Civilizace (CIV5) | Civilizace wiki | Fandom, мастерская Steam: Bnw vylepšené jedinečné schopnosti pro všechny Civs

Подпишитесь, чтобы загрузитьbnw vylepšené jedinečné schopnosti pro všechny Civs

Po zkoumání teologie obdržíte bonusového velkého člověka na konci každého kalendářního cyklu Maya Long Count (každých 394 let). Každý bonusový člověk může být vybrán pouze jednou.

Civilizace (CIV5)

A civilizace je konkrétní historický národ, říše nebo kulturní skupina, která představuje hráče ve hře. Každý hráč přijme jednu civilizaci při nastavení každé hry.

Civilizace jedinečné rysy []

Kromě jména, historie a vůdce má každá civilizace sadu jedinečných funkcí, které ji odlišují od ostatních a dávají mu zvláštní výhody. Tyto funkce jsou:

 • Unikátní schopnost hry – Každá civilizace má jedinečnou schopnost, která poskytuje jedinečné bonusy, které jsou zaměřeny na jednu nebo konkrétnější podmínky vítězství. Unikátní schopnost je vždy aktivní v celé hře, i když její účinnost nemusí být stejná jako hra postupuje.
 • Unikátní jednotky – Každá civilizace má alespoň jednu jedinečnou jednotku a existují také některé civilizace s druhou jedinečnou jednotkou. Každá z těchto jednotek nahrazuje generickou jednotku dané éry. Unikátní jednotky jsou obecně nejúčinnější během éry, které se objevují, a často mají jedinečné rysy a/nebo schopnosti, které běžné ne. Ale v mnoha případech se jejich jedinečné schopnosti mohou převést na modernější jednotky, když jsou upgradovány. To znamená, že civilizace si zachová výhody svých jedinečných jednotek v následných dobách, pokud udržují upgrade stejných jednotek místo výroby nových. Mějte na paměti a použijte jej.
 • Unikátní budova nebo zlepšení – Mnoho civilizací má také jedinečnou budovu a některé dokonce mají dokonce jedinečné zlepšení. To je možné, pokud daná civilizace má pouze jednu jedinečnou jednotku. Zatímco každá jedinečná budova nahrazuje obecnou (stejně jako u jedinečných jednotek), všechna jedinečná vylepšení jsou kromě normálních. Oba mají další speciální funkce, které dávají civilizaci nějakou výhodu hry. Unikátní budovy jsou efektivní ve zbytku hry, zatímco jedinečná vylepšení, stejně jako běžné, neposkytnou nic, pokud jsou drancovány.
 • Počáteční zaujatost – Mnoho civilizací má sklon upřednostňovat konkrétní typ terénu pro jejich vlast. Tomu se nazývá „startovací zaujatost“ a je to spojeno s celkovým stylem a jedinečnými rysy civilizace. Kdykoli dojde k počáteční zkreslení, počáteční umístění počátečních jednotek civilizace bude blízko určitého typu terénu. Všimněte si, že počáteční zkreslení je někdy přepsáno z jiných důvodů.

Recenze expertů GameSpot

11. února 2019

8. února 2018

24. října 2016

Seznam civilizací []

Existuje celkem 43 civilizací Civilizace v, včetně DLC a rozšíření. Je to také první inkarnace série, kde vůdci mluví své rodné jazyky.

Všechny pozemní vojenské jednotky mají +1 pohled. 50% sleva při nákupu dlaždic.

+1 zlato z každé obchodní trasy a ropné zdroje poskytuje dvojí množství.

Karavany získají 50% prodloužený rozsah. Vaše obchodní trasy šíří náboženství domovského města dvakrát efektivně. Ropné zdroje se zdvojnásobí.

Když je město dobyto, získejte bezplatnou technologii, kterou již objevil její majitel. Získání města prostřednictvím obchodní dohody se nepočítá a může se to stát pouze jednou za nepřátelské město.

Může utratit zlato za přílohu nebo loutku městský stát, který byl vaším spojencem po dobu 5 otáček.

Získává kulturu pro říši z každé zabité nepřátelské jednotky.

Získejte bezplatného velkého vědce, když objevíte psaní. Vydělávejte skvělé vědce o 50% rychleji.

Proukce cestovního ruchu je během jejich zlatého věku +100%. Vydělávejte skvělé umělce, hudebníky a spisovatele o 50% rychleji během jejich zlatého věku.

Vyberte si další víru než obvykle, když jste našli náboženství .

Všechna pobřežní města získají přístav zdarma. Jednotky mohou překročit hory poté, co je vydělán první velký generál, přičemž poškodí 50 HP, pokud zakončí otočení na hoře.

+1 víra na město se sousedním nezlepšeným lesem. Bonus se zvyšuje na +2 víru ve městech se 3 nebo více sousedními nezlepšenými lesními dlaždicemi.

Velký obecný bojový bonus je zvýšen o 15%a jejich míra tření se zvyšuje o 50%.

Zapuštěné jednotky mají pohyb +1 a platí jen 1 pohybový bod, aby se přesunul z moře do země. Jednotky melee platí žádné náklady na bod pohybu na drancování.

Zachovává 50% štěstí těží z luxusního zdroje, pokud je vaše poslední jeho kopie obchodována.

+20% produkce směrem k Wonder Construction.

+2 Pohyb pro všechny námořní jednotky.
+2 Pohyb pro všechny námořní jednotky. Obdrží 1 další špiony .

Bojový bonus (+20%) při bojových jednotkách z a Civilizace s více městy než Etiopie.

+2 kultura na zatáčku z měst před objevením parní energie.

Muzeum a světový zázrak tematiky se ve svém kapitálu zdvojnásobí .

Po porážce barbarské jednotky uvnitř tábora, existuje 50% (67%) šance, že vyděláte 25 zlatých a připojí se k vaší straně. Plaťte o 25% méně za údržbu pozemní jednotky.

Vliv městského státu se degraduje na polovinu a zotavuje se dvojnásobkem normální rychlosti.
Skryté: Jednotky v rámci hranic městského státu nezpůsobují ztrátu vlivu a uzdravení, jako by byly na přátelském území.

Raze měst při dvojí rychlosti. Půjčujte si jména města od jiných her Civs. Začněte technologií chovu zvířat. +1 Produkce na pastvinu.

Jednotky ignorují náklady na terén při přechodu do jakékoli dlaždice s kopci. Žádné náklady na údržbu na zlepšení v kopcích; polovina ceny jinde.

Nešťastnost z počtu měst zdvojnásobila, neštěstí z počtu občanů na polovinu.

První 3 města založená na kontinentech jiných, než kde založila Indonésie, poskytují 2 jedinečné luxusní zdroje (a nikdy nelze zbourat).

Jednotky se pohybují lesem a džungli na přátelském území, jako by to byla silnice. Tyto dlaždice lze použít k vytvoření obchodních tras po zkoumání kola.
Jednotky se pohybují lesem a džungli na přátelském území, jako by to byly silnice. Tyto dlaždice lze použít k navázání městských spojení po zkoumání kola. Karavany se pohybují po lese a džungli, jako by to byly silnice.

Jednotky bojují, jako by byly v plné síle, i když jsou poškozeny.
Jednotky bojují, jako by byly v plné síle, i když jsou poškozeny. +1 kultura z každé rybářské lodi a +2 kultury z každého atolu.

+2 Věda pro všechny odborníky a pro všechny velké vylepšení dlaždic. Získejte technologickou podporu pokaždé, když je v korejském hlavním městě postavena vědecká budova/zázrak .

Po zkoumání teologie obdržíte bonusového velkého člověka na konci každého kalendářního cyklu Maya Long Count (každých 394 let). Každý bonusový člověk může být vybrán pouze jednou.

Bojová síla +30% při boji proti jednotky městského státu nebo na útok na samotný městský stát. Všechny namontované jednotky mají pohyb +1 .

Dostává +3 zlatou a +1 kulturu pro každou obchodní cestu s jinou Civ nebo městský stát. Majitelé obchodní trasy dostávají +2 zlata za každou obchodní cestu zaslanou do Maroka.

50% šance na převod sousední barbarské námořní jednotky na vaši stranu a vydělávat 25 zlatých . Zaplaťte pouze jednu třetinu obvyklé náklady na údržbu námořní jednotky.
Všechny námořní jednotky Melee mají propagaci výher, což jim umožňuje zachytit poražené lodě. Zaplaťte pouze jednu třetinu obvyklé náklady na údržbu námořní jednotky.

Zlaté věky trvají o 50% déle. Během zlatého věku dostávají jednotky pohyb +1 a +10% bonus za bojovou sílu.

Získejte bezplatnou sociální politiku, když postoupíte do další éry.

Se může okamžitě vydat a přesunout přes oceány. +1 pohled, když se pustíte. +10% bonus za bojovou sílu, pokud do 2 dlaždic od moai.

Diverzita zdrojů poskytuje pro Portugalsko dvakrát tolik zlata v obchodních trasách.

+25% produkce vůči jakýmkoli budovám, které již v hlavním městě existují .

Strategické zdroje poskytují +1 výrobu a koně, zdroje železa a uranu poskytují dvojí množství.

Založená města začínají dalším územím. Jednotky dostávají bojový bonus při boji na svém vlastním území (+15% síla jednotky).

Jídlo a kultura z přátelských městských států se zvýšila o 50%.
Jídlo, kultura a víra z přátelských městských států se zvýšila o 50%.
Skryté: Jednotky nadané militaristickými městskými státy získávají +10 zkušeností.

Získejte trojnásobné zlato od barbarů a drancování měst. Zavedené jednotky se mohou bránit.
Získejte trojnásobné zlato od barbarů a drancování měst. Pozemní jednotky získávají válečnou kánoi a obojživelné propagace, posilují je, zatímco se pustí.

Zlatý bonus za objevování přirozeného zázraku (bonus vylepšen, pokud to nejprve objeví). Kultura, štěstí a dlaždice z přírodních zázraků se zdvojnásobily.

Získejte 90 vliv s velkým dárkem pro městský stát do městského státu. Při deklarování přátelství získají Švédsko a jejich přítel +10% podporující generaci velké osoby.

Nelze získat osadníky ani připojit města. Zdvojnásobte normální počet dostupných obchodních cest. Po zkoumání optiky se objeví obchodník z Benátek. Může koupit v loutkových městech.

Jednotky melee stojí o 50% méně údržby. Všechny jednotky vyžadují o 25% méně zkušeností, aby získaly další propagaci.

 • Babylon byl zahrnut jako bonus s předobjednávkou edice Deluxe prostřednictvím řady digitálních distribučních platforem, včetně Steam a Direct2Drive. Později byl k dispozici jako DLC 25. října 2010.
 • Mongolsko byl k dispozici jako DLC zdarma prostřednictvím aktualizace hry vydané 25. října 2010.
 • Španělsko a Inků byly zpřístupněny jako DLC 16. prosince 2010.
 • Polynésie byl zpřístupněn jako DLC 3. března 2011.
 • Dánsko byl k dispozici jako DLC 3. května 2011.
 • Korea byl k dispozici jako DLC 11. srpna 2011.

Přidán do Bohové a králové Expanzní balíček.

Bylo přidáno devět nových civilizací s Bohové a králové Expanzní balíček 19. června 2012: Rakousko, Byzantium, Kartágo, Kelti, Etiopie, Huns, Maya, Nizozemsko a Švédsko. Kromě toho byly civilizace Angličané, Osmanské, Siamské a Songhai aktualizovány, aby lépe spolupracovaly s novými aspekty expanzního balíčku, a dříve vydaná španělská civilizace byla opět zahrnuta.

Přidán do Statečný nový svět Expanzní balíček.

Bylo přidáno devět nových civilizací s Statečný nový svět Expanzní balíček 9. července 2013: Assyria, Brazílie, Indonésie, Maroko, Polsko, Portugalsko, Shoshone, Benátky a Zulus. Kromě toho byly arabské, francouzské, německé a indické civilizace aktualizovány, aby lépe spolupracovaly s novými aspekty expanzního balíčku, a dříve vydaná etiopská civilizace byla opět zahrnuta.

Viz také []

 • Civilizace: Seznam civilizací Civilizace hry.

Подпишитесь, чтобы загрузить
BNW vylepšené jedinečné schopnosti pro všechny civisy

Этот предмет добавлен в. Некоторые игры придётся п п к как предмет б zatímcoден.

В 1 колекции, созданой cookiemagic
Opravy a vylepšení cookie na Civ5 Bnw

Udělejte všech 43 civinek zajímavější a vyváženější (doufám, že je to vyvážené). Některé z nových věcí v tomto mod jsou, Amerika a Songhai získají speciální bonusy poblíž řek, Etiopie získává sníženou cenu sociální politiky,.atd.

Instalace: Celkem 13 souborů

1. Přihlaste se k odběru a stáhněte si toto.
2. Nezapomeňte zálohovat soubory se stejným názvem ve vaší hře.

3. Dejte civ5traits.XML, CIV5TRAITS_EXPANSION2.XML, CIV5TRAITS_INHERITED_EXPANSION2.XML do C: \ Programové soubory (x86) \ Steam \ SteapApps \ Common \ Sid Meier’s Civilization V \ Assets \ DLC \ Expansion2 \ Gameplay \ XML \ Civilizations

4. Dejte civ5traits_expansion.XML TO C: \ Programové soubory (x86) \ Steam \ SteapApps \ Common \ Sid Meier’s Civilization v \ Assets \ DLC \ Expansion \ Gameplay \ XML \ Civilizations

5. Dejte civ5traits_mongol.XML do C: \ Programové soubory (x86) \ Steam \ SteapApps \ Common \ Sid Meier’s Civilization V \ Assets \ DLC \ DLC_01 \ Gameplay \ XML

6. Dejte CIV5TRAITS_DLC_2.XML do C: \ Programové soubory (x86) \ Steam \ SteapApps \ Common \ Sid Meier’s Civilization V \ Assets \ DLC \ DLC_02 \ Gameplay \ XML

7. Vložte civ5traits_denmark do souborů C: \ Program (x86) \ Steam \ SteapApps \ Common \ Sid Meier’s Civilization V \ Assets \ DLC \ DLC_04 \ Gameplay \ XML

-Všechno je níže, je jen textové soubory, nikoli změny schopností

8. Dejte civ5gametextInfos_jon_inherited_expansion2.XML, CIV5GameTextInfos_traits_expansion2.XML, CIV5GameTextInfos_traits_inherited_expansion2.XML do C: \ Programové soubory (x86) \ Steam \ Steapps \ Common \ Sid Meier’s Civilization V \ Assets \ DLC \ Expansion2 \ Gameplay \ XML \ Text \ En_us

9. Dejte civ5gametextinfos_mongol.XML do C: \ Programové soubory (x86) \ Steam \ SteapApps \ Common \ Sid Meier’s Civilization V \ Assets \ DLC \ DLC_01 \ Gameplay \ xml \ text \ en_us

10. Dejte civ5gametextInfos_dlc_02.XML do C: \ Programové soubory (x86) \ Steam \ Steapps \ Common \ Sid Meier’s Civilization V \ Assets \ DLC \ DLC_02 \ Gameplay \ XML \ Text \ En_us

11. Dejte civ5gametextInfos_denmark.XML do C: \ Programové soubory (x86) \ Steam \ Steapps \ Common \ Sid Meier’s Civilization V \ Assets \ DLC \ DLC_04 \ Gameplay \ XML \ Text \ En_us

proti.4 Aktualizace:
-Aztéc nyní získejte bonusovou víru, když zabíjí nepřátelské jednotky.
-Jednotky Inků na dálku dostávají 15% bonusové poškození vs. nepřátelé v drsných terénech
-Indie má nyní snížení neštěstí pro město i občana, ale účinky jsou nižší. Míra zlepšení snižuje pouze o 50% rychlejší.
-Polsko získá 10% zkušenosti, která byla dříve v Japonsku. Vytáhl bonus poblíž pevností.