Call of Duty: WWII | Nacistické zombie wiki | Fandom, Cod WW2: Datum vydání, kampaň, zombie, multiplayer a další – vše, co víme | PCGamesn

Cod WW2: Datum vydání, kampaň, zombie, multiplayer a další – vše, co víme

Není překvapením, že Call of Duty: WW2 Datum vydání je 3. listopadu. . .

Call of Duty: WWII

(také známý jako nebo Druhá světová válka Volání povinnosti Hra v hlavní franšíze a je produkována společností Sledgehammer Games, nastavena na vydání 4. listopadu 2017 pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Toto bude druhý Volání povinnosti Call of Duty: Advanced Warfare S exo zombie, tentokrát se nazývá nacistické zombie. Vývojáři odhalili, že nacistické zombie Call of Duty budou děsivější než novější režimy zombie v nedávných hrách Call of Duty, jako je nekonečná válka.

Když byl přívěs odhalení pro hru vydán 26. dubna, Sledgehammer Games samostatně škádlil obrázek pro režim nacistických zombie. 20. července 2017 byl propuštěn plný přívěs pro nacistické zombie, poté, co byl několik dní před únikem před několika dny. Představil novou mapu a znaky. Ve dnech vedení k vydání přívěsu, každý den předtím, než odhalili každou ze čtyř postav, které jsou k dispozici v rámci režimu, a také uvolňování upoutávek na samotné zombie.

Externí odkazy [ ]

Komunitní obsah je k dispozici pod CC-BY-SA, pokud není uvedeno jinak.

Cod WW2: Datum vydání, kampaň, zombie, multiplayer a další – vše, co víme

. . ? Zjistěte, co je odesláno do PC frontlines v tomto praktickém průvodci vše, co víme o Call of Duty: WW2.

Osvoboďte Globe od tyranie v nejlepších hrách druhé světové války na PC.

Není překvapením, že Call of Duty: WW2 Datum vydání je 3. listopadu. 11. měsíc je místem pro Call of Duty a to se rozhodně nemění pro rok 2017. Což znamená – pokud jste užitečný s kalendářem – ta treska: WW2 je nyní venku.

COD: Kampaň WW2

Kampaň Call of Duty: WW2 se zaměří na poslední konec války a na západní frontu, s událostmi, jako jsou přistání Normandie a bitva o Bulge. Zatímco občas budete hrát jako postavy od jiných národů (včetně ženského francouzského odporu jménem Rousseau, britský důstojník a afroamerický voják), většina hry bude vidět očima Ronalda „Red“ Daniels a Robert Zussman z 1. pěchoty americké armády. Myšlenka kampaně COD: WW2 je podívat se na dluhopisy, které jsou vytvořeny mezi členy Danielsovy skupiny, a propůjčit do hry více skupiny bratří podobných tónu.

Několik členů 11-mužské skupiny vám bude moci nabídnout pomoc. Například, když vám muž AMMO může hodit čerstvé časopisy, když běžíte na kulkách, za předpokladu, že jste blízko. Regenerační zdraví je vyřazeno, a proto vám lékaři polní pomohou se zdravotními balíčky.

Bylo také odhaleno, že kampaň COD: WW2 nebude představovat německý pohled na konflikt – v letošním Call of Duty nebudete mít kontrolu nad žádnými vojáky Wehrmacht.

Cod: Multiplayer WW2

. Hry vývojářů samozřejmě mají několik nápadů, které si určitě osvěží a otřesí zážitek pro více hráčů WW2:.

. Nový systém uvidí, že si vyberete skupinu, za kterou budete bojovat, přičemž každý z nich poskytuje specifický bonus za trénink pro vaši COD: WW2 Multiplayer Character. . . I když to zní jinak, efektivně to funguje téměř přesně jako klasické systémy třídy Call of Duty. Avatary multiplayerů COD budou představovat nejen různé divize, ale také široký a rozmanitý soubor národů zapojených do druhé světové války.

Velkým novým přírůstkem do COD: WW2 Multiplayer, kromě divizí, je válečný režim. Podobný operací Battlefield 1, jedná se o režim pro více hráčů vedený vyprávěním 6V6 založený na cílech útoku a obrany, vyvinutý ve spolupráci se softwarem Raven Software. Mezi objektivní příklady patří zachycení mostů pro divize doprovodu zbroje nebo zabavení nepřátelského dělostřelectva a jeho použití k jejich zničení. Zní to větší, více zapojený režim ve srovnání s arkádovým deathmatch Staples Cod tradičně padá zpět a mohla by být nejzajímavější věc na této položce.

Pokud je to pro vás příliš mnoho odchodu, buďte si jisti, že se týmové Deathmatch a nadvláda vracejí. .

Nejneobvyklejší změna přichází ve formě ústředí; Sdílený společenský prostor až pro 48 hráčů, který se zdá být podobný věži Destiny. Zde můžete soutěžit na střeleckém rozsahu, procvičovat si pruhy skóre, bojovat s nimi v aréně 1v1, otevřených kořistí nebo jednoduše pověsit s ostatními hráči, zatímco ve frontě pro zápasy. Můžete se přihlásit u důstojníků a získat úkoly, s cíli založenými na výkonu multiplayerů nebo sociálních interakcích. Budete také prestiž v centrále, na obřadu s výhledem na pláž Normandie. .

K dispozici budou také akce ústředí; Během konkrétních ročních období může být velitelství bombardováno shora. V těchto situacích budete muset běžet na umístění zbraně a sestřelit nepřátelská letadla.

Pokud jde o postup, dosud nejvyšší hodnocení je 55, takže by se zdálo, že toto je cíl, který musíte zasáhnout, než se do něj stane Prestige a začnete znovu.

Cod: Multiplayer WW2 bude obsahovat spojence i síly osy, ale neočekávejte, že budou historicky přesné. Zatímco kampaň se snaží dodržovat knihy historie, Sledgehammer považují multiplayer za PVP s tématem WW2. Jako takový nebudou mít žádné svastiky na výstavě v Call of Duty: WW2 Multiplayer a vy budete moci používat avatary ženských a ne bílých charakterů v armádách, které by je nepřijaly ve významném počtu. Pro Sledgehammera není realita rasového a pohlaví napětí ve 40. letech něco, co chtějí do multiplayeru zohlednit. Místo toho jde o to, aby hráči byli sami v prostředí s tématem druhé světové války.

Hry Sledgehammer byly jednou z prvních studií, které experimentovaly s kořistí ve hře Triple-A with Call of Duty: Advanced Warfare, ale zdá se, že se hodně naučily od systému kapek této hry, který nabídl speciální varianty každé zbraně Ve hře některé nabízejí důležité statistiky, jako je zvýšená míra ohně, kapacita časopisu a poškození.

Když dostanete pokles přístroje WW2, přistane před vámi před vámi v ústředí sociálního prostoru. Chcete -li otevřít tresku: Dodávka na WW2, budete muset zahodit speciální kouřový granát a dívat se, jak před vámi padá hrudník plná dobrot – ostatní hráči mohou vidět, jaké odměny získáte také, také. .

. COD: Dodávky přístrojů WW2 budou obsahovat pouze kosmetické předměty a spotřební materiál, jako je dvojitý XP, dvojitá zbraň XP a Double XP pro vaše divize. Mezi kosmetické předměty patří varianty zbraní, kůže, volací karty a brnění. Vzhledem k tomu, že tyto předměty na dodávku WW2 WW2 jsou pouze kosmetické, nebudou poskytovat žádnou přímé bojové výhody.

Call of Duty: Dodávání dodávek druhé světové války

. Na konci zápasů pro více hráčů jsou také náhodně přiděleny, což vás povzbuzuje k tomu, abyste zůstali ve hře, i když ztrácíte špatně.

Dokončení denních a týdenních výzev vám také může poskytnout nějakou tresku: WW2 Dodávka Dodávka – nebo namísto toho obdržíte standardní posílení XP. Úspěch v načasovaných smlouvách – které lze zakoupit s úvěry zbrojnice – vám také může přinést pokles dodávek. Můžete však mít pouze tři najednou najednou.

COD: Zombie WW2

Kooperační kampaň vidí, jak hráči zamíří do zasněžené bavorské vesnice při hledání uměleckých děl ukradených pravomocemi Axis. Během jejich poslání zjistí, že vesnice je domovem temného tajemství; Nacisté stavěli nemrtvou armádu.

Podobně se v režimu COD: Zombies v rámci předchozích zombie představí celebritní talent. Tentokrát míří do obsazení David Tennant jako Drostan Hynd a připojil se k Elodie Yung (který hrál Elektra v Daredevilu Netflixu). Jakou roli jejich postavy splní ještě vidět.

Bez ohledu na to, jakou postavu si vyberete v režimu COD: WW2 Zombies, musíte při každé příležitosti zvyšovat jolty. JOLTS jsou vaše treska: Zombies WW2 Zombies měna, kterou vyděláváte zabitím zombie a používáte k upgradu své postavy, nakupujte zbraně, otevřené dveře a postupující skrz mapu.

Upgradování vaší postavy je důležité v letošním režimu COD: WW2 Zombies, protože můžete přenášet přetrvávající upgrady od zápasu na zápas, což znamená, že vaše postava se zvyšuje, čím více času strávíte v COD: WW2 Zombies. Svou postavu můžete upgradovat pomocí kombinace aktivních schopností, jako je dočasná nekonečná munice a pasivní, jako je kamufláž, která na nějakou dobu poskytuje neviditelnost.

V letošním režimu COD: WW2 Zombies Existují dva možné finále na vrcholu tradiční vlny Zombie Annihilation. Ujistěte se, že otřesy, které vyděláváte z zabití nemrtvých. Ale dávejte pozor na skrytou cestu v režimu tresky: Zombie WW2, WW2. Velikonoční vejce často v minulových režimech zombie a víme, že to bude nějakým způsobem kombinovat s režimem Zombie: WW2 Zombies.

. Datamining navíc také naznačuje, že budete moci prestiž v COD: WW2 Zombies, který byl poprvé představen v Call of Duty: Black Ops III.

COD: požadavky systému WW2

Call of Duty se může vrátit ke svým kořenům, ale bohužel jeho hardwarové požadavky jsou futurističtější než kdy předtím – ne moc, mysl.

Minimální specifikace:

 • OS: Windows 7 64-bit nebo novější
 • CPU: CPU: Intel Core i3 3225 3.3 GHz nebo AMD Ryzen 5 1400
 • RAM: 8 GB RAM
 • HDD: 90 GB HD Space
 • DirectX: verze 11.0 Kompatibilní grafická karta nebo ekvivalent
 • Síť: Širokopásmové připojení k internetu

Doporučené specifikace:

 • CPU: Intel Core i5-2400 nebo AMD Ryzen R5 1600X
 • HDD: 90 GB HD Space
 • Video: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 @ 6GB nebo AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
 • DirectX: verze 11.0 Kompatibilní grafická karta nebo ekvivalent
 • Síť: Širokopásmové připojení k internetu
 • Zvuková karta: DirectX kompatibilní

Cod: Sezóna WW2 a DLC

Jako vždy, letošní treska bude obsahovat volitelný sezónní průsmyk, což potvrzuje plán DLC. Zatím byl vyhlášen pouze jeden balíček map, stejně jako bonusová mapa při spuštění pro každého, kdo vlastní Call of Duty: WW2 Season Pass. První balíček Map se nazývá odpor a bude spuštěn na PS4 30. ledna 2018 s 30 dny exkluzivním přístupem, dokud nedorazí na PC a Xbox One. O tom, kde odpor vezme tresku: hráči WW2, ale bonusová mapa byla odhalena jako Carentan – můžete se na to v přívěsu nahoře vynořit žádné podrobnosti, ale mapa bonusu byla odhalena jako Carentan – můžete se na to dobře podívat.

To je vše, co naši spojenci byli schopni pašovat z berlínského bunkru, ale očekáváme, že další podrobnosti budou dekódovány během E3 a v příštích několika měsících. Nezapomeňte zkontrolovat zpět zde pro všechny nejdůležitější válečné vývoj.

. .

. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

? Kdy vyšla Cod WW2?

. Pochopte důvody této volby pro férovou hru.

Aktualizováno 28. srpna 2023

Je COD WW2 crossplay? Kdy vyšla Cod WW2?

Je COD WW2 Crossplay?

Call of Duty: WWII (WW2) nepodporuje průřezové hry na žádné platformě. To znamená, že hráči na různých herních systémech, jako jsou PC, PlayStation a Xbox, nemohou hrát společně ve stejných zápasech pro více hráčů. Absence crossplay v COD WW2 je obvykle implementována tak, aby udržovala rovné podmínky, protože nemusí být spravedlivé mít hráče používající různé vstupní metody, jako jsou myši a klávesnice versus ovladače, kteří se navzájem soutěží.

Zatímco hra mezi platformami se stala v některých hrách převládající, Call of Duty: WWII tuto funkci nenabízí. Hráči na různých konzolách nebo platformách se nemohou spojit nebo soutěžit přímo mezi sebou. Pokud se snažíte hrát s přáteli, je důležité zajistit, aby jste všichni a vaši přátelé byli na stejné herní platformě, abyste si společně užili multiplayerové zápasy.

Call of Duty WW2

Call of Duty: WWII je videohra první osoby vyvinutá společností Sledgehammer Games a publikovaná společností Activision. Byl vydán globálně 3. listopadu 2017 pro PlayStation 4, Windows a Xbox One. Tato splátka znamená čtrnáctý hlavní záznam v seriálu Call of Duty a představuje návrat do druhé světové války, odklon od futuristických témat svých předchůdce titulů.

Během druhé světové války se kampaň hry odehrává v evropském divadle a zaměřuje se na zkušenosti skupiny v 1. pěší divizi. Hráči přebírají roli Ronalda „Red“ Danielse a navigují výzvy bitev na západní frontě, zejména v kontextu Operation Overlord. .

Režim pro více hráčů zahrnuje odlišná umístění mapy a obsahuje systém divize, který nahrazuje systém Create-A-Class, který je vidět v předchozích hrách Call of Duty. Kromě toho sociální centrum s názvem Sídlo zvyšuje interakci hráče.

Hry Sledgehammer se snažily vrátit sérii po vývoji Call of Duty: Advanced Warfare, která představovala futuristickou technologii, série. .

Po vydání Call of Duty: WWII získala pozitivní recenze pro jeho poutavý příběh, bojové změny, režimy pro více hráčů a vizuální vylepšení. Zatímco režim pro jednoho hráče byl kritizován za nedostatek inovací, hra se ukázala jako komerčně úspěšná a krátce po spuštění hromadila významné příjmy a stala se jednou z nejvyšších grossingových konzolových her roku 2017.