotel Ahkdar, připojen k bráně. Jižně od toho je jižní zeď s interiérem a přístup k vnějším crenelacím. Hotel Ahkdar: Tento hotel je obklopen byty a má řadu vnitřních podlah. Na zemi je příjem a důkaz konfliktu; Na stěnách se nashromáždí písečné tašky. Rohové schodiště umožňuje přístup k místnostem ve druhém patře. Ve čtvrtém patře je základna operací Al Qatala. Použijte schodiště k dosažení střechy a horní části zděné brány. Na východ od vesnice Ahkdar: východně od hlavní „vesnice“, za zdí, hustota bydlení se rozšiřuje a budovy se zmenšují a dále od sebe. Hlavní silnice mimo město umožňuje přístup k rodinným bytům s jednou rodinou a čerpací stanici (na sever) a další obydlí, polní silnici a přidělovací farma (jih).

D05 Obchody, banka a hotel

Sledujte hlavní silnici z vesnice nebo ji najděte, protože přitahuje rovnoběžnou s vlakovými tratěmi, objevte malé pásové obchody a parkoviště, banku a modro-bílý hotel. Pokračujte na východ a objevte malou automobilovou a dvě čerpací stanice poblíž Nového města.

D06 Ahkdar Nové město

Lemovaná velkou bílou vodní věží na jih a větší věž Comms na východ je předměstí zvané Nové město, severně od letiště. Uprostřed této oblasti jsou bytové domy s obchody na sever, lékařské centrum na severním okraji a dva sklady poblíž vlakových tratí.

D07 Oceánský kanál a mosty

Jedná se o inspekci půdy a moře: je tu železniční most, silniční most dálnice, pod ním, který je betonový kanál a otevírá se do oceánu. V tomto bodě byste měli přemýšlet o učení, kde vás mohou vést tyto tři hlavní tepny Al Mazrah, zejména pokud řídíte vozidla a lodě. Zůstaňte mrazivý.

Sektor 05: Al Mazrah: Southwest

Zóna 5a: hřbitova El Samman

Starý hřbitov obklopený nízkými skalnatými ostrohami a vesnicí Sawah na jih. Tento pomník k padlým, významný hřbitov je nyní většinou opuštěný a neuspokojený, zejména se zhroucenou vodní věží, která zaplavuje desítky hrobů. Oblast je zcela otevřená prvkům, s rozbitým kamenným zdi definuje její hranice.

A01 Southside Residential

Podél dálnice byly postaveny relativně moderní bytové struktury, z nichž největší obsahuje vnitřní kavárnu. Struktury na straně dálnice jsou vysoké asi tři a čtyři příběhy a byt nejvzdálenější západ má vnitřní obchod v blízkosti malé vnější čerpací stanice. Blízko pozůstatků trenéra je vojenský kontrolní bod střežící hlavní most do Port Hafid a Sa’id City. Stejně jako silniční byty i dva víceúrovňové apartmány ukazují známky bombardování a musí prozkoumat interiéry. Zbytek jednopatrových struktur řeky jsou obchody s obchodem s elektronikou a mobilními telefony, obchod s zařízeními, prádelnu a malou odtok s potravinami.

A02 Silniční trh

Naproti silnici Billboard (který lze vyšplhat jako výhodný bod) je nízká skála propagace, která je částečně uzavřená tržní budova s ​​prázdnými policemi uvnitř. Na východ od toho je malá čerpací stanice Rohan.

A03 Vesnice Zaya

Sedící na základně hory, kde je observatoř Zaya posazena na vrcholu, je středně velká obytná oblast, segmentovaná silnicí Riverside na severozápad, hory na sever a na východ a hlavní dálnice na jih. Je zde asi 20 budov, které je třeba prozkoumat, to vše s interiéry a mnoho s druhým (nebo třetím) podlaží. Sahají od skromných domů po malé nájemní bloky. Všimněte si čerpací stanice na severozápad.

A04 Starověká plošina

Na tomto nízkém a přiměřeném plochém skále kdysi stály dvě malé starověké struktury. Nyní jen několik pískovcových bloků a oblouku, na hřbitov (severovýchod) a vesnici Sawah (jihovýchod), které mají odtud.

A05 El Samman Cemetery

Tento zděný hřbitov, lemovaný Comms Tower (South), je největší v Al Mazrah a sahá až do starověku. Země podél východní strany se potopila a v okolí se zhroutí vodní věž. Malá mauzoleum nelze přistupovat. Jihozápad jsou čtyři rezidenční struktury (všechny dvě patra vysoká). Na východ za stěnou hřbitova je malá vesnička starých budov s polní stezkou, která se rozběhne do středu. Severně od hřbitova jsou dvě malé obytné struktury poblíž dálnice.

A06 Sloučenina silnice

Na cestě do Sarrif Bay (pokud míříte na východ) a na jih od hlavní dálnice a železničních tratí. Zde můžete zastavit také pro plyn.

A07 South Prostories and Comms Tower

Mezi hřbitov a vesnicí Sawah je nízká skála ostroh a elektrická rozvodna, která nabízí dobrý a zvýšený výhled na okolí.

Zóna 5b: Vesnice Sawah

Rostoucí hladiny moře způsobily, že tato kdysi vzbudila pobřežní vesnice ponořená pod vodou, přičemž havarovaná nákladní loď byla spíše příznakem než příčinou evakuované populace.

B01 Vstupní obydlí v oceánu

Sedící se nejistě blízko travnatého vstupu na okraji oceánu jsou čtyři velké obytné struktury se dvěma podlahami a okamžitý přístup k písku a železniční trati.

B02 Vista Point

Tento nadměrný poloostrov západně ve vesnici Sawah je dodáván s parkovištěm a kruhovou cestou vedoucí k pěší náhorní plošině se dvěma ozdobenými fontánami. Oceán získává regeneraci hlavní silnice poblíž této památky.

B03 Krytý trh

Zelenalý nádech do povodňové vody z této nízké pobřežní oblasti ukazuje, jak rozšířené je poškození vesnice Sawah, a sleduje cestu hlavní silnice. Stará studna a pěší cesta na okraji oceánu vede k velké kryté struktuře trhu, spěšně opuštěné a označení západního okraje města.

B04 Vesnice Sawah Central

„Potopená vesnice“ Sawah je opuštěná, s démonizovanými ochrannými mořskými zdí a většina jižního okraje zničená vniknutím ropného tankeru. Severně od hlavního „jezera“ jsou obytné struktury sedící na mírně vyšší zemi. Jedná se o asi deset skromných jednopatrových rezidencí rozptýlených podél suché severní země, stejně jako místní hasičská stanice s jeho snadno skvrnou červenou věží. Hlavní vesnice je nyní „jezero“ a existují domy a podniky na obou stranách, které jsou všude zaplaveny odpadní vodou. Pokračujte do hlavního centra města, projděte Národní bankou Adal (Flooded), dlouhé tržní obchody na obou stranách zatopené silnice a do opravy kol (zatopeno). Pokračujte na východ do hlavního centra města, kruhového objezdu se starým hodinovým bodem. Před začátkem vody je zde bílý zbarvený hotel (vodojesný), více obchodů a malé město hamburgerů a zdravotnické zařízení (zaplavené) a je dosaženo vyššího terénu a je dosaženo vyššího terénu.

B05 Vniknutí ropného tankeru

Obrovský ropný tanker se narostl podél jižního obvodu vesnice Sawah, rozlil část svého nákladu a vytvořil ekologickou katastrofu, pokud jsou mrtvé ryby a mastné vody nějakou náznakem a slouží jako vynikající památka pro provozovatele, kteří upustí do okolí. Mezi dvěma sadami malých rybářských chatrčích příbytků je samotný super tanker patchwork z rezavých otvorů trupu, a plnou palubou, o které se můžete opřít o a most, který můžete prozkoumat, spolu s některým z vnitřního trupu, který má řadu Zajímavé přístupové body a úkryta.

B06 Vesnice Sawah East

Čenňová stanice na východní straně města označuje místo, kde povodňové vody ustupují, a existují obytné domy a dvě obchody na obou stranách hlavní silnice, ke kterým lze přistupovat, spolu s několika malými skladbami.

B07 Shoreline Derricks

Tři Derricks a věž pokračují v čerpání oleje z pobřežních areálů, navzdory současným nehostinným podmínkám.

B08 Nákladní tanker

Druhá ze tří velkých ropných tankerů, které se rozběhly v bezprostřední oblasti, se uvádí v alarmujícím úhlu, téměř napůl ponořené pískové břehy a pobřeží jihovýchodně od vesnice Sawah Village. Můžete prozkoumat most a palubu plavidla, včetně malé podvodní oblasti, ale držení je nepřístupné.

B09 Pobřeží rybářské lodi

Malé rybářské lodě byly přetaženy na nepravidelné místo kotvení na tomto palmovém stromě mezi vesnicí Sawah a Sariff Bay. Jsou tu chodící stezky.

B10 Loď mrtvého muže

Třetí scuppered plavidlo v blízkosti vesnice Sawah je snadno zmeškáno, protože leží na písečné baru v oceánu, s viditelným pouze mostem plavidla. Zbytek plavidla (směřující na východ) je ponořen a interiér lodi, včetně většiny držení, je přístupný, pokud jste dostatečně silný plavec. Zůstaňte mrazivý.

Sektor 06: Al Mazrah: Jih

Zóna 6A: Sarrif Bay

Domov pro cenné rybolov země, tato zátoka udržuje historii Al Mazrah, stejně jako Adal. Obsahuje pulzující sekci v centru města s předměstí, moderní resort a několik malých ostrovů. Pro více informací o této zóně hrajte Volání povinnosti®: Moderní válčení® Ii Mapa multiplayeru pozemní války se stejným názvem.

A01 Čerpací stanice a silnice do Sarrif Bay

Přiléhající k rozdělené dálnici a otočením do Sarrif Bay je čerpací stanice a východně od silnice je vojenský kontrolní bod, některé bloky Gabion a malá elektrická transformátorová stanice. Jasné modré stěny místních obydlí podél silnice vám umožní vědět, že jste poblíž samotného zálivu, stejně jako tyrkysová vodní věž.

A02 Stránka Palm Grove a Foothills

Na západních okrajích města je v povodňové rovině pod skalnatými kopci malá směs, kde v háji roste řada krabicových palmů. Dále na jih je stále malá strážní věž s výhledem na vesničku u Ocean Inlet (A03).

A03 Vstupní Hamlet

Jižní silnice, vyplavená na východ v zatopené vesnici Sawah (Zóna 5b) pokračuje na západ přes nízký most a do Sarrif Bay. Zde najdete kontrolní bod vojenského stylu na nedotčeném vstupu (pokud ignorujete rozptýlený odpad), obklopený rybářskými domy. Sledujte špinavou stezku na severovýchodě kolem některých dalších domů do strážní věže (A02) obklopené nízkými skalnatými kopci, které vám mohou poskytnout trochu krytí.

A04 Stany a letovisko

Pod nízkým blafováním a jižně od hlavní silnice je rozlehlé středisko s kvartetem plážových stanů na rozsáhlé terase, dvě dřevěné moly a zděným venkovním bazénem. Interiér letoviska: Hotel Sand-Color má recepci na východní straně a je postaven na interiérovém předpokladu otevřeném obloze. Severní interiér se skládá z kuchyní, chodby a dobře vybaveného pokoje, malého serverového pokoje a prádla. Nahoře a přístup k venkovním krokům je konferenční místnost nad recepcí. Na severovýchodní straně jsou dvě struktury, z nichž každá obsahuje další dobře vybavenou místnost, a na východní straně je obývací pokoj s přístupem k bazénu s přístupem.

A05 Sarrif Bay Shoreline West

Západní část Sarrif Bay je segmentována silnicemi aspíváními s modrým obytným domem, bytem s stupňovou terasou a tržními stánky, „rybí značkou“, klimatizační obchod a město hamburgerů. Sever je malý ostrov skal se zbytky staré struktury, nyní pouhými nadacemi. U pláže a rybářských dlouhých člunů je hasičská stanice.

A06 Poloostrov Lighthouse

Poloostrov velkého ostrova má maják, řadu rybářských chat a kotvících míst, molo ve tvaru písmene U na jihozápadní straně, dvě malé kancelářské budovy, obydlí bytu a nízký skladiště s Lean-to. Maják má byt ve složce a interiér má muzeum s nějakou starodávnou zbraní, artefakty a vodními displeji kolem centrální věže, která je přístupná z interiéru muzea. K dispozici je nižší přístup na střechu a žebřík samotného lucerny. Na východ od majáku v ústech zálivu je ostrov Palm Trees, místo k skrytí, ale pokud potřebujete uniknout, nabízí malý kryt.

A07 Sarrif Bay North (Blue Water Tower)

Většina Sarrif Bay byla rušné město apartmánů, výkladních skříní a specifických struktur podél frontu oceánu (trh, rybí restaurace a sklad ve tvaru U ve tvaru U sloužící jako hlavní rybí trh). Hlavní bytová čtvrť: To lze považovat za tři rozdělené sekce, s cestou mezi každým a výškou na sever. West je smíšené použití struktur, solárních panelů a bydlení. Central je propuštěné náměstí s dlážděnými kroky, obklopené bytovými domy, které můžete vstoupit, a střechy, některé s propojením desek k Traverse. East je centrální východ-západní ulička mezi kvartetem bytů na výšce na sever a průčelí a byty podél jihu (banka, holiči, prázdné obchody a krytý trh v jihovýchodním rohu u čerpací stanice). Severní předměstí: Severně od tohoto centrálního města jsou budovy stále jasně modré, ale mají méně počtu, seděli na skalnatých svazích jižně od hlavní dálnice. Northwest je tyrkysová vodní věž, šikovná památka. Podívejte se také na menší orientační bod – malý kruhový objezd s modelovou lodí na displeji – který spojuje hlavní cestu k dálnici.

A08 Budovy s hodinami a obytnými budovami

Pomocí ozdobené hodiny na východním konci Sarrif Bay se postavte; Pokračujte na východ kolem staveniště, skladu na rohu zálivu, hotel s modelovou lodí vpředu a pět vnitřních podlah k prozkoumání a rybího znamení, které vede k nízké náhorní plošině a statku (A11).

A09 Východní rybářská zátoka

Jižně od velkého trhu s modrými střechami ve tvaru U je velký start betonových lodí, ozdobené fialové lodi, dvě mola a východní záliv. Na východní straně zálivu jsou rybářské chaty, dům z lososa, zničená loď, otevřený sklad, další dvě mola a betonová lodí zahájena poblíž vstupu pevnosti Al Bagra.

A10 Cesta do vesnice Ahkdar (starověký most)

Existuje několik stezek a dalších silnic od hlavní rozdělené dálnice na sever, ale to je nejpůsobivější. Vezměte starověký most z vesnice Ahkdar na jih na tříletá kruhový objezd a sledujte jej buď jihovýchodně k pevnosti, nebo na jihozápad do Sarrif Bay.

A11 Nízká náhorní plošina a statky

K dispozici je široká rozloha ploché země, která se rozptýlí s nízkými skalnatými kopcemi, a místní obyvatelé postavili v těchto částech čtyři samostatné zděné sloučeniny, z nichž dvě mají plodinová pole. Podél východní polní cesty předtím, než se dostanete na okraj letiště, je podobné pět dalších obydlí, se zděnou zahradou. Všimněte si Comms Tower jen východně od tříkoledního kruhového objezdu (A10).

Zóna 6B: ALIKA AL MALIK

Terminál na jižní špičku Al Mazrah, toto moderní letiště mísí tradiční a moderní architekturu, aby hostil obchodní i volnočasové aktivity. Kontrolní věž poblíž moře je nesmírně přístupná.

B01 Letištní vchod

Vstup na letiště sousedí s vyvýšenou dálnicí, ale přístupný (přes vozidlo) dřívější off-rampou, vstup na letiště se skládá z ozdobeného hradního chodníku vedoucího k odpadovému bodu v přední části terminálu. Dva vyřezávané sloupy (každý s velkou mosaznou koulí) usnadňují to skóre z dálky. Pokud toužíte po zpracovaném masu, je k hamburgeru přístupné poblíž dálnice, v blízkosti jiné off-rampu a Comms Tower, která nabízí zvýšený výhled na okolí.

B02 Parkování, palivové sklady a sklady

Západní strana letiště se skládá z autobusového skladu a jemně vyřezávaného mostu, automatu pro půjčovnu automobilu (červená střecha), bílé kancelářské struktury, velká dvouúrovňová parkovací struktura připojená k budově terminálu. Dále na jih je dlouhý nakládací sklad se spoustou bedny a palivový sklad s zaparkovanými nákladními vozy, když se dostanete na pojezdovou dráhu.

B03 Letištní terminál

Hlavní interiér letiště je dobře označen, ale stále obsahuje obrovské množství chodníků, chodeb, pokojů, světlíků a míst, které si zapamatují. Pojďme se přesunout z hlavního vchodu (North) a prozkoumat zařízení. Tvrdí zavazadel: Z bodu odletu ve tvaru U U-ve tvaru U je řada dveří, které vstoupí, na jih na jih do zavazadel se čtyřmi kolotočky. Podívejte se na západ pro rohovou kavárnu (a zpět východ do kuchyní, vnějšího parkovacího prostoru a potravinářský soud terminály). Západní stranou budovy je chodba vedoucí ven (přes dveře „3“) do exteriéru a parkovacích struktur (a nedaleké střechy). Check In: ​​Hlava zhruba na východ od zavazadel nárokujte, abyste dosáhli hlavních kontrolních stolů. Jih je banka monitorů nad dveřmi s označenými „příjezdy“. Prozkoumejte kontrolu v oblasti; Za stoly je pás zavazadel s přístupem k bezpečnostnímu kontrolnímu bodu a také schodiště až na střechu. Zabezpečení: Zamířte na sever a východ od odbavení a dostanete se do bezpečnostní kanceláře, pak znovu za rohem (směřující ke zhruba na jih), abyste dosáhli bezpečnostní kontroly, s několika kancelářemi na obou stranách haly se skenery zavazadel a detektory kovů. Sledujte nepřátele, kteří se dostanou z světlíku. Jakmile je zabezpečením, máte znaménko zobrazující obchody (vlevo) a mezinárodní odjezdy (vpravo). Food Court (obchody): Vydejte se na východ dolů po hlavním hale od bezpečnosti k dosažení město Burger a vnějším přístupovým bodem s dveřmi označenými „3“, četnými světlíky a horní mezzaninovou oblastí s obchody. To pokračuje na jihovýchodě a také nabízí otevřený výstup z letiště dolů na asfalt níže. Terminál: Postupujte podle značení „Boarding Gates 1 a 2“ po eskalátoru, abyste prozkoumali zbytek tohoto „terminálu“. Nyní v přízemí máte přístup na pojezdovou dráhu. Doprava a přijímání: Mimo dveře terminálu označené „2“ je žebřík střechy a vstup do přepravy a přijímání pod potravinářským soudem. Mezi propojené úložné místnosti vám umožňují dvakrát zpět k potravinovému kurtu nebo se vydat na dráhu. Access Corridor: Na západní zdi před eskalátory terminálu je známkou mezinárodních odchodů a čekárny. Toto je zkratka na východní straně letiště od potravinového kurtu. Podívejte se na jih skrz klenutá okna, abyste viděli kovové dveře a nepopsali místnost; přestávka přístupná z vnější portálu. Pokračujte po chodbě do samostatné oblasti check-in a rozšířeného palubního mostu pro cestující (vedoucí k výchozím pojezdové dráze). Lounge odjezd: Připojeno ke dveřím „Přílet monitoru“ poblíž Check In nebo prostřednictvím koridoru zabezpečení nebo přístupu nebo střešních světlíků, hlavní kontrola umožňuje na východ na západ přístup. Hodnota se narovná na dvojici eskalátorů. Vydejte se dolů po eskalátorech a jste na pojezdové dráze. Pod eskalátory jsou boční dveře, z nichž každá vede k velké údržbě otevřené pojezdové dráze. Obou stranu eskalátorů je vstup do horního baru a čekárny v životě rostlin. Toalety a palubní brány: Vydejte se na západ podél hlavního hřiště, abyste dosáhli toalet (na sever) a palubní brány (jih). Existují dvě brány, spojené s palubním mostem, který vás spadne na pojezdovou dráhu. Western Concourse a Boarding Gates: Pokračujte kolem kavárny (sever, s přístupem k kuchyňům a zavazadlu), do poslední oblasti uvnitř letiště; Další palubní brána s jedním rozšířeným mostem a přístupem pojezdové dráhy. Všimněte si dvou dveří údržby vedoucí do palivového skladu venku a žebříku střechy. Střecha letiště: Kolem struktury letištního terminálu je osm vnějších žebříků, které můžete použít k dosažení střechy, pokud nepadnete shora. Střecha je posetá světlíky, což usnadňuje sestupu než stoupání.

B04 Runway (West)

Velká betonová pojezdová dráha má rozptýlená vozidla, různé přístupové body do interiéru letiště a palivové sklady poblíž parkoviště a krátery z nedávných bitvy. Jedná se o širokou rozlohu, kde krytí ve skutečnosti není možnost, ale nabízí přímé trasy kolem zařízení a do kontrolní věže.

B05 Runway (východ)

Značná munice způsobila kritické poškození přes dráhu, která se táhne na severovýchodě směrem k oceánu. Všimněte si betonových věží (dva na jih, dva na sever na východním pobřeží prahu letiště), které v nich měly baterie zbraní. Nyní mohou být použity jako zvýšená pozice. Samotný asfalt ve dráze nabízí jen malé krytí, kromě kráterů a vozidel.

B06 Kontrolní věž

Přes dráha je kontrolní věž, určitě bude útočištěm pro ostřelovače. Obklopující věž je obrovská rozloha asfaltu, pláže (na jih) a dva hangáry letadla, z nichž každá má zaparkované trysky. Samotná budova věže má hlavní dolní kancelářskou oblast se střechou světlíku; Uvnitř je řada kanceláří a eskalátorů na mezaninový balkon a další kanceláře a konferenční místnosti. Ovládací věž: Vezměte si vnitřní výtahový kabel vstup nebo betonové zděné schodiště (jak přístupné z interiéru druhého patra), nebo vnější vzestupy z dolní střechy. Řídicí místnost má kruhový exteriér balkon, pak schody do samotné prohlížeče a žebřík z horní části struktury. Počet vstupů je ve srovnání s letištní věží ve Verdansku obranu mnohem obtížnější. Pohledy jsou však stejně působivé, jako jsou vzdálené.

Zóna 6C: Al Bagra Fortress

Definice středověké historie regionu, toto zděné ostrovní město bylo muzeem zaměřeným na projevení jeho kulturního významu až do okupace. Všimněte si továrny na velké kraby na východním konci, přelévání ze sousedního Sariffova zálivu.

C01 Dock a sklady

Blízko východního okraje Sarrif Bay (zóna 6a) je ostroh s přístavištěm a řadou skladových struktur. Na západní a jižní pláže jsou strmé a skalnaté, s žebříkem a vstoupí na skladové dvůr. Na severní straně jsou čtyři mola a spodní parkovací plocha, malý sklad a chaty a sklad modrých střech obsahujících bedny v blízkosti jednoho ze vchodů z pevnosti Cistern. Sklad Yard: Na vrcholu Bluff je parkoviště obklopující čtyři struktury dobré velikosti; Sklad ve tvaru písmene L, sklad mechaniky červené střechy, kanceláře, obří sklad s rozbitými světlíky a malá kancelář na jihozápad. Poznámka o vzdáleném horizontu přes oceán je vidět neslavný „gulag“, opevnění, které nemůžete dosáhnout během normálních bojových operací. Toto vězení se otevírá, pokud jste byli sestřeleni, a přejete si prokázat svou mettle, než se vrátíte do boje. Je to jinak nedosažitelné.

C02 Vstup mostu a cisterny

Působivý kamenný most přes vodu umožňuje přístup k přední části pevnosti. Před vyšetřováním hlavní přitažlivosti zkontrolujte, zda se v okolí pro velkou čerpací stanici a předpovědi, kamenné znamení a silnici, která umožňuje cestování po obvodu pevnosti. Na silniční křižovatce u přední části pevnosti je drenážní kanál vedoucí k většinou nedotčené pláži a tři malé rezidence poblíž výkonového transformátoru. Betonový kanál vede k portcullis, který umožňuje přístup k podzemní cisternu pod samotnou pevností.

C03 Al Bagra Fortress

Muzeum pevnosti Al Bagra a historické místo je velké a epické opevnění s četnými crenelací, cimbuří, velký interiér, bludiště podzemních pasáží a mnohem více. Hraní Moderní válčení® Ii Mapa multiplayeru stejného názvu vám umožňuje naučit se část topografie struktury. Získat lepší porozumění hledáním a fotografováním označené mapy; jsou poseté po celé pevnosti. North Exteriér: Nízký cisternový portcullis umožňuje přístup níže. . Pokračujte na jih do vstupního přednášky. Východní exteriér: Cestujte po silnici asfaltu, abyste dosáhli informační chaty a narostlý vchod přes masivní otevřené dřevěné dveře do bočního vchodu poblíž kasáren. Jižně od vstupní rampy je přístup Portcullis do cisterny. Nezapomeňte na vzestupy na věžích, což vám umožní dosáhnout horních cimbuří. Jižní exteriér: Plán je dlouhý a strmý skalnatý výchoz znamená, že zde jsou plánem; Použijte vzestupy, špinavé stezky a mezery ve vnějších cimbuřích, abyste získali přístup uvnitř. Nižší cimbuří má také vstupy do oblouku, což vám umožňuje vstoupit do oblasti Munice. Ve střední jižní části bylo vězení částečně zničeno, což umožnilo přístup přes zničenou vnější zeď. Jihovýchod jsou tři umístění děly a hromada a mezera ve zdi umožňující průchod do tréninkové oblasti. Pod vězením je další vstup do cisterny. Západní exteriér: Western Exteriér, který nabízí nejmenší počet přístupových bodů. Vstupte do brány a do oblasti Munice a šibenice. Zkontrolujte konkrétní kroky směrem k skladům na vstup Portcullis Cistern. Nezapomeňte na vzestupy na věžích, což vám umožní dosáhnout horních cimbuří. Cistern: Pod pevností je série hadících tunelů, se vchody pod zemí podél severu, východu, jihu a západní exteriéry. . Interiér pevnosti: Rozlehlá pevnost vyžaduje hodně předběžného plánování a zapamatování si, kde mohou být dveře, chodby a nepřátelé. Pomocí znaků (zejména v cisternu) vás proveďte a také si pamatujte následující geografické plány: přesuňte se na sever na jih od vstupní haly (cisternská mřížka), klenutá hlavní hala (interiér) a opět ven do kruhového vězení (na jih (jih (jih stěna). Hlavní hala má schody na balkon třetího patra na všech čtyřech stranách a přístup k vozelníku. Na východ od vstupní haly je menší část pevnosti; Kovářská kovárna (yard), východní vchod, kasárny (interiér dvou podlah) a tréninkový dvůr. Západně od vstupní haly je většina pevnosti (a mapy multiplayeru): stáje (interiér dvou podlah) a vnější kámen kolem oblasti s municí ve tvaru T se dvěma věžemi viditelnými ze vzduchu. Získejte přístup k cimburům z jihozápadní strany pevnosti, nebo ho sledujte kolem šibenic na horním čepici, která se spojuje zpět se stáji. Oblast munice je muzeum ve dvou podlažích s centrální spodní oblastí bydlení a dělo a četné východy a schodiště a schodiště.

C04 Silnice a obytné

Východně od zdi pevnosti, informačního kiosku a rampovaného vchodu a za obvodovou kamennou zdí jsou sada bytových domů. Od severu na jih je krytý trh s výhledem na letiště, se dvěma molami pod nadacemi budovy. Nad útesy skalnatých pláží je pět bytových struktur, některé s obchody v přízemí a silnice, která se připojuje k hlavnímu asfaltu na parkovišti (C05). Podél špinavé dráhy jsou tři malé obydlí, která vede dolů do malé plážové oblasti.

C05 Pobřežní blafy (jih)

Cesta, která obíhá obvod pevnosti, prochází toaletou bodového bodu Vista s kroky dolů na pláž a starodávnou kamennou budovou sedící na vrcholu přílivu. Dále na východ je parkoviště, sousedící s tunelem Fortress Foundation a Portcullis, který vede k bludišti Cistern pod opevněním. Parkoviště – známé jako rybářský úlovek – nabízí výhledy a dva samostatné partnery do různých plážových oblastí. Zůstaňte mrazivý.

Call of Duty: Warzone DMZ Season 04 Aktualizace komunity

Call of Duty Warzone 2.0

Bylo to úžasných pár měsíců beta DMZ s příchodem komplexu Koschei v sezóně 03 Reloaded. S tajemstvím Al Mazrah Brewingu těsně pod jeho povrchem jsme rádi viděli, jak hráči přijímají nové výzvy s tímto prostorem. V případě, že jste to zmeškali, zde se podívejte na výrobu komplexu Koschei v nedávném poklesu Intel.

Když se díváme dopředu na sezónu 04, přinášíme další zónu vyloučení online s příchodem naší nové střední mapy Vondel. Více podrobností o Vondelu a různých režimech a zkušenostech, které nabídne, lze nalézt v oznámení sezóny 04, tak i v Blogy Vondel Tactical Preview Blogs.

S příchodem Vondelu budeme resetovat DMZ (podobně jako sezóna 02 pro přidání ostrova Ashika), aby zahrnoval tento nový cíl.

Nový obsah DMZ přichází do sezóny 04

Jsme nadšeni, že v této sezoně představíme řadu aktualizací, včetně revize nabídek DMZ pro vylepšenou navigaci a další zcela nové funkce.

Nová nabídka DMZ bude obsahovat následující oblasti:

 • Cíle misí (vybrat mise)
 • Cíle umístění (mapové výzvy)
 • Forward Provozní základna (cíle upgradu)
 • Poznámky (sbírka)

Dopředu operační základna

Zvažte přední operační základnu (FOB) centrálního centra pro DMZ. Zde operátoři dokončí cíle odemknout upgrady napříč DMZ.

Na rozdíl od frakčních misí v předchozích obdobích DMZ jsou cíle upgradu FOB pasivní a nevyžadují, aby je hráči vybavili, aby dosáhli pokroku.

FOB je rozdělen do čtyř kategorií upgradů (jejichž prvky jsou uvedeny na obrázku výše, pouze pro příkladné účely):

 • Skříňka na zbraně
  • Pojištěné sloty pro zbraně
  • Pojištěná doba cooldown
  • Zvyšuje se velikost pašeráku zbraně
  • Odemčení peněženky
  • Kapacita peněženky
  • Osobní exfil
  • Barterové recepty
  • Koupit slevy na stanici
  • Naléhavé přístup misí

  Věříme, že nová infrastruktura upgradu odstraní tření, které jsme cítili mezi operátory a cíli vysokých úrovní mise. Například místo postupu mise frakční mise lze nyní pojištěné zbraně odemknout prostřednictvím pasivních cílů ve FOB.

  Tato změna umožní hráčům postupovat prostřednictvím DMZ efektivněji než předchozí struktura mise frakce. Frakční mise jsou stále k dispozici v nabídce cílů mise a budou nedílnou součástí získání nové reputace frakce (viz níže).

  Naléhavé mise

  Pro ty, kteří si chtějí rozdrtit ještě větší pověst frakcí, představujeme naléhavé mise v sezóně 04. Tyto mise s omezeným časem jsou odemčeny prostřednictvím cílů upgradu ve FOB. Naléhavé mise se budou otáčet a denně nabídnout odměny dychtivým a efektivním provozovatelům.

  Další velmi očekávanou novou funkcí je peněženka, která poskytuje schopnost exfil a ukládá hotovost mimo svět. To znamená, že operátoři si mohou udržovat hotovost, se kterou se vylučují a rozhodnout se, aby ji využili pro další infiltraci. Hotovost uvnitř zón vyloučení lze utratit nebo použít k dokončení misí/cílů.

  Peněženka je odemčena a rozšířena prostřednictvím cílů FOB a před infiltrací je přístupná při výběru načítání.

  Nové a obnovené mise

  Nové sady misí jsou navrženy tak, aby fungovaly napříč několika vylučujícími zónami v DMZ. Sezóna 04 bude obsahovat nové a přepracované mise a zahrnutí vždy aktivních cílů do FOB. Mise příběhu jsou nyní odemčeny tím, že získáte reputaci frakce prostřednictvím standardního dokončení mise nebo naléhavé dokončení mise.

  Nová zóna vyloučení: Vondel

  Zcela nová vylučovací zóna přináší operátorům nové odměny a výzvy, včetně nového případu šéfa a zbraní. Připravte se na úder rychlostí, pokud hledáte býka ..

  Zatímco Vondel je o něco větší než ostrov Shadow Company Ashika Island, Vondel bude podporovat infiltrace stejné velikosti – 18 operátorů nebo šest celkových jednotek.

  Vondel má také k dispozici exkluzivní novou smlouvu, Inteligence signálu. Provozovatelé budou hacknout telefony, aby získali přístup k hotovostním odměnám z jiných smluv v této oblasti.

  Dynamická mlha (Vondel)

  Jak je uvedeno v blogu Oznámení sezóny 04, náš dynamický mlhový systém dorazí s Vondelem.

  Mlha existuje pouze v Vondelu, vzhledem k jeho poloze pod hladinou moře a hojnosti kanálů. Operátoři DMZ by měli být připraveni čelit těkavým podmínkám, protože viditelnost se může rychle zhoršit nebo zlepšit.

  Nová frakce: falanga

  Se sezónou 04 přichází příchod nové frakce, Phalanga. Mezitím redigovaná frakce, se kterou jsme se setkali v sezóně 03. Na jejich místě pobytu není k dispozici žádné další inteligence ..

  Šéf stanice Kate Laswell provádí operace s Phalangxem přímo, protože má zájem o neznámou nepřátelskou frakci, která napadla Vondel. Phalanx a Black Mous budou společně provádět na misích a získat Intel, aby odhalila identitu síly.

  Reputace frakce

  Jak je uvedeno výše, reputace frakcí dorazí do nabídky mise frakcí v sezóně 04. Úroveň frakcí je stále sada misí s příběhovou misí na konci. V sezóně 04 je příběhová mise v každé úrovni odemčena, když byla získána dostatečná reputace frakce. Hráči mohou dokončit jak standardní mise, tak naléhavé mise, aby si vydělali reputaci frakce. To dává větší flexibilitu v tom, jak se postupují frakce.

  Resetovat, revidováno

  Jak již bylo dříve oznámeno, budeme resetovat frakční misi a váš DMZ Inventory, abychom všechny tyto funkce přinesli online s novou mapou.

  S resetem:

  • Zásoby zbraní s kontrabandem budou převáděny zpět do startovních zbraní.
  • Klíčové a misijní zásoby budou vyprázdněny.
  • Frakční mise a pokrok mise budou resetovány, aby se vytvořil prostor pro aktualizovanou sadu mise.

  A co můj kořist?

  • Sloty pojištěných zbraní odemčené prostřednictvím předchozí frakční mise budou resetovány pro zcela nové způsoby, jak tyto sloty odemknout.
  • Pro jasnost o jakémkoli předchozím pokroku:
   • Všechny předchozí odměny za misi a šéf nepřátel – například dříve získané odměny za zbraně – nebudou resetovány, kromě pašeráků a klíčů.
   • Veškeré vydělané odměny za odměny Blueprint budou stále k dispozici ve vašem načítání výběru.

   Dívat se dopředu

   Když se podíváme na budoucí období DMZ a probíhající beta, máme mnoho vzrušujících, stejně jako [[redigovaný]] obsah dopředu. Děkuji za hraní a doufáme, že se brzy uvidíme na Vondelu!

   Bojujte přes zbrusu nové bojiště v sezóně 04 Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone Spuštění 14. června

   Nová středně velká mapa Warzone, sedm nových map pro více hráčů (se šesti při spuštění), čtyři nové výzbroje a neslavnou (maskovanou) obličej . . . Toto je sezóna 04 Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone.

   Call of Duty: Warzone Season 04 Vondel Tactical Preview – Specgru Recon Operation Decascified

   Pro okamžité uvolnění a částečné odtajnění: SpecGru Intelligence Report o počátečním rekonstrukci a taktickém přehledu o oblasti operací Vondel, s Intel objeveno během i i.S.R. Operace červené světlo, zelené světlo.