Cestující si stěžují, že mohou najít lety s Frontier’s All-You-Can-Fly Pass. Tady to ve skutečnosti funguje., Je hraniční letní průkaz All-You-Can-Fly, který stojí za to? | Mashable

Neomezené letové průchody Frontier jsou chaotické, ale možná by to stálo za to

Všechny produkty zde uvedené jsou nezávisle vybrány našimi editory a spisovateli. Pokud si něco koupíte prostřednictvím odkazů na našem webu, může Mashable vydělat přidruženou provizi.

Cestující si stěžují, že nemohou najít lety s Frontier’s All-You-Can-Fly. Takto to vlastně funguje.

Pass je určen pro lidi s téměř neomezenou svobodou – přemýšlejte o důchodcích, odlehlých pracovnících a vysokoškolských studentů v letní přestávce.

Los Angeles Exteriors and Landmarks - 2020

Cestující používající Frontier’s Gowild Pass nejsou schopni rezervovat domácí lety více než 24 hodin předem. Soubor obrázků Aaronp / Bauer Griffin / GC

13. července 2023, 19:09 UTC

Jako někdo, kdo často cestuje, byla Denise Smith, rezidentka San Francisco Bay Area, nadšená, že se letos na jaře dozvěděla o Gowild Gowild All-You-Can-Fly Pass Frontier Airlines.

Za paušální poplatek 699 $ jí Gowild Pass umožnil létat kdekoli – domácí nebo mezinárodní – po dobu tří měsíců najednou. Smith věřil, že bude schopna strávit ty měsíce plněním jejích turistických touh.

A zpočátku to udělala – podnikla pět výletů v dubnu a květnu.

Ale najednou, jak se blížil červen, Smith už nemohl najít žádné lety. Natáhla se k zákaznickému servisu Frontier, která jí řekla, aby vyčistila svůj webový prohlížeč nebo dokonce vyzkoušela jiný počítač.

Nakonec Smith řekl, že jí hraniční supervizor řekl, že se k ní vrátí o tom, co by mohlo být špatně – ale nikdy to neudělal. Smith nakonec obdržel e -mail s tím, že pro cíl, který měla na mysli, nebyly k dispozici žádné lety, a že by musela pro otevření zkontrolovat ne více než 24 hodin předem.

Frontier ve skutečnosti říká, že nedošlo k žádným změnám, jak funguje Gowild Pass. Jeho kritickým rysem je, že cestující si opravdu nemohou rezervovat domácí lety více než 24 hodin předem-ačkoli dopravce uvedl, že provedl propagační akce včasné rezervace, ve kterých se upouští 24hodinové okno. Cestující si mohou koupit mezinárodní lety až 10 dní před odjezdem.

“Teď bohužel proto, že jsem si tento průchod koupil a nemůžu použít, musím si rezervovat pravidelné letecké společnosti,” řekl Smith. “Takže utrácím více peněz, než jsem si myslel, že bych si koupil průchod.”.“

Mluvčí hranic uvedl, že průsmyk je určen pro lidi s téměř neomezenou svobodou, jako jsou důchodci, odlehlé pracovníci a vysokoškolští studenti v letní přestávce. Tito cestující obvykle mají schopnost cestovat na okamžik a nevadí se zastavit.

Jacob Brown, učitel, který žije v Denveru, moderuje skupinu Facebook pro držitele Gowild Pass. Jako běžný Frontier Traveler se naučil nejlepší tipy pro létání s leteckou společností a sdílí radu s 10 000 členy skupiny.

“Doufám, že celý bod komunity je, že můžeme lidem pomoci co nejlépe využít,” řekl Brown s odkazem na Gowild Pass. „Takže pochopení toho, jak používat průchod, místa, k nim, nabídky, když jste tam, jak ušetřit ubytování, podobné věci.“

Jako moderátor Brown řekl, že viděl lidi, kteří si myslí, že průsmyk je „nejlepší věc, jakou kdy udělali“, a další, kteří si myslí, že je to podvod. Brown řekl, že velká část frustrace pochází z nedorozumění toho, jak funguje dostupnost letu a jak se liší v závislosti na letišti.

Někteří držitelé průchodů si mohou myslet, že Frontier si vyhrazuje sedadla pro členy Gowild, ale Brown zdůraznil, že platí za přístup k zbylým sedacím za levné. Jiní si stěžovali, že některé lety mají vstupenky na prodej a žádnou dostupnost Gowildu, ale Brown řekl, že tyto lety jsou přeprodány. Vstupenky Gowild jsou k dispozici pouze v případě, že v letadle je zaručené sedadlo.

„Je to opravdu neomezený přístup k prázdným sedacím,“ řekl. „Ale je také léto a všichni jdou do Disney World a všichni jdou do Vegas, a tak lety byly již docela plné. Toto není pomalá sezóna pro leteckou dopravu. Bude tedy obtížné použít průchod, pokud se snažíte jít někam, kam se všichni ostatní snaží jít.”

Denver je jedním z letišť Frontier Hub, takže existuje více možností pro lety a destinace. Brown přeletěl do Dallasu, San Francisca, Missouri a Pensacola na Floridě, pomocí průsmyku. Řekl, že už vydělal peníze zpět v úsporách.

Avšak pro ostatní, kteří nežijí poblíž rozbočovačů, jako je Denver, Las Vegas nebo Orlando, Florida, však může být nalezení možností obtížné. Michael Mastronardi, producent videa se sídlem v Orange County v Kalifornii, zveřejnil Tiktok, který sdílel svou frustraci, který se pokoušel rezervovat mezinárodní výlet s Gowild Pass z letiště John Wayne v Santa Ana v Kalifornii.

„Byla to jen obrovská bolest hlavy a snažila se všechno navigovat,“ řekl.

Mastronardi řekl NBC News, že on a jeho přítelkyně nakonec rezervovali výlet do Nassau na Bahamách. Na cestě budou mít dvě zastávky přes noc v Las Vegas a Orlando a na cestě zpět se zastaví přes noc v Orlandu a přistávají ve Philadelphii.

Z Philadelphie Mastronardi řekl: „Bude to jen každodenní kontrola“ na lety zpět do Santa Ana, protože domácí lety lze rezervovat pouze o 24 hodin dopředu.

Mastronardi řekl, že nevidí stejnou funkci s průsmykem jako ostatní, což rozuměl, byl částečně kvůli jeho poloze. Frontier má podle jeho webových stránek tři dostupné trasy z letiště John Wayne.

„V tuto chvíli si přeji, abych to neměl. Měl bych mnohem raději jen mít peníze v kapse utratit, “řekl. „V podstatě jsem obětoval svou kontrolu nad mými dovolenými pro schopnost rezervovat tyto lety za o něco levnější.”

Dokonce i držitelé průchodů, kteří si užívají průchod. Brad Nelson, vývojář softwaru se sídlem v San Franciscu, řekl, že musí překonat tuto hrozbu, když poprvé začal používat průsmyk.

Když s tím zpočátku cestoval, Nelson řekl, že bude frustrovaný, protože lety, které chtěl, nebyly k dispozici. Přišel však přijmout, že pokud to, co původně chtěl, nebylo k dispozici, vždy existovala jiná možnost.

„Pokud máte určitou flexibilitu, můžete se tam úplně dostat a zpět,“ řekl Nelson. „Je to jen část hry nalezení, které lety jsou k dispozici.”

Nelson si všiml, že nalezení úplného seznamu možností letu online pro držitele Gowild Pass bylo časově náročné a obtížné, což pohánělo mnoho frustrace z hranice.

Výsledkem je, že Nelson vytvořil textovou službu, která lidem umožňuje najít všechny dostupné možnosti pro lety odcházející z konkrétního letiště, které řekl, že více než 1 000 lidí dosud použilo. V současné době vytváří web s názvem Club 1491, který bude mít více vyhledávacích nástrojů založených na zpětné vazbě od členů Gowild Pass Holder Facebook Group.

„Proměnilo se to v pozitivnější zkušenosti, protože si lidé uvědomují, že v průchodu je hodnota,“ řekl Nelson. „Prostě bylo těžké najít.”

Dodal: „Smyslem, že je rozpočtová letecká společnost, je, že vám tyto zdroje nebudou dány. Ale jako skupina přijdeme snad bez těchto zdrojů, pokud pracujeme společně, můžeme tento průchod stále využít.”

Smith, z oblasti zálivu, se stále cítí oklamán.

„Cítím se velmi frustrovaná,“ řekla. „Do září mám naplánováno několik dalších výletů, a proto jsem to udělal. Je velmi frustrující, že nebudete moci používat průchod.”

Rob Wile je reportér Breaking Business News pro NBC News Digital.

Daysia Tolentino je reportérkou kultury a trendů pro NBC News.

Neomezené letové průchody Frontier jsou chaotické, ale možná by to stálo za to

Všechny produkty zde uvedené jsou nezávisle vybrány našimi editory a spisovateli. Pokud si něco koupíte prostřednictvím odkazů na našem webu, může Mashable vydělat přidruženou provizi.

Frontier letadlo na zemi na letišti se západem slunce v pozadí

Neomezený sezónní průsmyk se vztahuje na domácí i mezinárodní destinace. Kredit: Devasahayam Chandra Dhas / Getty Images

Vypořádat se s cenami a dostupností podléhat změně po čase zveřejnění. Další informace o tom, jak vybíráme nabídky.

Cestování není jen o cíli. Pokračovat je naše série věnovaná tomu, jak se dostaneme v digitálním věku, od možností, které děláme, až po zkušenosti, které sdílíme.

Aktualizace: Aug. 10, 2023, 1:00.m. EDT Tento příspěvek byl aktualizován tak, aby odrážel aktuální ceny pro letní průsmyk s volným časem a novějším dostupností podzimu a zimního průsmyku pro všechny a měsíční průkaz a měsíční průkaz.

Frontier Airlines Gowild Pass Logo in Green, Brown a Animal Print

Otevře se v novém okně
Kredit: Frontier Airlines
Počínaje 299 $ za podzim a zimu nebo 149 $ měsíčně

Frontier nechává cestující létat tolik, kolik chtějí celé léto (nebo podzim nebo zimu) za paušální sazbu, která soupeří s průměrnými náklady na jednu zpáteční cestu domácím letem.

Gowild! All-You-Can-Fly Summer Pass, který byl poprvé k dispozici v únoru 2023, je původní kratší verze již existujícího každoročního průsmyku Frontier. Spíše než 999 $ za neomezené lety po celé léto (Frontier’s „Retail Price“ za letní průsmyk), jednorázový nákup Gowildu! Pass (plus jeden cent v poplatcích za každou cestu) odemkne neomezené lety do domácích i mezinárodních hraničních destinací. Frontier podává více než 100 letišť přes u.S., Mexiko, Karibik a Latinská Amerika, s novými místy, která jsou často zaváděna do sestavy.

Každý, kdo zachytil Gowild! Pass asi tak po jeho debutu musel utratit pouze 399 $. Ceny od té doby vzrostly a po většinu jara se pohybovaly za 699 $, dokud v květnu poklesla na 499 $. Ačkoli to bylo docela solidní krádež v jakékoli ceně kvůli tomu, jak populární a drahé letní cestování se může dostat, Frontier má nyní lepší neomezenou dohodu, když jsme blíže k chladnějším měsícům.

Zpět podle populární poptávky nabízí Frontier také pád 299 $ a zimní verzi svého Gowilda! Neomezený letový průchod, aby vyzvedl, kde letní průchod odchází. Tento průchod pokrývá září. 2, 2023 do února. 29, 2024, takže dochází k určitému překrývání s letním průchodem, který vyprší v září. 30. Pass Fall and Winter je 299 $ – o 100 $ levnější než letní průchod kdy byl. Oba sezónní průkazy nabízejí (ed) zhruba pět měsíců neomezeného cestování, ale v tomto bodě roku je zjevně moudřejší zvolit průkaz, který pokrývá zbývající část 2023 a první měsíce 2024.

Neomezená měsíční cestování s hranicí je také možnost, pokud potřebujete menší závazek. Frontier oznámila měsíční Gowild! Pass na konci července 2023, který je zdarma pro první měsíc (kromě poplatku za zápis 49 $) a obnoví se za 149 $ měsíčně poté. Váš neomezený měsíční průkaz začíná v den, kdy si jej zakoupíte a běží po dobu 30 dnů.

Na papíře, kterýkoli ze sezónních průchodů zní jako úžasný obchod. Mnoho z nás si nejméně jednou vykašlovalo podobné množství za jeden let. To byl pravděpodobně mimořádný zážitek během bezprecedentních špiček letenek v roce 2022. Hodnocení Bankrate loňského úřadu pro statistiku práce zjistilo, že průměrná cena domácího letu „dobrý obchod“ byla 398 $ – o 100 USD z roku 2021. Není pochyb o tom, že ultrastupňový letní průchod by mohl být vážným prázdninovým hackem v době, kdy je všechno, co se týká cestování nebo ne, dražší.

Ale stále byste měli být správní být skeptičtí. Reputace Frontier za libovolné poplatky za zavazadla a útržkovitý zákaznický servis – plus obecné drama zrušených letů všemi leteckými společnostmi, které už nějakou dobu trápí cestování – zní předpoklad neomezených letů.

Boční pohled na hraniční rovinu s grafikou Go Wild All-You-Can-Fly

Pokud cestujete po roční dovolené nebo dvou, Gowild! Pass vám může ušetřit tunu peněz. Kredit: Frontier Airlines

Frontierův nový letní průsmyk je legitimní, ale ne bez námitky

První kus drobného tisku je zvážit nedostatek krouticí místnosti, kterou průsmyk poskytuje plánovací. Gowild! Zahrnuje pouze domácí lety *Kontroluje poznámky* Den předtím a mezinárodní lety si rezervovaly 10 dní nebo méně. Žádná rezervace za posledních 24 hodin neznamená žádnou rezervaci. Místo toho byste se technicky museli zarezervovat let zpět v poslední den své cesty a 1. Doufám, že Frontier má let domů, který pracuje pro váš rozvrh a hotelové nebo pronájemné časy odhlášení nebo 2. Buďte dole, abyste zaplatili za nepředvídavější let. (Připojené itineráře jsou zahrnuty, stále jsou k dispozici sedadla.)

Zúčastní se ani všechna letiště. Například Frontier neslouží laxně. „Neomezený“ kalendář podléhá také období výpadku, včetně samotného Memorial Day a pátek předtím, čtvrtého července a okolních dnů a dalších náhodných dat, která by mohla hodit klíč do plánů.

Pokud se něco pokazí, nepočítejte se s živým zákaznickým servisem

Všechny letecké společnosti přicházejí se svým spravedlivým podílem na zrušení nebo zpoždění. Zatímco levnější letecké společnosti, jako je Frontier a Spirit, čelí náporům leteckých památek souvisejících s nepříjemností, Frontier skutečně zrušila méně letů než jihozápadní, Američan a sjednoceno mezi létem 2021 a 2022. Byla to také jedna z leteckých společností s nejmenšími problémy s zavazadly.

Pokud se však během vaší hraniční cesty něco zhoršuje, hodně štěstí s včasným řešením. V listopadu 2022 se Frontier rozhodl, že telefonní linka pro živý zákaznický servis není tak důležitá. Zákazníci s obavami mohou buď vyzkoušet stále udržovaný nástroj pro živý chat online, nebo si promluvit se zaměstnancem na letišti.

Politika zavazadel Frontier má. zavazadla

Pokud nedokážete zabalit vše, co potřebujete do tašky, která se hodí pod sedadlo před vámi, budete platit více než „0 $.01 v letectví plus příslušné daně „za let.

Zatímco většina leteckých společností vás nutí platit za kontrolované zavazadla a povolit osobní předmět a přenosovou položku zdarma, hraniční poplatky za přepravu. (Stejně tak duch.)

Politika je lakomá, ale tolerovatelná, pokud tak často nelétáte. Ale za množství létání, které pravděpodobně vymačkáte, aby se vytvořil Gowild! Pass Worth The Money, můžete skončit utratit další několik set babek na vrchol průsmykové ceny v průběhu léta.

Rozpočtování na tašku na přenosu je také drsným odhadem než potvrzený výpočet s hranicí. Je to proto, že letecká společnost mění to, co si účtuje za neosobní položky v závislosti na vašem letu, čase, vzdálenosti atd. Pokud přidáte jej v době rezervace, může to stát ponechání až 30 $, i když toto číslo může dosáhnout mezi 50 a 90 $. Záleží na tom, jak se ten den cítí kontrola cen Bag TAG.

Sociální média jsou plná pohraničních cestujících, kteří si stěžují, že byli obviněni za přepravu, že přísahají, že je osobní položka. Zatímco omezení rozměrů jsou uvedena online a ukázkové kompartmenty pro měření vašich tašek by měly být přítomny u vaší brány, mnoho lidí bylo zasaženo překvapivými poplatky hned předtím, než se dostali do letadla.

Je Gowild! Letní průchod stojí za to?

Pokud jste již plánovali udělat trochu tryskového nastavení letos v létě nebo bych Buďte na cestách, pokud to bylo dostupnější, 399 až 699 $ za všechny nebo většinu vašich letenek je těžké předat. Pass je také neomylný, kdybyste již zkoumali velký výlet na destinaci snů a víte, že váš let by byl více než cena Gowilda! stejně projít.

Ale budete muset být v pořádku s létáním na sedadle vašich kalhot. Rovnovává hříčka velmi zamýšlená.

Zda je (nedostatek) oznámení o pokročilé rezervaci dostatek polštáře, závisí na vašich konkrétních plánech – a na vašich úrovních stresu. Pro lety v rámci u.S., Neschopnost rezervovat více než 24 hodin předem znamená, že rezervace letu s zpátečníky je mimo stůl – takže budete muset zohlednit možnost, že nebudete mít solidní plány návratu, když odejdete. To nemusí způsobit tolik tahanice, pokud navštěvujete někoho s flexibilním plánem. Pokud však jednáte s pronájem s přísnými dobami pokladny nebo zásadami o zrušení hardcore, je nutný plán zálohování se záložními prostředky.

Drobné tisk, otravné poplatky za zavazadla a chaos obecného plánování si z Frontieru rekvizitů nezaslouží, aby se cestovala dostupná – zejména během inflace. Gowild! Pass by mohl představovat vážné zkoumání příležitostí pro lidi, kteří předtím nebyli častými cestujícími, nebo by mohl být něčím klíčem k cestování do zahraničí poprvé. Nyní se dostaňte na tuto žádost o pasu.