Celková válka: Warhammer III 2022 Roadmap – Total War, Total War: Warhammer 3 Roadmap: 2023 – 2024 | GameWatcher

Označuje úplné vydání nesmrtelného režimu Empires spolu se změnou v jeho vlastnickém modelu, který poskytuje majitelům Warhammer III přístup k a „Základní zážitek“ i bez vlastnictví předchozích dvou her v sérii.

Nazdárek Fanoušci. Dnes jsme nadšeni, že můžeme poskytnout okno do toho, co leží před námi a zbytek roku 2022. Plán nastiňuje zbrusu nový obsah a aktualizace, které se vám v průběhu roku přicházejí: včetně nových balíčků DLC, aktualizací starého světa a další uvolňování spolu se stálou kadencí oprav chyb a záplaty do hry.

Stejně jako u jakékoli časové osy mohou projekty posunout rozsah nebo načasování; Abychom vás tak věděli, budeme se snažit poskytovat pravidelnou aktualizaci rozvoje alespoň jednou za čtvrtletí: Příspěvek, který nám umožní znovu prohlédnout to, na čem pracujeme, aktualizujte vás s jakýmikoli změnami obsahu nebo harmonogramu a podívejte se dále na budoucí vydání.

Celková válka: Warhammer III . Vážíme si vás všech, kteří nás podporovali za posledních šest let – protože první . Děkuji!

Ale prozatím se podívejme na Celková válka: Warhammer III !

.1 Aktualizace, máme stálou kadenci vydání plánovaných pro nepřetržité změny ve hře. Cílem těchto vydání nejen zahrnout klíčové opravy na základě priorit našich hráčů, ale také představit nové funkce a nástroje, které bude v průběhu času pokračovat v rozšiřování vašeho arzenálu na bojišti.

Aktualizace 1.

Později příští měsíc budeme doručit Aktualizace 1.. . .. .

Důležitou stížností na bitvy o vypořádání je sazba, za kterou mohou počítačové hráči postavit (a znovu vybudovat) své věže, aby se bránili proti armádě hráče.

Problémy, když létající jednotky útočí na pozemní jednotky

Létající jednotky se mohou při jednání s pozemními jednotkami setkat s několika různými problémy-z nichž nejhorší může vést k tomu.

Jednotky na dálku nedokážou zapojit platné cíle nepřátel

.

Frakce démona automaticky prohlašují válku s Vassaly Slaanesh

To způsobuje diplomacii nerovnováhu ve hře, která ovlivňuje AI i hráče, a je to něco, na co pracujeme na vyřešení.

Opravte problémy, které vedou k tomu, že hráči uvíznou v Slaaneshské říši

.

. Doufáme, že ve vydání implementujeme první opravy tohoto problému.

Sníh je příliš jasný

Vizuální záře sněhu je příliš intenzivní při spuštění hry pomocí určitých nastavení. .

Kromě oprav chyb je v dílech také několik změn hry, které změní způsob hraní hry. Cílem je zlepšit herní zážitek na základě zpětné vazby shromážděné v těchto prvních několika měsících hry:

.

. by měl přispívat do velmi probíhající bitvy.

Mnoho hráčů si všimlo problémů, když se jejich velké/hrdinové jednotky zabývají dalšími hrdiny na bojišti. Snažíme se zlepšit jejich chování, abychom zajistili, že se správně zapojí do nepřátel a aby se jejich přítomnost skutečně cítila.

.

Resetování žebříčku

…2. (Získejte svou praxi na nový začátek!)

Regimenty Renownu přidávají do hry elitu, náborové jednotky se zlepšenými statistikami a speciálními schopnostmi pro použití v kampani a bitvě.

❓ Co je nového na plucích renomování ve Warhammer III?

. , Děláme věci trochu jinak ..

Zatímco pluky renomování budou v budoucnu i nadále přidány vedle našich placených DLC, naše první několik aktualizací bude zahrnovat bezplatnou sadu nového pluku známých jednotek pro každý z hlavních závodů hry. Warhammer II-styl).

!

Aktualizace 1.3

Po aktualizaci 1.. .3 Pluky renomování Balení jednotek do seznamu.

.3 je stále o cestě ven, stále pracujeme na konkrétním seznamu změn, které budou zahrnuty; To znamená, že zde je několik věcí, na kterých se již vydává pro vydání:

Pluky Renownu II

Vylepšený útok na formaci Cathay

Schopnost útoku formace pro jednotky Cathay by nyní měla být silnější ve frontálních angažmách, což znamená, že by se do boje mělo zapojit více entit, když je jednotka v bitvě.

..3.

. Kromě jiných faktorů, které mohou vést k konzistentním ztrátám pro obě frakce, se snažíme provést úpravy, abychom jim pomohli ven.

Celková válka: Warhammer . .

Opravy související s bitvou

. .!

Kit Total War Assembly

Poslední část hádanky, která zmocňuje naši úžasnou komunitu Modding, zahrnuje vydání TOTÁLNÍ VÁLKA : nástroje, které umožňují snadné vytváření nových modů v Celková válka: Warhammer hry. .

Aktualizace 2.

Aktualizace 2.. Jakékoli hlavní vydání přichází nejen s pokračujícím zlepšováním hry (i.E. . . V tomto případě…

Nesmrtelné říše [beta]

Celková válka: Warhammer II, . . Oficiálně známý jako , Warhammer Hry (pro ty, kteří je vlastní) do jednoho: umožňují vám nasadit frakce, které máte rádi přes masivní kombinované bojiště.

. Abychom zdůraznili pokračující zaměření na jeho vývoj, budeme jej zpočátku zpřístupnit jako .

. .

. V příštích několika měsících se posadíme s herním režisérem DLC, Richardem Aldridgeem, takže se můžeme podělit o jeho vhled do projektu. Rádi bychom také zřídili některé AMA s týmem vedoucím k beta beta (pokud nejsou příliš zaneprázdněni), takže zůstaňte naladěni na další zprávy později!

Aktualizace starého světa I: Warriors of Chaos

.0, budeme se snažit přepracovat některé z posledních zbývajících závodů, které dříve nebyly vynořeny Ii . . Válečníci chaosu.

. Majitelé předchozích krevních balíčků (pro Warhammer i ) bude ho automaticky odemknout; Podobně odemknutí nového balení jej také odemkne pro předchozí dvě hry.

.. . .

Q4 2022 (říjen – listopad – prosinec)

Aktualizace 2.

Když vstoupíme do poslední čtvrtiny roku 2022, naplánovali jsme naši první pravidelnou aktualizaci po celém novém obsahu přicházejícím ve Q3. Aktualizace 2. .

.

..

! Aktualizace 3.0 .2 uvolněte vlastní sadu obsahu a oprav. Nesmrtelné říše Herní režim, který bude vidět * velká * vylepšení v posledním sestavení roku.

!

Je příliš brzy na to, abychom mluvili o roce 2023, ale můžeme vidět spoustu projektů v rozvrhu, které se táhnou do roku 2023 a dále. Nebojte se; Tuto časovou osu během celého roku znovu přepracováme: jak zdůraznit projekty, které byly posunuty nebo přidány do rozvrhu, a zdůrazníme různé oblasti, kde hra (a nevyhnutelně *jiné *jiné * Totální válka .

Existuje několik dalších věcí, které chceme zdůraznit, do kterých se chystáme pracovat

  • The POVÍDAT SI systémy v Totální válka Zůstali do značné míry nezměněni a (podle dnešních standardů) již nejsou vhodné pro moderní online svět. Nedostatky jsou mnoho: postrádají front-end nástroje k hlášení obtěžování nebo zneužívání, back-end systémy pro monitorování a zmírnění 24/7 chatovací služby a struktura, která poskytuje bezpečný prostor, ve kterém hráči mohou komunikovat. To vše jsou nezbytné aspekty chatovacího systému a my silně cítíme, že se jedná o aspekty, které musíme poskytnout tím, že podpoří chat ve hře: jak zmocnit hráče vytvářet své vlastní bezpečné prostory a odstranit ty hráče, kteří by tento prostor využívali jako jako jako Vektor pro zneužívání.
  • Režim byl populární doplněk a jsme nadšeni, že můžeme pokračovat v rozšiřování režimu s novými mapami, zvýšenou rovnováhou frakcí a dalšími. .
  • Tým pro více hráčů pokračuje v práci s Warhammer i a IiLand Battle Mapy, které je přivedou Warhammer III. .
  • a Hodnocení .

Totální válka Blog a oficiální kanály pro tyto zprávy.

Celková válka: Warhammer III 2022 Roadmap

Poslední slovo

I když jsme dnes hodně pokryli, chceme vás nechat s poslední myšlenkou Richard Aldridge, Herní ředitel DLC pro Celková válka: Warhammer III

,

Chtěl jsem využít této příležitosti, abych vám poděkoval za vaši trvalou podporu a trpělivost po vydání Celková válka: Warhammer III.

Warhammer III, Můj tým upravil svůj původní pohled a zaměření na zlepšení zážitku hry na základě zpětné vazby, kterou jsme od vás obdrželi, a nadále dostává. .

. Celková válka: Warhammer III Podporováno pro nadcházející roky: s přidáním oblíbených postav, závodů, jedinečných mechaniků a vyprávění, spolu s nezdravou dávkou zvláštních překvapení také.

.

Stejně tak se snažíme udržet vás mnohem více aktuální s našimi myšlenkami, vývojem a touhami prostřednictvím vylepšené komunikace: zda se jedná o změny, které plánujeme pro hru nebo neúspěchy/změny, s nimiž se můžeme setkat po cestě.

Nemůžu se dočkat, až se s vámi brzy podělím, tým a já bojujeme za kousek.

! Těšíme se na sdílení více o tom, co máme v obchodě, když pokračujeme v tom, jak hru vylepšuje a vylepšujeme pro všechny.

Totální válka

Celková válka: Warhammer 3 Roadmap: 2023 – 2024

Kreativní shromáždění nyní sdílelo dlouho očekávanou totální válku: Warhammer 3 plán, .

stránky, kde by se měla objevit reklama ->

Celková válka: Plán Warhammer 3 přichází poté, co konečný záznam trilogie měl pomalejší start, pokud jde o získání nového obsahu. .

Total War: Warhammer 3 Roadmap

Celková válka: Warhammer 3 Roadmap: 2023 - 2024

Celková válka: Warhammer III – Forge of the Chaos Twarfs je nyní k dispozici na Fanatical za 16 liber..99.

Další zastávka na Total War: Warhammer III’s Roadmap přichází na konci května, kdy Patch 1.2 je naplánován na život. .

.

.2 jsou vylepšení automatického rozlišení, která snižují škálování potíží funkcí a posunují jej tak, aby byly určeny vybranými bitevními obtížemi, vylepšením jednotky reaktivity-což vývojář popisuje jako a -, Technology Tree Reworks, resetování žebříčku a také přidání nových pluků proslulé.

bude zahrnovat volný pluk renomovaných jednotek pro každý ze svých základních závodů.

Q3 2022

Q3 2022 bude ještě rušnější období v Total War: Warhammer III Roadmap.

Patch 1.3 slibuje vylepšení schopnosti útoku na formaci Grand Cathay, což by mělo být frakcí zesilnější ve frontálních zakázkách.

.

.

Pravděpodobně vrcholem Total War: Warhammer III Q3 2022 Roadmap je Patch 2.0, což je, když je kombinovaná mapa Immortal Empires, která má být spuštěna v srpnu, zpřístupněna jako součást integrované otevřené beta beta, dostupné na všech platformách.

.

..

Q3 je také, když je první lord Pack Warhammer III zahájen a rozšiřuje seznam her se čtyřmi novými hravými postavami.

Souprava Total War Assembly je také naplánována na vydání Q3, která komunitě poskytuje všechny nástroje, které potřebuje k pokračování vytváření úžasných modů. ..

Q4 2022

Když se 2022 blíží, je naplánováno více obsahu na Total War: Warhammer III.

.2 přináší další změny na základě zpětné vazby hráče po zahájení kampaně Immortal Empires.

Zaměření na zahájení 18. října zavádí úpravy ke snížení frekvence osídlení bitvy, nové krize koncové hry, znovu vyvážení postavy, nové pluky proslulé a další.

Patch 2.. Zaměřuje se na opravy chyb a změny rovnováhy, které to neudělaly v náplasti 2.2 Spolu s několika dalšími doplňky, jako jsou památky a 10-slovní osady pro nesmrtelné říše.

Celková válka: Warhammer III 2023 Roadmap

.

.Očekává se, že 0 v současné době bude žít ve čtvrtém čtvrtletí 2023 a doprovází DLC Chaos Trpafs.

.

Mohly by se to stát aktualizací, které přicházejí jako součást Total War: Warhammer III 2023 Roadmap, spolu s dalšími funkcemi, ale stojí za to mít na paměti, že plány se mohou změnit a místo toho vidět další oblasti hry, která věnuje pozornost.

Ve videu od začátku února 2023 sdílel herní ředitel Rich Aldridge několik dalších podrobností o tom, co během roku přichází do velké strategické hry.

. Vývojář je .

. Aldrige neposkytl konkrétní podrobnosti o těchto „zkušenostech“, i když je možné, že odkazuje na major DLC, jako je rasa nebo lord Pack.

zmínit to „Věci se mohou změnit“ Jak postupuje vývoj.

Q1 2023

..

Označuje úplné vydání nesmrtelného režimu Empires spolu se změnou v jeho vlastnickém modelu, který poskytuje majitelům Warhammer III přístup k a .

Celková válka: Warhammer 3 Roadmap: 2023 - 2024

..

Doprovází kovárnu Chaos DLC DLC, která vidí, jak se Dawi-Zharr spojuje jako hratelný závod.

DLC uvádí na trh se třemi legendárními lordmi a legendárním hrdinou, přístup, který bude informovat o budoucích balíčcích obsahu pro hru, podle svého vývojáře.

Spolu s ním získají všichni majitelé Warhammer III přístup ke dvěma kusům Freeelc. Jeden představuje legendárního hrdinu Ulrika Magdova seznamům Kisleva a Empire, další přidává zrcadlo Madness DLC, vyvinuté ve spolupráci s Intel.

Vývojář objasnil v úvodu k vydání Chaos Dwarfs DLC, že jeho přístup, který zahrnuje tři legendární lordy a nový legendární hrdina, „Je cesta, kterou budeme sledovat pro budoucí vydání.”

Při sdílení aktualizace 3..1 měl být spuštěn “za pár týdnů. Později zúžil své startovací okno na 25. května.

Léto 2023

Celková válka: Warhammer 3 Roadmap: 2023 - 2024

Léto s sebou přináší další DLC, nazývané Shadows of Change, což skutečně mění věci ještě více. Spíše než se zaměřuje na jediný závod, zkoumá příběhy Tzeentch, Cathay a Kisleva a představuje tři nové legendární pány, jeden nový legendární hrdina a nové jednotky.

Je doprovázen aktualizací 4.0, který slibuje aktualizace rasy a AI, spolu s dalšími vylepšeními bitvy o vypořádání. Poté aktualizujte 4..

Zima 2023

Zima přináší Thrones of Decay, DLC, který dále zkoumá příběhy Nurgle, Říše a trpaslíků. .

..

.1, který se opět zaměřuje na opravy chyb a opravuje jakékoli problémy, které vzniknou po vydání předchozí aktualizace.

.0, který slibuje další bezplatný legendární hrdina, aktualizace závodu a další. Ačkoli to ještě není potvrzeno, obrázek plánu sdílený kreativním shromážděním zdánlivě škádlí DLC související s Slaanesh, vzhledem k narůžovělým fialovým odstínům jeho poslední sekce.

Obsah zde neskončí, protože plán Total War: Warhammer III slibuje ještě více dobroty později v roce 2024 a dále.

. .

Aktualizujte se o nejnovějších novinách PC Gaming sledováním GameWatcher na Twitteru, zkontrolujte naše videa na YouTube a dávejte nám jako na Facebooku . . .

Podrobné jsou tři doplňky a každá z nich rozšíří tři závody.

Cathayanská žena sedí na trůnu

Kreativní shromáždění konečně stanovilo plány na to, jak to bude dělat celkovou válku: Warhammer 3 celkem a více Warhammer v příštích 12 měsících. Plán DLC podrobně popisuje tři rozšíření, z nichž každá bude doprovázena „volným LC“ přidáním legendárního hrdiny pro všechny. Mezi každým DLC také zmiňuje „dočasné záplaty“ pro opravy chyb, změny rovnováhy a další doplňky.

. .1 přináší do kampaně Immortal Empires scénář Endgame Scénář s tematikou Chaosu, sedm dalších žoldnéřských pluků proslulé, další legendární hrdina, jakož i „Opravy více havárií a výkonu, opravy chyb, vylepšení hraní“. Je to na konci května.

. ?) a nové jednotky a jeden legendární hrdina bude zahrnut.

!„Možná Aekold Helbrass, bývalý rytíř nadaný dechem života? Současně budou konečně přidány úspěchy pro nesmrtelné říše, závody v DLC budou vyváženy, bude aktualizace AI týkající se „zkreslení hráče a kampaně AI“, další vylepšení bitev pro vypořádání a dalšími. Očekávejte to všechno v létě, 2023.

Následuje velká mezera s dalším DLC, Thrones of Decay, přicházející v zimě. Zajímavé je, že dva ze tří závodů, na které se zaměří, jsou starší představené v první hře. Říše a trpaslíci obdrží nějakou dlouho očekávanou lásku, spolu s Warhammer 3’s Nurgle. . .

. Je to vodítko směřující na inženýrskou postavu, jako je vynálezce vzducholodí a zabijáka Malakai Makaisson nebo Imperial Siege Engineer Josef Bazalgette?

Poslední položka na plánu je také nejasná, s nejmenovaným třetím DLC, který přišel na jaře 2024. . Nebo že budeme mít doplněk inspirovaný hudbou prince, ale Slaanesh je pravděpodobnější.

. .

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

.