Celosvětově odhalení: Oznámení Call of Duty: Modern Warfare III, Call of Duty Modern Warfare 3 Datum vydání a podrobnosti o beta | PCGamesn

Call of Duty Modern Warfare 3 Datum vydání a podrobnosti beta beta

Ujistěte se, že zůstanete o krok napřed se všemi nejnovějšími oficiálními informacemi o moderní Warfare III kontrolou blogu Call of Duty v následujících dnech a týdnech, ať už chcete Intel na otevřených bojových misích kampaně, ještě více podrobností o multiplayeru Zkušenosti nebo rozšířené a kritické znalosti týkající se zcela nových zážitků z zombie na otevřeném světě.

Celosvětově odhalení: Oznámení Call of Duty: Modern Warfare III

Válka se změnila: Call of Duty: Modern Warfare III vydání v pátek 10. listopadu.

 • Zprávy
 • Oznámení

.

 • Zprávy
 • Oznámení

podle Zaměstnanci Call of Duty

 • Válka se změnila
 • Multiplayer: Je čas vypořádat staré skóre a založit nové
 • Funkce multiplayeru: Nová mechanika a robustní přizpůsobení
 • Funkce multiplayeru: Změny mechaniky jádra
 • Funkce multiplayeru: Pokračujte
 • Zombie: Zcela nový, otevřený svět
 • Další příchozí Intel – předobjednávky jsou nyní k dispozici

Válka se změnila

Poprvé v back-to-back se Call of Duty vrací s přímým pokračováním jako Call of Duty®: Modern Warfare® III bezprostředně po událostech loňského neuvěřitelného trháku Call of Duty®: Modern Warfare® II. Tento zcela nový zážitek je naplánován na vydání po celém světě v pátek 10. listopadu, což umožňuje hráčům poprvé pokračovat ve své cestě, postupu a příběhu hladce na nový rok.

Zadejte své datum narození

.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

Video miniatura

Připravte se na zcela novou kampaň, která pokračuje v příběhu bezprostředně po událostech Modern Warfare II. Vedoucí vývojář Sledgehammer Games ve spolupráci s Infinity Ward je nastaven na úplnou kampaň operací nabitých akcí od podpisu, filmových zážitků po volné formy otevřené bojové mise, což má za následek větší výběr hráče než kdy předtím předtím.

Očekávejte světové zkušenosti s multiplayerem, který slaví největší dědictví série moderní války; Všech 16 startovacích map od Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) bylo modernizováno novými režimy a funkcemi hraní a bude k dispozici při spuštění, aby se všichni začali, zatímco více než 12 zcela nových map Core 6v6 bude po spuštění po spuštění žít živě roční období. Poprvé se spojte s dalšími jednotkami, abyste přežili a bojovali s masivními hordami nemrtvých v největší mapě Zombies Call of Duty. . V přímém pokračování k rekordnímu modernímu válce II, kapitánovi Price a Task Force 141 čelí nejvyšší hrozbě. Ultranacionalista Vladimir Makarov rozšiřuje jeho uchopení po celém světě a způsobuje boj s pracovní skupinou 141 jako nikdy předtím.

Boj znamená rozhodování; Používání různých načítání a plánování různých cest během každé operace v rámci zúčastněné a vzrušující kampaně. Kromě podpisu představuje Modern Warfare III Cinematic Call of Duty Missions, s ještě větším důrazem na výběr hráče. Přirozeně budete mít použití všech zbraní, vybavení a taktiky přítomné v akčním zážitku pro jednoho hráče pro jednoho hráče, ale pro některé z vašich zakázek je na vás zcela na vás, abyste se rozhodli o vhodném průběhu akce. Otevřené bojové mise (OCMS) jsou vzrušující inovace kampaně Call of Duty. Nejenže tyto doplňují filmové mise, které jste očekávali, ale také vám poskytují řadu dalších možností ohledně vašich metod dokončení mise. Například, pokud dáváte přednost používání technik Stealth, možná budete chtít provést OCM s přístupem k rozsvícení pomocí brýlí a potlačených zbraní a dokončit své cíle, aniž by vaši protivníci věděli, že jste tam dokonce byli. !

. Jste schopni experimentovat a využít taktické a smrtelné vybavení. Máte flexibilitu pro manévrování napříč značným krajinou mise AO a přiblížení cílů z více úhlů. Můžete opravdu hrát, jak chcete hrát, a otevřené bojové mise to podpoří. Multiplayer: Je čas vypořádat staré skóre a založit nové Modern Warfare III slaví 20. výročí Call of Duty s jednou z největších sbírek moderních válečných map pro více hráčů. Legendární základní mapy. Moderní hraní. afghánský. Vykolejit. Majetek. Favela. Karáčí. Highrise. Invaze. Lom. RUBNOND. Rez. . Skidrow. Dílčí základna. . Podchod. Pustina.

Všech 16 startovacích map od Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) bylo modernizováno, graficky i s pečlivou pozorností věnovanou autentičnosti a aspekty map, které je učinily tak populárními. Veteránští hráči milují tyto mapy Core 6V6 a není lepší čas představit generaci nových hráčů, kteří zažijí oblíbený moderní obsah války komunity. Připravte se na semenný design, abyste splnili moderní hratelnost. Tato věrná modernizace map udržuje jejich autentičnost neporušené a zároveň naplňuje nejnovější technologii, hratelnost, režimy, obsah a další. Ačkoli jste si možná všimli prvků terminálu a výšky během svého času v Al Mazrah, moderní verze válečných III těchto map jsou postaveny od nuly z původních návrhů z roku 2009 z roku 2009. Kromě zbrusu nových režimů, jako je Cutthroat (konkurenční zkušenost s 3v3v3), bude při spuštění k dispozici celá řada fanoušků a inovativních herních funkcí, aby se všichni začali, jako je rozhodnutí hrát Hardpoint a Kill potvrzeno na Favela, režimy, které jsou režimy, které nikdy nebyli součástí původní nabídky mapy a poskytovaly osvěžující zážitek pro více hráčů v těchto známých prostředích. Bude velký s zbrusu novými mapami. Režimy pozemní války a války se vrací! 16 základních startovacích map je dále doplněno přidáním čtyř obrovských prostředí připravených při spuštění a obsahujících řadu nových herních prostor. Skládají se ze tří zbrusu nových bitevních map-rozsáhlých míst, kde budou bojovány režimy pozemní války a invaze moderního války III. Režim, který poprvé debutoval v roce 2017 Call of Duty®: WWII. Zcela nový obsah základní mapy přichází na obsah živé sezóny S obsahem pro více hráčů prvního dne s věrnými modernizacemi map fanoušků moderních válců bude více nových map Core 6V6 po spuštění po spuštění živých období po spuštění. Funkce multiplayeru: Nová mechanika a robustní přizpůsobení Očekávejte mnoho vylepšení přizpůsobení a novou mechaniku hry, které dále vyvíjejí kvintesenciální, rychle se pohybující hraní. Zde jsou tři inovace, které mají být odhaleny v následujících týdnech:

Zobrazený snímek kampaně.

 • Provozovatel nezbavuje zbraň a drží ji v dotazované palebné poloze.
 • Můžete se dynamicky přepínat dovnitř a ven z hlediska tac a přitom se zaměřit na památky.
 • TAC-STANCE VYDĚLÁVEJTE přesnou přesnost pro zlepšení mobility a manipulace.
 • Dojde k některým šíření k palbě, nejlépe popsané jako střední půda mezi plnými reklamami a hipfire.
 • Je navržen tak, aby byl použit v agresivních bojových situacích z těsné čtvrtiny.
 • Ve výchozím nastavení vystřelíte ve státu TAC při sklouznutí.

Nová inovace hry: Vyvíjející se načítání

Modern Warfare III přináší novou úroveň přizpůsobení k vytvoření třídy. Připravte se na vybudování načítání na základě špičkového vojenského vybavení, jako jsou rukavice, taktické vesty, boty a další; umožňuje vám doladit více aspektů hry.

Nová inovace hry: díly po trhu

Vývoj střelce pokračuje s přidáním částí po trhu. Toto je speciální sada možností přizpůsobení, která vám umožňuje soustředit se na váš preferovaný a specifický styl Play. Části po trhu vám umožňují konstruovat jedinečné konfigurace nebo typy zbraní, jako je přizpůsobení kulometu do konfigurace Bullpup (s přilnavostí odpalování před závěrem spíše než za ním), čímž se zvyšuje mobilita a manipulace bez kompromitu na poškození výstupu.

Části po trhu také nabídnou nové cesty progrese a výzvy k odemknutí. V nadcházejících týdnech budeme sdílet další informace o těchto inovacích.

Funkce multiplayeru: Změny mechaniky jádra

Hlavní mechanika moderního válečného III poskytuje masivní nabídku klasických funkcí, které přinášejí výjimečnou svobodu volby, pohybu a přizpůsobení hraní.

Zobrazený snímek kampaně.

Návrat klasické hry

Zde jsou funkce pro více hráčů potvrzeny pro moderní multiplayer Warfare III, přicházející den první:

 • Mapové hlasování se vrací, což umožňuje hráčům větší autonomii během jejich multiplayerových zápasů.
 • Klasické chování minimapu, s červenými tečkami, které naznačují, kdy nepřítel střílí neopodnikovou zbraň.
 • Všechny vybrané výhody jsou k dispozici na začátku každého zápasu.
 • Skryté tenisky umožňují tichý pohyb (za předpokladu, že jste si vybrali správnou obuv).
 • . Hardcore režim není ovlivněn.

Pohyb v moderní válce III: citlivost

Při manévrování v multiplayeru moderního války III očekávejte následující pohybové schopnosti z hlediska obecné citlivosti vašeho operátora:

 • .E., „Slide Cancel“), ale zrušení snímku neresetuje taktický sprint.
 • Během animace můžete zrušit částečné načtení (i.E., „Znovu načíst zrušení“) okamžitě vrátit palbu.
 • Plášť je rychlejší a můžete pláště při sprintu.
 • Můžete vystřelit během a bezprostředně po sklouznutí.
 • Zvyšuje se taktické trvání sprintu (přesná doba trvání závisí na použité zbrani).
 • Taktický sprint se při sprintu nabije.

Funkce multiplayeru: Pokračujte

Zobrazený snímek kampaně.

. To znamená, že každá multiplayerová zbraň, kterou v současné době máte ve svém arzenálu MWII, spolu se všemi novými zbraněmi dostupnými v moderní válce III, bude přístupná k použití v první den.

 • .
 • Všechny zbraně, přílohy a odemknutí MWII budou pokračovat. Mezi novými přílohy a globálními zbraněmi bude existovat bezproblémová funkce.
 • Jakékoli přílohy MWII, které byly považovány za „univerzální“ (jako jsou některé náhuby), budou k dispozici k připojení k zbraním MWIII, pokud je to možné.
 • V některých případech budou zbraně MWII přenesené do MWIII moci využít přílohy MWIII, které odemknete, pokud je to možné.
 • .

Zombie: Zcela nový, otevřený svět

Poprvé se spojte s dalšími jednotkami, abyste přežili a bojovali s masivními hordami nemrtvých v největší mapě Zombies Call of Duty. Modern Warfare® Zombies (MWZ) vypráví zúčastněný a neobvyklý příběh o tmavém éteru Zombies v moderním válečném vesmíru. Očekávejte, že budete provádět mise napříč různými regiony, které eskalují v obtížích, s funkcemi Core Zombies a kavalárií tajemství. Připraveno pro zkušenosti s přežitím na přežití v otevřeném světě versus nepřítele (PVE) proti některým z největších nepřátel v historii Call of Duty.

Další příchozí Intel – předobjednávky jsou nyní k dispozici

Ujistěte se, že zůstanete o krok napřed se všemi nejnovějšími oficiálními informacemi o moderní Warfare III kontrolou blogu Call of Duty v následujících dnech a týdnech, ať už chcete Intel na otevřených bojových misích kampaně, ještě více podrobností o multiplayeru Zkušenosti nebo rozšířené a kritické znalosti týkající se zcela nových zážitků z zombie na otevřeném světě.

.com. Získejte podrobnosti o všech odměnách předobjednávky, které si můžete nárokovat, včetně kampaně Early Access, Open Beta Access* a Vault Edition, čtením blogu předobjednávky (viz „Související články“ níže).

Call of Duty: Modern Warfare III . Vývoj hry je veden společností Sledgehammer Games ve spolupráci s Infinity Ward. Vývoj pro moderní válečnou zombie je veden Treyarchem a úzce spolupracuje s hrami Sledgehammer. Další vývojová podpora poskytovala (v abecedním pořadí) společností Activision Central Design, Activision Central Technology, Activision QA, Activision Shanghai, Be Beox, Demonware, High Moon Studios, Raven Software a hračky pro Bob.

*Skutečná dostupnost platformy a datum spuštění (y) (y) MP beta podléhá změně. Vidět www.volání povinnosti.com/beta Více podrobností. Minimální otevřená doba verze beta je 2 dny. Pouze omezený čas, zatímco předčasný přístup k beta kódy, u zúčastněných maloobchodníků. Může být vyžadováno online předplatné pro více hráčů.

.

© 2023 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty, Call of Duty Warzone, Modern Warfare a Warzone jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou vlastnostmi jejich příslušných vlastníků.

Call of Duty: Modern Warfare III je publikován společností Activision. Vývoj hry je veden společností Sledgehammer Games ve spolupráci s Infinity Ward. Vývoj pro moderní válečnou zombie je veden Treyarchem, úzce spolupracuje s Hry Sledgehammer a Infinity Ward. .

Call of Duty Modern Warfare 3 Datum vydání a podrobnosti beta beta

.

Datum vydání MW3: Kapitán Price od Modern Warfare 3, dívá se na dálku, hrozivé červené pozadí za ním

Kdy je datum vydání moderního války 3? V loňském roce se objevily zvěsti, že Activision by si mohl udělat přestávku z každoročního cyklu Call of Duty Games, což dává hry Sledgehammer více času na vytvoření pokračování.

Modern Warfare 2 byla původně zamýšlena vydržet dva roky, přičemž hry Sledgehammer byly nastaveny na expanzi „prémiového vydání“, aby pokračovaly v kampani pro jednoho hráče FPS. Tento plán se otočil na plnohodnotné vydání a nyní víme, že Call of Duty Modern Warfare 3 se spustí koncem tohoto roku. MW3 se má stát jednou z největších připravovaných her, takže tady je vše, co víme o Datum vydání MW3, .

Kdy je datum vydání moderního války 3?

Activision potvrdil, že datum vydání Call of Duty Modern Warfare 3 je pátek 10. listopadu 2023 na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X a S a Xbox One.

Thumbnail YouTube

Modern Warfare 3 Multiplayer Beta

O nadcházejícím multiplayeru je známo jen málo, kromě toho, že se bude konat od pátku 6. října 2023.

Není jasné, zda akvizice společnosti Activision Blizzard společnosti Microsoft ovlivní dohodu společnosti Sony s vydavatelem Call of Duty. .

Thumbnail YouTube

Přívěs MW3 Makarov odhalil, že Makarov se vrací jako darebák a odhaluje datum vydání hry FPS. Pokud si nemůžete vzpomenout na Makarov z původní trilogie, byl to chlap, který řekl: „Pamatujte, žádné ruské“ v neslavné misi MW2.

Trailer mísí záběry z živých akcí s herním záběrem, aby odhalil, že Makarov šel do jeho vězeňské cely, jak vypráví kapitán Price (Barry Sloane). Hraní klipy naplněné akcí předvádějí některé z toho, co můžeme očekávat od nové kampaně, včetně více podvodních úrovní a klipu dělníků, které škálu pevnosti, pravděpodobně vězení, protože cena potvrzuje, že náš další cíl je Makarov, nyní vyjádřen a hraný Julian Kostov.

Thumbnail YouTube

Pozdější herní přívěs se rozšiřuje o scény uvedené v přívěsu Makarov, doprovázená chladnoucí verzí Cult Blue Oyster Cult nebojte se Reaper – i když ať už je to Makarov nebo nás, pro které přichází, je pravděpodobně na vás. .

Call of Duty Next

Další podrobnosti budou odhaleny během nadcházejícího Call of Duty Next, první, který zahrnuje MW3, se bude konat ve čtvrtek 5. října 2023. Přehlídka také odhalí detaily Warzone, Cod Mobile a MW3 pro více hráčů.

Thumbnail YouTube

Kampaň Modern Warfare 3

Během zahájení hry Gamescom Live 22. srpna 2023 byla odhalena první záběry kampaně, což potvrdilo, že naše první mise se odehrává v Kostovianském moři, když se měníte a infiltrujete vězení, které drží Makarov v operaci 627.

Otevřené bojové mise

Operace 627, první mise v MW3, je klasický filmový úkol, ve kterém jsou vaše pohyby a rozhodnutí poměrně lineární, stejně jako jsme očekávali od her Call of Duty nějakou dobu. .

. Spíše než být řečeno, jak jednat ve hře, můžete se rozhodnout jít do talečně a dokončit misi, aniž byste se někdy zapojili, nebo můžete jít do všech pistolí – doslova – doslova. Používejte vozidla, smrtely, taktiky a další, jak uznáte za vhodné. Největší změnou v těchto otevřených bojových misích je však možná možnost použít váš oblíbený multiplayer KillStreaks.

Kromě výše uvedené kampaně existuje několik nabídek pro více hráčů. Trochu se dotkneme zombie, protože to má nějaké další šťavnaté informace, ale existuje také několik potvrzených konkurenčních režimů pro více hráčů:

 • Bezohledný .
 • Pozemní válka – zápas 20V20, kde hráči bojují za zachycení trasových bodů, aby získali dostatek skóre k vítězství.
 • Invaze -Směs hráčů a vojáků kontrolovaných AI bojuje v zápase 20v20, aby dosáhli cílového skóre, přičemž hráč zabíjel v hodnotě více bodů než AI Kills.
 • Válečný režim .

Přestože jsme dosud nepotvrdili jiné režimy, které se objevují v MW3, obvykle dostaneme přívěs, který předvádí všechny dostupné nabídky pro více hráčů v Call of Duty Games těsně před vydáním beta, které se tentokrát zdá být během dalšího Call of Duty další.

Režim Zombies oblíbeného fanoušků se poprvé koná v moderním válečném vesmíru, se zbrusu novým otevřeným světovým Zombie zážitkem. V tomto novém režimu pro více hráčů se spojte s několika jednotkami, abyste porazili vlny zombie na největší mapě zombie. Doufejme, že se odemknete některá skvělá velikonoční vejce, jak jsme viděli v předchozích režimech zombie.

Moderní předměty obchodu 3

Účet Call of Duty Twitter odkazoval na pověst o nákupech obchodu MW2. Aby se Devs dostali před úniky. To znamená, že můžete pokračovat v nákupu ve hře v moderní válce 2, aniž byste se museli obávat, že budou vyřazováni, když se lidé rozhodnou úplně upustit MW2.

Modern Warfare 3 Early Access

. Vzhledem k množství důrazu kladeného na kampaň Modern Warfare bychom nebyli překvapeni, když uvidíme, že MW3 letos dostává stejnou léčbu včasného přístupu.

To je vše, co víme o datu moderní války 3 vydání. Dokud se konečně nemůžete dostat na pokračování přímého moderního válečného válečného 2, proč se podívat na některé z nejlepších PC her, abyste našli tituly vytvořené indie a AAA vývojáři? Máme také seznam nejlepších her Battle Royale, pokud hledáte něco jako Call of Duty: Warzone ke hře.

. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.