Celková válka: Warhammer 3 Immortal Empires Map Guide | PCGamesn, Total War: Warhammer 3 Immortal Empires 1.0 vydání ukazuje, že Hubris je dobrý, vlastně | Shotkul skalního papíru

Total War: Warhammer 3 Immortal Empires 1.0 vydání ukazuje, že Hubris je vlastně dobrý

Všimnete si, že existují některé úseky půdy, které jsou v současné době prázdné. Tato místa budou pravděpodobně vyplněna později, protože více lordů a potenciálně i závody se přidávají do nesmrtelné říše a kampaně „Realm of Chaos“ Warhammer 3 DLC Expansion Warhammer 3 DLC. Creative Assembly již řekl, že ve hře pravděpodobně neuvidíme Ind nebo Nippon, protože to zdaleka nejsou oficiální, ale chaos trpaslíci a hobgoblini jsou některé z posledních zbývajících závodů z Core Warhammer Fantasy, aby získali inkluzi, a je jich spousta, je jich spousta Prostor je vložit.

Total War: Warhammer 3 Immortal Empires Map Guide

Snippet z mapy Warhammer 3 Immortal Empires ukazující počáteční pozice pro frakce

Takže chcete vědět o Total War: Warhammer 3 Immortal Empires Mapa? Toto obrovské úsilí vývojáře Creative Assembly kombinuje mapy kampaní Total Warhammer I, II a III (s nějakým dalším vyplněním kolem okrajů) a vytvořit konečnou strategickou hru Sandbox ve hře Warhammer Fantasy nastavení Warhammer Fantasy.

Mapa Immortal Empires je tak velká, že náš slavný editor Rich zmínil ve svých nesmrtelných dojmy v oblasti hry, že mu trvalo minutu, než se navigoval kolem mapy, s 44 sekundami se jen posouvalo z jedné strany na druhou. Pouze Paradox Grand Strategy Games se blíží tomuto druhu měřítka, ale nenabízejí stejný druh vizuálních prvků jako totální válečné hry. Není divu, že nesmrtelné říše se ve verzi beta propouštějí.

Přehled mapy nesmrtelných říší

Zde je několik klíčových statistik o mapě Immortal Empires:

  • 533 regionů
  • 278 Počáteční nesmrtelné říši na 23 závodech
  • 86 hratelných legendárních lordů

Mapa také obsahuje čtyři vyhrazené mořské plátky, z nichž jeden je „podsvětí“ pruh, který usnadňuje cestování přes mapu. Tyto jízdní pruhy umožňují hráčům na dalekém západním oceánu okamžitě cestovat do Dálného východního oceánu ve třech bodech, ačkoli podzemní mořský pruh také umožňuje flotile jít pod Naggaorth a Lustrie a snadnější přístup k centrálním oceánám, aniž by se musel plavit kolem jižního špičky kontinentu nebo cestování po zemi.

Herní průchod pro PC

Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

Zde je mapa zobrazující pozice mořských uliček:

A tady je další, který ukazuje nesmrtelné počáteční pozice všech 86 legendárních pánů:

Warhammer 3 Immortal Empires Mapa s výchozími pozicemi

Všimnete si, že existují některé úseky půdy, které jsou v současné době prázdné. Tato místa budou pravděpodobně vyplněna později, protože více lordů a potenciálně i závody se přidávají do nesmrtelné říše a kampaně „Realm of Chaos“ Warhammer 3 DLC Expansion Warhammer 3 DLC. Creative Assembly již řekl, že ve hře pravděpodobně neuvidíme Ind nebo Nippon, protože to zdaleka nejsou oficiální, ale chaos trpaslíci a hobgoblini jsou některé z posledních zbývajících závodů z Core Warhammer Fantasy, aby získali inkluzi, a je jich spousta, je jich spousta Prostor je vložit.

Nyní, když je nesmrtelné říše venku, budete si moci prohlédnout karanténu pro sebe, ale jen pro případ, že byste se chtěli podívat, než skočíte dovnitř, je také toto průchodné video, které se účastní prohlídky klíčových oblastí v novém Režim:

Thumbnail YouTube

To je vše, co potřebujete vědět o mapě nesmrtelné říše. Pro více Warhammer 3 se podívejte na náš průvodce Warhammer 3 Mods, takže můžete začít plánovat všechny způsoby, jak zlomíte nesmrtelné říše. Máme také průvodce některými vynikajícími hrami Warhammer, pokud chcete v tomto prostředí hrát něco jiného.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Celková válka: Warhammer 3 Immortal Empires ‘1.0 vydání ukazuje, že Hubris je vlastně dobrý

Vyskakovací obrazovka před válkou v Total War: Warhammer 3 Immortal Empires, s Orcs připravujícími se na waaaagh

Toto není technicky recenze, protože kdo by zkontroloval herní režim pro Total War: Warhammer 3? Co bude dál, recenze obrazovky titulu? Dlouhá osobní esej o klipu přitahování? Může moje kočka získat recenzi? Za prvé, ano. Kapitán Waffles je viscerální turné, které by žádný fanoušek žánru neměl chybět. 10/10. Za druhé, měli byste vědět, že nesmrtelné říše jsou, pokud jde o totální válka: Warhammer jde, The herní mód. Ještě důležitější je, že tento směšně expanzivní, roky přesahující velký strategy projekt existuje jako hmatatelný důkaz, že někdy je neomezený hubris člověka ve skutečnosti rad jako peklo, navzdory tomu, co řekli starověcí Řekové. Euripides ořechy, spíš jako.

Když jsem se naposledy podíval na megamap rozšiřující Twarhammera, právě propustil v beta beta. Od té doby je vidět řada změn, malých i menších, a také beta nálepka spadla v praní. Alespoň dvě z těchto změn jsou obzvláště významné, přičemž poslední možná jsou nejdramatičtější: nesmrtelné říše nyní hrají kdokoli, kdo vlastní Total War: Warhammer 3. Tam, kde jste dříve potřebovali vlastnit všechny tři hry v seriálu na stejné platformě, vše, co nyní technicky potřebujete, je Game Pass.

Obrazovka ukazující bojiště v Total Warhammer 3 nesmrtelné říše. Zvolaný goblin

Druhá z těchto velmi velkých změn, které jsem se zmínil výše, se týká nových drobných osídlení: bastardské prostřední dítě mezi obléháním a polními bitvami, zahrnující systém zachycení a držení, který jsem od té doby velmi ocenil, i když já dříve naříkal svou frekvenci. Nabízejí poměrně jedinečnou výzvu, která vás nutí přemýšlet jinak o jednotkovém užitečnosti a složení síly, ale také vyčerpávají hraní spousty v krátkém čase. Od té doby byli upraveni tak, aby se objevili pouze ve zděných drobných osadách, a pak jen několik času.

Nyní jsou bezpochyby stovky dalších změn, které popíjejí svět, i když většina z nich je tak malá, že budete muset česat poznámky k náplastům, abyste našli mnoho relevantních pro vaši současnou kampaň. Pořízen vedle ostatních 1.0 spuštění, ale beta značka přicházející z nesmrtelných říší je více marketingu než cokoli jiného – nějaká fanfára k zahájení roku bohatá na příslib více obsahových poklesů. Jsem s tím naprosto v pořádku. Byl to skvělý den první, je to teď přiměřeně méně otravná verze skvělá. Také, myslím, viděl jsi ten přívěs tam nahoře? Phwoar. V T’Day bych porazil 25hodinovou kampaň RTS na tvrdém, jen abych získal filmovou polovinu tajného konce jako dobrý a cítil bych se dobře odměněné.

Beta značka přicházející z nesmrtelných říší je více marketingu než cokoli jiného. Jsem s tím naprosto v pořádku. Byl to skvělý den první, je to teď přiměřeně méně otravná verze skvělá.

A co je nejdůležitější, bariéra vstupu je nyní, finančně řečeno, mnohem nižší, než tomu bylo dříve, upgradování základny Warhammer 3 z doporučení s upozorněním na těžce nadšený Yelp. Doposud jsem udělal spoustu nastavení scény a udržování domu, s předpokladem, že většina jste alespoň poněkud obeznámeni s řadou. Ale předpokládám, že bych měl raději mít alespoň trhlinu, proč je Total Warhammer tak krvavý dobrý.

Pro kontext mám v současné době kombinovaný 1542.2 hodiny ve hrách Dvě a tři. Posednutí hrami po dlouhou dobu mi nepřichází přirozeně. Říkám to jako někdo, kdo šťastně umyje dvě balíčky Oreos s ginem a tonikou a kbelíkem vape Juice ve 11:00 ve středu. Jednou jsem téměř selhal velmi drahý kurz ESL, protože jsem nemohl přestat hrát XCOM 2. Co říkám, je, že jsem bezkorný idiot, ale opakovaně jsem se snažil být úmyslně závislý na různých hrách „životního stylu“ v průběhu let, protože jsem usoudil, že zážitek z „bez života“ je pro někoho, kdo je užitečný pro někoho, kdo píše o hrách, které mají mít ve své sadě nástrojů. Zřídka to dělám za 100 hodin a nikdy na 200.

Tak proč tenhle? Změnil jsem svůj přístup? Je totální válka: Warhammer i moje oblíbená série? Ne obou těchto. Upřímně existuje jen tolik jedinečného obsahu ve všech frakcích, které nashromáždíte MMORPG hodiny, jen se snaží zažít všechno. Jakákoli stížnost, kterou mám o rovnováze, je uvedena tím, že získání těchto mnoha divoce rozmanitých frakcí a interakce ve stejném prostoru je jednou z nejpůsobivějších úspěšných úspěchů strategických her. Nejedná se jen o adaptaci nebo interpretace fikce Warhammer Fantasy, ale je to čistá kreativní, která přinese se stejným maximalistickým přebytkem, který poháněl ohně, že fikce požáry. ‘

Hálací bitva v Total Warhammer 3 Immortal Empires, která ukazuje, že je kavalérie nabíjeno do Pikes Částečně zvětšený pohled na skalní pouštní oblast poseté kosti v totálních válečných válečných 3 nesmrtelných říších, ukazující umístění některých různých frakcí Obrazovka Chor Fraction v Total Warhammer 3 Nesmrtelné říše. Existuje mnoho frakcí, včetně ogres, lidí, upírů, orků, elfových atd

Hraje se na úsvitu. Někdy chtěli roztavit tvrdohlavé trpasličí falangy s jedovatými plynovými granáty? Vždycky se fantazíroval o odstřelování veteránského hrdiny tisíce bitvy a jeho griffonu, přímo z oblohy, než dokonce cítí vaši přední linii? Už se někdy podíval na nevýslovně starověký strom, který působí jako záchrannérné okouzleného lesa a pomyslel si: „Chtěl bych to vyrazit, prosím“? To vše můžete udělat jako jedinou frakci jediného druhu.

Neměli byste si dělat starosti s fanouškem Warhammera,. O Warhammerově fantazii je mnoho jedinečných a hodně zvláštních a zajímavých, ale je jich také tolik, že se odkudkoli přezdívá, že se to všechno spojuje do jakéhokoli proprietárního stejnojmenů pro fantazii se smyslem pro humor – Kleenex, Chapstick a Hoover tmavě komediální fantazie. Výsledkem je to, že vám umožňuje žít svůj Lord of the Rings Fantasies vedle vašeho Jurrasic Park, Svaté římské říše a piráti z Carribean Fantasies a má jak mechanické nuance, tak i narativní ospravedlnění, aby podpořili vše, co vše podporuje vše. Nazvat hru Asymetric je jako volání (aktuální věc) a (směšné podhodnocení o základní věci současné věci).

Je také prostě krásné přijmout. V umění a animaci se číhají na úrovni zoomu, které většina hráčů jen zřídka vidí, existují nevýslovné pracovní pracovníky. Každý výbuch prášku a prskající praskání tajemného výkonu zazvoní přes bojiště s obratnou pozorností k detailům a každá jednotka se vykazuje chluby, zavrčením a řevem. Obrovské mapy se táhnou na míle daleko, plné drobných detailů, které nemají žádný vliv na skutečnou bitvu, kromě toho, že vypadají skvěle. Není to filmové, protože kino nemohlo nikdy.

Je zde kritika. Shromažďování všeho vám vrátí více stovek liber. Existuje vysoká šance, že v určitém okamžiku nová oprava představí chybu, díky ní. A co nejdůležitější je sdělit fanouškům strategie, čím více času trávím se sérií, tím více si všimnu, že je to novinka, prezentace, vkus a vyprávění, které mě udržuje vracet, spíše než pocit zvládnutí zvláště hlubokého řádek pravidel. Nevadí mi to not a nepovažuji Penny promarněnou. Nesmrtelné říše jsou důkazem, že Hubris je vlastně dobrý.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.