Cesta exilu 2 Datum vydání – vše, co víme | GameWatcher, Path of Exile 2 nyní samostatné vydání, odhalilo se beta datum

Cesta exilu 2 Nyní je odhalena samostatná hra, datum vydání beta

Path of Exile 2 Přepracovává progresi výstroje a zároveň zavádí nové položky pro hráče na farmě a pohrávání s používáním jeho craftingového systému. Shapeshifting se také dostává do hry a slibuje tekutý systém, který umožňuje hráčům přepínat formuláře i při polovině animace.

Cesta exilu 2 Datum vydání – vše, co víme

Cesta exilu 2 Datum vydání - vše, co víme

Cesta exilu 2 se snaží výrazně otřást věci pro hacker a slash RPG pro grindingové převodovky zavedením nové kampaně, tříd nadvlády a dalších. zůstal horkým tématem od té doby, co bylo poprvé odhaleno.

Dlouho očekávaná další kapitola strávila docela dost času pod radarem od doby, kdy byla oficiálně oznámena, ale když se vydáme do druhé poloviny roku 2023, vypadalo to, jako bychom se mohli přiblížit, abychom se konečně dostali do rukou na ruce hra. Zde je vše, co víme o cestě exilu 2, včetně podrobností o jeho datu vydání, hraní, příběhu, přívěsech a dalších.

Cesta exilu 2 Datum vydání

Cesta exilu 2 Datum vydání - vše, co víme

  • Aktuální plánované datum vydání pro cestu exilu 2: 2025

.

Ačkoli jeho vitrína během Exilecon 2019 zahrnovala ve hře a hratelný kus Path of Exile 2, vývojářské grindingové hry uvedly, že to bude nejméně rok, než se hráči dostanou do rukou na titul.

. Doufejme, že to je, když se konečně dozvíme více o jeho datu vydání.

Bohužel, jak bylo odhaleno na Exilecon 2023, Path of Exile 2 bude potřebovat ještě více času ve vývoji, i když režisér hry byl přesvědčen, že se blíží k tomu, aby byl dokončen. „Jsme neuvěřitelně nadšeni, že jsme blízko cílové čáry, ale ještě nejsme úplně tam. .”

S prvním veřejným uzavřeným beta testem, který má být zahájen v červnu 2024, pravděpodobně neuvidíme cestu exilu 2 datum vydání do roku 2025.

Cesta exilu 2 beta test

Cesta exilu 2 Datum vydání - vše, co víme

.

Zpočátku však hry Grinding Gear doufali v začátek konce roku 2020, který se však neprošel. Spolu s úplnými podrobnostmi hry budou její data beta testů sdílena také během Exilecon 2023. Nyní víme, že uzavřený beta test má začít v pátek 7. června 2024. Hry broušení ozubeného zařízení ještě neposkytly žádné informace o tom, jak se připojit k uzavřené beta testu, ale očekáváme, že budeme více v roce slyšet více.

Cesta exilu 2 hraní

Cesta exilu 2 Datum vydání - vše, co víme

.

Pokračování si zachovává veškerý rozšiřující obsah, který se v průběhu let vybudovaly a přitom zavedly nový systém dovedností. Existující třídní archetypy se přenesou, ale hráči budou mít neuvěřitelných 19 nových tříd nadměrné strany, z nichž si můžete vybrat při navrhování sestavení.

Podpůrné drahokamy budou záloženy přímo do dovednostních drahokamů v Path of Exile 2, potenciálně přeměnit každý dovednost na 6-lik. . .

Path of Exile 2 Přepracovává progresi výstroje a zároveň zavádí nové položky pro hráče na farmě a pohrávání s používáním jeho craftingového systému. Shapeshifting se také dostává do hry a slibuje tekutý systém, který umožňuje hráčům přepínat formuláře i při polovině animace.

Během své nové cesty přes Wraeclast budou hráči navštívit nové oblasti a bojovat proti novým monstrům a šéfům, které se z zobrazených záběrů zdá být docela dost čerpající z mechanicky náročnějších setkání pozdějších expanzí.

Vizuální stránka hry bude také přepracována, s novými modely znaků a vylepšenými animacemi. Pokud jde o mikrotrankce, budou použitelné v obou hrách.

Path of Exile 2 Story

Cesta exilu 2 Datum vydání - vše, co víme

Cesta exilu 2 se koná 20 let po událostech hlavní hry. S Kitavou a jeho zbožnými vrstevníky dlouho mrtví, společnost se začala přestavět, ne bez toho, aby se nechutné postavy dostaly na vrchol a znovu zkorumpovaly Wraeclast.

.

. .

V něm jsou všechny hratelné kurzy seřazeny a připraveny k zavěšení, exil vybraný hráčem je jediný, kdo má na to, aby unikl.

Path of Exile 2 Systémové požadavky

Cesta exilu 2 Datum vydání - vše, co víme

Vzhledem k tomu, že se stále vyvíjí, musí hry Grinding Gear ještě odhalit žádné systémové požadavky na cestu Exilu 2. .

Cesta exilu 2 Nyní je odhalena samostatná hra, datum vydání beta

V Exileconu odhalily hry Grinding Gear významnou změnu modelu uvolnění Path of Exile 2 a uzavřené beta datum

Cesta exilu 2, včetně změny jeho plánovaného modelu uvolnění a beta datum. Hra je pravděpodobně ještě o něco dále, než by mohli fanoušci doufat, s uzavřenou beta verzí zahájeno 7. června 2024.

byla původně plánována být rozšířením původní hry. Jak však projekt rostl v rozsahu, tým si uvědomil, že by to „v podstatě se zbavilo hry, kterou lidé milují bez skutečného důvodu“, podle herního režiséra Jonathana Rogerse.

Proto budou obě hry i nadále žít vedle sebe, s generálním ředitelem Grounding Gear Games Chris Wilson dohlíží na originál, zatímco Rogers a Mark Roberts budou režírovat Poe2. Každý z nich bude mít jedinečnou mechaniku, rovnováhu her, koncové hry a ligy.

Navzdory tomuto oddělení lze jakékoli mikrotrankce, které zakoupíte, použity v obou hrách, ledaže jsou spojeny s exkluzivním mechanikem. Poe1 nepodporuje toho mechanika.

A to je jen jediný příklad. . .

. . Demo bylo převzato z třetího akum příběhu šesti aktů, které představovaly postavy, které procházely sadou ruin uprostřed oblasti džungle.

.

Následoval to odhalením přívěsu pro další expanzi do originálu , Zkouška předků, který vyjde 13. srpna 2023.

Damien Lawardorn

Editor a přispěvatel The Escapist: Damien Lawardorn píše o videohrách od roku 2010, včetně 1.5leté období jako šéfredaktor jediného hráče. Je to také nově vznikající fikční spisovatel s bakalářem umění s médii a psaní a anglickými majory. Jeho pokrytí sahá od novinek po rozhovory po analýzu videoher, literatury a někdy širších průmyslových trendů a dalších médií. Jeho zvláštní zájem spočívá v vyprávění, takže by mělo být příliš překvapeno, že jeho oblíbené žánry zahrnují dobrodružství a RPG, i když bude snadno fušovat do všeho, co zní zajímavě.