Celková válka: Warhammer III – Mapa Immortal Empires – Total War, Interactive Maps – Total War: Warhammer Wiki

Interaktivní mapy

Naposledy upraveno před 10 dny

Ahoj, . Na blogu minulého týdne jsme nejenže nabídli náš první pohled na , . Nikde není to lépe zastoupené než mapa kampaně: Masivní bojiště, kde budou vaše armády bojovat, útočit, vyhodit a dobývat při hledání nesmrtelné slávy.

Toto je typický zážitek z karantény Celková válka: Warhammer kampaň; A dnes jsme nadšeni, že můžeme nejen nabídnout plíživý pohled na verzi beta mapy, ale poskytnout první pohled na nový Mořské uličky !

Nesmrtelné bojiště

Obrázek totální války: Warhammer III Immortal Empires Game Mode Map, přesahující velkou část Warhammerova světa

Mapa nesmrtelné říše je masivní: největší mapa libovolného Totální válka Hra se dosud objevila a téměř dvakrát tak velká jako mapa smrtelných říší poprvé představená v roce 2017 Celková válka: Warhammer II. Z perspektivy se počet osad nejen zvýšil ze 401 na 554 *, ale počet startovních frakcí se také zvýšil z 183 na 278 * .

Smrtelná říše Nesmrtelné říše
554 *
Počáteční frakce
74
 

Dlouho jsme řekli, že vydání Celková válka: Warhammer III je jen začátek cesty; Za tímto účelem můžete očekávat, že počet hratelných legendárních lordů a závodů bude i nadále růst, když do hry uvolníme nový DLC a bezplatný obsah. vždy Buďte novými novými způsoby, jak přistupovat k nesmrtelným římům v měsících a letech, kdy se nové síly připojí k bojišti.

Zatímco se dosud nebudeme ponořit do složitosti počátečních pozic (… Podívejte se na ty brzy ..), můžete také očekávat řadu šikovných změn, díky nimž je zážitek čerstvější, náročnější a ještě více uctívanou k tradici Warhammer. Možná najdete určitého Krakenlorda, který drancuje Grand Cathay … nebo tajný skink, který bojuje s pravým bojem na přední dveře chaosu ..

Představujeme: mořské jízdní pruhy!

Obrázek mapy herního režimu Immortal Empires, včetně ikon barevných lodí, které představují mořské jízdní pruhy, které lze použít k překročení velkých vzdáleností světa

S ohledem na měřítko nesmrtelné mapy říší, . Underworld Sea, . Jakýkoli pán nebo hrdina se bude moci přesunout do značek mořských jízdních plánů, což jim umožní vyplátit a dosáhnout cíle poté, co byli na několik otočení na moři.

Přestože jsou zahrnuty na mapě, ne všechny pevné masy a oceány budou při zahájení nesmrtelných říší překročení, jako jsou Khuresh a IND. Trilogie byla vždy na závodech osmého vydání (s některými výjimkami, jako jsou Grand Cathay, Norsca a Kislev) a oblasti, kde tyto závody sídlí, zůstávají naší bezprostřední návrhovou prioritou.

. Starý svět, oko víru a říše map kampaně Chaos jsou navrženy tak, aby byly jedinečné, samostatné zážitky. Jednoduše řečeno: Jsou to různé tvary a velikosti, které se „nesedí dohromady“ jako skládačka. .

To je vše pro dnešní příspěvek, ale jako upoutávka na naši další pokles zpráv:

. To je pravda: mluvíme výchozí pozice V dalším blogu, tak zůstaňte naladěni pro další!

Interaktivní mapy

Procházejte vlastní interaktivní mapy inspirované světem uvedeným ve vašem oblíbeném fandomu. !

Nesmrtelné říši frakce mapy mapy

Nesmrtelné říši frakce

Naposledy upraveno před 10 dny

Naposledy upraveno 12. září 2022

Hlavní mapová obrázek WH3

Naposledy upraveno před 10 dny

v3.0 Všechna frakce Počáteční pozice | Nesmrtelné říše | Říše chaosu

Total Warhammer 3 Mapa


  • mapy
  • Nesmrtelné říše
  • Mapa Warhammer3

Komentáře

LORDSOLARMACH#5538 Příspěvky registrovaných uživatelů: 2 854
Díky za to!
7,155
630

! Děkuji

40

.0 Kartonová mapa (rozlišení HD)

Kaiki#4128 Registrované uživatele příspěvky:
WOOD_SPRITE#1284 Registrované uživatele příspěvky:
! .

ROC mapa se rozšíří.
.
.


– https: // fóra..

9 300

Rád bych mapu SP bez menších frakcí. .

.”

PR4VDA#6038 Registrované uživatele příspěvky:

Rád bych mapu SP bez menších frakcí. Usnadňuje vidět místa, která potřebují v budoucnu LLS.

.

.

Jsou zapotřebí noví draci a opičí král, i když bych chtěl, aby jeden drak začal daleko od Cathay. Ale také noví nepřátelé, pravděpodobně alespoň jeden nebo dva chaos nebo deamons.

V horách truchlících můžete jasně vidět Karak Azorn; by udělal úžasnou počáteční pozici pro nového trpaslíka LL.

.

!

© Copyright Games Workshop Limited 2015. Warhammer, logo Warhammer, GW, herní workshop, hra fantasy bitev, dvojčata komety a všechna přidružená loga, ilustrace, obrázky, jména, stvoření, závody, vozidla, zbraně, zbraně, postavy a charakteristické jejich podoba, jsou buď ® nebo ™ a/nebo © Games Workshop Limited, variabilně registrované po celém světě a používané na základě licence. . Kreativní shromáždění, Logo Creative Assembly, Total War a Logo Total War jsou buď registrované ochranné známky nebo ochranné známky Creative Assembly Limited. ., . . Všechna práva vyhrazena.